Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
103 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:26
2022-05-12 23:36:49
Dominika Kubacka KAZOU
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
102 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:23
2022-05-12 23:33:36
Ewa Fryga MEJ BE
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
101 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:21
2022-05-12 23:12:01
Kornelia Stempniak ENIGMA
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
100 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:18
2022-05-12 23:11:44
Aleksandra Stempniak ASTENIA II
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
99 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:16
2022-05-12 23:11:21
Eliza Starczak SKY BREAKER
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
98 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:12
2022-05-12 23:10:56
Nikola Wierzba GRAND LEON BOY F
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:09
2022-05-12 23:01:14
Oliwia Wojewoda WODZIREJ
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
96 ACCEPTED 2022-05-12 20:42:08
2022-05-12 19:34:00
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
95 ACCEPTED 2022-05-12 16:24:11
2022-05-12 15:58:09
Krzysztof Kowalski KIREJRO
  • 1x 8R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/P/wzrastającego stopnia trudności
94 ACCEPTED 2022-05-12 07:46:05
2022-05-12 00:15:54
Aleksandra Skąpska CISALL FS
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
93 ACCEPTED 2022-05-11 22:47:37
2022-05-11 21:51:19
Tomasz Gałczyński GROGORY
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
92 ACCEPTED 2022-05-11 22:47:35
2022-05-11 21:50:32
Tomasz Gałczyński CHACCO RJT
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
91 ACCEPTED 2022-05-11 22:47:32
2022-05-11 21:46:42
Justyna Zajac BASTYLIA
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
90 ACCEPTED 2022-05-11 22:47:29
2022-05-11 21:26:00
Klaudia Górczyńska WICHER
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
89 ACCEPTED 2022-05-11 22:47:26
2022-05-11 21:25:21
Marek Strzyż DROPSI
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1R/L/zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-05-11 22:47:21
2022-05-11 21:19:24
Klaudia Górczyńska WERA GOLD
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1R/L/zwykły art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-05-11 17:55:55
2022-05-11 16:46:38
Maja Goncerzewicz BENTLEY J
  • 2x 1R/L/zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-05-11 17:55:52
2022-05-11 15:32:50
Szymon Stasiak MILLION PLEASURE
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-05-11 17:55:50
2022-05-11 15:31:01
Katarzyna Swierkowska LUCKY LUCK
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
84 ACCEPTED 2022-05-11 14:02:27
2022-05-11 12:42:20
Szymon Stasiak DIAMOND S Z
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
83 ACCEPTED 2022-05-11 14:02:30
2022-05-11 12:40:40
Kajetan Czarniecki CARETINI
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2022-05-11 14:02:32
2022-05-11 12:36:27
Zofia Marciniak ARAMIS
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
81 ACCEPTED 2022-05-11 14:02:35
2022-05-11 12:36:03
Oliwia Leboda RAMZES
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
80 ACCEPTED 2022-05-11 14:02:38
2022-05-11 11:47:02
Marta Wejfel BIANKA
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
79 ACCEPTED 2022-05-11 11:24:04
2022-05-11 10:56:02
Michał Skrzypkowski ROMEO
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
78 ACCEPTED 2022-05-11 11:24:02
2022-05-11 10:51:49
Tomasz Sadzki IROKEZ D
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L1/zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-05-11 10:26:21
2022-05-11 10:14:38
Kamil Grzelczyk CHIANTOS
  • 1x 10R/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 11R/C/zwykły art 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-05-11 10:26:18
2022-05-11 10:14:19
Kamil Grzelczyk TREFL-K
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2022-05-11 10:26:17
2022-05-11 10:11:53
Kamil Grzelczyk ULJANOS-K
  • 1x 1R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
74 ACCEPTED 2022-05-11 10:26:16
2022-05-11 10:06:38
Kamil Grzelczyk NOTTINGHAM S
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2022-05-11 08:44:12
2022-05-11 08:39:32
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2022-05-11 08:44:09
2022-05-11 08:38:07
Jakub Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
71 ACCEPTED 2022-05-11 08:44:06
2022-05-11 08:35:02
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2022-05-11 08:44:04
2022-05-11 08:33:06
Nadia Żaboklicka PANQUIDAM
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
69 ACCEPTED 2022-05-11 08:44:01
2022-05-11 08:32:19
Hania Lamek OLIWIER
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2022-05-11 08:43:59
2022-05-11 08:31:13
Olga Paleska MACH
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2022-05-11 08:43:56
2022-05-11 07:51:35
Aleksandra Gawrońska MONSUN
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
66 ACCEPTED 2022-05-11 06:30:28
2022-05-10 21:36:23
Judyta Koczorowska MADOU VD BISSCHOP
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
65 ACCEPTED 2022-05-11 06:30:25
2022-05-10 21:35:50
Judyta Koczorowska MIMATA G
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
64 ACCEPTED 2022-05-11 06:30:22
2022-05-10 21:35:24
Judyta Koczorowska CORONA
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
63 ACCEPTED 2022-05-11 06:30:18
2022-05-10 21:33:52
Bogusz Dąbrowski MERLIN VD PONDEROSA
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
62 ACCEPTED 2022-05-11 06:30:14
2022-05-10 21:33:15
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2022-05-11 06:30:11
2022-05-10 21:32:32
Daria Żminkowska ASTERIKS
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-05-11 06:30:07
2022-05-10 21:32:03
Dominika Bartosiewicz HAJDANA
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-05-10 21:15:45
2022-05-10 21:13:04
Dominika Kupijaj BASCONIA
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-05-10 21:15:48
2022-05-10 21:03:55
Igor Groblica BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
57 ACCEPTED 2022-05-10 21:15:51
2022-05-10 20:31:03
Emilia Machowska FELA
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-05-10 21:15:54
2022-05-10 20:30:29
Kornelia Nanowska FANTA EM
  • 2x 2R/L/licencyjny
55 ACCEPTED 2022-05-10 20:20:07
2022-05-10 19:25:56
Emilia Krześlak GOLDEN II
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/P/wzrastającego stopnia trudności
54 ACCEPTED 2022-05-10 19:14:20
2022-05-10 18:56:14
Julia Wylęga BRUTUS
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-05-10 19:14:18
2022-05-10 18:55:28
Marika Kmiecik PA LADY P
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L1/zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-05-10 13:32:21
2022-05-10 12:27:12
Maja Szumała PAXTON 2
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
51 ACCEPTED 2022-05-10 13:32:18
2022-05-10 12:26:30
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 10R/N/zwykły art 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-05-10 13:32:12
2022-05-10 12:25:53
Wiktoria Perz GUARO DE BOOM
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 8R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/P/wzrastającego stopnia trudności
49 ACCEPTED 2022-05-10 13:32:08
2022-05-10 10:23:20
Julia Trześniewska KARDO VAN’T STEENPUTJE
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 10R/N/zwykły art 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-05-10 09:32:10
2022-05-10 09:13:03
Joanna Przybyła PAXTON 2
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
47 ACCEPTED 2022-05-10 09:32:07
2022-05-10 08:55:55
Mariusz Gromada ROCCO
  • 1x 1R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-05-09 20:13:25
2022-05-09 20:11:18
Lena Bystra K-STARO
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
45 ACCEPTED 2022-05-09 20:11:07
2022-05-09 19:37:33
Magdalena Wala BARCELONA
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
44 ACCEPTED 2022-05-09 20:11:05
2022-05-09 19:25:48
Klaudia Krajewska DON QUERIDO
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 1R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2R/L/licencyjny
43 ACCEPTED 2022-05-09 17:28:25
2022-05-09 17:09:45
Kinga Olejniczak LIMERICK
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
42 ACCEPTED 2022-05-09 17:28:20
2022-05-09 16:46:12
Antonina Respondek BRAWURA
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
41 ACCEPTED 2022-05-09 17:28:18
2022-05-09 16:05:05
Lukasz Stodolny KING CLINTON
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
40 ACCEPTED 2022-05-09 17:28:15
2022-05-09 16:02:48
Lukasz Stodolny ADAGIO ORIGINAL COR
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
39 ACCEPTED 2022-05-11 22:47:18
2022-05-09 09:09:55
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
38 ACCEPTED 2022-05-08 19:56:10
2022-05-08 15:27:56
Maja Jazdończyk MAIK
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/licencyjny
37 ACCEPTED 2022-05-08 19:56:08
2022-05-08 15:27:11
Anna Jazdończyk WANDAL I
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/licencyjny
36 ACCEPTED 2022-05-08 19:56:05
2022-05-08 11:05:58
Aleksandra Leszczyńska COSIMA
  • 2x 1R/L/zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-05-08 19:56:02
2022-05-08 11:05:09
Aleksandra Leszczyńska CARATE L
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
34 ACCEPTED 2022-05-08 19:56:00
2022-05-08 10:21:34
Anita Walczak ORUS
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-05-08 19:55:57
2022-05-08 10:21:13
Anita Walczak TUNGA
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2022-05-08 19:55:54
2022-05-07 21:44:10
Marta Wylęga CALANDA
  • 1x 8R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/P/wzrastającego stopnia trudności
31 ACCEPTED 2022-05-10 21:15:57
2022-05-07 21:43:44
Marta Wylęga WHITE PRINCE - CH
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-05-07 20:49:40
2022-05-07 20:49:03
Antoni Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ACCEPTED 2022-05-07 20:49:37
2022-05-07 20:36:12
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
28 ACCEPTED 2022-05-07 20:49:35
2022-05-07 20:35:25
Mieszko Dąbrowski NIKI 77
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2022-05-07 20:49:29
2022-05-07 19:48:08
Oliwia Domagała AHMAR SAPHIR
  • 1x 1R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L1/zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-05-07 20:49:27
2022-05-07 14:15:52
Sara Wróbel EUROPA P
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
25 ACCEPTED 2022-05-07 12:48:08
2022-05-07 09:30:12
Tatiana Wenderska BANITA-SZ
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2022-05-07 12:48:05
2022-05-07 08:09:14
Jakub Przewdzięk MAJOR
  • 2x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-05-06 15:54:01
2022-05-06 12:01:24
Aleksandra Stempniewicz EMPATIA L
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-05-05 20:32:46
2022-05-05 15:13:57
Lena Kluska CHAPLAIN
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ACCEPTED 2022-05-05 20:32:43
2022-05-05 15:10:56
Anna Kaczkowska BRUCE
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
20 ACCEPTED 2022-05-08 23:17:47
2022-05-05 13:34:01
Dawid Ścibor WIĘŹBA
  • 1x 1R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L1/zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-05-07 20:49:24
2022-05-05 12:52:31
Beata Bosak ATHLETICO GRADUS
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
18 ACCEPTED 2022-05-05 11:34:10
2022-05-04 20:05:13
Anna Bondziul PRINCE LIBERATOR
  • 2x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-05-05 11:34:07
2022-05-04 16:44:59
Zosia Handke BREGO
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
16 ACCEPTED 2022-05-05 11:34:03
2022-05-04 13:31:12
Julia Wieruszewska OLIMPIA
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
15 ACCEPTED 2022-05-07 20:49:19
2022-05-04 13:30:38
Anna Korzeniewska DIALEKTYKA
  • 2x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-05-05 11:33:59
2022-05-04 12:38:01
Dominika Kubacka USZMINA K
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
13 ACCEPTED 2022-05-05 11:33:57
2022-05-04 12:37:39
Dominika Kubacka ULJANA-K
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
12 ACCEPTED 2022-05-05 11:33:54
2022-05-03 13:23:48
Julia Mikołajczyk GENTILA
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L1/zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-05-05 11:33:51
2022-05-02 11:42:01
Martyna Kowalewska ISKRA
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2022-04-29 08:41:28
2022-04-28 10:19:32
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 2x 2R/L/licencyjny
9 ACCEPTED 2022-04-27 19:29:04
2022-04-26 22:09:42
Marta Jurkiewicz LOCARNO
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-04-27 19:29:06
2022-04-26 15:35:43
Paulina Śliwa KARDAN
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-04-25 08:27:09
2022-04-22 22:59:41
Justyna Wacławek LAURA
  • 2x 3T/LL/do 90cm z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7R/L/zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-04-25 08:27:11
2022-04-22 22:59:14
Justyna Wacławek EMILE DU FRELUT
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10R/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 11R/C/zwykły art 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-04-25 08:27:15
2022-04-22 22:57:56
Justyna Wacławek MIDAS
  • 1x 3R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 8R/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/P/wzrastającego stopnia trudności
4 ACCEPTED 2022-04-25 08:27:30
2022-04-22 09:24:30
Maria Smaczna LYON B
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-04-25 08:27:33
2022-04-20 16:04:41
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 9R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 10R/N/zwykły art 238.2.1
  • 1x 11R/C/zwykły art 238.2.1
2 ACCEPTED 2022-04-13 14:05:36
2022-04-13 07:38:39
Maria Martyn SUŁTAN
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 10R/N/zwykły art 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-04-13 14:05:33
2022-04-11 14:21:30
Paulina Szulc BAKSZYSZ
  • 1x 4R/P/zwykły art .238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/P/wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 10R/N/zwykły art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banaszak Weronika KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O058257
2. Bartosiewicz Dominika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
S
Brak
3. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
4. Bosak Beata KS Pegaz
2001 (MJ.)
brak
5. Bystra Lena Brak
2008 (JM.)
Brak
6. Czarniecki Kajetan Bpk
2006 (J.)
Brak
7. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
8. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
9. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
10. Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O001204
11. Domagała Oliwia Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2008 (JM.)
O061797
12. Frankiewicz Alicja KJ Stajnia Dąbrowscy
2002 (MJ.)
O034687
13. Fryga Ewa bpk
2005 (J.)
O045552
14. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
15. Gawrońska Aleksandra KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0052080
16. Goncerzewicz Maja KJ Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
O054049
17. Górczyńska Klaudia JKS Moskit
S
O019389
18. Górczyńska Klaudia JKS Moskit Kalisz
2021 (Mł.)
O019389
19. Groblica Igor KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2007 (JM.)
O062743
20. Gromada Mariusz Niezrzeszony
S
O033062
21. Grzelczyk Kamil KJ Agri
S
O009181
22. Handke Zosia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O057458
23. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (J.)
O054095
24. Jazdończyk Anna KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
O047890
25. Jazdończyk Maja KJ Stajnia Dąbrowscy
2006 (J.)
0059746
26. Jurkiewicz Marta BPK
2006 (J.)
brak
27. Kaczkowska Anna bpk
2007 (JM.)
brak
28. Kluska Lena bpk
2007 (JM.)
brak
29. Kmiecik Marika Bpk
2007 (JM.)
Brak
30. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
31. Korzeniewska Anna Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O040031
32. Kowalewska Martyna SKJ Syców
2003 (MJ.)
O052294
33. Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
S
O038370
34. Krajewska Klaudia KJ Stajnia Dąbrowscy
S
O034925
35. Krześlak Emilia KJ Agri
2006 (J.)
O048393
36. Kubacka Dominika KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O049345
37. Kupijaj Dominika bpk
2004 (J.)
O050416
38. Lamek Hania KJ Atena
2008 (JM.)
O055656
39. Leboda Oliwia KJ Stobno
2011 (Mł.)
brak
40. Leszczyńska Aleksandra KJ Jumping Team Brynica
2005 (J.)
O045607
41. Lisik Julia KJ RE-CO
2005 (J.)
O051682
42. Machowska Emilia Stajnia Skoroszów
2010 (JM.)
brak
43. Marciniak Zofia Stobno
2012 (Mł.)
O063608
44. Martyn Maria KS Pegaz w Chwałowicach
2006 (J.)
953/22
45. Matuszczak Julia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2005 (J.)
Brak
46. Mikołajczyk Julia Klub Jeździecki Zagórów
2006 (J.)
O066985
47. Nanowska Kornelia bpk
S
O058449
48. Olejniczak Kinga Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
brak
49. Paleska Olga KJ Atena
2007 (JM.)
O052713
50. Perz Wiktoria Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O044315
51. Przewdzięk Jakub OSK Michalscy Trzebnica
2005 (J.)
O050863
52. Przybyła Joanna Stropieszyn
S
brak
53. Respondek Antonina KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2008 (JM.)
O061867
54. Sadzki Tomasz Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
S
O014408
55. Ścibor Dawid BPK
S
Brak
56. Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O036344
57. Skrzypkowski Michał Brak
S
Brak
58. Śliwa Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
LZRWZJ/1794/22
59. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
60. Starczak Eliza Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
S
O022121
61. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
62. Stempniak Aleksandra Stajnia Bursztynowa
2004 (J.)
Brak
63. Stempniak Kornelia Stajnia Bursztynowa
2009 (JM.)
Brak
64. Stempniewicz Aleksandra bpk
S
O038444
65. Stodolny Lukasz KJ Jan Kosicki
S
brak
66. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
67. Studniewski Lech Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
68. Swierkowska Katarzyna Bpk
2007 (JM.)
Brak
69. Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach
S
O025678
70. Szumała Maja Stajnia Stropieszyn
2005 (J.)
brak
71. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
72. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
73. Wala Magdalena brak
2004 (J.)
brak
74. Walczak Anita RAJSKA STAJNIA
2007 (JM.)
Brak
75. Wejfel Marta -
2004 (J.)
Brak
76. Wenderska Tatiana KJ RE-CO
2006 (J.)
O052276
77. Wieruszewska Julia Stowarzyszenie Interhorse
2001 (MJ.)
brak
78. Wierzba Nikola Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2003 (MJ.)
O038678
79. Wojewoda Oliwia Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
brak
80. Wróbel Sara bpk
2001 (MJ.)
O034362
81. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
82. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
83. Żaboklicka Nadia Atena Ostrzeszów
2007 (JM.)
brak
84. Zajac Justyna JKS MOSKIT
S
brak
85. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
86. Żminkowska Daria Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2003 (MJ.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

54

ADAGIO ORIGINAL COR HOL POL 2017 ogier gniada/173 F: Adagio De Talm / Lamm De Fetan
M: Cesena / Cardino
K032110 DE421000751017
2.

42

AHMAR SAPHIR SP POL 2010 wałach gniada/168 F: Torado II / It's Morado
M: Alisha H / Acord II
K017828 616009670104510
3.

14

AMIRA SP POL 2009 klacz kara/180 F: Ulco / Voltaire
M: Atena / Caretino K
K028260 616009610154809
4.

116

ARAGORN K OLD 2007 Wałach gn F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019
5.

96

ARAMIS HUCUŁ POL 2013 wałach myszata/kuc:140 F: /
M: /
K032127 /
6.

112

ASTENIA II MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/154 F: Agat
M: Asanti
K028020 616006580371815
7.

75

ASTERIKS MALOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/167 cm F: Heban
M: Atlanta
Brak 616006570070315
8.

10

ATHLETICO GRADUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/165 F: Court
M: Alysha H
brak 616 009 67 00404 03
9.

71

BAJKOWY KSIAŻĘ KUC FELIŃSKI POL 2014 wałach srokata/kuc:136 F: Wicher / Klejnot
M: Bajka / Waron
K031014 616013670099114
10.

19

BAKSZYSZ SP POL 2014 wałach gniada/163 F: Bankiet /
M: Bojana De Quidam / Quidam De Henry
K028975 616009610138414
11.

40

BANITA-SZ WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Carolus I / Carolus
M: Birma / Pikap
K028990 616007610045114
12.

87

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
13.

59

BARCELONA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/164 F: Awans
M: Bara
K023485 POL 006580243709
14.

70

BASCONIA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/169 F: ULCO
M: BONITA
K028987 616 007 61 00349 15
15.

105

BASTYLIA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Carolus I / Carolus
M: Brenna / Elektor
K011075 POL009611005100
16.

101

BENTLEY J KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:144 F: Wolf’s Robin
M: Bandera J
Brak DE126545673987678
17.

98

BIANKA POL 2011 Klacz gniada/156 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
18.

56

BRAWURA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K031027 6169995703527
19.

33

BREGO SP POL 2007 wałach gniada/163 F: Bajou Du Rouet /
M: Baccara /
K021984 POL009610087107
20.

36

BRUCE TINKER NLD 2008 Wałach inna/kuc: F:
M:
21.

68

BRUTUS WLKP POL 2014 wałach kara/165 F: Ulco /
M: Bora /
brak 616007610065514
22.

47

CALANDA SP POL 2017 klacz gniada/173 F: Bankiet
M: Casandra
Brak 616009670040217
23.

50

CARATE L HAN GER 2011 klacz ciemnokasztanowata/168 F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
K022373 DE431310077311
24.

95

CARETINI HOL POL 2018 wałach siwa/174 F: Caressini
M: /
/ /
25.

45

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
26.

106

CHACCO RJT OS POL 2011 wałach gniada/178 F: Chacco Blue
M: Cheenook
K025664 .
27.

37

CHAPLAIN HOLSZTYNSKA POL 2012 wałach siwa/175 F: Clearway
M: Kaluga
Bd Bd
28.

91

CHIANTOS SP POL 2011 wałach gniada/169 F: Chacco-blue
M: Brak
Brak Brak
29.

108

CISALL FS NIEM. SPORT. GER 2009 wałach gniada/171 F: Ciacomo / Cor De La Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
K018423 DE456570343309
30.

78

CORONA SP POL 2017 klacz gniada/165 F: Castelino bab św Helle
M: Cassandra
Brak 616009610097517
31.

51

COSIMA NIEM. SPORT. POL 2011 klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
K020643 DE498870333011
32.

8

DIALEKTYKA SP POL 2014 klacz kara/159 F: Phin Phin
M: D E.FEU D'HIVER
- 616 009 51 02383 14
33.

94

DIAMOND S Z ZANG POL 2017 wałach kara/169 F: Dominator 2000 Z
M: /
/ /
34.

58

DON QUERIDO SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Quentin Z
M: Dona Requida
K034154 BO146349S
35.

103

DROPSI SP GER 2015 wałach gniada/175 F: Diamant De Se Semilly /
M: Ex Libris /
brak DE410100557515
36.

24

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
37.

21

EMILE DU FRELUT SELLE FRANSAIS FRA 2014 wałach kara/181 F: Flying Morgenstern
M: Valerie du Frelut
Brak .
38.

38

EMPATIA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata/174 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elba / Batman
K027853 616009610072613
39.

113

ENIGMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: West
M: Evita
Brak POL009670032809
40.

41

EUROPA P WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/166 F: Bankiet
M: Epoka
brak 616007670013416
41.

73

FANTA EM SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Lord Liberator /
M: Fela / Lubicz
K032447 616009610019815
42.

72

FELA SP POL 2005 klacz siwa/160 F: Lubicz /
M: Festyna / Huf
K015374 POL009610082805
43.

29

GENTILA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Alvarez17
M: Gracja
K019545 616009610238111
44.

69

GOLDEN II SP POL 2012 wałach jasnokasztanowata/168 F: Imequyl
M: Garstka
K020666 616009590145712
45.

66

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
46.

110

GRAND LEON BOY F SP POL 2010 wałach gniada/173 F: Leonardo
M: Grand Lady
K019069 616009610049710
47.

107

GROGORY KWPN NED 2011 wałach gniada/170 F: Up To Date / Camerino
M: New Milion / Emillion
K026756 528003201104608
48.

65

GUARO DE BOOM SP POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Larron / Lancer II
M: Guarana / Alvarez 17
K031296 616009640071316
49.

74

HAJDANA SP POL 2018 klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Hera
Brak 616007610162818
50.

27

HB FIDELIO OLD POL 2013 wałach ciemnogniada/174 F: Fidelio du Donjon
M: Ginster
K030785 DE418180068913
51.

92

IROKEZ D SP POL 2013 wałach gniada/178 F: Corleolord L
M: Iris
Brak 616009610070813
52.

28

ISKRA ŚLĄSKA POL 2017 klacz kara/165 F: Pablo
M: Iwa
brak A0017235S
53.

60

K-STARO SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Starpower
M: Kamdża
brak 616009610196416
54.

117

KARAT - S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/168 F: Sanskryt
M: Korta
Brak POL 009611002902
55.

26

KARDAN WIELKOPOLSKI POL 2013 wałach srokata/167 cm F: Romeo
M: Karafka
Brak ...
56.

64

KARDO VAN’T STEENPUTJE BWP BEL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
57.

44

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
58.

115

KAZOU Pełna Krew Angielska POL 2018 wałach kara/164 F: Zazou
M: Kasetka
Brak
59.

55

KING CLINTON HOLSZTYŃSKA POL 2017 ogier gniada/170 F: Kingsroad
M: Doha
brak DE421000751517
60.

13

KIREJRO SP POL 2016 wałach siwa/175 F: Correro / Claudio
M: Kira / Landos II
K028988 616009640079916
61.

20

LAURA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/162 F: Ramet
M: Liza
. .
62.

57

LIMERICK Polski Koń Szlechetny Półkrwi POL 2007 ogier gniada/163 F: Denar
M: Lacosidia
O015098 B0107573S
63.

25

LOCARNO Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Rammstein
M: Liberta
brak
64.

99

LUCKY LUCK / POL 2015 wałach gniada/kuc:145 F: /
M: /
/ /
65.

23

LYON B WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Carolus I
M: Lady Bi
844/22 616007610057917
66.

82

MACH TYP SZLACHETNY POL 15 03 2009 wałach siwa/160 F: nn
M: nn
brak 616999661944409
67.

80

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 wałach kasztanowata/170 F: Stakkato / Spartan
M: Jade vd Bisschop / Ogano Sitte O
K028997 056002W00302227
68.

53

MAIK SP POL 2016 wałach siwa/162 F: Tajfun
M: Mesi
Brak 616009610160416
69.

39

MAJOR SP POL 2017 wałach kara/166 F: Tanos
M: Maja
K032207 POL006660035607
70.

114

MEJ BE - POL 2017 klacz ciemnogniada/173 F: Osmsn muzra Trk
M: Birma
Brak
71.

77

MERLIN VD PONDEROSA KWPN NED 2017 wałach gniada/177 F: Berlin / Cassini I
M: Hianne / Colandro
K031941 528003201708380
72.

22

MIDAS TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/160 F: NN
M: NN
Brak .
73.

100

MILLION PLEASURE HOL POL 2018 ogier gniada/164 F: Million dollar
M: /
/ /
74.

79

MIMATA G KWPN NED 2017 klacz kasztanowata/170 F: Homerun
M: Fanimata
Brak 528003201700419
75.

81

MONSUN HAFLINGER POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Maron
M: Monja
Brak 616013610049909
76.

43

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
77.

88

NOTTINGHAM S SP POL 2018 ogier gniada/169 F: Glasgow-w vh Merelsnest
M: Nestia S
Brak 616009520056218
78.

32

OLIMPIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/165 F: Lescibard L
M: Orawa
brak 616009610072013
79.

83

OLIWIER SP POL 10 04 2009 wałach gniada/174 F: Halogen
M: Oczara
K024484 616009610238809
80.

49

ORUS BRAK POL Brak wałach srokata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
81.

67

PA LADY P SP POL 2010 Klacz siwa F: HBC Lake Bid
M: Pala Carra P
brak
82.

84

PANQUIDAM SP POL 2012 wałach gniada/172 F: aaa
M: bbb
brak 616009661495212
83.

63

PAXTON 2 WESTWALSKA GER 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Potsdam
M: Piccolina
K020104 DE441410795702
84.

34

PRINCE LIBERATOR PKS POL 2018 wałach siwa/172 F: Lord Liberator
M: Petra
Brak 616009690106918
85.

97

RAMZES KUC POL 2008 wałach kara/kuc:118 F: Fokus
M: Ramondie
. POL013610007908
86.

62

ROCCO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach jasnogniada/170 F: Ulco
M: Rawa
K014079 POL009610019708
87.

93

ROMEO SP POL 2015 wałach kasztanowata/165 F: Historyk
M: Renoma
Brak B0101201S
88.

76

SAKE SP POL 2003 klacz gniada/169 F: Correro
M: Soja
Brak 009611193703
89.

111

SKY BREAKER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach ciemnogniada/163 F: Zinedine
M: Szafira
K033277 616009610100318
90.

86

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
K021200 POL732010014104
91.

18

SUŁTAN WLKP POL 2008 wałach kara/169 F: Esaul / Fort 59
M: Sanna / Bolivar
1348/22 POL007600396708
92.

15

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
93.

90

TREFL-K SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Cassilio
M: Tamiza-K
Brak 616009610027912
94.

48

TUNGA BRAK POL BRAK klacz gniada/BRAK F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
95.

30

ULJANA-K SP POL 2016 klacz gniada/175 F: Lyjanero
M: Uleva
Brak 6160096100116
96.

89

ULJANOS-K SP POL 2017 ogier gniada/170 F: Quidamo
M: Ulena - K
Brak 616009610080217
97.

31

USZMINA K SP POL 2018 klacz gniada/168 F: Chaman
M: Uleva
Brak 616009610065818
98.

85

VERONA SP POL 2008 klacz siwa/162 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Valencia / Compliment
K018832 616009640002608
99.

52

WANDAL I SP POL 2013 wałach siwa/161 F: Arktos / Geronimo
M: Wisienka / Paster
K029258 616009610032713
100.

102

WERA GOLD SP POL 2014 klacz siwa/172 F: Golden Aviator / Aviano
M: Wenus / Lotos
K032141 616009610059914
101.

12

WHITE PRINCE - CH WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/168 F: Corrado Son
M: Wena-Ch
Brak 616007610179915
102.

104

WICHER KUC POL 2017 wałach siwa/kuc:138 F: Nn
M: Nn
- -
103.

35

WIĘŹBA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz gniada/168 F: Banita
M: Widawa
Brak 616 006 54 00707 05
104.

109

WODZIREJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/179 F: FUNT
M: WANILIA
brak 616007600012312
Rider Club
Competition
Prize
Dąbrowski Mieszko KJ Stajnia Dąbrowscy
100
SUM:
100.00
Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
200
250
SUM:
450.00
Goncerzewicz Maja KJ Atena Ostrzeszów
200
SUM:
200.00
Grzelczyk Kamil KJ Agri
300
600
SUM:
900.00
Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
400
100
SUM:
500.00
Kowalski Krzysztof St. Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Martyn Maria KS Pegaz w Chwałowicach
100
SUM:
100.00
Perz Wiktoria Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
50
200
SUM:
250.00
Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
300
600
SUM:
900.00
Szulc Paulina KS Pegaz w Chwałowicach
50
SUM:
50.00
Zieniewicz Dominika KJ Wiki
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszak Weronika
KJ Stajnia Dąbrowscy
SUPRISE (15)
2022-05-14
4
2022-05-14
7
Bartosiewicz Dominika
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
HAJDANA (74)
2022-05-14
1
2022-05-14
9
2022-05-15
17
2022-05-15
7
Bosak Beata
KS Pegaz
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Bystra Lena
Brak
K-STARO (60)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
15
2022-05-15
17
Czarniecki Kajetan
Bpk
2022-05-14
1
2022-05-14
4
2022-05-15
1
2022-05-15
8
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
2022-05-14
4
2022-05-14
6
2022-05-15
10
2022-05-15
5
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-05-14
1
2022-05-14
13
Dąbrowski Mieszko
KJ Stajnia Dąbrowscy
NIKI 77 (43)
2022-05-14
2
100
2022-05-14
4
Domagała Oliwia
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2022-05-14
2
2022-05-14
8
2022-05-15
7
2022-05-15
Frankiewicz Alicja
KJ Stajnia Dąbrowscy
AMIRA (14)
2022-05-14
9
2022-05-14
8
Fryga Ewa
bpk
MEJ BE (114)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
11
2022-05-15
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2022-05-14
2
200
2022-05-14
3
250
GROGORY (107)
2022-05-14
4
Gawrońska Aleksandra
KJ Stajnia Dąbrowscy
MONSUN (81)
2022-05-14
1
2022-05-14
Goncerzewicz Maja
KJ Atena Ostrzeszów
VERONA (85)
2022-05-14
1
200
2022-05-14
10
BENTLEY J (101)
2022-05-14
1
Górczyńska Klaudia
JKS Moskit Kalisz
WERA GOLD (102)
2022-05-15
2022-05-15
16
2022-05-15
Górczyńska Klaudia
JKS Moskit
WICHER (104)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Groblica Igor
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2022-05-14
19
2022-05-14
1
Gromada Mariusz
Niezrzeszony
ROCCO (62)
2022-05-14
3
2022-05-14
2
Grzelczyk Kamil
KJ Agri
2022-05-15
13
2022-05-15
2022-05-15
2
2022-05-15
5
TREFL-K (90)
2022-05-15
1
300
2022-05-15
7
2022-05-15
1
600
Handke Zosia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
BREGO (33)
2022-05-14
7
2022-05-14
14
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2022-05-14
2
400
ARAGORN K (116)
2022-05-14
3
100
Jazdończyk Anna
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-05-14
15
2022-05-14
Jazdończyk Maja
KJ Stajnia Dąbrowscy
MAIK (53)
2022-05-14
10
2022-05-14
Jurkiewicz Marta
BPK
LOCARNO (25)
2022-05-14
1
2022-05-14
3
2022-05-15
10
2022-05-15
4
Kaczkowska Anna
bpk
BRUCE (36)
2022-05-14
22
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Kluska Lena
bpk
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Kmiecik Marika
Bpk
2022-05-15
1
2022-05-15
6
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
CORONA (78)
2022-05-14
22
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
17
2022-05-14
1
2022-05-14
28
2022-05-15
2022-05-15
26
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-15
2022-05-15
2
Korzeniewska Anna
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-05-14
6
2022-05-14
2022-05-15
5
2022-05-15
5
Kowalewska Martyna
SKJ Syców
ISKRA (28)
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-15
17
2022-05-15
1
Kowalski Krzysztof
St. Kraju Jumping Team
KIREJRO (13)
2022-05-15
1
2022-05-15
2
100
Krajewska Klaudia
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-05-14
8
2022-05-14
1
Krześlak Emilia
KJ Agri
2022-05-15
3
2022-05-15
Kubacka Dominika
KS Jumping Events Poznań
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
1
2022-05-15
1
2022-05-14
29
2022-05-14
22
2022-05-15
16
2022-05-15
1
KAZOU (115)
2022-05-15
11
2022-05-15
11
Kupijaj Dominika
bpk
2022-05-15
9
2022-05-15
Lamek Hania
KJ Atena
OLIWIER (83)
2022-05-14
1
2022-05-14
14
Leboda Oliwia
KJ Stobno
RAMZES (97)
2022-05-14
25
2022-05-14
1
2022-05-15
11
2022-05-15
1
Leszczyńska Aleksandra
KJ Jumping Team Brynica
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-15
COSIMA (51)
2022-05-14
4
2022-05-14
2022-05-15
7
2022-05-15
Lisik Julia
KJ RE-CO
2022-05-14
2022-05-14
Machowska Emilia
Stajnia Skoroszów
FELA (72)
2022-05-14
1
2022-05-14
11
Marciniak Zofia
Stobno
ARAMIS (96)
2022-05-14
1
2022-05-14
2022-05-15
1
2022-05-15
24
Martyn Maria
KS Pegaz w Chwałowicach
SUŁTAN (18)
2022-05-14
9
2022-05-14
9
2022-05-15
11
2022-05-15
3
100
Matuszczak Julia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
SAKE (76)
2022-05-14
12
2022-05-14
12
2022-05-15
9
2022-05-15
8
Nanowska Kornelia
bpk
2022-05-14
2022-05-14
Olejniczak Kinga
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Paleska Olga
KJ Atena
MACH (82)
2022-05-14
1
2022-05-14
13
Perz Wiktoria
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-05-14
3
2022-05-14
10
2022-05-15
3
2022-05-15
4
GRAL (66)
2022-05-14
3
50
2022-05-14
5
2022-05-15
1
200
2022-05-15
6
Przewdzięk Jakub
OSK Michalscy Trzebnica
MAJOR (39)
2022-05-14
12
2022-05-14
2022-05-15
12
2022-05-15
Respondek Antonina
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
BRAWURA (56)
2022-05-14
21
2022-05-14
1
Sadzki Tomasz
Klub Jeździecki Stajnia Dąbrowscy
2022-05-15
8
2022-05-15
Ścibor Dawid
BPK
2022-05-14
1
Skąpska Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
CISALL FS (108)
2022-05-14
1
300
2022-05-14
1
600
Skrzypkowski Michał
Brak
ROMEO (93)
2022-05-14
1
2022-05-14
21
Śliwa Paulina
Bez Przynależności Klubowej
KARDAN (26)
2022-05-14
1
2022-05-14
2
2022-05-15
22
2022-05-15
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
LYON B (23)
2022-05-15
21
2022-05-15
Starczak Eliza
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2022-05-15
1
2022-05-15
6
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2022-05-15
1
2022-05-15
1
2022-05-14
1
2022-05-14
4
Stempniak Aleksandra
Stajnia Bursztynowa
2022-05-15
2022-05-15
26
Stempniak Kornelia
Stajnia Bursztynowa
ENIGMA (113)
2022-05-15
1
2022-05-15
25
Stempniewicz Aleksandra
bpk
2022-05-15
22
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
1
Stodolny Lukasz
KJ Jan Kosicki
2022-05-14
6
2022-05-14
11
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
DROPSI (103)
2022-05-15
23
2022-05-15
Studniewski Lech
Bez Przynależności Klubowej
KARAT - S (117)
2022-05-15
19
Swierkowska Katarzyna
Bpk
2022-05-14
1
2022-05-14
26
2022-05-15
1
2022-05-15
25
Szulc Paulina
KS Pegaz w Chwałowicach
2022-05-14
7
2022-05-14
6
2022-05-15
3
50
2022-05-15
4
Szumała Maja
Stajnia Stropieszyn
2022-05-14
1
Trześniewska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2022-05-14
5
2022-05-14
11
2022-05-15
6
2022-05-15
Wacławek Justyna
BPK - SLA
LAURA (20)
2022-05-14
16
2022-05-14
2022-05-15
2022-05-15
18
2022-05-14
8
2022-05-14
5
MIDAS (22)
2022-05-14
5
2022-05-14
2022-05-15
5
2022-05-15
7
Wala Magdalena
brak
2022-05-14
1
2022-05-14
1
2022-05-15
17
2022-05-15
Walczak Anita
RAJSKA STAJNIA
TUNGA (48)
2022-05-15
1
2022-05-15
14
ORUS (49)
2022-05-15
17
2022-05-15
3
Wejfel Marta
-
BIANKA (98)
2022-05-15
1
2022-05-15
11
Wenderska Tatiana
KJ RE-CO
2022-05-14
1
2022-05-15
23
2022-05-15
2
2022-05-14
Wieruszewska Julia
Stowarzyszenie Interhorse
OLIMPIA (32)
2022-05-14
23
2022-05-14
19
2022-05-15
17
2022-05-15
20
Wierzba Nikola
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2022-05-15
4
2022-05-15
6
Wojewoda Oliwia
Atena Ostrzeszów
WODZIREJ (109)
2022-05-14
27
2022-05-14
1
Wróbel Sara
bpk
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-15
2022-05-15
18
Wylęga Julia
bpk
BRUTUS (68)
2022-05-15
15
2022-05-15
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2022-05-15
2022-05-15
CALANDA (47)
2022-05-15
4
2022-05-15
12
Żaboklicka Nadia
Atena Ostrzeszów
2022-05-14
1
2022-05-14
Zajac Justyna
JKS MOSKIT
BASTYLIA (105)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2022-05-15
8
2022-05-15
2
200
Żminkowska Daria
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica
2022-05-14
1
2022-05-14
7
2022-05-15
1
2022-05-15
24

Number of Riders: 86

Number of Horses: 104

The sum of prizes: 3 750.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl