Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody UKS Trójka
Trójka - Konin, 19 sierpnia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 18:32:22
2018-08-17 18:13:08
Marcelina Raczyńska GREY GRANNUS
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:26:23
2018-08-17 16:54:56
Marcelina Raczyńska SYNAMI
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:26:10
2018-08-17 16:50:16
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:25:56
2018-08-17 16:49:55
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:25:43
2018-08-17 16:49:30
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:25:29
2018-08-17 16:49:03
Katarzyna Kowalska SAKE
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:24:04
2018-08-17 08:12:16
Alicja Murakowska ZIRUSA H
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:54
2018-08-17 08:11:59
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:45
2018-08-16 23:15:06
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:36
2018-08-16 23:14:42
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:27
2018-08-16 22:44:48
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:17
2018-08-16 22:22:30
Joanna Podsiadło TIERSK
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:08
2018-08-16 22:20:58
Natalia Wrzesińska TIERSK
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:22:59
2018-08-16 22:19:30
Natalia Kozanecka SOUL
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:22:48
2018-08-16 22:16:08
Roksana Przydryga OKEANIDA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:22:40
2018-08-16 22:14:35
Oliwia Kwiecińska BUŻKA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:22:29
2018-08-16 22:11:12
Aleksandra Kocioruba OKEANIDA
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:22:14
2018-08-16 22:09:04
Julia Matuszczak MARS
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 18:32:07
2018-08-16 22:08:06
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:21:24
2018-08-16 22:07:40
Katarzyna Paradowska CONQUEST
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:21:00
2018-08-16 22:06:53
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:20:50
2018-08-16 22:06:09
Dorota Klabisch EDONIS
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:20:37
2018-08-16 22:05:35
Ramsha Khan MARLON BRANDO LP
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:20:22
2018-08-16 22:04:40
Marek Juszczak RICO
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:20:03
2018-08-16 22:04:00
Julia Janiak SAWANA
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:19:27
2018-08-16 21:48:57
Paula Jeziorek CESJA
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:19:14
2018-08-16 21:45:46
Paula Jeziorek DIRECTOR K
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:00:57
2018-08-16 17:48:53
Maria Darul UGRIAN
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:00:45
2018-08-16 17:48:35
Maria Darul PARYS
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:00:29
2018-08-16 17:48:15
Oliwia Krzysztofowicz JASKÓŁKA
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:00:16
2018-08-16 17:47:43
Oliwia Krzysztofowicz DYNASTIA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:00:02
2018-08-16 17:47:27
Ewa Rojek JASKÓŁKA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:59:49
2018-08-16 17:47:08
Patryk Pawlak DYNASTIA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:59:35
2018-08-16 17:46:53
Monika Filipak GIGANT
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:59:18
2018-08-16 15:40:10
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:59:03
2018-08-16 15:39:49
Borys Trojanowicz GRALSON 0000
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:58:46
2018-08-16 15:39:27
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:58:31
2018-08-16 15:34:07
Aleksandra Trojanowicz LUMEN
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:30:48
2018-08-16 12:03:44
Natalia Stasiak HERMES
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:30:40
2018-08-16 12:03:02
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:30:30
2018-08-16 09:52:46
Monika Hojna KONOR
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:49:55
2018-08-15 22:59:42
Paweł Kubaszewski ŁYLISTER
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:49:45
2018-08-15 22:59:16
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:49:37
2018-08-15 15:29:15
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:49:27
2018-08-15 14:49:55
Martyna Nowaczyk ALLEGRO
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:49:16
2018-08-15 14:45:03
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:21:54
2018-08-13 14:34:31
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:21:41
2018-08-13 08:06:56
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:21:28
2018-08-10 12:45:35
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 4 ZR/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Darul Maria KJRoka
2003 (JM.)
brak
2. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
3. Filipak Monika KJRoka
2000 (J.)
brak
4. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
5. Giełwanowski Łukasz SKJ Horseprofi Łódź
S
brak
6. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
7. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
8. Janiak Julia UKS Trójka
2003 (JM.)
O044611
9. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
1998 (MJ.)
O034245
10. Juszczak Marek UKS Trójka
S
O014526
11. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
O044670
12. Klabisch Dorota UKS Trójka
S
brak
13. Kmita Arleta Łódzki KJ
S
O000261
14. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
15. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2006 (JM.)
O044626
16. Kowalska Katarzyna UKS Trojka
2003 (JM.)
O034752
17. Kozanecka Natalia UKS Trójka
2008 (Mł.)
brak
18. Krzysztofowicz Oliwia KJRoka
2005 (JM.)
brak
19. Kubaszewski Paweł KJ Zagórów
S
O011172
20. Kwiecińska Oliwia UKS Trójka
2008 (Mł.)
brak
21. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
22. Matuszczak Julia UKS Trójka
2005 (JM.)
O044671
23. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
24. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
25. Nowaczyk Martyna bpk
1997 (MJ.)
O028955
26. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
27. Pawlak Patryk KJRoka
2001 (J.)
brak
28. Podsiadło Joanna UKS Trójka
2003 (JM.)
brak
29. Przydryga Roksana UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
30. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (J.)
O022122
31. Rojek Ewa KJRoka
2001 (J.)
brak
32. Stasiak Natalia KJ Mar-Klin
2003 (JM.)
O048851
33. Stelmaszak Natalia Bpk
2000 (J.)
brak
34. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
35. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
36. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
37. Warzecha Leszek KJ Zagórów
38. Wrzesińska Natalia UKS Trójka
2007 (Mł.)
brak
39. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

Alexis N F:
M:
O:
B:
2.

6

ALLEGRO HOL GER 1996 Wałach gniada/176 F: Acobat I / Athlet Z
M: Georgia V / Cantus
O: Martyna Nowaczyk
B: Johannes Gottburgsen
K003716 05827
3.

5

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
4.

32

BUŻKA Koń Polski POL 2000 Klacz inna/mk: F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
5.

48

Calipso F:
M:
O:
B:
6.

23

CESJA Mały Koń POL 2012 Klacz gniada/mk:149 F: Ludger
M: Czykita
O: Marta Wodzyńska
B: Sylwester Kosiński
brak
7.

42

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz / Alcatraz
M: Cinderella / Cherubin
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
8.

36

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
9.

29

CONQUEST Hanowerska POL 2009 Wałach gniada/166 F: Carrico
M: Lady Jane
O: Duchniewska Zofia
B: Klaus Below
DE 431316678310 DE 431316678310
10.

2

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
11.

37

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
12.

8

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
O: Arleta Kmita
B: SK Racot
K013087 POL009610208105
13.

46

Deep Purple F:
M:
O:
B:
14.

22

DIRECTOR K WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Karbit /
M: Delicja /
O: Jarosław Bukowski
B: Krystian Kliś
K019972
15.

18

DYNASTIA SP POL 1999 Klacz siwa F: Fandavid
M: Dolores
O: Oblizajek-Linka
B: Oblizajek
brak
16.

27

EDONIS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Barnaba
M: Eliada
O: Dorota Klabisch
B: brak
brak
17.

38

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
18.

17

GIGANT MŁP POL 2002 Wałach gniada F: PAS
M: Grusza
O: Weronika Oblizajek
B: Skopanie
brak
19.

1

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Czumen K / Ariados
M: Gabi / Pionier
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
K017567 POL007610064908
20.

15

GRALSON 0000 Westfalska GER 2001 Wałach gniada F: Grashuter
M: Grannuse
O: Aleksander Trojanowicz
B: .
K026321
21.

45

GREY GRANNUS KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Mariusz Gromada
B: Krzysztof Maik
K018696 528003201100339
22.

11

GREY GRANNUS KWPN NED 2011 Wałach siwa/182 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Helena Gromada
B: J. R. Vlot
K018696 528003201100339
23.

16

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
24.

12

HERMES WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Habanera / Intek
O: Stanisław Stasiak
B: Marcin Klimkiewicz
K017630 POL007610023608
25.

4

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
26.

19

JASKÓŁKA Małopolska POL 2004 Klacz gniada F: Flaming
M: Jemioła
O: Weronika Linka
B: Oblizajek
brak
27.

3

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
28.

10

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
29.

13

LUMEN / POL 2014 Klacz siwa F: /
M: /
O: /
B: /
/
30.

9

ŁYLISTER MŁP POL 2012 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Karpińska
B: SK Mieczownica
K026014 616999610109812
31.

26

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada F: Dragon- B / Power Prince
M: Milly La Foret / Turbud Alino
O: Zofia Duchniewska
B: Paweł Drobnik
K011691 POL009610287106
32.

30

MARS Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Marek Juszczak
B: NN
K019521 616999610310407
33.

43

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
34.

41

NOREK WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Eryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
35.

31

OKEANIDA Małopolska POL 2006 Klacz kasztanowata F: brak
M: brak
O: Marek Juszczak
B: brak
brak
36.

20

PARYS Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Bacardi Rum
M: Perła
O: Maria Darul
B: Klemens Arent
brak
37.

7

PROGNOSTYK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Guffi /
M: / Grand Amour
O: Arkadiusz Stelmaszak
B: Arkadiusz Stelmaszak
brak
38.

25

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Grzegorz Stranz
K023226 616007610079310
39.

35

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada F: First Fighter / For Pleasure
M: Rapsodia / Corde
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
K026034 616009590024513
40.

40

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
O: Blażej Kowalski
B: SK Racot
K012510 POL009611193703
41.

24

SAWANA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: Kinga
O: Marek Juszczak
B: NN
K025089 POL999610263206
42.

28

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde
M: Sexicola / Wolver Heights
O: Szymon Kocioruba
B: Jacek Gaczkowski
K013520 POL009590093105
43.

33

SOUL Koń Polski POL 2007 Wałach inna/mk: F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
44.

44

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
O: Marcelina Raczyńska
B: SK Plękity
K010170 POL007600107004
45.

34

TIERSK WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Indeks
M: Tirana
O: Marek Juszczak
B: Tadeusz Adamczyk
brak
46.

21

UGRIAN Sella Italiana ITA 2003 Klacz gniada F: Fercheminde
M: Schira
O: Waldemar Darul
B: Darul
brak
47.

14

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
O: Aleksander Trojanowicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022604 616009510252813
48.

39

ZIRUSA H KWPN POL 2004 Klacz kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Irusa / Nimmerdor
O:
B:
K014081 5280030404485
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Darul Maria
KJRoka
PARYS (20)
2018-08-19
2018-08-19
UGRIAN (21)
2018-08-19
2018-08-19
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (3)
2018-08-19
2018-08-19
Filipak Monika
KJRoka
GIGANT (17)
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (36)
2018-08-19
2018-08-19
CRAX (37)
2018-08-19
2018-08-19
Giełwanowski Łukasz
SKJ Horseprofi Łódź
ROXY (35)
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2018-08-19
2018-08-19
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (10)
2018-08-19
2018-08-19
Janiak Julia
UKS Trójka
SAWANA (24)
2018-08-19
2018-08-19
Jeziorek Paula
KJ Kaja Ceków
2018-08-19
2018-08-19
CESJA (23)
2018-08-19
Juszczak Marek
UKS Trójka
RICO (25)
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Khan Ramsha
UKS Trójka
2018-08-19
2018-08-19
Klabisch Dorota
UKS Trójka
EDONIS (27)
2018-08-19
2018-08-19
Kmita Arleta
Łódzki KJ
CZAR (8)
2018-08-19
2018-08-19
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
2018-08-19
2018-08-19
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
2018-08-19
Kowalska Katarzyna
UKS Trojka
SAKE (40)
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Kozanecka Natalia
UKS Trójka
SOUL (33)
2018-08-19
Krzysztofowicz Oliwia
KJRoka
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Kubaszewski Paweł
KJ Zagórów
2018-08-19
2018-08-19
Kwiecińska Oliwia
UKS Trójka
BUŻKA (32)
2018-08-19
2018-08-19
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2018-08-19
2018-08-19
Matuszczak Julia
UKS Trójka
MARS (30)
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
FALLA (38)
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Nowaczyk Martyna
bpk
2018-08-19
2018-08-19
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT (1)
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Pawlak Patryk
KJRoka
2018-08-19
Podsiadło Joanna
UKS Trójka
TIERSK (34)
2018-08-19
Przydryga Roksana
UKS Trójka
2018-08-19
Raczyńska Marcelina
bpk
CINDY (42)
2018-08-19
2018-08-19
MONA F (43)
2018-08-19
2018-08-19
SYNAMI (44)
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Rojek Ewa
KJRoka
2018-08-19
Stasiak Natalia
KJ Mar-Klin
HERMES (12)
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Stelmaszak Natalia
Bpk
2018-08-19
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
LUMEN (13)
2018-08-19
2018-08-19
ZAWRAT (14)
2018-08-19
2018-08-19
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2018-08-19
2018-08-19
HERA TS (16)
2018-08-19
2018-08-19
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
NOREK (41)
2018-08-19
2018-08-19
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Calipso (48)
2018-08-19
2018-08-19
Wrzesińska Natalia
UKS Trójka
TIERSK (34)
2018-08-19
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19

Number of Riders: 39

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl