Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

XII Hubertus - zawody w skokach, western i zaprzęgowe
Jakubów k/Głogowa, 6-7 października 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:00:23
2018-10-04 23:06:19
Roksana Biazik LUCKY
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Skoki/Potęga skoku/Wyłącznie dla zawodników startujących w konkursie nr 3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:00:22
2018-10-04 23:01:17
Patrycja Fecek IZOTRON
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 21:03:16
2018-10-04 15:27:44
Anna Fabiś KARA
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 12:31:13
2018-10-04 10:21:40
Ola Maciałek PALEGRO
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 07:13:59
2018-10-03 22:17:16
Ireneusz Ostapczuk B-LAJLA
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 07:13:59
2018-10-03 22:11:19
Emilia Fabiś DONKA
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 07:13:58
2018-10-03 20:17:23
Patrycja Szydełko CZEKAN
  • 2x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 19:56:13
2018-10-03 14:45:00
Tomasz Perlak EDYPTON
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
  • 1x 4 western/Hubertus/Pogoń za lisem
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:34:40
2018-10-03 13:57:25
Amelia Wołoszyn ENIGMA
  • 1x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:34:40
2018-10-03 13:56:46
Anna Jósków ENIGMA
  • 1x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:34:39
2018-10-03 13:56:16
Hanna Śmigaj ARAMIS
  • 1x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:34:38
2018-10-03 13:53:38
Piotr Bartoszek PIORUN
  • 1x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:34:37
2018-10-03 13:53:01
Wiktoria Antonik L-BERCIK
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:34:36
2018-10-03 13:47:03
Aleksandra Zboralska ENIGMA
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:34:35
2018-10-03 13:46:34
Ewa Stojke L-BERCIK
  • 1x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:34:33
2018-10-03 13:45:47
Zosia Porosło GRALL
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:34:32
2018-10-03 13:45:12
Zuzia Męczyńska L-BERCIK
  • 1x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 14:34:31
2018-10-03 13:44:35
Natalia Gaworczak PIORUN
  • 1x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:39:09
2018-10-03 13:38:49
Laura Gaworczak JANTAR
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:39:09
2018-10-03 13:38:07
Ines Frątczak ARAMIS
  • 1x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:39:07
2018-10-03 13:37:29
Wiktoria Fraczek GRALL
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:39:07
2018-10-03 13:36:40
Roksana Bezulska JANTAR
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:39:05
2018-10-03 13:36:17
Roksana Bezulska GOLD CARETINO
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:39:04
2018-10-03 13:35:30
Karolina Bartoszek GOLD CARETINO
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:39:03
2018-10-03 11:14:08
Aleksander Brożyński ELIOT
  • 2x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 2x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 2x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
  • 2x 4 western/Hubertus/Pogoń za lisem
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:02:13
2018-10-03 11:01:04
Dagmara Mazurczak BALBINA
  • 2x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 2x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 2x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:02:10
2018-10-03 10:59:34
Aleksandra Burchacka ELIOT
  • 2x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 2x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 2x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 11:02:08
2018-10-03 10:55:11
Bartosz Rolla FABIO
KARTAGO
  • 2x 5 zaprzęgi/OPEN/D1 + D2 + K2 - zręczność powożenia z 1 przeszkodą maratonową
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:07:21
2018-10-02 21:18:01
Agata Janusz GIGANT
  • 1x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:07:20
2018-10-02 21:15:46
Bartosz Janusz GIGANT
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:07:19
2018-10-02 21:12:24
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Skoki/Potęga skoku/Wyłącznie dla zawodników startujących w konkursie nr 3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:07:17
2018-10-02 21:11:50
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:07:16
2018-10-02 21:08:59
Agata Janusz EMI
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Skoki/Potęga skoku/Wyłącznie dla zawodników startujących w konkursie nr 3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:07:15
2018-10-02 20:37:51
Sebastian Urbańczak ARBUZ
MAGNAT
  • 1x 5 zaprzęgi/OPEN/D1 + D2 + K2 - zręczność powożenia z 1 przeszkodą maratonową
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:07:14
2018-10-02 20:20:07
Antonina Dryl OLSZYNKA
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:07:12
2018-10-02 20:12:44
Monika Gutknecht BAJANA
  • 2x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 2x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
  • 1x 4 western/Hubertus/Pogoń za lisem
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:07:11
2018-10-02 19:45:09
Maja Girsa MATROS - P
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 17:11:13
2018-10-01 22:15:23
Mateusz Ślufarski SPOCO KING PINE
  • 2x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 2x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 2x 4 western/Hubertus/Pogoń za lisem
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:42:26
2018-10-01 20:20:40
Paulina Sarbinowska SANDRA
  • 1x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:42:23
2018-10-01 20:20:23
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 17:11:09
2018-10-01 18:44:10
Sara Kręt SINA
  • 1x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:42:16
2018-10-01 18:43:39
Sara Kręt WRÓBEL
  • 2x 1 Skoki/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 50cm
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:42:12
2018-10-01 18:18:24
Paulina Pik LA VITA
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Skoki/Potęga skoku/Wyłącznie dla zawodników startujących w konkursie nr 3
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
  • 1x 4 western/Hubertus/Pogoń za lisem
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 17:11:49
2018-09-30 21:02:54
Aleksandra Czekajło ZETA
  • 2x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 17:11:46
2018-09-30 20:59:58
Marta Sambor DIAMANT
  • 2x 2 Skoki/LL/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 17:11:43
2018-09-30 18:09:40
Malwina Idczak KLON
  • 1x 3 Skoki/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4 Skoki/Potęga skoku/Wyłącznie dla zawodników startujących w konkursie nr 3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 17:11:40
2018-09-30 15:50:15
Alicja Cimek SANDRA
  • 2x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 2x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 2x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 17:11:37
2018-09-27 22:56:50
Anna Wójcik KAMPARI
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
  • 1x 4 western/Hubertus/Pogoń za lisem
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 17:11:33
2018-09-27 10:10:59
Justyna Pawlik FANTAZJA
  • 2x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 2x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 17:11:30
2018-09-27 09:52:48
Damian Ślufarski LEILA LENA
  • 2x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 2x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
  • 1x 4 western/Hubertus/Pogoń za lisem
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 17:11:26
2018-09-27 09:37:25
Szymon Rolla MIODEK
BALBINA
  • 2x 5 zaprzęgi/OPEN/D1 + D2 + K2 - zręczność powożenia z 1 przeszkodą maratonową
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 17:11:22
2018-09-27 09:14:10
Bartosz Rolla MIODEK
  • 2x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 2x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 2x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
  • 2x 4 western/Hubertus/Pogoń za lisem
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 07:27:39
2018-09-26 19:39:59
Aleksandra Szukiełojć MACIEK
  • 1x 1 western/Beczki/Slalom między beczkami
  • 1x 2 western/Tyczki/Slalom między tyczkami
  • 1x 3 western/Whisky/Wyścig o butelkę Whisky
  • 1x 4 western/Hubertus/Pogoń za lisem
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrys Amanda Czesława Andrys
2. Antonik Wiktoria Stajnia Siostry Stańczak
2005 (JM.)
brak
3. Balcerzak Hanna Bpk
4. Bartoszek Karolina Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
brak
5. Bartoszek Piotr Stajnia Siostry Stańczak
2005 (JM.)
brak
6. Bezulska Roksana Stajnia Siostry Stańczak
2004 (JM.)
brak
7. Biazik Roksana Bez Przynależności Klubowej L U B
S
O012598
8. Brożyński Aleksander Stajnia własna
2000 (J.)
Brak
9. Budzinowski Jerzy Mateusz Budzinowski
10. Burchacka Aleksandra Stajnia Sieroszowice - Anna Stępak
2006 (JM.)
Brak
11. Cimek Alicja KS Libra
2009 (Mł.)
brak
12. Czekajło Aleksandra Stajnia u Malty
2004 (JM.)
BRAK
13. Dryl Antonina brak
2002 (J.)
brak
14. Dulewicz Aneta Bpk
15. Dziatkowiak Hanna Bpk
16. Dziatkowiak Maja bpk
2003 (JM.)
O039255
17. Fabiś Anna Brak
2006 (JM.)
Brak
Brak
18. Fabiś Emilia Brak
2002 (J.)
Brak
19. Fecek Patrycja Stajnia EquiWert
2003 (JM.)
brak
20. Fraczek Wiktoria Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
brak
21. Frątczak Ines Stajnia Siostry Stańczak
2005 (JM.)
brak
22. Gadulska Jagoda Bpk
23. Gaworczak Laura Stajnia Siostry Stańczak
2002 (J.)
brak
24. Gaworczak Natalia Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
25. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
26. Gutknecht Monika bez klubu
S
Numer PZJ 123456
27. Janusz Agata Stajnia Nebraska
2002 (J.)
O049357
28. Janusz Bartosz KS Nabraska
S
brak
29. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (J.)
O049356
30. Jęśkowiak Amelia Marcin Jęśkowiak
31. Jęśkowiak Marcin Bartosz Rimke
32. Jósków Anna Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
33. Kicińska Sara
34. Kobiela Beata
35. Kokocińska Karolina Hubert Miś
36. Kotwica Sabina
37. Kotwica Wiktoria
38. Kowalczyk Aleksandra Bpk
39. Kręt Sara Dwór nad Skłobą/ EquiWert
2001 (J.)
brak
40. Lis Lena Bpk
41. Maciałek Ola Stajnia KADARKA
2014 (Mł.)
brak
42. Mazurczak Dagmara Stajnia Sieroszowice - Anna Stępak
2005 (JM.)
Brak
43. Mazurkiewicz Małgorzata Bpk
44. Męczyńska Zuzia Stajnia Siostry Stańczak
2007 (Mł.)
brak
45. Michalska Zofia Amelia Jęśkowiak
46. Ostapczuk Ireneusz Brak
S
Brak
47. Pałasz Lena bpk
2009 (Mł.)
brak
48. Pawlik Justyna Rancho Paradise
S
Brak
49. Perlak Tomasz BPK
S
BRAK
50. Pik Paulina Dwór nad Skłobą
1999 (MJ.)
brak
51. Porosło Zosia Stajnia Siostry Stańczak
2004 (JM.)
brak
52. Radło Magdalena Bpk
53. Rimke Dominika Karolina Rimke
54. Rimke Karolina Dominika Rimke
55. Rimke Magdalena Dominika Rimke
56. Rolla Bartosz Stajnia własna
1999 (MJ.)
Brak
57. Rolla Szymon Stajnia własna
S
brak
58. Rolla Szymon Stajnia Bukowiec Górny
S
brak
59. Sambor Marta Stajnia u Malty
2006 (JM.)
BRAK
60. Sarbinowska Paulina BPK
2002 (J.)
brak
61. Ślufarski Damian Rancho Paradise
S
Brak
62. Ślufarski Mateusz Rancho Paradise
S
brak
63. Śmigaj Hanna Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
64. Staszak Krzysztof Mistrzuniu Jakubów
S
Brak
65. Stojke Ewa Stajnia Siostry Stańczak
2006 (JM.)
brak
66. Strzelczyk Łukasz Sebastian Urbańczak
67. Strzelczyk Łukasz Sebastian Urbańczak
68. Szukiełojć Aleksandra Stajnia Polkowice
S
Brak
69. Szydełko Patrycja Stajnia u Malty
2004 (JM.)
BRAK
70. Urbańczak Sebastian URBAŃCZAK DRIVING TEAM
S
BRAK
71. Urbańczak Sebastian Patrycja Urbańczak
72. Werbka Ewa
73. Wójcik Anna Brak
1999 (MJ.)
Brak
74. Wołoszyn Amelia Stajnia Siostry Stańczak
2005 (JM.)
brak
75. Zboralska Aleksandra Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

ARAMIS SP POL 2003 Wałach inna F: -
M: -
O: Sandra Stańczak
B: -
brak
2.

42

Arbuz / Magnat D2 160 F:
M:
O:
B:
3.

65

Arbuz D1 160 F:
M:
O:
B:
4.

51

Ares F:
M:
O:
B:
5.

80

AZALIA Z DWORU F:
M:
O:
B:
6.

36

B-LAJLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz izabelowata/158cm F: Brandon
M: Belka
O: Ireneusz Ostapczuk
B: Ireneusz Ostapczuk
Brak 616009680041112 Brak
7.

17

BAJANA SP POL 1995 Klacz tarantowata/150 F: nn
M: nn
O: Monika Gutknecht
B: nn
Numer PZJ 123456
8.

25

BALBINA SP POL 2011 Klacz srokata F: Nn
M: Nn
O: Anna Stępak
B: Anna Stępak
brak
9.

70

Bet / Feta K2 130 F:
M:
O:
B:
10.

34

CZEKAN Małopolska POL 2007 Wałach siwa F: Czech
M: Czeszka
O: Jarosław Grundkowski
B: Marian Skrzypczak
BRAK
11.

73

Dakota D1 130 F:
M:
O:
B:
12.

9

DIAMANT Wielkopolska POL 1997 Wałach gniada F: Diagram
M: Dongola
O: Jarosław Grundkowski
B: Marian Skrzypczak
08533
13.

83

Echo Pan F:
M:
O:
B:
14.

33

EDYPTON ARAB POL 2007 Wałach siwa F:
M:
O:
B:
BRAK
15.

24

ELIOT SP POL 2007 Wałach tarantowata F: Nn
M: Nn
O: Anna Stępak
B: Anna Stępak
Brak
16.

20

EMI Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Dereń
M: Eltra
O: Agnieszka Janusz
B: Agnieszka Janusz
K025442 POL006550062203
17.

32

ENIGMA WLKP POL 2002 Klacz kara F: Weimar /
M: Eureka /
O: Ewelina Bordowicz
B:
brak
18.

23

FABIO KUC POL 2009 Ogier tarantowata F: Kawior
M: Figa
O: Anna Stępak
B: Anna Stępak
Brak
19.

5

FANTAZJA Nordycko Norweska POL 2008 Klacz skarogniada/160 F: Hidalgo
M: Palianda
O: Damian Ślufarski
B: Damian Ślufarski
Brak
20.

22

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
O: Bartosz Janusz
B: Bartosz Janusz
K013307 POL009680055904
21.

26

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
O: Sandra Stańczak
B:
K009961 POL009611057504 105AA52
22.

28

GRALL Oldenburska GER 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Grandessa
O: Kinga Stańczak
B: bd
brak
23.

55

GRECJA F:
M:
O:
B:
24.

43

Greta F:
M:
O:
B:
25.

67

Holidey D1 125 F:
M:
O:
B:
26.

39

IZOTRON Typ Szlachetny POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: Iza
O: Ewa Wertka
B: Poprawa Sławomir
999670152106
27.

78

JAGODA F:
M:
O:
B:
28.

27

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: skar /
M: Jarla / Luron
O: Kinga Stańczak
B: Jarosław Gawlik
K018823 POL009690014809
29.

6

KAMPARI Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Egon
M: Kapirinia
O: Anna Wójcik
B: Anna Wójcik
Brak
30.

38

KARA KUC POL 2014 Klacz gniada/kuc:117cm F: NN
M: NN
O: Wanda Fabiś
B: Wanda Fabiś
Brak 616999610017214 Brak
31.

82

Klif F:
M:
O:
B:
32.

76

Kora / Iyo junior F:
M:
O:
B:
33.

61

L-BERCIK F:
M:
O:
B:
34.

31

L-BERCIK Kuc Walijski POL 2008 Wałach inna/kuc: F: nw
M: nw
O: Kinga Stańczak-Szulc
B: nw
brak
35.

11

LA VITA Koń Hanowerski GER 1999 Klacz gniada F: Laptop
M: Santa Fee
O: Hipolit Jackiewicz
B: Johan Meyer
brak 314302499
36.

81

LAILA F:
M:
O:
B:
37.

68

Legato D1 125 F:
M:
O:
B:
38.

45

Legion F:
M:
O:
B:
39.

75

Lego / Atos K2 F:
M:
O:
B:
40.

4

LEILA LENA AQH USA 2000 Klacz kasztanowata/150 F: Epitome Olena
M: Sugar an Belle
O: Damian Ślufarski
B: Zeitler Petra
Brak
41.

58

LEXUS MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Bajt /
M: Luna / Beforest
O: Magdalena Misztela
B: Magdalena Misztela
K014771 POL006590153205
42.

49

Lexus F:
M:
O:
B:
43.

40

LUCKY WLKP POL 2014 Wałach gniada F:
M:
O:
B:
BRAK
44.

2

MACIEK Ślaska POL 2009 Wałach gniada F: Nn
M: Kasia
O: Katarzyna Buczek
B: Roman Pukacz
Brak
45.

69

Malibu D1 125 F:
M:
O:
B:
46.

16

MATROS - P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata F: CORLEONE Z
M: MALEZJA
O: Martyna Kołodyńska
B: Rafał Parkitny
brak
47.

3

MIODEK SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Szymon Rolla
B: Szymon Rolla
brak
48.

66

Miodek / Balbina D2 125 F:
M:
O:
B:
49.

64

Mustang / Amigo K2 130 F:
M:
O:
B:
50.

63

Mustang K1 130 F:
M:
O:
B:
51.

47

Myszka Minnie F:
M:
O:
B:
52.

48

Nela F:
M:
O:
B:
53.

53

Nora F:
M:
O:
B:
54.

18

OLSZYNKA Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/163 F: Wanderfurst
M: Okinawa
O: Emilia Rapcewicz
B: KJ Jaroszówka
brak DE 455-8703610-09
55.

37

PALEGRO ARAB POL 2006 Wałach siwa/mk: F: Gwidon
M: Piguła
O: Ewa Kołodziejczyk
B: Juzef Babiś
brak
56.

30

PIORUN WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata F: Barros
M: Pokusa
O: Jan Krzyżoszczak
B: bd
brak
57.

56

PIORUN F:
M:
O:
B:
58.

74

Ronaldo / Denar D2 130 F:
M:
O:
B:
59.

77

Roper / Troper D2 130 F:
M:
O:
B:
60.

79

SALIVAN F:
M:
O:
B:
61.

7

SANDRA Śląska POL 2007 Klacz gniada F: *
M: *
O: *
B: *
*
62.

14

SANDRA Śląska POL 2007 Klacz kara F: Skaleń
M: Liza
O: Bogusława Staszak
B: Bogusława Staszak
brak
63.

1

SINA Deutsches Sportpferd GER 2003 Klacz siwa F: Saccor
M: Kiki
O: Hipolit Jackiewicz
B: Diana u, Frank Wendrock
brak
64.

62

SOWA K1 110 junior F:
M:
O:
B:
65.

15

SPOCO KING PINE American Quater Horse POL 2015 Ogier gniada F: POCO KING TUFF
M: SPECIAL PRIMA PINE
O: MATEUSZ ŚLUFARSKI
B: ARTUR KWIEK
BRAK
66.

59

TARANTINO F:
M:
O:
B:
67.

54

Tarantino F:
M:
O:
B:
68.

44

TARANTINO KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lidia Bieniek
B:
K022177 616999681000212
69.

71

Tic Tac / Feritta K2 130 F:
M:
O:
B:
70.

72

Tic Tak/Feritta/Bet/Fetta 130 F:
M:
O:
B:
71.

52

Tunezja F:
M:
O:
B:
72.

10

ZETA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz kasztanowata F: Elwis
M: Zarina
O: Jarosław Grundkowski
B: Marian Skrzypczak
08098
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrys Amanda
Czesława Andrys
2018-10-06
1
2018-10-06
3
Antonik Wiktoria
Stajnia Siostry Stańczak
2018-10-06
13
Balcerzak Hanna
Bpk
Legion (45)
2018-10-06
6
Bartoszek Karolina
Stajnia Siostry Stańczak
2018-10-06
18
2018-10-06
Bartoszek Piotr
Stajnia Siostry Stańczak
PIORUN (30)
2018-10-06
17
Bezulska Roksana
Stajnia Siostry Stańczak
2018-10-06
13
JANTAR (27)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
Biazik Roksana
Bez Przynależności Klubowej L U B
LUCKY (40)
2018-10-06
15
2018-10-06
9
Brożyński Aleksander
Stajnia własna
ELIOT (24)
2018-10-07
9
2018-10-07
8
2018-10-07
2018-10-07
Budzinowski Jerzy
Mateusz Budzinowski
2018-10-06
8
Burchacka Aleksandra
Stajnia Sieroszowice - Anna Stępak
ELIOT (24)
2018-10-07
14
2018-10-07
10
2018-10-07
2018-10-07
Cimek Alicja
KS Libra
SANDRA (7)
2018-10-07
18
2018-10-07
18
2018-10-07
Czekajło Aleksandra
Stajnia u Malty
ZETA (10)
2018-10-06
8
2018-10-06
7
Dryl Antonina
brak
2018-10-06
9
2018-10-06
12
Dulewicz Aneta
Bpk
Nora (53)
2018-10-07
LEXUS (58)
2018-10-06
5
2018-10-06
2
Dziatkowiak Hanna
Bpk
2018-10-06
3
2018-10-06
2018-10-07
Dziatkowiak Maja
bpk
2018-10-06
1
2018-10-06
6
Legion (45)
2018-10-06
10
Tunezja (52)
2018-10-07
Fabiś Anna
Brak
KARA (38)
2018-10-07
21
2018-10-07
2018-10-07
Fabiś Emilia
Brak
LAILA (81)
2018-10-07
25
2018-10-07
19
2018-10-07
Fecek Patrycja
Stajnia EquiWert
IZOTRON (39)
2018-10-06
17
2018-10-06
11
2018-10-07
2018-10-07
21
2018-10-07
Fraczek Wiktoria
Stajnia Siostry Stańczak
GRALL (28)
2018-10-06
3
2018-10-06
6
Frątczak Ines
Stajnia Siostry Stańczak
ARAMIS (29)
2018-10-06
20
2018-10-06
Gadulska Jagoda
Bpk
Nela (48)
2018-10-06
14
Gaworczak Laura
Stajnia Siostry Stańczak
JANTAR (27)
2018-10-06
2
Gaworczak Natalia
Stajnia Siostry Stańczak
PIORUN (30)
2018-10-06
19
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
2018-10-06
19
2018-10-06
14
Gutknecht Monika
bez klubu
BAJANA (17)
2018-10-07
4
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
6
2018-10-07
2018-10-07
Janusz Agata
Stajnia Nebraska
EMI (20)
2018-10-06
2
2018-10-06
3
Janusz Bartosz
KS Nabraska
GIGANT (22)
2018-10-07
22
2018-10-07
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GIGANT (22)
2018-10-06
4
2018-10-06
5
2018-10-07
7
2018-10-07
4
Jęśkowiak Amelia
Marcin Jęśkowiak
2018-10-06
11
Jęśkowiak Marcin
Bartosz Rimke
2018-10-06
7
Jósków Anna
Stajnia Siostry Stańczak
ENIGMA (32)
2018-10-06
9
Kicińska Sara
GRECJA (55)
2018-10-07
14
2018-10-07
2018-10-06
15
2018-10-07
19
Kobiela Beata
Klif (82)
2018-10-07
23
2018-10-07
2018-10-07
Kokocińska Karolina
Hubert Miś
2018-10-06
12
Kotwica Sabina
SALIVAN (79)
2018-10-07
11
2018-10-07
17
2018-10-07
Kotwica Wiktoria
SALIVAN (79)
2018-10-07
15
2018-10-07
13
2018-10-07
Kowalczyk Aleksandra
Bpk
Lexus (49)
2018-10-06
13
Kręt Sara
Dwór nad Skłobą/ EquiWert
SINA (1)
2018-10-06
20
2018-10-06
2018-10-07
20
2018-10-07
16
PIORUN (56)
2018-10-06
2018-10-06
16
2018-10-07
2018-10-07
Lis Lena
Bpk
Lexus (49)
2018-10-06
18
Maciałek Ola
Stajnia KADARKA
PALEGRO (37)
2018-10-06
12
2018-10-06
16
Mazurczak Dagmara
Stajnia Sieroszowice - Anna Stępak
BALBINA (25)
2018-10-07
2018-10-07
8
2018-10-07
2018-10-07
11
2018-10-07
Mazurkiewicz Małgorzata
Bpk
Greta (43)
2018-10-06
5
2018-10-06
11
Męczyńska Zuzia
Stajnia Siostry Stańczak
2018-10-06
10
Michalska Zofia
Amelia Jęśkowiak
2018-10-06
13
Ostapczuk Ireneusz
Brak
B-LAJLA (36)
2018-10-07
17
2018-10-07
20
2018-10-07
Pałasz Lena
bpk
Ares (51)
2018-10-06
8
2018-10-06
2018-10-06
Pawlik Justyna
Rancho Paradise
2018-10-07
2018-10-07
12
2018-10-07
15
2018-10-07
2018-10-07
Perlak Tomasz
BPK
EDYPTON (33)
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
3
2018-10-07
2
Pik Paulina
Dwór nad Skłobą
LA VITA (11)
2018-10-06
4
2018-10-07
2018-10-07
Porosło Zosia
Stajnia Siostry Stańczak
GRALL (28)
2018-10-06
7
Radło Magdalena
Bpk
Nela (48)
2018-10-06
11
2018-10-07
Rimke Dominika
Karolina Rimke
2018-10-06
16
2018-10-06
19
Rimke Karolina
Dominika Rimke
2018-10-06
18
Rimke Magdalena
Dominika Rimke
2018-10-06
2
Rolla Bartosz
Stajnia własna
MIODEK (3)
2018-10-07
2
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
1
2018-10-07
2018-10-07
FABIO (23)
2018-10-06
15
Rolla Szymon
Stajnia własna
2018-10-06
9
Rolla Szymon
Stajnia Bukowiec Górny
2018-10-06
5
Rolla Szymon
Stajnia własna
2018-10-07
13
2018-10-07
2018-10-07
Sambor Marta
Stajnia u Malty
2018-10-06
14
2018-10-06
2018-10-06
15
Sarbinowska Paulina
BPK
SANDRA (14)
2018-10-06
2018-10-06
Ślufarski Damian
Rancho Paradise
2018-10-07
1
2018-10-07
2018-10-07
3
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
Ślufarski Mateusz
Rancho Paradise
2018-10-07
2018-10-07
6
2018-10-07
2018-10-07
7
2018-10-07
Śmigaj Hanna
Stajnia Siostry Stańczak
ARAMIS (29)
2018-10-06
12
Staszak Krzysztof
Mistrzuniu Jakubów
JAGODA (78)
2018-10-06
10
2018-10-07
5
2018-10-07
2018-10-07
5
2018-10-07
2018-10-07
Stojke Ewa
Stajnia Siostry Stańczak
2018-10-06
4
Strzelczyk Łukasz
Sebastian Urbańczak
2018-10-06
14
Strzelczyk Łukasz
Sebastian Urbańczak
2018-10-06
17
Szukiełojć Aleksandra
Stajnia Polkowice
MACIEK (2)
2018-10-07
16
2018-10-07
12
2018-10-07
2018-10-07
Szydełko Patrycja
Stajnia u Malty
CZEKAN (34)
2018-10-06
10
2018-10-06
2018-10-06
8
Urbańczak Sebastian
URBAŃCZAK DRIVING TEAM
2018-10-06
6
Urbańczak Sebastian
Patrycja Urbańczak
2018-10-06
4
Werbka Ewa
2018-10-07
24
2018-10-07
2018-10-07
Wójcik Anna
Brak
2018-10-07
10
2018-10-07
9
2018-10-07
2018-10-07
Wołoszyn Amelia
Stajnia Siostry Stańczak
ENIGMA (32)
2018-10-06
7
Zboralska Aleksandra
Stajnia Siostry Stańczak
ENIGMA (32)
2018-10-06
16

Number of Riders: 75

Number of Horses: 72

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl