Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 18:06:08
2019-09-19 17:49:17
Hubert Ludwiczak CASSIUS CLAY
  • 2x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 16:40:34
2019-09-19 16:16:07
Martyna Pawlaczyk UTOPIA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 16:40:37
2019-09-19 16:14:14
Aleksandra Markiewicz ANTONIO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 16:40:40
2019-09-19 13:32:39
Hubert Ludwiczak OXFORD VAN DE GERKENBERG
  • 2x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:30
2019-09-19 09:30:57
Wioletta Bornikowska ZENIT
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:31
2019-09-19 09:29:27
Nikola Pawelszczak PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:34
2019-09-19 09:29:01
Jarema Rekus ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:36
2019-09-19 09:28:27
Hanna Przesławska PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:39
2019-09-19 09:27:52
Antonina Przesławska PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:42
2019-09-19 09:27:19
Roksana Szymańska PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:45
2019-09-19 09:26:36
Julia Kubacka ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:47
2019-09-19 09:26:07
Wiktoria Dyl ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:50
2019-09-19 09:25:29
Wiktoria Kwaśna CUPIDO Z
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:54
2019-09-19 09:06:11
Amelia Niepolska KACÈR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:57
2019-09-19 09:05:44
Olga Dobrzykowska CAPRI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:46:00
2019-09-19 09:05:13
Natasza Dobrzykowska LOTOS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 08:34:45
2019-09-19 08:17:54
Agnieszka Walentyn FADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 08:34:47
2019-09-19 07:05:38
Ryszard Piatek MARKIZA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:41:58
2019-09-19 06:41:47
Wiktoria Król TADZIK
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:01
2019-09-19 06:41:04
Zofia Konarska TADZIK
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:03
2019-09-19 06:40:28
Barbara Jasińska BESAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:06
2019-09-19 06:39:43
Barbara Jasińska FIGARO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:10
2019-09-19 06:39:10
Adrianna Dombka ASKANA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:13
2019-09-19 06:38:33
Julia Ciesielska FIGARO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:15
2019-09-19 06:38:05
Julia Ciesielska ASKANA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:18
2019-09-18 22:38:09
Jerzy Lauk KARA
  • 2x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:20
2019-09-18 22:36:59
Julia Bronnenberg LUCIAN
  • 2x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:27
2019-09-18 20:19:51
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:30
2019-09-18 20:19:04
Marcel Soforek CEKIN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:32
2019-09-18 19:16:44
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:24
2019-09-18 11:16:01
Nicole Sochacka ELVIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:25
2019-09-18 11:15:26
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:22:48
2019-09-18 10:29:02
Kornelia Górnicka BUCEK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:31
2019-09-18 10:27:50
Aleksandra Lauk KLARA-W
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:34
2019-09-18 10:27:14
Weronika Kamińska KARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:36
2019-09-18 10:26:53
Weronika Kamińska JUBEL
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:39
2019-09-18 10:23:13
Amelia Górnicka LUCIAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:41
2019-09-18 07:17:08
Maciej Drygas CHAMUEL
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:44
2019-09-17 22:13:22
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód do 100cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:47
2019-09-17 21:08:41
Katarzyna Petryńska DOMENA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:49
2019-09-17 19:36:57
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:51
2019-09-17 17:32:54
Gerard Burdziąg ADELE RZ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:17:56
2019-09-11 22:44:22
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:17:59
2019-09-11 22:43:57
Nina Bramowicz BEAUTY
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:18:02
2019-09-05 17:20:00
Aleksandra Szejner KARENINA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (Mł.)
BRAK
2. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
3. Burdziąg Gerard Bpk
S
LZRWZJ/3493/15
4. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
Brak
5. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
6. Górnicka Kornelia BKS Klos Budzyn
S
O047118
7. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
8. Kamińska Weronika Klos budzyn
2009 (Mł.)
None
9. Lauk Aleksandra Budzyński KS Kłos
S
O002251
10. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
11. Patalan Dominika bpk
S
O033904
12. Petryńska Katarzyna bpk
S
brak
13. Sochacka Nicole KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
14. Szejner Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

ADELE RZ HOL POL 2011 Klacz gniada/167 F: Amantus
M: Fontana
O: Sylwia Nowak-Stępień
B: Rick Zschernig
Brak DE-455-8703050-11
2.

3

BEAUTY Typ Kuc POL 1995 Klacz srokata/kuc: F: Bass
M: Brandy
O: Sławomir Bramowicz
B: Marian Andrzejewski
brak POL 999530042495
3.

1

BUCEK . GER . Gleiding bay/kuc:. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
4.

6

CELIM Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/168 F: NN
M: CALL GIRL
O: BLANKA JACYGRAD
B: STADNINA KONI NOWIELICE
BRAK POL999640077008
5.

11

CHAMUEL SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Viscount
M: Landos
O: Joanna Kosmatka
B: Brak
Brak 616009640001115
6.

13

DOMENA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Doba /
O: Katarzyna Petryńska
B: Krystian Ograbek
brak
7.

2

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
8.

5

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
O: Magdalena Wroczyńska
B: Perek
brak
9.

14

HIOYALINE KWPN POL 2012 Klacz gniada/168 F: Pacific
M: Ioyaline
O: Brak
B: Brak
brak Brak
10.

9

JUBEL KUC POL 2004 Wałach siwa F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
brak
11.

8

KARA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
K021103 616999610260505
12.

4

KARENINA WLKP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
O: Jakub Szejner
B: SK w Dobrzyniewie Sp. z o. o.
brak -
13.

7

KLARA-W SP POL 2012 Klacz kara F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
O:
B:
K021093 616009610108312
14.

10

LUCIAN . GER . Gleiding white/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
15.

12

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
BEAUTY (3)
2019-09-21
2019-09-21
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (2)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Burdziąg Gerard
Bpk
2019-09-21
2019-09-21
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
CHAMUEL (11)
2019-09-21
2019-09-21
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
LUCIAN (10)
2019-09-21
2019-09-21
Górnicka Kornelia
BKS Klos Budzyn
BUCEK (1)
2019-09-21
2019-09-21
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (6)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Kamińska Weronika
Klos budzyn
KARA (8)
2019-09-21
2019-09-21
JUBEL (9)
2019-09-21
2019-09-21
Lauk Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2019-09-21
2019-09-21
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
2019-09-21
2019-09-21
Patalan Dominika
bpk
2019-09-21
2019-09-21
Petryńska Katarzyna
bpk
DOMENA (13)
2019-09-21
2019-09-21
Sochacka Nicole
KJ Runowo
ELVIS (5)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Szejner Aleksandra
bpk
2019-09-21
2019-09-21

Number of Riders: 14

Number of Horses: 15

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl