Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

XI Hubertus Zawody w Skokach, Powożeniu, Western
Jakubów k/Głogowa, 30.09 - 1.10.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 12:47:41
2017-09-29 11:51:26
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 12:47:21
2017-09-29 11:51:00
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:15:31
2017-09-28 23:09:40
Alicja Staszak LIBRA
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:15:21
2017-09-28 21:30:53
Antonina Clavadetscher BIBA
  • 2x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:15:10
2017-09-28 21:24:09
Patrycja Barylska CZIKITA
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:14:57
2017-09-28 21:21:36
Julia Bułkowska MONOGRAMM
  • 2x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:14:47
2017-09-28 21:18:04
Marta Kosińska OKSILA
  • 2x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 18:43:14
2017-09-28 18:22:49
Nikola Panarowicz CIBELL
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 16:02:01
2017-09-28 13:44:31
Anna Wójcik KAMPARI
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
  • 1x 4/WESTERN/GONITWA ZA LISEM
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 12:13:25
2017-09-28 12:09:21
Grzegorz Wroński GRANDIOS
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Potęga/Potęga skoku
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 12:13:03
2017-09-28 12:08:22
Maciej Gołąbek PAR DE PRIAMOS
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Potęga/Potęga skoku
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 07:30:38
2017-09-27 21:52:46
Klaudia Sioma ADELAJDA
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
  • 1x 4/WESTERN/GONITWA ZA LISEM
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 17:09:52
2017-09-27 16:33:45
Tomasz Perlak EDYTON
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
  • 1x 4/WESTERN/GONITWA ZA LISEM
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 17:09:37
2017-09-27 16:31:28
Paulina Rosińska TALIA
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:02:15
2017-09-26 22:16:38
Aleksandra Zboralska ARAMIS
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:02:26
2017-09-26 22:16:09
Natalia Gaworczak L-BERCIK
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:02:36
2017-09-26 22:15:35
Nadia Zarecka ENIGMA
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:02:46
2017-09-26 22:14:46
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Potęga/Potęga skoku
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:02:57
2017-09-26 22:14:26
Sandra Stańczak LUNA
  • 1x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Potęga/Potęga skoku
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:03:09
2017-09-26 22:13:04
Zosia Porosło ENIGMA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:03:20
2017-09-26 22:12:38
Patrycja Fraczek ARAMIS
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:03:34
2017-09-26 22:12:13
Wiktoria Fraczek GRALL
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:03:47
2017-09-26 22:11:41
Ines Frątczak ARAMIS
ENIGMA
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:01:38
2017-09-26 22:09:05
Karolina Bartoszek L-BERCIK
GRALL
  • 2x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 07:01:16
2017-09-26 22:08:14
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:05:14
2017-09-26 08:28:21
Karyś Adrianna CARRETINA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:05:02
2017-09-26 06:56:25
Wiktoria Karyś CARRETINA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:04:49
2017-09-26 00:38:37
Krzysztof Staszak HYBRYDA
SANDRA
  • 2x 5/Zaprzęgi/K1 + K2 + D1 + D2
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:04:10
2017-09-25 22:19:25
Szymon Rolla MIODEK
SISI
  • 2x 5/Zaprzęgi/K1 + K2 + D1 + D2
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:03:56
2017-09-25 22:11:36
Zuzanna Rolla MALINKA
  • 2x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 2x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:03:40
2017-09-25 22:03:37
Szymon Rolla ECHO PAN
  • 2x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 2x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 2x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
  • 2x 4/WESTERN/GONITWA ZA LISEM
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:03:24
2017-09-25 21:41:37
Bartosz Rolla MIODEK
  • 2x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 2x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 2x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
  • 2x 4/WESTERN/GONITWA ZA LISEM
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 21:00:15
2017-09-25 20:53:29
Justyna Pawlik FANTAZJA
  • 2x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 2x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 21:00:03
2017-09-25 14:08:40
Szymon Rolla BAJKA
ELIOT
  • 1x 5/Zaprzęgi/K1 + K2 + D1 + D2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 20:59:49
2017-09-25 13:29:12
Dagmara Mazurczak CZAJKA
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 20:59:21
2017-09-25 13:20:50
Nadia Bardon KAŚKA
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 20:58:38
2017-09-25 13:12:48
Aleksandra Burchacka ELIOT
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 20:58:24
2017-09-25 13:07:30
Karolina Burchacka SISI
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 07:09:16
2017-09-25 01:06:30
Krzysztof Staszak BRYZA
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
  • 1x 4/WESTERN/GONITWA ZA LISEM
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:14:26
2017-09-24 11:39:33
Malwina Idczak ABRAXA Z-MERCEDES PLUS S
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 19:30:09
2017-09-23 21:46:51
Mateusz Ślufarski HOLLYWOOD BLACK PEARL
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
  • 1x 4/WESTERN/GONITWA ZA LISEM
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 10:51:10
2017-09-22 19:07:21
Emilia Fabiś FIOŁEK
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 10:50:56
2017-09-22 18:51:46
Anna Fabiś WIWA
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-22 06:24:19
2017-09-21 22:18:02
Damian Ślufarski LEILA LENA
  • 2x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 2x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
  • 1x 4/WESTERN/GONITWA ZA LISEM
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:14:15
2017-09-21 19:57:32
Marianna Janusz GIGANT
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 22:06:42
2017-09-21 19:56:13
Agata Janusz EMI
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Potęga/Potęga skoku
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:13:52
2017-09-21 19:52:03
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 2x 3/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Potęga/Potęga skoku
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:30:23
2017-09-20 19:01:08
Lena Pałasz LEXUS
NELA
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:31:56
2017-09-20 18:58:03
Aleksandra Pałasz LEXUS
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:32:39
2017-09-20 18:57:31
Magdalena Kulesza LEXUS
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:32:23
2017-09-20 18:56:50
Maja Dziatkowiak NELA
PROMYK
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:32:11
2017-09-20 18:54:15
Hanna Dziatkowiak TARANTINO
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:29:49
2017-09-20 18:53:17
Aneta Dulewicz NORA
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 12:03:15
2017-09-20 12:00:35
Aleksandra Szukiełojć LIDKA
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
  • 1x 4/WESTERN/GONITWA ZA LISEM
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-20 12:03:05
2017-09-20 11:29:45
Natalia Barczak KARMEL
  • 1x 1/WESERN/SLALOM MIĘDZY BECZKAMI
  • 1x 2/WESTERN/SLALOM MIĘDZY TYCZKAMI
  • 1x 3/WESTERN/WYŚCIG O BUTELKĘ WHISKEY
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adrianna Karyś Bpk
2004 (JM.)
Brak
2. Andrys Tadeusz Zbigniew Tarka
3. Barczak Natalia Brak
S
brak
4. Bardon Nadia Stajnia Sieroszoice
2006 (Mł.)
BRAK
5. Bartoszek Karolina KJ Stajnia Siostry Stańczak
6. Bartoszek Karolina Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
brak
7. Bezulska Roksana KJ Stajnia Siostry Stańczak
8. Budzinowski Jerzy Mateusz Budzinowski
9. Bułkowska Julia Brak
1998 (MJ.)
Brak
10. Burchacka Aleksandra Stajnia Sieroszoice
2006 (Mł.)
brak
11. Burchacka Karolina Stajnia Sieroszoice
2002 (JM.)
brak
12. Ciechanowicz Karolina
13. Clavadetscher Antonina SKJ Tradycja Siedlnica
2004 (JM.)
Brak
14. Dulewicz Aneta bpk
2005 (JM.)
brak
15. Dziatkowiak Hanna bpk
2005 (JM.)
brak
16. Dziatkowiak Maja bpk
2003 (JM.)
O039255
17. Fabiś Anna Brak
2006 (Mł.)
Brak
18. Fabiś Emilia Brak
2002 (JM.)
Brak
19. Fraczek Patrycja Stajnia Siostry Stańczak
S
brak
20. Fraczek Wiktoria Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
brak
21. Frątczak Ines KJ Stajnia Siostry Stańczak
22. Gajda Karolina
23. Gaworczak Laura Stajnia Siostry Stańczak
2002 (JM.)
brak
24. Gaworczak Natalia Stajnia Siostry Stańczak
2006 (Mł.)
brak
25. Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O009486
26. Idczak Malwina KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O037950
27. Janusz Agata Stajnia Pegaza
brak
28. Janusz Małgorzata Stajnia Pegaza
brak
29. Janusz Marianna Stajnia Pegaza
brak
30. Jóskowiak Michał SKJ Tradycja
31. Karyś Wiktoria Kj Kietlów
1999 (J.)
O041162
32. Komorowska Julia
33. Komorowska Magdalena Stajnia Sonika & Marrietje
34. Kosińska Marta SKJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
Brak
35. Kulesza Magdalena bpk
2004 (JM.)
brak
36. Mazurczak Dagmara Stajnia Sieroszoice
2007 (Mł.)
brak
37. Pałasz Aleksandra bpk
2001 (J.)
O039256
38. Pałasz Lena bpk
2009 (Mł.)
brak
39. Panarowicz Nikola Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2006 (Mł.)
brak
40. Pawlik Justyna Rancho Paradise
S
brak
41. Perlak Tomasz NBHA
S
brak
42. Porosło Zosia Stajnia Siostry Stańczak
2004 (JM.)
brak
43. Rimke Dominika Karolina Rimke
44. Rolla Bartosz Własna stajnia
1999 (J.)
Brak
45. Rolla Szymon Własna Stajnia
S
brak
46. Rolla Szymon Stajnia Sieroszowice
S
brak
47. Rolla Zuzanna Własna Stajnia
2011 (Mł.)
brak
48. Rosińska Paulina brak
2001 (J.)
brak
49. Siłuch Natalia
50. Sioma Klaudia stajnia Klaudii
1998 (MJ.)
brak
51. Ślufarski Damian Rancho Paradise
S
Brak
52. Ślufarski Mateusz Rancho Paradise
1996 (MJ.)
brak
53. Staszak Alicja bpk
2001 (J.)
O028836
54. Staszak Krzysztof Mistrzuniu Jakubów
S
Brak
55. Świeżowska Amelia Bpk
56. Szukiełojć Aleksandra Stajnia Polkowice
S
Brak
57. Urbańczak Sebastian Patrycja Fraczek
58. Wieliczko Daniel KJ Pobet
S
O004020
59. Wójcik Anna Bpk
1999 (J.)
Brak
60. Wroński Grzegorz Bonanza Jédrzychowice
S
brak
61. Zarecka Nadia Stajnia Siostry Stańczak
2004 (JM.)
brak
62. Zboralska Aleksandra Stajnia Siostry Stańczak
2001 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

69

-/-/-/- F:
M:
O:
B:
2.

19

ABRAXA Z-MERCEDES PLUS S SP POL 2007 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Abraxa Z-Ariadna Plus-S / Power Prince
O: Marlena Idczak
B: Anna Chrzanowska
K013676 POL009670000207
3.

27

ADELAJDA Małopolska POL 02.04.2008 Klacz siwa/163 F: Papaus
M: Aria
O: Klaudia Sioma
B: Liwak Marian
Brak
4.

30

ARAMIS SP POL 2003 Wałach inna F: -
M: -
O: Sandra Stańczak
B: -
brak
5.

11

Aramis F:
M:
O:
B:
6.

66

Atos 130 F:
M:
O:
B:
7.

65

Balbina/Eliot 130 F:
M:
O:
B:
8.

17

BIBA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Ludger
M: Bajka
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
Brak
9.

48

BRYZA SP POL 2014 Klacz gniada F: Wiatr
M: Burza
O: Paweł Maksymczak
B: Paweł Maksymczak
Brak
10.

37

CARRETINA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz siwa/159 F: NN
M: NN
O: Karyś Wiktoria
B: Marek Płóciniak
K024180 616999670124111
11.

23

CIBELL Brandenburger GER 2002 Klacz siwa/162 F: Cincinatti
M: Picore As
O: Patrycja Pawłowska
B: Doris Andersen
brak
12.

44

CZAJKA SP POL 2012 Klacz srokata F: CZAPRAK
M: nn
O: ANNA STĘPAK
B: ANNA STĘPAK
BRAK
13.

41

ECHO PAN Czysta Krew Arabska POL 2012 Ogier siwa F: Fortejnas magic
M: Echo kalipso
O: Szymon Rolla
B: Szymon Rolla
brak
14.

28

EDYTON Czysta Krew Arabska POL 2008 Wałach siwa F: Pegasus
M: Edia
O: Tomasz Perlak
B: Tomasz Perlak
brak
15.

46

ELIOT SP POL 1998 Wałach tarantowata F: NN
M: NN
O: ANNA STĘPAK
B: ANNA STĘPAK
BRAK
16.

53

EMI Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Dereń
M: Eltra
O: Agnieszka Janusz
B: Agnieszka Janusz
brak
17.

32

ENIGMA WLKP POL 2002 Klacz kara F: Weimar /
M: Eureka /
O: Ewelina Bordowicz
B:
brak
18.

10

Enigma F:
M:
O:
B:
19.

42

FANTAZJA Szlachetna Pólkrew POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Hidalgo
M: Palianda
O: Damian Ślufarski
B: Mariusz Ślufarski
brak
20.

50

FIOŁEK SP POL 2014 Wałach tarantowata/163 F: Nn
M: Nn
O: Ireneusz Ostapczuk
B: Ireneusz ostapczuk
Brak 616999670014314
21.

22

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
O: Bartosz Janusz
B: Bartosz Janusz
brak
22.

35

GRALL Oldenburska GER 2002 Wałach gniada F: Clinton
M: Grandessa
O: Kinga Stańczak
B: bd
brak
23.

9

Grall F:
M:
O:
B:
24.

25

GRANDIOS Deutschs Sportpferd DEU 2006 Wałach kasztanowata/172 F: Goldwing
M: Gravour
O: Maciek Golabek
B: Doris Anders
brak DE 457-0000020-06
25.

14

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K /
M: Hajla / Chippendale 2
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
26.

15

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K /
M: Hebe / Bajou Du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023646 616009670015913
27.

49

HOLLYWOOD BLACK PEARL American Quarter Horse POL 2010 Klacz gniada F: Ivan With Hollywood
M: Leia Lena
O: Mateusz Ślufarski
B: Mateusz Ślufarski
brak
28.

38

Hybryda/Sandra Śląska POL 2009 Klacz kara F: Pikolo
M: Hera
O: Bogusława Staszak
B: Daniel Strojny
Brak
29.

24

KAMPARI Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Egon
M: Kapirinia
O: Anna Wójcik
B: Anna Wójcik
Brak
30.

51

KARA KUC POL 2014 Klacz ciemnogniada/kuc:110 F: Moryń
M: Wanilia
O: Wanda Fabiś
B: Wanda Fabis
Brak 616013610201715
31.

59

KARMEL Malopolska POL 2007 Wałach gniada F: Gryfin
M: Koba
O: Natalia Barczak
B: Dagmara Berlin
Brak
32.

45

KAŚKA Kuc Feliński POL 2000 Klacz srokata/mk: F: nn
M: nn
O: katarzyna Kania
B: katarzyna Kania
brak
33.

8

L-Bercik F:
M:
O:
B:
34.

31

L-BERCIK Kuc Walijski POL 2008 Wałach inna/kuc: F: nw
M: nw
O: Kinga Stańczak-Szulc
B: nw
brak
35.

63

Legato 130 F:
M:
O:
B:
36.

52

LEILA LENA AQH USA 2000 Klacz kasztanowata/150 F: Epitome Olena
M: Sugar an Belle
O: Damian Ślufarski
B: Zeitler Petra
Brak
37.

54

LEXUS MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Bajt /
M: Luna / Beforest
O: Magdalena Misztela
B: Magdalena Misztela
K014771 POL006590153205
38.

16

LIBRA Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Emil
M: NN
O: Bogusława Staszak
B: Bogusława Staszak
brak
39.

58

LIDKA NN POL 1992 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Małgorzata Tomaszewska
B: _------
brak
40.

64

Magnat/Arbuz 160 F:
M:
O:
B:
41.

40

MALINKA Szetland POL 2005 Klacz kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Szymon Rolla
B: Szymon Rolla
brak
42.

60

Marietta F:
M:
O:
B:
43.

39

MIODEK/SISI 130 Typ Szlachetny POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Szymon Rolla
B: Szymon Rolla
brak
44.

20

MONOGRAMM SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
Brak
45.

36

NADIR WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Colox Cup /
M: Newada /
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
brak
46.

55

NELA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Lidia Kozłowska
B: Marian Wnuk
brak
47.

71

Nela (kuc) F:
M:
O:
B:
48.

72

NewTower F:
M:
O:
B:
49.

57

NORA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Lidia Bieniek
B: Marian Wnuk
brak
50.

21

OKSILA SP POL 2013 Klacz gniada/180cm F: Czakawara
M: -
O: Zbigniew Kosiński
B: -
Brak
51.

26

PAR DE PRIAMOS Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach gniada/176 F: Pessoavelle /
M: Loveliness /
O: Pferdehof Klein Partwitz
B: Pferdehof Klein Partwitz
brak DE 456-5701693-09
52.

68

Raper/Traper 160 F:
M:
O:
B:
53.

62

Safari F:
M:
O:
B:
54.

47

SISI SP POL 2013 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: SZYMON ROLLA
B: SZYMON ROLLA
BRAK
55.

5

Sonika F:
M:
O:
B:
56.

6

Szafir F:
M:
O:
B:
57.

61

Szarif F:
M:
O:
B:
58.

70

Szogun F:
M:
O:
B:
59.

29

TALIA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Taxis
M: Balbina
O: Tomasz Perlak
B: Tomasz Perlak
brak
60.

56

TARANTINO KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lidia Bieniek
B:
K022177 616999681000212
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrianna Karyś
Bpk
2017-09-30
10
Andrys Tadeusz
Zbigniew Tarka
2017-09-30
1
2017-09-30
2
Barczak Natalia
Brak
KARMEL (59)
2017-10-01
2017-10-01
2017-10-01
Bardon Nadia
Stajnia Sieroszoice
KAŚKA (45)
2017-10-01
33
2017-10-01
31
2017-10-01
17
2017-10-01
Bartoszek Karolina
KJ Stajnia Siostry Stańczak
Grall (9)
2017-09-30
11
Bartoszek Karolina
Stajnia Siostry Stańczak
2017-09-30
17
Bezulska Roksana
KJ Stajnia Siostry Stańczak
2017-09-30
5
2017-09-30
Grall (9)
2017-10-01
42
2017-10-01
20
2017-10-01
2017-10-01
Enigma (10)
2017-09-30
13
Budzinowski Jerzy
Mateusz Budzinowski
2017-09-30
5
Bułkowska Julia
Brak
2017-09-30
8
2017-09-30
Burchacka Aleksandra
Stajnia Sieroszoice
ELIOT (46)
2017-10-01
15
2017-10-01
17
2017-10-01
14
2017-10-01
Burchacka Karolina
Stajnia Sieroszoice
SISI (47)
2017-10-01
28
2017-10-01
20
2017-10-01
10
2017-10-01
Ciechanowicz Karolina
Szarif (61)
2017-09-30
2017-10-01
2017-10-01
35
2017-10-01
29
2017-10-01
Clavadetscher Antonina
SKJ Tradycja Siedlnica
BIBA (17)
2017-09-30
10
2017-09-30
2017-09-30
6
Dulewicz Aneta
bpk
NORA (57)
2017-09-30
8
2017-09-30
2017-10-01
13
2017-10-01
9
2017-10-01
Dziatkowiak Hanna
bpk
2017-09-30
1
2017-09-30
6
2017-10-01
4
2017-10-01
2
2017-10-01
Dziatkowiak Maja
bpk
NELA (55)
2017-09-30
12
2017-09-30
2017-10-01
3
2017-10-01
3
2017-10-01
Fabiś Anna
Brak
KARA (51)
2017-10-01
40
2017-10-01
31
Fabiś Emilia
Brak
FIOŁEK (50)
2017-10-01
37
2017-10-01
26
2017-10-01
Fraczek Patrycja
Stajnia Siostry Stańczak
ARAMIS (30)
2017-09-30
4
2017-09-30
8
Fraczek Wiktoria
Stajnia Siostry Stańczak
GRALL (35)
2017-09-30
3
2017-09-30
3
Frątczak Ines
KJ Stajnia Siostry Stańczak
Enigma (10)
2017-09-30
7
Aramis (11)
2017-09-30
2
Gajda Karolina
Szogun (70)
2017-10-01
22
2017-10-01
37
2017-10-01
Gaworczak Laura
Stajnia Siostry Stańczak
NADIR (36)
2017-10-01
2017-10-01
2017-10-01
Gaworczak Natalia
Stajnia Siostry Stańczak
2017-10-01
24
2017-10-01
21
2017-10-01
Gołąbek Maciej
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2017-09-30
4
2017-09-30
5
2017-09-30
1
Idczak Malwina
KJ Liljówka Stęszewko
2017-09-30
2017-09-30
1
2017-09-30
Janusz Agata
Stajnia Pegaza
EMI (53)
2017-09-30
2
2017-09-30
2
2017-09-30
Janusz Małgorzata
Stajnia Pegaza
GIGANT (22)
2017-09-30
13
2017-09-30
2017-09-30
2-4
Janusz Marianna
Stajnia Pegaza
GIGANT (22)
2017-09-30
6
Jóskowiak Michał
SKJ Tradycja
Safari (62)
2017-09-30
4
2017-09-30
2017-09-30
2-4
Karyś Wiktoria
Kj Kietlów
2017-09-30
3
2017-09-30
16
Komorowska Julia
2017-09-30
2017-09-30
11
2017-10-01
29
2017-10-01
18
2017-10-01
Komorowska Magdalena
Stajnia Sonika & Marrietje
Sonika (5)
2017-09-30
14
2017-09-30
11
Kosińska Marta
SKJ Tradycja Siedlnica
OKSILA (21)
2017-09-30
12
2017-09-30
Kulesza Magdalena
bpk
LEXUS (54)
2017-10-01
18
2017-10-01
7
2017-10-01
Mazurczak Dagmara
Stajnia Sieroszoice
CZAJKA (44)
2017-10-01
25
2017-10-01
19
2017-10-01
16
2017-10-01
Pałasz Aleksandra
bpk
LEXUS (54)
2017-09-30
1
2017-10-01
5
2017-10-01
1
2017-10-01
Pałasz Lena
bpk
2017-09-30
2017-09-30
2017-10-01
36
2017-10-01
24
2017-10-01
Panarowicz Nikola
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
CIBELL (23)
2017-09-30
7
2017-09-30
10
Pawlik Justyna
Rancho Paradise
2017-10-01
14
2017-10-01
11
2017-10-01
6
2017-10-01
12
2017-10-01
Perlak Tomasz
NBHA
EDYTON (28)
2017-10-01
26
2017-10-01
33
2017-10-01
2017-10-01
Porosło Zosia
Stajnia Siostry Stańczak
ENIGMA (32)
2017-09-30
9
Rimke Dominika
Karolina Rimke
-/-/-/- (69)
2017-09-30
1
Rolla Bartosz
Własna stajnia
2017-10-01
1
2017-10-01
7
2017-10-01
35
2017-10-01
34
2017-10-01
2017-10-01
2017-10-01
2017-10-01
Rolla Szymon
Własna Stajnia
2017-09-30
3
2017-10-01
10
2017-10-01
8
2017-10-01
8
2017-10-01
4
2017-10-01
2017-10-01
2017-10-01
2017-10-01
Rolla Szymon
Stajnia Sieroszowice
2017-09-30
2
-/-/-/- (69)
2017-09-30
Rolla Zuzanna
Własna Stajnia
MALINKA (40)
2017-10-01
34
2017-10-01
38
2017-10-01
39
2017-10-01
30
2017-10-01
28
Rosińska Paulina
brak
TALIA (29)
2017-10-01
44
2017-10-01
2017-10-01
Siłuch Natalia
2017-10-01
31
2017-10-01
27
2017-10-01
2017-10-01
Sioma Klaudia
stajnia Klaudii
2017-10-01
27
2017-10-01
2017-10-01
22
2017-10-01
2017-10-01
Ślufarski Damian
Rancho Paradise
2017-10-01
2
2017-10-01
41
2017-10-01
36
2017-10-01
32
2017-10-01
2017-10-01
Ślufarski Mateusz
Rancho Paradise
2017-10-01
6
2017-10-01
25
2017-10-01
2017-10-01
Staszak Alicja
bpk
LIBRA (16)
2017-10-01
9
2017-10-01
5
2017-10-01
Staszak Krzysztof
Mistrzuniu Jakubów
2017-09-30
4
BRYZA (48)
2017-10-01
23
2017-10-01
16
2017-10-01
19
2017-10-01
13
2017-10-01
2017-10-01
Świeżowska Amelia
Bpk
Szafir (6)
2017-09-30
Szukiełojć Aleksandra
Stajnia Polkowice
LIDKA (58)
2017-10-01
21
2017-10-01
11
2017-10-01
2017-10-01
Urbańczak Sebastian
Patrycja Fraczek
2017-09-30
1
Wieliczko Daniel
KJ Pobet
2017-09-30
18
2017-09-30
12
2017-09-30
2-4
2017-09-30
9
2017-09-30
7
Wójcik Anna
Bpk
KAMPARI (24)
2017-09-30
2017-09-30
15
2017-10-01
11
2017-10-01
2017-10-01
2017-10-01
Wroński Grzegorz
Bonanza Jédrzychowice
2017-09-30
5
2017-09-30
9
2017-09-30
5
Zarecka Nadia
Stajnia Siostry Stańczak
ENIGMA (32)
2017-10-01
30
2017-10-01
23
2017-10-01
Zboralska Aleksandra
Stajnia Siostry Stańczak
ARAMIS (30)
2017-10-01
43
2017-10-01
15
2017-10-01

Number of Riders: 62

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl