Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 08:10:06
2018-09-06 21:04:12
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 08:10:17
2018-09-06 21:03:41
Klaudia Kostrzewska MILUNIA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 20:21:46
2018-09-06 20:02:19
Oliwia Kamińska MIA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 12:41:27
2018-09-06 10:54:11
Joachim Włoch SARA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 65cm
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 12:41:39
2018-09-06 10:53:24
January Włoch LUKAS
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 65cm
  • 1x 3/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:01:26
2018-09-06 09:14:16
Stefania Olszewska GRAND
  • 1x 3/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:01:50
2018-09-06 09:13:53
Stefania Olszewska ISKRA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 65cm
  • 1x 3/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:02:00
2018-09-06 09:12:26
Zofia Górna KOKA
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:02:09
2018-09-06 00:04:26
Agnieszka Wołochowicz ISKRA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 65cm
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:02:19
2018-09-06 00:02:16
Agnieszka Wołochowicz FERA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:02:36
2018-09-06 00:01:04
Barbara Ancutko GRAND
  • 2x 3/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:02:44
2018-09-05 23:58:31
Wiktoria Osak FERA
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:02:55
2018-09-05 23:57:24
Zuzanna Majchrzak FERA
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:03:02
2018-09-05 23:52:47
Julia Szynklewska KOKA
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:03:10
2018-09-05 23:51:34
Łucja Wrembel KOKA
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:03:17
2018-09-05 23:50:12
Weronika Połok KOKA
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:03:25
2018-09-05 23:48:51
Zofia Roth KOKA
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:03:32
2018-09-05 23:45:54
Ewelina Gąsiorek PASCAL
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:03:49
2018-09-05 23:44:34
Kornelia Papiór PASCAL
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:04:21
2018-09-05 23:42:36
Zuzanna Bojnowska PASCAL
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:04:42
2018-09-05 23:39:57
Olga Wołochowicz PASCAL
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:04:55
2018-09-05 23:19:14
Weronika Kapłon SANDRA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 65cm
  • 1x 3/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:05:03
2018-09-05 20:23:56
Eliza Jakubowska IBERADO M
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 65cm
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:05:12
2018-09-05 20:13:24
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 4/LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód 80/90cm
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód 100cm
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:05:35
2018-09-05 15:09:20
Piotr Frąckowiak ORCHIDEA KG
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód 100cm
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 10:05:43
2018-09-05 15:09:05
Piotr Frąckowiak DARLA
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód 100cm
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 09:26:24
2018-09-05 15:04:26
Alina Dziamska PEGAZ
  • 1x 4/LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód 80/90cm
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:27:29
2018-09-04 15:58:29
Zuzanna Woźniczka AKUNA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 65cm
  • 1x 3/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:27:19
2018-09-04 15:57:57
Zuzanna Kowalczyk OMEGA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 65cm
  • 1x 3/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 19:27:04
2018-09-04 08:59:38
Jagoda Perlicjan OLZA I
  • 2x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:31:32
2018-09-03 18:59:15
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 4/LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód 80/90cm
  • 1x 5/L/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód 100cm
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 20:31:13
2018-09-02 22:10:02
Alicja Brychczyńska SING
  • 2x 4/LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód 80/90cm
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 08:13:36
2018-08-29 22:10:57
Krystyna Dworczak KAPRI SUN
  • 1x 3/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 4/LL/Zwykły art. 238.2.1 - wysokość przeszkód 80/90cm
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 08:13:44
2018-08-27 22:21:11
Emilia Koziczak FALKON
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 1a/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1 - dla początkujących zawodników
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bojnowska Zuzanna Stajnia Huffero
2013 (Mł.)
brak
2. Danielewicz Anna
3. Dworczak Krystyna brak
S
brak
4. Dziamska Alina ABRASIVES GROUP
2003 (JM.)
brak
5. Frąckowiak Piotr bpk
S
O050163
6. Gąsiorek Ewelina Stajnia Huffero
2011 (Mł.)
brak
7. Górna Zofia Stajnia Huffero
2009 (Mł.)
brak
8. Jakubowska Eliza Stajnia u Czyża
2005 (JM.)
brak
9. Kamińska Oliwia Stajnia u Czyża
2005 (JM.)
Brak
10. Kapłon Weronika brak
2003 (JM.)
brak
11. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
12. Kowalczyk Zuzanna Stajnia Grońsko
2005 (JM.)
brak
13. Koziczak Emilia Huffero
2006 (JM.)
brak
14. Majchrzak Zuzanna Stajnia Huffero
2007 (Mł.)
brak
15. Olszewska Stefania Stajnia Huffero
S
brak
16. Osak Wiktoria Stajnia Huffero
2004 (JM.)
brak
17. Panarowicz Nikola Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
18. Papiór Kornelia Stajnia Huffero
2013 (Mł.)
brak
19. Perlicjan Jagoda brak
2008 (Mł.)
Brak
-
20. Połok Weronika Stajnia Huffero
2010 (Mł.)
brak
21. Roth Zofia Stajnia Huffero
2012 (Mł.)
brak
22. Sawicka Paulina SJ Baborówko
2007 (Mł.)
brak
23. Szynklewska Julia Stajnia Huffero
2009 (Mł.)
brak
24. Wawrzyniak Bernard
25. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
26. Włoch Joachim bpk
2007 (Mł.)
brak
27. Wołochowicz Agnieszka Stajnia Huffero
S
brak
28. Wołochowicz Olga Stajnia Huffero
2010 (Mł.)
brak
29. Woźniczka Zuzanna Stajnia Grońsko
2001 (J.)
brak
30. Wrembel Łucja Stajnia Huffero
2007 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

AKUNA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada/163cm F: Adiutant
M: Bakuna
O: Robert Hojan
B: Goll Wanda
brak 616009610102809
2.

9

DARLA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lasko / Lennon
M: Darina / nn
O: Beata Walkowiak
B:
K019970 616009610201210
3.

1

FALKON KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Szaman
M: Fala
O: Joanna Koziczak
B: Michał Serafin
brak 616013610180112
4.

16

FERA Huculska POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Neszor
M: Lauda
O: Agnieszka Wołochowicz
B: nn
brak
5.

25

HELWETIA MK F:
M:
O:
B:
6.

12

IBERADO M Kuc Feliński POL 2013 Wałach tarantowata/kuc:127cm F: NN
M: NN
O: Janusz Czyż
B: NN
brak
7.

18

ISKRA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Agnieszka Wołochowicz
B: nn
brak
8.

2

KAPRI SUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Santiago
M: Kamparetta
O: Krystyna Dworczak
B: -
brak
9.

15

KOKA KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Wołochowicz
B: nn
brak
10.

19

LUKAS KUC POL 2004 Wałach tarantowata/mk: F: nn
M: nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak POL 999611356904
11.

26

MALINA F:
M:
O:
B:
12.

11

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc: F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: MAJA
O: Patrycja Pawłowska
B: Daleszyński Konrad
brak 616013610107713
13.

22

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata F: Ewrim
M: Migotka
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
brak
14.

5

OLZA I KUC POL 2001 Klacz srokata/kuc:124 F: Berek
M: Oksana
O: Karina Perlicjan
B: Tomczak Robert
Brak POl 013 61 12157 01 -
15.

6

OMEGA Koń Mały POL 2003 Klacz siwa/mk:144 cm F: Pluto
M: Opoka
O: Mirosław Stachowiak
B: Dorszewski Andrzej
brak POL 013 52 00470 03
16.

10

ORCHIDEA KG WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Concerto / Contender
M: Orli Baja KG / Bajou Du Rouet
O: Beata Walkowiak
B:
K026002 616007610147611
17.

14

PASCAL KUC POL 2004 Wałach kara/kuc: F: nn
M: nn
O: Mikołaj Wołochowicz
B: nn
brak
18.

23

PASCAL F:
M:
O:
B:
19.

8

PEGAZ Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kara F: Endemit
M: Pola
O: Lucyna Dziamska
B: brak
brak
20.

13

SANDRA Kuc Walijski POL 2010 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kapłon
B: Brak a
brak
21.

20

SARA KUC POL 2010 Klacz kara F: nn
M: nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak 616999610278510
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Danielewicz Anna
2018-09-08
2
Dworczak Krystyna
brak
2018-09-08
3
2018-09-08
1
Dziamska Alina
ABRASIVES GROUP
PEGAZ (8)
2018-09-08
2018-09-08
3
2018-09-08
Frąckowiak Piotr
bpk
DARLA (9)
2018-09-08
1
2018-09-08
4
Jakubowska Eliza
Stajnia u Czyża
2018-09-08
2018-09-08
Kamińska Oliwia
Stajnia u Czyża
MALINA (26)
2018-09-08
Kapłon Weronika
brak
SANDRA (13)
2018-09-08
1
2018-09-08
1
2018-09-08
4
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
MILUNIA (22)
2018-09-08
3
Kowalczyk Zuzanna
Stajnia Grońsko
OMEGA (6)
2018-09-08
2
2018-09-08
1
Koziczak Emilia
Huffero
FALKON (1)
2018-09-08
2
Olszewska Stefania
Stajnia Huffero
ISKRA (18)
2018-09-08
6
2018-09-08
2
Panarowicz Nikola
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
MAROKO (11)
2018-09-08
3
2018-09-08
2
Sawicka Paulina
SJ Baborówko
MILUNIA (22)
2018-09-08
3
2018-09-08
3
Włoch January
bpk
LUKAS (19)
2018-09-08
2018-09-08
5
2018-09-08
5
Włoch Joachim
bpk
SARA (20)
2018-09-08
5
2018-09-08
Wołochowicz Agnieszka
Stajnia Huffero
FERA (16)
2018-09-08
6
ISKRA (18)
2018-09-08
4
Woźniczka Zuzanna
Stajnia Grońsko
AKUNA (7)
2018-09-08
2018-09-08

Number of Riders: 30

Number of Horses: 21

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl