Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
58 ACCEPTED 2022-07-28 20:52:09
2022-07-28 20:30:02
Anna Kopeć KASIA
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
57 ACCEPTED 2022-07-28 20:52:10
2022-07-28 20:29:42
Anna Kopeć HALLO WAY RED WINE
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
56 ACCEPTED 2022-07-28 20:52:11
2022-07-28 20:29:23
Anna Kopeć CASORIE ZR Z
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
55 ACCEPTED 2022-07-28 20:52:13
2022-07-28 19:56:08
Nina Pawłowicz TORDIS SORAJA
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
54 ACCEPTED 2022-07-28 19:47:22
2022-07-28 19:45:26
Anna Mazurek CHANELL
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
53 ACCEPTED 2022-07-28 19:32:15
2022-07-28 19:29:50
Piotr Krzywicki LEONARDO
  • 2x 4R/Licencyjny/licencyjny, art. 7 reg. B
52 ACCEPTED 2022-07-28 17:18:22
2022-07-28 17:13:20
Maciej Żołądkiewicz HONKER
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/N/Zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-07-28 17:18:25
2022-07-28 17:12:58
Maciej Żołądkiewicz NASHIRA O
  • 2x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
50 ACCEPTED 2022-07-28 16:43:06
2022-07-28 15:57:46
Katarzyna Gałan FINAŁ
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
49 ACCEPTED 2022-07-28 11:58:27
2022-07-28 11:50:39
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
48 ACCEPTED 2022-07-28 10:54:57
2022-07-28 10:48:17
Zuzanna Wiśniewiecka DANTE
  • 2x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2022-07-28 10:55:00
2022-07-28 10:21:52
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2022-07-27 21:37:53
2022-07-27 21:29:43
Martyna Kołodziejczak ROMARINA
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2022-07-27 21:37:56
2022-07-27 21:29:15
Martyna Kołodziejczak ROMINELLA
  • 2x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
44 ACCEPTED 2022-07-27 17:44:34
2022-07-27 17:28:10
Jakub Szelangiewicz CARLO
  • 1x 6R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/Dokładności art. 238.1.1
43 ACCEPTED 2022-07-27 17:44:37
2022-07-27 17:20:01
Jakub Szelangiewicz EVITA Z
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/N/Zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-07-27 17:44:39
2022-07-27 16:49:52
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x 6R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/Dokładności art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2022-07-27 13:38:58
2022-07-27 13:38:50
Hubert Truchlewski CAVALDOS
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
40 ACCEPTED 2022-07-27 09:21:21
2022-07-27 09:21:12
Natalia Chełminiak JUTRZENKA
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
39 ACCEPTED 2022-07-27 09:11:56
2022-07-27 09:03:07
Wiktoria Rzążewska DESPICABLE ME
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
38 ACCEPTED 2022-07-27 08:53:49
2022-07-27 08:50:35
Klaudia Włodarczyk KATHARSIS
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
37 ACCEPTED 2022-07-26 22:40:13
2022-07-26 22:37:53
Maria Jasińska CELESTA
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
36 ACCEPTED 2022-07-26 22:40:15
2022-07-26 22:37:33
Joanna Żuk NALIDAD AVERTEN
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/N/Zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-07-26 19:30:32
2022-07-26 19:28:17
Marta Burdzy CHASTROVIA SZ
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2022-07-26 18:43:15
2022-07-26 18:26:32
Julia Chmiel CARSA KAMA
  • 2x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
33 ACCEPTED 2022-07-26 17:49:01
2022-07-26 17:46:53
Karolina Przybylska FREDKA
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
32 ACCEPTED 2022-07-26 16:54:58
2022-07-26 16:52:11
Michał Hycki NOVARIS AVERTEN
  • 2x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
31 ACCEPTED 2022-07-26 12:34:51
2022-07-26 11:56:06
Anna Bieniek CARTEMOR
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
30 ACCEPTED 2022-07-26 10:16:38
2022-07-26 09:50:15
Adrian Czarnecki CÉSAR
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
29 ACCEPTED 2022-07-26 08:51:40
2022-07-26 08:38:02
Julia Deskiewicz HEBAN
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
28 ACCEPTED 2022-07-26 08:51:43
2022-07-25 20:38:31
Alicja Kawiak MYSZKA
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
27 ACCEPTED 2022-07-26 08:51:45
2022-07-25 14:53:55
Karina Mateusiak WIERUSZ
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
26 ACCEPTED 2022-07-26 08:51:48
2022-07-25 14:16:27
Klaudia Śmigórska JUPITER
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
25 ACCEPTED 2022-07-26 08:51:50
2022-07-25 14:15:29
Maja Marchewa NADIA
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
24 ACCEPTED 2022-07-26 08:51:53
2022-07-25 14:15:04
Pola Kłosowska PROMYS
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
23 ACCEPTED 2022-07-26 08:51:56
2022-07-25 14:14:37
Maja Dziagiel SERUM THE HELL'S
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
22 ACCEPTED 2022-07-25 14:13:04
2022-07-25 13:21:29
Patrycja Pyclik ELZA
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
21 ACCEPTED 2022-07-25 14:13:06
2022-07-25 13:18:34
Joanna Ulaczyk-Surowiec LIBRA
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
20 ACCEPTED 2022-07-26 16:54:54
2022-07-25 13:14:28
Dominika Sobczyk PALOMA
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
19 ACCEPTED 2022-07-25 12:08:16
2022-07-25 11:41:51
Monika Wiśniewska CYGANKA
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
18 ACCEPTED 2022-07-25 07:06:41
2022-07-25 05:45:37
Wojciech Sowa POLIA
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
17 ACCEPTED 2022-07-25 07:06:44
2022-07-25 05:43:33
Tosia Krzemińska POLIA
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
16 ACCEPTED 2022-07-25 07:06:46
2022-07-25 05:42:02
Laura Dzirba DELMA
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
15 ACCEPTED 2022-07-25 12:08:19
2022-07-24 22:27:13
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
14 ACCEPTED 2022-07-24 22:06:31
2022-07-23 16:14:02
Alicja Kokosza MONA LISA
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
13 ACCEPTED 2022-07-24 22:06:34
2022-07-23 16:04:22
Magdalena Schulz MONA LISA
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
12 ACCEPTED 2022-07-26 12:34:54
2022-07-22 11:53:41
Eliza Wesołowska RIBELLA
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
11 ACCEPTED 2022-07-24 22:06:40
2022-07-21 21:42:25
Emilia Orłowska KABA
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
10 ACCEPTED 2022-07-24 22:06:43
2022-07-21 20:25:41
Maja Jankowiak LADY LUKRECJA EWITA
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
9 ACCEPTED 2022-07-19 19:30:50
2022-07-18 20:26:35
Julia Borowska HESPEROS
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
8 ACCEPTED 2022-07-28 11:15:39
2022-07-18 12:12:22
Zuzanna Wiśniewiecka ARTEMOR
  • 2x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
  • 1x 3T/L/Zwykły art. 238.2.1 / towarzyski
7 ACCEPTED 2022-07-18 08:05:23
2022-07-17 22:24:35
Katarzyna Nogalska RIWIERI
  • 1x 5R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/N/Zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-07-13 15:27:16
2022-07-13 12:28:16
Maja Mazur PRADA
  • 2x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
5 ACCEPTED 2022-07-13 15:27:17
2022-07-12 23:14:09
Wiktoria Rotman ZUMBA
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
4 ACCEPTED 2022-07-13 15:27:19
2022-07-12 22:58:31
Weronika Mania HADES
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
3 ACCEPTED 2022-07-13 15:27:20
2022-07-12 22:56:30
Noemi Błaszkowska HADES
  • 1x 1T/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 / towarzyski
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
2 ACCEPTED 2022-07-11 14:14:56
2022-07-08 16:32:37
Zuzanna Baran ZUMBA
  • 1x 2T/LL/Z trafieniem w normę czasu / towarzyski
1 ACCEPTED 2022-07-01 10:26:23
2022-07-01 10:26:23
Laura Maciejkiewicz EUFORIA
  • 1x 6R/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/N/Dokładności art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Baran Zuzanna Brak przynależności klubowej
2006 (J.)
Brak
2. Bieniek Anna brak
2003 (MJ.)
brak
3. Bieniek Anna JKS Silver Komarowo
2003 (MJ.)
brak
4. Błaszkowska Noemi Brak przynależności klubowej
S
Brak
5. Borowska Julia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
6. Burdzy Marta KS Forest Pony Club
2010 (JM.)
O059010
7. Burdzy Marta KS Forest Pony Club
2010 (JM.)
O059010
8. Chełminiak Natalia JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY 'SILVER' KOMAROWO
2007 (JM.)
brak
9. Chełminiak Natalia JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY 'SILVER' KOMAROWO
2007 (JM.)
brak
10. Chmiel Julia Prefekt Dolsko
2002 (MJ.)
O043562
11. Chmiel Julia Prefekt Dolsko
2002 (MJ.)
O043562
12. Czarnecki Adrian Jeździecki klub Sportowy SILVER Komarowo
S
Brak
13. Czarnecki Adrian Jeździecki klub Sportowy SILVER Komarowo
S
Brak
14. Deskiewicz Julia Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
2007 (JM.)
Brak
15. Deskiewicz Julia Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
2007 (JM.)
Brak
16. Dziagiel Maja KLUB JEŹDZIECKI CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2010 (JM.)
brak
17. Dziagiel Maja KLUB JEŹDZIECKI CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2010 (JM.)
brak
18. Dzirba Laura bpk
2011 (Mł.)
brak
19. Dzirba Laura bpk
2011 (Mł.)
brak
20. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
21. Gałan Katarzyna KJ Bonin
S
O013130
22. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
23. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
24. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (MJ.)
O059465
25. Jackowiak Weronika KJ Caris Kamień Pomorski
2003 (MJ.)
O059465
26. Jankowiak Maja KJ Bonin
2008 (JM.)
O069046
27. Jasińska Maria BPK
2010 (JM.)
Brak
28. Jasińska Maria BPK
2010 (JM.)
Brak
29. Kawiak Alicja Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
Brak
30. Kawiak Alicja Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
Brak
31. Kłosowska Pola KLUB JEŹDZIECKI CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2011 (Mł.)
brak
32. Kłosowska Pola KLUB JEŹDZIECKI CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2011 (Mł.)
brak
33. Kokosza Alicja Bpk
2005 (J.)
None
34. Kołodziejczak Martyna Klub Jeździecki " Cavallo "
S
O003457
35. Kołodziejczak Martyna Klub Jeździecki Cavallo
S
O003457
36. Kopeć Anna JKS Pęczerzyno
S
O019589
37. Kopeć Anna JKS Pęczerzyno
S
O019589
38. Krzemińska Tosia Bpk
2010 (JM.)
Brak
39. Krzemińska Tosia Bpk
2010 (JM.)
Brak
40. Krzywicki Piotr KJ Contendros Barlinek
2004 (J.)
brak
41. Krzywicki Piotr KJ Contendros Barlinek
2004 (J.)
brak
42. Maciejkiewicz Laura JKS Contendros Barlinek
S
O036622
43. Mania Weronika Brak
2006 (J.)
Brak
44. Marchewa Maja KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2008 (JM.)
brak
45. Marchewa Maja KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2008 (JM.)
brak
46. Mateusiak Karina brak
S
O046632
47. Mateusiak Karina brak
S
O046632
48. Mazur Maja Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
49. Mazurek Anna JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY 'SILVER' KOMAROWO
2008 (JM.)
brak
50. Mazurek Anna JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY 'SILVER' KOMAROWO
2008 (JM.)
brak
51. Michalska Martyna JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O024297
52. Michalska Martyna JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O024297
53. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
S
O056277
54. Minko Natalia KS Forrest Pony Club
S
O056277
55. Nogalska Katarzyna JKS Contendros Barlinek
2001 (MJ.)
O036083
56. Orłowska Emilia bpk
2008 (JM.)
brak
57. Pawłowicz Nina Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
58. Pawłowicz Nina Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
59. Przybylska Karolina BPK
2001 (MJ.)
BRAK
60. Przybylska Karolina BPK
2001 (MJ.)
BRAK
61. Pyclik Patrycja BRAK
2006 (J.)
BRAK
62. Pyclik Patrycja BRAK
2006 (J.)
BRAK
63. Rotman Wiktoria Brak
2006 (J.)
Brak
64. Rzążewska Wiktoria JKS Silver Komarowo
2001 (MJ.)
O041305
65. Rzążewska Wiktoria JKS Silver Komarowo
2001 (MJ.)
O041305
66. Schulz Magdalena Bpk
2006 (J.)
None
67. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (MJ.)
O039431
68. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (MJ.)
O039431
69. Sobczyk Dominika bpk
2007 (JM.)
brak
70. Sowa Wojciech Bpk
2009 (JM.)
Brak
71. Sowa Wojciech Bpk
2009 (JM.)
Brak
72. Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
S
O013691
73. Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
S
O013691
74. Truchlewski Hubert UKJ Capri Białokury
2008 (JM.)
towarzyskie
75. Truchlewski Hubert UKJ Capri Białokury
2008 (JM.)
towarzyskie
76. Ulaczyk-Surowiec Joanna BRAK
S
O043479
77. Ulaczyk-Surowiec Joanna BRAK
S
O043479
78. Wesołowska Eliza Bez Przynależności Klubowej
S
brak
79. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Remi
2007 (JM.)
O052924
80. Wiśniewska Monika Brak
S
Brak
81. Wiśniewska Monika Brak
S
Brak
82. Włodarczyk Klaudia BPK
2010 (JM.)
Brak
83. Włodarczyk Klaudia BPK
2010 (JM.)
Brak
84. Ziętara Zuzanna bpk
2005 (J.)
O054134
85. Ziętara Zuzanna bpk
2005 (J.)
O054134
86. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
87. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
S
O025075
88. Żuk Joanna JKS Melloni Horses
S
O003753
89. Żuk Joanna JKS Melloni Horses
S
O003753
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

2

ARTEMOR SP POL 2016 wałach skarogniada/170 F: Rotmistrz /
M: Ashanti /
K034378 616009640007016
2.

42

CARLO HOL GER 2015 ogier kasztanowata/173 F: Casall / Caretino
M: W-Ciara / Clearway
K028758 DE421000046115
3.

34

CARSA KAMA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Caretino Kama
M: Nonita
K028813 616009640084113
4.

29

CARTEMOR WESTFALSKA POL 2012 wałach gniada/182 F: Cassis
M: Lalelu
brak DE 441410817912
5.

57

CASORIE ZR Z Z POL 2018 klacz siwa/170 F: Carolus I
M: Zorie
BRAK 056015Z55322818
6.

40

CAVALDOS HOL AFG 2010 wałach gniada/172 F: Canto
M: Noblesse XVII
K016690 DE421000082010
7.

36

CELESTA SP POL 2007 klacz gniada/159 F: Cejlon
M: Zuza
K013006 POL009640001707
8.

28

CÉSAR HOLSZTYN POL 07.06.2018 wałach siwa/175 F: Cellestial
M: Mega
Brak DE421000652818
9.

54

CHANELL Szlachetna Półkrew POL 2010 wałach gniada/165 F: Larron
M: Cyrkonia
brak 616009640003910
10.

35

CHASTROVIA SZ WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/mk:157 F: Kevin
M: Chardona
K031572 616007610112309
11.

4

CYGANKA TYP POGRUBIONY POL 07.05.2015 klacz bułana/mk:149 F: nn /
M: nn /
K031910 616999640078915
12.

47

DANTE ŚLĄSKA POL 2008 wałach gniada/167 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
13.

18

DELMA SP POL 2012 klacz gniada/169 F: Sorbie Tower /
M: Delimara /
brak 616009640026112
14.

6

DESPICABLE ME WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/162 F: Czumen K
M: Dakini
brak 616007610102117
15.

19

ELZA SP POL 2012 klacz siwa/155 F: CZOS
M: EMI
BRAK 616009640088812
16.

7

EUFORIA MEKL POL 2013 klacz siwa/175 F: Calido / Cantus
M: Elegance / Arezzo VDL
K024957 DE427270301613
17.

43

EVITA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/// F: Ekwador
M: Columbia
K032815 056015Z55849516
18.

50

FINAŁ SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Telco
M: Avero
brak 616009640044517
19.

33

FREDKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/175 F: NN
M: NN
BRAK 616999661364414
20.

10

HADES TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach ciemnogniada/162 F: Nn
M: Nn
Brak 616999640087313
21.

56

HALLO WAY RED WINE SP POL 2018 wałach siwa/170 F: ij
M: jyhg
brak lkji
22.

21

HEBAN WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/168 F: GRAM
M: HESTIA
BRAK 616007610047818
23.

12

HESPEROS Polski Koń Szlachetny POL 2018 wałach siwa/163 F: Sędzia
M: Hera
Brak 616009592149418
24.

51

HONKER SP POL 2012 wałach gniada/. F: Sorbi'z Tower /
M: Holana / Turbud Quirinus
K025067 616009610015112
25.

24

JUPITER // POL // wałach gniada/160 F: //
M: //
brak 616999640117908
26.

39

JUTRZENKA Szlachetna Półkrew POL 2004 klacz ciemnogniada/165 F: Dargon
M: Jarzynka
brak 616009590066104
27.

14

KABA SP POL 2005 klacz skarogniada/160 F: Kamrat
M: nn
brak 616009520126905
28.

55

KASIA SP POL 2016 klacz kara/170 F: sccxzxc
M: cscdascda
brak 323443432433
29.

38

KATHARSIS AES POL 2017 klacz gniada/158 F: Farezzo B
M: Ksena
Brak 616093900261986
30.

15

LADY LUKRECJA EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: Tupet /
M: Lady Peegy / Lady,s Wise Goy
K022439 616013670119410
31.

53

LEONARDO MEKLEMBURSKA POL 2011 wałach siwa/167 F: Levisonn
M: Tempic
Brak DE 427270301411
32.

20

LIBRA OLDENBURSKA POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Vulkan L
M: Lira II
brak 276418180337416
33.

44

MATRIX HOL POL 2007 wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
K022928 POL009640085307
34.

13

MONA LISA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz gniada/158 F: Wolf's Panter
M: Mataba
K029576 009680003406
35.

22

MYSZKA MK POL 2013 klacz myszata/kuc:145 F: Mr Mercutio
M: Miłka
Brak 616013640062913
36.

25

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
K023075
37.

37

NALIDAD AVERTEN SP POL 2016 wałach gniada/184 F: La Calidad
M: Nova
K029827 616009640085216
38.

52

NASHIRA O SP POL 2018 klacz gniada/175 F: Uccello
M: Nokia/Turbud Quirinus
: .
39.

32

NOVARIS AVERTEN SP POL 2017 wałach gniada/158 F: Quvee prestige
M: Nova
Brak 616009640090217
40.

5

PALOMA SP POL 2010 klacz gniada/164 F: Bankiet
M: Panama
brak 616 009 61 01338 10
41.

17

POLIA HUCULSKA POL 2014 klacz myszata/kuc:140 F: Miluś
M: Proza
Brak 6160126601690
42.

9

PRADA Polski Koń Sportowy POL 2013 klacz gniada/176 F: Cruzeiro L
M: Petra
brak 616009530001413
43.

26

PROMYS KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:124 F: -
M: -
brak -
44.

3

RIBELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz siwa/163 F: Cantanis
M: Riwiera
brak 616009640130504
45.

11

RIWIERI WLKP POL 2011 wałach siwa/178 F: Correro / Claudio
M: Rena / Hejnał
K031535 616007640041311
46.

45

ROMARINA PKSP POL 2016 klacz siwa/165 F: Correro
M: Roma
brak A0014692S
47.

46

ROMINELLA PKSP POL 2015 klacz gniada/168 F: LARRON/LANCER II
M: ROMA/AVIANO
BRAK 616009640050715
48.

27

SERUM THE HELL'S Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Apostrof
M: Sekwana
brak
49.

48

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
50.

58

TORDIS SORAJA PKS POL 2007 klacz gniada/mk:155 F: nn
M: Tordis Viola
brak 999640079307
51.

49

TROCZEK DRP POL 2011 gelding bay/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka / Durello Top
K028318 POL616013640076711
52.

59

TYRESAL LUCY F:
M:
53.

23

WIERUSZ SP POL 2008 wałach kasztanowata/163 F: Rashim
M: Wideta
brak 009690100608
54.

8

ZUMBA KUC POL 2015 klacz gniada/138 F: Dasti Man
M: Zula
Brak 616013640041515
Rider Club
Competition
Prize
Michalska Martyna JKS Rafi Gorzów Wlkp.
200
SUM:
200.00
Szelangiewicz Jakub KJ Bonin
300
200
SUM:
500.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
100
150
SUM:
250.00
Żuk Joanna JKS Melloni Horses
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Zuzanna
Brak przynależności klubowej
ZUMBA (8)
2022-07-30
18
Bieniek Anna
JKS Silver Komarowo
2022-07-30
17
2022-07-30
4
Błaszkowska Noemi
Brak przynależności klubowej
HADES (10)
2022-07-30
18
2022-07-30
14
Borowska Julia
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-30
1
2022-07-30
12
Burdzy Marta
KS Forest Pony Club
2022-07-30
11
2022-07-30
6
Chełminiak Natalia
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY 'SILVER' KOMAROWO
2022-07-30
2022-07-30
Chmiel Julia
Prefekt Dolsko
2022-07-30
7
2022-07-30
Czarnecki Adrian
Jeździecki klub Sportowy SILVER Komarowo
CÉSAR (28)
2022-07-30
2
2022-07-30
13
Deskiewicz Julia
Ludowy Klub Sportowy Dragon w Nowielicach
HEBAN (21)
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-30
Dziagiel Maja
KLUB JEŹDZIECKI CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2022-07-30
1
2022-07-30
1
Dzierżanowska Maja
bpk
WERISA (30)
2022-07-30
2022-07-30
Dzirba Laura
bpk
DELMA (18)
2022-07-30
5
2022-07-30
10
Gałan Katarzyna
KJ Bonin
FINAŁ (50)
2022-07-30
11
2022-07-30
Hycki Michał
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-07-30
2022-07-30
8
Jackowiak Weronika
KJ Caris Kamień Pomorski
2022-07-30
3
Jankowiak Maja
KJ Bonin
2022-07-30
1
2022-07-30
2022-07-30
Jasińska Maria
BPK
CELESTA (36)
2022-07-30
8
2022-07-30
Kawczyńska Nela
bpk
2022-07-30
2022-07-30
Kawiak Alicja
Bez Przynależności Klubowej
MYSZKA (22)
2022-07-30
1
2022-07-30
1
Kłosowska Pola
KLUB JEŹDZIECKI CARIS KAMIEŃ POMORSKI
PROMYS (26)
2022-07-30
26
2022-07-30
27
Kokosza Alicja
Bpk
2022-07-30
16
Kołodziejczak Martyna
Klub Jeździecki Cavallo
2022-07-30
5
2022-07-30
5
2022-07-30
2022-07-30
6
Krzemińska Tosia
Bpk
POLIA (17)
2022-07-30
1
Krzywicki Piotr
KJ Contendros Barlinek
2022-07-30
2022-07-30
1
Maciejkiewicz Laura
JKS Contendros Barlinek
2022-07-30
6
2022-07-30
1
Mania Weronika
Brak
HADES (10)
2022-07-30
Marchewa Maja
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (25)
2022-07-30
2022-07-30
Mateusiak Karina
brak
WIERUSZ (23)
2022-07-30
1
2022-07-30
24
2022-07-30
Mazur Maja
Bez Przynależności Klubowej
PRADA (9)
2022-07-30
1
2022-07-30
16
2022-07-30
15
Mazurek Anna
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY 'SILVER' KOMAROWO
CHANELL (54)
2022-07-30
22
2022-07-30
16
Michalska Martyna
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
MATRIX (44)
2022-07-30
2
200
2022-07-30
1
Nogalska Katarzyna
JKS Contendros Barlinek
RIWIERI (11)
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-30
Orłowska Emilia
bpk
KABA (14)
2022-07-30
1
2022-07-30
1
Pawłowicz Nina
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-30
21
Przybylska Karolina
BPK
FREDKA (33)
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-30
Pyclik Patrycja
BRAK
ELZA (19)
2022-07-30
2022-07-30
Rotman Wiktoria
Brak
ZUMBA (8)
2022-07-30
1
2022-07-30
10
Rzążewska Wiktoria
JKS Silver Komarowo
2022-07-30
2022-07-30
Schulz Magdalena
Bpk
2022-07-30
Skoneczna Jagoda
Bez Przynależności Klubowej
SAVINA (31)
2022-07-30
2022-07-30
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
JUPITER (24)
2022-07-30
25
2022-07-30
1
Sobczyk Dominika
bpk
PALOMA (5)
2022-07-30
2022-07-30
7
Sowa Wojciech
Bpk
POLIA (17)
2022-07-30
1
Szelangiewicz Jakub
KJ Bonin
CARLO (42)
2022-07-30
1
300
2022-07-30
1
EVITA Z (43)
2022-07-30
1
200
2022-07-30
5
Truchlewski Hubert
UKJ Capri Białokury
2022-07-30
1
2022-07-30
6
2022-07-30
Ulaczyk-Surowiec Joanna
BRAK
LIBRA (20)
2022-07-30
1
2022-07-30
18
2022-07-30
4
Wesołowska Eliza
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-30
2022-07-30
2022-07-30
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Remi
2022-07-30
3
2022-07-30
12
DANTE (47)
2022-07-30
2
2022-07-30
4
Wiśniewska Monika
Brak
2022-07-30
9
Włodarczyk Klaudia
BPK
2022-07-30
18
2022-07-30
23
2022-07-30
13
Ziętara Zuzanna
bpk
2022-07-30
1
2022-07-30
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
HONKER (51)
2022-07-30
3
100
2022-07-30
3
150
2022-07-30
9
2022-07-30
Żuk Joanna
JKS Melloni Horses
2022-07-30
2
150
2022-07-30
4

Number of Riders: 89

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 1 100.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl