Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 12:03:52
2018-07-27 22:21:41
Martyna Jach FIONA
  • 2x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 12:03:42
2018-07-27 22:02:05
Zuzanna Skoczylas ANTEK
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - do 100cm
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - GRAND PRIX Gminy Chodzież
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 12:03:26
2018-07-27 21:35:18
Zuzanna Skoczylas POWERSTAR CAPITAN
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - do 100cm
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-28 12:03:14
2018-07-27 21:32:45
Michalina Jach FIONA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:32:23
2018-07-27 10:29:10
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - do 100cm
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - GRAND PRIX Gminy Chodzież
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:52:44
2018-07-27 08:52:25
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - GRAND PRIX Gminy Chodzież
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:52:57
2018-07-27 08:51:50
Kamil Jarmuż DRAKA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:53:07
2018-07-27 08:51:18
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - do 100cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 06:02:34
2018-07-26 23:59:49
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - do 100cm
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 06:02:20
2018-07-26 22:45:54
Magdalena Parzybut MOHITO
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:42:00
2018-07-26 22:37:39
Jan Krzeszewski TADZIK
  • 2x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:41:46
2018-07-26 22:36:59
Tatiana Kędziora TADZIK
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:40:26
2018-07-26 22:36:28
Wioleta Adamska DILERKA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - do 100cm
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - GRAND PRIX Gminy Chodzież
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:22:54
2018-07-26 22:02:33
Cyprian Deneszewski TAJGA
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:22:39
2018-07-26 22:01:56
Aleksandra Dobak KORDIAN
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 22:22:23
2018-07-26 21:59:13
Samanta Kawalec ABBAS
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:01:13
2018-07-26 09:24:21
Patrycja Kopydłowska MILUŚ
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:00:48
2018-07-26 09:23:46
Wiktoria Kufel PORTOS
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:00:27
2018-07-26 09:22:33
Amelia Niepolska MILUŚ
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:00:09
2018-07-26 09:20:55
Nikola Pawlicka MILUŚ
  • 1x 1/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:59:53
2018-07-26 09:20:05
Marcel Soforek CEKIN
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:59:33
2018-07-26 09:17:44
Olga Dobrzykowska CAPRI
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:59:06
2018-07-26 08:53:05
Natasza Dobrzykowska CAPRI
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 09:58:48
2018-07-26 07:48:37
Daria Wika RAIKEN
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 21:16:11
2018-07-25 19:00:51
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 08:06:28
2018-07-24 20:46:29
Aleksandra Szejner KARENINA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 13:11:09
2018-07-23 12:03:59
Zofia Undrych DIABLO GRAN
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - do 100cm
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - GRAND PRIX Gminy Chodzież
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:58:58
2018-07-20 12:06:10
Aleksandra Piotrowska AARON
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:58:46
2018-07-20 12:05:58
Agnieszka Dreczka AARON
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:58:29
2018-07-20 11:55:52
Maja Przybył DESPERADO
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:58:13
2018-07-20 11:53:17
Maja Przybył LUKSJA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:58:00
2018-07-20 11:53:00
Agata Przybył LUKSJA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:57:48
2018-07-20 11:51:51
Aleksandra Piotrowska LUKSJA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 60cm
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:57:23
2018-07-20 11:50:12
Emilia Skrzeczkowska DESPERADO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:57:11
2018-07-20 11:49:56
Agata Piątek DESPERADO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:56:59
2018-07-20 11:49:35
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 12:56:47
2018-07-20 11:49:18
Natalia Derezińska GLOSA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:18:22
2018-07-18 23:57:41
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wys. przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - do 100cm
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 07:18:10
2018-07-18 20:57:01
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5 - do 100cm
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 - GRAND PRIX Gminy Chodzież
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Wioleta SJ Turzyn
2003 (JM.)
brak
2. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
3. Deneszewski Cyprian O.J. Lipowy Dwór
2011 (Mł.)
brak
4. Derezińska Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
brak
5. Dobak Aleksandra OJ Lipowy Dwór
2001 (J.)
brak
6. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
7. Dobrzykowska Olga Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
8. Dreczka Agnieszka Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
brak
9. Gebler Aleksandra
10. Hoppe Aleksandra brak
2002 (J.)
brak
11. Jach Martyna Stajnia wapno
2015 (Mł.)
Brak
12. Jach Michalina KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2010 (Mł.)
brak
13. Kawalec Samanta Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
2003 (JM.)
brak
14. Kędziora Tatiana Sekcja Jeździecka Turzyn
2008 (Mł.)
brak
15. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
16. Kopydłowska Patrycja Stajnia ARGO
2003 (JM.)
brak
17. Krzeszewski Jan Sekcja Jeździecka Turzyn
2010 (Mł.)
brak
18. Kufel Wiktoria Stajnia ARGO
2006 (JM.)
brak
19. Niepolska Amelia Stajnia ARGO
2006 (JM.)
brak
20. Paprocka Nadia
21. Pawlicka Nikola Stajnia ARGO
2006 (JM.)
brak
22. Piątek Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
23. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
24. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
25. Przybył Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2000 (J.)
brak
26. Ptaszyński Jan
27. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
28. Skrzeczkowska Emilia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
brak
29. Soforek Marcel Stajnia ARGO
2010 (Mł.)
brak
30. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
31. Szejner Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
32. Szubert Grzegorz
33. Wika Daria Fundacja Karino
2003 (JM.)
brak
34. Wika Daria
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

AARON Haflinger GER 2011 Wałach izabelowata/mk: F: Aaronstein
M: Uta
O: Agnieszka Dreczka
B: Erika und Reinhard Bickmann Landwirtschafts
brak
2.

17

ABBAS Duży Koń Bez Przynależności Ra POL 2011 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
3.

33

ANTEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Stajnia Wapno Jan Jach
brak
4.

34

Blacky F:
M:
O:
B:
5.

13

CAPRI WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Aleksandra Suda
B: Aleksandra Suda
brak
6.

16

CEKIN KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Jacek Soforek
B: nn
brak
7.

39

Charyzma F:
M:
O:
B:
8.

3

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
9.

11

DEJLI KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Hoppe Andrzej
B: Hoppe Andrzej
brak 616999640074612 616999640074612
10.

6

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
11.

20

DILERKA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cameron /
M: Delia / Baby Bid
O: Janusz Adamski
B: Kazimierz Lewandowski
brak
12.

31

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
13.

37

Frugo F:
M:
O:
B:
14.

5

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
15.

35

Julio Enkel F:
M:
O:
B:
16.

10

KARENINA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/166 F: Bolshoi
M: Kolonia
O: Jakub Szejner
B: STADNINA KONI W DOBRZYNIEWIE SP. Z O.O.
brak
17.

4

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
18.

18

KORDIAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach kasztanowata F: Kober
M: NN
O: Marzena Deneszewska
B: Marzena Deneszewska
brak
19.

7

LUKSJA Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Azer
M: Laguna
O: Natalia Przybył
B: Jan Jeziorny
brak
20.

14

MILUŚ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Aleksandra Suda
B: nn
brak
21.

22

MOHITO Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada F: Van Damme
M: Miss Lady
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
22.

15

PORTOS WLKP POL 2008 Wałach tarantowata F: NN
M: NN
O: Aleksandra Suda
B: NN
brak
23.

32

POWERSTAR CAPITAN DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
24.

12

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Bolshoi / Favoritas
M: Rachel V. D. Langenhorst /
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
25.

36

Simon F:
M:
O:
B:
26.

38

Suarez F:
M:
O:
B:
27.

21

TADZIK KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:110 cm F: NN
M: NN
O: Michał Krzeszewski
B: NN
brak 616999610268105
28.

19

TAJGA NN POL 2013 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioleta
SJ Turzyn
DILERKA (20)
2018-07-29
6
2018-07-29
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
2018-07-29
2
2018-07-29
1
Derezińska Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (5)
2018-07-29
4
Dobak Aleksandra
OJ Lipowy Dwór
KORDIAN (18)
2018-07-29
5
2018-07-29
2
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
CAPRI (13)
2018-07-29
8
Dobrzykowska Olga
Stajnia ARGO
CAPRI (13)
2018-07-29
10
Dreczka Agnieszka
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
AARON (8)
2018-07-29
6
Gebler Aleksandra
2018-07-29
4
2018-07-29
3
Simon (36)
2018-07-29
3
2018-07-29
7
Hoppe Aleksandra
brak
DEJLI (11)
2018-07-29
1
2018-07-29
9
Jach Michalina
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
FIONA (31)
2018-07-29
1
Kawalec Samanta
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
ABBAS (17)
2018-07-29
8
2018-07-29
8
Kędziora Tatiana
Sekcja Jeździecka Turzyn
TADZIK (21)
2018-07-29
2018-07-29
6
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-07-29
8
2018-07-29
2
Kopydłowska Patrycja
Stajnia ARGO
MILUŚ (14)
2018-07-29
1
Kufel Wiktoria
Stajnia ARGO
PORTOS (15)
2018-07-29
8
Niepolska Amelia
Stajnia ARGO
MILUŚ (14)
2018-07-29
1
Paprocka Nadia
Blacky (34)
2018-07-29
2018-07-29
Piątek Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-07-29
9
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (7)
2018-07-29
6
AARON (8)
2018-07-29
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (5)
2018-07-29
7
LUKSJA (7)
2018-07-29
3
Przybył Maja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-07-29
7
LUKSJA (7)
2018-07-29
8
Ptaszyński Jan
Suarez (38)
2018-07-29
10
2018-07-29
3
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
2018-07-29
1
2018-07-29
9
ANTEK (33)
2018-07-29
1
2018-07-29
5
Skrzeczkowska Emilia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-07-29
2
Soforek Marcel
Stajnia ARGO
CEKIN (16)
2018-07-29
2018-07-29
5
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
2018-07-29
Szejner Aleksandra
bpk
2018-07-29
1
2018-07-29
11
Szubert Grzegorz
Frugo (37)
2018-07-29
6
2018-07-29
10
Wika Daria
Fundacja Karino
RAIKEN (12)
2018-07-29
4
2018-07-29
5
Wika Daria
MOHITO (22)
2018-07-29
5
2018-07-29
4

Number of Riders: 34

Number of Horses: 28

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl