Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - IV etap
Milcz pow. Chodzież, 20 sierpnia 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:16:53
2017-08-18 18:49:30
Zuzanna Skoczylas ANTEK
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:16:38
2017-08-18 18:37:49
Roksana Trznadel CAPRI
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:16:15
2017-08-18 18:36:40
Faustyna Szmania ALICJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:15:58
2017-08-18 18:35:53
Nina Rekus ZENEK
  • 1x 0/PONY/PONY GAMES
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:15:45
2017-08-18 18:30:09
Oliwia Pinkowska ALICJA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:15:33
2017-08-18 18:29:13
Agnieszka Łukaszewicz ZENIT
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:15:19
2017-08-18 18:28:23
Wiktoria Kufel ZENIT
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:15:00
2017-08-18 18:27:18
Olga Dobrzykowska CEKIN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 19:14:44
2017-08-18 18:23:22
Natasza Dobrzykowska MILUŚ
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 18:09:18
2017-08-18 17:27:56
Wiktoria Pytel RAIKEN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 18:09:03
2017-08-18 17:25:30
Daria Wika MIKEL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 18:08:48
2017-08-18 17:25:09
Daria Wika DONOVAN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 18:08:33
2017-08-18 17:24:47
Daria Wika CZATA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 12:48:02
2017-08-18 12:33:53
Ryszard Piątek MARKIZA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:48:42
2017-08-18 08:52:02
Samanta Kawalec ABBAS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 09:48:29
2017-08-18 08:51:06
Marzena Deneszewska KORDIAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 08:44:21
2017-08-17 23:21:24
Anna Król HELTON
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 08:44:03
2017-08-17 23:00:46
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 08:43:45
2017-08-17 22:57:50
Julia Stochaj ANTALIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:30:30
2017-08-17 22:27:55
Oliwia Szymczyk GRZEŚ
  • 1x 0/PONY/PONY GAMES
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:30:14
2017-08-17 22:27:31
Oktawia Majchrzak CZEDAN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:12:09
2017-08-17 22:10:11
Oliwier Jach SAPER
  • 1x 0/PONY/PONY GAMES
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:11:55
2017-08-17 22:09:48
Michalina Jach FIONA
  • 1x 0/PONY/PONY GAMES
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:04:10
2017-08-17 22:02:32
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:03:54
2017-08-17 21:59:27
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:03:11
2017-08-17 21:58:57
Oliwia Jach SUBIEKT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:02:55
2017-08-17 21:58:27
Michał Przybecki DELAJLA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 22:03:32
2017-08-17 21:50:19
Michał Przybecki POSEJDON
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 21:55:53
2017-08-17 21:49:15
Michał Przybecki BIG BOSS BB Z
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 19:03:28
2017-08-17 18:56:01
Patrycja Walczak ASTORIA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 18:39:30
2017-08-17 18:10:50
Michalina Zwierzykowska LILAK
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 11:10:42
2017-08-17 11:09:00
Sylwia Sieinska RAMIREZ
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:03:02
2017-08-17 06:53:32
Aleksandra Szypryt MONTANA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:31:47
2017-08-16 21:34:45
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:31:34
2017-08-16 21:26:41
Jagoda Szejner DOLINA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:31:19
2017-08-16 21:26:11
Barbara Jasińska ASKANA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:31:05
2017-08-16 21:25:47
Wioleta Adamska DILERKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:12:33
2017-08-15 23:46:08
Dariusz Górski WARKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:12:21
2017-08-15 23:45:55
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:12:09
2017-08-15 22:57:35
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:11:55
2017-08-15 20:07:48
Kornelia Bąkowska WARNA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:11:41
2017-08-15 20:05:26
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:11:22
2017-08-15 19:34:44
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:54:41
2017-08-11 20:34:47
Aleksandra Piotrowska DESPERADO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:54:30
2017-08-11 20:32:13
Katarzyna Kaczmarek LUKSJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:54:20
2017-08-11 20:31:59
Agata Przybył LUKSJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:53:57
2017-08-11 20:31:45
Natalia Przybył LUKSJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:53:46
2017-08-11 20:28:38
Natalia Przybył DESPERADO
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:53:32
2017-08-11 20:27:44
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Wioleta Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
2. Bajan Mikołaj Bpk
3. Bąkowska Kornelia Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2003 (JM.)
O041951
4. Bonk Michalina Stajnia Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
5. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
6. Dąbrowska Marysia
7. Fręśko Bogdan
8. Gebler Aleksandra Bpk
9. Górski Dariusz Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
10. Jach Michalina KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2010 (Mł.)
brak
11. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
12. Jach Oliwier KJ Sokół Damasławek
2006 (Mł.)
Brak
13. Jasińska Barbara Sokół Damasławek
2004 (JM.)
Brak
14. Kaczmarek Katarzyna Stajnia Romanowo Dolne
2000 (J.)
brak
15. Kawalec Samanta Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
2003 (JM.)
brak
16. Kiciński Janusz KLUB JEŹDZIECKI PROFIL PIŁA
S
BRAK
17. Król Anna KJ Profil
S
O019738
18. Ludwiczak Magdalena
19. Majchrzak Oktawia Stajnia Wiatrowo Las
2001 (J.)
brak
20. Piątek Ryszard Bez przynależności klubowej
S
brak
21. Piotrowska Aleksandra Stajnia Romanowo Dolne
2002 (JM.)
brak
22. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
23. Przybył Agata Stajnia Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
24. Przybył Natalia Stajnia Romanowo Dolne
S
brak
25. Pytel Wiktoria Fundacja Karino
2004 (JM.)
brak
26. Rebarz Sylwia Bpk
27. Rekus Nina Stajnia ARGO
2009 (Mł.)
brak
28. Sieinska Sylwia bpk
S
O018550
29. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (JM.)
brak
30. Soforek Marcel Stajnia AGRO
31. Stochaj Julia bpk
2002 (JM.)
brak
32. Szejner Jagoda KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
33. Szymczyk Oliwia Stajnia Wiatrowo Las
2007 (Mł.)
brak
34. Szypryt Aleksandra Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik
1999 (J.)
brak
35. Walczak Patrycja Stajnia Grzybowice
1997 (MJ.)
Brak
36. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek, Stajnia Wiatrowo Las
1996 (MJ.)
O022779
37. Wika Daria Stajnia Sypniewo
38. Wika Daria Fundacja Karino
2003 (JM.)
brak
39. Zwierzykowska Michalina Bpk
2004 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ABBAS Duży Koń Bez Przynależności Ra POL 2011 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Marzena Deneszewska
B: nn
brak
2.

17

ANTALIA Haflinger POL 2009 Klacz izabelowata/mk:150 F: Dunaj
M: Apucino
O: Dariusz Stochaj
B: Sibilska Zdzisława
brak 616013610240609
3.

1

ANTEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: ..
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
4.

34

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis z
M: Iza
O: Anna Jasińska
B: Tomasz Browarski
Brak
5.

28

ASTORIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Vandamme
M: Andaluzja
O: Paweł Mantaj
B: Andrzej Konowalski
Brak
6.

40

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
7.

27

BIG BOSS BB Z Z NLD 2012 Wałach kasztanowata F: Big Star Jr K Z
M: Okeliene
O:
B:
brak
8.

48

Blacki F:
M:
O:
B:
9.

47

Bolter F:
M:
O:
B:
10.

49

Brok F:
M:
O:
B:
11.

54

Campera F:
M:
O:
B:
12.

41

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
13.

56

Cekin F:
M:
O:
B:
14.

46

Collino F:
M:
O:
B:
15.

55

Coradino F:
M:
O:
B:
16.

38

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme/
M: Centuria/
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
brak
17.

11

CZATA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Elpar xz
M: Czara
O: Arleta Zielińska
B: Jerzy Krukowski
brak
18.

19

CZEDAN WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Landor
M: Czuwajka
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
brak
19.

42

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
20.

35

DILERKA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cameron
M: Delia sp po Baby Bid xx
O: Janusz Adamski
B: Lewandowski Kazimierz
brak
21.

33

DOLINA SP POL 2012 Klacz gniada F: Romeo Des Vaux/
M: Droga/
O: Bartosz Szejner
B: Bartosz Szejner
brak
22.

21

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: ...
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
23.

18

GRZEŚ KUC POL 2008 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O: Narcyz Kosiński
B:
brak
24.

15

HELTON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Hanela / po Lavendel
O: Ryszard Bąkowski
B: SK Nowielice
K014481 616009640052809
25.

32

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
brak
26.

44

Julio Enkel F:
M:
O:
B:
27.

24

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
28.

29

LILAK Haflinger POL 2005 Wałach kasztanowata/mk: F: Niko
M: Lila
O: Joanna Zwierzykowska
B: Ireneusz Walczak
Brak
29.

37

LIPTON WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/174 F: Heleris/
M: Legumina/
O: Dariusz Górski
B: SK LIski
brak
30.

43

LUKSJA Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Azer
M: Laguna
O: Natalia Przybył
B: Jan Jeziorny
brak
31.

52

Luksja F:
M:
O:
B:
32.

12

MARKIZA WLKP POL 2000 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Ryszard Piątek
B: Ryszard Piątek
brak
33.

9

MIKEL Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi
M: Miss Lady
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
34.

51

Mochito F:
M:
O:
B:
35.

31

MONTANA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/mk:156 F: Lwówek
M: Metreza
O: Aleksandra Szypryt
B: Genowefa Kłosowska
brak
36.

16

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
37.

22

POSEJDON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Dakar
M: Planeta
O: Adam Kaniewski
B: Rzepecki Zbigniew
brak
38.

8

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Bolshoi
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
39.

30

RAMIREZ SP POL 2008 Ogier srokata/171 F: Liberatto P / Corofini
M: Rawa / Romario
O: Artur Dąbrowski
B: Leszek Garstka
K013491 POL009610143408
40.

20

SAPER KUC POL 2007 Wałach srokata F: ...
M: ....
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Zbigniew Kruk
Brak
41.

45

Utasha F:
M:
O:
B:
42.

36

WARKA SP POL 2012 Klacz siwa/mk:158 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Pawlak
B: Jerzy Gwiżdż
brak
43.

39

WARNA Szlachetna Połkrew POL 1999 Klacz kara/mk: F: Al Pari
M: Wisna
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
brak
44.

23

ZANTOS HBC KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Cantos
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: HBC
Brak
45.

4

ZENEK KUC POL 2000 Wałach srokata/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Aleksandra Suda
B: Nn
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioleta
Sokół Damasławek
DILERKA (35)
2017-08-20
6
2017-08-20
Bajan Mikołaj
Bpk
2017-08-20
10
2017-08-20
9
Utasha (45)
2017-08-20
17
2017-08-20
12
Bąkowska Kornelia
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
WARNA (39)
2017-08-20
3
2017-08-20
3
2017-08-20
12
2017-08-20
1
Bonk Michalina
Stajnia Romanowo Dolne
2017-08-20
22
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
HONDA (32)
2017-08-20
2017-08-20
3
Dąbrowska Marysia
Brok (49)
2017-08-20
1
Fręśko Bogdan
Mochito (51)
2017-08-20
6
2017-08-20
3
Gebler Aleksandra
Bpk
Bolter (47)
2017-08-20
7
2017-08-20
8
Górski Dariusz
Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
WARKA (36)
2017-08-20
16
2017-08-20
17
LIPTON (37)
2017-08-20
15
2017-08-20
14
Jach Michalina
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
FIONA (21)
2017-08-20
2017-08-20
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2017-08-20
9
2017-08-20
2
KRESKA (24)
2017-08-20
1
2017-08-20
8
Jach Oliwier
KJ Sokół Damasławek
SAPER (20)
2017-08-20
9
2017-08-20
Jasińska Barbara
Sokół Damasławek
ASKANA (34)
2017-08-20
8
2017-08-20
18
Kaczmarek Katarzyna
Stajnia Romanowo Dolne
LUKSJA (43)
2017-08-20
16
Kawalec Samanta
Ośrodek Jeździecki Lipowy Dwór
ABBAS (13)
2017-08-20
3
2017-08-20
3
2017-08-20
11
Kiciński Janusz
KLUB JEŹDZIECKI PROFIL PIŁA
2017-08-20
6
2017-08-20
7
Król Anna
KJ Profil
HELTON (15)
2017-08-20
2
2017-08-20
6
Ludwiczak Magdalena
Campera (54)
2017-08-20
2017-08-20
4
2017-08-20
13
2017-08-20
9
Majchrzak Oktawia
Stajnia Wiatrowo Las
CZEDAN (19)
2017-08-20
7
2017-08-20
5
Piątek Ryszard
Bez przynależności klubowej
MARKIZA (12)
2017-08-20
19
2017-08-20
Piotrowska Aleksandra
Stajnia Romanowo Dolne
2017-08-20
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2017-08-20
2017-08-20
10
Przybył Agata
Stajnia Romanowo Dolne
Luksja (52)
2017-08-20
20
Przybył Natalia
Stajnia Romanowo Dolne
2017-08-20
10
LUKSJA (43)
2017-08-20
15
Pytel Wiktoria
Fundacja Karino
Blacki (48)
2017-08-20
9
2017-08-20
Rebarz Sylwia
Bpk
Collino (46)
2017-08-20
2017-08-20
21
2017-08-20
15
Rekus Nina
Stajnia ARGO
ZENEK (4)
2017-08-20
3
2017-08-20
Sieinska Sylwia
bpk
RAMIREZ (30)
2017-08-20
8
2017-08-20
4
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
ANTEK (1)
2017-08-20
2
2017-08-20
11
Soforek Marcel
Stajnia AGRO
Cekin (56)
2017-08-20
1
Stochaj Julia
bpk
ORBITA (16)
2017-08-20
11
2017-08-20
4
ANTALIA (17)
2017-08-20
13
Szejner Jagoda
KJ Sokół Damasławek
DOLINA (33)
2017-08-20
7
2017-08-20
5
Szymczyk Oliwia
Stajnia Wiatrowo Las
GRZEŚ (18)
2017-08-20
3
2017-08-20
3
2017-08-20
Szypryt Aleksandra
Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik
MONTANA (31)
2017-08-20
14
2017-08-20
13
Walczak Patrycja
Stajnia Grzybowice
ASTORIA (28)
2017-08-20
14
2017-08-20
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek, Stajnia Wiatrowo Las
CARY (41)
2017-08-20
1
2017-08-20
5
Wika Daria
Stajnia Sypniewo
RAIKEN (8)
2017-08-20
4
2017-08-20
1
Wika Daria
Fundacja Karino
MIKEL (9)
2017-08-20
12
CZATA (11)
2017-08-20
5
Zwierzykowska Michalina
Bpk
LILAK (29)
2017-08-20
3
2017-08-20
2

Number of Riders: 39

Number of Horses: 45

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl