Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 06:53:36
2019-05-23 21:38:00
Zofia Nawrocka BALSAM
  • 2x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:27:33
2019-05-23 19:14:17
Hanna Jachimowicz DA VINCI
  • 1x R6/C-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Seniorów (20x60)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:53:29
2019-05-23 12:39:00
Katarzyna Olszak EL AIN ZIDAN
  • 1x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 13:53:32
2019-05-23 12:36:32
Dorota Tyszkiewicz WIWIEN
  • 1x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 14:32:00
2019-05-22 13:14:23
Jagoda Kowalska EFOROS
  • 1x R3/P-1/20x60
  • 1x R5/N-4/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 14:32:04
2019-05-22 11:06:43
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 2x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:36:24
2019-05-21 19:14:38
Monika Olejniczak DADDY COOL 60
  • 2x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 13:13:46
2019-05-21 12:56:23
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x R7/CC-4/20x60
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 11:23:39
2019-05-21 11:21:56
Katarzyna Woźniak CZEKOLADA
  • 1x R6/C-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Seniorów (20x60)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 08:53:01
2019-05-21 08:19:53
Maja Szymańska BARODIA
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 07:11:39
2019-05-21 00:13:24
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x R1/L-1R-K/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Młodzicy na Kucach (20x40)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 07:11:38
2019-05-21 00:11:46
Wiktoria Matuszak ROYAL
  • 1x R1/L-1R-K/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Młodzicy na Kucach (20x40)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 07:11:34
2019-05-21 00:10:23
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x R1/L-1R-K/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Młodzicy na Kucach (20x40)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:44:47
2019-05-20 16:39:27
Izabela Dobak SURMA
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:44:50
2019-05-20 16:39:01
Wiktoria Wasielewska SURMA
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:45:00
2019-05-20 16:36:47
Aleksandra Boczkowska RUBIN S
  • 2x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:35:27
2019-05-20 15:17:10
Magdalena Bach-Żelewska FENRIR Z MORENY
  • 1x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 16:35:36
2019-05-20 15:12:31
Magdalena Bach-Żelewska MIRA-POKUSA
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
  • 1x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:56:21
2019-05-20 13:50:45
Joanna De Vecchi ISIS
  • 2x R5/N-4/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:27:36
2019-05-20 13:39:15
Dominika Siudzińska CAREWICZ
  • 2x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:32:18
2019-05-20 13:29:58
Aleksandra Krawczyńska APIS
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
  • 1x R2/P-3/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów na Kucach (20x40)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:32:21
2019-05-20 13:28:30
Celina Urbanowicz WENA
  • 1x R4/D-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów (20x60)
  • 1x R5/N-4/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:32:24
2019-05-20 12:42:41
Anna Rząsa MORENO
  • 2x R3/P-1/20x60
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:36:14
2019-05-20 11:37:05
Natalia Głyżewska DIAROS
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 11:25:57
2019-05-20 11:10:06
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 09:27:28
2019-05-20 08:59:23
Adrianna Grzeszczyk FINEZJA
  • 1x R3/P-1/20x60
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:26:34
2019-05-20 08:17:50
Daria Fediow IRCO
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:26:37
2019-05-20 08:13:41
Julia Kraszewska MARDI
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:26:41
2019-05-20 08:10:27
Katarzyna Arczykowska DŻOKER
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:26:44
2019-05-20 08:06:37
Julia Wylegała ORJEV ŻALUX
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:26:46
2019-05-20 08:05:26
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
  • 1x R1/L-1R-K/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Młodzicy na Kucach (20x40)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:26:50
2019-05-20 07:58:54
Zuzanna Piotrowicz MAJOR
  • 2x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:26:53
2019-05-20 07:58:31
Magdalena Melerowicz GRANDO B
  • 2x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:26:57
2019-05-20 07:58:06
Anna-Maria Kluza PRADA
  • 2x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:26:59
2019-05-20 07:57:39
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:27:02
2019-05-20 07:57:03
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x R3/P-1/20x60
  • 1x R4/D-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów (20x60)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:27:05
2019-05-20 07:56:18
Natalia Idzik BARCZELLO
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:27:08
2019-05-20 07:54:55
Martyna Paczkowska BELWEDER
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 08:27:11
2019-05-20 07:53:20
Lena Lewandowska BARCZELLO
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:46:55
2019-05-20 07:45:56
Wiktoria Kasseja BARCZELLO
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:46:57
2019-05-20 07:45:29
Daria Dobak RUSAŁKA
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:06:34
2019-05-19 22:30:46
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 2x R1/L-1R-K/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Młodzicy na Kucach (20x40)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:06:35
2019-05-19 22:30:08
Joanna Kmieciak COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:06:37
2019-05-19 22:29:10
Agnieszka Adamczak RULETKA
  • 1x R5/N-4/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
  • 1x R6/C-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Seniorów (20x60)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:06:38
2019-05-19 20:28:34
Taja Zoll BLACKY
  • 2x R4/D-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów (20x60)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:06:40
2019-05-19 18:39:25
Zuzanna Futro JUDEA
  • 1x R3/P-1/20x60
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:06:42
2019-05-19 16:37:09
Marta Wesołowska-Gronek HERR GALLI
  • 1x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 13:13:51
2019-05-19 16:27:54
Zuzanna Lis HERR GALLI
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 07:06:45
2019-05-19 16:20:02
Agnieszka Słodzinka ODYSEUSZ
  • 2x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:20:21
2019-05-18 20:55:02
Magdalena Nowaczyk-Karpińska SUNRISE
  • 1x R5/N-4/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:36:20
2019-05-18 20:39:13
Anna Śledzik DONATELLA
  • 1x R5/N-4/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
  • 1x R6/C-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Seniorów (20x60)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:20:28
2019-05-18 11:20:42
Ewa Niestrawska EL SOVSKI
  • 1x R5/N-4/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:20:33
2019-05-18 11:16:34
Ewa Niestrawska ORAWA
  • 1x R6/C-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Seniorów (20x60)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:20:40
2019-05-18 11:09:58
Monika Bajsert GAMA
  • 1x R3/P-1/20x60
  • 1x R4/D-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów (20x60)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 09:47:35
2019-05-18 05:43:46
Magdalena Zydorczak JASNA
  • 1x R3/P-1/20x60
  • 1x R4/D-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów (20x60)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 21:20:48
2019-05-17 10:58:40
Katarzyna Suchecka-Stankowiak FENRIR Z MORENY
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 10:43:31
2019-05-16 13:48:35
Monika Majchrzak DANTE
  • 2x R5/N-4/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 10:43:32
2019-05-16 12:34:08
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 2x R2/P-3/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów na Kucach (20x40)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:38:28
2019-05-16 09:14:17
Aleksandra Spylczyn MIRADO
  • 1x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:38:31
2019-05-16 08:59:51
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 2x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:38:37
2019-05-16 08:56:58
Halina Kosakowska BABILON
  • 1x R3/P-1/20x60
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:53:31
2019-05-14 21:33:22
Alicja Michalska ROGER
  • 1x R4/D-2/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Juniorów (20x60)
  • 1x R5/N-4/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Open (20x60)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 13:27:56
2019-05-04 13:09:50
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x R1/L-1R-K/Eliminacje Pucharu Wielkopolski kat. Młodzicy na Kucach (20x40)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 13:28:02
2019-05-03 19:02:12
Patryk Reimisz TOP GUN
  • 2x R3/P-1/20x60
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 13:13:56
2019-05-02 13:43:57
Adrianna Marciniak ERR-CHARGER
  • 1x T1/L1/Towarzyski, czworobok 20 x 40
  • 1x T2/L3/Towarzyski, czworobok 20 x 60
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O043513
2. Antkowiak Zuzanna K.J. Equarius
3. Arczykowska Katarzyna Klub Jeździecki Raduszyn
S
brak
4. Bach-Żelewska Magdalena bpk
2004 (JM.)
brak
5. Bajsert Monika Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
2002 (J.)
O033968
6. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
7. Borowska Alicja LKS Cwał Poznań
8. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
9. De Vecchi Joanna Klub Jeździecki Plejada
S
90062814701
O003405
10. Dobak Daria KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
11. Dobak Izabela Stajnia Złotoryjsko
2005 (JM.)
brak
12. Fediow Daria Klub Jeździecki Raduszyn
2008 (Mł.)
brak
13. Futro Zuzanna Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2001 (J.)
O053965
14. Głyżewska Natalia Klub Jeździecki Lotus
1999 (MJ.)
Brak
15. Grzeszczyk Adrianna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2000 (MJ.)
O050526
16. Idzik Natalia Klub Jeździecki Raduszyn
2004 (JM.)
brak
17. Jaworska Marta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
18. Kasseja Wiktoria Stajnia Raduszyn
2003 (J.)
brak
19. Kluza Anna-Maria LKS Cwał Poznań
S
brak
20. Kmieciak Joanna St. KJ Gronówka
S
O020888
21. Kolczewska Barbara Bpk
22. Korczyńska Barbara Bpk
23. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
24. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
25. Kowalska Jagoda Bez Przynależności Klubowej
S
O054785
26. Kraszewska Julia Klub Jeździecki Raduszyn
2005 (JM.)
brak
27. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
O044698
28. Lewandowska Lena Klub Jeździecki Raduszyn
2005 (JM.)
brak
29. Lis Zuzanna Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
1999 (MJ.)
brak
30. Majchrzak Monika Idmar Krajkowo
S
O004721
31. Marciniak Adrianna KJ Lotus Poznań
S
O021966
32. Matuszak Wiktoria KJ Agro-Handel Śrem
2009 (Mł.)
O053865
33. Melerowicz Magdalena KS Grand Horse
S
brak
34. Michalska Alicja KJ Raduszyn
2003 (J.)
O053863
35. Mytkowska Agnieszka Bpk
36. Nawrocka Zofia Stajnia Złotoryjsko
2007 (JM.)
brak
37. Niestrawska Ewa Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
S
O000818
38. Nowaczyk-Karpińska Magdalena Klub Jeździecki Raduszyn
S
O041444
39. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
40. Olejniczak Monika bpk
S
Brak
41. Olszak Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
42. Pacholczak Laura Kociałkowa Górka
2008 (Mł.)
brak
43. Paczkowska Martyna Klub Jeździecki Raduszyn
2004 (JM.)
brak
44. Piotrowicz Zuzanna KS Grand Horse
S
brak
45. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
46. Reimisz Patryk KJ Lotus Poznań
S
O008485
47. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (J.)
O028081
48. Rząsa Anna Klub Jeździecki Michałówka
S
O030733
49. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
50. Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O009279
51. Słodzinka Agnieszka KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
52. Spylczyn Aleksandra KJ Raduszyn
2002 (J.)
brak
53. Suchecka-Stankowiak Katarzyna bpk
S
brak
54. Szymańska Maja KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
55. Tyszkiewicz Dorota Bez Przynależności Klubowej
S
brak
56. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
57. Wasielewska Wiktoria Stajnia Złotoryjsko
2006 (JM.)
brak
58. Wesołowska-Gronek Marta Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
S
brak
59. Woźniak Katarzyna KJ Podkowa Gruszczyn
S
O029219
60. Woźnicka Klara KJ Raduszyn
2000 (MJ.)
O034091
61. Wylegała Julia Klub Jeździecki Raduszyn
2004 (JM.)
brak
62. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
brak
63. Żuchowska Maria Bpk
64. Zydorczak Magdalena St. J Baborówko
2003 (J.)
O047654
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

59

APIS KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
O: Aleksandra Krawczyńska
B: Bogdan Jarząbek
K023102 POL013670022306
2.

12

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
K021443 POL009611165901
3.

77

BALSAM --- POL -- Wałach siwa/-- F: --
M: --
O: Nowicka
B: ----
brak brak
4.

45

BARCZELLO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Czumak, po Bujak
M: Bystra
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
5.

69

BARODIA SP POL 2004 Klacz gniada/162 F: Diades
M: Bystra
O: Andrzej Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak POL
6.

29

BELWEDER Mały Koń POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:151 F: Wolinght's Dante/
M: Belle Femme/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
7.

42

BLACKY NRPS POL 2011 Klacz kara/mk:155 F: Mikel
M: Begona
O: Olga Zoll
B: J. H. Bruns
brak
8.

10

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
9.

31

CAREWICZ KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:146 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Cha-Cha
O: Martyna Derpińska
B: Karol Sieradzki
brak 616013640052215
10.

51

CINAMON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Przybylski
B:
K018638 616999610274010
11.

40

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
O: Robert Pleśnierowicz
B: Holandia
Brak 528017201500590
12.

20

Corfu HS F:
M:
O:
B:
13.

56

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
14.

70

CZEKOLADA SP POL 2010 Klacz gniada F: Coriano's Ass / Coriano
M: Czelari / Saphir
O: Katarzyna Woźniak
B: Stefan Kierznowski
K022867 616009670122910
15.

72

DADDY COOL 60 Hanowerska POL 2015 Wałach kasztanowata/170 F: Destano
M: Wiesenkind
O: Katarzyna Koch
B: Klaus-Dieter Wagner
Brak Brak
16.

16

DANTE SP POL 2006 Wałach siwa F: Rhytmus S
M: Daisy PG
O: Monika Majchrzak
B: Remigiusz Makowski
KO11668
17.

58

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
18.

30

DIAROS Oldenburger Springpferd POL 2015 Wałach skarogniada/mk:164 F: Diarado
M: Rosa
O: Jan Walczak
B: Jan Walczak
Brak DE418180303115
19.

25

DONATELLA HAN POL 2009 Klacz ciemnogniada/180 F: Don Henrico
M: Motte
O: .
B: .
K015547 DE431313316409
20.

49

DŻOKER SP POL 2001 Wałach gniada/167 F: Dragon
M: Złota
O: Katarzyna Arczykowska
B: Kazimierz Kosakowski
brak POL
21.

73

EFOROS Koń Czystej Krwii Arabskiej POL 2006 Wałach siwa/kuc:145 F: Balon
M: Efuzja
O: Jagoda Kowalska
B: SK Janów Podlaski
K027601 POL060000004265
22.

74

EL AIN ZIDAN Czysta Krew Arabska POL 2005 Wałach siwa/kuc:145 F: Aslan
M: Estazarha
O: Katarzyna Olszak
B: Stanisław Średniawa
brak POL050000003259
23.

34

EL SOVSKI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: SWAROVSKI
M: EL DŹAHA
O: NIESTRAWSKI KAMIL
B: STADNINA KONI PRUDNIK
K022730
24.

21

Epifanit F:
M:
O:
B:
25.

2

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero / Cambridge
M: Errisima / Turbud Tempo
O: Adrianna Marciniak
B: Adrianna Marciniak
K026049 616009610116213
26.

22

Estonia 2013 F:
M:
O:
B:
27.

38

FENRIR Z MORENY Fryzyjska POL 2009 Wałach kara/163 F: Wigle Vb Ster
M: Silly vb
O: Katarzyna Suchecka-Stankowiak
B: Monika i Daniel Kozacz
brak 616004200905653
28.

63

FENRIR Z MORENY Fryzyjska POL 2009 Wałach kara/163 F: Wigle vb Ster
M: Silly vb
O: Katarzyna Suchecka-Stankowiak
B: Monika Daniel Kozacz
brak 616004200905653
29.

57

FINEZJA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar
M: Fantazja
O: Adrianna Grzeszczyk
B: Roman Barlik
K018780
30.

36

GAMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/172 F: ULCO
M: GLORIA / AGAR
O: SŁAWOMIRA BAJSERT
B: STADNINA KONI DĘBNO
K022710
31.

71

GO GO BORNEO Oldenburg NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
O: Sylwia Woźnicka
B: Stijn Renders
K025010 DE433331691911
32.

53

GRANDO B SP POL 2010 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Gracja /
O: Magdalena Melerowicz
B:
brak
33.

28

HERR GALLI SP POL 2001 Wałach gniada/175 F: nn
M: nn
O: Marta Pankiewicz-Karlikowska
B: .
brak .
34.

47

IRCO SP POL 2014 Wałach siwa/kuc:152 F: Irokez
M: Irmina
O: Agnieszka Fediow
B: S. Jach
brak POL
35.

62

ISIS Lusitano POR 2013 Klacz kasztanowata/164 F: XADREZ
M: ZAGAIA
O: Joanna De Vecchi
B: Kate Morris
brak
36.

24

Iwan F:
M:
O:
B:
37.

37

JASNA MLP POL 2003 Klacz kasztanowata/160 F: Dzielżan /
M: Jutrzenka /
O: Izabela Zydorczak
B: SK Walewice
K027002 POL006590147503
38.

18

Johnny F:
M:
O:
B:
39.

43

JUDEA Małopolska POL 2007 Klacz siwa/167 F: Cisoń
M: Jordania
O: Tomasz Futro
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o.
K026969 POL006590281407
40.

68

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
O: Jarosław Kóska
B: brak
K025007 435350055809
41.

17

LUCAS RJT Welsh Pony GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
O: Anna Antkowiak
B: Kirsten Bodo
K024457 DE435350300911
42.

78

Maestro F:
M:
O:
B:
43.

52

MAJOR WLKP POL 2005 Wałach inna F: Lwów /
M: Makarena /
O: Zuzanna Piotrowicz
B:
brak
44.

48

MARDI SP POL 2004 Klacz siwa F: Diades
M: Mazda
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
45.

11

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022062
46.

64

MIRA-POKUSA SP POL 1992 Klacz skarogniada/163 F: mass
M: Salina
O: Marek Bach-Żelewski
B: Parkitni
brak pol009670017792
47.

9

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
48.

61

MORENO SP POL 2007 Wałach gniada/175 F: Denar / Caletto'Son/Calleto I/Cor de la Bryere
M: Miranda
O: Anna Rząsa
B: Zbigniew Konieczny
K026794 POL009610223407
49.

44

ODYSEUSZ SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Domingo / Top Dark Dream
M: Obia / Bienis
O: Stafan Stołowski
B: Tomasz Kowala
K011922 616013610100507
50.

35

ORAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: Placido
M: Opcja/ Cabrol
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K015815 12603
51.

50

ORJEV ŻALUX SP POL 2000 Wałach gniada/160 F: Nurjev
M: Olsza
O: Renata Kubicka
B: J. Łukomski
brak 07878
52.

55

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
53.

54

PRADA WLKP POL 2009 Klacz gniada/. F: Leonardo /
M: Priscala /
O: Anna-Maria Kluza
B: .
brak .
54.

8

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada/176 F: Dżentelmen
M: Rozeda
O: Woźnicka Sylwia
B: Andrzejewska Milena
K016493 009520132305
55.

67

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
56.

39

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:140 F: Hazard
M: NN
O: Katarzyna Pacholczak
B: Sławomir Rudnicki
brak
57.

66

RUBIN S WLKP POL 2011 Wałach kara/168 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Riada-R / Ariados
O: Jarosław Pawlak
B: Andrzej Kramer
brak 616007610172911
58.

46

RUSAŁKA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kara F: Lombardo
M: Rusłana
O: Andrzej Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
59.

7

Salvia F:
M:
O:
B:
60.

33

SUNRISE SP POL 2009 Klacz gniada F: Comandor
M: Sangria
O: Magdalena Nowaczyk-Karpińska
B: nn
K025731
61.

65

SURMA Szlachetna Półkrew POL 2004 Klacz ciemnogniada/166 F: Revel / Animo
M: Sesja / Seul
O: Jarosław Pawlak
B: Stadnina Koni Rzeczna
brak 616009600086904
62.

3

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Patryk Reimisz
B: SK Mieczownica
K027023 616009610004014
63.

60

WENA SP POL 2002 Klacz gniada F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
O: Katarzyna Siudzińska
B: S.P.R. Agrofirma
K020797 POL009611205402
64.

75

WIWIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: Wareg
M: Wieszczka II
O: Joanna Najderek
B: Stadnina Koni Ochaby
brak 616009540123008
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2019-05-25
1
2019-05-25
Antkowiak Zuzanna
K.J. Equarius
Johnny (18)
2019-05-25
3
2019-05-25
Arczykowska Katarzyna
Klub Jeździecki Raduszyn
DŻOKER (49)
2019-05-25
21
Bach-Żelewska Magdalena
bpk
2019-05-25
8
2019-05-25
22
2019-05-25
17
Bajsert Monika
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
GAMA (36)
2019-05-25
5
2019-05-25
5
Boczkowska Aleksandra
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (66)
2019-05-25
6
2019-05-25
Borowska Alicja
LKS Cwał Poznań
Iwan (24)
2019-05-25
6
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (55)
2019-05-25
2019-05-25
18
De Vecchi Joanna
Klub Jeździecki Plejada
ISIS (62)
2019-05-25
8
Dobak Daria
KJ Raduszyn
2019-05-25
10
Dobak Izabela
Stajnia Złotoryjsko
SURMA (65)
2019-05-25
5
Fediow Daria
Klub Jeździecki Raduszyn
IRCO (47)
2019-05-25
Futro Zuzanna
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
JUDEA (43)
2019-05-25
1
Głyżewska Natalia
Klub Jeździecki Lotus
DIAROS (30)
2019-05-25
18
Grzeszczyk Adrianna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
FINEZJA (57)
2019-05-25
4
Idzik Natalia
Klub Jeździecki Raduszyn
2019-05-25
14
Jaworska Marta
Bez Przynależności Klubowej
DIABLO (58)
2019-05-25
17
Kasseja Wiktoria
Stajnia Raduszyn
Maestro (78)
2019-05-25
15
Kluza Anna-Maria
LKS Cwał Poznań
PRADA (54)
2019-05-25
2019-05-25
2
Kmieciak Joanna
St. KJ Gronówka
2019-05-25
2019-05-25
2
Kolczewska Barbara
Bpk
2019-05-25
Korczyńska Barbara
Bpk
2019-05-25
12
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MEFISTO (11)
2019-05-25
1
2019-05-25
BABILON (12)
2019-05-25
2
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (67)
2019-05-25
4
KLEO (68)
2019-05-25
1
Kowalska Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
EFOROS (73)
2019-05-25
7
2019-05-25
6
Kraszewska Julia
Klub Jeździecki Raduszyn
MARDI (48)
2019-05-25
11
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (59)
2019-05-25
3
2019-05-25
2
Lewandowska Lena
Klub Jeździecki Raduszyn
2019-05-25
23
Lis Zuzanna
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2019-05-25
1
Majchrzak Monika
Idmar Krajkowo
DANTE (16)
2019-05-25
4
2019-05-25
Marciniak Adrianna
KJ Lotus Poznań
2019-05-25
4
2019-05-25
4
Matuszak Wiktoria
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (67)
2019-05-25
4
Melerowicz Magdalena
KS Grand Horse
2019-05-25
15
2019-05-25
Michalska Alicja
KJ Raduszyn
ROGER (8)
2019-05-25
2
2019-05-25
1
Mytkowska Agnieszka
Bpk
Salvia (7)
2019-05-25
24
Nawrocka Zofia
Stajnia Złotoryjsko
BALSAM (77)
2019-05-25
13
2019-05-25
Niestrawska Ewa
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
2019-05-25
7
ORAWA (35)
2019-05-25
3
Nowaczyk-Karpińska Magdalena
Klub Jeździecki Raduszyn
SUNRISE (33)
2019-05-25
3
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (10)
2019-05-25
2019-05-25
11
Olejniczak Monika
bpk
2019-05-25
2019-05-25
8
Olszak Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-25
16
Pacholczak Laura
Kociałkowa Górka
RÓŻA (39)
2019-05-25
6
2019-05-25
Paczkowska Martyna
Klub Jeździecki Raduszyn
2019-05-25
12
Piotrowicz Zuzanna
KS Grand Horse
MAJOR (52)
2019-05-25
19
2019-05-25
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (51)
2019-05-25
7
2019-05-25
2
Reimisz Patryk
KJ Lotus Poznań
2019-05-25
8
2019-05-25
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (56)
2019-05-25
3
2019-05-25
3
Rząsa Anna
Klub Jeździecki Michałówka
MORENO (61)
2019-05-25
9
2019-05-25
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
2019-05-25
2019-05-25
5
Śledzik Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2019-05-25
2
2019-05-25
1
Słodzinka Agnieszka
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-25
10
2019-05-25
Spylczyn Aleksandra
KJ Raduszyn
MIRADO (9)
2019-05-25
14
2019-05-25
8
Suchecka-Stankowiak Katarzyna
bpk
2019-05-25
19
Szymańska Maja
KJ Raduszyn
BARODIA (69)
2019-05-25
16
Tyszkiewicz Dorota
Bez Przynależności Klubowej
WIWIEN (75)
2019-05-25
3
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
WENA (60)
2019-05-25
6
2019-05-25
5
Wasielewska Wiktoria
Stajnia Złotoryjsko
SURMA (65)
2019-05-25
9
Wesołowska-Gronek Marta
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2019-05-25
7
Woźniak Katarzyna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-25
2
Woźnicka Klara
KJ Raduszyn
2019-05-25
1
Wylegała Julia
Klub Jeździecki Raduszyn
2019-05-25
20
Zoll Taja
RIO GRANDE Krosinko
BLACKY (42)
2019-05-25
1
2019-05-25
Żuchowska Maria
Bpk
Estonia (22)
2019-05-25
2019-05-25
13
Zydorczak Magdalena
St. J Baborówko
JASNA (37)
2019-05-25
6
2019-05-25
4

Number of Riders: 64

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl