Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 09:46:44
2019-08-16 23:20:49
Paulina Werkowska CZA-CZA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 09:46:40
2019-08-16 22:46:50
Joanna Tylska ALCHEMIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 09:46:35
2019-08-16 22:46:28
Natalia Będkowska WELLINGTON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 22:00:33
2019-08-15 21:59:18
Maciej Roszak BRAWURA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 09:12:32
2019-08-15 21:38:46
Anna Pracka DONYS UP AND DUN
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
37 ENTRY PRE-APPROVED 2019-08-15 22:00:39
2019-08-15 21:25:23
Kornelia Stempniak PASCHA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 22:00:44
2019-08-15 21:23:32
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 21:22:31
2019-08-15 21:11:50
Małgorzata Całka PLATYNA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 21:22:34
2019-08-15 20:55:15
Eliza Jackowska EDEN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 21:30:25
2019-08-15 20:25:53
Alicja Kostrzewa KASKADER
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:00
2019-08-15 10:03:27
Borys Trojanowicz BADIYAT
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:02
2019-08-15 06:28:08
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:04
2019-08-14 22:54:50
Roksana Przydryga SAWANNA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:06
2019-08-14 22:53:26
Natalia Wrzesińska ANDROMEDA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:09
2019-08-14 22:52:51
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:12
2019-08-14 22:52:05
Joanna Podsiadło MARLON BRANDO LP
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:19
2019-08-14 22:50:55
Katarzyna Paradowska JANKES
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:24
2019-08-14 22:50:29
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:26
2019-08-14 22:50:01
Aleksandra Kocioruba AMIRA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:33
2019-08-14 22:47:34
Ramsha Khan WENUS
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:35
2019-08-14 22:47:05
Mateusz Juszczak OKEANIDA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:36
2019-08-14 22:45:17
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:41
2019-08-14 22:44:52
Julia Janiak MONA F
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:43
2019-08-14 22:44:21
Joanna Antas EMERYT
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:45
2019-08-14 21:57:49
Borys Trojanowicz DIAMENT
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:52
2019-08-14 21:55:36
Monika Woźniak HERA TS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:14:55
2019-08-14 14:59:01
Damaris Dorociak HILWAUKEE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 11:43:19
2019-08-14 11:29:35
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 11:43:21
2019-08-14 11:29:15
Maria Darul PALEGRO
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 11:43:23
2019-08-14 10:50:04
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:08:22
2019-08-13 23:50:46
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:08:23
2019-08-13 23:13:46
Nikol Jarońska LADY
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:08:25
2019-08-13 20:03:25
Julia Michalak DYGNITARZ
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:08:26
2019-08-13 20:00:20
Julia Michalak TAMBURYN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:08:28
2019-08-13 19:59:37
Paulina Kruszyńska DYGNITARZ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:08:29
2019-08-13 19:59:05
Paulina Kruszyńska TAMBURYN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50-60cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:08:30
2019-08-13 19:58:33
Agata Arciszewska DYGNITARZ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 08:08:32
2019-08-13 19:57:27
Agata Arciszewska TAMBURYN
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 19:26:47
2019-08-12 12:06:39
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 12:06:21
2019-08-11 21:05:44
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 13:15:00
2019-08-11 20:54:04
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arciszewska Agata Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2001 (J.)
Brak
2. Będkowska Natalia Stajnia Piegonisko Pustkowie
S
brak
3. Całka Małgorzata Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
brak
4. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
5. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
6. Dorociak Damaris Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
7. Jackowska Eliza Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
S
brak
8. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
9. Jarońska Nikol Brak
2001 (J.)
Brak
10. Juszczak Mateusz UKS Trójka
2007 (JM.)
brak
11. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
brak
12. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
13. Kostrzewa Alicja Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
1998 (MJ.)
O020155
14. Kruszyńska Paulina Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2002 (J.)
Brak
15. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
16. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
17. Michalak Julia Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2004 (JM.)
Brak
18. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
19. Podsiadło Joanna UKS Trójka
2004 (JM.)
brak
20. Pracka Anna Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
S
brak
21. Przydryga Roksana UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
22. Roszak Maciej Stajnia Skorzęcin
S
Brak
23. Skorniak Karolina A.T Horses
2007 (JM.)
Brak
24. Stempniak Kornelia Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2008 (Mł.)
brak
25. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
26. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
27. Tylska Joanna Stajnia Piegonisko Pustkowie
1999 (MJ.)
brak
28. Werkowska Paulina brak
1999 (MJ.)
brak
29. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
30. Woźniak Monika A.T Horses
2000 (MJ.)
Brak
31. Ziemniarska Agata bez przynależności klubowej
2003 (J.)
O042318
32. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

37

ALCHEMIA Małopolska POL 2006 Klacz tarantowata F: Artedy
M: Rapsodia
O: Jerzy Pietrucha
B: -
-
2.

20

AMIRA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: -
M: Almera
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
brak -
3.

12

BADIYAT Arabisch Partbread POL 2013 Wałach siwa/165 F: Bakhira (Ex Barano) AA
M: Akita
O: Aleksander Trojanowicz
B: Ernst Albert Berr
Brak Brak
4.

5

BATER DAY Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top
M: Buterfly
O: Marcin Skorniak
B: brak
brak brak
5.

32

BRAWURA WLKP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Eger
M: Bona
O: Szymon Przespolewski
B: Ignacy Przespolewski
Brak 616007610154013
6.

1

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
7.

38

CZA-CZA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada/158 F: Lew
M: Czarka
O: Anita Jarych
B: Włodzimierz Taczanowski
brak POL 007 61 10717 03
8.

16

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
O: Marek Juszczak
B: Marek Wojciechowski
K027212 616999520042313
9.

26

DIAMENT SP POL 2015 Wałach siwa/169 F: Nn
M: Nn
O: Trojanowicz Aleksander
B: Nn
Brak Brak
10.

33

DONYS UP AND DUN Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:137 F: BURGHWALLIS WELSH WIZARD
M: DONYS HYRAL
O: Jolanta Tomczyk
B: -
brak brak
11.

7

DYGNITARZ WLKP POL 2006 Wałach tarantowata/160 F: Likwor
M: Domena
O: ORK Pod Dębem - Czołowo
B: RODO
Brak
12.

30

EDEN Wielkopolska POL 2003 Wałach gniada/168 F: Czad
M: Etna
O: Eliza Jackowska
B: Joanna Piekarska Rządek
brak POL007611054403
13.

9

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K016388 POL009520050408
14.

27

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
15.

13

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
O: Ilona Paleniczka
B: schaidik
BRAK
16.

28

HILWAUKEE Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/168 F: H-Ekwador
M: Scarlett XVII
O: Dawid Dorociak
B: Dawid Dorociak
brak DE421000582409
17.

18

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K027213 616009610064314
18.

31

KASKADER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordian / Power Prince
M: Kaliszanka
O: Bogumił Ignaszak
B: Bogumił Ignaszak
brak
19.

6

LADY Haflinger POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Natif
M: Lina
O: Nikol Jarońska
B: Heinrich Hausmann
brak nie
20.

17

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/mk:149 F: Dragon B
M: Milly La Foret
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
21.

24

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
22.

22

OKEANIDA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/163 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
23.

10

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K027151 616009590133914
24.

34

PASCHA Kuc Walijski POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: BOOLS
M: POLHAARS GARBELLA
O: Bogumił Ignaszak
B: Kazimierz Krawczyk
brak 616013610135210
25.

29

PLATYNA Wielkopolska POL 2007 Klacz siwa/163 F: Kaskader
M: Paszka
O: Bogumił Ignaszak
B: Bogumił Ignaszak
brak POL007610118307
26.

11

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
O: Władysław Danielak
B: Bogdan Łukawski
K019129 POL007610014209
27.

35

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
O: Ryszarda Ziemniarska
B: Romuald Hałabuda
K019302 616009540172409
28.

19

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
O: Krzysztof Matuszczak
B: SK Racot
K012510 POL009611193703
29.

14

SAWANNA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
30.

8

TAMBURYN WLKP POL 2008 Wałach siwa/158 F: Tornado
M: Kaśka I
O: ORK Pod Dębem - Czołowo
B: rodo
brak brak
31.

36

WELLINGTON Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Wininfred
O: Karolina Karolak
B: -
brak
32.

21

WENUS SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
33.

3

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060 POL007611060204
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arciszewska Agata
Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2019-08-18
4
2019-08-18
Będkowska Natalia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-08-18
Całka Małgorzata
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
PLATYNA (29)
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2019-08-18
PALEGRO (10)
2019-08-18
2019-08-18
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ZAFIRA (3)
2019-08-18
2019-08-18
Dorociak Damaris
Bez Przynależności Klubowej
2019-08-18
2019-08-18
Jackowska Eliza
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
EDEN (30)
2019-08-18
12
2019-08-18
2
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (24)
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
Jarońska Nikol
Brak
LADY (6)
2019-08-18
1
2019-08-18
Juszczak Mateusz
UKS Trójka
2019-08-18
1
2019-08-18
1
Khan Ramsha
UKS Trójka
WENUS (21)
2019-08-18
1
2019-08-18
2019-08-18
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
AMIRA (20)
2019-08-18
12
2019-08-18
1
2019-08-18
Kostrzewa Alicja
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2019-08-18
17
2019-08-18
3
Kruszyńska Paulina
Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2019-08-18
6
2019-08-18
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
POLAK (11)
2019-08-18
2019-08-18
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (19)
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
Michalak Julia
Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2019-08-18
1
2019-08-18
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
JANKES (18)
2019-08-18
2019-08-18
Podsiadło Joanna
UKS Trójka
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
12
Pracka Anna
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2019-08-18
18
2019-08-18
1
Przydryga Roksana
UKS Trójka
SAWANNA (14)
2019-08-18
1
2019-08-18
12
Roszak Maciej
Stajnia Skorzęcin
BRAWURA (32)
2019-08-18
2019-08-18
Skorniak Karolina
A.T Horses
2019-08-18
2
2019-08-18
11
Stempniak Kornelia
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
PASCHA (34)
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2019-08-18
2019-08-18
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
BADIYAT (12)
2019-08-18
1
2019-08-18
19
DIAMENT (26)
2019-08-18
20
2019-08-18
5
Tylska Joanna
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-08-18
Werkowska Paulina
brak
CZA-CZA (38)
2019-08-18
1
2019-08-18
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (16)
2019-08-18
3
2019-08-18
1
2019-08-18
12
Woźniak Monika
A.T Horses
HERA TS (27)
2019-08-18
2019-08-18
Ziemniarska Agata
bez przynależności klubowej
2019-08-18
1
2019-08-18
7
2019-08-18
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-08-18
2019-08-18
2019-08-18

Number of Riders: 32

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl