Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
86 ACCEPTED 2022-12-14 08:24:18
2022-12-14 06:07:09
Daria Olech MAKARY
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
85 ACCEPTED 2022-12-14 08:24:21
2022-12-13 22:28:36
Marta Uchman HARDI BOY
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
84 ACCEPTED 2022-12-14 08:24:23
2022-12-13 22:28:18
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
83 ACCEPTED 2022-12-14 08:24:26
2022-12-13 22:21:08
Urszula Fajfrowska SALVADOR
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
82 ACCEPTED 2022-12-14 08:24:29
2022-12-13 22:20:04
Weronika Fajfrowska DONNA Z
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
81 ACCEPTED 2022-12-14 08:24:32
2022-12-13 21:13:44
Michalina Arndt CARRUSO
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
80 ACCEPTED 2022-12-13 19:39:09
2022-12-13 19:12:41
Maja Grzybek KONOR
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
79 ACCEPTED 2022-12-13 19:39:16
2022-12-13 19:12:10
Wiktoria Trzcińska ODYSEJA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
78 ACCEPTED 2022-12-13 19:39:20
2022-12-13 19:11:34
Victoria Ivan DORCIA
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
77 ACCEPTED 2022-12-13 19:39:23
2022-12-13 19:10:48
Kornelia Kluszczynska DORCIA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
76 ACCEPTED 2022-12-13 19:39:26
2022-12-13 19:09:50
Maja Jaroszyńska MR BLONDYN
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
75 ACCEPTED 2022-12-13 19:39:29
2022-12-13 18:48:36
Maja Wilczek FIGARO
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
74 ACCEPTED 2022-12-13 11:06:00
2022-12-13 10:59:43
Viktoria Drewka CEVILLA S
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-12-13 11:06:03
2022-12-13 10:17:21
Wiktoria Frelek PROWOKACJA
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
72 ACCEPTED 2022-12-13 07:46:46
2022-12-12 23:19:05
Nikola Płotka LARY
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
71 ACCEPTED 2022-12-13 07:46:51
2022-12-12 23:16:20
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
70 ACCEPTED 2022-12-13 07:46:57
2022-12-12 21:43:35
Nadia Kenar HONORATA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
69 ACCEPTED 2022-12-13 07:47:18
2022-12-12 21:41:59
Kinga Kluczyńska HAGA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
68 ACCEPTED 2022-12-13 07:47:22
2022-12-12 21:41:01
Eliza Śliwińska HAGA
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
67 ACCEPTED 2022-12-13 07:47:25
2022-12-12 21:39:49
Martyna Laskowska HAGA
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
66 ACCEPTED 2022-12-13 07:47:29
2022-12-12 21:38:07
Karolina Sandecka HONORATA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
65 ACCEPTED 2022-12-13 07:47:36
2022-12-12 21:31:38
Michał Szukała TANGO
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/C/zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2022-12-13 07:47:39
2022-12-12 21:31:13
Michał Szukała BUGATTI B
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2022-12-12 13:55:17
2022-12-12 13:41:24
Maja Dąbrowska GUALLATIRA - L
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
62 ACCEPTED 2022-12-12 13:55:20
2022-12-12 13:06:42
Dominika Kordzińska HORTENCJA
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2022-12-12 13:55:23
2022-12-12 12:52:58
Maja Dąbrowska HONEY
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
60 ACCEPTED 2022-12-12 13:55:26
2022-12-12 12:42:20
Carmen Ittermann DRUHNA EWITA
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
59 ACCEPTED 2022-12-12 11:44:25
2022-12-12 11:28:13
Dominika Kordzińska VILLA ROCA
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-12-12 11:44:28
2022-12-12 11:27:42
Paweł Goc BATON
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
57 ACCEPTED 2022-12-12 11:44:31
2022-12-12 11:25:44
Jan Goc SAPHIRE
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
56 ACCEPTED 2022-12-12 10:56:33
2022-12-11 22:05:25
Nina Twerd RULETA
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
55 ACCEPTED 2022-12-12 10:56:36
2022-12-11 21:54:07
Oliwia Wieczorek RAVIEL
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
54 PRE-APPROVED 2022-12-12 10:56:40
2022-12-11 21:01:28
Nina Andrzejewska GUCIO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
53 ACCEPTED 2022-12-11 09:58:11
2022-12-11 09:35:13
Karolina Prażuch HEFAJSTOS
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
52 ACCEPTED 2022-12-11 09:58:14
2022-12-11 09:34:35
Natasza Rorowska HEFAJSTOS
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
51 ACCEPTED 2022-12-10 20:09:39
2022-12-10 13:44:16
Agnieszka Lisewska ELCADA
  • 2x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2022-12-10 13:17:51
2022-12-10 13:03:53
Agnieszka Kiedrowska FOR LEONARDO
  • 2x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2022-12-10 13:17:54
2022-12-10 12:59:13
Agnieszka Kiedrowska HAPPY NELLY K
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2022-12-09 22:34:21
2022-12-09 18:42:16
Martyna Buszka AQUA WELT
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
47 ACCEPTED 2022-12-09 22:34:23
2022-12-09 18:38:37
Gabriela Wilczewska AQUALIA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
46 ACCEPTED 2022-12-09 22:34:26
2022-12-09 18:12:11
Wiktoria Lelińska KARO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
45 ACCEPTED 2022-12-09 22:34:29
2022-12-09 18:11:18
Kaja Jędrusik GUCIO
  • 1x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
44 ACCEPTED 2022-12-09 18:02:01
2022-12-09 17:43:49
Lena Burnos NICOLA
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
43 ACCEPTED 2022-12-09 18:03:01
2022-12-09 17:39:13
Pola Skura NICOLA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
42 ACCEPTED 2022-12-09 18:02:10
2022-12-09 17:38:38
Zofia Weynert LUZAK
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
41 ACCEPTED 2022-12-09 18:02:17
2022-12-09 17:38:21
Izabela Hałupka LUZAK
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
40 ACCEPTED 2022-12-09 18:02:20
2022-12-09 17:37:47
Lena Babral KARO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
39 ACCEPTED 2022-12-09 18:02:26
2022-12-09 17:37:13
Maria Sibora KOLORADO
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
38 ACCEPTED 2022-12-09 18:02:33
2022-12-09 17:36:15
Viktoria Gęsicka HUGO BOSS
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
37 ACCEPTED 2022-12-09 18:03:22
2022-12-09 17:35:23
Maja Zakierska HAZA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
36 PRE-APPROVED 2022-12-09 18:02:46
2022-12-09 17:34:52
Lena Maszek CHELSEA’S MISS
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
35 ACCEPTED 2022-12-09 18:02:50
2022-12-09 17:34:34
Natalia Jabłońska CHEALSIMA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
34 ACCEPTED 2022-12-09 18:02:56
2022-12-09 17:34:08
Zofia Karwacka CHELSEA’S MISS
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
33 ACCEPTED 2022-12-09 17:33:56
2022-12-09 17:33:50
Dominika Krzyżaniak CHEALSIMA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
32 ACCEPTED 2022-12-09 17:33:27
2022-12-09 17:33:13
Janusz Muszyński KANESA
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
31 ACCEPTED 2022-12-09 17:33:30
2022-12-09 17:31:34
Iza Daniel MARINA
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
30 ACCEPTED 2022-12-09 17:33:34
2022-12-09 17:31:05
Zuzanna Domańska DEEP LOVE S
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
29 ACCEPTED 2022-12-09 17:33:37
2022-12-09 17:30:15
Kaja Białkowska GUCIO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
28 ACCEPTED 2022-12-09 17:33:41
2022-12-09 17:29:58
Maja Jakubek INNOCENTA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
27 ACCEPTED 2022-12-09 17:33:43
2022-12-09 17:29:22
Michalina Jakubek KOLORADO
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
26 ACCEPTED 2022-12-09 17:33:48
2022-12-09 17:29:04
Małgorzata Jakubek DEEP LOVE S
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
25 ACCEPTED 2022-12-09 17:33:52
2022-12-09 17:28:31
Hanna Kaczmarczyk HARIBO
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
24 ACCEPTED 2022-12-09 17:34:00
2022-12-09 17:27:57
Maja Komorowska HONESTY
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
23 ACCEPTED 2022-12-09 17:27:41
2022-12-09 17:26:54
Magdalena Karabasz HARIBO
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
22 ACCEPTED 2022-12-09 17:27:43
2022-12-09 17:26:33
Grzegorz Perzyński CYNAMON
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
21 ACCEPTED 2022-12-08 18:14:59
2022-12-08 18:13:14
Urszula Łopuszyńska FLEUR
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
20 ACCEPTED 2022-12-08 09:31:00
2022-12-07 21:00:49
Małgorzata Zubrycka KNIGHT RIDER Z
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-12-08 09:31:03
2022-12-07 21:00:25
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-12-07 17:11:50
2022-12-07 12:12:38
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2022-12-07 17:11:53
2022-12-06 20:58:51
Lena Wyborska SORPRESA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
16 ACCEPTED 2022-12-06 19:42:02
2022-12-06 18:52:00
Julia Brand-Szymańska BUGATTI KG
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2022-12-06 19:42:05
2022-12-06 11:28:51
Zuzanna Kilian LORD EWITA
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
14 ACCEPTED 2022-12-05 16:58:58
2022-12-04 18:16:06
Aleksandra Wróblewska KILIMANDŻARO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
13 ACCEPTED 2022-12-05 16:59:01
2022-12-04 18:15:33
Amelia Winiecka LA SANTINA Z
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2022-12-05 16:59:04
2022-12-04 18:15:01
Magdalena Stokwisz ABREK'S VALENTINA
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
11 ACCEPTED 2022-12-05 16:59:07
2022-12-04 18:14:06
Wiktoria Raczyńska BAJADERKA
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
10 ACCEPTED 2022-12-05 16:59:10
2022-12-04 18:13:24
Anna Kulpa PASJONATA DALJA
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
9 ACCEPTED 2022-12-05 16:59:14
2022-12-04 18:12:06
Amelia Depczyńska DON REVERDY C
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2022-12-05 16:59:18
2022-12-04 18:11:34
Martyna Bachorska BAJADERKA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
7 ACCEPTED 2022-12-03 16:33:16
2022-12-02 22:14:29
Daria Leba DAISY
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2022-12-03 16:33:18
2022-12-01 21:44:22
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
5 ACCEPTED 2022-12-03 16:33:19
2022-12-01 21:11:01
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/C/zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-12-03 16:33:22
2022-12-01 01:35:17
Daria Leba BOLIWIA
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2022-12-03 16:33:25
2022-11-30 08:24:44
Wiktoria Gerc CZARODZIEJ
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2022-11-29 18:47:34
2022-11-29 17:31:11
Nina Andrzejewska NANA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
1 ACCEPTED 2022-11-29 14:16:57
2022-11-28 16:27:56
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Nina Bez Przynależności Klubowej
2011 (JM.)
O061891
2. Arndt Michalina KJ Cavallino
2012 (Mł.)
.
3. Babral Lena KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
4. Bachorska Martyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2010 (JM.)
-
5. Białkowska Kaja KJ Cavallino
2015 (Mł.)
.
6. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
O053011
7. Brand-Szymańska Julia KS Bolo Team
S
O032086
8. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (JM.)
O061896
9. Burnos Lena KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
10. Buszka Martyna Brak
2005 (J.)
"brak"
11. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
12. Daniel Iza KJ Cavallino
2011 (JM.)
.
13. Depczyńska Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (J.)
O070145
14. Domańska Zuzanna KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
15. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
16. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (MJ.)
O035154
17. Fajfrowska Urszula Klub Jeździecki Bonanza
S
O062680
18. Fajfrowska Weronika Klub Jeździecki Bonanza
S
O062682
19. Frelek Wiktoria SSOJ Jaszczółtowo
S
O063949
20. Gerc Wiktoria KJ Bonanza
2007 (J.)
O061953
21. Gęsicka Viktoria KJ Cavallino
2014 (Mł.)
.
22. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O065610
23. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (JM.)
O065611
24. Grzybek Maja Kj Dilmar
2008 (JM.)
Brak
25. Hałupka Izabela KJ Cavallino
2011 (JM.)
.
26. Ittermann Carmen Klub Jeździecki Dilmar
2010 (JM.)
Brak
27. Ivan Victoria KJ Dilmar Kobylarnia
2011 (JM.)
Brak
28. Jabłońska Natalia KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
29. Jakubek Maja KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
30. Jakubek Małgorzata KJ Cavallino
S
.
31. Jakubek Michalina KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
32. Jaroszyńska Maja Kj Dilmar
2010 (JM.)
Brak
33. Jędrusik Kaja KJ Cavallino
2012 (Mł.)
.
34. Kaczmarczyk Hanna KJ Cavallino
S
.
35. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (J.)
O039021
36. Karwacka Zofia KJ Cavallino
2011 (JM.)
.
37. Kenar Nadia brak
2008 (JM.)
brak
38. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (MJ.)
O041402
39. Kilian Zuzanna KJ Dilmar
2011 (JM.)
O072135
40. Kluczyńska Kinga brzk
S
-
41. Kluszczynska Kornelia KJ Dilmar
2012 (Mł.)
Brak
42. Komorowska Maja KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
43. Kordzińska Dominika Żniński Klub Jeździecki
S
O049825
44. Krzyżaniak Dominika KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
45. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
O063971
46. Laskowska Martyna brak
2008 (JM.)
-
47. Leba Daria KJ Classic
S
Brak
48. Lelińska Wiktoria KJ Cavallino
2011 (JM.)
.
49. Lisewska Agnieszka KJ Młyńska Struga
S
O042278
50. Łopuszyńska Urszula BPK kuj-pom
2010 (JM.)
O073684
51. Maszek Lena KJ Cavallino
2006 (J.)
.
52. Muszyński Janusz KJ Cavallino
2011 (JM.)
.
53. Olech Daria KJ Classic
2002 (MJ.)
O028874
54. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
55. Perzyński Grzegorz KJ Cavallino
S
.
56. Płotka Nikola Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O060954
57. Prażuch Karolina BPK
2006 (J.)
Brak
58. Raczyńska Wiktoria Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2005 (J.)
Brak
59. Rorowska Natasza bpk
2008 (JM.)
brak
60. Sandecka Karolina brak
S
-
61. Sibora Maria KJ Cavallino
2011 (JM.)
.
62. Sikorska Kamila Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
Brak
63. Skura Pola KJ Cavallino
2011 (JM.)
.
64. Śliwińska Eliza brak
2005 (J.)
brak
65. Stokwisz Magdalena Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2011 (JM.)
-
66. Szukała Michał Klub Jeździecki Classic
S
O023422
67. Trzcińska Wiktoria Kj Dilmar
2010 (JM.)
Brak
68. Twerd Nina Stajnia Nadzieja
2011 (JM.)
brak
69. Uchman Marta KJ Cavallino
S
O009453
70. Weynert Zofia KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
71. Wieczorek Oliwia Stajnia Nadzieja
2010 (JM.)
brak
72. Wilczek Maja Brak
2021 (Mł.)
Brak
73. Wilczewska Gabriela BPK kuj-pom
2006 (J.)
Brak
74. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (J.)
O056718
75. Wróblewska Aleksandra Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2012 (Mł.)
-
76. Wyborska Lena Klub Jeździecki Classic
2009 (JM.)
O070184
77. Zakierska Maja KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
78. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (MJ.)
O037404
79. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ABREK'S VALENTINA TRAKEŃSKA POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: Abrek
M: Hildė
- -
2.

AQUA WELT SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Wiliam
M: Arka
"brak" 616098100041839
3.

AQUALIA SP POL 2017 klacz gniada/162 F: Roland
M: Aqua Welt
"brak" 616098200210225
4.

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/138 F: Monarcha
M: Boretka
K025751 616013640053211
5.

BATON KUC POL 2017 wałach gniada/130 F: NN
M: NN
K033230 616999520118217
6.

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
7.

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 1999 klacz gniada/161 F: Ros
M: Bastylia
Brak 006590012699
8.

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
K034588 826002170880607
9.

BUGATTI KG SP POL 2012 wałach ciemnogniada/164 F: CASSILIO
M: BU BAJA KG
- 616009610134512
10.

CARRUSO QUARTER HORSE POL 2002 wałach skarogniada/kuc:. F: Docs Royal Lancer
M: Poco Oakie Tivio
Brak 616014660186002
11.

CEVILLA S SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K018082 616009520043209
12.

CHEALSIMA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/148 F: Chelsea Londyn
M: Imka
. DE435351106212
13.

CHELSEA’S MISS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/kuc:. F: Chelsea Londyn
M: Willoway Miss Minx
. DE435351110612
14.

CYNAMON SP POL 2017 wałach siwa/Duży koń F: Farezzo B
M: Caria
. 616009520070017
15.

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
K033648 616007520114212
16.

DAISY Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 klacz kara/155 F: Guinness RH
M: Diamentina Super
Brak 616013520034616
17.

DEEP LOVE S SP POL 2007 wałach gniada/Duży koń F: LOVE AFFAIR
M: DONNA ROSSA S
. 616009520052807
18.

DON REVERDY C Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy
M: Dumka
K034216 616 009 52 00772 15
19.

DONNA Z ZANGERSHEIDE POL 2003 klacz kasztanowata/174 F: Dutch Capitol
M: Fraga
K011764 Z-664903
20.

DORCIA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
21.

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/139 F: V.I.P
M: Dalli
K017093 013670148308
22.

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
23.

ELCADA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Calderon / Carolus
M: Ella Fama / For Leo
K034506 616009520048115
24.

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
25.

FIGARO SP POL 2015 wałach jasnokasztanowata/163 F: Barros
M: Figlarka
616009610145215 616009610145215
26.

FIKUS WLKP POL 2010 wałach gniada/- F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
27.

FLEUR HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/160 F: CAYADO
M: URMEL
O073684 DE 421000085313
28.

FOR LEONARDO PKSP POL 2018 wałach kasztanowata/168 F: For Leo han.
M: Flamenco westf.
K035328 616999661265618
29.

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B /
M: Gwiazda /
brak 616009520108517
30.

GUALLATIRA - L WLKP POL 2017 klacz siwa/170 F: Vulcan L
M: Groteska
K031342 616 007 61 00882 17
31.

GUCIO KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:. F: NN
M: NN
. .
32.

GUCIO TYP KUC POL NN wałach gniada/129 F: NN
M: NN
brak 616999520137005
33.

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
34.

HAPPY NELLY K PKSP POL 2016 klacz siwa/164 F: FAREZZO B
M: HAPPY GIRL
K034521 6160096400909016
35.

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
36.

HARIBO SP POL 2017 wałach kasztanowata/duży koń F: Farezzo B
M: Hipnoza
. 616009520069917
37.

HAZA KUC POL 2012 klacz myszata/. F: Master
M: Hera
Brak 616011670037412
38.

HEFAJSTOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Rulon
M: Himala
Brak 616007610197715
39.

HONESTY SP POL 2016 klacz kasztanowata/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520071816
40.

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
41.

HONORATA KUC FELIŃSKI POL 205 klacz siwa/136 F: Rubin
M: Halszka
brak POL 013580576905
42.

HORTENCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: Arcygraf
M: Hala
brak POL 009610017609
43.

HUGO BOSS KUC POL 2013 wałach tarantowata/kuc:. F: NN
M: NN
. 616999610221913
44.

INNOCENTA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz gniada/145 F: Falk
M: Imka
. 616013520037117
45.

KANESA KUC POL 2001 klacz ciemnogniada/kuc:. F: Dethmer
M: Karmalita Little Lilly
Brak 616013520018501
46.

KARO KUC POL 2004 wałach kara/kuc:. F: NN
M: NN
K022342 999520148204
47.

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 klacz siwa/140 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
48.

KNIGHT RIDER Z ZANG BEL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan / Volatire
M: Clear Round Z / Colbert GTI
K030318 056015Z55788112
49.

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk
M: Kanesa
K027050 616013520076915
50.

KONOR SP POL 2009 wałach siwa/164 F: Contendro
M: Nn
Brak Xxxx
51.

LA SANTINA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad
M: Latika
- 056015Z55605716
52.

LARY KUC POL 2012 wałach gniada/140 F: NN
M: NN
K025870 6169996800651112
53.

LORD EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/147 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670037303
54.

LUZAK KUC POL 2015 wałach gniada/Kuc F: NN
M: NN
. .
55.

MAKARY KUC POL 2012 wałach srokata/143 F: Stougjeshoeve energy
M: Maja
Brak .
56.

MARINA KUC FELIŃSKI POL 2005 klacz srokata/125 F: Hertz
M: Malwa po Ren
K021036 POL013610128305
57.

MR BLONDYN HAFLINGER POL 2003 wałach izabelowata/145 F: Nn
M: Nn
Brak ...
58.

NANA TYP KUC POL 2010 klacz kasztanowata/123 F: NN
M: NN
brak 616999520167310
59.

NICOLA KUC POL 2012 klacz srokata/kuc:. F: .
M: .
Brak .
60.

ODYSEJA WLKP POL 2004 klacz gniada/170 F: Makker
M: Odessa
Brak Xxx
61.

PASJONATA DALJA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/131 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Tijd Vlijt's Dante
K033647 -
62.

PROWOKACJA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Hiacynt / Aravel-Waro
M: Parada / Halif
K034544 616009520020912
63.

RAVIEL TYP POGRUBIANY POL 2006 wałach gniada/165 F: Bornot
M: Ruleta
brak POL 999 52 00672 06
64.

RULETA WIELKOPOLSKA POL 2001 klacz gniada/173 F: Pirus
M: Rosa
brak POL 007 52 00435 01
65.

SALVADOR Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach kasztanowata/163 F: Herbur
M: Sissi
Brak POL009520149408
66.

SAPHIRE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Likus
M: Szalka
Brak 616007520059510
67.

SORPRESA CRUZADO ESP 2016 klacz gniada/154 F: nn
M: nn
brak ES210500002124
68.

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
K028281 616007520052211
69.

VILLA ROCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Castle Rock
M: Venus
brak 616009520019517
70.

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 79

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2023
design and realization: signus.pl