Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:16:02
2018-09-21 15:45:51
Łukasz Brzóska ORLANDO B
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:15:58
2018-09-21 15:45:04
Łukasz Brzóska LIGHTNING TG
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:15:54
2018-09-21 15:43:42
Łukasz Brzóska FINEZ DU ROUET
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 16:15:52
2018-09-21 15:43:25
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:28
2018-09-20 22:17:21
Łukasz Wylęga MISS COTTONLAND
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:27
2018-09-20 22:16:30
Łukasz Wylęga LEO-B
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:24
2018-09-20 22:13:16
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:23
2018-09-20 22:12:49
Agnieszka Banaś MIĘDZY SŁOWAMI
  • 1x 1 ZT/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:21
2018-09-20 22:06:44
Alicja Poprawa CRAZY PRINCESS
  • 2x 1 ZT/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:19
2018-09-20 22:06:05
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x 1 ZT/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:15
2018-09-20 22:03:12
Marika Iwanek AMSTERDAM M
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:13
2018-09-20 21:59:54
Natalia Stasiak ŁADNY PAN
  • 1x 1 ZT/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:09
2018-09-20 21:59:09
Eryk Urbaniak SONIA
  • 1x 1 ZT/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:06
2018-09-20 21:58:36
Marcelina Raczyńska SYNAMI
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:10:03
2018-09-20 21:58:09
Marcelina Raczyńska GREY GRANNUS
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:09:00
2018-09-20 21:57:36
Adam Kucia DANTE
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:08:47
2018-09-20 21:10:51
Oliwia Kędzierska SZILA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:07:33
2018-09-20 21:05:10
Paula Jeziorek CENTKA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:04:46
2018-09-20 21:02:45
Lena Pilarek AUGUSTA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:04:34
2018-09-20 21:02:22
Jarosław Bukowski DIRECTOR K
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:04:20
2018-09-20 21:01:45
Magdalena Wodzyńska CESJA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:04:09
2018-09-20 20:57:00
Paula Jeziorek CESJA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 19:08:19
2018-09-20 18:56:04
Weronika Broniarczyk NERON
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 19:08:16
2018-09-20 18:53:55
Leszek Warzecha ALEXIS N
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 09:37:58
2018-09-20 09:29:47
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 09:37:55
2018-09-20 09:29:22
Zosia Michura CZAKO BLUE
  • 1x 1 ZT/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 09:37:53
2018-09-20 09:28:51
Olga Michura HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 1 ZT/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 09:37:50
2018-09-20 09:28:22
Ewa Fryga ARAMIS
  • 1x 1 ZT/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 09:37:46
2018-09-20 09:03:23
Michalina Osetek DONNA
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:48:20
2018-09-20 08:45:39
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:48:17
2018-09-20 08:45:21
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:48:13
2018-09-19 22:18:02
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:42:32
2018-09-18 21:28:20
Aleksandra Kostrzewa ORBITA
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 10:42:29
2018-09-18 21:23:34
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 16:44:24
2018-09-18 15:03:40
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 16:44:33
2018-09-18 15:03:22
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 1 ZT/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:09:04
2018-09-17 21:21:21
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:08:57
2018-09-17 13:54:22
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:08:54
2018-09-17 13:54:04
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:08:51
2018-09-17 13:53:34
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:08:48
2018-09-16 21:18:04
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 2 ZT/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banaś Agnieszka bpk
2003 (JM.)
brak
2. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
3. Bukowski Jarosław Kaja
S
brak
4. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
5. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (JM.)
O038656
6. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
7. Fryga Ewa KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O045552
8. Gronowaldzka Nina
9. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
1998 (MJ.)
O034245
10. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
11. Kędzierska Oliwia Klub Jeździecki Kaja Ceków
2001 (J.)
O042928
12. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
13. Michura Olga KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
brak
14. Michura Zosia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
b
15. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (J.)
O031585
16. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
17. Osetek Michalina Racocki Klub Jeździecki
S
brak
18. Perz Wiktoria KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
O044315
19. Pilarek Lena KJ KAJA
2002 (J.)
LZR WZJ 2420/18
20. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (J.)
O022122
21. Stasiak Natalia KJ Mar-Klin Turek
2003 (JM.)
O048851
22. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
23. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
24. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
25. Wodzyńska Magdalena Klub Jeździecki Kaja Ceków
2005 (JM.)
: O049053
26. Wylęga Łukasz KJ Jumping Team Brynica
S
O009920
27. Ziemiańska Dominika
28. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

Admirał F:
M:
O:
B:
2.

8

AKADEMIA WLKP POL 2006 Gleiding black F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B: Marian Zmyślony
K017207 POL007610120406
3.

22

ALEXIS N KWPN NED 2005 Mare bay F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
O: Krzysztof Zajdel
B:
K013040 5280030503317
4.

18

ARAMIS HUC POL 2013 Gleiding black F: Paw /
M: A-Rosa /
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krystian Staniek
brak
5.

26

AUGUSTA PKSP POL 1999 Mare grey F: Epizod
M: Agape
O: Agnieszka Szulgan-Mądrzak
B: Krzysztof Kucharski
LKR 2303/16
6.

41

CASALLETTO HOL GER 2010 Gleiding bay F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
7.

27

CENTKA WLKP POL 2004 Mare bay F: NN
M: NN
O: Joanna Przybyła
B: NN
brak
8.

24

CESJA Mały Koń POL 2012 Mare bay/mk:149 F: Ludger
M: Czykita
O: Marta Wodzyńska
B: Sylwester Kosiński
brak
9.

9

CORONA 123 WESTF POL 2009 Mare bay F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
10.

20

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Gleiding grey/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B:
brak
11.

6

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Gleiding bay/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
12.

29

DANTE Śląska POL 2008 Gleiding bay F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
13.

25

DIRECTOR K WLKP POL 2008 Gleiding darkbay F: Karbit /
M: Delicja /
O: Jarosław Bukowski
B: Krystian Kliś
K019972
14.

17

DONNA SP POL 2010 Mare chestnut F: Lord Star
M: Daisy L
O: Michalina Osetek
B: Leon Hyla
brak
15.

42

FINEZ DU ROUET SP POL 2012 Mare grey/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fuzja / Contas
O: Gariel Waszkiewicz
B: SK Iwno
K020654 616009610059612
16.

21

GRAL SP POL 2003 Gleiding bay F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
O: Narcyz Perz
B: Krzysztof Pałyska
K010158 POL009600186203
17.

30

GREY GRANNUS KWPN POL 2011 Gleiding grey F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Mariusz Gromada
B: Krzysztof Maik
K018696 528003201100339
18.

19

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Gleiding bay/mk: F: Gironino /
M: Hepi /
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
K019538 616013540118606
19.

5

IN TIME KWPN NED 2010 Mare grey F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
20.

14

KARNUT SP POL 2009 Gleiding bay F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
21.

39

LEO-B SP POL 2012 Gleiding darkbay F: Cooton Club /
M: La Corrada / Corrado Son
O: Patrycja Pacyna
B: Jerzy Bartkowiak
K026369 616009610028712
22.

43

LIGHTING TG SP POL 2012 Mare darkbay F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
O: Wiktoria Borowiak
B: Tomasz Gogołek
K026180 616009610196112
23.

33

ŁADNY PAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Gleiding chestnut F: Santiego
M: Luna
O: Mariusz Gromada
B: Marcin Klinkiewicz
brak
24.

37

MIĘDZY SŁOWAMI Pełna Krew Angielska POL 2004 Gleiding chestnut F: Calderon /
M: Manolita /
O: Łukasz Wylęga
B: Jarosław Zalewski
brak
25.

40

MISS COTTONLAND SP POL 2012 Mare bay F: Cottonclub /
M: Marilandap / Landos II
O: Marta Wylęga
B: Marta Wylęga
K022764 616009610000612
26.

10

ORKA SP POL 2003 Mare bay F: Marino /
M: Odetta /
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
brak
27.

44

ORLANDO B SP POL 2011 Stalion chestnut F: Jaguar Mail / Hand in Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K021392 616009610245311
28.

38

PALLADA WLKP POL 2008 Mare black F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
29.

32

SONIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Mare chestnut F: Czarownik
M: Sonka
O: Eryk Urbaniak
B: SK Racot
brak
30.

31

SYNAMI WLKP POL 2004 Mare bay F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
O: Marcelina Raczyńska
B: SK Plękity
K010170 POL007600107004
31.

28

SZILA Typ Szlachetny POL 2013 Mare seal brown F: NN
M: NN
O: Małogorzata Jastrzębska
B: NN
brak
32.

15

TYPIER KUC POL 2007 Gleiding darkbay/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
33.

16

VANDAMME KWPN POL 2002 Stalion darkbay F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
34.

11

ZAFIRA WLKP POL 2004 Mare grey F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060 POL007611060204
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaś Agnieszka
bpk
2018-09-23
2
2018-09-23
8
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-09-23
1
500
2018-09-23
4
100
2018-09-23
4
100
2018-09-23
10
2018-09-23
3
500
2018-09-23
8
2018-09-23
6
Bukowski Jarosław
Kaja
2018-09-23
2
2018-09-23
8
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
TYPIER (15)
2018-09-23
7
2018-09-23
2018-09-23
3
200
2018-09-23
2
700
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (10)
2018-09-23
5
2018-09-23
6
ZAFIRA (11)
2018-09-23
5
2018-09-23
5
50
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (14)
2018-09-23
9
2018-09-23
1
200
Fryga Ewa
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
ARAMIS (18)
2018-09-23
3
2018-09-23
12
Gronowaldzka Nina
2018-09-23
1
Jeziorek Paula
KJ Kaja Ceków
CESJA (24)
2018-09-23
4
CENTKA (27)
2018-09-23
7
2018-09-23
9
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-09-23
Kędzierska Oliwia
Klub Jeździecki Kaja Ceków
SZILA (28)
2018-09-23
6
2018-09-23
5
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (29)
2018-09-23
2
150
2018-09-23
14
Michura Olga
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2018-09-23
5
2018-09-23
9
Michura Zosia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2018-09-23
1
2018-09-23
13
Moszczyńska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-09-23
2018-09-23
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2018-09-23
3
2018-09-23
4
2018-09-23
3
100
Osetek Michalina
Racocki Klub Jeździecki
DONNA (17)
2018-09-23
4
2018-09-23
12
Perz Wiktoria
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
GRAL (21)
2018-09-23
15
2018-09-23
5
100
Pilarek Lena
KJ KAJA
AUGUSTA (26)
2018-09-23
10
2018-09-23
10
Raczyńska Marcelina
bpk
2018-09-23
3
2018-09-23
SYNAMI (31)
2018-09-23
6
2018-09-23
7
Stasiak Natalia
KJ Mar-Klin Turek
2018-09-23
4
2018-09-23
2018-09-23
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (38)
2018-09-23
7
2018-09-23
13
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
SONIA (32)
2018-09-23
2018-09-23
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
2018-09-23
2
300
2018-09-23
1
1000
Wodzyńska Magdalena
Klub Jeździecki Kaja Ceków
CESJA (24)
2018-09-23
11
Wylęga Łukasz
KJ Jumping Team Brynica
LEO-B (39)
2018-09-23
7
2018-09-23
2018-09-23
6
2018-09-23
11
Ziemiańska Dominika
2018-09-23
1
2018-09-23
2
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-09-23
2018-09-23

Number of Riders: 28

Number of Horses: 34

The sum of prizes: 4 000.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl