Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:36:10
2017-10-04 07:52:05
Agnieszka Bach-Żelewska FENRIR Z MORENY
  • 1x 5/P-6/Półfinał MWLKP - Juniorzy na Kucach
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:35:58
2017-10-03 23:30:32
Jolanta Kóska FERRARI W
  • 1x 7/L-6 RK/Konkurs otwarty dla młodzików na kucach, półfinał MWLKP Młodzików
  • 1x 8/L-2 RK/Konkurs otwarty dla młodzików na kucach, finał MWLKP i Pucharu WLKP Młodzików
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:35:44
2017-10-03 22:27:42
Dominika Kwiatkowska I.DŻIGIT
  • 1x 1/D-2/Konkurs otwarty, półfinał MWLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:35:30
2017-10-03 21:56:04
Zofia Joanna Reroń ODYSEUSZ
  • 2x 5/P-6/Półfinał MWLKP - Juniorzy na Kucach
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:35:17
2017-10-03 20:08:45
Izabela Sołtysiak NEO
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:35:05
2017-10-03 20:02:05
Natalia Jęziołowska OLIMPIC LADY
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:34:52
2017-10-03 15:20:46
Klara Woźnicka ROGER
  • 1x 1/D-2/Konkurs otwarty, półfinał MWLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 09:15:48
2017-10-03 07:58:19
Zuzanna Polcyn SALVE
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 09:15:31
2017-10-02 20:06:07
Katarzyna Adamczewska CZADAR
  • 1x 3/C-2/Półfinał Wielkopolski Seniorów
  • 1x 4/C-4/Dowolny z muzyką, finał MWLKP i Pucharu WLKP seniorów
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-03 09:15:18
2017-10-02 18:31:23
Hanna Hudziak URBANUS 8
  • 1x 1/D-2/Konkurs otwarty, półfinał MWLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 13:37:43
2017-10-02 10:22:39
Jadwiga Lester CHOU-CHOU
  • 1x 5/P-6/Półfinał MWLKP - Juniorzy na Kucach
  • 1x 6/P-4/Finał MWLKP i Pucharu WLKP - Juniorzy na Kucach
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 13:37:26
2017-10-02 08:24:54
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 1/D-2/Konkurs otwarty, półfinał MWLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 09:04:43
2017-09-28 08:42:49
Julia Grochowska FONTAIN
  • 2x 5/P-6/Półfinał MWLKP - Juniorzy na Kucach
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:09:47
2017-09-25 23:57:47
Natalia Głębowska KORIDA-P
  • 1x 1/D-2/Konkurs otwarty, półfinał MWLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 17:09:34
2017-09-25 23:57:11
Natalia Głębowska CORLEO
  • 1x 1/D-2/Konkurs otwarty, półfinał MWLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 08:05:54
2017-09-25 07:59:21
Dominika Henzel KWD RAUDHETTA WE
  • 1x 5/P-6/Półfinał MWLKP - Juniorzy na Kucach
  • 1x 6/P-4/Finał MWLKP i Pucharu WLKP - Juniorzy na Kucach
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:33:41
2017-09-20 22:28:13
Jagienka Łukomska FLYING DANCER
  • 1x 3/C-2/Półfinał Wielkopolski Seniorów
  • 1x 4/C-4/Dowolny z muzyką, finał MWLKP i Pucharu WLKP seniorów
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-21 13:33:29
2017-09-20 22:27:42
Jagienka Łukomska ADORATOR
  • 1x 3/C-2/Półfinał Wielkopolski Seniorów
  • 1x 4/C-4/Dowolny z muzyką, finał MWLKP i Pucharu WLKP seniorów
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 21:01:40
2017-09-19 19:53:12
Klara Woźnicka ROGER
  • 1x 1/D-2/Konkurs otwarty, półfinał MWLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 09:50:00
2017-09-18 09:43:10
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x 7/L-6 RK/Konkurs otwarty dla młodzików na kucach, półfinał MWLKP Młodzików
  • 2x 8/L-2 RK/Konkurs otwarty dla młodzików na kucach, finał MWLKP i Pucharu WLKP Młodzików
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-04 08:34:39
2017-09-18 08:19:30
Zuzanna Augustyniak GABON
  • 1x 5/P-6/Półfinał MWLKP - Juniorzy na Kucach
  • 1x 6/P-4/Finał MWLKP i Pucharu WLKP - Juniorzy na Kucach
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 07:26:35
2017-09-17 22:37:11
Zuzanna Szeszuła LEON
  • 1x 7/L-6 RK/Konkurs otwarty dla młodzików na kucach, półfinał MWLKP Młodzików
  • 1x 8/L-2 RK/Konkurs otwarty dla młodzików na kucach, finał MWLKP i Pucharu WLKP Młodzików
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 07:26:23
2017-09-17 22:36:50
Maya Paszkiewicz ODYSEUSZ
  • 1x 1/D-2/Konkurs otwarty, półfinał MWLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 09:43:40
2017-09-12 08:00:42
Maria Karnabal ANTONY HOPKINS
  • 1x 7/L-6 RK/Konkurs otwarty dla młodzików na kucach, półfinał MWLKP Młodzików
  • 1x 8/L-2 RK/Konkurs otwarty dla młodzików na kucach, finał MWLKP i Pucharu WLKP Młodzików
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 07:26:09
2017-09-12 08:00:21
Magdalena Palicka KEFIR
  • 1x 1/D-2/Konkurs otwarty, półfinał MWLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 09:43:15
2017-09-12 07:59:58
Marika Jankowiak FERRERO
  • 1x 1/D-2/Konkurs otwarty, półfinał MWLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
  • 1x 2/D-3/Konkurs otwarty, finał MWLKP i Pucharu WLKP (juniorzy i Jun Mł na dużych koniach)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Katarzyna LKS CWAŁ Poznań
S
0025433
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (JM.)
O035134
3. Czwojdrak Zofia KS Idmar Krajkowo
4. Głębowska Natalia Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2003 (JM.)
O037035
5. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
6. Hałasowska Anna KJ Grodno-Dwór
O038944
7. Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032572
8. Hudziak Hanna UKJ Karmen Niekłonice
2002 (JM.)
brak
9. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
O034517
10. Jęziołowska Natalia KJ Michałówka
2002 (JM.)
brak
11. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
12. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
brak
13. Kwiatkowska Dominika kj jeziorki osieczna
1999 (J.)
O025842
14. Lester Jadwiga KJ Jeziorki-Osieczna
1997 (MJ.)
O020567
15. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
16. Maternik Zuzanna KJ Gołębin Stary
17. Palicka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O031127
18. Paszkiewicz Maya KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O038500
19. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (JM.)
O041166
20. Reroń Zofia Joanna Wielkopolska
2002 (JM.)
O037864
21. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (JM.)
O028081
22. Sołtysiak Izabela KJ Michałówka
1999 (J.)
brak
23. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (Mł.)
O045198
24. Woźnicka Klara Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
2000 (J.)
O034091
25. Woźnicka Klara KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
2000 (J.)
O034091
26. Zielińska Magdalena KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

4

ADORATOR WESTF GER 2009 Ogier kasztanowata F: Arpeggio / Acord II
M: Carina / Casparino
O: Jerzy Łukomski
B: August-Wilhelm Tirre
K015581 DE441410446709
2.

11

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Jan Behr
B:
K006417 DE435350274200
3.

25

CHOU-CHOU Typ Szlachetny POL 2010 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Jadwiga Lester
B: Joanna Szweda
K023188
4.

26

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
5.

23

CZADAR SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Lider/ Le GrandIII
M: Czunia/ Cytron
O: Katarzyna Adamczewska
B: „Agrofirma” Wroniawy
0025433
6.

13

Duma F:
M:
O:
B:
7.

16

FERRARI W KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: MONIKA MICHALAK-KÓSKA
B: NN
brak
8.

12

FERRERO SP POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K016048 POL007610179508
9.

3

FLYING DANCER Westfalska GER 2002 Wałach kara F: Florestan I
M: Juwel
O: Jerzy Łukomski
B: Niemcy
brak
10.

14

Folker 2 F:
M:
O:
B:
11.

7

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:140 F: Bonetto-D /
M: Gamza / Split
O: Jerzy Łukomski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
12.

2

Genghis Khan Hann NIEM 2009 F: Dancer
M: World Dream
O: Zofia Czwojdrak
B:
13.

1

Goldwind Empire's Power of Nat F:
M:
O:
B:
14.

17

I.DŻIGIT Typ Szlachetny POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen
M: Islandia
O: Cegiełka Natalia
B: Roman Kaczmarek
K023279 616999530228609
15.

28

KORIDA-P SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Corleone-Z
M: Kaljope-P
O: Agata Głębowska
B: Parkitny Bogdan
K011208
16.

30

KWD RAUDHETTA WE DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian /
M: Rosenna K / Losander
O: Monika Kłapińska
B:
K020033 DE435350022308
17.

8

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
18.

31

MONTANA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/mk:156 F: Lwówek
M: Metreza
O: Aleksandra Szypryt
B: Genowefa Kłosowska
brak
19.

19

NEO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Ogier gniada F: Luron
M: Naira
O: Marek Kopras
B: Marek Kowalski
brak
20.

9

ODYSEUSZ POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Domingo / Top Dark Dream
M: Obia / Bienis
O: Stafan Stołowski
B: Tomasz Kowala
K011922 616013610100507
21.

18

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara F: CampariM/Caprilli
M: Oklahoma/ Weland
O: Zofia Reroń
B: Magdalena Jeżewska
K008985 POL009611046004
22.

20

OLIMPIC LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Faust Z
M: Oklahoma
O: Magdalena Jeżewska
B: Magdalena Jeżewska
brak
23.

21

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada F: Dżentelmen
M: Rozeda
O: Woźnicka Sylwia
B: Andrzejewska Milena
K016493 009520132305
24.

5

ROGER SP POL 2005 Wałach gniada F: Dżentelmen/Grand AS
M: Rozeta/Harwest
O: -
B: -
K016493
25.

22

SALVE SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/178 F: Carry Son / Carry
M: Sulima / Davidoff
O: Marcin Polcyn
B: SK Racot
K011553 POL009610100806
26.

6

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc: F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
K009671 POL999610247005
27.

24

URBANUS 8 KWPN POL 2001 Wałach kasztanowata F: CALVADOS
M: PIMPERNEL
O: MARIKA PEPLIŃSKA
B: BRAK
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Katarzyna
LKS CWAŁ Poznań
CZADAR (23)
2017-10-08
4
2017-10-08
4
2017-10-08
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
GABON (7)
2017-10-08
3
2017-10-08
3
2017-10-08
Czwojdrak Zofia
KS Idmar Krajkowo
2017-10-08
3
2017-10-08
3
2017-10-08
Głębowska Natalia
Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2017-10-08
2
2017-10-08
2
2017-10-08
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (6)
2017-10-08
2
2017-10-08
2
2017-10-08
Hałasowska Anna
KJ Grodno-Dwór
2017-10-08
2
2017-10-08
2
2017-10-08
Henzel Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-10-08
1
2017-10-08
1
2017-10-08
Hudziak Hanna
UKJ Karmen Niekłonice
2017-10-08
7
2017-10-08
5
2017-10-08
2
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRERO (12)
2017-10-08
3
2017-10-08
4
2017-10-08
Jęziołowska Natalia
KJ Michałówka
2017-10-08
7
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-10-08
1
2017-10-08
1
2017-10-08
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
2017-10-08
4
2017-10-08
4
2017-10-08
Kwiatkowska Dominika
kj jeziorki osieczna
2017-10-08
8
2017-10-08
8
2017-10-08
Lester Jadwiga
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-10-08
2
2017-10-08
2
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2017-10-08
2
2017-10-08
2
2017-10-08
1
2017-10-08
1
2017-10-08
Maternik Zuzanna
KJ Gołębin Stary
Duma (13)
2017-10-08
4
2017-10-08
1
Palicka Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
MONTANA (31)
2017-10-08
9
2017-10-08
2017-10-08
Paszkiewicz Maya
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-10-08
6
2017-10-08
6
2017-10-08
Polcyn Zuzanna
Racocki KJ
SALVE (22)
2017-10-08
10
Reroń Zofia Joanna
Wielkopolska
2017-10-08
3
Roemer Antonina
KS Grand Horse Suchy Las
CYCERON (26)
2017-10-08
5
2017-10-08
3
2017-10-08
Sołtysiak Izabela
KJ Michałówka
NEO (19)
2017-10-08
9
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (8)
2017-10-08
3
2017-10-08
3
2017-10-08
Woźnicka Klara
Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
ROGER (5)
2017-10-08
1
Woźnicka Klara
KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
ROGER (21)
2017-10-08
1
2017-10-08
Zielińska Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem Puszczykowo
2017-10-08
1
2017-10-08
1

Number of Riders: 26

Number of Horses: 27

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl