Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:34:26
2018-09-20 21:54:28
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:34:25
2018-09-20 21:53:04
Klaudiusz Jach BILLY M
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:34:19
2018-09-20 21:51:29
Klaudiusz Jach WELLA
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:34:18
2018-09-20 21:42:54
Natalia Kossowska KONFETTI
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:34:14
2018-09-20 21:42:19
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:34:12
2018-09-20 21:41:53
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:34:09
2018-09-20 21:41:38
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:34:08
2018-09-20 21:41:12
Nadia Paprocka RAIKEN
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:34:07
2018-09-20 21:40:36
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:58
2018-09-20 21:40:32
Daria Wika MOHITO
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:55
2018-09-20 21:39:36
Daria Wika DONOVAN
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:53
2018-09-20 21:39:16
Dominika Wawrzyniak MALWINA
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:51
2018-09-20 21:38:32
Daria Wika MIKEL
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:48
2018-09-20 21:36:44
Patrycja Kopydłowska GROMEK
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:44
2018-09-20 21:34:47
Pola Kossowska CALIA
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:34
2018-09-20 21:33:48
Amelia Niepolska MILUŚ
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:32
2018-09-20 21:31:55
Wiktoria Kwaśna MILUŚ
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:29
2018-09-20 21:31:41
Daria Szymańska MONTANA P
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:27
2018-09-20 21:31:17
Daria Szymańska GRAFON
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:22
2018-09-20 21:30:40
Sonata Raczkowska PINAKOLADA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:20
2018-09-20 21:29:59
Dominika Fik OLIVER
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:18
2018-09-20 21:29:54
Olga Dobrzykowska LOTOS
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:14
2018-09-20 21:29:26
Natasza Dobrzykowska LOTOS
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:13
2018-09-20 21:29:18
Kinga Jaruzal RIWIERA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:11
2018-09-20 21:27:38
Zuzanna Skoczylas POWERSTAR CAPITAN
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:08
2018-09-20 21:26:30
Michalina Jach FIONA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:07
2018-09-20 21:25:53
Martyna Jach FIONA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:04
2018-09-20 21:21:26
Olga Dobrzykowska CAPRI
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:33:00
2018-09-20 21:20:47
Natasza Dobrzykowska CAPRI
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 20:32:20
2018-09-20 20:01:30
Patrycja Walczak ASTORIA
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 19:42:16
2018-09-20 19:41:28
Maja Wawrycz GRACJA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 19:07:01
2018-09-20 18:48:59
Aleksandra Laskowska MAŁY
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 17:48:07
2018-09-20 17:42:09
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 17:48:03
2018-09-20 17:39:34
Nina Bramowicz BEAUTY
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 15:27:38
2018-09-20 15:15:16
Mateusz Mikołajczyk HUMOREK
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 15:27:34
2018-09-20 15:13:23
Oliwia Maciejewska ROMULUS
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:49:10
2018-09-19 22:11:24
Tatiana Kędziora TADZIK
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:49:03
2018-09-19 22:10:45
Barbara Jasińska ASKANA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 08:48:59
2018-09-19 22:10:10
Wioleta Adamska DILERKA
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:32:59
2018-09-19 22:01:30
Michalina Soćko MAŁA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:08:47
2018-09-19 21:58:49
Gabrysia Mielcarek CIAPEK
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:08:43
2018-09-19 21:56:54
Malina Deneszewska TAJGA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:08:40
2018-09-19 21:52:53
Wiktoria Trusewicz CIAPEK
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:32:57
2018-09-19 21:50:41
Julia Brysiak TAJGA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:08:24
2018-09-19 21:40:11
Julia Tkaczuk MAŁA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:32:54
2018-09-19 21:38:38
Nadia Dziedziejko MAŁA
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:08:17
2018-09-19 21:32:49
Cyprian Deneszewski TAJGA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:08:12
2018-09-19 21:31:06
Aleksandra Dobak KORDIAN
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:13:41
2018-09-19 17:35:22
Jowita Wawrzeńczyk I.DŻIGIT
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:13:26
2018-09-19 17:34:59
Jowita Wawrzeńczyk GRACJA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 20:13:12
2018-09-19 17:33:16
Zuzanna Ziętara I.DŻIGIT
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:29:12
2018-09-19 15:25:18
Piotr Bąk LIRADO
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 15:29:09
2018-09-19 15:23:16
Piotr Bąk ERYK
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:10:19
2018-09-18 22:03:40
William Bronnenberg BELKA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:10:15
2018-09-18 22:02:16
Julia Bronnenberg KAARAA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:10:11
2018-09-18 22:01:42
Jerzy Lauk BELKA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:10:07
2018-09-18 22:00:53
Weronika Kaminska KARA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:10:04
2018-09-18 21:58:24
Anna Kępa JUBEL
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:10:00
2018-09-18 21:57:59
Kornelia Gornicka COSTA SERENA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:09:56
2018-09-18 21:57:32
Ryszard Piatek MARKIZA
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:09:52
2018-09-18 21:57:00
Angelika Teska GUIDO
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:09:48
2018-09-18 21:56:25
Angelika Pawlak ALDO
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:09:45
2018-09-18 21:55:49
Aleksandra Lauk NIKITA
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:09:41
2018-09-18 21:53:37
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:09:35
2018-09-18 21:53:15
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:09:28
2018-09-18 21:52:49
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:09:24
2018-09-18 21:52:12
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:09:20
2018-09-18 21:51:51
Marta Bronnenberg AKT
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 20:13:53
2018-09-18 19:53:01
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 14:07:30
2018-09-18 14:02:24
Małgorzata Kowal CAYENNE
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:39:18
2018-09-18 11:50:16
Sylwia Rębarz KAMEL
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:39:14
2018-09-18 11:31:57
Piotr Bogucki KUBUŚ
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:39:10
2018-09-18 11:28:37
Natasza Bogucka KUBUŚ
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:39:07
2018-09-18 11:27:32
Aleksandra Piotrowska GLOSA
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:39:04
2018-09-18 11:27:18
Michalina Bonk GLOSA
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:39:01
2018-09-18 11:27:04
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:38:58
2018-09-18 11:26:49
Agata Piątek DESPERADO
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:38:55
2018-09-18 11:26:33
Emilia Skrzeczkowska DESPERADO
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:38:51
2018-09-18 11:26:19
Maja Przybył RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:38:48
2018-09-18 11:26:04
Aleksandra Piotrowska RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:38:44
2018-09-18 11:25:47
Emilia Skrzeczkowska LUKSJA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 13:38:40
2018-09-18 11:25:30
Agata Przybył LUKSJA
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:08:22
2018-09-18 09:11:29
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 18:08:50
2018-09-17 17:34:10
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 18:08:55
2018-09-17 17:33:16
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 18:08:57
2018-09-17 17:33:06
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudnośći z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
  • 1x 6/L/Grand Prix Peugeot Auto Club Poznań - zwykły art. 238.2.1 do 100 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 07:43:44
2018-09-09 19:43:41
Oliwia Szymczyk TARA
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 do 40 cm
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:08:07
2018-09-07 22:09:27
Klaudia Kwiecień CONTENDRO SON
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 09:48:04
2018-09-07 16:29:49
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 2x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 09:48:14
2018-09-07 12:49:45
Przemysław Olejnik BUENA SORTE
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 09:48:24
2018-09-07 12:47:13
Oskar Czostek COMET
  • 2x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 09:48:36
2018-09-07 09:59:59
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 3/Mini LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 60 cm
  • 1x 4/LL/Konkurs z trafieniem w normę czasu - do 80 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Nadia
2. Adamska Wioleta SJ Turzyn
2003 (JM.)
brak
3. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
4. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
5. Bartosik Maja
6. Bogucka Natasza brak
2010 (Mł.)
brak
7. Bogucki Piotr brak
2010 (Mł.)
brak
8. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
9. Bornikowska Wioleta Fundacja Karino
10. Bramowicz Nina BRAK
2009 (Mł.)
BRAK
11. Bramowicz Sławomir brak
S
brak
12. Bronnenberg Julia Budzyn
2011 (Mł.)
1111
13. Bronnenberg William Budzyn
.
14. Brysiak Julia O.J. Lipowy Dwór
2008 (Mł.)
brak
15. Brysiak Maja
16. Byszewska Helena Fundacja Karino
17. Dalke Wojciech
18. Deneszewska Malina Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
2015 (Mł.)
brak
19. Deneszewski Cyprian O.J. Lipowy Dwór
2011 (Mł.)
brak
20. Derezińska Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
brak
21. Dobak Aleksandra OJ Lipowy Dwór
2001 (J.)
brak
22. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
23. Dobrzykowska Olga Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
24. Dziedziejko Nadia
25. Dziedziejko Nadia O.J. Lipowy Dwór
2009 (Mł.)
brak
26. Fik Dominika Stajnia Wapno
2004 (JM.)
brak
27. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
28. Gornicka Kornelia Budzyński KS Kłos
2007 (Mł.)
O047118
29. Hanect Amelia
30. Hoppe Aleksandra JKS Karolewko
2002 (J.)
Brak
31. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
32. Jach Martyna Stajnia wapno
2015 (Mł.)
Brak
33. Jach Michalina KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2010 (Mł.)
brak
34. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
35. Jaruzal Kinga Stajnia Wapno
2004 (JM.)
brak
36. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (JM.)
brak
37. Kaminska Weronika Nn
Nn
38. Kędziora Tatiana Sekcja Jeździecka Turzyn
2008 (Mł.)
brak
39. Kępa Anna Budzyński KS Kłos
2007 (Mł.)
O047116
40. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
41. Kopydłowska Patrycja Stajnia ARGO
2003 (JM.)
brak
42. Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
brak
43. Kossowska Pola Stajnia Wapno
2006 (JM.)
brak
44. Kwaśna Wiktoria Stajnia ARGO
2006 (JM.)
brak
45. Kwiecień Klaudia BZ
2002 (J.)
Brak
46. Laskowska Aleksandra Kj Korona Wałcz
2011 (Mł.)
Brak
47. Lauk Aleksandra Budzyński KS Kłos
S
LZPZJ/985/15
48. Lauk Jerzy Budzyn
S
111111
49. Mielcarek Gabrysia Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
2008 (Mł.)
brak
50. Niepolska Amelia Stajnia ARGO
2006 (JM.)
brak
51. Ograbek Inga Fundacja Karino
52. Ograbek Jerzy Fundacja Karino
53. Paprocka Nadia brak
2006 (JM.)
brak
54. Paulus Anna
55. Pawlak Angelika ,
.
56. Piątek Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
57. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
58. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
59. Raczkowska Sonata Stajnia Wapno
2003 (JM.)
brak
60. Rębarz Sylwia Kłos Budzyń
S
Brak
61. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
62. Skrzeczkowska Emilia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
brak
63. Soćko Michalina Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
2008 (Mł.)
brak
64. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
65. Stochaj Julia Leśna Podkowa Rychlik
2002 (J.)
O049229
66. Szepczyński Marek
67. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
1997 (MJ.)
O037937
68. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
69. Szymczyk Oliwia Bez przynależności klubowej
2007 (Mł.)
brak
70. Teska Angelika .
S
.
71. Tkaczuk Julia O.J. Lipowy Dwór
2008 (Mł.)
brak
72. Trusewicz Wiktoria O.J. Lipowy Dwór
2008 (Mł.)
brak
73. Walczak Patrycja Stajnia Grzybowice
1997 (MJ.)
Brak
74. Wawrycz Maja Stajnia Anielin
2008 (Mł.)
Brak
75. Wawrzeńczyk Jowita Stajnia Anielin
2004 (JM.)
O036991
76. Wawrzyniak Dominika Stajnia wapno
2003 (JM.)
Brak
77. Wika Daria Fundacja Karino
2003 (JM.)
brak
78. Wika Daria Stajnia Sypniewo
79. Wroński Sebastian Bpk
80. Ziętara Zuzanna Stajnia Anielin
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

ALDO SP POL 1997 Gleiding F: .
M: .
O: .
B: .
LKRWZJ/3553/15
2.

75

ALISTER SP POL 2014 Gleiding darkbay F: Bolshoi /
M: Alizacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
brak
3.

43

ASKANA Z POL 2009 Mare bay F: Aramis Z /
M: Iza /
O: Anna Jasińska
B: Tomasz Browarski
brak
4.

50

ASTORIA SP POL 2010 Mare darkbay/166 F: Vandamme
M: Andaluzja
O: Paweł Mantaj
B: Andrzej Konowalski
Brak
5.

47

BEAUTY Typ Kuc POL 2005 Mare piebald/kuc: F: Bass
M: Brandy
O: Sławomir Bramowicz
B: Marian Andrzejewski
brak POL 999530042495
6.

34

BELKA . POL 1111 Gleiding grey F: .
M: .
O: .
B: .
.
7.

74

BILLY M Macklenburger GER 2010 Gleiding bay F: Baldini II / bachus
M: Lilli Marlen / elite loredo
O: Stadnina koni Wapno
B: Roland Maehling
Brak
8.

76

Blacky F:
M:
O:
B:
9.

61

CALIA Kuc Walijski POL 2009 Mare grey F: Timo
M: Culiko / topas
O: Stadnina koni Wapno
B: Izydorek Stanisław
Brak
10.

51

CAPRI WLKP POL 2005 Mare darkbay F: nn
M: nn
O: Aleksandra Suda
B: Aleksandra Suda
brak
11.

41

CIAPEK KUC POL 2012 Gleiding other F: nn
M: mm
O: Marzena Deneszewska
B: Marzena Deneszewska
brak
12.

1

CONTENDRO SON Hanowerska POL 2002 Gleiding bay F: Contendro l
M: Laurentia
O: Klaudia Kwiecień
B: -
Brak
13.

31

COSTA SERENA KUC POL 2008 Mare bay/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K026372 616999610314508
14.

12

CUIDAMME SP POL 2008 Gleiding darkbay/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
15.

9

DEJLI KUC POL 2012 Mare grey/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Hoppe Andrzej
B: Hoppe Andrzej
brak 616999640074612 616999640074612
16.

16

DESPERADO HAN GER 2010 Gleiding bay/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
17.

42

DILERKA SP POL 2012 Mare grey F: Cameron /
M: Delia / Baby Bid
O: Janusz Adamski
B: Kazimierz Lewandowski
brak
18.

65

DONOVAN WLKP POL 2013 Gleiding bay F: Vandamme
M: Doba
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
19.

48

DROPS SP POL 2005 Gleiding bay F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
20.

11

EMPATIA SP POL 2012 Mare bay/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
21.

52

FIONA KUC POL 2005 Mare grey/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
22.

17

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Mare bay F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
23.

39

GRACJA KUC POL 2013 Mare piebald/kuc:125 cm F: NN
M: NN
O: Cegiełka Natalia
B: Cegiełka Natalia
Brak 616999610187213
24.

62

GROMEK KUC POL 2006 Gleiding chestnut/kuc: F: nn
M: nn
O: Aleksandra Suda
B: nn
brak
25.

29

GUIDO . POL 1234 Gleiding bay F: mm
M: mm
O: ..
B: aa
11
26.

38

I.DŻIGIT TS POL 2009 Gleiding bay/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
O: Natalia Cegiełka
B: Roman Kaczmarek
K023279 616999530228609
27.

10

IMAR SP POL 2007 Gleiding bay F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
28.

32

JUBEL Kuc Wal POL 2004 Stalion grey/kuc: F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy
O:
B:
K019226 616013670044104
29.

85

Julio Enkel F:
M:
O:
B:
30.

35

KAARAA . POL 1212 Mare darkbay F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
.
31.

19

KAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Gleiding bay/mk: F: Vandamme
M: Klaudia
O: Sylwia Rębarz
B: Wieczorek Grzegorz
Brak POL 009610046707
32.

33

KARA SP POL 2005 Mare darkbay F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K021103 616999610260505
33.

6

KARTAGO SP POL 2011 Gleiding chestnut/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
34.

77

Kary F:
M:
O:
B:
35.

81

Koń F:
M:
O:
B:
36.

72

KONFETTI SP POL 2008 Mare bay F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
37.

40

KORDIAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Gleiding chestnut F: Kober
M: NN
O: Marzena Deneszewska
B: Marzena Deneszewska
brak
38.

18

KUBUŚ KUC POL 2008 Gleiding chestnut/kuc: F: brak
M: brak
O: Katarzyna Laskowska
B: brak
brak
39.

86

LITTLE JOE F:
M:
O:
B:
40.

55

LOTOS WLKP POL 2006 Gleiding bay F: nn
M: nn
O: Aleksandra Suda
B: nn
brak
41.

14

LUKSJA Wielkopolska POL 2007 Mare darkbay F: Azer
M: Laguna
O: Natalia Przybył
B: Jan Jeziorny
brak
42.

69

MALAWAL SP POL 2014 Gleiding bay F: Landor /
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
43.

64

MALWINA Koń Mały POL 2009 Mare grey F: ..
M: ...
O: Stadnina koni Wapno
B: Stadnina koni Wapno
Brak
44.

3

MAŁA Kuc Szetlandzki POL 2003 Mare darkbay/kuc: F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
45.

78

Mała F:
M:
O:
B:
46.

49

MAŁY Kuc Szetlandzki POL 2007 Gleiding bay/kuc: F: NN
M: NN
O: Katarzyna Laskowska
B: NN
Brak
47.

80

MIGOTKA F:
M:
O:
B:
48.

63

MIKEL Wielkopolska POL 2012 Gleiding bay F: Bolshoi
M: Miss Lady
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
49.

60

MILUŚ KUC POL 2006 Gleiding chestnut/kuc: F: nn
M: nn
O: Aleksandra Suda
B: nn
brak
50.

66

MOHITO Wielkopolska POL 2011 Gleiding bay F: Van Damme
M: Miss Lady
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
51.

59

MONTANA P SP POL 2012 Mare darkbay F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
52.

27

NIKITA SP POL 1111 Mare bay F: .
M: .
O: .
B: .
N
53.

84

ODET F:
M:
O:
B:
54.

56

OLIVER KUC POL 2012 Gleiding darkbay/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Stajnia Wapno Jan Jach
brak
55.

70

ORBITA WLKP POL 2007 Mare black/168 F: Mariot /
M: Orenda /
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
56.

57

PINAKOLADA DRP POL 2013 Mare bay/kuc: F: Nando Super /
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
57.

53

POWERSTAR CAPITAN DRP GER 2012 Gleiding chestnut F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
58.

15

RAGGIO DI SPERANZA Wielkopolska POL 2009 Mare darkbay F: Cytolog
M: Reakcja
O: Marek Przywara
B: Magdalena Jeżewska
brak
59.

68

RAIKEN KUC POL 2012 Gleiding black/kuc: F: Bolshoi / Favoritas
M: Rachel V. D. Langenhorst /
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
60.

54

RIWIERA KUC POL 2011 Mare bay/kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
61.

13

SOLARIS M SP POL 2012 Gleiding darkbay F: Vandamme / Quidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
brak
62.

44

TADZIK KUC POL 2005 Gleiding piebald/kuc:110 cm F: NN
M: NN
O: Michał Krzeszewski
B: NN
brak 616999610268105
63.

4

TAJGA NN POL 2013 Mare other/kuc: F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
64.

82

TAJGA F:
M:
O:
B:
65.

2

TARA Mały Koń POL 2008 Mare bay/mk: F: Pasjans
M: Tina
O: Tomasz Szymczyk
B: Piotr Łykowski
brak POL 013 61 02081 08
66.

79

VAJANA F:
M:
O:
B:
67.

26

WALENCJA KUC POL 2009 Mare grey F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
O:
B:
K019089 616013610101109
68.

73

WELLA SP POL 2014 Mare grey/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: Stadnina koni Wapno
B: Gospodarstwo rolne wienc-rol sp. Z.o.o.
Brak
69.

83

Widam F:
M:
O:
B:
70.

67

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Gleiding bay F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Nadia
Koń (81)
2018-09-22
24
Adamska Wioleta
SJ Turzyn
DILERKA (42)
2018-09-22
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2018-09-22
8
2018-09-22
5
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (11)
2018-09-22
3
Bartosik Maja
Mała (78)
2018-09-22
22
Bogucka Natasza
brak
KUBUŚ (18)
2018-09-22
15
Bogucki Piotr
brak
KUBUŚ (18)
2018-09-22
11
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (17)
2018-09-22
Bornikowska Wioleta
Fundacja Karino
Kary (77)
2018-09-22
5
Bramowicz Nina
BRAK
BEAUTY (47)
2018-09-22
2
2018-09-22
2018-09-22
1
Bramowicz Sławomir
brak
DROPS (48)
2018-09-22
2018-09-22
18
2018-09-22
3
Bronnenberg Julia
Budzyn
KAARAA (35)
2018-09-22
21
Bronnenberg William
Budzyn
BELKA (34)
2018-09-22
25
Brysiak Julia
O.J. Lipowy Dwór
TAJGA (4)
2018-09-22
1
Brysiak Maja
TAJGA (4)
2018-09-22
19
Byszewska Helena
Fundacja Karino
Kary (77)
2018-09-22
6
Dalke Wojciech
ODET (84)
2018-09-22
6
2018-09-22
2018-09-22
10
2018-09-22
7
2018-09-22
2
Deneszewska Malina
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
TAJGA (4)
2018-09-22
3
Deneszewski Cyprian
O.J. Lipowy Dwór
TAJGA (4)
2018-09-22
23
Derezińska Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (14)
2018-09-22
Dobak Aleksandra
OJ Lipowy Dwór
KORDIAN (40)
2018-09-22
2018-09-22
2018-09-22
13
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
CAPRI (51)
2018-09-22
2018-09-22
Dobrzykowska Olga
Stajnia ARGO
LOTOS (55)
2018-09-22
2018-09-22
Dziedziejko Nadia
MAŁA (3)
2018-09-22
9
Dziedziejko Nadia
O.J. Lipowy Dwór
MAŁA (3)
2018-09-22
1
Fik Dominika
Stajnia Wapno
OLIVER (56)
2018-09-22
6
2018-09-22
11
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
2018-09-22
1
2018-09-22
Gornicka Kornelia
Budzyński KS Kłos
2018-09-22
8
2018-09-22
8
Hanect Amelia
VAJANA (79)
2018-09-22
19
Hoppe Aleksandra
JKS Karolewko
DEJLI (9)
2018-09-22
10
2018-09-22
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
WELLA (73)
2018-09-22
10
2018-09-22
BILLY M (74)
2018-09-22
5
2018-09-22
12
ALISTER (75)
2018-09-22
13
2018-09-22
3
Jach Martyna
Stajnia wapno
FIONA (52)
2018-09-22
10
Jach Michalina
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
FIONA (52)
2018-09-22
7
2018-09-22
1
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2018-09-22
1
2018-09-22
1
MALAWAL (69)
2018-09-22
11
2018-09-22
9
Jaruzal Kinga
Stajnia Wapno
RIWIERA (54)
2018-09-22
2
2018-09-22
20
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
ASKANA (43)
2018-09-22
9
2018-09-22
4
Kaminska Weronika
Nn
KARA (33)
2018-09-22
16
2018-09-22
1
Kędziora Tatiana
Sekcja Jeździecka Turzyn
TADZIK (44)
2018-09-22
8
2018-09-22
1
Kępa Anna
Budzyński KS Kłos
JUBEL (32)
2018-09-22
4
2018-09-22
15
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-09-22
4
2018-09-22
6
Kopydłowska Patrycja
Stajnia ARGO
GROMEK (62)
2018-09-22
1
Kossowska Natalia
KJ Sokół Damasławek
2018-09-22
7
2018-09-22
Kossowska Pola
Stajnia Wapno
CALIA (61)
2018-09-22
2018-09-22
1
Kwaśna Wiktoria
Stajnia ARGO
MILUŚ (60)
2018-09-22
1
Kwiecień Klaudia
BZ
2018-09-22
16
2018-09-22
19
2018-09-22
Laskowska Aleksandra
Kj Korona Wałcz
MAŁY (49)
2018-09-22
17
Lauk Aleksandra
Budzyński KS Kłos
NIKITA (27)
2018-09-22
7
2018-09-22
Lauk Jerzy
Budzyn
BELKA (34)
2018-09-22
26
Mielcarek Gabrysia
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
CIAPEK (41)
2018-09-22
13
2018-09-22
2018-09-22
17
Niepolska Amelia
Stajnia ARGO
MILUŚ (60)
2018-09-22
13
Ograbek Inga
Fundacja Karino
Blacky (76)
2018-09-22
12
Ograbek Jerzy
Fundacja Karino
Blacky (76)
2018-09-22
14
Paprocka Nadia
brak
RAIKEN (68)
2018-09-22
Paulus Anna
MIGOTKA (80)
2018-09-22
18
Pawlak Angelika
,
ALDO (28)
2018-09-22
5
2018-09-22
Piątek Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-09-22
12
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-09-22
2018-09-22
2018-09-22
GLOSA (17)
2018-09-22
22
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (14)
2018-09-22
GLOSA (17)
2018-09-22
15
Raczkowska Sonata
Stajnia Wapno
2018-09-22
11
2018-09-22
2
Rębarz Sylwia
Kłos Budzyń
KAMEL (19)
2018-09-22
2018-09-22
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
2018-09-22
1
2018-09-22
13
Skrzeczkowska Emilia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (14)
2018-09-22
2018-09-22
14
2018-09-22
16
Soćko Michalina
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
MAŁA (3)
2018-09-22
18
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
2018-09-22
15
2018-09-22
17
Stochaj Julia
Leśna Podkowa Rychlik
ORBITA (70)
2018-09-22
6
2018-09-22
8
Szepczyński Marek
Widam (83)
2018-09-22
2018-09-22
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
2018-09-22
2
2018-09-22
11
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (10)
2018-09-22
9
2018-09-22
4
Szymczyk Oliwia
Bez przynależności klubowej
TARA (2)
2018-09-22
13
2018-09-22
2018-09-22
Teska Angelika
.
GUIDO (29)
2018-09-22
9
2018-09-22
Tkaczuk Julia
O.J. Lipowy Dwór
MAŁA (3)
2018-09-22
1
2018-09-22
16
Trusewicz Wiktoria
O.J. Lipowy Dwór
TAJGA (82)
2018-09-22
20
2018-09-22
2018-09-22
1
Walczak Patrycja
Stajnia Grzybowice
ASTORIA (50)
2018-09-22
14
2018-09-22
14
Wawrycz Maja
Stajnia Anielin
GRACJA (39)
2018-09-22
4
2018-09-22
13
Wawrzeńczyk Jowita
Stajnia Anielin
2018-09-22
21
GRACJA (39)
2018-09-22
7
Wawrzyniak Dominika
Stajnia wapno
MALWINA (64)
2018-09-22
2018-09-22
1
Wika Daria
Fundacja Karino
MIKEL (63)
2018-09-22
12
2018-09-22
DONOVAN (65)
2018-09-22
3
MOHITO (66)
2018-09-22
12
2018-09-22
10
Wika Daria
Stajnia Sypniewo
RAIKEN (68)
2018-09-22
5
Wroński Sebastian
Bpk
VAJANA (79)
2018-09-22
27
Ziętara Zuzanna
Stajnia Anielin
2018-09-22
2018-09-22
1

Number of Riders: 80

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl