Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
38 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 08:16:49
2020-10-09 23:07:36
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
37 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 08:16:47
2020-10-09 21:13:03
Lena Pilarek INGRI
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
36 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 08:16:44
2020-10-09 21:12:33
Paula Jeziorek OLIMPIA
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 08:16:41
2020-10-09 21:12:02
Oliwia Dolna BONO
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2020-10-10 08:16:39
2020-10-09 21:11:29
Amelia Antoniak RONALDO
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 12:14:17
2020-10-09 11:50:52
Maja Karolak FILIPINKA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
32 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 12:14:15
2020-10-09 11:50:34
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
31 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 12:14:12
2020-10-09 11:50:17
Zofia Mielczarek FIGARO
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
30 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 12:14:09
2020-10-09 11:49:54
Asia Juszczak KIARA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 10:52:50
2020-10-09 10:42:43
Szymon Stasiak VIMCI L
  • 2x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
28 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 10:52:47
2020-10-09 10:39:58
Tatiana Stasiak LE COEUR
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
27 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 10:52:45
2020-10-09 10:39:35
Natalia Łazik CALIFORNIA
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 10:52:43
2020-10-09 10:39:10
Zofia Marciniak SKIPPER
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 10:52:40
2020-10-09 10:38:42
Oliwia Leboda RAMZES
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-10-09 10:52:38
2020-10-09 10:38:17
Amelia Biczyńska NILUS
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
23 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 20:04:40
2020-10-08 19:25:09
Dominika Ziemiańska ADMIRAŁ
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
22 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 17:10:41
2020-10-08 15:17:53
Nikola Łuczak TUNGA
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
21 ENTRY ACCEPTED 2020-10-08 14:40:08
2020-10-08 13:43:48
Natalia Szczepaniak BLANCHET BLANC
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:39
2020-10-07 21:17:54
Aleksandra Stempniak ENIGMA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:37
2020-10-07 21:17:36
Kornelia Stempniak BAJKA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:33
2020-10-07 21:16:32
Alicja Kostrzewa AGORA-M
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
17 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:27
2020-10-07 21:00:32
Katarzyna Staciwo HURAGAN
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
16 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:20
2020-10-07 20:49:16
Weronika Tomczyk DRAGSTER DU JORET
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:15
2020-10-07 20:48:42
Weronika Tomczyk DONYS UP AND DUN
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:13
2020-10-07 20:40:08
Maria Kurdyk MUSZKIETER
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
13 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:11
2020-10-07 20:38:53
Maria Kurdyk GALAKTYKA
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
12 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:08
2020-10-07 20:36:02
Maria Tańczyn HOSTEL
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:06
2020-10-07 20:33:41
Wiktoria Kubiak WHISPER
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:32:04
2020-10-07 20:33:26
Anita Walczak ORUS
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
9 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:31:59
2020-10-07 20:32:57
Kamila Kasprzak LOZANO L
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
8 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 21:31:56
2020-10-07 19:48:08
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:08:50
2020-10-07 14:47:29
Małgorzata Krysiak NAWOJKA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 18:08:47
2020-10-07 14:47:04
Agnieszka Krysiak KASTOR
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
5 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:52:55
2020-10-07 06:50:08
Wiktoria Foint SZILA
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
4 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:52:53
2020-10-07 06:49:38
Aleksandra Chaberska LEO B
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
3 ENTRY ACCEPTED 2020-10-07 08:52:52
2020-10-07 06:49:03
Maria Antoniak AUGUSTA
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Derby/Derby / Cross - wysokość przeszkód 70/80 cm - szybkości
2 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 10:00:51
2020-10-05 09:22:27
Oliwia Skwierczyńska CALIPSO
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
1 ENTRY ACCEPTED 2020-10-05 10:00:50
2020-10-05 09:22:06
Oliwia Skwierczyńska ALEXIS N
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antoniak Amelia kj kaja cekow
2005 (JM.)
brak
2. Antoniak Maria kj kaja cekow
2007 (JM.)
brak
3. Biczyńska Amelia KJ stobno
2008 (JM.)
-
4. Chaberska Aleksandra KJ KAJA CEKÓW
2005 (JM.)
BRAK
5. Dolna Oliwia KJ KAJA CEKÓW
2005 (JM.)
BRAK
6. Foint Wiktoria KJ KAJA CEKÓW
2004 (J.)
BRAK
7. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
1999 (MJ.)
O024587
8. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
S
O034245
9. Juszczak Asia piegonisko pustkowie
2008 (JM.)
brak
10. Karolak Maja piegonisko pustkowie
2010 (Mł.)
brak
11. Kasprzak Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
12. Kostrzewa Alicja Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
S
O020155
13. Krysiak Agnieszka brak
2002 (J.)
O058881
14. Krysiak Małgorzata brak
S
brak
15. Kubiak Wiktoria Brak
2002 (J.)
Brak
16. Kurdyk Maria Brak
2005 (JM.)
Brak
17. Leboda Oliwia KJ Stobno
2011 (Mł.)
brak
18. Lisik Julia brak
2005 (JM.)
brak
19. Łazik Natalia Stobno
2006 (JM.)
Brak
20. Łuczak Nikola stajnia prywatna
2002 (J.)
brak
21. Marciniak Zofia Stobno
2012 (Mł.)
Brak
22. Mielczarek Zofia piegonisko pustkowie
2006 (JM.)
brak
23. Pilarek Lena KJ KAJA
2002 (J.)
LZR WZJ 2420/18
24. Pokojowczyk Kaja piegonisko pustkowie
2004 (J.)
brak
25. Staciwo Katarzyna Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
S
Brak
26. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
27. Stasiak Tatiana Stobno
2008 (JM.)
Brak
28. Stempniak Aleksandra Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2004 (J.)
Brak
29. Stempniak Kornelia Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2008 (JM.)
brak
30. Szczepaniak Natalia Stajnia prywatna
2004 (J.)
Brak
31. Tańczyn Maria BRAK
2007 (JM.)
BRAK
32. Tomczyk Weronika Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
Brak
33. Walczak Anita Brak
2007 (JM.)
Brak
34. Ziemiańska Dominika brak
2002 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

ADMIRAŁ Szlachetna Półkrew POL 2010 wałach siwa/168 F: Caisillio
M: Doda
brak 125
2.

18

AGORA-M SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Tanos / Cantanis
M: Astra / Rabiat II Turbud Z
Brak 616009690048416
3.

1

ALEXIS N KWPN POL 2005 klacz gniada/170 F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
K013040 5280030503317
4.

3

AUGUSTA PKSP POL 1999 Klacz siwa F: Epizod
M: Agape
LKR 2303/16
5.

19

BAJKA KUC POL 2008 klacz tarantowata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak 616999610328608
6.

21

BLANCHET BLANC HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Barcley
M: Bonita
Brak DE421000712616
7.

35

BONO SP POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: FIRSTGRAFF
M: BONANZA
BRAK BRAK
8.

27

CALIFORNIA HAN POL 2016 Klacz gniada/163 F: It’s Me Du Mesnil /
M: Centa ll /
brak DE418180334216
9.

2

CALIPSO SP POL 2007 wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Carola
K023413 009640073807
10.

15

DONYS UP AND DUN WELSH PONY POL 2012 Klacz bułana/kuc:137 F: BURGHWALLIS WELSH WIZARD
M: DONYS HYRAL
brak brak
11.

16

DRAGSTER DU JORET SF POL 2013 wałach gniada/169 F: Quaprice Boimargot Quincy
M: Elza du Joret
Brak //
12.

20

ENIGMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: West
M: Evita
Brak 009670032809
13.

31

FIGARO SP POL 2016 wałach gniada/165 F: nn
M: fryga
brak 616999610208913
14.

33

FILIPINKA SP POL 16.05.2007 klacz kasztanowata/145 F: taternik
M: frezja
brak pol013610121207
15.

13

GALAKTYKA BRAK POL BRAK klacz gniada/BRAK F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
16.

8

HB FIDELIO OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Fidelio Du Donjon
M: Ginster
brak DE418180068913
17.

12

HOSTEL BRAK POL BRAK wałach gniada/BRAK F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
18.

17

HURAGAN WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/186 F: Pasquinel
M: Hamira
Brak //
19.

37

INGRI WLKP POL 2010 klacz gniada/173 F: walther
M: infula
brak 616008510052010
20.

6

KASTOR SP POL 2001 wałach kara/169 F: PERES
M: KORA
K006639 POL00961100360108649
21.

32

KEWIN SP POL 2011 wałach tarantowata/165 F: es trefel
M: konwalia
brak 616999590001711
22.

30

KIARA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz jasnogniada/168 F: adnold
M: kampari
brak 616006670089913
23.

38

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
K014782 DE441411900208
24.

28

LE COEUR SP POL 2016 wałach gniada/168 F: -
M: -
Brak Brak
25.

4

LEO B PKSP POL 2012 wałach ciemnogniada/168 F: Cotton Club
M: La Corrada P
brak 616009610028712
26.

9

LOZANO L BRAK POL Brak wałach kara/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
27.

14

MUSZKIETER BRAK POL BRAK wałach kasztanowata/BRAK F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
28.

7

NAWOJKA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz siwa/168 F: CAROLUS I
M: NIMFA
brak 616007610087014
29.

24

NILUS HOL POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
K019292 DE421000406811
30.

36

OLIMPIA PKSP POL 2013 klacz gniada/165 F: lescibard l
M: orawa
brak 616009610072013
31.

10

ORUS BRAK POL Brak wałach srokata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
32.

25

RAMZES WALIJSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
33.

34

RONALDO WLKP. POL 2012 Wałach gniada/169 F: DOMESTOS
M: RIMINI
BRAK
34.

26

SKIPPER KUC POL . wałach kasztanowata/kuc:. F: .
M: .
Brak Brak
35.

5

SZILA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz skarogniada F: NN
M: NN
brak
36.

22

TUNGA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Czumak
M: Tajga
Brak 616009610140613
37.

29

VIMCI L SP POL 2016 wałach siwa/164 F: Con spirito R
M: Viva Madonna
Brak -
38.

11

WHISPER BRAK POL Brak wałach ciemnokasztanowata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniak Amelia
kj kaja cekow
RONALDO (34)
2020-10-11
19
2020-10-11
1
Antoniak Maria
kj kaja cekow
2020-10-11
1
Biczyńska Amelia
KJ stobno
NILUS (24)
2020-10-11
4
2020-10-11
4
Chaberska Aleksandra
KJ KAJA CEKÓW
LEO B (4)
2020-10-11
8
2020-10-11
4
Dolna Oliwia
KJ KAJA CEKÓW
BONO (35)
2020-10-11
9
Foint Wiktoria
KJ KAJA CEKÓW
SZILA (5)
2020-10-11
6
2020-10-11
1
300
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2020-10-11
3
100
Jeziorek Paula
KJ Kaja Ceków
OLIMPIA (36)
2020-10-11
2020-10-11
15
Juszczak Asia
piegonisko pustkowie
KIARA (30)
2020-10-11
1
Karolak Maja
piegonisko pustkowie
2020-10-11
1
2020-10-11
Kasprzak Kamila
Brak
2020-10-11
13
2020-10-11
10
Kostrzewa Alicja
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
AGORA-M (18)
2020-10-11
19
2020-10-11
3
100
Krysiak Agnieszka
brak
KASTOR (6)
2020-10-11
6
Krysiak Małgorzata
brak
2020-10-11
1
2020-10-11
17
Kubiak Wiktoria
Brak
WHISPER (11)
2020-10-11
1
2020-10-11
Kurdyk Maria
Brak
2020-10-11
14
2020-10-11
2
200
Leboda Oliwia
KJ Stobno
RAMZES (25)
2020-10-11
1
2020-10-11
1
Lisik Julia
brak
2020-10-11
7
2020-10-11
Łazik Natalia
Stobno
2020-10-11
12
2020-10-11
Łuczak Nikola
stajnia prywatna
TUNGA (22)
2020-10-11
9
2020-10-11
6
Marciniak Zofia
Stobno
SKIPPER (26)
2020-10-11
18
2020-10-11
1
Mielczarek Zofia
piegonisko pustkowie
FIGARO (31)
2020-10-11
2
100
2020-10-11
7
Pilarek Lena
KJ KAJA
INGRI (37)
2020-10-11
5
2020-10-11
8
Pokojowczyk Kaja
piegonisko pustkowie
KEWIN (32)
2020-10-11
16
2020-10-11
2
200
Staciwo Katarzyna
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
HURAGAN (17)
2020-10-11
3
50
2020-10-11
8
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
VIMCI L (29)
2020-10-11
1
300
2020-10-11
7
Stasiak Tatiana
Stobno
2020-10-11
5
2020-10-11
Stempniak Aleksandra
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
ENIGMA (20)
2020-10-11
1
2020-10-11
1
Stempniak Kornelia
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
BAJKA (19)
2020-10-11
1
2020-10-11
1
Szczepaniak Natalia
Stajnia prywatna
2020-10-11
1
2020-10-11
10
Tańczyn Maria
BRAK
HOSTEL (12)
2020-10-11
1
2020-10-11
Tomczyk Weronika
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2020-10-11
1
2020-10-11
1
2020-10-11
18
2020-10-11
Walczak Anita
Brak
ORUS (10)
2020-10-11
11
2020-10-11
Ziemiańska Dominika
brak
2020-10-11
1
150
2020-10-11
5

Number of Riders: 34

Number of Horses: 38

The sum of prizes: 1 500.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl