Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
64 ACCEPTED 2021-07-05 10:02:22
2021-07-05 08:18:27
Marianna Bączkiewicz NANDA DEVI
  • 2x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
63 ACCEPTED 2021-07-05 10:02:20
2021-07-05 08:11:32
Katarzyna Wizner NON STOP J
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
62 ACCEPTED 2021-07-05 10:02:18
2021-07-05 06:28:51
Mia Kudłaszyk HANGA
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
61 ACCEPTED 2021-07-05 10:02:14
2021-07-04 21:52:53
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
60 ACCEPTED 2021-07-05 10:02:11
2021-07-04 21:34:24
Anna Stanek DAISY
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
59 ACCEPTED 2021-07-05 10:02:09
2021-07-04 21:30:55
Juliette Van Dijk COLOX CUP
  • 2x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
58 ACCEPTED 2021-07-05 10:02:06
2021-07-04 21:26:59
Maja Konarska COLANDRO
  • 2x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
57 ACCEPTED 2021-07-05 10:02:03
2021-07-04 21:25:58
Anna Tyburska DAKTYL
  • 2x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
56 ACCEPTED 2021-07-05 10:02:02
2021-07-04 21:24:25
Anna Tyburska U DOBRY DUCH Z
  • 2x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
55 ACCEPTED 2021-07-05 10:02:00
2021-07-04 21:23:10
Agnieszka Kowalczyk ARIELLE US
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
54 ACCEPTED 2021-07-05 10:01:58
2021-07-04 21:22:13
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
53 ACCEPTED 2021-07-05 10:01:56
2021-07-04 21:13:01
Maria Melerowicz GRANDO B
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
52 ACCEPTED 2021-07-05 10:01:54
2021-07-04 20:28:59
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 2x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
51 ACCEPTED 2021-07-05 10:01:50
2021-07-03 13:56:40
Maria Wojtkowiak JASNA
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
50 ACCEPTED 2021-07-05 10:01:25
2021-07-03 12:09:49
Karolina Komasa POLO
  • 2x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
49 ACCEPTED 2021-07-05 10:01:23
2021-07-03 09:42:08
Nikola Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
  • 1x 2R/P6/Tylko kuce 20 x 40 PW
48 ACCEPTED 2021-07-05 10:01:21
2021-07-02 14:29:03
Zofia Chrostowska PEPE
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
  • 1x 2R/P6/Tylko kuce 20 x 40 PW
47 ACCEPTED 2021-07-05 10:01:18
2021-07-02 13:16:04
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
46 ACCEPTED 2021-07-05 10:01:16
2021-07-02 12:32:11
Barbara Borys I.DŻIGIT
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
45 ACCEPTED 2021-07-01 19:40:41
2021-07-01 14:57:21
Magdalena Zydorczak ENZO WM
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
44 ACCEPTED 2021-07-01 19:40:37
2021-07-01 12:50:39
Linda Sikorski ZEFIR
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
43 ACCEPTED 2021-07-01 19:40:33
2021-07-01 12:00:54
Marta Roszkiewicz-Heizer GISELLE
  • 2x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
42 ACCEPTED 2021-07-01 07:52:25
2021-06-30 21:38:26
Zuzanna Antkowiak BABILON
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
41 ACCEPTED 2021-07-01 07:52:23
2021-06-30 19:17:36
Łukasz Komasa KILIAN
  • 2x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
40 ACCEPTED 2021-07-01 07:52:22
2021-06-30 18:29:34
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
39 ACCEPTED 2021-07-01 07:52:21
2021-06-30 15:39:02
Ewelina Gawluk OLIMPIC DANCER
  • 2x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
38 ACCEPTED 2021-07-01 07:52:20
2021-06-30 15:30:48
Ewelina Gawluk BELPASSO
  • 2x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
37 ACCEPTED 2021-07-01 07:52:18
2021-06-30 13:15:36
Wiktoria Wojdowska CARD-M
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
36 ACCEPTED 2021-07-01 07:52:15
2021-06-30 10:01:33
Anna Śledzik DONATELLA
  • 1x 7R/CC4/otwarty 20 x 60
35 ACCEPTED 2021-06-30 09:56:59
2021-06-30 09:33:13
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
34 ACCEPTED 2021-06-30 09:56:58
2021-06-30 09:32:45
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
  • 1x 2R/P6/Tylko kuce 20 x 40 PW
33 ACCEPTED 2021-06-29 19:50:43
2021-06-29 19:04:30
Anna Leśniewska HOLKA
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
32 ACCEPTED 2021-06-29 09:17:37
2021-06-28 23:04:14
Dorota Tyszkiewicz WIWIEN
  • 2x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
31 ACCEPTED 2021-06-29 09:17:35
2021-06-28 15:05:06
Melania Berdyszak KARACHE ASD
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
30 ACCEPTED 2021-06-29 09:17:34
2021-06-28 12:17:39
Magdalena Wosiek TLEN
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
29 ACCEPTED 2021-06-27 19:41:20
2021-06-27 10:59:38
Julia Rochatka SOKRATES
  • 2x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
28 ACCEPTED 2021-06-27 19:41:19
2021-06-26 21:24:01
Kaja Czarnecka ELLDORADO H
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
27 ACCEPTED 2021-06-27 19:41:15
2021-06-26 13:01:04
Magdalena Kucharzewska GRAS F
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
26 ACCEPTED 2021-06-27 19:41:10
2021-06-26 13:00:36
Julia Brząkalska GRAS F
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
25 ACCEPTED 2021-06-28 01:07:44
2021-06-24 22:53:12
Anna Suszczyk MOMENT
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
24 ACCEPTED 2021-06-27 19:41:05
2021-06-24 21:38:35
Zuzanna Futro JUDEA
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
23 ACCEPTED 2021-06-27 19:41:04
2021-06-24 16:02:11
Marta Osypińska CANDY LOVER
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
22 ACCEPTED 2021-06-27 19:41:02
2021-06-24 13:25:38
Helena Król AMON
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
21 ACCEPTED 2021-06-27 19:41:01
2021-06-24 12:48:03
Weronika Bielak BAKCYL
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
20 ACCEPTED 2021-06-27 19:40:58
2021-06-23 21:14:13
Zuzanna Bogdał FERARRI
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
19 ACCEPTED 2021-06-27 19:40:57
2021-06-23 16:48:56
Agata Gaweł RUBINIO 65
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
18 ACCEPTED 2021-06-23 12:54:51
2021-06-22 12:56:48
Karolina Pinczyńska FLAMENCO CCLXXIV
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
  • 1x 6R/C2/otwarty 20 x 60 PW
17 ACCEPTED 2021-06-23 12:54:49
2021-06-22 12:22:29
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
16 ACCEPTED 2021-06-23 12:54:48
2021-06-22 11:27:34
Agnieszka Słodzinka FILANO H
  • 1x 6R/C2/otwarty 20 x 60 PW
15 ACCEPTED 2021-06-23 12:54:45
2021-06-22 11:25:50
Lidia Wachowska M-KOMANDOR
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
14 ACCEPTED 2021-06-22 09:23:06
2021-06-22 09:17:22
Agata Wolff-Kaczmarek BELGIA
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
13 ACCEPTED 2021-06-22 09:23:05
2021-06-22 09:12:52
Hanna Karwowska NICPOŃ NAD STAWAMI
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
  • 1x 2R/P6/Tylko kuce 20 x 40 PW
12 ACCEPTED 2021-06-22 09:23:04
2021-06-22 09:12:10
Dominika Siudzińska KNOXVILLE
  • 1x 6R/C2/otwarty 20 x 60 PW
  • 1x 8R/C-3/otwarty
11 ACCEPTED 2021-06-22 09:23:02
2021-06-22 09:11:10
Celina Urbanowicz LAUREANO
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
10 ACCEPTED 2021-06-22 09:23:01
2021-06-22 08:53:03
Joanna Knop MORIS
  • 1x 1T/L-2/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
9 ACCEPTED 2021-06-22 07:31:26
2021-06-22 06:58:22
Gabriela Tatarzyńska ITALIA
  • 2x 2T/L-4/Towarzyski - 20 x 60
8 ACCEPTED 2021-06-22 07:31:24
2021-06-22 06:56:42
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 2x 3R/P1/otwarty 20 x 60
7 ACCEPTED 2021-06-22 07:31:22
2021-06-22 06:56:04
Magdalena Perz ODYSEUSZ
  • 2x 3R/P1/otwarty 20 x 60
6 ACCEPTED 2021-06-22 07:31:19
2021-06-22 05:14:59
Małgorzata Kuś ADELA
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
5 ACCEPTED 2021-07-05 10:01:13
2021-06-21 23:18:41
Karolina Alankiewicz BANICJA
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
4 ACCEPTED 2021-06-22 07:31:13
2021-06-21 22:58:01
Alina Janowska NELLY
  • 2x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
3 ACCEPTED 2021-06-21 21:56:56
2021-06-21 20:41:51
Natalia Banach KRYSZTAŁEK
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
2 ACCEPTED 2021-06-21 21:56:54
2021-06-21 20:41:24
Dagmara Imiłkowska JARBAS
  • 2x 3R/P1/otwarty 20 x 60
1 ACCEPTED 2021-06-21 19:34:22
2021-06-21 18:58:19
Urszula Kołaczek ADELA
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Alankiewicz Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O049499
2. Antkowiak Nikola Rio Grande krosinko
2008 (JM.)
0048814
3. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
4. Bączkiewicz Marianna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
brak
5. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
6. Berdyszak Melania KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O055555
7. Biegański Jarosław RIO GRANDE Krosinko
S
brak
8. Bielak Weronika -
2000 (MJ.)
brak
9. Bogdał Zuzanna niezrzeszona
2007 (JM.)
brak
10. Borys Barbara Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2003 (J.)
O042974
11. Brząkalska Julia bpk
2001 (MJ.)
brak
12. Budna Karina RIO Grande Krosinko
13. Chrostowska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O062723
14. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
15. Czarnecka Kaja -
S
Brak
16. Dachtera Barbara RIO GRANDE Krosinko
2003 (J.)
O050147
17. Futro Zuzanna Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O053965
18. Gaweł Agata bpk
2005 (J.)
PZJ: O046895
19. Gawluk Ewelina Racocki Klub Jeździecki
S
Brak
20. Grzela Justyna RIO GRANDE Krosinko
S
brak
21. Imiłkowska Dagmara bpk
S
O019650
22. Jamsheer Anna Klub Pony Jumping Team
23. Janowicz Natalia BPK
24. Janowska Alina Klub Sportowy Centurion
S
O007618
25. Karwowska Hanna Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2009 (JM.)
O058247
26. Knop Joanna niezrzeszona
S
R003508
27. Kołaczek Urszula Ludowy Klub Jeździecki Kiekrz
2001 (MJ.)
brak
28. Komasa Karolina KS Cwał
S
Brak
29. Komasa Łukasz brak
S
brak
30. Konarska Maja JUKS Gold Team Mieczewo
2007 (JM.)
O059232
31. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
32. Kowalczyk Agnieszka JUKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
33. Król Helena SJ Baborówko
2006 (JM.)
O045308
34. Kucharska Paulina RIO Grande Krosinko
35. Kucharzewska Magdalena bpk
S
brak
36. Kudłaszyk Mia RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O057654
37. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (J.)
O033769
38. Leśniewska Anna RIO GRANDE Krosinko
S
O019107
39. Makosz Aleksandra RIO Grande Krosinko
2002 (MJ.)
brak
40. Makosz Wojciech RIO Grande Krosinko
2000 (MJ.)
brak
41. Ojster Katarzyna RIO GRANDE Krosinko
S
brak
42. Osypińska Marta KJ Raduszyn
S
O040510
43. Pełeszuk Tadeusz Bez Przynależności Klubowej
S
O007298
44. Perz Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O062340
45. Pinczyńska Karolina JUKS Abakus
S
30668/17
46. Radowicz Lena Klub Pony Jumping Team
47. Rochatka Julia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O045307
48. Roszkiewicz Marta SJ Kunowo
S
brak
49. Sikorski Linda Bez naleznosci klubowej
S
None
50. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
51. Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O009279
52. Słodzinka Agnieszka KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O047068
53. Stanek Anna nz
S
O035396
54. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (J.)
O044632
55. Suszczyk Anna Klub Jeździecki Raduszyn
2006 (JM.)
O062721
56. Szott Martyna bpk
2004 (J.)
O053082
57. Tatarzyńska Gabriela St. KJ Gronówka
S
brak
58. Tyburska Anna JUKS Gold Team Mieczewo
S
brak
59. Tyszkiewicz Dorota Brak
S
Brak
60. Undrych Zofia bpk
2004 (J.)
O041413
61. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
O063171
62. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
63. Van Dijk Juliette JUKS Gold Team Mieczewo
2008 (JM.)
bak
64. Vencken Mika BPK
65. Wachowska Lidia SKJ Gronówka
S
O063271
66. Wawrzyniak Zofia Klub Pony Jumping Team
67. Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Raduszyn
S
O003866
68. Wizner Katarzyna KJ Raduszyn
S
O064216
69. Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
S
O020581
70. Wojtkowiak Maria Klub Jeździecki Raduszyn
2007 (JM.)
O051205
71. Wolff-Kaczmarek Agata Bez Przynależności Klubowej
S
O037782
72. Wosiek Magdalena RIO GRANDE Krosinko
S
O010229
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

4

ADELA Szlachetna Półkrew POL 2013 klacz kasztanowata/163 F: Wiliam
M: Atena
brak 616009520079813
2.

9

ADELA SP POL 2013 klacz kasztanowata/165 F: Wiliam
M: Atena
Brak 616009520079813
3.

28

AMON SP POL 2013 gelding chestnut/mk:156 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610218313
4.

61

ARIELLE US HOL GER 2008 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Prinzessin II / Acorado
K025478 DE421000525308
5.

47

BABILON SP POL 2001 wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
K021443 POL009611165901
6.

27

BAKCYL MAŁOPOLSKA POL 2002 wałach gniada/170 F: Chef Supreme
M: Bakwarta
brak 616006540021102
7.

1

BANICJA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/160 F: Czumak
M: Brawura
K029032 POL007610247507
8.

7

BEJ Szlachetnej Półkrwi POL 2008 wałach siwa/168 F: Adiutant
M: Burda
brak POL009610086008
9.

18

BELGIA SP POL 2011 klacz gniada/173 F: Euripides
M: Bara
K020743 616999680034111
10.

43

BELPASSO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/166 F: CZARDASZ
M: BIENICA
Brak 616007610088215
11.

10

BERGAMO SP POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Czardasz
M: Bramina
BRAK 616009610088615
12.

33

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart
M: Pontlasse Perfection
Brak 826046050026116
13.

29

CANDY LOVER TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/175 F: Ivanhoe
M: Calena
K030910 616003010082016
14.

42

CARD-M SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Cottonclub
M: Corina
K032462 616009690047512
15.

79

CENNA F:
M:
16.

67

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
K010392 DE421000408205
17.

64

COLANDRO HOL GER 2010 wałach gniada/172 F: Com Air / Contender
M: K-Lina D / Leandro
K024044 DE421000281610
18.

65

COLOX CUP KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:144 F: nn
M: nn
brak brak
19.

60

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 Wałach gniada/- F: omeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
20.

66

DAISY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/162 F: Le Mistral
M: Donia Lagomera
K018895 616 009 61 00944 11
21.

63

DAKTYL WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach kasztanowata/mk:151 F: NAKSOS
M: DUNKA
brak 616 007 59 20824 13
22.

55

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II / Landclassic
M: Domena / Court
K030787 616009670098111
23.

82

DOMENA TRAKEŃSKI POL 2013 klacz kara/167 F: Checkpoint
M: Dolores
K029399 DE409090355013
24.

41

DONATELLA HAN POL 2009 Klacz gniada/180 F: Don Henrico
M: Motte
K015547 DE431313316409
25.

77

DONNA CONTESSA HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/172 F: Don Frederico
M: Fabienne
brak DE431311604504
26.

24

ELLDORADO H SP POL 2012 wałach siwa/165 F: Carlos DZ
M: Etiuda
Brak 616009610133812
27.

50

ENZO WM SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Bernay
M: Euforia
K029802 616009610056015
28.

20

ESTILIO WLKP POL 2014 wałach siwa/167 F: Bankiet
M: brak
K027485 Pl0000000
29.

26

FERARRI TRAKEŃSKA POL 2007 wałach skarogniada/172 F: Pumpers
M: Fuchta
brak 732010046307
30.

21

FILANO H HOLSZTYŃSKA POL 2002 wałach gniada/175 F: Fleming
M: Entziana
K010611 421000283102
31.

23

FLAMENCO CCLXXIV PRE ESP 2013 Wałach gniada/164 F: Mensajero XXII /
M: Altanera CLXXII
brak 724015130300770
32.

71

FLORYDA F:
M:
33.

48

GISELLE HAN POL 2010 klacz gniada/170 F: Glueckspilz
M: Cualite
Brak Brak
34.

72

GOLIAS PSL POR 2011 ogier gniada/158 F: ALMANSOR
M: LEVADA
brak 620001002465326
35.

74

GRACJA SP POL 2005 klacz gniada/163 F: Hufiec
M: Gresja
brak POL009610224105
36.

59

GRANDO B SP POL 2010 wałach gniada/164 F: Leonardo
M: Gracja
K017327 616009610005410
37.

32

GRAS F SP/WESTF. POL 2004 wałach skarogniada/172 F: Casaretto L
M: Gracja
brak POL 009 61 10133 04
38.

12

HAGRID SP POL 2012 wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Haga I / Czad
K031068 616009610010912
39.

68

HANGA SP POL 2008 klacz gniada/170 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
K018794 POL009610038508
40.

58

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 wałach gniada/mk:153 F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
K025206 616007610105214
41.

38

HOLKA SP POL 2001 Klacz kara F: Lombard
M: Hawajka
brak POL009611149201
42.

73

HUMOR F:
M:
43.

54

I.DŻIGIT TS POL 2009 wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
K023279 616999530228609
44.

13

ITALIA SP POL 2008 klacz siwa/163 F: Rotmistrz /
M: Intryga /
brak POL00761006208
45.

5

JARBAS MŁP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Bekas /
M: Jawa / As Trefl
K018557 POL006580719808
46.

3

JASNA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz jasnokasztanowata/160 F: Dzielżan
M: Jutrzenka
K027002 POL006590147503
47.

30

JUDEA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz siwa/167 F: Cisoń
M: Jordania
K026969 POL006590281407
48.

22

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Idem d'Azur / Landwind
M: Tonacly / Monaco
K030080 0560076L9XJ2
49.

36

KARACHE ASD KWPN POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: Apache
M: Ezette
K028788 528003201502043
50.

46

KILIAN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Kurant
M: Kometa
brak 616 007 61 02785 09
51.

16

KNOXVILLE KWPN POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Dream Boy / Vivaldi
M: Arina / Paganini
K027431 528003201504339
52.

6

KRYSZTAŁEK WLKP POL 2015 klacz gniada/165 F: Le Mistral / HLP Leuthen I
M: Kosta / Lwówek
K029005 616007610195215
53.

15

LAUREANO KWPN POL 2016 wałach gniada/169 F: Grand Galaxy Win
M: Blink
K030855 528003201607805
54.

52

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk:155 F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
55.

39

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
56.

53

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
57.

19

M-KOMANDOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 ogier srokata/173 F: Ulco
M: Moli
K031146 616009680007316
58.

45

MEFISTO SP POL 2009 wałach siwa/171 F: Faust Z / Reurika Z
M: Madea / Dragon
K022062 616009610066209
59.

31

MOMENT ŚLĄSKA POL 2008 wałach kara/168 F: Bohun
M: Mamona
K026364 POL008690016108
60.

14

MORIS SP POL 2016 wałach tarantowata/165 F: West
M: Marina
brak 616009610091516
61.

70

NANDA DEVI HAFLINGER POL - klacz izabelowata/kuc:kuc:- F: -
M: -
- -
62.

8

NELLY SP POL 2015 klacz kara/165 F: Rammstein hol
M: Nanette old Decamerone han.
K028225 616009580118115
63.

51

NENE DE LA LUZ W OLD. POL 2009 Wałach kara/166 F: Collado
M: Naomi W
Brak DE433332154509
64.

17

NICPOŃ NAD STAWAMI KUC POL 2012 wałach kara/kuc:kuc:14 F: Stougjeshoeve Energy
M: Nigra
K028800 616013610057812
65.

69

NON STOP J MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Łyskacz
M: Niobe
K031936 POL006590003906
66.

11

ODYSEUSZ KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:140 F: N
M: N
Brak N
67.

44

OLIMPIC DANCER SP POL 2014 wałach gniada/170 F: RON WILLIAM
M: DALAY
K027898 616009670024914
68.

56

PEPE KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: Santana Danny's Boy
M: Pipi
K030698 616013680063310
69.

80

Pipi F:
M:
70.

57

POLO TYP SZLACHETNY POL 2003 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Tak POL 999611226203
71.

75

RACA II SP POL 2008 klacz gniada/171 F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Rala
brak 616009610216508
72.

78

ROZBÓJNIK F:
M:
73.

25

RUBINIO 65 HANOWERSKA GER 2008 wałach kasztanowata/173 F: Rascalino
M: Whitney
K031940 DE431317905808
74.

34

SOKRATES MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/160 F: Huzar
M: Simena
K023084 616006570034013
75.

40

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
76.

76

TERRANO BUCKS FIZZ F:
M:
77.

35

TLEN SP POL 2007 Wałach siwa F: Palermo
M: Tinka
brak
78.

62

U DOBRY DUCH Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: U Can't Lose
M: Domina
brak 056015Z55622316
79.

81

WARKA TS POL 2007 klacz kara/kuc:kuc:14 F: Wander
M: Roszka
K021740 616999610295607
80.

37

WIWIEN SP POL 2008 klacz skarogniada/168 F: Wareg
M: Wieszczka II
Brak 616009540123008
81.

49

ZEFIR TYP SZLACHETNY POL 2011 gelding other/kuc:1,60 F: NN
M: NN
None 6169996400480
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alankiewicz Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2021-07-10
10
Antkowiak Nikola
Rio Grande krosinko
2021-07-10
6
2021-07-10
4
Antkowiak Zuzanna
KJ Raduszyn
BABILON (47)
2021-07-10
2
2021-07-10
3
Bączkiewicz Marianna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2021-07-10
7
2021-07-10
Banach Natalia
BPK - LUL
2021-07-10
3
2021-07-10
4
Berdyszak Melania
KJ Liljówka Stęszewko
2021-07-10
10
2021-07-10
6
Biegański Jarosław
RIO GRANDE Krosinko
GOLIAS (72)
2021-07-10
4
2021-07-10
12
Bielak Weronika
-
BAKCYL (27)
2021-07-10
18
2021-07-10
17
Bogdał Zuzanna
niezrzeszona
FERARRI (26)
2021-07-10
12
2021-07-10
20
Borys Barbara
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2021-07-10
14
2021-07-10
10
Brząkalska Julia
bpk
GRAS F (32)
2021-07-10
17
Budna Karina
RIO Grande Krosinko
HUMOR (73)
2021-07-10
17
2021-07-10
24
Chrostowska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
PEPE (56)
2021-07-10
3
2021-07-10
5
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
LEXUS (39)
2021-07-10
5
2021-07-10
2
SZOGUN (40)
2021-07-10
2
Czarnecka Kaja
-
2021-07-10
2
2021-07-10
1
Dachtera Barbara
RIO GRANDE Krosinko
2021-07-10
13
2021-07-10
23
Futro Zuzanna
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
JUDEA (30)
2021-07-10
7
Gaweł Agata
bpk
2021-07-10
1
Gawluk Ewelina
Racocki Klub Jeździecki
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-10
Grzela Justyna
RIO GRANDE Krosinko
GRACJA (74)
2021-07-10
10
2021-07-10
Imiłkowska Dagmara
bpk
JARBAS (5)
2021-07-10
13
2021-07-10
Jamsheer Anna
Klub Pony Jumping Team
2021-07-10
9
2021-07-10
Janowicz Natalia
BPK
FLORYDA (71)
2021-07-10
16
Janowska Alina
Klub Sportowy Centurion
NELLY (8)
2021-07-10
1
Karwowska Hanna
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2021-07-10
1
2021-07-10
3
Knop Joanna
niezrzeszona
MORIS (14)
2021-07-10
2021-07-10
Kołaczek Urszula
Ludowy Klub Jeździecki Kiekrz
ADELA (4)
2021-07-10
10
Komasa Karolina
KS Cwał
POLO (57)
2021-07-10
2021-07-10
4
Komasa Łukasz
brak
KILIAN (46)
2021-07-10
5
2021-07-10
Konarska Maja
JUKS Gold Team Mieczewo
2021-07-10
8
2021-07-10
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MEFISTO (45)
2021-07-10
3
Kowalczyk Agnieszka
JUKS Gold Team Mieczewo
2021-07-10
1
2021-07-10
5
2021-07-10
4
2021-07-10
9
Król Helena
SJ Baborówko
AMON (28)
2021-07-10
5
2021-07-10
9
Kucharska Paulina
RIO Grande Krosinko
2021-07-10
26
Kucharzewska Magdalena
bpk
GRAS F (32)
2021-07-10
19
Kudłaszyk Mia
RIO GRANDE Krosinko
HANGA (68)
2021-07-10
16
2021-07-10
21
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
ADELA (9)
2021-07-10
2
Leśniewska Anna
RIO GRANDE Krosinko
HOLKA (38)
2021-07-10
9
2021-07-10
7
Makosz Aleksandra
RIO Grande Krosinko
RACA II (75)
2021-07-10
7
Makosz Wojciech
RIO Grande Krosinko
RACA II (75)
2021-07-10
15
Ojster Katarzyna
RIO GRANDE Krosinko
2021-07-10
12
Osypińska Marta
KJ Raduszyn
2021-07-10
2
Pełeszuk Tadeusz
Bez Przynależności Klubowej
CLARUS (67)
2021-07-10
15
2021-07-10
7
Perz Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-07-10
6
2021-07-10
Pinczyńska Karolina
JUKS Abakus
2021-07-10
2
2021-07-10
4
Radowicz Lena
Klub Pony Jumping Team
CENNA (79)
2021-07-10
8
2021-07-10
Rochatka Julia
JUKS Abakus Kaczyna
2021-07-10
6
2021-07-10
Roszkiewicz Marta
SJ Kunowo
GISELLE (48)
2021-07-10
3
2021-07-10
Sikorski Linda
Bez naleznosci klubowej
ZEFIR (49)
2021-07-10
10
2021-07-10
21
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
2021-07-10
3
2021-07-10
2
Śledzik Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2021-07-10
1
Słodzinka Agnieszka
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-07-10
2
Stanek Anna
nz
DAISY (66)
2021-07-10
6
Stróżyńska Agata
St. J Baborówko
2021-07-10
19
2021-07-10
Suszczyk Anna
Klub Jeździecki Raduszyn
MOMENT (31)
2021-07-10
7
2021-07-10
5
Szott Martyna
bpk
WARKA (81)
2021-07-10
10
2021-07-10
1
Tatarzyńska Gabriela
St. KJ Gronówka
ITALIA (13)
2021-07-10
2021-07-10
14
Tyburska Anna
JUKS Gold Team Mieczewo
DAKTYL (63)
2021-07-10
2021-07-10
4
Tyszkiewicz Dorota
Brak
WIWIEN (37)
2021-07-10
7
2021-07-10
3
Undrych Zofia
bpk
2021-07-10
1
2021-07-10
10
Urbańczyk Anita
KJ Podkowa Gruszczyn
HAGRID (12)
2021-07-10
12
2021-07-10
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
2021-07-10
7
2021-07-10
15
Van Dijk Juliette
JUKS Gold Team Mieczewo
2021-07-10
2021-07-10
25
Vencken Mika
BPK
FLORYDA (71)
2021-07-10
13
Wachowska Lidia
SKJ Gronówka
2021-07-10
6
Wawrzyniak Zofia
Klub Pony Jumping Team
Pipi (80)
2021-07-10
4
2021-07-10
Wiśniewska Marta
Klub Jeździecki Raduszyn
DOMENA (82)
2021-07-10
1
2021-07-10
1
Wizner Katarzyna
KJ Raduszyn
2021-07-10
16
Wojdowska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
CARD-M (42)
2021-07-10
8
2021-07-10
5
Wojtkowiak Maria
Klub Jeździecki Raduszyn
JASNA (3)
2021-07-10
4
2021-07-10
7
Wolff-Kaczmarek Agata
Bez Przynależności Klubowej
BELGIA (18)
2021-07-10
8
Wosiek Magdalena
RIO GRANDE Krosinko
TLEN (35)
2021-07-10

Number of Riders: 72

Number of Horses: 81

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl