Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B ZR-B w skokach przez przeszkody UKS Trójka
Trójka - Konin, 19 sierpnia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 18:32:22
2018-08-17 18:13:08
Marcelina Raczyńska GREY GRANNUS
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:26:23
2018-08-17 16:54:56
Marcelina Raczyńska SYNAMI
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:26:10
2018-08-17 16:50:16
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:25:56
2018-08-17 16:49:55
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:25:43
2018-08-17 16:49:30
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 17:25:29
2018-08-17 16:49:03
Katarzyna Kowalska SAKE
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:24:04
2018-08-17 08:12:16
Alicja Murakowska ZIRUSA H
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:54
2018-08-17 08:11:59
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:45
2018-08-16 23:15:06
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:36
2018-08-16 23:14:42
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:27
2018-08-16 22:44:48
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:17
2018-08-16 22:22:30
Joanna Podsiadło TIERSK
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:23:08
2018-08-16 22:20:58
Natalia Wrzesińska TIERSK
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:22:59
2018-08-16 22:19:30
Natalia Kozanecka SOUL
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:22:48
2018-08-16 22:16:08
Roksana Przydryga OKEANIDA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:22:40
2018-08-16 22:14:35
Oliwia Kwiecińska BUŻKA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:22:29
2018-08-16 22:11:12
Aleksandra Kocioruba OKEANIDA
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:22:14
2018-08-16 22:09:04
Julia Matuszczak MARS
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 18:32:07
2018-08-16 22:08:06
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:21:24
2018-08-16 22:07:40
Katarzyna Paradowska CONQUEST
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:21:00
2018-08-16 22:06:53
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:20:50
2018-08-16 22:06:09
Dorota Klabisch EDONIS
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:20:37
2018-08-16 22:05:35
Ramsha Khan MARLON BRANDO LP
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:20:22
2018-08-16 22:04:40
Marek Juszczak RICO
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:20:03
2018-08-16 22:04:00
Julia Janiak SAWANA
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:19:27
2018-08-16 21:48:57
Paula Jeziorek CESJA
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:19:14
2018-08-16 21:45:46
Paula Jeziorek DIRECTOR K
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:00:57
2018-08-16 17:48:53
Maria Darul UGRIAN
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:00:45
2018-08-16 17:48:35
Maria Darul PARYS
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:00:29
2018-08-16 17:48:15
Oliwia Krzysztofowicz JASKÓŁKA
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:00:16
2018-08-16 17:47:43
Oliwia Krzysztofowicz DYNASTIA
  • 2x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 20:00:02
2018-08-16 17:47:27
Ewa Rojek JASKÓŁKA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:59:49
2018-08-16 17:47:08
Patryk Pawlak DYNASTIA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:59:35
2018-08-16 17:46:53
Monika Filipak GIGANT
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:59:18
2018-08-16 15:40:10
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:59:03
2018-08-16 15:39:49
Borys Trojanowicz GRALSON 0000
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:58:46
2018-08-16 15:39:27
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 19:58:31
2018-08-16 15:34:07
Aleksandra Trojanowicz LUMEN
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:30:48
2018-08-16 12:03:44
Natalia Stasiak HERMES
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:30:40
2018-08-16 12:03:02
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 12:30:30
2018-08-16 09:52:46
Monika Hojna KONOR
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:49:55
2018-08-15 22:59:42
Paweł Kubaszewski ŁYLISTER
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:49:45
2018-08-15 22:59:16
Arleta Kmita CZAR
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:49:37
2018-08-15 15:29:15
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 2 ZT/LL/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:49:27
2018-08-15 14:49:55
Martyna Nowaczyk ALLEGRO
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 07:49:16
2018-08-15 14:45:03
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 6 ZR/DERBY/do 100cm, art. 277 (wg tabeli C)
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 07:21:54
2018-08-13 14:34:31
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 3 ZR/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:21:41
2018-08-13 08:06:56
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 09:21:28
2018-08-10 12:45:35
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Będkowska Natalia Stajnia Piegonisko Pustkowie
1997 (MJ.)
brak
2. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
3. Falkowska Maja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2009 (Mł.)
brak
4. Falkowska Weronika Stajnia Piegonisko Pustkowie
2005 (JM.)
brak
5. Filipak Monika KJRoka
2000 (J.)
brak
6. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
7. Gałka Emilia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2003 (JM.)
brak
8. Gałka Emilka
9. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
10. Janiak Julia UKS Trójka
2003 (JM.)
O044611
11. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
1998 (MJ.)
O034245
12. Juszczak Marek UKS Trójka
S
O014526
13. Karolak Maja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2010 (Mł.)
brak
14. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
O044670
15. Klabisch Dorota UKS Trójka
S
brak
16. Kmita Arleta Łódzki KJ
S
O000261
17. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
18. Kowalska Katarzyna UKS Trojka
2003 (JM.)
O034752
19. Kozanecka Natalia UKS Trójka
2008 (Mł.)
brak
20. Krzysztofowicz Oliwia KJRoka
2005 (JM.)
brak
21. Kubaszewski Paweł KJ Zagórów
S
O011172
22. Kwiecińska Oliwia UKS Trójka
2008 (Mł.)
brak
23. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
24. Marciniak Katarzyna Stajnia Piegonisko Pustkowie
25. Matuszczak Julia UKS Trójka
2005 (JM.)
O044671
26. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
27. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
28. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
29. Pawlak Patryk KJRoka
2001 (J.)
brak
30. Podsiadło Joanna UKS Trójka
2003 (JM.)
brak
31. Pokojowczyk Kaja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2004 (JM.)
brak
32. Przydryga Roksana UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
33. Raczyńska Marcelina UKS Trójka
2000 (J.)
O022122
34. Raczyńska Marcelina bpk
2000 (J.)
O022122
35. Rojek Ewa KJRoka
2001 (J.)
brak
36. Stasiak Natalia KJ Mar-Klin
2003 (JM.)
O048851
37. Stelmaszak Natalia Bpk
2000 (J.)
brak
38. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
39. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
40. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
41. Warzecha Leszek KJ Zagórów
42. Woźniak Zofia Stajnia Piegonisko Pustkowie
43. Wrzesińska Natalia UKS Trójka
2007 (Mł.)
brak
44. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

Alexis N F:
M:
O:
B:
2.

5

BIJOU QUEEN WESTF DEU 2012 Klacz kasztanowata F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Goldora / Drossan
O: Piotr Szczurowski
B: Marek Romanowski
K022945
3.

32

BUŻKA Koń Polski POL 2000 Klacz inna/mk: F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
4.

48

Calipso F:
M:
O:
B:
5.

23

CESJA Mały Koń POL 2012 Klacz gniada/mk:149 F: Ludger
M: Czykita
O: Marta Wodzyńska
B: Sylwester Kosiński
brak
6.

42

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz / Alcatraz
M: Cinderella / Cherubin
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
7.

36

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
8.

29

CONQUEST Hanowerska POL 2009 Wałach gniada/166 F: Carrico
M: Lady Jane
O: Duchniewska Zofia
B: Klaus Below
DE 431316678310 DE 431316678310
9.

2

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
10.

37

CRAX OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada/175 F: Contendros / Contendro I
M: Casha / Calypso IV
O: Waldemar Gaca
B: Erja Aholainen
K021980 DE418184000212
11.

8

CZAR SP POL 2005 Ogier siwa F: Carry Son / Carry
M: Czumka / Carewicz I
O: Arleta Kmita
B: SK Racot
K013087 POL009610208105
12.

50

Czoko F:
M:
O:
B:
13.

46

Deep Purple F:
M:
O:
B:
14.

22

DIRECTOR K WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Karbit /
M: Delicja /
O: Jarosław Bukowski
B: Krystian Kliś
K019972
15.

18

DYNASTIA SP POL 1999 Klacz siwa F: Fandavid
M: Dolores
O: Oblizajek-Linka
B: Oblizajek
brak
16.

27

EDONIS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Barnaba
M: Eliada
O: Dorota Klabisch
B: brak
brak
17.

38

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
18.

53

FIGARO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach ciemnogniada F: -
M: Fryga
O: Karolina Karolak
B: -
brak
19.

51

FILIPINKA - POL 2008 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: Karolina Karolak-
B: -
-
20.

17

GIGANT MŁP POL 2002 Wałach gniada F: PAS
M: Grusza
O: Weronika Oblizajek
B: Skopanie
brak
21.

1

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Czumen K / Ariados
M: Gabi / Pionier
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
K017567 POL007610064908
22.

15

GRALSON 0000 Westfalska GER 2001 Wałach gniada F: Grashuter
M: Grannuse
O: Aleksander Trojanowicz
B: .
K026321
23.

11

GREY GRANNUS KWPN NED 2011 Wałach siwa/182 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Helena Gromada
B: J. R. Vlot
K018696 528003201100339
24.

45

GREY GRANNUS KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Mariusz Gromada
B: Krzysztof Maik
K018696 528003201100339
25.

16

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
26.

12

HERMES WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Castilio / Cassini I
M: Habanera / Intek
O: Stanisław Stasiak
B: Marcin Klimkiewicz
K017630 POL007610023608
27.

4

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
28.

19

JASKÓŁKA Małopolska POL 2004 Klacz gniada F: Flaming
M: Jemioła
O: Weronika Linka
B: Oblizajek
brak
29.

3

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
30.

52

KEWIN Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach tarantowata F: -
M: -
O: Kaja Pokojowczyk
B: 0
0
31.

13

LUMEN / POL 2014 Klacz siwa F: /
M: /
O: /
B: /
/
32.

9

ŁYLISTER MŁP POL 2012 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Karpińska
B: SK Mieczownica
K026014 616999610109812
33.

26

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada F: Dragon- B / Power Prince
M: Milly La Foret / Turbud Alino
O: Zofia Duchniewska
B: Paweł Drobnik
K011691 POL009610287106
34.

30

MARS Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Marek Juszczak
B: NN
K019521 616999610310407
35.

43

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
36.

41

NOREK WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Eryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
37.

7

PROGNOSTYK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Guffi /
M: / Grand Amour
O: Arkadiusz Stelmaszak
B: Arkadiusz Stelmaszak
brak
38.

25

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Grzegorz Stranz
K023226 616007610079310
39.

55

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Grzegorz Stranz
K023226 616007610079310
40.

40

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
O: Blażej Kowalski
B: SK Racot
K012510 POL009611193703
41.

24

SAWANA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: Kinga
O: Marek Juszczak
B: NN
K025089 POL999610263206
42.

28

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde
M: Sexicola / Wolver Heights
O: Szymon Kocioruba
B: Jacek Gaczkowski
K013520 POL009590093105
43.

33

SOUL Koń Polski POL 2007 Wałach inna/mk: F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak
44.

44

SYNAMI WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Ignam / Akropol
M: Syga / Gawot
O: Marcelina Raczyńska
B: SK Plękity
K010170 POL007600107004
45.

34

TIERSK WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Indeks
M: Tirana
O: Marek Juszczak
B: Tadeusz Adamczyk
brak
46.

49

TIERSK WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Indeks
M: Tirana
O: Marek Juszczak
B: Tadeusz Adamczyk
BRAK
47.

54

WILLINGTON F:
M:
O:
B:
48.

14

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
O: Aleksander Trojanowicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022604 616009510252813
49.

39

ZIRUSA H KWPN POL 2004 Klacz kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Irusa / Nimmerdor
O:
B:
K014081 5280030404485
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Będkowska Natalia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
FIGARO (53)
2018-08-19
1
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (3)
2018-08-19
1
400
2018-08-19
9
Falkowska Maja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2018-08-19
8
Falkowska Weronika
Stajnia Piegonisko Pustkowie
FIGARO (53)
2018-08-19
4
2018-08-19
4
Filipak Monika
KJRoka
GIGANT (17)
2018-08-19
11
2018-08-19
17
2018-08-19
Gaca Waldemar
LZS Lech Gniezno
COLINE (36)
2018-08-19
3
200
2018-08-19
2
400
CRAX (37)
2018-08-19
9
Gałka Emilia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2018-08-19
2
Gałka Emilka
FIGARO (53)
2018-08-19
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2018-08-19
Janiak Julia
UKS Trójka
SAWANA (24)
2018-08-19
3
2018-08-19
7
Jeziorek Paula
KJ Kaja Ceków
2018-08-19
2
200
2018-08-19
15
CESJA (23)
2018-08-19
9
Juszczak Marek
UKS Trójka
RICO (25)
2018-08-19
1
500
RICO (55)
2018-08-19
Karolak Maja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2018-08-19
4
Khan Ramsha
UKS Trójka
2018-08-19
2
2018-08-19
9
Klabisch Dorota
UKS Trójka
EDONIS (27)
2018-08-19
2018-08-19
12
Kmita Arleta
Łódzki KJ
CZAR (8)
2018-08-19
2018-08-19
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
17
Kowalska Katarzyna
UKS Trojka
SAKE (40)
2018-08-19
4
2018-08-19
6
Kozanecka Natalia
UKS Trójka
SOUL (33)
2018-08-19
2018-08-19
Krzysztofowicz Oliwia
KJRoka
2018-08-19
8
2018-08-19
2018-08-19
Kubaszewski Paweł
KJ Zagórów
2018-08-19
16
2018-08-19
Kwiecińska Oliwia
UKS Trójka
BUŻKA (32)
2018-08-19
9
2018-08-19
15
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2018-08-19
2018-08-19
6
Marciniak Katarzyna
Stajnia Piegonisko Pustkowie
Czoko (50)
2018-08-19
1
2018-08-19
12
Matuszczak Julia
UKS Trójka
MARS (30)
2018-08-19
10
2018-08-19
2018-08-19
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
FALLA (38)
2018-08-19
14
2018-08-19
12
2018-08-19
11
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2018-08-19
1
2018-08-19
3
100
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT (1)
2018-08-19
7
2018-08-19
2018-08-19
Pawlak Patryk
KJRoka
2018-08-19
4
2018-08-19
16
Podsiadło Joanna
UKS Trójka
TIERSK (34)
2018-08-19
Pokojowczyk Kaja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
KEWIN (52)
2018-08-19
1
2018-08-19
12
Przydryga Roksana
UKS Trójka
TIERSK (49)
2018-08-19
1
Raczyńska Marcelina
UKS Trójka
2018-08-19
8
Raczyńska Marcelina
bpk
CINDY (42)
2018-08-19
11
2018-08-19
1
500
MONA F (43)
2018-08-19
12
2018-08-19
5
SYNAMI (44)
2018-08-19
10
2018-08-19
8
2018-08-19
2
400
Rojek Ewa
KJRoka
2018-08-19
10
Stasiak Natalia
KJ Mar-Klin
HERMES (12)
2018-08-19
3
2018-08-19
Stelmaszak Natalia
Bpk
2018-08-19
10
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
LUMEN (13)
2018-08-19
4
2018-08-19
5
ZAWRAT (14)
2018-08-19
5
2018-08-19
13
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2018-08-19
2018-08-19
1
300
HERA TS (16)
2018-08-19
6
2018-08-19
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
NOREK (41)
2018-08-19
8
2018-08-19
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
2018-08-19
4
2018-08-19
4
2018-08-19
7
Calipso (48)
2018-08-19
2
300
2018-08-19
3
300
Woźniak Zofia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2018-08-19
7
KEWIN (52)
2018-08-19
6
Wrzesińska Natalia
UKS Trójka
TIERSK (34)
2018-08-19
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-08-19
5
2018-08-19
10

Number of Riders: 44

Number of Horses: 49

The sum of prizes: 3 600.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl