Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
82 ACCEPTED 2022-06-24 06:27:54
2022-06-23 21:10:54
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 2x 1R/Kuce 70/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy midi – wiek zawodnika 8-11 lat, wg. regulaminu WZJ
81 ACCEPTED 2022-06-24 06:27:56
2022-06-23 21:10:21
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 2x 1R/Kuce 70/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy midi – wiek zawodnika 8-11 lat, wg. regulaminu WZJ
80 ACCEPTED 2022-06-24 06:27:58
2022-06-23 21:10:00
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 2x 1R/Kuce 70/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy midi – wiek zawodnika 8-11 lat, wg. regulaminu WZJ
79 ACCEPTED 2022-06-23 07:37:20
2022-06-22 23:27:28
Gabrysia Arndt BLANKA
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
78 ACCEPTED 2022-06-23 07:37:23
2022-06-22 23:25:59
Maja Nagła BELLA CORIANO
  • 2x 3R/Duże konie 115/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkokonni - zawodnicy w wieku do 18 lat na dużych koniach, wg. regulaminu WZJ
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-06-22 20:13:39
2022-06-22 20:11:13
Karolina Kempa CUPIDO Z
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2022-06-22 20:13:42
2022-06-22 19:41:17
Magdalena Wala BARCELONA
  • 2x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2022-06-22 20:13:44
2022-06-22 17:39:55
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 1x 6R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
74 ACCEPTED 2022-06-22 20:13:47
2022-06-22 16:57:00
Julia Kempa JASKIER
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2022-06-22 09:42:45
2022-06-22 09:33:59
Natalia Wrzesińska CASH JM
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2022-06-22 09:42:47
2022-06-22 09:12:41
Adrianna Grzegorek EASY ZONE
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
71 ACCEPTED 2022-06-22 07:51:35
2022-06-21 23:27:29
Aleksandra Gawrońska MONSUN
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
70 ACCEPTED 2022-06-22 07:51:37
2022-06-21 20:50:51
Dominika Kupijaj BASCONIA
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4R/L/zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-06-21 18:20:29
2022-06-21 18:16:44
Antoni Wróbel KARINA
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
68 ACCEPTED 2022-06-21 18:12:56
2022-06-21 18:08:22
Nadia Hołysz LUTNIA
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
67 ACCEPTED 2022-06-21 17:26:22
2022-06-21 17:17:02
Weronika Cieślak JULINKA
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-06-23 23:28:08
2022-06-21 16:48:13
Szymon Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 1x 4R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-06-21 17:11:19
2022-06-21 13:59:05
Borys Trojanowicz CARELL ZR
  • 1x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
64 ACCEPTED 2022-06-21 17:11:22
2022-06-21 11:49:57
Maria Darul LANITA ROSE
  • 1x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
63 ACCEPTED 2022-06-21 17:11:25
2022-06-21 11:48:20
Maria Darul RAFCONIA
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-06-21 17:11:28
2022-06-21 11:47:45
Maria Darul CONVERTUS
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2022-06-21 17:11:40
2022-06-21 11:45:33
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 14R/C/zwykły art 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-06-20 21:10:05
2022-06-20 20:53:05
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 9R/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 14R/C/zwykły art 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-06-20 21:10:02
2022-06-20 20:52:45
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 3R/Duże konie 115/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkokonni - zawodnicy w wieku do 18 lat na dużych koniach, wg. regulaminu WZJ
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
58 ACCEPTED 2022-06-21 17:11:42
2022-06-20 20:51:34
Hanna Pszkit WALNUT SAMSON
  • 2x 1R/Kuce 70/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy midi – wiek zawodnika 8-11 lat, wg. regulaminu WZJ
57 ACCEPTED 2022-06-22 09:42:49
2022-06-20 20:49:40
Wiktoria Tomaszewska HAMERR
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-06-20 20:48:42
2022-06-20 20:43:23
Izabela Jerczyńska LANCELOT
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-06-20 20:48:40
2022-06-20 20:40:01
Marika Kmiecik PA LADY P
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-06-20 20:48:36
2022-06-20 20:39:25
Patrycja Glińska LAKI PP
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-06-20 20:48:29
2022-06-20 20:37:50
Ewa Fryga MEJ BE
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2022-06-20 20:48:27
2022-06-20 20:36:33
Artem Abaimov ULJANOS-K
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-06-20 20:48:25
2022-06-20 20:35:50
Artem Abaimov TREFL-K
  • 1x 14R/C/zwykły art 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-06-20 20:48:22
2022-06-20 20:01:41
Nikola Panarowicz CORBELLA
  • 1x 3R/Duże konie 115/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkokonni - zawodnicy w wieku do 18 lat na dużych koniach, wg. regulaminu WZJ
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-06-20 20:48:19
2022-06-20 20:00:59
Nikola Panarowicz IMPERIUM
  • 2x 6R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
  • 2x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
48 ACCEPTED 2022-06-20 19:37:57
2022-06-20 17:53:44
Gabriela Napierała ALEHANDRO L
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
47 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:47
2022-06-20 13:39:52
Daria Szczęsna EBI
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
46 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:43
2022-06-20 11:15:16
Zuzanna Filipek PORANNA ROSA
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
45 PRE-APPROVED 2022-06-22 15:17:17
2022-06-20 07:26:17
Dominika Napieralska ADIOS
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:36
2022-06-19 23:09:01
Oliwia Robakowska IDA D
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:27
2022-06-19 19:06:31
Katarzyna Akerman DARING VISION
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
42 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:25
2022-06-19 19:04:33
Mariusz Parol HAMER
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:23
2022-06-19 18:13:34
Dawid Król PEGAZ
  • 2x 5R/L/licencyjny
40 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:18
2022-06-19 08:30:34
Anna Kaczkowska MONZA
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
39 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:15
2022-06-18 18:10:15
Klaudia Krajewska CORDIANO P
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
38 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:11
2022-06-18 18:07:47
Klaudia Krajewska MERCI
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
37 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:08
2022-06-18 18:06:42
Klaudia Krajewska DON QUERIDO
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-06-18 10:29:43
2022-06-17 20:05:50
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-06-17 14:11:46
2022-06-16 09:18:31
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 2x 5R/L/licencyjny
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-06-20 14:51:00
2022-06-15 23:33:22
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 6R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-06-17 14:11:51
2022-06-15 20:26:03
Artem Abaimov CASINO ROYALE EQUINEX Z
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-06-15 06:50:42
2022-06-14 22:11:56
Lena Bystra K-STARO
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
31 ACCEPTED 2022-06-15 06:50:45
2022-06-14 22:07:00
Dominika Kubacka ULJANA-K
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2022-06-15 06:50:47
2022-06-14 22:06:07
Dominika Kubacka KAZOU
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ACCEPTED 2022-06-15 06:50:49
2022-06-14 22:00:42
Artem Abaimov USZMINA K
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-06-15 06:50:54
2022-06-14 21:59:26
Artem Abaimov KAZOU
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
27 ACCEPTED 2022-06-15 06:50:56
2022-06-14 20:28:18
Antoni Śliwiński L-FABIA
  • 1x 6R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
26 ACCEPTED 2022-06-15 06:50:59
2022-06-14 20:27:17
Maria Śliwińska S TAJFUN
  • 2x 1R/Kuce 70/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy midi – wiek zawodnika 8-11 lat, wg. regulaminu WZJ
25 ACCEPTED 2022-06-14 19:37:06
2022-06-14 18:45:03
Marcelina Biernaczyk LEON
  • 2x 1R/Kuce 70/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy midi – wiek zawodnika 8-11 lat, wg. regulaminu WZJ
24 ACCEPTED 2022-06-14 19:38:15
2022-06-14 18:44:43
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 2x 1R/Kuce 70/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy midi – wiek zawodnika 8-11 lat, wg. regulaminu WZJ
23 ACCEPTED 2022-06-14 19:37:13
2022-06-14 16:35:59
Lila Kulesza JOWISZ
  • 2x 2R/Kuce 90/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy maxi – wiek zawodnika 9-15 lat, wg. regulaminu WZJ
22 ACCEPTED 2022-06-14 19:38:19
2022-06-14 16:35:38
Lila Kulesza NANDINA
  • 2x 2R/Kuce 90/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy maxi – wiek zawodnika 9-15 lat, wg. regulaminu WZJ
21 ACCEPTED 2022-06-14 19:37:21
2022-06-14 16:35:10
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 2x 2R/Kuce 90/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy maxi – wiek zawodnika 9-15 lat, wg. regulaminu WZJ
20 ACCEPTED 2022-06-14 19:37:25
2022-06-14 16:34:46
Wiktoria Cwalina ULILEN
  • 2x 3R/Duże konie 115/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkokonni - zawodnicy w wieku do 18 lat na dużych koniach, wg. regulaminu WZJ
19 ACCEPTED 2022-06-14 19:37:30
2022-06-14 16:33:56
Wiktoria Cwalina DIARADOS
  • 2x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2022-06-14 19:38:23
2022-06-13 16:41:49
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-06-14 19:37:42
2022-06-13 16:40:42
Oliwia Werblińska QUITE LASSY
  • 1x 4R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
16 ACCEPTED 2022-06-14 19:37:49
2022-06-13 09:03:11
Marta Baran ELY
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/L/zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-06-14 19:37:53
2022-06-13 09:01:45
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-06-14 19:37:58
2022-06-13 09:01:24
Antoni Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
13 ACCEPTED 2022-06-14 19:38:02
2022-06-12 20:37:01
Paulina Wachowiak ALBATROS M
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-06-14 19:38:07
2022-06-12 20:06:19
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-06-14 19:38:11
2022-06-11 11:35:44
Anna Jamsheer LOPIK'S APPIE
  • 2x 2R/Kuce 90/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy maxi – wiek zawodnika 9-15 lat, wg. regulaminu WZJ
  • 1x 4R/L/zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2022-06-11 08:36:52
2022-06-11 00:36:32
Laura Walicka LARINA
  • 2x 3R/Duże konie 115/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkokonni - zawodnicy w wieku do 18 lat na dużych koniach, wg. regulaminu WZJ
9 ACCEPTED 2022-06-11 08:36:50
2022-06-10 01:24:02
Martyna Kruś TSINGTAO L
  • 1x 3R/Duże konie 115/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkokonni - zawodnicy w wieku do 18 lat na dużych koniach, wg. regulaminu WZJ
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-06-11 08:36:49
2022-06-10 01:23:17
Julia Kuraszkiewicz MY LUCKY PENNY
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
7 ACCEPTED 2022-06-11 08:36:47
2022-06-10 01:22:37
Maria Kuraszkiewicz TICANOS
  • 2x 6R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/P/zwykły art .238.2.1
  • 2x 11R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
6 ACCEPTED 2022-06-11 08:36:46
2022-06-10 01:21:39
Nina Cieślińska DIANDRO RED WINE
  • 1x 3R/Duże konie 115/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkokonni - zawodnicy w wieku do 18 lat na dużych koniach, wg. regulaminu WZJ
  • 1x 8R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 13R/N/zwykły art 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-06-11 08:36:45
2022-06-09 22:39:54
Pola Szulczyńska LILLY
  • 1x 2R/Kuce 90/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy maxi – wiek zawodnika 9-15 lat, wg. regulaminu WZJ
4 ACCEPTED 2022-06-11 08:36:43
2022-06-09 22:38:48
Pola Szulczyńska GRAIGUECULLEN BENS BOY
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2R/Kuce 90/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy maxi – wiek zawodnika 9-15 lat, wg. regulaminu WZJ
3 ACCEPTED 2022-06-09 18:48:17
2022-06-09 16:10:56
Lena Radowicz CENNA
  • 1x 1R/Kuce 70/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy midi – wiek zawodnika 8-11 lat, wg. regulaminu WZJ
2 ACCEPTED 2022-06-08 13:57:19
2022-06-01 14:03:34
Mia Krol BRAWO
  • 1x 2R/Kuce 90/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy maxi – wiek zawodnika 9-15 lat, wg. regulaminu WZJ
1 ACCEPTED 2022-06-09 18:48:19
2022-05-22 21:04:55
Idalia Włodarczyk PIPI
  • 2x 1R/Kuce 70/Konkurs Kwalifikacyjny WTR - Wielkoponiacy midi – wiek zawodnika 8-11 lat, wg. regulaminu WZJ
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań
S
O041142
10147338
2. Akerman Katarzyna KJ Wolica
2003 (MJ.)
Brak
3. Arndt Gabrysia St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2008 (JM.)
O052288
4. Baran Marta KJ Stajnia Dąbrowscy
S
Brak
5. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
6. Bystra Lena Brak
2008 (JM.)
Brak
7. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
8. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
9. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
10. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
11. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
12. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
13. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
14. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
15. Darul Maria bpk
2003 (MJ.)
O042919
16. Filipek Zuzanna KS Pegaz w Chwałowicach
2007 (JM.)
O059759
17. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
18. Fryga Ewa bpk
2005 (J.)
O045552
19. Gawrońska Aleksandra KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0052080
20. Glińska Patrycja bpk
S
brak
21. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (J.)
O047731
22. Hołysz Nadia Brak
2003 (MJ.)
Brak
23. Hybiak Adam
24. Jamsheer Anna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O064152
25. Jazdończyk Anna KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O047890
26. Jerczyńska Izabela BPK
2008 (JM.)
Brsk
27. Kaczkowska Anna bpk
2007 (JM.)
brak
28. Kempa Julia Rajska Stajnia
2005 (J.)
brak
29. Kempa Karolina Stajnia Cicho-Sza
2005 (J.)
brak
30. Kmiecik Marika Bpk
2007 (JM.)
Brak
31. Kowalewska Martyna SKJ Syców
2003 (MJ.)
O052294
32. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
33. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
34. Król Dawid JUKS CZEKAN
2007 (JM.)
O066689
35. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063220
36. Kruś Martyna Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
37. Kubacka Dominika KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O049345
38. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
39. Kupijaj Dominika bpk
2004 (J.)
O050416
40. Kuraszkiewicz Julia Bez Przynależności Klubowej
2012 (Mł.)
Brak
41. Kuraszkiewicz Maria bpk
2010 (JM.)
O059716
42. Lisik Julia KJ RE-CO
2005 (J.)
O051682
43. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
44. Napieralska Dominika Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O025416
45. Napierała Gabriela KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
Brak
46. Panarowicz Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (J.)
O042901
47. Parol Mariusz KJ Wolica
S
O020370
48. Pszkit Hanna BPK WIE
2011 (Mł.)
O063801
49. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
S
O022122
50. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
51. Robakowska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
Brak
52. Śliwińska Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2014 (Mł.)
O065277
53. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
54. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
55. Szczęsna Daria SKJ Syców
S
Brak
56. Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
O063142
57. Tomaszewska Wiktoria KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O060491
58. Trojanowicz Borys St. Kraju Jumping Team
2006 (J.)
528003201707403
59. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
S
O036990
10273927
60. Wala Magdalena brak
2004 (J.)
brak
61. Walicka Laura SJ Kunowo
2008 (JM.)
O053970
62. Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2001 (MJ.)
O034662
63. Włodarczyk Idalia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
O067026
64. Wróbel Antoni brak
2002 (MJ.)
brak
65. Wrzesińska Natalia Bpk
2007 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

12

ADIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2018 klacz gniada/168 F: Ares
M: My Lady VII
brak B0101823S
2.

25

ALBATROS M WLKP POL 2018 wałach ciemnogniada/172 F: Magnum Vd Bisschop /
M: Atrakcja /
brak 616007610112018
3.

59

ALEHANDRO L SP POL 2010 wałach skarogniada/168 F: Rytm
M: Aischa L
- -
4.

8

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco / Voltaire
M: Atena / Caretino K
K028260 616009610154809
5.

87

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof”S Freddy
M: Bokkesprong camelia
Brak Pol 013610175508
6.

82

BARCELONA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/164 F: Awans
M: Bara
K023485 POL 006580243709
7.

77

BASCONIA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/169 F: ULCO
M: BONITA
K028987 616 007 61 00349 15
8.

86

BELLA CORIANO SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
9.

85

BLANKA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
Brak 616
10.

15

BRAWO MAŁY KOŃ POL 2010 wałach tarantowata/mk:149 F: nn /
M: nn /
K030203 616999640101810
11.

70

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
12.

34

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
13.

38

CARMEN SP POL 2004 klacz ciemnogniada/161 F: Qumball
M: Calisson
K010604 POL009670002004
14.

78

CASH JM HOL POL 2002 wałach gniada/168 F: Cash and Carry
M: Luna VIII
K024391 DE421000192302
15.

46

CASINO ROYALE EQUINEX Z ZANG BEL 2015 ogier gniada/173 F: Cor De La Bryere / Rantzau XX
M: Cor De La Bryere / Rantzau XX
K027539 056015Z55641315
16.

16

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi / Barako
M: Culiko / Topas
K023426 POL013610044207
17.

9

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
18.

71

CONVERTUS HOL POL 2014 ogier kasztanowata/182 F: Colman / Carthago
M: Colman / Carthago
K027150 DE421000042514
19.

61

CORBELLA WESTF GER 2013 klacz gniada/168 F: Cordess / Clinton
M: Farina De Laubry / Chin Chin
K026971 DE441410561913
20.

50

CORDIANO P PZHK (SP) POL 2018 wałach siwa/166 F: Calvino Z/ Calvin Z
M: Czunita K/ Gin Tonic Star
BRAK 616009610028318
21.

81

CUPIDO Z Szlachetna Półkrew POL 2012 wałach gniada/167 F: nn
M: nn
brak brak
22.

55

DARING VISION Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Sinndar
M: Dakiyah
Brak 15167523L
23.

19

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant de Semilly
M: Zarah DKG
K025675 DE418182545513
24.

30

DIARADOS OS GER 2016 wałach kara/mk:157 F: Diarado / Diamant De semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
25.

48

DON QUERIDO SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Quentin Z
M: Dona Requida
K034154 BO146349S
26.

79

EASY ZONE SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Emar / Maram
M: Emar / Maram
K018480 616009610138610
27.

58

EBI WLKP POL 2016 klacz gniada/182 F: Izopren
M: Etna
Brak -
28.

91

ELLAVINA HANOWERSKA GER 2008 Klacz Gniada F: Earl
M: Angelique
DE431313800708
29.

32

ELY WLKP POL 2017 klacz siwa/167 F: Rulon
M: Empara
Brak X
30.

35

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/172 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
31.

88

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
32.

89

GARBONOS KUC SWE 1994 wałach kasztanowata/kuc:- F: nn /
M: nn /
K002593 POL999610014194
33.

17

GRAIGUECULLEN BENS BOY ISH IRL 2009 wałach siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K033054 372414007030476
34.

54

HAMER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/175 F: Pasquinel
M: Hamira
K033757 Brak
35.

6

HAMERR WLKP POL 2015 wałach ciemnogniada/175 F: PASQUINEL/PABLO V.BERKENBROECK
M: HAMIRA/ERKON
K034717 616007610044115
36.

83

HB FIDELIO OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/174 F: Fidelio du Donjon
M: Ginster
K030785 DE418180068913
37.

56

IDA D SP POL 2015 klacz gniada/mk:157 F: Chardonnay L
M: Iris
Brak X
38.

60

IMPERIUM SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Donald Z / Diamant De Semilly
M: Inwazja / Ludger
K030485 6160096800320
39.

90

ISKRA ŚLĄSKA POL 2017 klacz kara/165 F: Pablo
M: Iwa
brak A0017235S
40.

37

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
41.

84

JASKIER Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Tabasko
M: Jaśmina
Brak B0124040S
42.

27

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K011731 POL013670007906
43.

72

JULINKA KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Buminka B
K028659 528003201400159
44.

39

K-STARO SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Starpower
M: Kamdża
brak 616009610196416
45.

74

KARINA NN POL 2016 klacz ciemnogniada/150 F: nn
M: nn
brak 616999610215715
46.

68

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
47.

41

KAZOU Pełna Krew Angielska POL 2018 wałach kara/164 F: Zazou
M: Kasetka
Brak
48.

47

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/175 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
49.

43

L-FABIA HOL POL 2013 klacz gniada/mk:157 F: Cornetino / Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3 / Landgraf I
K024781 DE421000602213
50.

13

LAKI PP SP ALB 2017 wałach gniada/164 F: Bankiet
M: Lizbona
Brak 616009670016517
51.

67

LANCELOT SP POL 2015 wałach gniada/170 F: ARES
M: LANDY
Brak 616009530207815
52.

11

LANITA ROSE KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Ulanka-Rose / Democraat
K033043 528003201603411
53.

24

LARINA NRPS POL 2009 klacz siwa/- F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito Van De Paardenwinning
K016920 528008090178909
54.

26

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
55.

28

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
56.

18

LILLY ISH POL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Shadows Dun / Silver Shadow
M: Matka: Rossie Clover / Moores Clover
K026539 372414005354830
57.

36

LOPIK'S APPIE NEW FOREST PONY NED 2005 wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
K022574 528018020051492
58.

73

LUTNIA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz kara/156 F: Herkules
M: Lameta
Brak 007610214505
59.

64

MEJ BE - POL 2017 klacz ciemnogniada/173 F: Osmsn muzra Trk
M: Birma
Brak
60.

49

MERCI WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: RULON
M: MAJA
BRAK B0124083S
61.

76

MONSUN HAFLINGER POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Maron
M: Monja
Brak 616013610049909
62.

51

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
K022015
63.

21

MY LUCKY PENNY KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:136 F: nn
M: nn
K030359 372414005312031
64.

3

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/mk:145 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
K026584 616013520102614
65.

33

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
66.

66

PA LADY P SP POL 2010 Klacz siwa F: HBC Lake Bid
M: Pala Carra P
brak
67.

53

PEGAZ WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/169 F: Larron
M: Polka
K029371 616007640051015
68.

2

PIPI KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:134 F: nn /
M: nn /
K021739 616999610261305
69.

57

PORANNA ROSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz siwa/166 F: Believe in me
M: Portina
brak 616009670038711
70.

31

QUITE LASSY WESTF POL 2010 klacz gniada/165 F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE441411588410
71.

10

RAFCONIA WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/180 F: Contendus / Contender
M: Rafa R / Vandamme
K034246 616007610160415
72.

69

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
73.

44

S TAJFUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:124 F: Galant /
M: Siren /
K019562 616013670129509
74.

20

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
K024577 616009640005713
75.

62

TREFL-K SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
76.

22

TSINGTAO L WESTFALSKA POL 2013 wałach skarogniada/169 F: Spiderman
M: Galina
K022800 DE441410365213
77.

29

ULILEN SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
78.

40

ULJANA-K SP POL 2016 klacz gniada/175 F: Lyjanero
M: Uleva
Brak 6160096100116
79.

63

ULJANOS-K SP POL 2017 ogier gniada/165 F: Quidamo /
M: Ulena - K / Lord Star
K032031 616009610080217
80.

42

USZMINA K SP POL 2018 klacz gniada/168 F: Chaman
M: Uleva
Brak 616009610065818
81.

14

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
82.

45

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
Rider Club
Competition
Prize
Abaimov Artem KS Jumping Events Poznań
250
SUM:
250.00
Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
100
SUM:
100.00
Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
200
100
200
200
600
600
SUM:
1900.00
Grzegorek Adrianna bpk
200
SUM:
200.00
Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
50
SUM:
50.00
Kruś Martyna Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
100
SUM:
100.00
Panarowicz Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
300
300
SUM:
600.00
Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
400
SUM:
400.00
Werblińska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
100
50
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KS Jumping Events Poznań
KAZOU (41)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
2022-06-26
8
2022-06-26
8
2022-06-26
9
TREFL-K (62)
2022-06-26
3
250
2022-06-26
8
2022-06-26
13
Akerman Katarzyna
KJ Wolica
2022-06-26
2022-06-26
Baran Marta
KJ Stajnia Dąbrowscy
ELY (32)
2022-06-25
1
2022-06-25
5
2022-06-26
5
2022-06-26
5
Biernaczyk Marcelina
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (26)
2022-06-25
2022-06-25
3
JACOB (37)
2022-06-25
2022-06-25
1
Bystra Lena
Brak
K-STARO (39)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
1
2022-06-26
7
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-06-25
5
2022-06-25
3
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
JULINKA (72)
2022-06-25
10
2022-06-25
4
2022-06-26
2
2022-06-26
3
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
2022-06-25
5
2022-06-25
4
2022-06-26
5
2022-06-26
4
Ciumek Marcin
Brak
2022-06-26
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
LEXUS (28)
2022-06-25
4
2022-06-25
ULILEN (29)
2022-06-25
3
2022-06-25
2022-06-25
3
2022-06-25
Dąbrowski Antoni
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-26
2
100
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
NIKI 77 (33)
2022-06-25
1
200
2022-06-25
3
100
2022-06-26
1
200
2022-06-26
2
200
2022-06-25
1
600
2022-06-26
1
600
Darul Maria
bpk
2022-06-26
11
2022-06-26
2022-06-26
7
2022-06-26
8
2022-06-25
6
2022-06-25
5
Filipek Zuzanna
KS Pegaz w Chwałowicach
2022-06-26
13
2022-06-26
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (8)
2022-06-26
5
2022-06-26
12
Fryga Ewa
bpk
MEJ BE (64)
2022-06-26
3
2022-06-26
Gawrońska Aleksandra
KJ Stajnia Dąbrowscy
MONSUN (76)
2022-06-25
1
2022-06-25
7
2022-06-26
12
2022-06-26
1
Glińska Patrycja
bpk
LAKI PP (13)
2022-06-26
11
2022-06-26
6
Grzegorek Adrianna
bpk
2022-06-25
4
2022-06-25
2
200
Hołysz Nadia
Brak
LUTNIA (73)
2022-06-26
13
2022-06-26
1
Hybiak Adam
2022-06-26
1
2022-06-26
9
Jamsheer Anna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-06-25
2
2022-06-25
Jazdończyk Anna
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
1
2022-06-26
10
Jerczyńska Izabela
BPK
2022-06-26
2022-06-26
15
Kaczkowska Anna
bpk
MONZA (51)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
2022-06-26
1
Kempa Karolina
Stajnia Cicho-Sza
2022-06-26
14
2022-06-26
Kluska Lena
bpk
2022-06-25
2022-06-25
7
2022-06-26
12
2022-06-26
12
Kmiecik Marika
Bpk
2022-06-26
3
2022-06-26
9
Kowalewska Martyna
SKJ Syców
ISKRA (90)
2022-06-26
14
2022-06-26
1
Kowalski Krzysztof
St. Kraju Jumping Team
KIREJRO (47)
2022-06-25
3
50
2022-06-25
8
2022-06-26
10
2022-06-26
9
Krajewska Klaudia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-25
6
2022-06-25
1
2022-06-26
9
2022-06-26
8
MERCI (49)
2022-06-25
2022-06-25
12
2022-06-26
1
2022-06-26
8
2022-06-25
9
2022-06-25
1
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Król Dawid
JUKS CZEKAN
PEGAZ (53)
2022-06-25
2022-06-25
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
BRAWO (15)
2022-06-25
2
Kruś Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2022-06-25
6
2022-06-25
7
2022-06-26
3
100
Kubacka Dominika
KS Jumping Events Poznań
2022-06-25
11
2022-06-25
11
2022-06-26
12
2022-06-26
KAZOU (41)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-06-25
5
2022-06-25
JOWISZ (27)
2022-06-25
7
2022-06-25
Kupijaj Dominika
bpk
2022-06-25
4
2022-06-25
2
2022-06-26
7
Kuraszkiewicz Julia
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
12
2022-06-26
8
Kuraszkiewicz Maria
bpk
TICANOS (20)
2022-06-25
2022-06-25
2
2022-06-26
16
2022-06-26
6
Lisik Julia
KJ RE-CO
2022-06-25
4
2022-06-25
9
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-06-25
1
2022-06-26
7
2022-06-26
5
Napieralska Dominika
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
ADIOS (12)
2022-06-26
1
2022-06-26
4
Napierała Gabriela
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-25
1
2022-06-25
7
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Panarowicz Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-06-25
5
2022-06-25
8
2022-06-26
2
2022-06-26
11
2022-06-25
2
2022-06-25
1
300
2022-06-26
6
2022-06-26
1
300
Parol Mariusz
KJ Wolica
HAMER (54)
2022-06-26
14
2022-06-26
6
Pszkit Hanna
BPK WIE
2022-06-25
2
2022-06-25
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
CINDY (9)
2022-06-26
10
2022-06-26
2
400
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (16)
2022-06-25
4
Robakowska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
IDA D (56)
2022-06-25
1
2022-06-25
7
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
L-FABIA (43)
2022-06-25
1
2022-06-25
7
Szczęsna Daria
SKJ Syców
EBI (58)
2022-06-25
9
2022-06-25
9
2022-06-26
8
2022-06-26
1
Szulczyńska Pola
KJ CH Jaszkowo
2022-06-25
1
2022-06-25
2
LILLY (18)
2022-06-25
6
Tomaszewska Wiktoria
KJ Stajnia Dąbrowscy
HAMERR (6)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
2
2022-06-26
4
Trojanowicz Borys
St. Kraju Jumping Team
2022-06-26
4
2022-06-26
15
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
2022-06-25
7
2022-06-25
8
2022-06-26
1
2022-06-26
10
2022-06-25
5
2022-06-25
6
2022-06-26
4
2022-06-26
7
Wala Magdalena
brak
2022-06-25
9
2022-06-25
2022-06-26
8
2022-06-26
Walicka Laura
SJ Kunowo
LARINA (24)
2022-06-25
3
Werblińska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-06-25
3
2022-06-25
6
CARMEN (38)
2022-06-25
2
100
2022-06-25
9
2022-06-26
3
50
2022-06-26
Włodarczyk Idalia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
PIPI (2)
2022-06-25
2022-06-25
Wróbel Antoni
brak
KARINA (74)
2022-06-26
2022-06-26
Wrzesińska Natalia
Bpk
CASH JM (78)
2022-06-26
6
2022-06-26

Number of Riders: 65

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 3 750.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl