Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 09:12:09
2018-07-13 21:51:48
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 12:29:47
2018-07-13 12:12:50
Daniel Wieliczko HEBERTINA
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4 ZR/LL/Zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 12:29:56
2018-07-13 12:11:15
Martyna Kołodyńska KAMIRA
  • 1x 4 ZR/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/L/Licencyjny
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 11:52:12
2018-07-13 10:01:01
Marta Hellwich CZARDASZ
  • 1x 4 ZR/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:09:57
2018-07-12 22:38:39
Michał Zgrabka SULLIVAN
  • 2x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:09:47
2018-07-12 22:37:37
Karol Jaroch LUBCZYK
  • 2x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:32:58
2018-07-12 21:32:05
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 1 ZT/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:12:25
2018-07-12 21:11:04
Zuzanna Kowalczyk OMEGA
  • 2x 1 ZT/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 21:02:13
2018-07-12 20:59:01
Zuzanna Woźniczka AKUNA
  • 2x 1 ZT/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 20:53:51
2018-07-12 19:20:26
Zofia Krajcer ARI ALKI
  • 2x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:17:55
2018-07-12 19:12:03
Maciej Gołąbek ZANZIBAR T.
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:17:40
2018-07-12 19:11:16
Maciej Gołąbek EINSTEIN
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:17:24
2018-07-12 18:36:07
Joanna Stawasz AMARETTO VDV
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:17:09
2018-07-12 18:35:47
Wiktoria Górzna AMARETTO VDV
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:16:54
2018-07-12 18:34:23
Martyna Witczak FIONA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:32:30
2018-07-12 16:46:41
Łukasz Krajewski ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:32:16
2018-07-12 16:46:13
Łukasz Krajewski LIBRA
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:32:02
2018-07-12 16:45:25
Łukasz Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:31:47
2018-07-12 16:44:48
Łukasz Krajewski CHANTILLY
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:31:31
2018-07-12 15:49:36
Joanna Stawasz CORRIDA
  • 2x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:31:12
2018-07-12 15:49:08
Wiktoria Skrzyniarz CAYENNE
  • 2x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:30:49
2018-07-12 15:48:49
Joanna Oleksiak FIONA
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:30:28
2018-07-12 15:48:36
Joanna Oleksiak IKONA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
  • 2x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 14:51:16
2018-07-12 14:43:21
Kinga Kramer WATAŻKA
  • 2x 1 ZT/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:04:29
2018-07-12 12:47:54
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 1 ZT/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:56:05
2018-07-12 11:55:07
Kinga Prais ETNA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 11:53:50
2018-07-12 11:46:18
Kinga Prais AFRODYTA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 10:55:41
2018-07-12 10:47:38
Wiktoria Tobys DESPERADOS
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:12:36
2018-07-11 23:18:26
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 2x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:12:19
2018-07-11 20:54:06
Paulina Kleciak PROZA
  • 1x 4 ZR/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:12:02
2018-07-11 20:53:38
Karolina Kleciak SHE IS A LADY
  • 1x 4 ZR/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:11:44
2018-07-11 20:51:44
Michał Kliszcz CZARNY KOŃ
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4 ZR/LL/Zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:11:27
2018-07-11 20:46:45
Daria Brambor KARINA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:46:35
2018-07-11 20:43:34
Maja Warchoł EFERYS
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:42:45
2018-07-11 20:30:46
Wiktoria Śniowska AMERYKA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:42:31
2018-07-11 20:27:39
Dominika Zych AMERYKA
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:42:16
2018-07-11 17:24:50
Wiktoria Skrzypkowiak EVER FOR LUCK
  • 2x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:32:38
2018-07-11 13:15:48
Łukasz Brzóska CORDINO
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:32:23
2018-07-11 13:15:07
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:32:08
2018-07-11 13:14:45
Łukasz Brzóska FINEZ DU ROUET
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 13:31:51
2018-07-11 13:14:15
Łukasz Brzóska HELENIKA
  • 2x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 09:58:57
2018-07-11 09:58:09
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 09:53:24
2018-07-11 09:45:33
Michał Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 09:53:11
2018-07-11 09:44:55
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:28:38
2018-07-10 21:59:30
Marta Dybizbańska TAMARA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:28:30
2018-07-10 21:27:21
Patrycja Czaplewska WIWARO
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:28:20
2018-07-10 21:24:07
Patrycja Czaplewska NOBLOSZ
  • 2x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:27:41
2018-07-10 21:06:59
Julia Perek IMBIR
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4 ZR/LL/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:27:19
2018-07-10 21:06:17
Julia Perek TAZINA
  • 1x 4 ZR/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 07:27:05
2018-07-10 21:05:48
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 1 ZT/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70-80)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:14:37
2018-07-09 21:23:27
Patryk Wawrzyniak REWIA
  • 1x 3 ZT/LL/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 14:13:33
2018-07-08 11:58:47
Stanislaw Nowakowski ZENDIE
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 14:13:18
2018-07-08 11:55:46
Stanislaw Nowakowski LEXUS
  • 2x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 14:12:53
2018-07-06 22:33:51
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 14:12:40
2018-07-06 22:33:29
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 5 ZR/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 07:04:27
2018-07-03 11:23:11
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 7 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 8 ZR/N/Zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Brambor Daria Adamowo
2000 (J.)
brak
2. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
3. Cugier Wiktoria KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2000 (J.)
O034926
4. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
5. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
6. Dybizbańska Marta brak
S
brak
7. Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O009486
8. Górzna Wiktoria Stajnia Kuźnik
2002 (J.)
Brak
9. Hellwich Marta Stajnia Pszczew
1998 (MJ.)
Brak
10. Jaroch Karol BPK
S
Brak
11. Kleciak Karolina brak
2002 (J.)
brak
12. Kleciak Paulina brak
2002 (J.)
brak
13. Kliszcz Michał KJ Lansada Milsko
2004 (JM.)
O047013
14. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (MJ.)
O034975
15. Kołodyńska Martyna Karkonoski KJ
S
brak
16. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
17. Kowalczyk Zuzanna bez przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
18. Krajcer Zofia Stajnia Kuźnik
2007 (Mł.)
Brak
19. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O002442
20. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
21. Oleksiak Joanna Stajnia Kuźnik
S
Brak
22. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
23. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
24. Polańska Anna SKJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
25. Prais Kinga Siekówko
2002 (J.)
brak
26. Sankowska Kornelia KJ Stajnia Pszczew
27. Skrzyniarz Wiktoria Stajnia Kuźnik
2003 (JM.)
brak
28. Skrzyniarz Wiktoria
29. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Michałówka
2001 (J.)
brak
30. Śniowska Wiktoria Brak
1999 (MJ.)
Brak
31. Sobera Nadia Agroturystyka Oleńka
32. Stawasz Joanna Stajnia Kuźnik
S
brak
33. Tobys Wiktoria KJ Lansada Milsko
2004 (JM.)
O037718
34. Warchoł Maja Glinno
2000 (J.)
brak
35. Wawrzyniak Patryk bpk
2001 (J.)
brak
36. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
37. Witczak Martyna Stajnia Kuźnik
2003 (JM.)
Brak
38. Woźniczka Gabriela Agroturystyka Oleńka
39. Woźniczka Zuzanna brak
2001 (J.)
brak
40. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
41. Zych Dominika Brak
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
2.

29

AFRODYTA Koń Wielkopolski POL 2002 Klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
O: Bogumiła Prais
B: Bogumiła Prais
brak
3.

45

AKUNA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada/163cm F: Adiutant
M: Bakuna
O: Robert Hojan
B: Goll Wanda
brak 616009610102809
4.

14

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
5.

41

AMARETTO VDV KWPN NLD 2005 Wałach siwa/172 F: Salvatore
M: Cazieni V
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: E. Van der Vaart
K009677 900032001937941
6.

21

AMERYKA WLKP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Xxx
M: Xx
O: Xxz
B: Xxz
Brak
7.

44

ARI ALKI Klusak NED 2007 Wałach gniada F:
M: Incredible Crafts
O: Joanna Stawasz
B: Brak
Brak
8.

54

Batumi F:
M:
O:
B:
9.

58

BIRET F:
M:
O:
B:
10.

18

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
11.

35

CAYENNE Oldenburger Springpferd POL 2008 Klacz gniada F: Contendro I
M: Stutbuch 1 Grandina
O: Andrzej Skrzyniarz
B: Jarosław Sekula
brak DE 418180165308
12.

37

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestuet Lewitz
K017893 DE418181400807
13.

36

CORRIDA SP POL 2005 Klacz F: Corrado Son/
M: Cindy/
O: Katarzyna Worona
B: Tomasz Pawlak
brak
14.

50

CZARDASZ HAN GER 2007 Wałach kara/170 F: Ariadus/
M: Czunia/
O: Ewa Hellwich
B: Leszek Ławniczak
brak
15.

24

CZARNY KOŃ XX POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Duke Valentino /
M: Czarna Rzeka /
O: Tomasz Kliszcz
B: Klucz Ziemski RWV
brak
16.

28

DESPERADOS KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc: F: Moheba Zirkon / Halim Al Kadir
M: Dixi / nn
O: Izabela Janiak
B: Adrianna Świdry
K020992 616013681018402
17.

22

EFERYS Koń Czystej Krwi Arabsiej POL 2013 Wałach gniada F: El-vis
M: Eferyda
O: Warchoł Izabela
B: Mariusz Wróblewski
brak
18.

42

EINSTEIN KWPN DEU 2009 Wałach F: Cardento
M: Zesinaa-a
O: Maciej Gołąbek
B: A M. ANGENENT-DE BRUIJN
brak 528003200903405
19.

30

ETNA Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 1999 Klacz siwa/mk:156 F: Entlik
M: NN
O: Bogumiła Prais
B: Ewa Idziejczak
brak 616013670015899
20.

20

EVER FOR LUCK Westfalska DEU 2008 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Weltpower
O: Tomasz Skrzypkowiak
B: Elzbieta Mallert
brak
21.

7

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
22.

17

FINEZ DU ROUET SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fuzja / Contas
O: Gariel Waszkiewicz
B: SK Iwno
K020654 616009610059612
23.

34

FIONA Meklemburska GER 2008 Klacz kasztanowata F: Fabricio
M: Lola
O: Roman Witczak
B: Christiane Kappenberg
Brak
24.

38

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
O: Hans Henning Von Der Decken
B: Claudia Scgrecker
K024604 DE431316892112
25.

53

HEBERTINA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Caretino K
M: Hebe/ Bajou du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K
26.

33

IKONA SP POL 2004 Klacz gniada F: Impet
M: Cypra
O: Joanna oleksiak
B: Zygmunt Stawasz
Brak
27.

8

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
28.

52

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam de Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207 POL009670006108
29.

23

KARINA Typ Koń Mały POL 2009 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Mirosław Brambor
B: Mirosław Brambor
brak
30.

1

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
31.

39

LIBRA HOL GER 2010 Klacz gniada F: Larimar / Laval II
M: W-Corinna / Quinar
O: Przemysław Sawicki
B: Frank Plock
K021897 DE421000596310
32.

57

LIGHTNING TG F:
M:
O:
B:
33.

13

LION FLY HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Luna XII / Concerto II
O: Tomasz Kliszcz
B: Hans Fleissner
K025828 DE421000324408
34.

48

LUBCZYK SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Mywill
M: Landrynka
O: Karol jaroch
B: Romuald Turowski
Brak
35.

27

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
36.

2

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred / Colorado
M: Montana / Niels
O: Anna Polańska
B:
K017485 616007520124109
37.

10

NOBLOSZ XX POL Xxxx Wałach ciemnogniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Brak
38.

46

OMEGA Koń Mały POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Pluto
M: Opoka
O: Dorota Stachowiak
B: Dorota Stachowiak
brak
39.

26

PROZA Wielkopolska Pochodzenie Trake POL 2008 Klacz kasztanowata/171 F: Esaul
M: Poezja
O: Paulina Kleciak
B: Stadnina Koni Liski
brak 007600396508
40.

6

REWIA WLKP POL 2004 Klacz siwa/168 F: Książe/
M: Rabka/
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Katarzyna Mosińska
brak POL007680073004
41.

47

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
42.

15

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
43.

25

SHE IS A LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Imequyl
M: Samira
O: Karolina Kleciak
B: Dylewska Agata
brak 616009590207008
44.

49

SULLIVAN SP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Discar
M: Sawa
O: R.Turowski
B: R.Turowski
Brak
45.

12

TAMARA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara F: brak
M: Tarka
O: Marta Dybizbańska
B: -
brak
46.

9

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
47.

55

Zafir F:
M:
O:
B:
48.

43

ZANZIBAR T. KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Chin Chin / Constant
M: Jaretty / Rex Magna
O: Maciej Gołąbek
B: G. Talsma
K010192 5280030409379
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Brambor Daria
Adamowo
KARINA (23)
2018-07-15
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-07-15
9
2018-07-15
2018-07-15
2
300
2018-07-15
1
200
2018-07-15
8
BIRET (58)
2018-07-15
7
2018-07-15
Cugier Wiktoria
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2018-07-15
2
250
2018-07-15
10
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
NOBLOSZ (10)
2018-07-15
1
2018-07-15
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (15)
2018-07-15
10
2018-07-15
4
100
Dybizbańska Marta
brak
TAMARA (12)
2018-07-15
7
Gołąbek Maciej
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2018-07-15
7
2018-07-15
8
2018-07-15
6
2018-07-15
9
Górzna Wiktoria
Stajnia Kuźnik
2018-07-15
6
2018-07-15
14
Hellwich Marta
Stajnia Pszczew
2018-07-15
2018-07-15
Jaroch Karol
BPK
LUBCZYK (48)
2018-07-15
2
2018-07-15
Kleciak Karolina
brak
2018-07-15
5
2018-07-15
Kleciak Paulina
brak
PROZA (26)
2018-07-15
3
2018-07-15
Kliszcz Michał
KJ Lansada Milsko
2018-07-15
2018-07-15
6
2018-07-15
6
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
2018-07-15
4
50
2018-07-15
2018-07-15
5
Kołodyńska Martyna
Karkonoski KJ
KAMIRA (52)
2018-07-15
1
2018-07-15
2018-07-15
1
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (47)
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Kowalczyk Zuzanna
bez przynależności Klubowej
OMEGA (46)
2018-07-15
3
2018-07-15
Krajcer Zofia
Stajnia Kuźnik
2018-07-15
2018-07-15
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-07-15
1
500
2018-07-15
4
100
2018-07-15
7
LIBRA (39)
2018-07-15
1
400
2018-07-15
3
200
2018-07-15
3
150
2018-07-15
6
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2018-07-15
2
150
2018-07-15
Oleksiak Joanna
Stajnia Kuźnik
IKONA (33)
2018-07-15
9
2018-07-15
2018-07-15
13
FIONA (34)
2018-07-15
8
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (7)
2018-07-15
2
2018-07-15
2
Perek Julia
Posadowskie TJ
IMBIR (8)
2018-07-15
9
2018-07-15
4
TAZINA (9)
2018-07-15
2
2018-07-15
Polańska Anna
SKJ Tradycja Siedlnica
2018-07-15
3
100
2018-07-15
5
Prais Kinga
Siekówko
2018-07-15
4
ETNA (30)
2018-07-15
8
Sankowska Kornelia
KJ Stajnia Pszczew
Batumi (54)
2018-07-15
Skrzyniarz Wiktoria
Stajnia Kuźnik
CAYENNE (35)
2018-07-15
15
2018-07-15
Skrzyniarz Wiktoria
2018-07-15
5
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Michałówka
2018-07-15
3
2018-07-15
Śniowska Wiktoria
Brak
AMERYKA (21)
2018-07-15
3
2018-07-15
12
Sobera Nadia
Agroturystyka Oleńka
Zafir (55)
2018-07-15
Stawasz Joanna
Stajnia Kuźnik
CORRIDA (36)
2018-07-15
2018-07-15
11
Tobys Wiktoria
KJ Lansada Milsko
2018-07-15
2018-07-15
Warchoł Maja
Glinno
EFERYS (22)
2018-07-15
Wawrzyniak Patryk
bpk
REWIA (6)
2018-07-15
16
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
2018-07-15
2018-07-15
Witczak Martyna
Stajnia Kuźnik
FIONA (34)
2018-07-15
5
2018-07-15
4
Woźniczka Gabriela
Agroturystyka Oleńka
Zafir (55)
2018-07-15
4
Woźniczka Zuzanna
brak
AKUNA (45)
2018-07-15
10
2018-07-15
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
2018-07-15
5
2018-07-15
Zych Dominika
Brak
AMERYKA (21)
2018-07-15
10

Number of Riders: 41

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 2 500.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl