Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bartkowiak Jarosław Kinga Kortus
2. Derdzińska Weronika Zuzanna Bangrowska
3. Głodny Mateusz Andrzej Głodny
4. Gronowaldzki Roman Nina Gronowaldzka
5. Grudziński Filip Bartłomiej Nowicki
6. Kozajda Ryszard Sławomir Kozajda
7. Linka Damian Estra Bekalarska
8. Markiewicz Stefan Zuzanna Bangrowska
9. Markiewicz Stefan Krzysztof Frimus
10. Michalak Marcin Mateusz Arent
11. Nowakowski Zbigniew Mateusz Arent
12. Paszyński Rafał Joanna Paszyńska
13. Pęcherzewski Mariusz Łukasz Kazimierczak
14. Potkańska Beata Arkadiusz Potkański
15. Rosiak Wojciech Zbigniew Nowakowski
16. Wroński Jarosław Maciej Kikolski
17. Załęcki Daniel Karolina Załęcka
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

Apacz/Irys K2 140 F:
M:
O:
B:
2.

15

Astra/Astrill K2 125 F:
M:
O:
B:
3.

12

Atos D1 130 F:
M:
O:
B:
4.

9

Bazyl/Blanco D2 125 F:
M:
O:
B:
5.

3

Bolek D1 130 F:
M:
O:
B:
6.

13

Bonus D1 140 F:
M:
O:
B:
7.

4

Cygan D1 130 F:
M:
O:
B:
8.

16

Czako K1 140 F:
M:
O:
B:
9.

22

Doda D1 125 F:
M:
O:
B:
10.

21

Egerro D1 125 F:
M:
O:
B:
11.

2

Hanika K1 140 F:
M:
O:
B:
12.

23

Hejra/Hawinda D2 125 F:
M:
O:
B:
13.

1

Iskra K1 140 F:
M:
O:
B:
14.

19

Jarzębina / Edek D2 155 F:
M:
O:
B:
15.

7

Kamis/Kamel K2 125 F:
M:
O:
B:
16.

10

Nitro K1 130 F:
M:
O:
B:
17.

20

Pamela D1 125 F:
M:
O:
B:
18.

14

Peczudo / Belfast D2 125 F:
M:
O:
B:
19.

5

Prezes/Cynamon D2 125 F:
M:
O:
B:
20.

11

Sonata K1 130 F:
M:
O:
B:
21.

8

Stuk/Kola K2 125 F:
M:
O:
B:
22.

6

Tundra D1 140 F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartkowiak Jarosław
Kinga Kortus
2018-05-27
2
2018-05-27
2
Derdzińska Weronika
Zuzanna Bangrowska
2018-05-27
4
Głodny Mateusz
Andrzej Głodny
2018-05-27
6
2018-05-27
2
2018-05-27
1
Gronowaldzki Roman
Nina Gronowaldzka
2018-05-27
5
Grudziński Filip
Bartłomiej Nowicki
2018-05-27
1
Kozajda Ryszard
Sławomir Kozajda
2018-05-27
8
Linka Damian
Estra Bekalarska
2018-05-27
3
Markiewicz Stefan
Zuzanna Bangrowska
2018-05-27
1
Markiewicz Stefan
Krzysztof Frimus
2018-05-27
5
Michalak Marcin
Mateusz Arent
2018-05-27
2
Nowakowski Zbigniew
Mateusz Arent
2018-05-27
3
2018-05-27
4
Paszyński Rafał
Joanna Paszyńska
2018-05-27
1
Pęcherzewski Mariusz
Łukasz Kazimierczak
2018-05-27
4
Potkańska Beata
Arkadiusz Potkański
2018-05-27
junior
Rosiak Wojciech
Zbigniew Nowakowski
2018-05-27
junior
Wroński Jarosław
Maciej Kikolski
2018-05-27
3
Załęcki Daniel
Karolina Załęcka
2018-05-27
3
2018-05-27
7

Number of Riders: 17

Number of Horses: 22

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl