Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
41 ACCEPTED 2021-05-27 14:29:21
2021-05-27 14:23:34
Marta Chelińska BRAWURA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
40 ACCEPTED 2021-05-27 13:19:37
2021-05-27 13:15:58
Agata Trojanowicz TAMIZA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
39 ACCEPTED 2021-05-27 13:19:36
2021-05-27 13:13:27
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
38 ACCEPTED 2021-05-27 09:51:13
2021-05-27 09:47:32
Maria Antoniak ALABAMA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
37 ACCEPTED 2021-05-27 08:30:21
2021-05-27 08:24:28
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastajacego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód 105 cm)
36 ACCEPTED 2021-05-27 06:18:46
2021-05-26 22:31:15
Marta Woźniak MELISA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
35 ACCEPTED 2021-05-26 21:18:43
2021-05-26 21:08:00
Adrian Kujawa NYGUS
  • 2x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
34 ACCEPTED 2021-05-26 20:30:04
2021-05-26 20:16:39
Weronika Tomczyk DRAGSTER DU JORET
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
33 ACCEPTED 2021-05-26 20:30:01
2021-05-26 20:16:21
Weronika Tomczyk DONYS UP AND DUN
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
32 ACCEPTED 2021-05-26 20:29:58
2021-05-26 20:15:58
Alicja Kostrzewa AGORA-M
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
31 ACCEPTED 2021-05-26 20:29:55
2021-05-26 20:15:25
Małgorzata Całka PLATYNA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
30 ACCEPTED 2021-05-26 12:59:07
2021-05-26 12:56:10
Klaudia Łukasik IRYS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
29 ACCEPTED 2021-05-26 08:40:22
2021-05-26 07:42:52
Wiktoria Foint ALPENLERCHE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
28 ACCEPTED 2021-05-26 07:28:46
2021-05-26 00:19:18
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
27 ACCEPTED 2021-05-25 22:31:50
2021-05-25 22:25:53
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
26 ACCEPTED 2021-05-25 22:31:53
2021-05-25 22:25:18
Maja Karolak FILIPINKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
25 ACCEPTED 2021-05-25 22:31:56
2021-05-25 22:24:49
Asia Juszczak RAMBO
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
24 ACCEPTED 2021-05-25 22:20:49
2021-05-25 18:30:36
Dawid Król SAMSON
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
23 ACCEPTED 2021-05-24 20:52:06
2021-05-24 20:50:56
Malina Dymalska ASHKA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
22 ACCEPTED 2021-05-24 18:56:07
2021-05-24 18:48:28
Klaudia Jaszczak TANGO
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
21 ACCEPTED 2021-05-24 18:46:07
2021-05-24 18:45:45
Dorota Klabisch EDONIS
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
20 ACCEPTED 2021-05-24 18:46:05
2021-05-24 18:45:29
Hanna Klabisch SOPEL
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
19 ACCEPTED 2021-05-24 18:46:03
2021-05-24 18:42:18
Lena Piaskowska SOUL
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
18 ACCEPTED 2021-05-24 18:39:29
2021-05-24 18:38:34
Oliwia Kwiecińska SAINT AVANTE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
17 ACCEPTED 2021-05-24 18:39:26
2021-05-24 18:38:17
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
16 ACCEPTED 2021-05-24 18:39:23
2021-05-24 18:37:56
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
15 ACCEPTED 2021-05-24 18:39:18
2021-05-24 18:34:56
Natalia Gierasimow OKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
14 ACCEPTED 2021-05-24 18:39:15
2021-05-24 18:32:54
Krzysztof Wojtczak ZAFIRA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
13 ACCEPTED 2021-05-24 18:31:57
2021-05-24 18:31:14
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastajacego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód 105 cm)
12 ACCEPTED 2021-05-24 18:31:54
2021-05-24 18:30:52
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastajacego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód 105 cm)
11 ACCEPTED 2021-05-24 18:31:51
2021-05-24 18:30:34
Julia Janiak JANKES
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastajacego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód 105 cm)
10 ACCEPTED 2021-05-24 16:53:19
2021-05-24 16:40:13
Mariusz Parol LEGENDA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
9 ACCEPTED 2021-05-24 16:53:17
2021-05-24 16:37:09
Mariusz Parol HAMER
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastajacego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód 105 cm)
8 ACCEPTED 2021-05-24 11:05:52
2021-05-24 10:36:48
Natalia Szczepaniak BLANCHET BLANC
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
7 ACCEPTED 2021-05-26 06:56:00
2021-05-23 08:47:41
Klaudia Łukasik RANIJA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
6 ACCEPTED 2021-05-22 20:28:10
2021-05-22 12:57:23
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką (wysokość przeszkód 100cm)
5 ACCEPTED 2021-05-21 08:27:48
2021-05-20 22:11:08
Zuzanna Bączyk JAŚMIN
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
4 ACCEPTED 2021-05-21 08:27:50
2021-05-20 21:31:57
Aleksandra Muszyńska OKEANIDA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50cm)
3 ACCEPTED 2021-05-21 08:27:53
2021-05-20 21:22:19
Natalia Boksa OKEANIDA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
2 ACCEPTED 2021-05-21 08:27:55
2021-05-20 21:21:47
Eryk Chmiel ODYN
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
1 ACCEPTED 2021-04-21 10:36:00
2021-04-20 16:17:38
Paulina Werkowska CZA-CZA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antoniak Maria kj kaja cekow
2007 (JM.)
brak
2. Bączyk Zuzanna UKS „Trójka”
2008 (JM.)
Brak
3. Boksa Natalia UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
4. Całka Małgorzata Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
brak
5. Chelińska Marta Stajnia Anielew
2004 (J.)
brak
6. Chmiel Eryk UKS Trójka
2001 (MJ.)
brak
7. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (J.)
O038656
8. Dymalska Malina UKS „Trójka”
2009 (JM.)
brak
9. Foint Wiktoria Klub Jeździecki Stobno
2004 (J.)
O062916
10. Gierasimow Natalia UKS „Trójka”
2008 (JM.)
brak
11. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (MJ.)
O044611
12. Jaszczak Klaudia UKS Trójka
2001 (MJ.)
brak
13. Juszczak Asia piegonisko pustkowie
2008 (JM.)
brak
14. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (JM.)
brak
15. Karolak Maja piegonisko pustkowie
2010 (Mł.)
brak
16. Klabisch Dorota UKS Trójka
S
brak
17. Klabisch Hanna UKS „Trójka”
2007 (JM.)
brak
18. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
19. Kostrzewa Alicja Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
S
O020155
20. Król Dawid KJ Zagórów
2007 (JM.)
brak
21. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (J.)
O042917
22. Kujawa Adrian Uczniowski Klub Sportowy Trójka
S
O019106
23. Kwiecińska Oliwia UKS „Trójka”
2008 (JM.)
brak
24. Łukasik Klaudia Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
S
O036875
25. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
26. Muszyńska Aleksandra UKS „Trójka”
2008 (JM.)
Brak
27. Parol Mariusz Niezrzeszony
S
Brak
28. Pokojowczyk Kaja piegonisko pustkowie
2004 (J.)
brak
29. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
30. Szczepaniak Natalia Stajnia prywatna
2004 (J.)
O038676
31. Tomczyk Weronika Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
Brak
32. Trojanowicz Agata A.T. Horses
2005 (J.)
brak
33. Werkowska Paulina brak
S
brak
34. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
35. Wojtczak Krzysztof UKS „Trójka”
S
brak
36. Woźniak Marta Stajnia Anielew
S
brak
37. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

32

AGORA-M SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Tanos / Cantanis
M: Astra / Rabiat II Turbud Z
Brak 616009690048416
2.

38

ALABAMA MALOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/166 F: barnaba
M: astra
brak 616006580439513
3.

29

ALPENLERCHE OLDENBURSKA POL 2004 klacz gniada/168 F: Albatros
M: Amelie
K010704 DE418180083005
4.

23

ASHKA SP POL 2006 klacz kasztanowata/162 F: -
M: -
brak brak
5.

8

BLANCHET BLANC HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Barcley
M: Bonita
Brak DE421000712616
6.

41

BRAWURA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Eger
M: Bona
brak 616007610154013
7.

37

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
8.

2

CZA-CZA WIELKOPOLSKA POL 2003 Klacz gniada/158 F: Lew
M: Czarka
brak POL 007 61 10717 03
9.

16

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
10.

33

DONYS UP AND DUN WELSH PONY POL 2012 Klacz bułana/kuc:137 F: BURGHWALLIS WELSH WIZARD
M: DONYS HYRAL
brak brak
11.

34

DRAGSTER DU JORET SF POL 2013 wałach gniada/169 F: Quaprice Boimargot Quincy
M: Elza du Joret
Brak //
12.

21

EDONIS MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/172 F: Barnaba
M: Eliada
brak -
13.

26

FILIPINKA SP POL 16.05.2007 klacz kasztanowata/145 F: taternik
M: frezja
brak pol013610121207
14.

9

HAMER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/175 F: Pasquinel
M: Hamira
Brak Brak
15.

30

IRYS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ares
M: Isara
Brak 616009610183516
16.

11

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
17.

3

JAŚMIN SP POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Ramet
M: Jaksa
Brak -
18.

25

KEWIN SP POL 2011 wałach tarantowata/165 F: es trefel
M: konwalia
brak 616999590001711
19.

10

LEGENDA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz srokata/173 F: Makler II
M: Lamia
Brak Brak
20.

36

MELISA KONIK POLSKI POL 2012 klacz myszata/mk:148 F: Nest
M: Mirella
brak 616011520079112
21.

35

NYGUS Polski Koń Szlachetny Półkrwii POL 2010 wałach siwa/173 F: Junus
M: Baśka
K030926 616009610209910
22.

5

ODYN SP POL 2014 wałach kara/166 F: NN
M: NN
brak -
23.

15

OKA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/163 F: -
M: -
Brak -
24.

42

Oka F:
M:
25.

4

OKEANIDA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/163 F: -
M: -
brak -
26.

6

ORLANDO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur
M: Overra
brak 616007610008015
27.

31

PLATYNA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz siwa/163 F: Kaskader
M: Paszka
brak POL007610118307
28.

28

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
K019129 POL007610014209
29.

27

RAMBO WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/165 F: paco
M: Roksana
brak 616007610113017
30.

7

RANIJA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/162 F: Richebourg
M: Rubika
K031995 009610228307
31.

12

SAGA SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Iwa / Impas
M: Iwa / Impas
K022417 616009670097911
32.

18

SAINT AVANTE SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Le Voltaire
M: Suzy Des Champs
brak 616009680024312
33.

13

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
34.

24

SAMSON PKSP POL 2010 wałach skarogniada/167 F: LE DUC
M: SALUTA I
brak 616009670106710
35.

39

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
36.

20

SOPEL SP POL - Wałach kara/164 F: -
M: -
brak -
37.

19

SOUL KONIK POLSKI POL 2007 Wałach inna/mk:145 F: NN
M: NN
brak -
38.

40

TAMIZA SP POL 2010 Klacz siwa/165 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
39.

22

TANGO SP POL 2005 wałach ciemnogniada/165 F: -
M: -
Brak -
40.

17

TIERSK SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
K029128 POL007610163305
41.

14

ZAFIRA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: -
M: -
Brak -
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniak Maria
kj kaja cekow
ALABAMA (38)
2021-05-30
20
2021-05-30
8
Bączyk Zuzanna
UKS „Trójka”
2021-05-30
13
2021-05-30
12
Boksa Natalia
UKS Trójka
Oka (42)
2021-05-30
1
Całka Małgorzata
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
PLATYNA (31)
2021-05-30
1
2021-05-30
Chelińska Marta
Stajnia Anielew
BRAWURA (41)
2021-05-30
1
2021-05-30
Chmiel Eryk
UKS Trójka
ODYN (5)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Dobrzyńska Michalina
UKS Trójka
2021-05-30
15
2021-05-30
13
Dymalska Malina
UKS „Trójka”
ASHKA (23)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Foint Wiktoria
Klub Jeździecki Stobno
2021-05-30
3
2021-05-30
4
Gierasimow Natalia
UKS „Trójka”
OKA (15)
2021-05-30
1
Janiak Julia
UKS Trójka
JANKES (11)
2021-05-30
6
2021-05-30
3
100
Jaszczak Klaudia
UKS Trójka
TANGO (22)
2021-05-30
1
2021-05-30
Juszczak Asia
piegonisko pustkowie
RAMBO (27)
2021-05-30
1
2021-05-30
21
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (17)
2021-05-30
2
2021-05-30
10
Karolak Maja
piegonisko pustkowie
2021-05-30
1
2021-05-30
14
Klabisch Dorota
UKS Trójka
EDONIS (21)
2021-05-30
10
2021-05-30
16
Klabisch Hanna
UKS „Trójka”
SOPEL (20)
2021-05-30
1
2021-05-30
21
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SAGA (12)
2021-05-30
1
200
2021-05-30
6
Kostrzewa Alicja
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
AGORA-M (32)
2021-05-30
6
2021-05-30
11
Król Dawid
KJ Zagórów
SAMSON (24)
2021-05-30
10
2021-05-30
1
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
POLAK (28)
2021-05-30
5
2021-05-30
2
150
Kujawa Adrian
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
NYGUS (35)
2021-05-30
7
2021-05-30
2
150
Kwiecińska Oliwia
UKS „Trójka”
2021-05-30
12
2021-05-30
3
100
Łukasik Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
RANIJA (7)
2021-05-30
1
2021-05-30
9
IRYS (30)
2021-05-30
1
2021-05-30
16
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (13)
2021-05-30
5
2021-05-30
1
200
Muszyńska Aleksandra
UKS „Trójka”
2021-05-30
10
2021-05-30
1
Parol Mariusz
Niezrzeszony
HAMER (9)
2021-05-30
12
2021-05-30
5
LEGENDA (10)
2021-05-30
16
2021-05-30
1
Pokojowczyk Kaja
piegonisko pustkowie
KEWIN (25)
2021-05-30
4
2021-05-30
Robak Aleksandra
bpk
2021-05-30
9
2021-05-30
4
Szczepaniak Natalia
Stajnia prywatna
2021-05-30
1
2021-05-30
8
Tomczyk Weronika
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2021-05-30
1
2021-05-30
19
2021-05-30
7
2021-05-30
Trojanowicz Agata
A.T. Horses
TAMIZA (40)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Werkowska Paulina
brak
2021-05-30
1
2021-05-30
10
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (16)
2021-05-30
2021-05-30
14
Wojtczak Krzysztof
UKS „Trójka”
ZAFIRA (14)
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Woźniak Marta
Stajnia Anielew
MELISA (36)
2021-05-30
16
2021-05-30
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
2021-05-30
1
2021-05-30
13

Number of Riders: 37

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl