Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:07:30
2019-05-16 21:43:10
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:07:28
2019-05-16 21:38:05
Alicja Tomalak LANCER
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:07:26
2019-05-16 21:27:01
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:07:24
2019-05-16 21:21:54
Marcelina Raczyńska J-LAWINA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:07:22
2019-05-16 21:20:56
Patrycja Grzegorowska JOE BLACK
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:07:19
2019-05-16 21:15:51
Marcin Rachwal BALLADA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:07:17
2019-05-16 21:13:35
Tatiana Wenderska CZAKO BLUE
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 19:42:31
2019-05-16 19:15:55
Ramsha Khan WENUS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:28:05
2019-05-16 11:19:50
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 11:28:08
2019-05-16 11:12:20
Borys Trojanowicz DIAMENT
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:19:06
2019-05-15 23:12:48
Szymon Stasiak CINAMON
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:19:15
2019-05-15 23:10:37
Szymon Stasiak CARLO
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:19:18
2019-05-15 22:26:08
Emilia Szczepańska MARCO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:38:29
2019-05-15 18:58:49
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:25:17
2019-05-15 11:54:52
Damaris Dorociak HILWAUKEE
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:25:13
2019-05-15 11:31:03
Jarosław Dawicki LIDER
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:25:10
2019-05-15 11:28:51
Magdalena Wodzyńska CESJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:25:08
2019-05-15 11:28:07
Lena Pilarek AUGUSTA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:25:07
2019-05-15 11:26:59
Oliwia Kędzierska SZILA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:11
2019-05-14 20:46:50
Joanna Tylska ALCHEMIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:15
2019-05-14 20:44:42
Natalia Będkowska WELLINGTON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:18
2019-05-14 20:41:55
Zofia Woźniak WANIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:21
2019-05-14 20:38:47
Weronika Falkowska DAGLEZJA L
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:24
2019-05-14 20:32:15
Marcin Gutowski NIJINSKI
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:26
2019-05-14 20:18:32
Katarzyna Wojtysiak ARIA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:29
2019-05-14 20:13:14
Aleksandra Żarnecka ARABESKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:32
2019-05-14 14:42:56
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:35
2019-05-14 14:42:17
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 12:48:14
2019-05-14 11:57:30
Julia Michalak SYRIUSZ
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 12:48:16
2019-05-14 11:56:42
Paulina Kruszyńska SYRIUSZ
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:54:10
2019-05-13 17:37:37
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:54:07
2019-05-13 17:31:53
Gabriela Langner SAWANNA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:54:03
2019-05-13 17:29:54
Eryk Chmiel ARMANI
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:53:59
2019-05-13 17:26:22
Joanna Antas OKEANIDA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:53:33
2019-05-13 17:24:15
Dorota Klabisch EDONIS
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:53:29
2019-05-13 17:18:03
Joanna Podsiadło MARLON BRANDO LP
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:53:25
2019-05-13 17:12:06
Maria Juszczak TIERSK
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:53:15
2019-05-13 17:11:15
Natalia Wrzesińska OKEANIDA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:53:11
2019-05-13 17:09:28
Roksana Przydryga SAWANNA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:53:07
2019-05-13 17:07:20
Antonina Wojtczak TIERSK
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:53:03
2019-05-13 17:03:29
Natalia Markiewicz SAWANNA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:52:59
2019-05-13 16:58:13
Mateusz Juszczak SOUL
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:52:55
2019-05-13 16:56:51
Maria Juszczak SOUL
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:52:51
2019-05-13 16:42:11
Aleksandra Witkowska OKEANIDA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:52:47
2019-05-13 16:36:58
Klaudia Jaszczak MARS
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:52:42
2019-05-13 16:32:28
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:52:38
2019-05-13 16:31:35
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 19:52:34
2019-05-13 16:31:01
Julia Janiak MONA F
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:37:51
2019-05-13 11:35:21
Katarzyna Paradowska CZORT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 07:49:09
2019-05-12 21:17:08
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 13:53:32
2019-05-12 12:10:15
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 10:33:10
2019-05-12 12:04:58
Natalia Szczepaniak WALLEMO
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-12 13:53:44
2019-05-12 10:46:41
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 07:49:25
2019-05-11 22:08:35
Karolina Brzezinska OLIVER
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 13:53:53
2019-05-11 21:26:28
Dominika Drzazga LAWINA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:23:49
2019-05-10 19:04:55
Joanna Hazubska REWIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 19:23:46
2019-05-10 13:35:32
Dagmara Wawrzyniak K’ SEGALIA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:10:23
2019-05-08 09:50:27
Antonina Kucharska MIRAGE-CANDY
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 11:10:26
2019-05-08 09:36:15
Antonina Kucharska BAJPAS - BAJAN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:30:44
2019-05-06 13:48:33
Julia Michalak ALEX
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:30:46
2019-05-06 13:43:58
Agata Arciszewska ALEX
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 50/60cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antas Joanna UKS Trójka
2002 (J.)
brak
2. Arciszewska Agata Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2001 (J.)
Brak
3. Będkowska Natalia Stajnia Piegonisko Pustkowie
S
.
4. Brzezinska Karolina brak
2007 (JM.)
brak
5. Chmiel Eryk UKS Trójka
2001 (J.)
brak
6. Darul Maria KJ Zagórów
2003 (J.)
brak
7. Dawicki Jarosław Klub Jeździecki Kaja Ceków
S
brak
8. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
9. Dorociak Damaris Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
10. Drzazga Dominika bpk
2004 (JM.)
brak
11. Filipak Monika KJ Roka
2000 (MJ.)
brak
12. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
13. Hazubska Joanna bpk
S
brak
14. Jackowska Eliza Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
15. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
16. Jaszczak Klaudia UKS Trójka
2001 (J.)
brak
17. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
18. Juszczak Mateusz UKS Trójka
2007 (JM.)
brak
19. Kędzierska Oliwia Klub Jeździecki Kaja Ceków
2001 (J.)
O042928
20. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
O044670
21. Klabisch Dorota UKS Trójka
S
brak
22. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
23. Kostrzewa Alicja Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
24. Kruszyńska Paulina Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2002 (J.)
Brak
25. Krysztofowicz Oliwia KJ Roka
26. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (Mł.)
brak
27. Kwiecińska Oliwia Ranczo Podkowa
28. Langner Gabriela UKS Trójka
2001 (J.)
brak
29. Ligocka Gabriela
30. Markiewicz Natalia UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
31. Michalak Julia Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2004 (JM.)
Brak
32. Mielcarek Dominika JUKS Czekan
33. Mierzejewska Weronika Ranczo Podkowa
34. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
35. Pilarek Lena KJ KAJA
2002 (J.)
LZR WZJ 2420/18
36. Podsiadło Joanna UKS Trójka
2004 (JM.)
brak
37. Pokojowczyk Kaja Stajnia prywatna
2004 (JM.)
Brak
38. Pracka Anna Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
39. Przydryga Roksana UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
40. Rachwal Marcin KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
S
brak
41. Rachwał Beata
42. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
43. Robak Aleksandra Brak
S
O044627
44. Roszak Maciej Stajnia Skorzęcin
45. Sowa Natalia Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
46. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
47. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
brak
48. Stelmaszak Natalia UKS Trójka
2000 (MJ.)
O036141
49. Szczepaniak Natalia Stajnia prywatna
K014558
50. Szczepańska Emilia bpk
S
brak
51. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
52. Tomalak Alicja KJ RE-CO Ostrów Wlkp
S
brak
53. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
54. Tylska Joanna Stajnia Piegonisko Pustkowie
1999 (MJ.)
.
55. Wawrzyniak Dagmara Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
56. Wenderska Tatiana KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
57. Witkowska Aleksandra UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
58. Wodzyńska Magdalena Klub Jeździecki Kaja Ceków
2005 (JM.)
: O049053
59. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
60. Wojtysiak Katarzyna Klub Jeździecki Chełmce
S
brak
61. Woźniak Marta Bpk
62. Wrzesińska Natalia UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
63. Żarnecka Aleksandra Klub Jeździecki Chełmce
1998 (MJ.)
brak
64. Ziemiańska Dominika Bpk
65. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

ADMIRAŁ F:
M:
O:
B:
2.

38

ALCHEMIA Małopolska POL 2009 Klacz tarantowata/170 F: .
M: .
O: .
B: .
. .
3.

16

ALEX Huculska POL 2005 Wałach inna/kuc:135 F: Wulkan
M: Ania
O: ORK Pod Dębem - Czołowo
B: RODO
Brak
4.

44

ARABESKA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Klasyk
M: Alma
O: Katarzyna Wojtysiak
B: Katarzyna Wojtysiak
brak
5.

43

ARIA Koń Mały POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:153 F: Amigo
M: Alma
O: Katarzyna Wojtysiak
B: Katarzyna Wojtysiak
brak brak
6.

35

ARMANI Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: -
M: Almera
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
brak -
7.

71

Aronis F:
M:
O:
B:
8.

48

AUGUSTA PKSP POL 1999 Klacz siwa F: Epizod
M: Agape
O: Agnieszka Szulgan-Mądrzak
B: Krzysztof Kucharski
LKR 2303/16
9.

18

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 Wałach gniada/kuc:145 F: Alibaba
M: Bajka
O: Bartosz Kucharski
B: brak
brak pol 013670095101
10.

59

BALLADA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Emeryt /
M: Bonita /
O: Sandra Połomska
B: Piotr Baszkowski
brak
11.

3

Brawura F:
M:
O:
B:
12.

53

CARLO HOL POL 2014 Ogier ciemnogniada/166 F: Cormint
M: ....
O: Jarosław sekula
B: ....
Brak Brak
13.

49

CESJA Mały Koń POL 2012 Klacz gniada/mk:149 F: Ludger
M: Czykita
O: Marta Wodzyńska
B: Sylwester Kosiński
brak
14.

52

CINAMON HOL POL 2014 Ogier kasztanowata/161 F: Cascadello l
M: ...
O: Jarosław sekula
B: ...
Brak Brak
15.

51

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
O: Aleksandra Robak
B: Klaus Below
K027418 DE431316678310
16.

22

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
17.

58

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B:
brak
18.

24

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
O: Marek Juszczak
B: Marek Wojciechowski
K027212 616999520042313
19.

56

DIAMENT SP POL 2015 Wałach siwa/169 F: Nn
M: Nn
O: Trojanowicz Aleksander
B: Nn
Brak Brak
20.

7

Donys Up and Dun F:
M:
O:
B:
21.

9

Eden F:
M:
O:
B:
22.

68

GIGANT MŁP POL 2002 Wałach gniada F: PAS
M: Grusza
O: Weronika Oblizajek
B: Skopanie
brak
23.

36

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Czumen K
M: Gabi
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
K017567 POL007610064908
24.

66

Grancento S F:
M:
O:
B:
25.

55

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
26.

62

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
O: Ilona Paleniczka
B: schaidik
BRAK
27.

15

HILWAUKEE Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/168 F: H-Ekwador
M: Scarlett XVII
O: Dawid Dorociak
B: Dawid Dorociak
brak DE421000582409
28.

69

Iluzion F:
M:
O:
B:
29.

61

J-LAWINA Wielkopolska POL 2015 Klacz siwa/164 F: Ramet
M: Jagoda
O: Eryk Urbaniak
B: Henryk Urbaniak
Brak 616 007 61 01950 15
30.

60

JOE BLACK SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Bohun
M: Birma
O: Dionizy Patryniak
B: Rafał Walkowiak
brak
31.

19

K’ SEGALIA Koń Mały POL 25.07.2013 Klacz gniada/mk:140 F: Segaal
M: Karina
O: Piechocki Piotr
B: Piechocki Piotr
Brak Brak
32.

8

Kaskader F:
M:
O:
B:
33.

14

KASTELLO Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
O: Maciej Staśkiewicz
B: Sobczak Kazimierz
brak 6160076102985
34.

21

KEWIN SP POL 2011 Wałach tarantowata/160 F: As Trefel
M: Konwalia
O: Kaja Pokojowczyk
B: Brak
Brak
35.

63

LANCER Typ Szlachetny POL 2015 Wałach siwa/167 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Wieczorek
B: Marta Skazidroga
brak
36.

23

LAWINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa/165 F: Benitol
M: Latina
O: Dominika Drzazga
B: Dariusz Wróbel
brak 616009610006212
37.

50

LIDER PKSP POL 2001 Wałach gniada F: Komplement
M: Leonarda / Leandro
O: Berenika Tarasiewicz
B: Stanisław Gądek
K011247
38.

54

MARCO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: WINCHESTER
M: MARAKENA
O: Emilia Szczepańska
B: Prządek Małgorzata
brak
39.

33

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/mk:149 F: Dragon B
M: Milly La Foret
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
40.

28

MARS SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: NN
M: NN
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
41.

25

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
42.

70

Oka F:
M:
O:
B:
43.

29

OKEANIDA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/163 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
44.

13

OLIVER KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:137 F: brak
M: brak
O: Krystyna kowalewska
B: brak
brak 616999610222012
45.

46

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada/- F: Marino / Zeoliet
M: Odetta / Romantiker
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
K027482 POL009520051603
46.

65

Palegro F:
M:
O:
B:
47.

5

Pheniks F:
M:
O:
B:
48.

27

PROGNOSTYK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Guffi / Grandeur
M: Progis / Grand Amour
O: Arkadiusz Stelmaszak
B: Arkadiusz Stelmaszak
K027191 616009520051811
49.

1

Realia WLKP POL 2003 F:
M:
O:
B:
50.

20

REWIA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Chellano's Boy DZ /
M: Rafula /
O: Joanna Hazubska
B: Stanisław Grygier
brak
51.

6

Rozetka F:
M:
O:
B:
52.

4

Saint Avante F:
M:
O:
B:
53.

31

SAWANNA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
54.

26

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa/167 F: Corde hol. / Cor de la Bryere s.f.
M: Sexicola / Wolver Heights
O: Szymon Kocioruba
B: Jacek Gaczkowski
K013520 POL009590093105
55.

67

Sopel F:
M:
O:
B:
56.

30

SOUL Konik Polski POL 2007 Wałach inna/mk:145 F: NN
M: NN
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
57.

37

SYRIUSZ Huculska POL 2007 Wałach gniada/kuc:143 F: Wykusz
M: Sambia II
O: ORK Pod Dębem - Czołowo
B: Rodo
Bak Brak
58.

47

SZILA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz skarogniada F: NN
M: NN
O: Małogorzata Jastrzębska
B: NN
brak
59.

2

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Forester-S
M: Tracja
O: Marta Woźniak
B: Marta Woźniak
Brak 009610056708
60.

32

TIERSK SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
61.

12

WALLEMO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Roland
M: Wenecja
O: Natalia Szczepaniak
B: Natalia Szczepaniak
12006 12006
62.

39

WELLINGTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: .
M: .
O: .
B: .
. .
63.

57

WENUS SP POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Azart
M: Winning Gold
O: Anna Khan
B: -
brak -
64.

45

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060 POL007611060204
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antas Joanna
UKS Trójka
2019-05-19
1
Arciszewska Agata
Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
ALEX (16)
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Będkowska Natalia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-05-19
10
2019-05-19
4
Brzezinska Karolina
brak
OLIVER (13)
2019-05-19
1
2019-05-19
38
2019-05-19
21
Chmiel Eryk
UKS Trójka
ARMANI (35)
2019-05-19
43
2019-05-19
1
Darul Maria
KJ Zagórów
Palegro (65)
2019-05-19
1
2019-05-19
13
2019-05-19
8
Dawicki Jarosław
Klub Jeździecki Kaja Ceków
LIDER (50)
2019-05-19
26
2019-05-19
18
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ZAFIRA (45)
2019-05-19
1
ORKA (46)
2019-05-19
5
Dorociak Damaris
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-19
33
2019-05-19
6
2019-05-19
Drzazga Dominika
bpk
LAWINA (23)
2019-05-19
1
2019-05-19
20
Filipak Monika
KJ Roka
GIGANT (68)
2019-05-19
36
2019-05-19
9
2019-05-19
11
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2019-05-19
1
2019-05-19
32
Hazubska Joanna
bpk
REWIA (20)
2019-05-19
28
2019-05-19
17
Jackowska Eliza
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
Eden (9)
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (25)
2019-05-19
24
2019-05-19
24
Jaszczak Klaudia
UKS Trójka
MARS (28)
2019-05-19
38
2019-05-19
12
Juszczak Maria
UKS Trójka
SOUL (30)
2019-05-19
1
TIERSK (32)
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Juszczak Mateusz
UKS Trójka
SOUL (30)
2019-05-19
1
Kędzierska Oliwia
Klub Jeździecki Kaja Ceków
SZILA (47)
2019-05-19
4
2019-05-19
7
Khan Ramsha
UKS Trójka
WENUS (57)
2019-05-19
2019-05-19
2019-05-19
Klabisch Dorota
UKS Trójka
Sopel (67)
2019-05-19
1
2019-05-19
35
2019-05-19
1
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
2019-05-19
2
2019-05-19
15
Kostrzewa Alicja
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Kruszyńska Paulina
Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
SYRIUSZ (37)
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Krysztofowicz Oliwia
KJ Roka
Iluzion (69)
2019-05-19
1
2019-05-19
19
Kucharska Antonina
Stajnia owa
2019-05-19
1
2019-05-19
8
Kwiecińska Oliwia
Ranczo Podkowa
2019-05-19
37
2019-05-19
21
2019-05-19
Langner Gabriela
UKS Trójka
SAWANNA (31)
2019-05-19
41
Ligocka Gabriela
Oka (70)
2019-05-19
1
Markiewicz Natalia
UKS Trójka
SAWANNA (31)
2019-05-19
1
Michalak Julia
Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
ALEX (16)
2019-05-19
13
SYRIUSZ (37)
2019-05-19
1
Mielcarek Dominika
JUKS Czekan
Realia (1)
2019-05-19
27
2019-05-19
10
Mierzejewska Weronika
Ranczo Podkowa
2019-05-19
35
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
CZORT (24)
2019-05-19
30
2019-05-19
22
GOLIAT (36)
2019-05-19
2
Pilarek Lena
KJ KAJA
AUGUSTA (48)
2019-05-19
11
2019-05-19
29
Podsiadło Joanna
UKS Trójka
2019-05-19
1
2019-05-19
25
2019-05-19
23
Pokojowczyk Kaja
Stajnia prywatna
KEWIN (21)
2019-05-19
1
2019-05-19
31
Pracka Anna
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2019-05-19
38
2019-05-19
1
Przydryga Roksana
UKS Trójka
SAWANNA (31)
2019-05-19
1
Rachwal Marcin
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
BALLADA (59)
2019-05-19
1
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Rachwał Beata
Aronis (71)
2019-05-19
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Robak Aleksandra
Brak
2019-05-19
27
2019-05-19
Roszak Maciej
Stajnia Skorzęcin
2019-05-19
34
2019-05-19
28
Sowa Natalia
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CINAMON (52)
2019-05-19
13
2019-05-19
CARLO (53)
2019-05-19
12
2019-05-19
Staśkiewicz Ines
Stajnia Owa
2019-05-19
1
2019-05-19
1
2019-05-19
14
Stelmaszak Natalia
UKS Trójka
2019-05-19
3
2019-05-19
23
Szczepaniak Natalia
Stajnia prywatna
WALLEMO (12)
2019-05-19
1
2019-05-19
19
Szczepańska Emilia
bpk
MARCO (54)
2019-05-19
22
2019-05-19
15
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2019-05-19
1
2019-05-19
7
Tomalak Alicja
KJ RE-CO Ostrów Wlkp
LANCER (63)
2019-05-19
15
2019-05-19
1
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (55)
2019-05-19
25
DIAMENT (56)
2019-05-19
2019-05-19
42
Tylska Joanna
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-05-19
5
2019-05-19
2
Wawrzyniak Dagmara
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Wenderska Tatiana
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2019-05-19
35
2019-05-19
18
Witkowska Aleksandra
UKS Trójka
2019-05-19
13
Wodzyńska Magdalena
Klub Jeździecki Kaja Ceków
CESJA (49)
2019-05-19
38
2019-05-19
9
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
TIERSK (32)
2019-05-19
1
Wojtysiak Katarzyna
Klub Jeździecki Chełmce
ARIA (43)
2019-05-19
29
2019-05-19
35
Woźniak Marta
Bpk
2019-05-19
20
2019-05-19
6
Wrzesińska Natalia
UKS Trójka
2019-05-19
1
Żarnecka Aleksandra
Klub Jeździecki Chełmce
2019-05-19
17
2019-05-19
16
2019-05-19
Ziemiańska Dominika
Bpk
2019-05-19
16
2019-05-19
14
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-05-19
26
2019-05-19

Number of Riders: 65

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl