Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 22:02:46
2017-05-25 20:42:48
Alicja Ziombra DONA QUITANA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 22:02:34
2017-05-25 20:30:39
Oliwia Matwiej FIOŁEK
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 12:00:16
2017-05-25 11:58:38
Beata Czernicka JANTAR
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 10:26:02
2017-05-25 10:20:00
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 10:25:51
2017-05-25 10:19:29
Ada Rój BARAKUDA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 10:25:25
2017-05-25 10:18:49
Katarzyna Nogalska RAKSA
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:15:15
2017-05-24 23:12:44
Klaudia Korsak MADERA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:15:04
2017-05-24 23:05:24
Julia Michalczuk DALIA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:14:51
2017-05-24 23:00:25
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:14:36
2017-05-24 23:00:09
Ewelina Kowalczyk BIO-TINE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 08:25:30
2017-05-24 07:30:30
Oliwia Dyderska IZARA J
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 07:07:07
2017-05-23 22:43:28
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 07:06:49
2017-05-23 19:14:10
Eliza Wołoszczuk KOLIA JK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 16:26:36
2017-05-23 13:49:54
Nikolas Komorowski N-PEGAZ
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 16:26:23
2017-05-23 13:47:57
Nikolas Komorowski KASZMIRA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:18:26
2017-05-23 06:33:13
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:18:11
2017-05-23 06:31:58
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:22:53
2017-05-22 14:30:35
Zuzanna Wołowska NERO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:22:12
2017-05-22 14:22:48
Zuzanna Wołowska K-DESPERADO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 06:53:56
2017-05-21 22:27:54
Patryk Wawrzyniak REWIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 06:53:45
2017-05-21 20:54:20
Martyna Paluch DAVI-R
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 19:44:28
2017-05-19 14:36:07
Laura Maciejkiewicz WILBURG
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 12:04:20
2017-05-19 11:21:58
Victoria Ferjan GAMA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 10:26:50
2017-05-16 20:44:49
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 10:26:36
2017-05-16 17:46:15
Ada Rój ELISA
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/L1/Dwufazowy art. 275.5.3 O Puchar Wójta Gminy Bogdaniec
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Ambroziak Anna JKS Robir Chwalęcice
2. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
brak
3. Czapla Celine Stajnia Master Lubniewice
4. Czernicka Beata Stajnia Własna
S
brak
5. Domańska Maja HorseSports
6. Dyderska Oliwia bpk
2002 (JM.)
brak
7. Fabian Aleksandra
8. Fabian Wiktoria bpk
9. Frey Lea JKS Robir Chwalęcice
2002 (JM.)
O038627
10. Gniadek Oliwia bpk
2002 (JM.)
O037779
11. Grosser Kerstin Bpk
12. Klug Dominika UKS Rancho Drzecin
13. Komorowski Nikolas Rancho Frontczaka
1996 (MJ.)
brak
14. Korsak Klaudia Stajnia Zagroda Janczewo
1999 (J.)
brak
15. Kowala Aleksandra HorseSports
16. Kowalczyk Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo
S
brak
17. Kulpińska Katarzyna Bpk
18. Maciejkiewicz Laura JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1997 (MJ.)
O036622
19. Matwiej Oliwia JKS Robir
2005 (JM.)
brak
20. Michalak Nadia
21. Michalczuk Julia Stajnia Zagroda Janczewo
2001 (J.)
BRAK
22. Mikisz Kacper bpk
23. Morel Aleksandra Stajnia Reiske
24. Morel Gabriela Stajnia Reiske
25. Nogalska Katarzyna JKS Robir Chwalęcice
2001 (J.)
O036083
26. Paluch Martyna JKS Robir Chwalęcice
2005 (JM.)
brak
27. Polańska Anna UKS Fatim
S
O024901
28. Retkowska Marta Stajnia Agroturystyka Maya
29. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
30. Rucka Paulina HorseSports
31. Schubert Eric Bpk
32. Tarnowska Wiktoria JKS Robir Chwalęcice
33. Wawrzyniak Patryk bpk
2001 (J.)
brak
34. Więcławska Agata bpk
35. Wierzbicka Paulina SK Warnice
36. Wilicka Dominika UKS Rancho Drzecin
37. Wołoszczuk Eliza JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
brak
38. Wołowska Zuzanna Rancho Frontczaka
1997 (MJ.)
brak
39. Wróblewska Michalina Bpk
40. Ziombra Alicja JKS'Robir
2005 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
2.

24

BIO-TINE BWP BEL 2001 Klacz siwa F: Toulon /
M: Qualite /
O: B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens
B: B.U. B.A. DE GOEDEREEDE - Paulina Jensens
brak 056098100351302 BEL-W-201168-BWP
3.

26

CASSTIEL KAMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama
M: Nerma
O: Grzegorz Gniadek
B: Kuśmierkowski Jan
brak
4.

42

Cathy Cash F:
M:
O:
B:
5.

22

DALIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/mk: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina Kowalczyk
616999680062012 616999680062012
6.

35

DAVI-R SP POL 2006 Klacz gniada F: VIP
M: Dafra
O: Monika Paluch
B: .
brak
7.

2

Dogmat F:
M:
O:
B:
8.

16

DONA QUITANA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izander
M: Debrza
O: Patrycja Ziombra
B: Wachnowska Daria
brak POL 009 68 00072 08
9.

10

Emet F:
M:
O:
B:
10.

17

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Kabaret/
M: Finka/
O: Maria Obidowska
B: Katarzyna Mażulis
brak
11.

48

Fokus F:
M:
O:
B:
12.

41

Glora F:
M:
O:
B:
13.

5

Hektor F:
M:
O:
B:
14.

38

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
brak
15.

6

Igraszka F:
M:
O:
B:
16.

43

Irtysz F:
M:
O:
B:
17.

25

IZARA J SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: Cancoon
M: Isadora Duncan L
O: Paweł Dyderska
B: Kwiron Juszczak
brak
18.

18

JANTAR NN POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Beata Czernicka
B: NN
brak
19.

33

K-DESPERADO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Iros /
M: Karina Ex Lena /
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
brak 616009680096810
20.

44

Kanion F:
M:
O:
B:
21.

29

KASZMIRA SP POL 2008 Klacz gniada F: Iros /
M: Karina ex Lena /
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
brak
22.

27

KOLIA JK SP POL 2007 Klacz kara/186 F: Santiego /
M: Kinra /
O: Eliza Wołoszczuk
B: Justyna Kopko
brak
23.

21

MADERA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2009 Klacz gniada F: Dragon
M: Mała
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina Kowalczyk
616010680046309
24.

23

MAGNEZJA TS POL 2012 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
brak 616999680024713
25.

40

Montana F:
M:
O:
B:
26.

31

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred / Colorado
M: Montana / Niels
O: Anna Polańska
B:
K017485 616007520124109
27.

28

N-PEGAZ SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Iros / Empik
M: Niwa / Tamborek
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
brak
28.

32

NERO SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Wolf's Panter /
M: Niwa /
O: Bronisław Frontczak
B: Bronisław Frontczak
brak 616009680051406
29.

7

Nowinka F:
M:
O:
B:
30.

15

O'Quinar F:
M:
O:
B:
31.

46

Pegaz F:
M:
O:
B:
32.

12

Perła F:
M:
O:
B:
33.

13

Persja F:
M:
O:
B:
34.

3

Pigwa F:
M:
O:
B:
35.

20

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Mariensztat / Etentys Beauty
M: Rosa / Czart
O: M. Obidowska
B: M. Obidowska
K016982 POL007680046408
36.

45

Ramzes F:
M:
O:
B:
37.

34

REWIA WLKP POL 2004 Klacz siwa/168 F: Książe/
M: Rabka/
O: Katarzyna Wawrzyniak
B: Katarzyna Mosińska
brak POL007680073004
38.

11

Romina F:
M:
O:
B:
39.

30

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac / Sebrazac
M: Ilene Soltit / Le Loir
O: Anna Polańska
B:
K014512 06212946
40.

47

Summer Cruise II F:
M:
O:
B:
41.

1

Wenda F:
M:
O:
B:
42.

36

WILBURG La Silla ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I / Athlet
M: Eridania / Erpa De Chenemont
O: Laura Maciejkiewicz
B: Franchi Massimo
K020663 380007000140896
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ambroziak Anna
JKS Robir Chwalęcice
Romina (11)
2017-05-27
2017-05-27
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
HONDA (38)
2017-05-27
3
2017-05-27
2
Czapla Celine
Stajnia Master Lubniewice
Fokus (48)
2017-05-27
2017-05-27
Czernicka Beata
Stajnia Własna
JANTAR (18)
2017-05-27
9
2017-05-27
17
Domańska Maja
HorseSports
2017-05-27
12
2017-05-27
13
2017-05-27
Dyderska Oliwia
bpk
IZARA J (25)
2017-05-27
12
2017-05-27
13
Fabian Aleksandra
Pegaz (46)
2017-05-27
18
2017-05-27
Fabian Wiktoria
bpk
2017-05-27
20
2017-05-27
12
Frey Lea
JKS Robir Chwalęcice
2017-05-27
18
Gniadek Oliwia
bpk
2017-05-27
17
2017-05-27
9
Grosser Kerstin
Bpk
2017-05-27
10
Klug Dominika
UKS Rancho Drzecin
Wenda (1)
2017-05-27
1
2017-05-27
4
2017-05-27
Komorowski Nikolas
Rancho Frontczaka
N-PEGAZ (28)
2017-05-27
8
2017-05-27
13
2017-05-27
7
2017-05-27
20
2017-05-27
8
Korsak Klaudia
Stajnia Zagroda Janczewo
MADERA (21)
2017-05-27
13
2017-05-27
1
2017-05-27
16
Kowala Aleksandra
HorseSports
Hektor (5)
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-27
Kowalczyk Ewelina
Stajnia Zagroda Janczewo
2017-05-27
3
2017-05-27
14
2017-05-27
6
2017-05-27
12
2017-05-27
16
2017-05-27
4
Kulpińska Katarzyna
Bpk
Glora (41)
2017-05-27
Maciejkiewicz Laura
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
WILBURG (36)
2017-05-27
2
2017-05-27
11
Matwiej Oliwia
JKS Robir
FIOŁEK (17)
2017-05-27
11
2017-05-27
1
Michalak Nadia
Ramzes (45)
2017-05-27
4
2017-05-27
1
Michalczuk Julia
Stajnia Zagroda Janczewo
DALIA (22)
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-27
21
Mikisz Kacper
bpk
Kanion (44)
2017-05-27
1
2017-05-27
14
Morel Aleksandra
Stajnia Reiske
Pigwa (3)
2017-05-27
1
2017-05-27
9
2017-05-27
2
Morel Gabriela
Stajnia Reiske
Persja (13)
2017-05-27
9
2017-05-27
Nogalska Katarzyna
JKS Robir Chwalęcice
RAKSA (20)
2017-05-27
6
2017-05-27
5
Paluch Martyna
JKS Robir Chwalęcice
DAVI-R (35)
2017-05-27
2017-05-27
11
Polańska Anna
UKS Fatim
2017-05-27
5
2017-05-27
8
MONTANO (31)
2017-05-27
7
2017-05-27
3
Retkowska Marta
Stajnia Agroturystyka Maya
Perła (12)
2017-05-27
1
2017-05-27
15
Rój Ada
JKS Robir Chwalęcice
2017-05-27
10
Rucka Paulina
HorseSports
2017-05-27
Schubert Eric
Bpk
2017-05-27
1
Tarnowska Wiktoria
JKS Robir Chwalęcice
Emet (10)
2017-05-27
2017-05-27
19
Wawrzyniak Patryk
bpk
REWIA (34)
2017-05-27
5
2017-05-27
15
2017-05-27
15
Więcławska Agata
bpk
Irtysz (43)
2017-05-27
2017-05-27
22
Wierzbicka Paulina
SK Warnice
2017-05-27
11
2017-05-27
14
Wilicka Dominika
UKS Rancho Drzecin
Dogmat (2)
2017-05-27
2017-05-27
Wołoszczuk Eliza
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2017-05-27
2017-05-27
6
2017-05-27
19
Wołowska Zuzanna
Rancho Frontczaka
NERO (32)
2017-05-27
7
2017-05-27
21
2017-05-27
2017-05-27
1
2017-05-27
9
Wróblewska Michalina
Bpk
Montana (40)
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-27
10
Ziombra Alicja
JKS'Robir
2017-05-27
1
2017-05-27
1

Number of Riders: 40

Number of Horses: 42

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl