Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

VIII Święto Konia - zawody w skokach i powożeniu
Rychlik k/Trzcianki, 5 września 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
93 ACCEPTED 2021-09-03 14:52:11
2021-09-03 14:46:04
Maja Rybczak ARES
  • 1x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
92 ACCEPTED 2021-09-03 11:23:33
2021-09-03 11:02:49
Katarzyna Olender ARES
  • 1x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
91 ACCEPTED 2021-09-03 09:33:09
2021-09-02 23:03:36
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
90 ACCEPTED 2021-09-03 09:33:05
2021-09-02 22:35:26
Maria Chyzińska RAMONA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
89 ACCEPTED 2021-09-03 09:33:02
2021-09-02 22:17:17
Gabriel Szutkowski BAMBO
  • 1x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
88 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:59
2021-09-02 22:15:15
Kołodziejczyk Alicja RENOMA
  • 1x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
87 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:56
2021-09-02 22:14:15
Kapela Maja RENOMA
  • 1x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
86 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:48
2021-09-02 22:03:00
Adrianna Jaworska MITZI
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
85 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:44
2021-09-02 21:59:37
Lidka Wojciechowska WENIG
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
84 PRE-APPROVED 2021-09-03 09:32:40
2021-09-02 21:58:48
Monika Złocińska REZYDENT
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
83 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:36
2021-09-02 21:57:58
Aleksandra Wróbel REDOX
  • 2x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
82 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:31
2021-09-02 21:57:39
Anna Machowska PIK SPIKER
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
81 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:26
2021-09-02 21:51:55
Karolina Krzywonos IWAN
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
80 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:23
2021-09-02 21:49:30
Lena Antoniak BAMBO
  • 1x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
79 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:19
2021-09-02 21:08:52
Klaudia Schubert BALATON
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
78 ACCEPTED 2021-09-02 20:26:30
2021-09-02 16:57:57
Marta Bronnenberg AKT
  • 2x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
77 ACCEPTED 2021-09-02 16:26:19
2021-09-02 15:58:34
Martyna Goleśniewska MONTANO
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
76 ACCEPTED 2021-09-02 16:26:17
2021-09-02 14:11:17
Zuzanna Magdziarz NERON
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
75 ACCEPTED 2021-09-02 16:26:15
2021-09-02 13:51:24
Aleksander Lauk CARROSO AK
  • 2x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
74 ACCEPTED 2021-09-02 16:26:07
2021-09-02 13:50:50
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 2x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
73 ACCEPTED 2021-09-02 16:26:04
2021-09-02 13:50:24
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 2x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
72 ACCEPTED 2021-09-02 16:26:02
2021-09-02 13:49:58
Marta Bronnenberg FESTA
  • 2x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
71 ACCEPTED 2021-09-02 16:26:00
2021-09-02 13:49:21
Jagoda Chrząszczak COSTA SERENA
  • 2x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
70 ACCEPTED 2021-09-02 16:25:58
2021-09-02 13:49:03
Jerzy Lauk JUBEL
  • 1x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
69 ACCEPTED 2021-09-02 16:25:55
2021-09-02 13:48:15
Tymon Maślak JUBEL
  • 1x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
68 ACCEPTED 2021-09-02 16:25:53
2021-09-02 13:46:43
Pola Maślak JUBEL
  • 1x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
67 ACCEPTED 2021-09-02 11:50:27
2021-09-02 11:38:46
Nadia Michalska SAMIRA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 2x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
66 ACCEPTED 2021-09-02 11:50:25
2021-09-02 09:18:10
Oskar Czostek IDAM
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
65 ACCEPTED 2021-09-02 11:50:23
2021-09-02 09:13:36
Oskar Czostek TRIBUTE IPO
  • 2x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
64 ACCEPTED 2021-09-02 08:27:01
2021-09-02 07:58:29
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
63 ACCEPTED 2021-09-02 08:26:59
2021-09-02 07:58:08
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
62 ACCEPTED 2021-09-02 07:19:30
2021-09-01 22:10:05
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
61 ACCEPTED 2021-09-02 07:19:26
2021-09-01 21:54:11
Łukasz Polimirski CHESTER MURY MARAIS Z
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
60 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:12
2021-09-01 21:09:15
Joanna Wróbel RAMONA
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
59 ACCEPTED 2021-09-01 21:19:11
2021-09-01 21:08:41
Kalina Piątek WIKA
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
58 ACCEPTED 2021-09-01 21:19:09
2021-09-01 21:07:58
Judyta Wieczorek WIKA
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
57 ACCEPTED 2021-09-01 21:19:06
2021-09-01 21:07:18
Zofia Mielcarek ROSALYNN RABBANI WN
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
56 ACCEPTED 2021-09-01 21:19:03
2021-09-01 21:06:51
Julia Maćkowiak ROSALYNN RABBANI WN
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
55 ACCEPTED 2021-09-01 21:19:00
2021-09-01 21:06:10
Julia Nawrot AMOREK
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
54 ACCEPTED 2021-09-01 19:57:55
2021-08-31 20:35:23
Grzegorz Schubert KORTEZ
  • 2x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
53 ACCEPTED 2021-09-01 19:57:58
2021-08-31 20:03:46
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
52 ACCEPTED 2021-08-31 14:07:01
2021-08-31 14:02:27
Michał Idzikowski MANTA - J
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
51 ACCEPTED 2021-08-31 09:04:57
2021-08-31 08:54:24
Aleksandra Lemańska CORVETA O
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
50 ACCEPTED 2021-08-31 09:04:53
2021-08-31 07:22:09
Sławomir Bramowicz JUST DO IT
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
49 ACCEPTED 2021-08-31 09:04:40
2021-08-31 07:21:28
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
48 ACCEPTED 2021-08-31 09:04:36
2021-08-31 07:20:24
Nina Bramowicz HETMAN
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
47 ACCEPTED 2021-08-31 09:04:19
2021-08-31 07:19:17
Nina Bramowicz ISKIERKA
  • 2x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
46 ACCEPTED 2021-08-31 09:04:16
2021-08-30 23:13:24
Anna Machowska REZYDENT
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
45 ACCEPTED 2021-08-31 09:04:12
2021-08-30 23:09:59
Karolina Krzywonos RILAND
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
44 ACCEPTED 2021-08-31 09:04:09
2021-08-30 23:09:35
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
43 ACCEPTED 2021-08-31 09:04:05
2021-08-30 23:08:59
Katarzyna Nowacka INDIA
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
42 ACCEPTED 2021-08-31 09:04:02
2021-08-30 23:08:24
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
41 ACCEPTED 2021-08-31 09:03:58
2021-08-30 23:07:52
Michał Remisz MEDUZA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
40 ACCEPTED 2021-08-31 09:03:54
2021-08-30 23:07:35
Lidka Wojciechowska RAKTILA
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
39 ACCEPTED 2021-09-03 09:32:10
2021-08-30 23:06:16
Lidka Wojciechowska MITZI
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
38 ACCEPTED 2021-08-31 09:03:47
2021-08-30 23:05:20
Alicja Żurakowska-Krzywonos TUZ
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
37 ACCEPTED 2021-08-31 09:03:43
2021-08-30 21:47:42
Małgorzata Benrot ETNA
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
36 ACCEPTED 2021-08-31 09:03:39
2021-08-30 20:26:42
Gabrysia Przyłucka RIO GRANDE
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
35 ACCEPTED 2021-08-31 09:03:36
2021-08-30 19:37:52
Gabrysia Przyłucka NORKA
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
34 ACCEPTED 2021-08-31 09:03:32
2021-08-30 19:37:18
Aneta Hejak DAFNE
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
33 ACCEPTED 2021-08-31 09:03:29
2021-08-30 16:50:58
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
32 ACCEPTED 2021-08-31 09:03:25
2021-08-30 14:42:04
Angelika Wesołowska ISKRA
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
31 ACCEPTED 2021-08-30 10:40:31
2021-08-29 10:32:51
Patrycja Sosnowska MAX
  • 2x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
30 ACCEPTED 2021-09-02 08:50:54
2021-08-29 10:32:20
Marianna Bekas PAJKA
  • 2x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
29 ACCEPTED 2021-08-30 10:40:27
2021-08-29 10:31:42
Liwia Romanowska JAGODA
  • 2x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
28 ACCEPTED 2021-09-04 11:40:35
2021-08-28 21:59:06
Aleksandra Małek KASJOMA
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
27 ACCEPTED 2021-08-30 10:40:22
2021-08-28 21:10:00
Piotr Bąk KOLONIS
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
26 ACCEPTED 2021-08-30 10:40:20
2021-08-28 21:09:26
Magdalena Smak KOLONIS
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
25 ACCEPTED 2021-08-28 20:00:36
2021-08-28 19:11:45
Oliwia Recław FRANTIC
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
24 ACCEPTED 2021-08-28 20:00:33
2021-08-28 16:25:20
Julia Brysiak PIRAT
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
23 ACCEPTED 2021-08-28 20:00:30
2021-08-28 15:15:14
Lena Skowronek B-MAJA
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
22 ACCEPTED 2021-08-28 20:00:27
2021-08-28 15:14:47
Marianna Jasielska RIO GRANDE
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
21 ACCEPTED 2021-08-28 20:00:25
2021-08-28 15:14:16
Amelia Ambroszkiewicz DAFNE
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
20 ACCEPTED 2021-08-28 20:00:23
2021-08-28 15:13:52
Aleksandra Andrzejewska NORKA
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
19 ACCEPTED 2021-08-28 20:00:18
2021-08-28 15:13:31
Aleksandra Andrzejewska B-MAJA
  • 1x 1/Mini LL/z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców - dokładności (krzyżaki)
18 ACCEPTED 2021-08-28 20:00:16
2021-08-28 14:19:32
Hanna Pszkit PASJONATA NADIA
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
17 ACCEPTED 2021-08-28 20:00:02
2021-08-27 17:43:02
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
16 ACCEPTED 2021-08-28 19:59:16
2021-08-27 17:42:12
Olga Jeske MAJA
  • 2x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
15 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:52
2021-08-25 21:08:53
Lena Kamola LUKSJA
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
14 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:50
2021-08-24 20:07:38
Lena Borowczak HEROS
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
13 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:48
2021-08-24 20:07:27
Patrycja Szcześniak HEROS
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
12 ACCEPTED 2021-08-26 08:58:46
2021-08-24 13:18:53
Klaudia Szczepańska ESTELA
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
11 ACCEPTED 2021-08-24 12:24:38
2021-08-24 12:21:16
Izabela Bąk LACRIMA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
10 ACCEPTED 2021-08-24 12:24:39
2021-08-24 12:20:42
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
9 ACCEPTED 2021-08-24 11:09:28
2021-08-23 21:37:04
Hanna Stepura LUKSJA
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
8 ACCEPTED 2021-08-24 11:09:27
2021-08-23 21:36:40
Bogdan Przybyła ISABELL
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
7 ACCEPTED 2021-08-24 11:09:26
2021-08-23 21:35:21
Marika Roszak GLOSA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
6 ACCEPTED 2021-08-24 11:09:24
2021-08-23 21:35:04
Maja Kulwas GLOSA
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
5 ACCEPTED 2021-08-24 11:09:23
2021-08-23 21:34:34
Amelia Salbach JELLY PET
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
  • 1x 5/L/ Wysokie loty wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wys. przeszkód 100cm)
4 ACCEPTED 2021-08-24 11:09:22
2021-08-23 21:33:57
Hanna Lisiak KARINO
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
3 ACCEPTED 2021-08-24 11:09:20
2021-08-23 21:33:25
Natalia Dzudzewicz KARINO
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
2 ACCEPTED 2021-08-24 11:09:19
2021-08-23 20:05:42
Marysia Dąbrowska SILVER CRUISE
  • 1x 2/Mini LL/ Debiuty - z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 50/60)
1 ACCEPTED 2021-08-22 21:17:43
2021-08-21 13:14:47
Hanna Jagiełło MAŁA MI
  • 1x 3/LL/ Super Amator z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód 70cm)
  • 1x 4/LL/ Próba czasu zwykły art.238.2.1 (wys. przeszkód 80cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Alicja Kołodziejczyk KJ Leśna Podkowa
2009 (JM.)
brak
2. Ambroszkiewicz Amelia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
Brak
3. Andrzejewska Aleksandra Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2009 (JM.)
Brak
4. Antoniak Lena KJ Leśna Podkowa
2009 (JM.)
brak
5. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
6. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
7. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
8. Bekas Marianna Stajnia pod Sosnami
2012 (Mł.)
brak
9. Benrot Małgorzata OSJ Goraj
S
brak
10. Bielawska Martyna
11. Bonk Michalina Stajnia Wyszynki
2004 (J.)
brak
12. Borowczak Lena Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
13. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (JM.)
BRAK
14. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
15. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos SJ
S
O006429
16. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos SJ
S
O026923
17. Brysiak Julia BPK
2008 (JM.)
O057417
18. Chrząszczak Jagoda Budzyński KS Kłos SJ
2010 (Mł.)
O063487
19. Chyzińska Maria Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2008 (JM.)
Brak
20. Dąbrowska Marysia Stajnia Dąbrowski Artur
Brak
21. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
22. Goleśniewska Martyna Bpk
2003 (J.)
Brak
23. Grzebyta Zosia
24. Grzybowska Małgorzata St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O053457
25. Hejak Aneta Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
S
Brak
26. Idzikowski Michał Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
brak
27. Jasielska Marianna Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2011 (Mł.)
Brak
28. Jaworska Adrianna Ośrodek rekreacyjno-sportowy Leśna Podkowa
2019 (Mł.)
Brak
29. Jeske Olga BPK wie
2007 (JM.)
O060482
30. Kamola Lena Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
Brak
31. Krzywonos Karolina KJ Leśna Podkowa
2000 (MJ.)
Brak
32. Kulwas Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
33. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos SJ
2004 (J.)
O026920
34. Lauk Jerzy BKS Budzyn
2014 (Mł.)
.
35. Lemańska Aleksandra Budzyński KS Kłos
2003 (J.)
O043651
36. Lembicz Patryk Brak
S
O034796
37. Lisiak Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
Brak
38. Machowska Anna KJ Leśna Podkowa
2001 (MJ.)
brak
39. Maćkowiak Julia bpk
2009 (JM.)
brak
40. Magdziarz Zuzanna St. KJ Silva
2006 (JM.)
O047503
41. Maja Kapela KJ Leśna Podkowa
2009 (JM.)
brak
42. Małek Aleksandra Brak
2008 (JM.)
Brak
43. Maślak Pola Bks Budzyn
2015 (Mł.)
1
44. Maślak Tymon Bks Budzyn
2017 (Mł.)
.
45. Michalska Nadia Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O051709
46. Mielcarek Zofia bpk
2009 (JM.)
brak
47. Naplocha Agata Stajnia Runowo
2003 (J.)
brak
48. Nawrot Julia KS Jumping Events Poznań
S
O032662
49. Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
50. Olender Katarzyna KJ Leśna Podkowa
2010 (Mł.)
Brak
51. Piątek Kalina bpk
2009 (JM.)
brak
52. Polimirski Łukasz KJ Sokół Damasławek
2020 (Mł.)
O051398
53. Przybyła Bogdan Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
54. Przyłucka Gabrysia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2010 (Mł.)
Brak
55. Pszkit Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2011 (Mł.)
O063801
56. Recław Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
57. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
58. Romanowska Liwia Stajnia pod Sosnami
2016 (Mł.)
brak
59. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
Brak
60. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (MJ.)
Brak
61. Schubert Grzegorz bpk
S
brak
62. Schubert Klaudia bpk
S
brak
63. Skowronek Lena Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
2010 (Mł.)
Brak
64. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwór
S
O024277
65. Sosnowska Patrycja Stajnia pod Sosnami
2012 (Mł.)
brak
66. Stepura Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
67. Stochaj Julia KJ Leśna Podkowa
2002 (MJ.)
O049229
68. Szczepańska Klaudia -
2008 (JM.)
brak
69. Szcześniak Patrycja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
70. Szutkowski Gabriel Ośrodek rekreacyjno-sportowy Leśna Podkowa
2009 (JM.)
brak
71. Wesołowska Angelika Stajnia Ika
2006 (JM.)
Brak
72. Wieczorek Judyta bpk
2004 (J.)
brak
73. Wojciechowska Lidka KJ Leśna Podkowa
2003 (J.)
brak
74. Wróbel Aleksandra Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2006 (JM.)
brak
75. Wróbel Joanna bpk
2009 (JM.)
brak
76. Ziętara Zuzanna bpk
2005 (J.)
O054134
77. Złocińska Monika KJ Leśna Podkowa
2004 (J.)
Brak
78. Żurakowska-Krzywonos Alicja KJ Leśna Podkowa
2011 (Mł.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

70

AKT SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
2.

53

AMOREK KUC POL 2016 wałach ciemnogniada/164 F: nn /
M: nn /
brak 616999610030516
3.

79

ARES SP POL 2015 wałach kara/163 F: Baron
M: Agata
brak 616009610122715
4.

26

B-MAJA KUC POL 2011 klacz tarantowata/kuc:120 F: Klejnot
M: Baja
Brak 616013610016011
5.

71

BALATON WLKP POL 2007 wałach kara F: Rubinstein /
M: Barbara /
brak -
6.

72

BAMBO KUC POL 2018 wałach izabelowata/kuc:148 F: Banderas
M: Basia
brak 616013610054718
7.

57

CALDERON K SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Calido I / Cantus
M: Classic Velvet / Corelli
K024930 61600961009811
8.

66

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
9.

7

CARROSO AK SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Cascadello I / Cassal
M: Ornella XV / Contender
K026765 DE421000603515
10.

56

CHESTER MURY MARAIS Z . POL . wałach siwa/. F: .
M: .
. .
11.

49

CORVETA O Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Numerus
M: Cela
K031309 616009610141716
12.

67

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
13.

64

COSTA SERENA TS POL 2008 klacz gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K026372 616999610314508
14.

22

CZURMEN SP POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Czad /
M: Kaja /
brak 616009610184912
15.

28

DAFNE SP POL 12.03.2009 klacz gniada/166 F: Nikiel
M: Diuna
Brak 616009640069009
16.

37

DESPERADO HANOWERSKA POL 2010 wałach gniada/165 F: Desperados
M: Elvira
brak DE431310147610
17.

47

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Domingo
M: Draska
brak POL009640041405
18.

16

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
19.

18

ESTELA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz gniada/- F: Minneapolis
M: Era II
Brak POL009660015406
20.

38

ETNA SP POL 2013 klacz skarogniada/165 F: Barbur /
M: Ewa /
brak 616009610037913
21.

65

FESTA SP POL 2010 klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
22.

31

FRANTIC MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach skarogniada/173 F: Emetyt
M: Fatima
brak 616006610275907
23.

12

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
brak
24.

19

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:143 F: Herkules B
M: Werwa
Brak 616 013 61 01499 16
25.

46

HETMAN SP POL 1999 wałach siwa/170 F: Cantanis
M: Humoreska
07132 POL009530040199
26.

61

IDAM KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:140 F: Madison
M: Iskra
Brak 616013680009916
27.

42

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
28.

13

ISABELL WESTFALSKA POL 2007 klacz ciemnogniada/164 F: It's Me du Mesnil
M: Galina
Brak DE 441411377707
29.

45

ISKIERKA TYP KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: NN
M: NN
brak POL999640057103
30.

36

ISKRA SP POL 2010 klacz skarogniada/155 F: Cypr
M: Amazonka
brak 616009610050310
31.

73

IWAN WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach srokata/163 F: Kalmet
M: Irma
616007610129417
32.

34

JAGODA KUC POL 2013 klacz kara/kuc:95 F: NN
M: NN
Brak 616098200190007
33.

11

JELLY PET Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Tipsy's Pet
M: Jaruga- WM
Brak DE 455558721117
34.

63

JUBEL KUC WALIJSKI POL 2004 wałach siwa/kuc:- F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy
K019226 616013670044104
35.

48

JUST DO IT Deutsches Sportpferd GER 2005 Klacz gniada/156 F: Collini
M: Jil Sun
brak DE457570017805
36.

58

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
37.

9

KARINO WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/167 F: Junus
M: Ksena
Brak 616007610141510
38.

33

KASJOMA WIELKOPOLSKA POL 2000 klacz siwa/164 F: Berkel
M: Kasjopea
Brak 007 61 10962 00
39.

32

KOLONIS WLKP POL 2017 wałach gniada/171 F: Canoso / Catoki
M: Kolonia / Carry Son
K031257 616007610098017 / A0019528S
40.

51

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak
41.

15

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol / Carbano
M: Lato / Lascadell
K020751 POL009610138605
42.

14

LUKSJA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Azer
M: Laguna
brak
43.

21

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
44.

8

MAŁA MI SP POL 2016 klacz gniada/mk:156 F: Wolf's Panter
M: Mona Liza
Brak 613 009 61 02020 16
45.

50

MANTA - J HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Corrado Son
M: Mailunds Claudia
brak 616009610085314
46.

35

MAX KUC POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:135 F: NN
M: NN
Brak DE 427980009910
47.

41

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: P-Homar / Harcap
M: Melba / Barito
K032800 616009610066515
48.

80

Millbridge F:
M:
49.

5

MITZI WLKP POL 2011 klacz gniada/162 F: Frazes/Likedeeler/Frezarka
M: Megan/Oliver/Miriada
brak 616007610117311
50.

69

MONTANO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Salamon
M: Montana
Brak 616009680034816
51.

68

NERON WLKP POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: Czad / Dido
M: Newada / Festiwal
K027469 616007610042914
52.

27

NORKA SP POL 16.04.2008 klacz siwa/166 F: Krater
M: Nastazja
brak 616009640090108
53.

78

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
brak 007520068307
54.

4

PAJKA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:115 F: NN
M: NN
Brak 616999640086510
55.

25

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:137 F: Wolling's King
M: Nata
K031837 POL013610018408
56.

74

PIK SPIKER SP POL 2010 wałach gniada/183 F: Contendor
M: Pik Santana
616009610168010
57.

30

PIRAT WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach siwa/kuc:149 F: Delgor
M: Pora
K023491 616007670137309
58.

59

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn / nn
M: nn / nn
K029904 616999610213714
59.

40

RAKTILA SP POL 2015 Klacz kara/162 F: Baron/Nefryt/Bona
M: Rosalie/Droomwals/Frmke
brak 616009681015015
60.

6

RAMONA SP POL 2010 Klacz skarogniada/164 F: Campari M
M: Rosa
Brak 616 008 54 00894 67 Brak
61.

75

REDOX SP POL 2016 wałach kasztanowata/164 F: Czumak
M: Róża
brak Pol 616009610187716
62.

77

RENOMA SP POL 2002 Klacz siwa/170 F: Malachit/Dido/Marika
M: Raszka/Lombardo/Raca
brak POL 009611187502
63.

44

REZYDENT WLKP POL 2014 Wałach izabelowata/165 F: Aramir/Floren/Akaba
M: Rewia/Marat/Rusałka
brak 616007681034414 brak
64.

43

RILAND WLKP POL 2017 wałach izabelowata/170 F: Iloczyn
M: Roni
brak 616007610024917
65.

29

RIO GRANDE SP POL 2008 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Brak 616999611330803
66.

54

ROSALYNN RABBANI WN KUC WALIJSKI POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Apasjonata Muscat /
M: Apasjonata Rosa I /
brak 616013610068417
67.

62

SAMIRA Polski Koń Szlachetniej Półkrw POL 2009 Klacz gniada/163 F: Banita
M: Skarbnica
616009640088509 616009640088509
68.

10

SILVER CRUISE CONNEMARA POL 2010 wałach siwa/mk:150 F: Cashelbay Cruise
M: Cailin Bronach
Brak S3-372004000009343
69.

23

SIWY KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K031614 616999680048213
70.

52

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
K013752 616 009 52 01411 06
71.

60

TRIBUTE IPO SP POL 2017 wałach kasztanowata/158 F: Madison
M: Trendy
Brak 616..
72.

39

TUZ MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/160 F: Bonaparte/Pick Wick/Bona
M: Tulonka/Kasjan/Tuluza
brak 006610213006
73.

76

WENIG SP POL 2014 Wałach kara/162 F: Skaner-A/Saturn/Draska
M: Wendy/Selleen/Roline
brak 616009681034714
74.

55

WIKA HAFLINGER POL 2012 klacz jasnokasztanowata/kuc:140 F: Arko /
M: Wiktoria /
brak 616013640070212
75.

24

ZAAKI TS POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610324708
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alicja Kołodziejczyk
KJ Leśna Podkowa
RENOMA (77)
2021-09-05
1
Ambroszkiewicz Amelia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
DAFNE (28)
2021-09-05
4
Andrzejewska Aleksandra
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
B-MAJA (26)
2021-09-05
15
NORKA (27)
2021-09-05
Antoniak Lena
KJ Leśna Podkowa
BAMBO (72)
2021-09-05
1
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
LACRIMA (15)
2021-09-05
11
EMPATIA (16)
2021-09-05
4
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
KOLONIS (32)
2021-09-05
16
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2021-09-05
9
2021-09-05
1
Bekas Marianna
Stajnia pod Sosnami
PAJKA (4)
2021-09-05
1
2021-09-05
15
Benrot Małgorzata
OSJ Goraj
ETNA (38)
2021-09-05
3
2021-09-05
26
Bielawska Martyna
2021-09-05
20
2021-09-05
Bonk Michalina
Stajnia Wyszynki
2021-09-05
13
2021-09-05
7
Borowczak Lena
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (19)
2021-09-05
15
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
2021-09-05
5
2021-09-05
HETMAN (46)
2021-09-05
9
2021-09-05
7
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (47)
2021-09-05
15
2021-09-05
13
2021-09-05
16
2021-09-05
6
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos SJ
CAREA (66)
2021-09-05
2
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos SJ
FESTA (65)
2021-09-05
12
2021-09-05
AKT (70)
2021-09-05
18
2021-09-05
Brysiak Julia
BPK
PIRAT (30)
2021-09-05
19
2021-09-05
Chrząszczak Jagoda
Budzyński KS Kłos SJ
2021-09-05
13
2021-09-05
Chyzińska Maria
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
RAMONA (6)
2021-09-05
21
Dąbrowska Marysia
Stajnia Dąbrowski Artur
2021-09-05
2021-09-05
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (9)
2021-09-05
1
Goleśniewska Martyna
Bpk
MONTANO (69)
2021-09-05
27
2021-09-05
14
Grzebyta Zosia
ARES (79)
2021-09-05
1
Grzybowska Małgorzata
St. Kraju Jumping Team
MEDUZA (41)
2021-09-05
7
Hejak Aneta
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
DAFNE (28)
2021-09-05
1
Idzikowski Michał
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2021-09-05
Jasielska Marianna
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2021-09-05
12
Jaworska Adrianna
Ośrodek rekreacyjno-sportowy Leśna Podkowa
MITZI (5)
2021-09-05
8
Jeske Olga
BPK wie
MAJA (21)
2021-09-05
20
2021-09-05
Kamola Lena
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (14)
2021-09-05
8
Krzywonos Karolina
KJ Leśna Podkowa
RILAND (43)
2021-09-05
2021-09-05
IWAN (73)
2021-09-05
11
Kulwas Maja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (12)
2021-09-05
12
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos SJ
2021-09-05
27
2021-09-05
2021-09-05
4
Lauk Jerzy
BKS Budzyn
JUBEL (63)
2021-09-05
1
Lemańska Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2021-09-05
14
2021-09-05
9
Lembicz Patryk
Brak
KALINKA (58)
2021-09-05
3
2021-09-05
17
PLEJADA (59)
2021-09-05
2
2021-09-05
5
Lisiak Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (9)
2021-09-05
5
Machowska Anna
KJ Leśna Podkowa
2021-09-05
23
Maćkowiak Julia
bpk
2021-09-05
6
Magdziarz Zuzanna
St. KJ Silva
NERON (68)
2021-09-05
6
2021-09-05
15
Maja Kapela
KJ Leśna Podkowa
RENOMA (77)
2021-09-05
1
Małek Aleksandra
Brak
KASJOMA (33)
2021-09-05
2
2021-09-05
25
Maślak Pola
Bks Budzyn
JUBEL (63)
2021-09-05
1
Maślak Tymon
Bks Budzyn
JUBEL (63)
2021-09-05
1
Michalska Nadia
Bez Przynależności Klubowej
SAMIRA (62)
2021-09-05
8
2021-09-05
24
Mielcarek Zofia
bpk
2021-09-05
2
Naplocha Agata
Stajnia Runowo
CZURMEN (22)
2021-09-05
24
2021-09-05
Nawrot Julia
KS Jumping Events Poznań
AMOREK (53)
2021-09-05
2021-09-05
17
Nowacka Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
INDIA (42)
2021-09-05
10
Olender Katarzyna
KJ Leśna Podkowa
ARES (79)
2021-09-05
1
Piątek Kalina
bpk
WIKA (55)
2021-09-05
Polimirski Łukasz
KJ Sokół Damasławek
2021-09-05
23
2021-09-05
Przybyła Bogdan
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ISABELL (13)
2021-09-05
11
2021-09-05
29
Przyłucka Gabrysia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
NORKA (27)
2021-09-05
Pszkit Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2021-09-05
3
2021-09-05
4
Recław Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
FRANTIC (31)
2021-09-05
10
2021-09-05
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
MEDUZA (41)
2021-09-05
1
INDIA (42)
2021-09-05
19
Romanowska Liwia
Stajnia pod Sosnami
JAGODA (34)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (12)
2021-09-05
17
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2021-09-05
28
2021-09-05
25
Schubert Grzegorz
bpk
KORTEZ (51)
2021-09-05
8
2021-09-05
Schubert Klaudia
bpk
BALATON (71)
2021-09-05
10
2021-09-05
21
Skowronek Lena
Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
B-MAJA (26)
2021-09-05
10
2021-09-05
6
Smak Magdalena
KJ Grodno-Dwór
KOLONIS (32)
2021-09-05
22
Sosnowska Patrycja
Stajnia pod Sosnami
MAX (35)
2021-09-05
1
2021-09-05
1
Stepura Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (14)
2021-09-05
16
Stochaj Julia
KJ Leśna Podkowa
ORBITA (78)
2021-09-05
5
2021-09-05
11
Szczepańska Klaudia
-
ESTELA (18)
2021-09-05
2021-09-05
Szcześniak Patrycja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (19)
2021-09-05
Szutkowski Gabriel
Ośrodek rekreacyjno-sportowy Leśna Podkowa
BAMBO (72)
2021-09-05
1
Wesołowska Angelika
Stajnia Ika
ISKRA (36)
2021-09-05
14
2021-09-05
Wieczorek Judyta
bpk
WIKA (55)
2021-09-05
12
Wojciechowska Lidka
KJ Leśna Podkowa
MITZI (5)
2021-09-05
RAKTILA (40)
2021-09-05
9
2021-09-05
WENIG (76)
2021-09-05
Wróbel Aleksandra
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
REDOX (75)
2021-09-05
7
2021-09-05
Wróbel Joanna
bpk
RAMONA (6)
2021-09-05
26
Ziętara Zuzanna
bpk
2021-09-05
3
Złocińska Monika
KJ Leśna Podkowa
2021-09-05
Żurakowska-Krzywonos Alicja
KJ Leśna Podkowa
TUZ (39)
2021-09-05
18
2021-09-05
22

Number of Riders: 78

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl