Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego 2017
Podstolice k/Budzynia, 24 czerwca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 23:01:03
2017-06-23 22:22:44
Arleta Zielińska CZATA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 23:00:47
2017-06-23 16:48:55
Daria Wika RAIKEN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 07:31:16
2017-06-23 07:29:48
Oliwia Jach SUBIEKT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 07:31:05
2017-06-23 07:28:03
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:35:42
2017-06-22 22:29:11
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:35:30
2017-06-22 21:56:38
Katarzyna Zwierzyńska DOMENA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:35:20
2017-06-22 21:42:05
Faustyna Klepacka OLIWIER
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:35:09
2017-06-22 21:41:44
Natalia Grabianowska OLIWIER
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:36:45
2017-06-22 14:33:41
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 O Puchar Wójta Budzyń
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:36:34
2017-06-22 14:33:22
Aleksandra Kossakowska CUIDAMME
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:36:21
2017-06-21 20:40:50
Mikołaj Bajan SANTA MONIKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:36:11
2017-06-21 19:51:57
Luiza Romanowska IRMINA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:35:58
2017-06-21 19:48:01
Patrycja Brzykcy MIRANDA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:45:02
2017-06-20 21:47:27
Maciej Czajka CAPRIS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 O Puchar Wójta Budzyń
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:44:53
2017-06-20 19:35:05
Artur Burda COLLINO
  • 1x 1/Debiuty/Dla początkujących - przeszkody do 40cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:44:43
2017-06-20 16:53:22
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:45:41
2017-06-19 19:59:54
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 O Puchar Wójta Budzyń
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:24:17
2017-06-18 21:27:27
Natalia Przybył DESPERADO
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:24:06
2017-06-18 21:25:53
Jakub Jarosz DESPERADO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:23:56
2017-06-18 21:22:55
Agata Przybył RAGGIO DI SPERANZA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:23:45
2017-06-18 21:22:31
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 18:17:47
2017-06-17 14:04:55
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 18:17:34
2017-06-17 14:03:01
Weronika Wiśniewska WARKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:43:55
2017-06-13 18:40:50
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bajan Mikołaj KJ Michałówka
S
O043637
2. Błaszkiewicz Kornelia Stajnia AGRO
3. Bonczko Natalia Stajnia AGRO
4. Bonk Michalina Stajnia Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
5. Brzykcy Patrycja bpk
2004 (JM.)
brak
6. Burda Artur -
S
brak
7. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
8. Chrząszczak Jagoda Stajnia AGRO
9. Cierznik Paula Stajnia AGRO
10. Czajka Maciej bpk
S
brak
11. Dobrzykowska Natasza
12. Dobrzykowska Olga Stania AGRO
13. Górski Dariusz KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
14. Grabianowska Natalia Stajnia Woźniczka
2004 (JM.)
brak
15. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
16. Jarosz Jakub Stajnia Romanowo Dolne
2003 (JM.)
brak
17. Jaworska Marta KJ Leśna Podkowa
S
brak
18. Kiciński Janusz KLUB JEŹDZIECKI PROFIL PIŁA
S
BRAK
19. Klepacka Faustyna Stajnia Woźniczka
2002 (JM.)
brak
20. Kossakowska Aleksandra bpk
S
brak
21. Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa
22. Książek Kinga KJ Leśna Podkowa
23. Kufel Wiktoria Stajnia AGRO
24. Łukaszewicz Agnieszka Stajnia AGRO
25. Pinkowska Oliwia
26. Przybył Agata Stajnia Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
27. Przybył Natalia Stajnia Romanowo Dolne
S
brak
28. Przybysz Zuzanna Stajnia AGRO
29. Rekus Nina Stajnia AGRO
30. Romanowska Luiza bpk
2001 (J.)
LZRWZJ/1340/15
31. Soforek Marcel Stajnia AGRO
32. Stochaj Julia Brak
2002 (JM.)
brak
33. Szejner Jagoda Bpk
34. Szmania Faustyna Stajnia AGRO
35. Trzadel Roksana Stajnia AGRO
36. Wienke Nadia Stajnia AGRO
37. Wika Daria Fundacja Karino
2003 (JM.)
brak
38. Wiśniewska Weronika Bpk
2001 (J.)
brak
39. Wnuk Maja Stajnia AGRO
40. Zielińska Arleta Bez przynależności klubowej
S
brak
41. Zwierzyńska Katarzyna bpk
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

Capri F:
M:
O:
B:
2.

14

CAPRIS Hanowerska GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid
M: Surprise
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
brak
3.

26

Cekin F:
M:
O:
B:
4.

1

Chantel F:
M:
O:
B:
5.

15

COLLINO OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Collina / Collin L
O:
B:
K016524 DE418180190207
6.

10

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme/
M: Centuria/
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
brak
7.

34

CZATA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Elpar xz
M: Czara
O: Arleta Zielińska
B: Jerzy Krukowski
brak
8.

18

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
9.

22

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
10.

4

Dival SP POL 2006 F:
M:
O:
B:
11.

5

Dolina F:
M:
O:
B:
12.

8

DOMENA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Bolshoi
M: Doba
O: Katarzyna Zwierzyńska
B: Krystian Ograbek
brak
13.

17

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
brak
14.

12

IRMINA Wielkopolska POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Orbis
M: Irma
O: Marta Romanowska
B: Marian Paulus
brak
15.

24

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
16.

3

Lacrin F:
M:
O:
B:
17.

20

LIPTON WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/174 F: Heleris/
M: Legumina/
O: Dariusz Górski
B: SK LIski
brak
18.

27

Lotos F:
M:
O:
B:
19.

30

Margaretka F:
M:
O:
B:
20.

29

Miluś F:
M:
O:
B:
21.

13

MIRANDA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Bobinski/
M: Masira/
O: Marta Romanowska
B: Józef Napierała
brak 6160076100685
22.

9

OLIWIER Huculska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Orkan-W
M: Orga
O: Jarosław Woźniczka
B: Agnieszka Drewka
brak
23.

7

ORBITA Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Mariot
M: Orenda
O: Dariusz Stochaj
B: Gilas Marian
brak
24.

36

Percefona F:
M:
O:
B:
25.

28

Persefone F:
M:
O:
B:
26.

32

Portos F:
M:
O:
B:
27.

19

RAGGIO DI SPERANZA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cytolog
M: Reakcja
O: Marek Przywara
B: Magdalena Jeżewska
brak
28.

35

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Bolshoi
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
29.

11

SANTA MONIKA Oldenburska POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Stalypso
M: Marchen D
O: Mikołaj Bajan
B: Zenon Lewandowski
K023848 418180831710
30.

23

SUBIEKT SP POL 2000 Wałach gniada F: Jim / Elvis
M: Sułtanka / Campetot
O: Sebastian Jach
B: Andrzej Kubik
K005032 POL009590157800 102UA21
31.

21

WARKA SP POL 2012 Klacz siwa/158 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Pawlak
B: Jerzy Gwiżdż
brak
32.

25

Zenit F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajan Mikołaj
KJ Michałówka
2017-06-24
10
2017-06-24
2017-06-24
9
Błaszkiewicz Kornelia
Stajnia AGRO
2017-06-24
8
Bonczko Natalia
Stajnia AGRO
2017-06-24
Bonk Michalina
Stajnia Romanowo Dolne
2017-06-24
Brzykcy Patrycja
bpk
MIRANDA (13)
2017-06-24
2017-06-24
Burda Artur
-
COLLINO (15)
2017-06-24
1
2017-06-24
4
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
HONDA (17)
2017-06-24
3
2017-06-24
2
Chrząszczak Jagoda
Stajnia AGRO
Zenit (25)
2017-06-24
1
Cierznik Paula
Stajnia AGRO
Miluś (29)
2017-06-24
Czajka Maciej
bpk
CAPRIS (14)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
Dobrzykowska Natasza
Lotos (27)
2017-06-24
Dobrzykowska Olga
Stania AGRO
Cekin (26)
2017-06-24
6
Górski Dariusz
KJ Leśna Podkowa Rychlik
LIPTON (20)
2017-06-24
9
2017-06-24
8
Grabianowska Natalia
Stajnia Woźniczka
2017-06-24
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
SUBIEKT (23)
2017-06-24
10
2017-06-24
KRESKA (24)
2017-06-24
2
2017-06-24
2
Jarosz Jakub
Stajnia Romanowo Dolne
2017-06-24
Jaworska Marta
KJ Leśna Podkowa
DIABLO (22)
2017-06-24
3
2017-06-24
Kiciński Janusz
KLUB JEŹDZIECKI PROFIL PIŁA
2017-06-24
3
Klepacka Faustyna
Stajnia Woźniczka
2017-06-24
7
Kossakowska Aleksandra
bpk
2017-06-24
4
2017-06-24
Krzyżostaniak Joanna
KJ Leśna Podkowa
2017-06-24
1
2017-06-24
Lacrin (3)
2017-06-24
5
2017-06-24
7
Książek Kinga
KJ Leśna Podkowa
Dival (4)
2017-06-24
9
2017-06-24
7
Kufel Wiktoria
Stajnia AGRO
Lotos (27)
2017-06-24
Łukaszewicz Agnieszka
Stajnia AGRO
Zenit (25)
2017-06-24
Pinkowska Oliwia
2017-06-24
Przybył Agata
Stajnia Romanowo Dolne
2017-06-24
2017-06-24
Przybył Natalia
Stajnia Romanowo Dolne
2017-06-24
11
Przybysz Zuzanna
Stajnia AGRO
Portos (32)
2017-06-24
Rekus Nina
Stajnia AGRO
Zenit (25)
2017-06-24
1
Romanowska Luiza
bpk
IRMINA (12)
2017-06-24
12
2017-06-24
Soforek Marcel
Stajnia AGRO
Cekin (26)
2017-06-24
1
Stochaj Julia
Brak
ORBITA (7)
2017-06-24
6
2017-06-24
5
Szejner Jagoda
Bpk
Dolina (5)
2017-06-24
6
2017-06-24
Szmania Faustyna
Stajnia AGRO
Capri (31)
2017-06-24
Trzadel Roksana
Stajnia AGRO
Portos (32)
2017-06-24
Wienke Nadia
Stajnia AGRO
Miluś (29)
2017-06-24
10
Wika Daria
Fundacja Karino
RAIKEN (35)
2017-06-24
1
2017-06-24
3
Wiśniewska Weronika
Bpk
WARKA (21)
2017-06-24
8
2017-06-24
Wnuk Maja
Stajnia AGRO
Capri (31)
2017-06-24
Zielińska Arleta
Bez przynależności klubowej
CZATA (34)
2017-06-24
5
2017-06-24
Zwierzyńska Katarzyna
bpk
DOMENA (8)
2017-06-24
4
2017-06-24
2
2017-06-24

Number of Riders: 41

Number of Horses: 32

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl