Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 07:43:21
2018-08-16 20:58:03
Jessica Komorowska LEONIDAS
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:55:15
2018-08-15 20:52:37
Marta Nijaka SANTIAGO
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 2x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:54:59
2018-08-15 20:48:06
Zosia Łosowicka ROXANA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 2x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:54:38
2018-08-15 20:40:57
Agnieszka Frontczak MAJKA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:54:25
2018-08-15 20:09:47
Wiktoria Skrzyniarz ARI ALKI
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:54:13
2018-08-15 20:08:12
Wiktoria Skrzyniarz CAYENNE
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:53:38
2018-08-15 14:30:22
Wiktoria Śniowska AMERYKA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:53:26
2018-08-15 13:59:07
Maria Chudzińska JANA
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:53:29
2018-08-15 08:16:20
Agnieszka Walkusz LEONIDAS
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:53:12
2018-08-14 20:22:42
Wiktoria Śniowska AMERYKA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:52:59
2018-08-14 20:22:13
Patrycja Czaplewska OMINA
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:52:23
2018-08-14 19:31:47
Natalia Brzezińska MADERA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:52:07
2018-08-14 18:21:07
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 2x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:51:49
2018-08-14 18:17:49
Tomasz Markuszewski WARKA
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:51:36
2018-08-14 18:17:26
Tomasz Markuszewski JUFOLTA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:51:23
2018-08-14 18:17:07
Klaudia Korsak MADERA
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:51:11
2018-08-14 18:12:57
Jarosław Szymkowiak RAMBO
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:47:55
2018-08-14 18:11:17
Jarosław Szymkowiak BRIS
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 2x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
  • 1x 4/Potęga Skoku/art. 262.2
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:47:10
2018-08-14 18:10:31
Jarosław Szymkowiak BOND
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 2x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:46:58
2018-08-14 18:09:57
Karolina Szafraniec KSIĘŻNICZKA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:46:45
2018-08-14 18:09:35
Jarosław Szymkowiak KSIĘŻNICZKA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:24:44
2018-08-12 23:41:17
Natalia Cegielska FUKS
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:24:33
2018-08-12 14:15:26
Nikolas Komorowski NERO
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
  • 1x 4/Potęga Skoku/art. 262.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:24:19
2018-08-12 14:13:20
Nikolas Komorowski N-PEGAZ
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
  • 1x 4/Potęga Skoku/art. 262.2
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:24:08
2018-08-11 16:29:33
Martyna Florczak QUINTERA
  • 2x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:23:59
2018-08-11 15:09:54
Katarzyna Nogalska FIOŁEK
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:23:49
2018-08-11 15:07:55
Oliwia Matwiej FUKSJA
  • 2x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:23:39
2018-08-11 15:05:42
Dominika Chmielenko ROSE OF NIGHT
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:23:29
2018-08-11 15:03:08
Wiktoria Czyżewska WICHER
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:23:12
2018-08-11 15:02:14
Iga Baryła BELLA
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:22:52
2018-08-11 13:42:43
Julia Kamieniczna K-DESPERADO
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:22:32
2018-08-11 13:28:21
Dominika Szłapka NERO
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:22:05
2018-08-11 00:05:24
Dominika Augustyniak RASTAMAN
  • 2x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:16:37
2018-08-10 10:33:00
Oliwia Pichór DUNKAN
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:16:27
2018-08-10 10:30:06
Ula Rodobolska KIRA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:16:14
2018-08-10 07:45:52
Karina Bieńkowska KALOE
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
  • 1x 4/Potęga Skoku/art. 262.2
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 10:05:58
2018-08-05 20:59:57
Patryk Wawrzyniak RIVIERA
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 10:05:49
2018-08-05 20:59:22
Patryk Wawrzyniak REWIA
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 10:05:22
2018-08-05 11:15:00
Aleksandra Morel MONA LISA
  • 2x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 10:05:14
2018-08-03 10:39:13
Kaja Kozieł SABRINA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 10:05:05
2018-08-03 10:38:10
Kaja Kozieł MGIEŁKA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:32:04
2018-07-29 00:39:34
Justyna Krówka PRINCESS LILIFEE
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:31:52
2018-07-29 00:38:35
Justyna Krówka HAICHI
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 11:16:01
2018-07-18 15:51:55
Patrycja Dudek MILKA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 60cm
  • 1x 2/LL/Zwykły art. 238.2.1 - do 80cm
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:43:47
2018-07-16 13:20:14
Maciej Ceglarski TREFL
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
  • 1x 4/Potęga Skoku/art. 262.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:43:38
2018-07-16 13:19:50
Maciej Ceglarski DR.DOOLITTLE 32
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 - do 100cm
  • 1x 4/Potęga Skoku/art. 262.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Augustyniak Dominika BPK
2001 (J.)
None
2. Baryła Iga JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
brak
3. Bieńkowska Karina zawodnik niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
4. Brzezińska Natalia Stajnia zagroda janczewo
2006 (JM.)
Brak
5. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
brak
6. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
7. Chmielenko Dominika JKS Robir Chwalęcice
1998 (MJ.)
O023684
8. Chudzińska Maria brak
2003 (JM.)
brak
9. Czyżewska Wiktoria JKS Robir Chwalęcice
2004 (JM.)
O049737
10. Dudek Patrycja Rancho Kimana
Brak
11. Florczak Martyna JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O024297
12. Frontczak Agnieszka STAJNIA ORNOWIA
2006 (JM.)
BRAK
13. Kamieniczna Julia Rancho frontczaka
Brak
14. Komorowska Jessica Rancho Kimana
1997 (MJ.)
23254/15
15. Komorowski Nikolas Rancho Frontczaka
S
brak
16. Korsak Klaudia Stajnia Zagroda Janczewo
1999 (MJ.)
brak
17. Kowalczyk Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo
S
O036424
18. Kozieł Kaja Rancho Kimana
2005 (JM.)
brak
19. Łosowicka Zosia STAJNIA ORNOWIA
2003 (JM.)
BRAK
20. Markuszewski Tomasz Stajnia Bio-Tine Gościnowo
2001 (J.)
01270106010
21. Matwiej Oliwia JKS Robir Chwalęcice
2005 (JM.)
brak
22. Nijaka Marta STAJNIA ORNOWIA
1998 (MJ.)
BRAK
23. Nogalska Katarzyna JKS Robir Chwalęcice
2001 (J.)
brak
24. Pichór Oliwia Rancho Kimana
2001 (J.)
brak
25. Rodobolska Ula Rancho Kimana
2004 (JM.)
brak
26. Skrzyniarz Wiktoria Stajnia Kuźnik
2003 (JM.)
brak
27. Śniowska Wiktoria Stajnia Siwki Szarcz
1999 (MJ.)
Brak
28. Śniowska Wiktoria Stajnia Siwki
1999 (MJ.)
Brak
29. Szafraniec Karolina Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
2003 (JM.)
brak
30. Szłapka Dominika Rancho frontczaka Lubniewice
2007 (Mł.)
Brak
31. Szymkowiak Jarosław Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
S
brak
32. Walkusz Agnieszka Rancho Kimana
S
brak
33. Wawrzyniak Patryk bpk
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

AMERYKA WLKP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Xxx
M: Xx
O: Xxz
B: Xxz
Brak
2.

42

AMERYKA Wielkopolska POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Malmo
M: NN
O: Dominika Zych
B: Winiecka Grażyna
Brak 007530077301
3.

44

ARI ALKI Klusak NED 2007 Wałach gniada F:
M: Incredible Crafts
O: Joanna Stawasz
B: Brak
Brak
4.

21

BELLA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Fikus
M: Bonza
O: Maria Obidowska
B: Maria Obidowska
brak 616013680020111
5.

31

BOND SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
6.

48

BOND F:
M:
O:
B:
7.

32

BRIS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
8.

43

CAYENNE Oldenburger Springpferd POL 2008 Klacz gniada F: Contendro I
M: Stutbuch 1 Grandina
O: Andrzej Skrzyniarz
B: Jarosław Sekula
brak DE 418180165308
9.

6

DR.DOOLITTLE 32 HAN. GER 0000 Wałach gniada/173 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: C.Baronesse / Cordial Medoc
O: Maciej Ceglarski
B: Wilhelm Ovelhey
K013870 DE431317011902
10.

17

DUNKAN SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
11.

25

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Kabaret/
M: Finka/
O: Maria Obidowska
B: Katarzyna Mażulis
brak
12.

29

FUKS KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Majk
M: Frezja
O: Maria Obidowska
B: Katarzyna Mażulis
brak 616013640043409
13.

24

FUKSJA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: Majk
M: Finka
O: Maria Obidowska
B: Mażulis Katarzyna
brak 616013640043609
14.

41

JANA Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Hibryd
M: Juka
O: Ryszard Lewaszkiewicz
B: Rajczowski Dariusz
POL 007 61 10121 04
15.

35

JUFOLTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Folio
M: Juna
O: Paulina Jansens
B: Paulina Jansens
007 52 00573 07
16.

20

K-DESPERADO Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Iros
M: Karina
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
Brak
17.

15

KALOE SP POL 2001 Klacz siwa F: Spartakus
M: Korsyka
O: Kamila Grzybowska
B: ....
brak
18.

16

KIRA SP POL 0000 Klacz kara/160 F: NN
M: NN
O: Jessica Komorowska
B: brak
brak 999 68 10893 04
19.

30

KSIĘŻNICZKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
20.

40

LEONIDAS SP POL 2010 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: Agnieszka Walkusz
B: brak
brak
21.

34

MADERA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2009 Klacz gniada F: Dragon
M: Mała
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina Kowalczyk
616010680046309
22.

45

MAJKA Wielkopolska POL 2011 Klacz dereszowata/mk: F: brak
M: brak
O: Marek Frontczak
B: brak
BRAK
23.

10

MGIEŁKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc: F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
24.

5

MILKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz siwa F: Lew
M: Majja
O: Patrycja Dudek
B: Brak
Brak
25.

27

N-PEGAZ SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Iros / Empik
M: Niwa / Tamborek
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
brak
26.

37

NEFRYT Wielkopolska POL 2003 Wałach kara F: Corofini
M: Nostalgia
O: Marcin Turtoń
B: Marcin Turtoń
007 64 00263 03
27.

19

NERO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kasztanowata F: Wolf's panter
M: Niwa
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
Brak
28.

28

NERO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Wolf’s Panter
M: Niwa
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
Brak
29.

26

QUINTERA Holsztyńska POL 19.04.2012 Klacz ciemnogniada/164 F: Quintero
M: My Lady VII
O: Martyna Florczak
B: ZG Stegemann
Brak
30.

18

RASTAMAN Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Latino
M: Rossa
O: Barbara Augustyniak
B: Barbara Augustyniak
None
31.

13

REWIA WLKP POL 2004 Klacz siwa/168 F: Książe/
M: Rabka/
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Katarzyna Mosińska
brak POL007680073004
32.

14

RIVIERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 21.05.2001 Klacz gniada/175 F: Courage
M: Rota
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Janowski Marian
Brak POL 00961 10325 01
33.

49

ROKSANA F:
M:
O:
B:
34.

23

ROSE OF NIGHT SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Randia
O: Maria Obidowska
B: Maria Obidowska
brak 616009680023112
35.

46

ROXANA Wielkopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada F: brak
M: brak
O: Marek Frontczak
B: brak
BRAK
36.

11

SABRINA KUC POL 2004 Klacz srokata F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
37.

47

SANTIAGO Wielkopolska POL 2012 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
O: Marek Frontczak
B: brak
BRAK
38.

7

TREFL SP POL 1998 Ogier ciemnogniada/174 F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Tarcza / Czad
O: SO Łąck
B: SK Nowielice
K023647 POL009660069698
39.

36

WARKA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa F: Inblanco
M: Wiga
O: Paulina Jansens
B: Paulina Jansens
616 007 61 00576 12
40.

22

WICHER KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Patrick Borkowski
B: Dariusz Górtatowski
Brak 616999520079011
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Dominika
BPK
2018-08-18
2018-08-18
17
Baryła Iga
JKS Robir Chwalęcice
BELLA (21)
2018-08-18
10
2018-08-18
2018-08-18
24
Bieńkowska Karina
zawodnik niezrzeszony
KALOE (15)
2018-08-18
11
2018-08-18
3
2018-08-18
6
Brzezińska Natalia
Stajnia zagroda janczewo
MADERA (34)
2018-08-18
2018-08-18
16
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
FUKS (29)
2018-08-18
2018-08-18
17
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
2018-08-18
5
2018-08-18
1
TREFL (7)
2018-08-18
6
2018-08-18
2
Chmielenko Dominika
JKS Robir Chwalęcice
2018-08-18
12
2018-08-18
19
2018-08-18
Chudzińska Maria
brak
JANA (41)
2018-08-18
2018-08-18
16
Czyżewska Wiktoria
JKS Robir Chwalęcice
WICHER (22)
2018-08-18
15
2018-08-18
2018-08-18
18
Dudek Patrycja
Rancho Kimana
MILKA (5)
2018-08-18
2018-08-18
Florczak Martyna
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-08-18
2018-08-18
6
Frontczak Agnieszka
STAJNIA ORNOWIA
MAJKA (45)
2018-08-18
18
2018-08-18
13
2018-08-18
8
2018-08-18
6
Kamieniczna Julia
Rancho frontczaka
2018-08-18
14
2018-08-18
26
Komorowska Jessica
Rancho Kimana
KIRA (16)
2018-08-18
4
Komorowski Nikolas
Rancho Frontczaka
N-PEGAZ (27)
2018-08-18
5
2018-08-18
2018-08-18
2
2018-08-18
2
NERO (28)
2018-08-18
12
2018-08-18
6
Korsak Klaudia
Stajnia Zagroda Janczewo
MADERA (34)
2018-08-18
8
2018-08-18
11
Kowalczyk Ewelina
Stajnia Zagroda Janczewo
NEFRYT (37)
2018-08-18
14
2018-08-18
4
2018-08-18
Kozieł Kaja
Rancho Kimana
2018-08-18
13
2018-08-18
31
SABRINA (11)
2018-08-18
8
2018-08-18
Łosowicka Zosia
STAJNIA ORNOWIA
ROXANA (46)
2018-08-18
5
2018-08-18
2018-08-18
7
ROKSANA (49)
2018-08-18
Markuszewski Tomasz
Stajnia Bio-Tine Gościnowo
JUFOLTA (35)
2018-08-18
3
2018-08-18
28
WARKA (36)
2018-08-18
12
2018-08-18
9
Matwiej Oliwia
JKS Robir Chwalęcice
FUKSJA (24)
2018-08-18
22
2018-08-18
Nijaka Marta
STAJNIA ORNOWIA
2018-08-18
7
2018-08-18
9
2018-08-18
Nogalska Katarzyna
JKS Robir Chwalęcice
FIOŁEK (25)
2018-08-18
2
2018-08-18
Pichór Oliwia
Rancho Kimana
DUNKAN (17)
2018-08-18
19
2018-08-18
Rodobolska Ula
Rancho Kimana
KIRA (16)
2018-08-18
11
2018-08-18
21
Skrzyniarz Wiktoria
Stajnia Kuźnik
CAYENNE (43)
2018-08-18
20
2018-08-18
7
2018-08-18
2
2018-08-18
29
Śniowska Wiktoria
Stajnia Siwki Szarcz
AMERYKA (39)
2018-08-18
6
2018-08-18
Śniowska Wiktoria
Stajnia Siwki
AMERYKA (42)
2018-08-18
23
Szafraniec Karolina
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
2018-08-18
4
BOND (48)
2018-08-18
20
Szłapka Dominika
Rancho frontczaka Lubniewice
NERO (19)
2018-08-18
9
2018-08-18
15
Szymkowiak Jarosław
Rancho u Johna Tarnawa Krośnieńska
2018-08-18
1
2018-08-18
25
BOND (31)
2018-08-18
27
BRIS (32)
2018-08-18
1
2018-08-18
2018-08-18
10
2018-08-18
2
Walkusz Agnieszka
Rancho Kimana
2018-08-18
30
2018-08-18
Wawrzyniak Patryk
bpk
REWIA (13)
2018-08-18
3
2018-08-18
1
2018-08-18
2
RIVIERA (14)
2018-08-18
10
2018-08-18

Number of Riders: 33

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl