Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 07:19:05
2018-06-28 22:29:12
Natalia Kossowska KONFETTI
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 07:18:50
2018-06-28 22:27:49
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 6/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 07:18:40
2018-06-28 22:27:12
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 6/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 07:18:31
2018-06-28 21:54:40
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 07:18:22
2018-06-28 21:53:24
Julia Stochaj KARINA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 21:06:28
2018-06-28 21:01:24
Daria Wika DONOVAN
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 21:06:11
2018-06-28 21:00:37
Daria Wika MIKEL
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 21:05:52
2018-06-28 20:59:27
Daria Wika RAIKEN
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 21:05:36
2018-06-28 19:19:14
Sara Pytlak WISTERIA
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 21:05:05
2018-06-28 19:17:04
Kacper Stefaniak CAVALDOS
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 16:59:52
2018-06-28 13:41:52
Hanna Wikieł CASINO
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 16:59:25
2018-06-28 13:40:39
Nicole Sochacka AMEBA
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - wys. przeszkód do 40cm
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 07:53:28
2018-06-27 22:13:59
Maja Jankowiak NIEBO
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - wys. przeszkód do 40cm
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 07:53:17
2018-06-27 22:13:33
Sandra Białobrzeska NIEBO
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 20:44:27
2018-06-27 20:20:25
Kornelia Bąkowska HEIKE
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 20:44:15
2018-06-27 20:17:27
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 20:43:51
2018-06-27 20:08:54
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 19:42:26
2018-06-27 17:27:26
Marta Bulak BALUZINO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:25:29
2018-06-26 23:31:23
Janusz Grzewiński ORENA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:25:15
2018-06-26 22:52:35
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:24:59
2018-06-26 21:58:42
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 1x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - wys. przeszkód do 40cm
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:24:42
2018-06-26 21:35:19
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:24:25
2018-06-26 20:25:20
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:24:09
2018-06-26 20:24:51
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:23:54
2018-06-26 20:24:25
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
  • 1x 6/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:21:21
2018-06-26 20:22:55
Ryszard Piatek MARKIZA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:21:03
2018-06-26 20:22:14
Angelika Pawlak KWISEPPE
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:20:42
2018-06-26 20:21:40
Angelika Teska GUIDO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:20:28
2018-06-26 20:19:48
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:20:13
2018-06-26 20:18:28
Kornelia Gornicka JUBELL
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:19:58
2018-06-26 20:17:45
Sandra Pawlak COSTA SERENA
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 08:19:39
2018-06-26 20:15:27
Anna Kępa KARA
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 12:10:36
2018-06-26 10:22:08
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - GRAND PRIX Gminy Budzyń
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 19:42:16
2018-06-25 20:50:34
Emilia Skrzeczkowska DESPERADO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 19:42:06
2018-06-25 20:47:59
Maja Przybył RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 19:41:57
2018-06-25 20:39:05
Aleksandra Piotrowska RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 19:41:45
2018-06-25 20:38:47
Jakub Jarosz DESPERADO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 19:41:34
2018-06-25 20:38:32
Agata Przybył DESPERADO
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 07:54:45
2018-06-24 10:58:15
Zofia Undrych DIABLO GRAN
  • 1x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-24 12:33:51
2018-06-24 10:56:47
Agata Skrzypczak BUBA
  • 1x 1/PONY GAMES/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - Dla początkujących jeźdźców
  • 2x 2/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - wys. przeszkód do 40cm
2 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 07:07:40
2018-06-19 21:06:13
Michalina Zwierzykowska KADET
  • 2x 3/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 60cm
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:17:28
2018-06-19 21:01:24
Michalina Zwierzykowska LILAK
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu - wysokość przeszkód do 80cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Wioleta Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
2. Bąkowska Kornelia Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2003 (JM.)
O041951
3. Białobrzeska Sandra Bez przynależności klubowej
S
brak
4. Bronenberg Julia
5. Bronenberg William
6. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
LZPZJ/987/15
7. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
LZPZJ/988/15
8. Bulak Marta bpk
S
brak
9. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (JM.)
LZPZJ/989/15
10. Chrząszczak Jagoda Stajnia AGRO
11. Dahlke Wojciech
12. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
13. Dobrzykowska Olga Stania AGRO
14. Dziedziejko Nadia
15. Gornicka Amelia .
.
16. Gornicka Kornelia .
S
.
17. Grzewiński Janusz brak
S
brak
18. Hanelt Amelia Bpk
19. Hoppe Aleksandra brak
2002 (J.)
brak
20. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
21. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
22. Janc Amelia Bpk
23. Jankowiak Maja Bez przynależności klubowej
2008 (Mł.)
brak
24. Jarosz Jakub Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2003 (JM.)
brak
25. Jasińska Barbara Sokół Damasławek
2004 (JM.)
Brak
26. Kamińska Weronika
27. Kawalec Samanta Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
2003 (JM.)
brak
28. Kepa Anna .
.
29. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
30. Kopydłowska Patrycja Stajnia AGRO
31. Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
brak
32. Kufel Wiktoria Stajnia ARGO
2007 (Mł.)
brak
33. Kwaśna Wiktoria Stajnia AGRO
34. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
LZPZJ/986/15
35. Lauk Jurek
36. Mądrowski Filip Bpk
37. Niepolska Amelia Stajnia AGRO
38. Pawlak Angelika ,
.
39. Pawlak Sandra .
.
40. Pawlicka Nikola Stajnia AGRO
41. Piatek Ryszard .
.
42. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
43. Pośledzka Maja
44. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
45. Przybył Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2000 (J.)
brak
46. Puślecka Emilia Bpk
47. Pytlak Sara stajnia prywatna
2001 (J.)
brak
48. Skowronek Maja Bpk
49. Skrzeczkowska Emilia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
brak
50. Skrzypczak Agata Złoty Rubin
2008 (Mł.)
brak
51. Sochacka Nicole K.J. RUNOWO
2006 (JM.)
brak
52. Soforek Marcel Stajnia AGRO
53. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
54. Stefaniak Kacper Stajnia Ostrowo Młyn
2001 (J.)
O043302
55. Stochaj Julia Leśna Podkowa Rychlik
2002 (J.)
O049229
56. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
57. Szmania Faustyna Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
58. Teska Angelika .
S
.
59. Undrych Zofia Złoty Rubin
2004 (JM.)
brak
60. Wika Daria Fundacja Karino
2003 (JM.)
brak
61. Wikieł Hanna Stajnia Runowo
2005 (JM.)
brak
62. Wroński Sebastian Bpk
63. Zwierzykowska Michalina bpk
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

52

Abbas F:
M:
O:
B:
2.

19

AKT TRAK POL 2002 Wałach F: .
M: .
O: .
B: .
LKPZJ/1850/15
3.

6

ALICJA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Aleksandra Suda
B: NN
Brak
4.

36

AMEBA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Ami
M: Burza
O: Magdalena Wroczyńska
B: Marczak Jan
brak 616013680046313
5.

47

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis z
M: Iza
O: Anna Jasińska
B: Tomasz Browarski
Brak
6.

30

BALUZINO WLKP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Biskwit /
M: Belinda /
O: Mateusz Bulak
B: Kamila Hamerlińska
brak
7.

56

Bez F:
M:
O:
B:
8.

33

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
9.

14

BUBA NN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Anna Skrzypczak
B: Anna Skrzypczak
brak
10.

23

CAREA CC POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly
M: Carewna
O: ,,
B: ,,
aa
11.

37

CASINO KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Wroczyńska
B: Magdalena Wroczyńska
brak
12.

38

CAVALDOS Holsztyńska POL 2010 Wałach gniada/168 F: Canto
M: Noblesse XVII
O: Kacper Stefaniak
B: Feldhaus Henrike
K016690 DE421000082010
13.

7

Cekin F:
M:
O:
B:
14.

17

COSTA SERENA KUC POL 1111 Klacz gniada/kuc: F: ,
M: ,
O: ,
B: ,
, nn
15.

28

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
16.

27

DEJLI KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Hoppe Andrzej
B: Hoppe Andrzej
brak 616999640074612 616999640074612
17.

13

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
18.

11

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/kuc:mk: F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
O: Paweł Kruszyk
B: Klub Jeździecki Złoty Rubin
K023372 DE433334047413
19.

48

DILERKA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cameron
M: Delia sp po Baby Bid xx
O: Janusz Adamski
B: Lewandowski Kazimierz
brak
20.

15

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
21.

24

FESTA SP POL 2010 Klacz F: .
M: .
O: .
B: .
LKRWZJ/1743/15
22.

20

GUIDO . POL 1234 Wałach gniada F: mm
M: mm
O: ..
B: aa
11
23.

34

HEIKE Meklemburska DEU 2014 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: Mekl. Pony
M: Mekl. Pony
O: Kornelia Bąkowska
B: Jörg Heidtmann
-
24.

18

JUBELL . POL 1111 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: lauk
B: .
.
25.

51

Julio Enkel F:
M:
O:
B:
26.

10

KADET Haflingerska POL 2002 Ogier kasztanowata/mk: F: NN
M: NN
O: Joanna Zwierzykowska
B: NN
-
27.

16

KARA . POL 0000 Klacz ciemnogniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
28.

57

Kara F:
M:
O:
B:
29.

32

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
30.

25

KLARA-W . POL 2012 Klacz ciemnogniada F: cc
M: xx
O: aa
B: q
q
31.

46

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
32.

49

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
33.

55

Kucynka F:
M:
O:
B:
34.

21

KWISEPPE SP POL 2222 Wałach gniada F: w
M: e
O: 1
B: 2
c
35.

9

LILAK Haflinger POL 2005 Wałach kasztanowata/mk: F: Niko /
M: Lila /
O: Joanna Zwierzykowska
B: Ireneusz Walczak
brak
36.

8

Lotos F:
M:
O:
B:
37.

4

Maks F:
M:
O:
B:
38.

22

MARKIZA .. POL 1919 Klacz ciemnogniada F: .
M: .
O: .
B: .
.
39.

1

Migotka F:
M:
O:
B:
40.

41

MIKEL Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi
M: Miss Lady
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
41.

5

MILUŚ KUC POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Aleksandra Suda
B: NN
brak
42.

45

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
43.

35

NIEBO Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Don Corleone (GB)
M: Nikandra
O: Sandra Białobrzeska
B: Maja Hampel-Bochińska
brak
44.

44

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
45.

29

ORENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/172 F: Lenon L
M: Olivia Plus-s
O: Janusz Grzewiński
B: Drabiński Roman
K024886 616009670029713
46.

31

RAGGIO DI SPERANZA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cytolog
M: Reakcja
O: Marek Przywara
B: Magdalena Jeżewska
brak
47.

40

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Bolshoi / Favoritas
M: Rachel V. D. Langenhorst /
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
48.

53

Tajga F:
M:
O:
B:
49.

2

Vaiana F:
M:
O:
B:
50.

54

Wala F:
M:
O:
B:
51.

26

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz F: .
M: .
O: .
B: .
LKRWZJ/1742/15
52.

39

WISTERIA KUC POL 2000 Klacz srokata/kuc:140 F: Wawel
M: Wenus
O: Kamila Pytlak
B: Marian Siejak
brak
53.

50

Zantos F:
M:
O:
B:
54.

3

Zenit F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioleta
Sokół Damasławek
DILERKA (48)
2018-07-01
8
2018-07-01
13
Bąkowska Kornelia
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2018-07-01
3
2018-07-01
7
HEIKE (34)
2018-07-01
2018-07-01
12
Białobrzeska Sandra
Bez przynależności klubowej
NIEBO (35)
2018-07-01
1
2018-07-01
9
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (23)
2018-07-01
2018-07-01
8
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
AKT (19)
2018-07-01
11
2018-07-01
Bulak Marta
bpk
2018-07-01
14
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
KLARA-W (25)
2018-07-01
1
2018-07-01
1
Dahlke Wojciech
2018-07-01
6
2018-07-01
3
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
Lotos (8)
2018-07-01
20
Dobrzykowska Olga
Stania AGRO
Lotos (8)
2018-07-01
21
Gornicka Amelia
.
2018-07-01
2
2018-07-01
Gornicka Kornelia
.
JUBELL (18)
2018-07-01
9
2018-07-01
13
Grzewiński Janusz
brak
ORENA (29)
2018-07-01
10
2018-07-01
13
Hoppe Aleksandra
brak
DEJLI (27)
2018-07-01
6
2018-07-01
16
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
MISTRAL (45)
2018-07-01
7
2018-07-01
4
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (49)
2018-07-01
8
2018-07-01
9
Zantos (50)
2018-07-01
2
2018-07-01
2
Jarosz Jakub
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-07-01
1
Jasińska Barbara
Sokół Damasławek
ASKANA (47)
2018-07-01
2
2018-07-01
4
Kepa Anna
.
KARA (16)
2018-07-01
10
2018-07-01
5
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-07-01
5
2018-07-01
6
Kossowska Natalia
KJ Sokół Damasławek
2018-07-01
9
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FESTA (24)
2018-07-01
3
2018-07-01
5
Pawlak Angelika
,
2018-07-01
6
2018-07-01
Pawlak Sandra
.
2018-07-01
15
2018-07-01
18
Piatek Ryszard
.
MARKIZA (22)
2018-07-01
8
2018-07-01
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-07-01
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-07-01
14
Przybył Maja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-07-01
Pytlak Sara
stajnia prywatna
2018-07-01
19
2018-07-01
Skrzeczkowska Emilia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2018-07-01
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
KARTAGO (32)
2018-07-01
Stefaniak Kacper
Stajnia Ostrowo Młyn
2018-07-01
12
2018-07-01
2018-07-01
Stochaj Julia
Leśna Podkowa Rychlik
ORBITA (44)
2018-07-01
11
2018-07-01
10
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2018-07-01
10
2018-07-01
Teska Angelika
.
GUIDO (20)
2018-07-01
Undrych Zofia
Złoty Rubin
2018-07-01
3
2018-07-01
7
2018-07-01
4
Wika Daria
Fundacja Karino
RAIKEN (40)
2018-07-01
14
2018-07-01
5
MIKEL (41)
2018-07-01
4
2018-07-01
15
Wikieł Hanna
Stajnia Runowo
CASINO (37)
2018-07-01
7
2018-07-01
12
Zwierzykowska Michalina
bpk
LILAK (9)
2018-07-01
2018-07-01
KADET (10)
2018-07-01
11
2018-07-01
17

Number of Riders: 63

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl