Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
33 ACCEPTED 2021-07-09 06:19:45
2021-07-08 23:09:31
Zosia Mielczarek FIGARO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
32 ACCEPTED 2021-07-09 06:19:42
2021-07-08 21:52:33
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności (wysokość przeszkód 105 cm)
31 ACCEPTED 2021-07-08 13:29:08
2021-07-08 13:24:46
Maria Antoniak ALABAMA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
30 ACCEPTED 2021-07-08 12:35:56
2021-07-08 10:51:55
Paula Jeziorek GÄNSEBLÜMCHEN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
29 ACCEPTED 2021-07-08 12:35:53
2021-07-08 10:07:20
Wiktoria Kubiak WHISPER
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
28 ACCEPTED 2021-07-08 12:35:50
2021-07-07 22:19:20
Maja Kowalska ZAFIRA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
27 ACCEPTED 2021-07-07 18:03:12
2021-07-07 17:59:13
Anita Walczak ORUS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
26 ACCEPTED 2021-07-07 18:03:09
2021-07-07 17:58:43
Anita Walczak TUNGA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
25 ACCEPTED 2021-07-07 14:46:38
2021-07-07 14:43:13
Asia Juszczak RAMBO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
24 ACCEPTED 2021-07-07 14:28:30
2021-07-07 14:09:22
Dawid Król SAMSON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
23 ACCEPTED 2021-07-07 14:28:27
2021-07-07 12:17:49
Kinga Kliber LAZUR
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
22 ACCEPTED 2021-07-07 14:28:25
2021-07-07 12:11:53
Weronika Tomczyk DRAGSTER DU JORET
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
21 ACCEPTED 2021-07-07 14:28:22
2021-07-07 12:11:28
Weronika Tomczyk DONYS UP AND DUN
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
20 ACCEPTED 2021-07-07 14:28:20
2021-07-07 12:10:58
Alicja Kostrzewa BLANKA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
19 ACCEPTED 2021-07-07 14:28:16
2021-07-07 12:10:36
Ewelina Ignaszak ELENA PP
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
18 ACCEPTED 2021-07-07 14:28:13
2021-07-07 12:09:58
Małgorzata Całka PLATYNA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
17 ACCEPTED 2021-07-07 11:55:11
2021-07-07 11:51:14
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
16 ACCEPTED 2021-07-07 11:55:08
2021-07-07 11:50:55
Maja Karolak FILIPINKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
15 ACCEPTED 2021-07-07 11:55:03
2021-07-07 11:34:14
Klaudia Jaszczak ODYN
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
14 ACCEPTED 2021-07-07 09:18:04
2021-07-07 08:16:03
Klaudia Łukasik IRYS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
13 ACCEPTED 2021-07-07 09:18:03
2021-07-07 00:49:48
Maja Kołodziejska KSANTISA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
12 ACCEPTED 2021-07-06 18:15:10
2021-07-06 14:37:51
Dorota Klabisch EDONIS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
11 ACCEPTED 2021-07-06 18:15:08
2021-07-06 14:36:50
Natalia Gierasimow OKEANIDA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
10 ACCEPTED 2021-07-06 18:15:06
2021-07-06 14:36:21
Malina Dymalska ASHKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
9 ACCEPTED 2021-07-06 18:15:03
2021-07-06 14:35:54
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
8 ACCEPTED 2021-07-06 18:15:01
2021-07-06 14:35:36
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
7 ACCEPTED 2021-07-06 18:14:59
2021-07-06 14:34:59
Hanna Klabisch SOPEL
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
6 ACCEPTED 2021-07-06 18:14:54
2021-07-06 14:34:37
Krzysztof Wojtczak ZAFIRA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 60/70cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 90cm)
5 ACCEPTED 2021-07-06 18:14:51
2021-07-06 14:34:14
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności (wysokość przeszkód 105 cm)
4 ACCEPTED 2021-07-06 18:14:48
2021-07-06 14:33:02
Julia Janiak JANKES
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności (wysokość przeszkód 105 cm)
3 ACCEPTED 2021-07-05 07:42:28
2021-07-04 21:31:26
Adrian Kujawa NYGUS
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności (wysokość przeszkód 105 cm)
2 ACCEPTED 2021-07-04 09:47:49
2021-07-04 08:28:05
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności (wysokość przeszkód 105 cm)
1 ACCEPTED 2021-07-01 07:52:42
2021-07-01 07:41:58
Mariusz Parol HAMER
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 5/L1/Wzrastającego stopnia trudności (wysokość przeszkód 105 cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antoniak Maria kj kaja cekow
2007 (JM.)
brak
2. Całka Małgorzata Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
brak
3. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (J.)
O038656
4. Dymalska Malina UKS „Trójka”
2009 (JM.)
brak
5. Gierasimow Natalia UKS „Trójka”
2008 (JM.)
brak
6. Ignaszak Ewelina Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
S
Brak
7. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (MJ.)
O044611
8. Jaszczak Klaudia UKS Trójka
2001 (MJ.)
brak
9. Jeziorek Paula Bpk.
S
O034245
10. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (JM.)
brak
11. Karolak Maja piegonisko pustkowie
2010 (Mł.)
brak
12. Klabisch Hanna UKS „Trójka”
2007 (JM.)
brak
13. Kliber Kinga Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
Brak
14. Kołodziejska Maja Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
15. Kostrzewa Alicja Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
S
O020155
16. Kowalska Maja Stajnia Kępa
2010 (Mł.)
brak
17. Król Dawid KJ Zagórów
2007 (JM.)
brak
18. Kubiak Wiktoria Bpk
2002 (MJ.)
Brak
19. Kujawa Adrian Uczniowski Klub Sportowy Trójka
S
O019106
20. Łukasik Klaudia Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
S
O036875
21. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
22. Mielczarek Zosia Piegonisko Pustkowie
2006 (JM.)
„Brak”
Brak
23. Parol Mariusz Niezrzeszony
S
Brak
24. Pokojowczyk Kaja piegonisko pustkowie
2004 (J.)
brak
25. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
26. Tomczyk Weronika Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
Brak
27. Walczak Anita RAJSKA STAJNIA
2007 (JM.)
Brak
28. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
29. Wojtczak Krzysztof UKS „Trójka”
S
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

31

ALABAMA MALOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/166 F: barnaba
M: astra
brak 616006580439513
2.

11

ASHKA SP POL 2006 klacz kasztanowata/162 F: -
M: -
brak brak
3.

21

BLANKA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/160 F: Wormag Psyche
M: Boratynka
Brak /
4.

32

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
5.

9

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
6.

22

DONYS UP AND DUN WELSH PONY POL 2012 Klacz bułana/kuc:137 F: BURGHWALLIS WELSH WIZARD
M: DONYS HYRAL
brak brak
7.

23

DRAGSTER DU JORET SF POL 2013 wałach gniada/169 F: Quaprice Boimargot Quincy
M: Elza du Joret
Brak //
8.

13

EDONIS MAŁOPOLSKA POL 2008 Wałach ciemnogniada/172 F: Barnaba
M: Eliada
brak -
9.

20

ELENA PP SP POL 2017 klacz gniada/178 F: Bankiet
M: Emilka
Brak /
10.

33

FIGARO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: NN
M: Fryga
Brak 616999610208913
11.

17

FILIPINKA SP POL 16.05.2007 klacz kasztanowata/145 F: taternik
M: frezja
brak pol013610121207
12.

30

GÄNSEBLÜMCHEN HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz gniada/167 F: Casall
M: Rosenfee
Brak DE421000038314
13.

2

HAMER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/175 F: Pasquinel
M: Hamira
Brak Brak
14.

15

IRYS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ares
M: Isara
Brak 616009610183516
15.

5

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
16.

18

KEWIN SP POL 2011 wałach tarantowata/165 F: es trefel
M: konwalia
brak 616999590001711
17.

14

KSANTISA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz srokata/157 F: Bekas
M: Kenia
brak 616009570099517
18.

24

LAZUR TYP SZLACHETNY POL 2005 wałach siwa/160 F: Szuan
M: Laguna
Brak /
19.

4

NYGUS Polski Koń Szlachetny Półkrwii POL 2010 wałach siwa/173 F: Junus
M: Baśka
K030926 616009610209910
20.

16

ODYN SP POL 2014 wałach kara/166 F: NN
M: NN
brak -
21.

12

OKEANIDA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/163 F: -
M: -
brak -
22.

3

ORLANDO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur
M: Overra
brak 616007610008015
23.

27

ORUS BRAK POL Brak wałach srokata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
24.

19

PLATYNA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz siwa/163 F: Kaskader
M: Paszka
brak POL007610118307
25.

1

RAMBO WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/165 F: paco
M: Roksana
brak 616007610113017
26.

6

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
27.

25

SAMSON PKSP POL 2010 wałach skarogniada/167 F: LE DUC
M: SALUTA I
brak 616009670106710
28.

8

SOPEL SP POL - Wałach kara/164 F: -
M: -
brak -
29.

10

TIERSK SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
K029128 POL007610163305
30.

26

TUNGA BRAK POL BRAK klacz gniada/BRAK F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
31.

29

WHISPER SP POL 2016 wałach kasztanowata/160 F: Ezir
M: Wanessa
Brak 616999670113016
32.

28

ZAFIRA WIELKOPOLSKA POL 2004 klacz siwa/164 F: Harwest
M: Zuzanna
Brak POL00 7611060204
33.

7

ZAFIRA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: -
M: -
Brak -
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniak Maria
kj kaja cekow
ALABAMA (31)
2021-07-11
2021-07-11
8
Całka Małgorzata
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
PLATYNA (19)
2021-07-11
7
2021-07-11
1
Dobrzyńska Michalina
UKS Trójka
2021-07-11
9
2021-07-11
4
Dymalska Malina
UKS „Trójka”
ASHKA (11)
2021-07-11
12
2021-07-11
10
Gierasimow Natalia
UKS „Trójka”
2021-07-11
8
2021-07-11
6
Ignaszak Ewelina
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2021-07-11
1
2021-07-11
15
Janiak Julia
UKS Trójka
JANKES (5)
2021-07-11
3
100
2021-07-11
2
150
Jaszczak Klaudia
UKS Trójka
ODYN (16)
2021-07-11
1
2021-07-11
Jeziorek Paula
Bpk.
2021-07-11
1
2021-07-11
6
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (10)
2021-07-11
6
2021-07-11
Karolak Maja
piegonisko pustkowie
2021-07-11
15
2021-07-11
5
Klabisch Hanna
UKS „Trójka”
SOPEL (8)
2021-07-11
1
2021-07-11
11
Kliber Kinga
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
LAZUR (24)
2021-07-11
2021-07-11
1
Kołodziejska Maja
Bez Przynależności Klubowej
2021-07-11
7
2021-07-11
Kostrzewa Alicja
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
BLANKA (21)
2021-07-11
1
2021-07-11
13
Kowalska Maja
Stajnia Kępa
ZAFIRA (28)
2021-07-11
2021-07-11
4
Król Dawid
KJ Zagórów
SAMSON (25)
2021-07-11
7
2021-07-11
14
Kubiak Wiktoria
Bpk
WHISPER (29)
2021-07-11
1
2021-07-11
10
Kujawa Adrian
Uczniowski Klub Sportowy Trójka
NYGUS (4)
2021-07-11
5
2021-07-11
5
Łukasik Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
IRYS (15)
2021-07-11
8
2021-07-11
2
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (6)
2021-07-11
1
200
2021-07-11
1
200
Mielczarek Zosia
Piegonisko Pustkowie
FIGARO (33)
2021-07-11
16
2021-07-11
3
Parol Mariusz
Niezrzeszony
HAMER (2)
2021-07-11
7
2021-07-11
6
Pokojowczyk Kaja
piegonisko pustkowie
KEWIN (18)
2021-07-11
9
2021-07-11
9
Robak Aleksandra
bpk
2021-07-11
2
150
2021-07-11
3
100
Tomczyk Weronika
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2021-07-11
2021-07-11
4
2021-07-11
12
2021-07-11
Walczak Anita
RAJSKA STAJNIA
TUNGA (26)
2021-07-11
14
2021-07-11
4
ORUS (27)
2021-07-11
2
2021-07-11
5
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (9)
2021-07-11
11
2021-07-11
8
Wojtczak Krzysztof
UKS „Trójka”
ZAFIRA (7)
2021-07-11
3
2021-07-11
13

Number of Riders: 29

Number of Horses: 33

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl