Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-27 06:15:55
2019-07-26 22:25:28
Weronika Kozłowska REDWIN
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 20:51:54
2019-07-26 20:43:07
Monika Stolarek DYNASTIA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 20:51:58
2019-07-26 20:42:04
Ewa Rojek KARENCJA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 20:52:01
2019-07-26 20:40:39
Oliwia Krysztofowicz ILUZION
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 20:52:04
2019-07-26 20:40:16
Izabela Groblica JASKÓŁKA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 19:52:53
2019-07-26 19:32:09
Julia Chęsy UNIQUE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 19:53:01
2019-07-26 19:31:29
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 12:06:13
2019-07-26 10:58:43
Agata Arciszewska TAMBURYN
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:48:06
2019-07-25 23:39:04
Zofia Grzybowska DAGMAR
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:48:07
2019-07-25 23:28:08
Amelia Kościelniak KENA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:48:09
2019-07-25 22:04:04
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 07:48:10
2019-07-25 21:46:39
Oliwia Robakowska CARMEN
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 19:31:36
2019-07-25 19:07:54
Maciej Roszak BRAWURA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 07:54:24
2019-07-24 21:08:47
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 18:02:16
2019-07-24 17:43:23
Borys Trojanowicz DIAMENT
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 17:08:00
2019-07-24 17:04:26
Ramsha Khan WENUS
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 16:11:17
2019-07-24 15:29:59
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 16:11:13
2019-07-24 15:26:03
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:06
2019-07-23 21:45:15
Joanna Antas OKEANIDA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
26 ENTRY PRE-APPROVED 2019-07-23 21:52:10
2019-07-23 21:44:41
Oliwia Zalewska MARS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:13
2019-07-23 21:44:16
Joanna Podsiadło MARLON BRANDO LP
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:17
2019-07-23 21:43:44
Dorota Klabisch EDONIS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:21
2019-07-23 21:42:45
Martyna Śniegulska SAWANNA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:25
2019-07-23 21:41:48
Natalia Boksa OKEANIDA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:30
2019-07-23 21:40:59
Natalia Wrzesińska ANDROMEDA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:34
2019-07-23 21:31:45
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:38
2019-07-23 21:30:44
Roksana Drozdek ARMANI
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:42
2019-07-23 21:30:04
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:46
2019-07-23 21:28:58
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:50
2019-07-23 21:28:01
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 21:52:55
2019-07-23 21:27:05
Julia Janiak MONA F
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 14:27:41
2019-07-23 12:10:49
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:29:31
2019-07-22 22:04:24
Monika Woźniak HERA TS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 09:29:34
2019-07-22 20:07:38
Paulina Kruszyńska DYGNITARZ
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 19:28:26
2019-07-22 15:31:10
Kornelia Tarkowska ALABAMA CZARODZIEJKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 19:28:29
2019-07-22 15:28:17
Wiktoria Morawska ALABAMA CZARODZIEJKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 19:28:33
2019-07-22 15:06:57
Maria Świtalska NERYTA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 19:28:36
2019-07-22 15:02:56
Agata Zientkiewicz DEBORA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 19:28:38
2019-07-22 14:59:52
Karolina Pietras REDWIN
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 13:51:57
2019-07-22 12:55:50
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-22 13:51:59
2019-07-22 12:55:14
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 21:24:07
2019-07-21 13:44:31
Nikol Jarońska LADY
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 21:20:08
2019-07-20 19:19:07
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 21:20:11
2019-07-20 19:17:44
Maria Darul PALEGRO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-20 21:20:13
2019-07-20 11:46:20
Emilia Szczepańska MARCO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antas Joanna UKS Trójka
2002 (J.)
brak
2. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
3. Boksa Natalia UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
4. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (JM.)
Brak
5. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
6. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
7. Groblica Izabela KJROKA
2003 (J.)
O055593
8. Grzybowska Zofia Ośrodek jeździecki Borowianka
2005 (JM.)
Brak
9. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
10. Jarońska Nikol Brak
2001 (J.)
Brak
11. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
12. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
brak
13. Klabisch Dorota UKS Trójka
S
brak
14. Kościelniak Amelia Ośrodek Jeździecki Borowianka
2005 (JM.)
O044635
15. Kozłowska Weronika Stajnia Radziejów
2002 (J.)
brak
16. Krysztofowicz Oliwia KJRoka
2005 (JM.)
O050157
17. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
18. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
19. Morawska Wiktoria Stajnia Radziejów
2005 (JM.)
brak
20. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
21. Pietras Karolina Stajnia Radziejów
2007 (JM.)
brak
22. Robakowska Oliwia Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (JM.)
Brak
23. Rojek Ewa KJRoka
2001 (J.)
brak
24. Roszak Maciej Stajnia Skorzęcin
S
Brak
25. Skorniak Karolina A.T Horses
2007 (JM.)
Brak
26. Śniegulska Martyna UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
27. Stelmaszak Natalia UKS Trójka
2000 (MJ.)
O036141
28. Stolarek Monika KJROKA
2006 (JM.)
brak
29. Świtalska Maria Stajnia Radziejów
2004 (JM.)
brak
30. Szczepańska Emilia bpk
S
brak
31. Tarkowska Kornelia Stajnia Radziejów
2000 (MJ.)
brak
32. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
33. Trojanowicz Zuzanna A.T Horses
2005 (JM.)
Brak
34. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
35. Woźniak Monika A.T Horses
2000 (MJ.)
Brak
36. Wrzesińska Natalia UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
37. Zalewska Oliwia UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
38. Ziemniarska Agata bez przynależności klubowej
2003 (J.)
O042318
39. Zientkiewicz Agata Stajnia Radziejów
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

9

ALABAMA CZARODZIEJKA WLKP POL 2001 Klacz kasztanowata/173 F: /
M: /
O: Łukasz Siekierski
B: /
brak
2.

20

ANDROMEDA SP POL 2005 Klacz gniada/161 F: -
M: -
O: Artur Wrzesiński
B: -
brak -
3.

27

BATER DAY Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top
M: Buterfly
O: Marcin Skorniak
B: brak
brak brak
4.

38

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Beluga
M: Euterpe
O: Dorota Włodarczyk
B: Albert Roskamm
K025486
5.

32

BRAWURA WLKP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Eger
M: Bona
O: Szymon Przespolewski
B: Ignacy Przespolewski
Brak 616007610154013
6.

36

CARMEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz inna/167 F: Stillios
M: Coca
O: Tadeusz Wolarz
B: Szewczak Henryk
Brak 61600958040202013
7.

24

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
O: Marek Juszczak
B: Marek Wojciechowski
K027212 616999520042313
8.

33

DAGMAR Angielska Pełna Krew POL 2013 Wałach gniada/163 F: Zafonium
M: Dangaria
O: Tadeusz Wolarz
B: Drutowski Piotr
Brak 616 999 00254 13
9.

11

DEBORA WLKP POL 2005 Klacz gniada/164 F: /
M: /
O: Łukasz Siekierski
B: /
brak brak
10.

30

DIAMENT SP POL 2015 Wałach siwa/169 F: Nn
M: Nn
O: Trojanowicz Aleksander
B: Nn
Brak Brak
11.

39

DYNASTIA SP POL 1999 Klacz siwa F: Fandavid
M: Dolores
O: Oblizajek-Linka
B: Oblizajek
brak
12.

18

EDONIS Małopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/172 F: Barnaba
M: Eliada
O: Dorota Klabisch
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
brak -
13.

3

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K016388 POL009520050408
14.

13

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
15.

41

ILUZION Czeska Krew Gorącokrwoista POL 2005 Wałach skarogniada/166 F: Dantes
M: Idyla
O: Weronika Oblizajek-Linka
B: Ing.Vondracek Lubos
K007906 09574
16.

31

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
17.

42

JASKÓŁKA Małopolska POL 2004 Klacz gniada F: Flaming
M: Jemioła
O: Weronika Linka
B: Oblizajek
brak
18.

40

KARENCJA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/170 F: Przedświt
M: Kama
O: Weronika Oblizajek
B: Oblizajek
brak
19.

34

KENA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/154 F: Pentagram
M: Kamilcia
O: Tadeusz Wolarz
B: Brzozowski Aleksander
brak 616006580159714
20.

6

LADY Haflinger POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Natif
M: Lina
O: Nikol Jarońska
B: Heinrich Hausmann
brak nie
21.

5

MARCO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: WINCHESTER
M: MARAKENA
O: Emilia Szczepańska
B: Prządek Małgorzata
brak
22.

16

MARS SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: NN
M: NN
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
23.

26

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
24.

10

NERYTA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: /
M: /
O: Maria Świtalska
B: /
brak
25.

15

OKEANIDA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/163 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
26.

7

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada/- F: Marino / Zeoliet
M: Odetta / Romantiker
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
K027482 POL009520051603
27.

4

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K027151 616009590133914
28.

35

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
O: Władysław Danielak
B: Bogdan Łukawski
K019129 POL007610014209
29.

14

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
O: Ryszarda Ziemniarska
B: Romuald Hałabuda
K019302 616009540172409
30.

21

PROGNOSTYK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Guffi / Grandeur
M: Progis / Grand Amour
O: Arkadiusz Stelmaszak
B: Arkadiusz Stelmaszak
K027191 616009520051811
31.

12

REDWIN HOL POL / Wałach kasztanowata// F: /
M: /
O: Łukasz Siekierski
B: /
brak /
32.

28

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Zuzanna Trojanowicz
B: NN
brak brak
33.

25

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
O: Krzysztof Matuszczak
B: SK Racot
K012510 POL009611193703
34.

19

SAWANNA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
35.

23

TIERSK SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
36.

37

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
37.

29

WENUS SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
38.

8

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060 POL007611060204
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antas Joanna
UKS Trójka
2019-07-28
1
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2019-07-28
2019-07-28
Boksa Natalia
UKS Trójka
2019-07-28
1
2019-07-28
1
Chęsy Julia
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (37)
2019-07-28
2019-07-28
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2019-07-28
7
2019-07-28
8
2019-07-28
2
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (7)
2019-07-28
1
2019-07-28
ZAFIRA (8)
2019-07-28
Groblica Izabela
KJROKA
2019-07-28
2019-07-28
Grzybowska Zofia
Ośrodek jeździecki Borowianka
DAGMAR (33)
2019-07-28
1
2019-07-28
18
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (26)
2019-07-28
2019-07-28
1
Jarońska Nikol
Brak
LADY (6)
2019-07-28
1
2019-07-28
16
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (23)
2019-07-28
1
2019-07-28
5
Khan Ramsha
UKS Trójka
WENUS (29)
2019-07-28
2019-07-28
2019-07-28
Klabisch Dorota
UKS Trójka
EDONIS (18)
2019-07-28
21
2019-07-28
Kościelniak Amelia
Ośrodek Jeździecki Borowianka
KENA (34)
2019-07-28
12
2019-07-28
Kozłowska Weronika
Stajnia Radziejów
REDWIN (12)
2019-07-28
17
Krysztofowicz Oliwia
KJRoka
ILUZION (41)
2019-07-28
10
2019-07-28
6
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
POLAK (35)
2019-07-28
2
2019-07-28
4
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (25)
2019-07-28
7
2019-07-28
3
2019-07-28
Morawska Wiktoria
Stajnia Radziejów
2019-07-28
6
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (31)
2019-07-28
19
2019-07-28
Pietras Karolina
Stajnia Radziejów
REDWIN (12)
2019-07-28
4
2019-07-28
1
Robakowska Oliwia
Ośrodek Jeździecki Borowianka
CARMEN (36)
2019-07-28
11
2019-07-28
8
Rojek Ewa
KJRoka
2019-07-28
1
2019-07-28
15
Roszak Maciej
Stajnia Skorzęcin
BRAWURA (32)
2019-07-28
9
2019-07-28
9
Skorniak Karolina
A.T Horses
2019-07-28
2019-07-28
1
Śniegulska Martyna
UKS Trójka
SAWANNA (19)
2019-07-28
4
2019-07-28
10
Stelmaszak Natalia
UKS Trójka
2019-07-28
13
2019-07-28
11
2019-07-28
Stolarek Monika
KJROKA
2019-07-28
4
2019-07-28
8
Świtalska Maria
Stajnia Radziejów
NERYTA (10)
2019-07-28
2019-07-28
2019-07-28
Szczepańska Emilia
bpk
MARCO (5)
2019-07-28
14
2019-07-28
Tarkowska Kornelia
Stajnia Radziejów
2019-07-28
10
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
DIAMENT (30)
2019-07-28
16
2019-07-28
20
Trojanowicz Zuzanna
A.T Horses
RUM (28)
2019-07-28
4
2019-07-28
10
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (24)
2019-07-28
1
2019-07-28
10
2019-07-28
10
Woźniak Monika
A.T Horses
HERA TS (13)
2019-07-28
3
2019-07-28
Wrzesińska Natalia
UKS Trójka
2019-07-28
2019-07-28
Zalewska Oliwia
UKS Trójka
MARS (16)
2019-07-28
2019-07-28
1
Ziemniarska Agata
bez przynależności klubowej
2019-07-28
1
2019-07-28
15
2019-07-28
5
Zientkiewicz Agata
Stajnia Radziejów
DEBORA (11)
2019-07-28
4
2019-07-28
10

Number of Riders: 39

Number of Horses: 38

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl