Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 09:24:35
2017-07-21 19:59:41
Przemysław Olejnik ALEXA
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 07:03:44
2017-07-20 23:22:30
Dagmara Dolińska ZAMIRA
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 07:03:31
2017-07-20 23:22:01
Dagmara Dolińska SELLANO BOY
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 07:03:19
2017-07-20 21:41:38
Marek Liszkowski KALIOPE
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 07:03:07
2017-07-20 21:29:24
Wiktoria Nowak FUNKY FILLY VM
  • 2x 5 ZR/L/Licencyjny
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 07:02:55
2017-07-20 21:13:04
Julia Perek TAZINA
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/L/Licencyjny
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 07:02:43
2017-07-20 21:12:30
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 1 ZT/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (60cm)
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (70-80cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 07:02:27
2017-07-20 21:12:10
Judyta Perek FRYTKA
  • 2x 1 ZT/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (60cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:30:19
2017-07-20 16:40:27
Zbigniew Wrzyszcz HALNY
  • 2x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:29:43
2017-07-20 16:40:09
Wiktoria Skrzyniarz IKONA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (70-80cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:29:29
2017-07-20 16:38:37
Joanna Oleksiak IKONA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (70-80cm)
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:29:15
2017-07-20 16:36:10
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 2x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:28:59
2017-07-20 16:33:51
Joanna Stawasz AMARETTO VDV
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 5 ZR/L/Licencyjny
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:28:46
2017-07-20 13:49:29
Michał Kliszcz CZARNY KOŃ
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 19:28:31
2017-07-20 13:47:37
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 13:10:41
2017-07-20 13:03:14
Wiktoria Tobys KADRYL B
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 13:10:23
2017-07-20 13:02:47
Wiktoria Tobys DESPERADOS
  • 1x 1 ZT/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (60cm)
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (70-80cm)
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 12:22:56
2017-07-20 10:25:39
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:59:47
2017-07-20 09:59:06
Julia Pieprzyk FELEK
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (70-80cm)
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 09:59:35
2017-07-20 09:58:36
Julia Pieprzyk ATLAS
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (70-80cm)
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:11:39
2017-07-19 21:34:01
Patryk Lembicz KALINKA
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:11:29
2017-07-19 21:07:25
Amelia Stawińska WIWARO
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 07:11:19
2017-07-19 16:57:48
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 08:47:46
2017-07-19 08:45:23
Katarzyna Szuń NARISCHA
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 08:47:58
2017-07-19 08:44:27
Borys Kramer FREZJA
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 07:11:33
2017-07-18 21:49:56
Adrianna Dobroń ZAFIR
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 07:11:17
2017-07-18 21:47:36
Weronika Gintrowicz ZAFIR
  • 1x 1 ZT/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (60cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:21:53
2017-07-18 00:38:25
Magdalena Wosiek STELLA
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:40:24
2017-07-17 20:05:15
Zuzanna Woźniczka OMEGA
  • 2x 1 ZT/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 (60cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:39:54
2017-07-17 11:55:07
Stanislaw Nowakowski ZENDIE
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:39:41
2017-07-17 11:53:51
Stanislaw Nowakowski HALIMERO
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 20:39:12
2017-07-17 10:20:42
Wiktoria Skrzypkowiak CAPRISSIO
  • 2x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (70-80cm)
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 07:13:56
2017-07-16 23:22:58
Przemysław Olejnik TABAKA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły, art. 238.2.1 (70-80cm)
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 07:13:45
2017-07-16 20:52:56
Daniel Wieliczko KAMIRA
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 07:13:35
2017-07-16 20:52:36
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 07:13:25
2017-07-16 14:17:04
Marcin Wesoły MATRIX
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 12:05:54
2017-07-15 18:14:42
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/L/Licencyjny
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-15 13:32:16
2017-07-14 23:37:16
Katarzyna Kulpińska ENDO
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 10:48:50
2017-07-13 19:41:41
Patryk Wawrzyniak REWIA
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 07:34:33
2017-07-10 22:24:47
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 07:34:23
2017-07-10 22:24:18
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:20:10
2017-07-05 14:57:20
Wiktoria Cugier LACRIMA
  • 1x 6 ZR/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Cugier Wiktoria KJ Lotus Poznań
2000 (J.)
O034926
2. Czaplewska Patrycja Stajnia Siwki Szarcz
3. Dobroń Adrianna Agroturystyka Oleńka
2001 (J.)
brak
4. Frąckowiak Piotr stajnia - QUARTET
5. Gintrowicz Weronika Agroturystyka Oleńka
2001 (J.)
brak
6. Gniadek Oliwia Bpk
2002 (JM.)
O037779
7. Kaczmarek Patryk KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O034445
8. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (J.)
O034975
9. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
10. Kulpińska Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O027455
11. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
12. Liszkowski Marek Posadowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
S
brak
13. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
14. Nowakowski Stanislaw UKS Rancho Drzecin
S
Pl
15. Olejnik Przemysław KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
S
O011149
16. Oleksiak Joanna Stajnia Kuźnik
S
Brak
17. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
brak
18. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038669
19. Pieprzyk Julia brak
2001 (J.)
brak
20. Polańska Anna UKS Fatim
S
O024901
21. Ratajczak Maciej Bpk
22. Skrzyniarz Wiktoria Stajnia Kuźnik
2003 (JM.)
Brak
23. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Michałówka
2001 (J.)
O043645
24. Stawasz Joanna Stajnia Kuźnik
S
Brak
25. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038260
26. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
27. Tobys Wiktoria KJ Lansada Milsko
2004 (JM.)
O037718
28. Wawrzyniak Patryk bpk
2001 (J.)
brak
29. Wesoły Marcin Posadowskie TJ
S
O007322
30. Wieliczko Daniel KJ Pobet
S
O004020
31. Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
S
O010229
32. Woźniczka Zuzanna brak
2001 (J.)
brak
33. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

43

ALEXA HOL POL 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: K. Eckhard
K021382 DE421000033208
2.

16

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
3.

44

Amaretto VDV F:
M:
O:
B:
4.

14

AMARETTO VDV KWPN NLD 2005 Wałach siwa F: Salvatore
M: Cazieni
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B:
K009677 5280030512785
5.

22

ATLAS Wielkopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Czeladnik
M: Anabella
O: Jankowiak Bolesław
B: Jankowiak Bolesław
brak
6.

33

CAPRISSIO SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Diamantina II / Alcatraz
O: Tomasz Skrzypkowiak
B: Urszula Farysej
K023495 616009640016810
7.

13

CASSTIEL KAMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama
M: Nerma
O: Grzegorz Gniadek
B: Kuśmierkowski Jan
K022406
8.

18

DESPERADOS KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc: F: Moheba Zirkon / Halim Al Kadir
M: Dixi / nn
O: Izabela Janiak
B: Adrianna Świdry
K020992 616013681018402
9.

39

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Enigma / Le Voltaire
O: Katarzyna Kulpińska
B: Grygier
K014243 POL009610146308
10.

36

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/152 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
11.

21

FELEK Wielkopolski POL 1996 Wałach kara F: nn
M: nn
O: Bolesław Jankowiak
B: Bolesław Jankowiak
Brak
12.

9

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/130 F: Nepumuk
M: Frytka
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
brak 616013610193213
13.

27

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
O: Borys Kramer
B:
K017376 POL009600224005
14.

10

FRYTKA Kuc Feliński POL 1995 Klacz tarantowata/kuc:123 F: Amoretto/
M: Fregata/
O: Karolina Perek
B: Gospodarstwo Doświadczalne FELIN
brak
15.

7

FUNKY FILLY VM KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Celano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: Paweł Kruszyk
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
16.

32

HALIMERO Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/168 F: Castilio
M: Heroina
O: Stanislaw Nowakowski
B: Dulewicz Zbigniew
POL 009 64 00057 97
17.

1

Herbon F:
M:
O:
B:
18.

12

IKONA SP POL 2004 Klacz gniada F: Impet
M: Cyora
O: Oleksiak Joanna
B: Stawasz Zygmunt
Brak 616009680059904
19.

17

KADRYL B WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Kleopatra / Neapol
O: Anna Tobys
B: Karolina Borys
LKRWZJ/2646/17 POL007520010203
20.

6

KALIOPE WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Gluckspiltz
M: Kalifornia
O: Marek Liszkowski
B: Marek Liszkowski
brak
21.

35

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam de Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K019207
22.

2

Klara 2010 K kaszt. F:
M:
O: Karolina Perek
B: Tadeusz Ślozowski
23.

42

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/164 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
O: Rafał Cugier
B: Waldemar John
K020751 POL009610138605
24.

38

LAMBORGHINI DSH POL 2010 Wałach gniada F: Abke/
M: Libra/
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
brak
25.

37

MATRIX WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Richebourg/
M: Masira/
O: Agnieszka Majka
B:
K017394
26.

41

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred / Colorado
M: Montana / Niels
O: Anna Polańska
B:
K017485 616007520124109
27.

26

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor / Coriano
M: Contendro I / Linaro
O: Borys Kramer
B:
K022662 DE421000095105
28.

30

OMEGA Koń Mały POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Pluto
M: Opoka
O: Dorota Stachowiak
B: Dorota Stachowiak
brak
29.

25

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
30.

3

Porost 2010 tarantowata F:
M:
O: Roman Gmurowski
B:
31.

19

REWIA WLKP POL 2004 Klacz siwa/168 F: Książe/
M: Rabka/
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Katarzyna Mosińska
brak POL007680073004
32.

20

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
O: Michał Zgrabka
B: Romuald Turowski
K021985 616009610010112
33.

40

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac / Sebrazac
M: Ilene Soltit / Le Loir
O: Anna Polańska
B:
K014512 06212946
34.

29

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
O: Magdalena Wosiek
B: SK Racot
K017911 POL009610138505
35.

34

TABAKA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Hufiec /
M: Titania /
O: Przemysław Olejnik
B: Przemysław Olejnik
brak
36.

8

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / NN
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
37.

24

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Bobiński
M: Werona
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
38.

28

ZAFIR KUC POL 2005 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Marta Kubiak
B: brak
brak
39.

31

ZENDIE KWPN NED 2004 Klacz gniada/160 F: HEMMINGWAY
M: LARISSA
O: Stanislaw Nowakowski
B: G.SNEL EN ZN
brak 528003 04.11302
Rider Club
Competition
Prize
Cugier Wiktoria KJ Lotus Poznań
250
200
SUM:
450.00
Kaczmarek Patryk KJ Michałówka
Przejazd Zaliczony
Kulpińska Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
500
SUM:
500.00
Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
150
SUM:
150.00
Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
BO
BO
Nowakowski Stanislaw UKS Rancho Drzecin
100
SUM:
100.00
Perek Julia Posadowskie TJ
Przejazd Zaliczony
Polańska Anna UKS Fatim
200
150
SUM:
350.00
Stawińska Amelia Posadowskie TJ
50
SUM:
50.00
Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
150
SUM:
150.00
Tobys Wiktoria KJ Lansada Milsko
100
SUM:
100.00
Wesoły Marcin Posadowskie TJ
400
SUM:
400.00
Wieliczko Daniel KJ Pobet
300
SUM:
300.00
Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Cugier Wiktoria
KJ Lotus Poznań
LACRIMA (42)
2017-07-23
2
250
2017-07-23
3
200
Czaplewska Patrycja
Stajnia Siwki Szarcz
Klara (2)
2017-07-23
9
2017-07-23
2017-07-23
10
Dobroń Adrianna
Agroturystyka Oleńka
ZAFIR (28)
2017-07-23
7
Frąckowiak Piotr
stajnia - QUARTET
Porost (3)
2017-07-23
6
2017-07-23
Gintrowicz Weronika
Agroturystyka Oleńka
ZAFIR (28)
2017-07-23
3
Gniadek Oliwia
Bpk
2017-07-23
6
2017-07-23
Kaczmarek Patryk
KJ Michałówka
2017-07-23
5
2017-07-23
2
Przejazd Zaliczony
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
2017-07-23
7
2017-07-23
7
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
FREZJA (27)
2017-07-23
8
2017-07-23
Kulpińska Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
ENDO (39)
2017-07-23
11
2017-07-23
1
500
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
PLEJADA (25)
2017-07-23
3
150
2017-07-23
11
Liszkowski Marek
Posadowskie Towarzystwo Jeżdzieckie
2017-07-23
7
2017-07-23
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2017-07-23
3
BO
2017-07-23
BO
Nowakowski Stanislaw
UKS Rancho Drzecin
ZENDIE (31)
2017-07-23
4
100
2017-07-23
2017-07-23
9
2017-07-23
9
Olejnik Przemysław
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
TABAKA (34)
2017-07-23
2
ALEXA (43)
2017-07-23
8
Oleksiak Joanna
Stajnia Kuźnik
IKONA (12)
2017-07-23
2017-07-23
2017-07-23
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (9)
2017-07-23
1
2017-07-23
5
FRYTKA (10)
2017-07-23
2017-07-23
Perek Julia
Posadowskie TJ
TAZINA (8)
2017-07-23
7
2017-07-23
1
Przejazd Zaliczony
Pieprzyk Julia
brak
FELEK (21)
2017-07-23
1
2017-07-23
8
ATLAS (22)
2017-07-23
2
2017-07-23
6
Polańska Anna
UKS Fatim
2017-07-23
1
200
2017-07-23
5
MONTANO (41)
2017-07-23
2
150
2017-07-23
Ratajczak Maciej
Bpk
Herbon (1)
2017-07-23
9
2017-07-23
Skrzyniarz Wiktoria
Stajnia Kuźnik
2017-07-23
3
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Michałówka
2017-07-23
2017-07-23
4
2017-07-23
3
Stawasz Joanna
Stajnia Kuźnik
2017-07-23
4
2017-07-23
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
WIWARO (24)
2017-07-23
11
2017-07-23
4
50
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
2017-07-23
13
2017-07-23
4
150
Tobys Wiktoria
KJ Lansada Milsko
2017-07-23
1
2017-07-23
3
100
2017-07-23
2
2017-07-23
8
Wawrzyniak Patryk
bpk
REWIA (19)
2017-07-23
5
2017-07-23
Wesoły Marcin
Posadowskie TJ
MATRIX (37)
2017-07-23
1
400
2017-07-23
8
Wieliczko Daniel
KJ Pobet
KAMIRA (35)
2017-07-23
6
2017-07-23
10
FAVERA (36)
2017-07-23
12
2017-07-23
2
300
Wosiek Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
STELLA (29)
2017-07-23
10
2017-07-23
5
50
Woźniczka Zuzanna
brak
OMEGA (30)
2017-07-23
4
2017-07-23
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
SALIDAD (20)
2017-07-23
14
2017-07-23
6

Number of Riders: 33

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 2 600.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl