Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B ZR-B Trójka
Trójka k/ Konina, 27 sierpnia 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:51:44
2017-08-24 20:50:13
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:51:32
2017-08-24 20:49:47
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:51:21
2017-08-24 20:49:22
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:51:07
2017-08-24 20:48:55
Marcelina Raczyńska TUTSI
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:50:51
2017-08-24 20:48:23
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:50:32
2017-08-24 20:47:46
Katarzyna Kowalska SAKE
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:47:24
2017-08-24 20:46:45
Monika Gościak MARS
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:46:55
2017-08-24 20:46:19
Aleksandra Robak RICO
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:46:25
2017-08-24 20:45:47
Adam Kucia DANTE
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:46:12
2017-08-24 20:45:14
Alessandra Walkowska CORTINA
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:44:39
2017-08-24 20:43:33
Mariusz Gromada HERMES
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:44:11
2017-08-24 20:37:47
Barbara Duchniewska CONGUEST
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:43:46
2017-08-24 20:37:22
Klaudia Jaszczak OKEANIDA
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:39:30
2017-08-24 20:36:50
Julia Urbaniak MARLON BRANDO
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:39:12
2017-08-24 20:36:12
Aleksandra Kocioruba OKEANIDA
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:38:52
2017-08-24 20:35:30
Ramsza Khan MARLON BRANDO
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:37:54
2017-08-24 20:33:26
Julia Janiak MARLON BRANDO
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:37:26
2017-08-24 20:32:52
Dominika Bąckiewicz TIERSK
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:36:48
2017-08-24 20:32:20
Julia Matuszczak TIERSK
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:16:47
2017-08-24 20:10:41
Paweł Ławniczak AMIRA
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 13:45:11
2017-08-24 11:05:52
Aleksandra Wypchło TILEXA Z
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:44:44
2017-08-24 10:11:56
Weronika Oblizajek NAMIA
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:43:56
2017-08-24 10:11:36
Maria Darul PARYS
  • 2x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 09:21:06
2017-08-24 09:16:00
Sandra Nowaczyk TULLAMORE DEW I
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:07:31
2017-08-23 21:03:36
Marcin Gutowski ANWIL
  • 2x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 20:59:30
2017-08-23 20:18:59
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:30:14
2017-08-23 15:57:13
Paweł Kubaszewski WIR
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 17:30:01
2017-08-23 15:55:13
Paweł Kubaszewski ŁYLISTER
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 12:08:49
2017-08-23 11:21:03
Oliwia Werblińska VENTURA
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:20:58
2017-08-23 11:20:21
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:13:40
2017-08-23 10:06:04
Alicja Frankiewicz LAGUNA B
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 07:03:57
2017-08-22 22:57:17
Marta Woźniak TAJGA-S
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:57:08
2017-08-22 21:27:36
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:56:53
2017-08-22 21:27:15
Magdalena Murawska IN TIME
  • 2x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:56:38
2017-08-22 21:13:25
Katarzyna Gołdyn CHE GUEWARA LP
  • 2x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:56:25
2017-08-22 18:49:04
Sylwia Michałowska CZECZOTKA
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:46:32
2017-08-22 02:20:38
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 19:23:56
2017-08-21 16:50:13
Agnieszka Marciniak CEDRONA
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 11:13:29
2017-08-21 11:01:16
Aleksandra Trojanowicz GRACENTO S
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:55:53
2017-08-21 11:00:39
Borys Trojanowicz EURUTEC TOSIA
  • 2x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:55:30
2017-08-21 11:00:17
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:55:19
2017-08-21 10:59:51
Aleksandra Trojanowicz DRAGO DE QUEEN
  • 1x 1 ZT/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 13:55:07
2017-08-21 10:01:10
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 08:31:04
2017-08-19 19:57:35
Marta Orlikowska NORINO
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:26:18
2017-08-07 18:05:47
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 3 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZR/P/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Matuszczak Julia uks trójka
2006 (Mł.)
BRAK
2. Bączkiewicz Dominika uks trójka
2006 (Mł.)
BRAK
3. Duchniewska Barbara UKS Trójka
2002 (JM.)
brak
4. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
5. Frankiewicz Alicja LKJ przy SK Mieczownica
2002 (JM.)
O034687
6. Gołdyn Katarzyna bpk
2003 (JM.)
brak
7. Gościak Monika UKS Trójka
1998 (MJ.)
O027555
8. Gromada Mariusz BPK
S
brak
9. Gutowski Marcin OWA
S
Brak
10. Janiak Julia uks trójka
2005 (JM.)
BRAK
11. Jaszczak Klaudia uks trójka
2004 (JM.)
BRAK
12. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O024749
13. Khan Ramsza uks trójka
2002 (JM.)
BRAK
14. Kocioruba Aleksandra uks trójka
2005 (JM.)
BRAK
15. Kowalska Katarzyna UKS Trójka
2003 (JM.)
O034752
16. Kubaszewski Paweł bpk
S
brak
17. Kucia Adam bpk
1996 (MJ.)
O045688
18. Ławniczak Paweł uks trójka
S
brak
19. Marchlewicz Andrzej Agroturystyka u Michaliny
20. Marciniak Agnieszka KJ Zagórów
S
O020488
21. Michalska Sonia Stajnia Paszka
22. Michałowska Sylwia bpk
S
brak
23. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
24. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
25. Orlikowska Marta UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O039093
26. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (J.)
O030846
27. Raczyńska Marcelina UKS Trójka
2000 (J.)
O022122
28. Robak Aleksandra UKS Trójka
S
O044627
29. Stelmaszak Natalia Bpk
2000 (J.)
brak
30. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
31. Trojanowicz Borys KJ Mustang Kochowo
2006 (Mł.)
O041562
32. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
33. Urbaniak Julia uks trójka
2005 (JM.)
BRAK
34. Walkowska Alessandra BPK
1997 (MJ.)
brak
35. Werblińska Oliwia bpk
2001 (J.)
O034662
36. Wierzba Nikola Stajnia Paszka
37. Woźniak Marta Stajnia OWA
S
Brak
38. Zielińska Marta KJ Zagórów
39. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

51

Alexis N F:
M:
O:
B:
2.

2

Ambrozja F:
M:
O:
B:
3.

23

AMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lord Liberator/
M: Almera/
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
brak
4.

28

ANWIL WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Mywil
M: Aronia
O: Gutowski Marcin
B: Wittchen wojciech
Brak Pol 007610019108
5.

53

Carla Rossi F:
M:
O:
B:
6.

33

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: Qumball
M: Calisson
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
brak POL 009 67 00020 04
7.

42

CEDRONA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Efez /
M: Cedra /
O: Agnieszka Marciniak
B: SK Bielin
K019014 616009640030707
8.

39

CHE GUEWARA LP WLKP POL 2008 Wałach gniada/mk: F: Pro Savage /
M: Czubatka /
O: Katarzyna Gołdyn
B: Paweł Drobnik
brak POL007610220508
9.

10

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz / Alcatraz
M: Cinderella / Cherubin
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
10.

19

CONQUEST SP POL 2010 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Barbara Duchniewicz
B: Kowalski
brak
11.

46

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
12.

17

CORTINA SP GER 2007 Klacz siwa F: CLINTON II
M: ALDATO DAMA
O: DOROTA WALKOWSKA
B: ZSOLT BATORI
BRAK
13.

37

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Haftka / Calettos Son
O: Magdalena Murawska
B: Tomasz Mańczak
K009552 POL009611084703
14.

40

CZECZOTKA XX POL 1998 Klacz kasztanowata F: Special Power/
M: Concordia/
O: Sylwia Michałowska
B: Witold Krzemiński
brak
15.

16

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624 POL008610082808
16.

45

DRAGO DE QUEEN Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Solaris
M: Deborah
O: Trojanowicz Aleksander
B: Muzyka Monika
brak
17.

3

Duszka F:
M:
O:
B:
18.

43

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz tarantowata/kuc: F: Figaro / Topaz
M: Tola /
O: Eurutec Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
19.

12

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Czumen K / Ariados
M: Gabi / Pionier
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
K017567 POL007610064908
20.

34

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Aleksander Trojanowicz
B: Stanisław Szurik
K016388 POL009520050408
21.

50

Harry Angel F:
M:
O:
B:
22.

44

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
23.

18

HERMES WLKP POL 2008 Wałach siwa F: CASTILIO
M: HABANERA
O: MARIUSZ GROMADA
B: MARCIN KLINKIEWICZ
BRAK
24.

38

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado/Corrado I
M: Waludine/Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B: Holandia
K019177
25.

48

INDEX WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dar / Dukat
M: Intuicja / Interpol
O: Ryszard Nitka
B: Robert Grunwald
K021651 616007611263602
26.

1

Johny F:
M:
O:
B:
27.

29

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
28.

31

ŁYLISTER MŁP POL 2012 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Karpińska
B: SK Mieczownica
brak
29.

21

MARLON BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada F: Dragon-B/
M: Milly La Foret/
O: Zofia Duchniewska
B: Paweł Drobnik
brak
30.

52

Marlon Brando F:
M:
O:
B:
31.

14

MARS SP POL 2007 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marek Juszczak
B:
K019521 616999610310407
32.

9

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
33.

8

NOREK WLKP POL 2009 Wałach kara F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Henryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
34.

47

NORINO Haflinger GER 2003 Wałach izabelowata/kuc: F: Novum / Novara
M: Semone / Nobody
O: Ryszard Nitka
B: GbR Sendig & Sendig & Jahn
K021650 DE467000253403
35.

20

OKEANIDA Pełna Krew Angielska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Llandaff/
M: Ozdoba/
O: Magdalena Kieniksman
B: SK Iwno
brak
36.

4

Platyna F:
M:
O:
B:
37.

41

PROGNOSTYK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Guffi /
M: / Grand Amour
O: Arkadiusz Stelmaszak
B: Arkadiusz Stelmaszak
brak
38.

15

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Grzegorz Stranz
K023226 616007610079310
39.

13

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
O: Błażej Kowalski
B: SK Racot
K012510 POL009611193703
40.

36

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Forester-S
M: Tracja
O: Marta Woźniak
B: Marta Woźniak
Brak 009610056708
41.

22

TIERSK WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Indeks
M: Tirana
O: Marek Juszczak
B: Tadeusz Adamczyk
BRAK
42.

27

TULLAMORE DEW I SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Carpediem / Coriano Z
M: Thomasa / Casado
O: Jacek Nowaczyk
B: Zbigniew Wilski
K011288 616009530301507
43.

11

TUTSI SP POL 2009 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Tesmiran / Creool
O: Weronika Natywo
B:
K018661 616009590267809
44.

32

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada/mk:154 F: Araconit / Acord II
M: Venus / Carnute
O: Andrzej Wira
B: Stanisław Jóźwiakowski
K009816 POL009610141505
45.

30

WIR WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Figlarz
M: Wadera
O: M.G
B: Podgórny
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Matuszczak Julia
uks trójka
TIERSK (22)
2017-08-27
1
Bączkiewicz Dominika
uks trójka
TIERSK (22)
2017-08-27
1
Duchniewska Barbara
UKS Trójka
2017-08-27
1
2017-08-27
10
2017-08-27
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (29)
2017-08-27
2
2017-08-27
Frankiewicz Alicja
LKJ przy SK Mieczownica
2017-08-27
1
2017-08-27
4
Gołdyn Katarzyna
bpk
2017-08-27
23
2017-08-27
1
2017-08-27
14
Gościak Monika
UKS Trójka
MARS (14)
2017-08-27
9
2017-08-27
12
Gromada Mariusz
BPK
HERMES (18)
2017-08-27
1
2017-08-27
12
2017-08-27
Gutowski Marcin
OWA
ANWIL (28)
2017-08-27
18
2017-08-27
Janiak Julia
uks trójka
2017-08-27
22
Jaszczak Klaudia
uks trójka
2017-08-27
1
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
INDEX (48)
2017-08-27
8
2017-08-27
9
Khan Ramsza
uks trójka
2017-08-27
1
Kocioruba Aleksandra
uks trójka
2017-08-27
1
2017-08-27
8
Kowalska Katarzyna
UKS Trójka
SAKE (13)
2017-08-27
1
2017-08-27
3
Kubaszewski Paweł
bpk
WIR (30)
2017-08-27
1
2017-08-27
3
2017-08-27
1
2017-08-27
5
Kucia Adam
bpk
DANTE (16)
2017-08-27
9
2017-08-27
6
Ławniczak Paweł
uks trójka
AMIRA (23)
2017-08-27
1
2017-08-27
20
Marchlewicz Andrzej
Agroturystyka u Michaliny
Johny (1)
2017-08-27
1
2017-08-27
19
2017-08-27
1
2017-08-27
1
Marciniak Agnieszka
KJ Zagórów
CEDRONA (42)
2017-08-27
4
2017-08-27
11
Michalska Sonia
Stajnia Paszka
Duszka (3)
2017-08-27
2017-08-27
Michałowska Sylwia
bpk
2017-08-27
1
2017-08-27
21
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2017-08-27
2
2017-08-27
5
IN TIME (38)
2017-08-27
1
2017-08-27
11
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2017-08-27
2
2017-08-27
Orlikowska Marta
UKS Master Gniezno
NORINO (47)
2017-08-27
7
2017-08-27
3
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT (12)
2017-08-27
3
Raczyńska Marcelina
UKS Trójka
MONA F (9)
2017-08-27
1
CINDY (10)
2017-08-27
6
2017-08-27
7
TUTSI (11)
2017-08-27
4
2017-08-27
5
Robak Aleksandra
UKS Trójka
RICO (15)
2017-08-27
1
2017-08-27
23
2017-08-27
11
Stelmaszak Natalia
Bpk
2017-08-27
1
2017-08-27
24
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2017-08-27
10
2017-08-27
2017-08-27
1
2017-08-27
15
Trojanowicz Borys
KJ Mustang Kochowo
2017-08-27
1
2017-08-27
16
HERA TS (44)
2017-08-27
17
2017-08-27
7
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
NOREK (8)
2017-08-27
2017-08-27
Urbaniak Julia
uks trójka
2017-08-27
Walkowska Alessandra
BPK
CORTINA (17)
2017-08-27
1
2017-08-27
6
Werblińska Oliwia
bpk
VENTURA (32)
2017-08-27
10
2017-08-27
8
CARMEN (33)
2017-08-27
3
2017-08-27
5
Wierzba Nikola
Stajnia Paszka
2017-08-27
2017-08-27
Woźniak Marta
Stajnia OWA
TAJGA-S (36)
2017-08-27
1
2017-08-27
13
Zielińska Marta
KJ Zagórów
2017-08-27
1
2017-08-27
7
2017-08-27
2
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2017-08-27
2017-08-27
5

Number of Riders: 39

Number of Horses: 45

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl