Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
33 ACCEPTED 2021-09-30 22:21:10
2021-09-30 21:47:32
Maja Handke MILKA
  • 2x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
32 ACCEPTED 2021-09-30 20:53:35
2021-09-30 20:33:10
Marcin Początek DAIM 13
  • 2x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 (wysokość przeszkód do 100cm)
31 ACCEPTED 2021-09-30 20:53:38
2021-09-30 20:32:35
Maria Antoniak ALABAMA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 (wysokość przeszkód do 100cm)
30 ACCEPTED 2021-09-30 20:53:41
2021-09-30 20:32:26
Anita Walczak TUNGA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 (wysokość przeszkód do 100cm)
29 ACCEPTED 2021-09-30 20:53:44
2021-09-30 20:32:05
Anita Walczak ORUS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 (wysokość przeszkód do 100cm)
28 ACCEPTED 2021-09-30 20:29:41
2021-09-30 19:50:45
Marika Kmiecik PA LADY P
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 (wysokość przeszkód do 100cm)
27 ACCEPTED 2021-09-30 20:29:38
2021-09-30 19:50:17
Izabela Jerczyńska LANCELOT
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
26 ACCEPTED 2021-09-30 20:29:36
2021-09-30 19:49:50
Patrycja Glińska MIĘDZY SŁOWAMI
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
25 ACCEPTED 2021-09-30 20:29:31
2021-09-30 19:49:22
Julia Wylęga BRUTUS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 (wysokość przeszkód do 100cm)
24 ACCEPTED 2021-09-30 19:39:47
2021-09-30 19:37:25
Julia Kempa JASKIER
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
23 ACCEPTED 2021-09-30 19:14:24
2021-09-30 12:14:14
Patrycja Waloch SANDRO STAR
  • 2x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
22 ACCEPTED 2021-09-30 19:14:22
2021-09-30 12:10:41
Karolina Stafiniak FANTAZJA-W
  • 2x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
21 ACCEPTED 2021-09-30 08:56:37
2021-09-30 06:28:27
Maja Kryjom BALLADA
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
20 ACCEPTED 2021-09-30 08:56:36
2021-09-30 06:28:03
Maja Kryjom AMOR
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
19 ACCEPTED 2021-09-30 08:56:35
2021-09-30 06:27:22
Maria Puchała AMOR
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
18 ACCEPTED 2021-09-30 08:56:33
2021-09-30 06:26:43
Maria Puchała BALLADA
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
17 ACCEPTED 2021-09-30 08:56:32
2021-09-29 22:04:10
Wiktoria Kubiak WHISPER
  • 2x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
16 ACCEPTED 2021-09-30 08:56:31
2021-09-29 20:51:28
Weronika Świerczewska LUIZA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
15 ACCEPTED 2021-09-30 08:56:30
2021-09-29 20:50:04
Marta Śmigielska BIANKA
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
14 ACCEPTED 2021-09-30 08:56:28
2021-09-29 20:48:34
Zuzanna Presiak LUIZA
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
13 ACCEPTED 2021-09-29 15:49:01
2021-09-29 07:10:02
Jolanta Napierała POLA D
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 (wysokość przeszkód do 100cm)
12 ACCEPTED 2021-09-29 15:48:57
2021-09-29 07:09:28
Laura Senenko POLA D
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
11 ACCEPTED 2021-09-29 15:48:55
2021-09-28 22:13:50
Aleksandra Duszyńska LORDINA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 (wysokość przeszkód do 100cm)
10 ACCEPTED 2021-09-30 08:56:27
2021-09-28 22:04:55
Julia Rachwał WIKTORIA
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
9 ACCEPTED 2021-09-29 15:48:50
2021-09-28 22:03:58
Roksana Kubiak BIASKA
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
8 ACCEPTED 2021-09-29 15:48:48
2021-09-28 21:52:35
Zuzanna Pawlak STOKROTKA
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
7 ACCEPTED 2021-09-29 15:48:45
2021-09-28 21:48:36
Amelia Jasiak SELENA
  • 1x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
6 ACCEPTED 2021-09-29 15:48:42
2021-09-28 14:32:19
Aleksandra Chłopaś LA PIPPA
  • 2x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
5 ACCEPTED 2021-09-29 15:48:39
2021-09-28 12:18:40
Wiktoria Pietras EMIRAT
  • 2x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
4 ACCEPTED 2021-09-28 09:19:34
2021-09-27 22:24:56
Magdalena Przybylska PCHEŁKA
  • 2x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
3 ACCEPTED 2021-09-29 20:41:50
2021-09-27 20:25:16
Oliwia Zgarda TOSIA
  • 2x 1/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 70cm)
2 ACCEPTED 2021-09-28 09:19:39
2021-09-27 19:50:30
Zosia Handke FIGARO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 (wysokość przeszkód do 100cm)
1 ACCEPTED 2021-09-25 12:18:36
2021-09-24 21:02:00
Dominika Kupijaj BASCONIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 3/L/Zwykły art. 238.2.1 (wysokość przeszkód do 100cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antoniak Maria kj kaja cekow
2007 (JM.)
brak
2. Chłopaś Aleksandra JKS Moskit Kalisz
2006 (JM.)
0060204
3. Duszyńska Aleksandra -
2004 (J.)
Brak
4. Glińska Patrycja bpk
S
brak
5. Górczyńska Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O019389
6. Handke Maja Olmet Ostsped Ostrów Wielkopolski
2012 (Mł.)
Brak
7. Handke Zosia KJ Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O057458
8. Jasiak Amelia Ranczo Bobrowniki
2007 (JM.)
brak
9. Jerczyńska Izabela BPK
2008 (JM.)
Brsk
10. Kempa Julia Rajska Stajnia
2005 (J.)
brak
11. Kmiecik Marika Bpk
2007 (JM.)
Brak
12. Kryjom Maja KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2009 (JM.)
Brak
13. Kubiak Magdalena
14. Kubiak Roksana Ranczo Bobrowniki
2007 (JM.)
brak
15. Kubiak Wiktoria Bpk
2002 (MJ.)
Brak
16. Kupijaj Dominika Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050416
17. Machowska Emilia Stajnia Skoroszów
2010 (Mł.)
brak
18. Nanowska Kornelia
19. Napierała Jolanta Stajnia prywatna
2002 (MJ.)
brak
20. Pawlak Zuzanna Ranczo Bobrowniki
2008 (JM.)
Brak
21. Pietras Wiktoria WKJ Lublin SJ Wieża
2007 (JM.)
O064687
22. Początek Marcin KJ Kaja Ceków
S
O009988
23. Presiak Zuzanna -
2008 (JM.)
-
24. Przybylska Magdalena JKS Moskit Kalisz
2005 (J.)
Brak
25. Puchała Maria KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2005 (J.)
Brak
26. Rachwał Julia Ranczo Bobrowniki
2010 (Mł.)
brak
27. Senenko Laura Stajnia prywatna
2010 (Mł.)
brak
28. Śmigielska Marta -
2008 (JM.)
-
29. Stafiniak Karolina WZJ Lublin sekcja jeździecka Wieża
2010 (Mł.)
O065017
30. Stempniak Kornelia Stajnia Bursztynowo
2008 (JM.)
brak
31. Świerczewska Weronika -
2007 (JM.)
-
32. Walczak Anita RAJSKA STAJNIA
2007 (JM.)
Brak
33. Waloch Patrycja WKJ Lublin sekcja jeździecka Wieża
2004 (J.)
Brak
34. Wróbel Paweł Bpk
35. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
36. Zgarda Oliwia -
2002 (MJ.)
O050430
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

27

ALABAMA MALOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/166 F: barnaba
M: astra
brak 616006580439513
2.

17

AMOR HUCULSKA POL 2014 wałach kara/kuc:140 F: Wicher
M: A-Rosa
Brak 616012540078814
3.

36

ASTENIA F:
M:
4.

16

BALLADA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Emeryt /
M: Bonita /
brak
5.

3

BASCONIA WIELKOPOLSKA POL 2015 Klacz kasztanowata/169 F: ULCO
M: BONITA
K028987 616 007 61 00349 15
6.

14

BIANKA POL 2011 Klacz gniada/156 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
7.

10

BIASKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Eskudao /
M: Brescia /
brak
8.

22

BRUTUS WLKP POL 2014 wałach kara/165 F: Ulco /
M: Bora /
brak 616007610065514
9.

35

CONGO F:
M:
10.

26

DAIM 13 OLDENBURSKA GER 2010 wałach skarogniada/172 F: don primus
M: huptstutbuch dynamik
brak de 433330049310
11.

6

EMIRAT MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kara/157 F: Halogen
M: Europejka
K016649 Pol 006590136108
12.

33

FANTA F:
M:
13.

18

FANTAZJA-W Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 klacz bułana/kuc:138 F: Tel Aviv
M: Flika-W
Brak 616013580360216
14.

32

FELA SP POL 2005 klacz siwa/160 F: Lubicz
M: Festyna
brak POL 009610082805
15.

5

FIGARO SP POL 2006 wałach gniada/168 F: Vis Versa /
M: Figa /
K013733 POL009590242606
16.

21

JASKIER Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach ciemnogniada/168 F: Tabasko
M: Jaśmina
Brak B0124040S
17.

7

LA PIPPA HOL POL 2002 klacz siwa/168 F: Lacapo
M: U-Cordia
Brak DE42100039302
18.

24

LANCELOT SP POL 2015 wałach gniada/170 F: ARES
M: LANDY
Brak 616009530207815
19.

31

LEMA F:
M:
20.

11

LORDINA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/mk:158 F: Lord Z
M: Maksyma
K029874 DE 441410928814
21.

13

LUIZA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kara/165cm F: Barbur
M: Laura
brak
22.

23

MIĘDZY SŁOWAMI Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach kasztanowata F: Calderon /
M: Manolita /
brak
23.

30

MILKA --- POL 2006 Klacz inna F: ---
M: ----
brak
24.

29

ORUS BRAK POL Brak wałach srokata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
25.

25

PA LADY P SP POL 2010 Klacz siwa F: HBC Lake Bid
M: Pala Carra P
brak
26.

4

PCHEŁKA KUC POL 2003 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak 999530074603
27.

12

POLA D MAŁY KOŃ POL 2013 Klacz srokata/mk:150 F: Apatyt
M: Polonia
brak
28.

19

SANDRO STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/168 F: Lord Liberator
M: Star Light
Brak 616009690086815
29.

8

SELENA HAFLINGER POL 2001 Klacz kasztanowata/mk: F: Adonis /
M: Saphier /
brak
30.

9

STOKROTKA KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:120 F: brak
M: Brak
Brak Pol 999611119800
31.

1

TOSIA SP POL 2016 klacz kara/158 F: Łuk
M: Tina
Brak 616009610194816
32.

28

TUNGA BRAK POL BRAK klacz gniada/BRAK F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
33.

15

WHISPER SP POL 2016 wałach kasztanowata/160 F: Ezir
M: Wanessa
Brak 616999670113016
34.

34

WICHER ŚLĄSKA POL 2015 Wałach gniada/163 F: Palant
M: Prymus
Brak 616008670031515 Brak
35.

2

WIKTORIA HAFLINGER POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant
M: Wicki
Brak POL 0136101490
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Chłopaś Aleksandra
JKS Moskit Kalisz
2021-10-03
5
2021-10-03
9
Duszyńska Aleksandra
-
LORDINA (11)
2021-10-03
2
2021-10-03
1
Glińska Patrycja
bpk
2021-10-03
6
2021-10-03
11
Górczyńska Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
WICHER (34)
2021-10-03
2021-10-03
Jasiak Amelia
Ranczo Bobrowniki
SELENA (8)
2021-10-03
7
Jerczyńska Izabela
BPK
2021-10-03
2021-10-03
Kempa Julia
Rajska Stajnia
JASKIER (21)
2021-10-03
2021-10-03
Kmiecik Marika
Bpk
2021-10-03
10
2021-10-03
8
Kryjom Maja
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
BALLADA (16)
2021-10-03
1
AMOR (17)
2021-10-03
15
Kubiak Magdalena
CONGO (35)
2021-10-03
7
2021-10-03
4
Kubiak Roksana
Ranczo Bobrowniki
BIASKA (10)
2021-10-03
14
2021-10-03
Kubiak Wiktoria
Bpk
WHISPER (15)
2021-10-03
10
2021-10-03
Kupijaj Dominika
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2021-10-03
5
2021-10-03
3
Machowska Emilia
Stajnia Skoroszów
FELA (32)
2021-10-03
4
2021-10-03
6
Nanowska Kornelia
FANTA (33)
2021-10-03
12
2021-10-03
Napierała Jolanta
Stajnia prywatna
POLA D (12)
2021-10-03
13
2021-10-03
Pawlak Zuzanna
Ranczo Bobrowniki
2021-10-03
Pietras Wiktoria
WKJ Lublin SJ Wieża
EMIRAT (6)
2021-10-03
2021-10-03
Początek Marcin
KJ Kaja Ceków
DAIM 13 (26)
2021-10-03
9
2021-10-03
Presiak Zuzanna
-
LUIZA (13)
2021-10-03
12
Przybylska Magdalena
JKS Moskit Kalisz
2021-10-03
2
2021-10-03
Puchała Maria
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
BALLADA (16)
2021-10-03
3
AMOR (17)
2021-10-03
11
Rachwał Julia
Ranczo Bobrowniki
2021-10-03
8
2021-10-03
Śmigielska Marta
-
BIANKA (14)
2021-10-03
2021-10-03
Stafiniak Karolina
WZJ Lublin sekcja jeździecka Wieża
2021-10-03
2021-10-03
Stempniak Kornelia
Stajnia Bursztynowo
ASTENIA (36)
2021-10-03
4
2021-10-03
6
Świerczewska Weronika
-
LUIZA (13)
2021-10-03
Walczak Anita
RAJSKA STAJNIA
TUNGA (28)
2021-10-03
3
2021-10-03
7
ORUS (29)
2021-10-03
1
2021-10-03
2
Waloch Patrycja
WKJ Lublin sekcja jeździecka Wieża
2021-10-03
9
2021-10-03
Wylęga Julia
bpk
BRUTUS (22)
2021-10-03
8
2021-10-03
5
Zgarda Oliwia
-
TOSIA (1)
2021-10-03
13
2021-10-03

Number of Riders: 36

Number of Horses: 35

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl