Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
173 ACCEPTED 2022-11-25 15:57:39
2022-11-25 10:46:49
Klaudiusz Jach GRATUS WHITE
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
172 ACCEPTED 2022-11-25 15:57:42
2022-11-25 10:46:22
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
171 ACCEPTED 2022-11-25 08:10:07
2022-11-24 23:08:37
Astrida Taranowska KONSTANCJA
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
170 ACCEPTED 2022-11-24 21:27:41
2022-11-24 21:04:07
Zofia Baranowicz INNOCENTY
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
169 ACCEPTED 2022-11-24 21:27:39
2022-11-24 20:18:09
Agata Włodarczyk AGUILERA
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
168 ACCEPTED 2022-11-24 21:27:37
2022-11-24 20:17:58
Nadia Wiertlewska ARES
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
167 ACCEPTED 2022-11-24 21:27:34
2022-11-24 20:17:13
Kornelia Faleńczyk LIZA
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
166 ACCEPTED 2022-11-24 21:27:32
2022-11-24 20:16:32
Kornelia Sikorska SEVOJA
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
165 ACCEPTED 2022-11-24 21:27:30
2022-11-24 20:15:27
Monika Szymankiewicz CHORAŁ
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
164 ACCEPTED 2022-11-24 21:27:27
2022-11-24 19:58:37
Marta Trofimow RANDOLA Z
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
163 ACCEPTED 2022-11-24 14:41:15
2022-11-24 14:24:58
Robert Kończal LESTE D'EMMA
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
162 ACCEPTED 2022-11-24 14:41:19
2022-11-24 14:24:28
Filip Kończal STORM
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
161 ACCEPTED 2022-11-24 07:34:56
2022-11-23 22:56:33
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 2x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
160 ACCEPTED 2022-11-24 07:34:51
2022-11-23 22:56:06
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
159 ACCEPTED 2022-11-24 07:34:47
2022-11-23 22:37:44
Łucja Wilczak NEW JERSEY S
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
158 ACCEPTED 2022-11-24 07:34:43
2022-11-23 21:25:16
Zuzanna Domańska KOLORADO
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
157 ACCEPTED 2022-11-24 07:34:39
2022-11-23 21:22:49
Nadia Romecka HULTAJ
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
156 ACCEPTED 2022-11-24 07:34:36
2022-11-23 21:10:51
Kornelia Paluszkiewicz HORIZON
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
155 ACCEPTED 2022-11-24 07:34:32
2022-11-23 21:10:09
Jagoda Łuczak ODYSEJA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
154 ACCEPTED 2022-11-24 07:34:27
2022-11-23 21:07:00
Wiktoria Trzcińska ODYSEJA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
153 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:59
2022-11-23 21:00:25
Victoria Ivan DORCIA
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
152 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:55
2022-11-23 20:59:45
Kornelia Kluszczynska DORCIA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
151 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:50
2022-11-23 20:58:59
Maja Grzybek KONOR
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
150 ACCEPTED 2022-11-25 17:54:04
2022-11-23 20:58:06
Iga Augustin NAKITA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
149 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:41
2022-11-23 19:29:11
Amelia Trzcińska BORYS
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
148 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:35
2022-11-23 19:13:35
Marcin Wesoły GIRO D’ITALIA RED WINE
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
147 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:31
2022-11-23 17:52:33
Zuzanna Krintus AGUERO
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
146 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:26
2022-11-23 15:13:12
Nela Szukaj AQUINO
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
145 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:22
2022-11-23 14:32:40
Maria Domagalska HEFAJSTOS
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
144 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:15
2022-11-23 12:59:37
Lena Olszewska MARCYSIA
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
143 ACCEPTED 2022-11-23 12:47:35
2022-11-23 12:43:20
Dominika Rujner PIKTOGRAM
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
142 ACCEPTED 2022-11-23 12:47:33
2022-11-23 10:52:51
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
141 ACCEPTED 2022-11-23 12:47:32
2022-11-23 10:52:14
Kalina Gilewicz PECTUS
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
140 ACCEPTED 2022-11-23 12:47:30
2022-11-23 10:51:31
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
139 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:11
2022-11-23 10:42:21
Marcelina Nietz HALA D
  • 2x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
138 ACCEPTED 2022-11-26 17:14:56
2022-11-23 09:59:16
Michalina Krzyżyńska AMANDA
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
137 ACCEPTED 2022-11-23 07:17:00
2022-11-23 07:07:51
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
136 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:57
2022-11-22 23:48:12
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
135 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:49
2022-11-22 22:56:58
Natalia Chlebowska SAWANAH
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
134 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:47
2022-11-22 21:51:07
Blanka Gryczka RÓŻA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
133 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:45
2022-11-22 21:50:45
Martyna Czajkowska RÓŻA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
132 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:42
2022-11-22 21:50:24
Lissa Dziabacińska HOLY DAWN
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
131 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:39
2022-11-22 21:50:04
Zuzanna Ginter HOLY DAWN
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
130 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:37
2022-11-22 21:46:47
Eliza Śliwińska HAGA
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
129 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:34
2022-11-22 21:46:21
Maria Przesławska HAGA
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
128 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:32
2022-11-22 21:44:46
Natalia Krauze HONORATA
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
127 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:30
2022-11-22 21:44:04
Milena Łukaszewska HAGA
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
126 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:27
2022-11-22 21:41:09
Nadia Kenar HONORATA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
125 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:25
2022-11-22 21:40:39
Martyna Laskowska HAGA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
124 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:22
2022-11-22 21:35:50
Karolina Sandecka HONORATA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
123 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:19
2022-11-22 20:53:54
Zuzanna Kilian LORD EWITA
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
122 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:15
2022-11-22 20:27:28
Emilia Mar-Lerch DONNA Z
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
121 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:11
2022-11-22 20:26:35
Nikodem Skowroński REVOLTA
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
120 ACCEPTED 2022-11-22 19:57:18
2022-11-22 19:28:54
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
119 ACCEPTED 2022-11-22 19:57:14
2022-11-22 19:28:33
Maurycy Mikos ULTIMATE
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
118 ACCEPTED 2022-11-22 19:57:12
2022-11-22 19:28:01
Amelia Arendt DESERT STORM
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
117 ACCEPTED 2022-11-22 19:57:09
2022-11-22 19:22:08
Sebastian Lewandowski LUPUS
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
116 ACCEPTED 2022-11-22 19:57:06
2022-11-22 19:21:56
Zofia Łapka LABRIA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
115 ACCEPTED 2022-11-22 19:57:04
2022-11-22 18:55:10
Lena Anna Tokarz AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
114 ACCEPTED 2022-11-22 19:57:00
2022-11-22 18:53:02
Lena Anna Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
113 ACCEPTED 2022-11-22 19:56:58
2022-11-22 18:25:54
Justyna Łopato CONNECTICUT S
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
112 ACCEPTED 2022-11-22 19:56:55
2022-11-22 18:25:41
Justyna Łopato CASCADELLA
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
111 ACCEPTED 2022-11-22 19:56:51
2022-11-22 16:53:58
Urszula Fajfrowska SALVADOR
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
110 ACCEPTED 2022-11-22 13:47:42
2022-11-22 12:21:07
Alicja Krysińska CALISTO S
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
109 ACCEPTED 2022-11-22 13:47:40
2022-11-22 12:20:13
Dominika Krezymon JAGODA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
108 ACCEPTED 2022-11-22 13:47:37
2022-11-22 11:54:06
Maja Jaroszyńska MR BLONDYN
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
107 ACCEPTED 2022-11-22 11:50:11
2022-11-22 10:30:37
Magdalena Ćwik NEW STAR C
  • 2x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
106 ACCEPTED 2022-11-22 11:50:10
2022-11-22 10:30:19
Magdalena Ćwik DUCATI
  • 2x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2022-11-22 11:50:08
2022-11-22 10:09:19
Antonina Lisiecka BARON
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
104 ACCEPTED 2022-11-22 08:34:39
2022-11-22 07:01:20
Nikola Puzewicz LUZAK
  • 1x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
103 ACCEPTED 2022-11-22 08:34:45
2022-11-22 06:57:42
Apolonia Guziołek GUCIO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
102 ACCEPTED 2022-11-22 08:34:51
2022-11-22 06:45:35
Igor Koźmiński DOKTOR
  • 2x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
101 ACCEPTED 2022-11-22 08:34:59
2022-11-22 06:39:47
Marta Uchman CAMPANILLO
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
100 ACCEPTED 2022-11-22 08:35:06
2022-11-22 06:39:25
Iga Malinowska CYNAMON
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
99 ACCEPTED 2022-11-22 08:35:12
2022-11-21 22:10:27
Kaja Kwiecień FENIKS
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
98 ACCEPTED 2022-11-22 08:35:22
2022-11-21 21:56:57
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
97 ACCEPTED 2022-11-22 08:35:31
2022-11-21 21:56:21
Michalina Jach STARTPOWER CAPTAIN
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
96 ACCEPTED 2022-11-22 08:35:39
2022-11-21 21:41:16
Weronika Nowicka BUNIO
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
95 ACCEPTED 2022-11-22 08:35:46
2022-11-21 20:51:33
Marta Boratyńska-Soral LUCKY BALOU
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
94 ACCEPTED 2022-11-22 08:35:52
2022-11-21 20:25:16
Dominika Henzel DAME PROVA Z
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-11-26 17:13:24
2022-11-21 19:55:54
Julia Nowicka MOKKA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
92 ACCEPTED 2022-11-21 19:29:35
2022-11-21 18:35:18
Wiktoria Kowalczyk ZINA
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
91 ACCEPTED 2022-11-26 17:13:48
2022-11-21 18:13:38
Olga Jeske MAJA
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
90 ACCEPTED 2022-11-21 19:29:30
2022-11-21 18:12:53
Julia Kaczmarzewska SIWY
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
89 ACCEPTED 2022-11-21 19:29:28
2022-11-21 18:10:19
Jagoda Jeske ARGO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
88 ACCEPTED 2022-11-21 19:29:25
2022-11-21 18:10:03
Antonina Kaczmarek SIWY
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
87 ACCEPTED 2022-11-21 19:29:19
2022-11-21 18:09:37
Zosia Kaczmarzewska EGON
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
86 ACCEPTED 2022-11-21 19:29:17
2022-11-21 18:09:01
Julia Pańkow GARDEN
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
85 ACCEPTED 2022-11-21 19:29:14
2022-11-21 18:07:56
Lilianna Kwiatkowska LADY
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
84 ACCEPTED 2022-11-24 13:16:29
2022-11-21 17:51:41
Dominika Kordzińska VILLA ROCA
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-11-21 19:29:09
2022-11-21 17:49:51
Paweł Goc BATON
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
82 ACCEPTED 2022-11-21 19:29:07
2022-11-21 17:48:15
Jan Goc SAPHIRE
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
81 ACCEPTED 2022-11-21 19:29:04
2022-11-21 16:07:12
Lena Płoszaj CANNABIS DE LUX
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
80 ACCEPTED 2022-11-21 16:01:57
2022-11-21 14:38:38
Izabela Hałupka MARINA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
79 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:08
2022-11-21 14:28:28
Nikola Kowalcze HULTAJ
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
78 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:38
2022-11-21 14:27:46
Helena Zielińska CHELSEA’S MISS
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
77 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:36
2022-11-21 14:27:23
Lena Maszek CHELSEA’S MISS
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
76 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:34
2022-11-21 14:26:31
Rafał Kaczmarczyk KAPSEL
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
75 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:31
2022-11-21 14:25:18
Lena Babral CARRUSO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
74 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:29
2022-11-21 14:24:23
Zofia Karwacka KOLORADO
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
73 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:26
2022-11-21 14:23:14
Maria Sibora KARO
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
72 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:24
2022-11-21 14:22:39
Janusz Muszyński KARO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
71 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:20
2022-11-21 14:21:50
Blanka Kozion GUCIO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
70 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:18
2022-11-21 14:20:25
Pola Skura LUZAK
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
69 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:16
2022-11-21 14:15:56
Zofia Weynert NICOLA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
68 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:14
2022-11-21 14:12:00
Aleksandra Galas CHEALSIMA
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
67 ACCEPTED 2022-11-21 16:02:12
2022-11-21 13:33:43
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
66 ACCEPTED 2022-11-21 12:34:33
2022-11-21 10:46:34
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2022-11-21 12:34:37
2022-11-21 10:20:27
Natalia Antczak WENEZJA
  • 2x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2022-11-21 09:33:42
2022-11-21 09:32:06
Maja Leis ARIEL
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
63 ACCEPTED 2022-11-21 09:33:48
2022-11-21 09:29:19
Halina Ćwik HARLEY
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
62 ACCEPTED 2022-11-25 15:57:46
2022-11-21 08:43:41
Marcin Wesoły KASABLANKA
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-11-24 07:33:03
2022-11-20 19:15:37
Lena Laskowska HAWEL
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
60 ACCEPTED 2022-11-20 19:54:16
2022-11-20 19:14:26
Lena Laskowska R-FOOD CARMELLA III
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
59 ACCEPTED 2022-11-20 19:54:34
2022-11-20 18:15:54
Anna Kulpa PASJONATA DALJA
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
58 ACCEPTED 2022-11-20 19:54:39
2022-11-20 18:14:33
Amelia Depczyńska DON REVERDY C
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
57 ACCEPTED 2022-11-20 19:54:44
2022-11-20 18:14:11
Martyna Bachorska BAJADERKA
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
56 ACCEPTED 2022-11-20 19:54:48
2022-11-20 18:11:22
Vanessa Penkowska MAKARY
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
55 ACCEPTED 2022-11-20 19:55:05
2022-11-20 18:01:11
Zuzanna Cholewczuk ANTWERPIA
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
54 ACCEPTED 2022-11-20 19:54:56
2022-11-20 16:08:18
Zofia Trzcińska CONAN I
  • 2x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
53 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:13
2022-11-20 00:11:59
Wiktoria Kłosowska ZOJA
  • 2x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
52 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:17
2022-11-19 22:00:52
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
51 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:20
2022-11-19 20:50:30
Kaja Białkowska MUFINKA
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
50 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:25
2022-11-19 20:49:51
Hanna Wódkiewicz NICOLA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
49 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:29
2022-11-19 20:45:17
Viktoria Gęsicka MARINA
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
48 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:35
2022-11-19 20:43:16
Natalia Jabłońska INNOCENTA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
47 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:41
2022-11-19 20:42:06
Magdalena Karabasz INNOCENTA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
46 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:45
2022-11-19 19:34:15
Maja Dąbrowska HOLLY
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:49
2022-11-19 18:04:43
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:54
2022-11-19 09:14:13
Wiktoria Ferszka JOKER
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2022-11-20 07:55:58
2022-11-18 16:44:12
Maja Żalikowska ALFA
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
42 ACCEPTED 2022-11-18 08:48:54
2022-11-18 07:03:06
Hanna Kaczmarczyk HARIBO
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
41 ACCEPTED 2022-11-18 08:48:58
2022-11-18 07:02:23
Aleksandra Kobylarz CYNAMON
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
40 ACCEPTED 2022-11-24 07:32:49
2022-11-18 07:02:03
Zuzanna Misiorna CHEALSIMA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
39 ACCEPTED 2022-11-18 08:49:05
2022-11-18 07:01:38
Dominika Krzyżaniak HONESTY
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
38 ACCEPTED 2022-11-18 08:49:09
2022-11-18 07:01:04
Grzegorz Perzyński HONESTY
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
37 ACCEPTED 2022-11-18 08:49:13
2022-11-18 07:00:07
Tomasz Dąbrowski HEAVEN
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
36 ACCEPTED 2022-11-18 08:49:17
2022-11-18 06:59:48
Małgorzata Jakubek DEEP LOVE S
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
35 ACCEPTED 2022-11-18 08:49:20
2022-11-18 06:59:29
Piotr Antczak DEEP LOVE S
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
34 ACCEPTED 2022-11-18 08:49:24
2022-11-17 20:50:21
Małgorzata Zubrycka KNIGHT RIDER Z
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-11-25 15:57:52
2022-11-17 20:49:57
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2022-11-18 08:49:34
2022-11-17 20:49:21
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-11-17 17:44:33
2022-11-17 17:12:14
Marta Gapska CANIZARES
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2022-11-17 17:44:40
2022-11-16 23:11:55
Dororta Chełkowska KLARISA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
29 ACCEPTED 2022-11-17 17:44:43
2022-11-16 22:28:27
Amelia Kołodziejska BREMA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
28 ACCEPTED 2022-11-17 17:44:56
2022-11-16 20:21:26
Dominika Błaszczak ASTERIX
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
27 ACCEPTED 2022-11-17 17:45:00
2022-11-16 20:03:13
Dominika Lemke ASTERIX
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
26 ACCEPTED 2022-11-22 19:56:41
2022-11-16 11:18:23
Agnieszka Przybylska FIGHTING JACK S
  • 2x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
25 ACCEPTED 2022-11-16 09:25:13
2022-11-15 20:54:08
Weronika Ponczek GOLDIKA
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
24 ACCEPTED 2022-11-16 09:25:17
2022-11-15 18:13:48
Urszula Łopuszyńska FLEUR
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
23 ACCEPTED 2022-11-15 15:56:17
2022-11-15 13:37:02
Nina Ratajczyk WOJTEK
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
22 ACCEPTED 2022-11-26 17:14:39
2022-11-15 08:49:38
Lena Żakowska BARACK IRW
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2022-11-15 15:56:22
2022-11-14 22:28:07
Natalia Kosmala DAISY
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
20 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-11-14 18:31:17
2022-11-14 16:50:51
Zuzanna Bajan CIDRIS SILVA
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
19 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-11-14 18:31:22
2022-11-14 16:49:37
Mikołaj Bajan SILVIO ASANTE
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
18 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-11-14 18:31:26
2022-11-14 16:45:24
Mikołaj Bajan FLYHIGH QUINTUS
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-11-14 18:30:54
2022-11-14 15:51:01
Wiktoria Gerc CZARODZIEJ
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2022-11-14 18:30:57
2022-11-14 12:07:12
Agnieszka Lisewska ELCADA
  • 2x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
15 ACCEPTED 2022-11-14 10:13:35
2022-11-14 08:58:38
Karolina Prażuch HEFAJSTOS
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
14 ACCEPTED 2022-11-14 10:13:38
2022-11-14 08:58:11
Natasza Rorowska DAISY
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
13 ACCEPTED 2022-11-14 10:13:42
2022-11-14 08:57:46
Daria Leba BOLIWIA
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2022-11-13 21:50:55
2022-11-13 10:30:55
Weronika Brodzińska WALTER
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2022-11-12 12:21:03
2022-11-11 22:05:27
Viktoria Drewka GENEVA
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
10 ACCEPTED 2022-11-12 12:21:09
2022-11-10 10:35:24
Lena Wyborska SORPRESA
  • 2x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
9 ACCEPTED 2022-11-07 12:00:04
2022-11-06 20:01:21
Vanessa Penkowska SAMURAJ
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
8 ACCEPTED 2022-11-12 12:21:13
2022-11-06 16:40:11
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 8R/P/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9R/N/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/C/zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-11-02 08:44:52
2022-11-01 21:47:33
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 2x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
6 ACCEPTED 2022-11-02 08:44:54
2022-10-30 12:55:29
Michalina Wiśniewska SAWANA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
5 ACCEPTED 2022-10-30 08:40:18
2022-10-27 17:29:23
Nina Andrzejewska NANA
  • 1x 3T/Mini LL 50/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
4 ACCEPTED 2022-11-23 07:16:04
2022-10-26 18:51:59
Magdalena Duczyc CALIF
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm) / handic. (C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
3 ACCEPTED 2022-10-27 09:55:12
2022-10-26 14:41:35
Natalia Wajszczuk SOLO
  • 1x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
2 ACCEPTED 2022-10-25 16:41:30
2022-10-25 15:42:39
Dominika Błaszczak HIACYNT
  • 2x 4T/Mini LL 70/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
1 ACCEPTED 2022-10-25 16:41:32
2022-10-24 11:52:44
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 6T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 7R/L/dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Nina Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O061891
2. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
3. Antczak Piotr KJ Cavallino
S
.
4. Arendt Amelia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2011 (Mł.)
Brak
5. Augustin Iga Kj Dilmar
2013 (Mł.)
Brak
6. Babral Lena KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
7. Bachorska Martyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2010 (JM.)
-
8. Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O043637
9. Bajan Zuzanna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O019287
10. Baranowicz Zofia KJ Cavallino
2008 (JM.)
O058732
11. Białkowska Kaja KJ Cavallino
2015 (Mł.)
.
12. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
13. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
O053011
14. Błaszczak Dominika Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2007 (JM.)
brak
15. Boratyńska-Soral Marta Klub Jeździecki Skok-Agrofood
2009 (JM.)
Brak
16. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (JM.)
O061896
17. Chełkowska Dororta Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
brak
18. Chlebowska Natalia Stowarzyszenie Stadnina Koni Sumin
2008 (JM.)
brak
19. Cholewczuk Zuzanna JKS ,,Rywal Grudziądz
2011 (Mł.)
O077194
20. Ćwik Halina Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2014 (Mł.)
xxx
21. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O011243
22. Czajkowska Martyna Brak
2008 (JM.)
Brak
23. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
24. Dąbrowski Tomasz KJ Cavallino
S
.
25. Depczyńska Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O070145
26. Domagalska Maria bpk
2014 (Mł.)
Brak
27. Domańska Zuzanna KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
28. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
29. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O035154
30. Duczyc Magdalena KJ Dimar
2011 (Mł.)
O075751
LZRWZJ/3971/22
31. Dziabacińska Lissa Brak
2007 (JM.)
Brak
32. Fajfrowska Urszula Klub Jeździecki Bonanza
S
O062680
33. Faleńczyk Kornelia BPK kuj-pom
2010 (JM.)
brak
34. Ferszka Wiktoria JKS Rywal
2002 (MJ.)
O041292
35. Galas Aleksandra KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
36. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O025871
37. Gerc Wiktoria KJ Bonanza
2007 (JM.)
O061953
38. Gęsicka Viktoria KJ Cavallino
2014 (Mł.)
.
39. Gilewicz Kalina Klub Jeździecki Wiecanowo
2011 (Mł.)
O065137
40. Ginter Zuzanna Brak
2006 (J.)
Brak
41. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O065610
42. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
O065611
43. Gryczka Blanka Brak
2008 (JM.)
Brak
44. Grzybek Maja Kj Dilmar
2008 (JM.)
Brak
45. Guziołek Apolonia KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
46. Hałupka Izabela KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
47. Henzel Dominika Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
48. Ivan Victoria KJ Dilmar Kobylarnia
2011 (Mł.)
Brak
49. Jabłońska Natalia KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
50. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
10261089
51. Jach Michalina KJ Herkules Wapno
2010 (JM.)
O060611
52. Jakubek Małgorzata KJ Cavallino
S
.
53. Jaroszyńska Maja Kj Dilmar
2010 (JM.)
Brak
54. Jeske Jagoda K.J. RUNOWO
2009 (JM.)
BRAK
55. Jeske Olga K.J. Runowo
2007 (JM.)
O060482
56. Kaczmarczyk Hanna KJ Cavallino
S
.
57. Kaczmarczyk Rafał KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
58. Kaczmarek Antonina K.J. RUNOWO
2008 (JM.)
BRAK
59. Kaczmarzewska Julia K.J. RUNOWO
2010 (JM.)
BRAK
60. Kaczmarzewska Zosia K.J. RUNOWO
2007 (JM.)
BRAK
61. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (J.)
O039021
62. Karwacka Zofia KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
63. Kenar Nadia brak
2008 (JM.)
brak
64. Kilian Zuzanna KJ Dilmar
2011 (Mł.)
O072135
65. Kluszczynska Kornelia KJ Dilmar
2012 (Mł.)
Brak
66. Kłosowska Wiktoria KJ Dilmar
2006 (J.)
O052358
67. Kobylarz Aleksandra KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
68. Kołodziejska Amelia Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2009 (JM.)
brak
69. Kończal Filip Koronowo Stud
2012 (Mł.)
O069443
70. Kończal Robert Koronowo Stud
S
O065470
71. Kordzińska Dominika Żniński Klub Jeździecki
S
O049825
72. Kosmala Natalia bpk
070607
73. Kowalcze Nikola KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
74. Kowalczyk Wiktoria bpk
2004 (J.)
brak
75. Kozion Blanka KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
76. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
77. Koźmiński Igor BPK kuj-pom
2010 (JM.)
Brak
78. Krauze Natalia brak
2015 (Mł.)
brak
79. Krezymon Dominika BPK
2008 (JM.)
brak
80. Krintus Zuzanna SJ Turzyn
2001 (MJ.)
O025521
81. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
82. Krysińska Alicja JKS Rywal Grudziądz
2006 (J.)
brak
83. Krzyżaniak Dominika KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
84. Krzyżyńska Michalina Klub Jeździecki Skok - Agrofood
2005 (J.)
0038239
85. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
O063971
86. Kwiatkowska Lilianna K.J. RUNOWO
2014 (Mł.)
BRAK
87. Kwiecień Kaja K.J. RUNOWO
2012 (Mł.)
BRAK
88. Laskowska Lena Gminny Klub Jeździecki Bogucin
2010 (JM.)
O056867
89. Laskowska Martyna brak
2008 (JM.)
-
90. Leba Daria KJ Classic
2001 (MJ.)
Brak
91. Leis Maja Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2016 (Mł.)
0000
92. Lemke Dominika Klub Jeździecki J.J. Darboven
2001 (MJ.)
O034630
93. Lewandowski Sebastian Agrofood Grabowiec
2005 (J.)
None
94. Lisewska Agnieszka KJ Młyńska Struga
2001 (MJ.)
O042278
95. Lisiecka Antonina Bez Przynależności Klubowej K P O
2009 (JM.)
Brak
96. Łapka Zofia brak
2005 (J.)
brak
97. Łopato Justyna KJ Dilmar Kobylarnia
S
O019289
98. Łopuszyńska Urszula BPK kuj-pom
2010 (JM.)
O073684
99. Łuczak Jagoda Kj Dilmar
S
Brak
100. Łukaszewska Milena brak
S
-
101. Malinowska Iga KJ Cavallino
2005 (J.)
.
102. Mar-Lerch Emilia KJ Bonanza
S
Brak
103. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
O042576
104. Maszek Lena KJ Cavallino
2006 (J.)
.
105. Mikos Maurycy Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
Brak
106. Misiorna Zuzanna KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
107. Muszyński Janusz KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
108. Nietz Marcelina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O071514
109. Nowicka Julia niezrzeszony
2008 (JM.)
brak
110. Nowicka Weronika BPK
2013 (Mł.)
Brak
111. Olszewska Lena Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2010 (JM.)
brak
112. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
113. Paluszkiewicz Kornelia MGT Horses
2009 (JM.)
Brak
114. Pańkow Julia K.J. RUNOWO
2011 (Mł.)
BRAK
115. Penkowska Vanessa BPK kuj-pom
2007 (JM.)
O051403
116. Perzyński Grzegorz KJ Cavallino
S
.
117. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (JM.)
O050133
118. Płoszaj Lena KJ Skok Agrofood Grabowiec
2006 (J.)
brak
119. Ponczek Weronika Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2008 (JM.)
brak
120. Prażuch Karolina BPK
2006 (J.)
Brak
121. Przesławska Maria brak
2001 (MJ.)
brak
122. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar Kobylarnia
S
O041479
123. Puzewicz Nikola KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
124. Ratajczyk Nina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O063931
125. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
126. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (Mł.)
O061894
127. Romecka Nadia KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
128. Rorowska Natasza bpk
2008 (JM.)
brak
129. Rujner Dominika Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2012 (Mł.)
brak
130. Sandecka Karolina brak
2001 (MJ.)
-
131. Sibora Maria KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
132. Sikorska Kamila Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
Brak
133. Sikorska Kornelia KJ Classic
2007 (JM.)
O062683
134. Skowroński Nikodem Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2008 (JM.)
brak
135. Skura Pola KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
136. Śliwińska Eliza brak
2005 (J.)
brak
137. Szukaj Nela Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2009 (JM.)
brak
138. Szymankiewicz Monika BPK kuj-pom
S
brak
139. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
O046677
140. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
141. Trofimow Marta J. J. Darboven
S
brak
142. Trzcińska Amelia GKJ BOGUCIN
2007 (JM.)
Brak
143. Trzcińska Wiktoria Kj Dilmar
2010 (JM.)
Brak
144. Trzcińska Zofia Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
2005 (J.)
O055934
145. Uchman Marta KJ Cavallino
S
O009453
146. Wajszczuk Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
2010 (JM.)
brak
147. Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
S
O007322
148. Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
O007322
149. Weynert Zofia KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
150. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (MJ.)
O031032
151. Wiertlewska Nadia BPK kuj-pom
2010 (JM.)
brak
152. Wilczak Łucja Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
brak
153. Wiśniewska Michalina Toruński Klub Jazdy Konnej
2010 (JM.)
-
154. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
S
O021223
155. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
156. Wódkiewicz Hanna KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
157. Wyborska Lena Klub Jeździecki Classic
2009 (JM.)
O070184
158. Żakowska Lena KJ Grodno-Dwór
2009 (JM.)
O062748
159. Żalikowska Maja KJ Dilmar Kobylarnia
2009 (JM.)
O054838
160. Zielińska Helena KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
161. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
162. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

120

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach gniada/167 F: Aga Khan Z / Acorado I
M: Savannah Z / Sandro Z
K026890 056015Z55631915
2.

143

AGUERO SP POL 2017 ogier ciemnogniada/172 F: Castle Rock
M: Araguaja
brak 616009520044017
3.

161

AGUILERA SP POL 2011 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Aguaja / Sapiecha
K025516 616009520051911
4.

68

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/pony:148 F: Koleś /
M: Aronia /
brak 616013520020916
5.

136

AMANDA Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz gniada/163 F: Accuse
M: Olimpia
brak DE455557959117
6.

75

ANTWERPIA SP POL 2012 Klacz gniada/176 F: Watson han
M: Aruba sp / Rubin han
K034971 brak
7.

142

AQUINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach gniada/158 F: QUIDAM DREWEL IIZ (CL)
M: AVENA
brak 616009520009718
8.

160

ARES WLKP POL 2010 Wałach inna F: Adiutant
M: Astra
K020331
9.

97

ARGO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/165 F: CHOMSK
M: ASTRA
BRAK 616999610098811
10.

76

ARIEL NRSP NED 2008 klacz siwa/pony:115 F: xx
M: xx
0000 hfff000
11.

52

ASTERIX Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2012 wałach kasztanowata/158cm F: Impuls
M: Artedora
K024379 616007600255312
12.

51

ASTERIX Wielkopolska Pochodzenia Trake POL 2012 wałach kasztanowata/158 F: Impuls
M: Artedora
K024379 616007600255312
13.

72

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/pony:138 F: Monarcha
M: Boretka
K025751 616013640053211
14.

45

BARACK IRW NIEM. SPORT. GER 2014 wałach skarogniada/169 F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Anuk / Calato
K028635 DE455550000414
15.

109

BARON WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa F: Czumak
M: Bagatela
brak
16.

92

BATON KUC POL 2017 wałach gniada/pony:130 F: NN
M: NN
brak 616999520118217
17.

25

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
18.

40

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 1999 klacz gniada/161 F: Ros
M: Bastylia
Brak 006590012699
19.

145

BORYS PKS POL 2018 wałach tarantowata/166 F: Pielgrzym
M: Bryza
Brak 616 009 52 00374
20.

50

BREMA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/1,80 F: Kerson
M: Barwa
brak 616098200188994
21.

153

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/pony:148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
K032795 528018020091208
22.

78

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
K030706 -
23.

105

BUNIO KUC POL 2012 wałach tarantowata/pony:110 F: NN
M: NN
Brak 616999670121712
24.

1

CALIF KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/pony:130 F: Nando Super
M: Cumka po Dante
K034889 013520066309
25.

114

CALISTO S SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Calderon /
M: Cortina /
brak 616009520101615
26.

134

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
27.

101

CAMPANILLO SP POL 2017 wałach kasztanowata/Duży koń F: Comilfo Plus Z
M: Copacabana S
. .
28.

48

CANIZARES HOLSZTYNSKI POL 2018 ogier ciemnogniada/175 F: Connor
M: Feliz Fabienne
Brak Brak
29.

90

CANNABIS DE LUX WESTFALSKA GER 2013 wałach siwa/165 F: Hermes de Lux
M: Lasou
K026721 DE441411369613
30.

87

CARRUSO QUARTER HORSE POL 2002 wałach skarogniada/pony:kuc:. F: Docs Royal Lancer
M: Poco Oakie Tivio
Brak 616014660186002
31.

117

CASCADELLA HOLSZ POL 2018 klacz gniada/. F: CASCADELLO I
M: CHARLEEN
K033454 DE421000088018
32.

82

CHEALSIMA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/pony:148 F: Chelsea Londyn
M: Imka
. DE435351106212
33.

89

CHELSEA’S MISS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/pony:kuc:. F: Chelsea Londyn
M: Willoway Miss Minx
. DE435351110612
34.

157

CHORAŁ TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach siwa/152 F: NN
M: NN
brak 616999610233717
35.

42

CIDRIS SILVA OS GER 2017 wałach siwa/162 F: Calico / Cassini I
M: Wereld Ovidius / Ovidius
K035267 DE433330886117
36.

74

CONAN I SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Caliro /
M: Casandra / Coriolan
K023083 616009530238411
37.

118

CONNECTICUT S SP POL 2018 wałach gniada/175 F: Joyride
M: Calvada S
K033445 616009520065418
38.

53

CYNAMON SP POL 2017 wałach siwa/Duży koń F: Farezzo B
M: Caria
. 616009520070017
39.

41

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
K033648 616007520114212
40.

39

DAISY Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 klacz kara/155 F: Guinness RH
M: Diamentina Super
Brak 616013520034616
41.

139

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
42.

107

DAME PROVA Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 klacz gniada/168 F: Dynamite vt Hazelarenhoekje
M: Da Silva Prova / Acord II
K033093 056015Z55645914
43.

56

DEEP LOVE S SP POL 2007 wałach gniada/Duży koń F: LOVE AFFAIR
M: DONNA ROSSA S
. 616009520052807
44.

123

DESERT STORM Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/156 F: Xx
M: Xx
Brak 000000000
45.

125

DIONE S SP POL 2011 klacz kara F: Johnny Boy II / Dollar du Murier
M: Donwelta S / Weltstein
K026016 616009520030711
46.

100

DOKTOR KN POL 2013 wałach myszata/pony:138 F: Limit
M: Darnina
Brak 616999600243913
47.

71

DON REVERDY C Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy
M: Dumka
K034216 616 009 52 00772 15
48.

127

DONNA Z ZANGERSHEIDE POL 2003 klacz kasztanowata/174 F: Dutch Capitol
M: Fraga
K011764 Z-664903
49.

148

DORCIA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
50.

110

DUCATI SP POL 2018 klacz gniada/161 F: Landor
M: D
083727282 03737282
51.

95

EGON SP POL 2002 Wałach gniada F: ILION
M: EUFORIA
brak
52.

4

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
53.

3

ELCADA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Calderon / Carolus
M: Ella Fama / For Leo
K034506 616009520048115
54.

58

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
55.

102

FENIKS KUC POL 2011 Wałach srokata/pony:125 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610218711
56.

11

FIGHTING JACK S SP POL 2016 wałach skarogniada/168 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federica S / Concert
K030454 616009520056916
57.

135

FIKUS WLKP POL 2010 wałach gniada/- F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
58.

47

FLEUR HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/160 F: CAYADO
M: URMEL
O073684 DE 421000085313
59.

44

FLYHIGH QUINTUS ISH IRL 2013 wałach gniada/168 F: O.B.O.S. Quality 004 / Quick Star
M: Danehill Girl / Danehill Dancer
K030183 372414005750182
60.

94

GARDEN KONIK POLSKI POL 2011 wałach myszata/pony:145 F: MAKS
M: GALERA
BRAK 616011610132111
61.

35

GENEVA SP POL 2018 klacz gniada/172 F: MJT Nevados S sp
M: Gracenta sp/Graf Grannus hol.
K034772 616009520070018
62.

144

GIRO D’ITALIA RED WINE SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Gino / Calvina Z
M: Gino / Calvina Z
K034273 616009640078917
63.

28

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B /
M: Gwiazda /
brak 616009520108517
64.

46

GOLDIKA Duży Koń Niemiecki POL 2012 klacz gniada/160 F: Godewind
M: Maja
brak DE 456570039112
65.

164

GRATUS WHITE SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Hickstead White / Hickstead
M: Gladiola / Widam
K033282 616009610098817
66.

84

GUCIO KUC POL 2007 wałach srokata/pony:kuc:. F: NN
M: NN
. .
67.

130

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
68.

22

HALA D KOŃ MAŁY POL 2011 klacz kasztanowata/140 F: NEPUMUK
M: HESKA
K029620 616013610157811
69.

66

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
70.

12

HARIBO SP POL 2017 wałach kasztanowata/duży koń F: Farezzo B
M: Hipnoza
. 616009520069917
71.

77

HARLEY Polski Kuc Sportowy POL 2018 wałach gniada/pony:136 F: Apatyt
M: Hala D/ Nepomuk
xxx xxx
72.

14

HAWEL KUC WALIJSKI POL 2013 wałach gniada/pony:128 F: APASJONATA RUBICON
M: HAWANA
K030355 616 013 61 00942 13
73.

55

HEAVEN . POL 2008 klacz gniada/. F: Landor
M: Huba
. 616007520042008
74.

38

HEFAJSTOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Rulon
M: Himala
Brak 616007610197715
75.

24

HIACYNT KONIK POLSKI POL 2016 wałach myszata/pony:128 F: Mozart
M: Honda
brak 61601152010216
76.

65

HOLLY WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: DILMAR
M: HEAVEN
BRAK
77.

131

HOLY DAWN XX POL 2017 klacz kasztanowata/170 F: Dawn Approach
M: Opinionated
Brak 372IRE45297587T
78.

54

HONESTY SP POL 2016 klacz kasztanowata/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520071816
79.

129

HONORATA KUC FELIŃSKI POL 205 klacz siwa/pony:136 F: Rubin
M: Halszka
brak POL 013580576905
80.

150

HORIZON WÜRTTEMBERGER POL 2010 klacz skarogniada/165 F: Hot Spirit
M: Lorena
Brak DE 473730541811
81.

80

HULTAJ KUC POL 2015 wałach myszata/pony:kuc:- F: -
M: -
- -
82.

64

INNOCENTA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz gniada/pony:145 F: Falk
M: Imka
. 616013520037117
83.

162

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/pony:149 F: Falk
M: Imka
K025137 616013520046814
84.

113

JAGODA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz srokata/160 F: Labirynt
M: Jena
brak 616006660586212
85.

67

JOKER SP POL 2008 wałach kara/170 F: Żupan
M: Juta
K019657 POL009610053508
86.

88

KAPSEL KUC POL 2011 wałach gniada/pony:kuc:. F: Król Karo
M: Kalinka
. 616013520026411
87.

85

KARO KUC POL 2004 wałach kara/pony:kuc:. F: NN
M: NN
K022342 999520148204
88.

20

KASABLANKA SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Lord Liberator / Littorio
M: Kasandra / Pro Savage
K031317 616009690087015
89.

49

KLARISA KUC POL 2017 klacz siwa/pony:125 F: NN
M: NN
brak 616999610217017
90.

57

KNIGHT RIDER Z ZANG BEL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan / Volatire
M: Clear Round Z / Colbert GTI
K030318 056015Z55788112
91.

86

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/pony:kuc:1 F: Falk
M: Kanesa
K027050 616013520076915
92.

147

KONOR SP POL 2009 wałach siwa/164 F: Contendro
M: Nn
Brak Xxxx
93.

163

KONSTANCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/166 F: Galerius
M: Kwinta
Brak A0008982S
94.

103

KRESKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/pony:141 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
K020861 616013640040510
95.

121

LABRIA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: Lissaro
M: Liviera
Brak 616007520004015
96.

93

LADY TYP KUC POL 2017 klacz srokata/pony:117 F: NN
M: NN
BRAK 616999610242217
97.

154

LESTE D'EMMA BWP POL 2011 wałach gniada/168 F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ali-Hallo Van Het Riethof / Animo's Hallo
K028050 056002W00300251
98.

159

LIZA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/pony:137 F: NN
M: NN
K026508 616999520131812
99.

128

LORD EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/pony:147 F: Tupet
M: Lady Peggy
K028956 616013670037303
100.

106

LUCKY BALOU HOLSZTYŃSKI POL 2009 wałach siwa/165 F: Lucky Boy
M: Rancune
Brak DE421000269809
101.

122

LUPUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 gelding grey/145cm F: Plaster
M: Libella
None POL 009 58 05839 07
102.

83

LUZAK KUC POL 2015 wałach gniada/pony:Kuc F: NN
M: NN
. .
103.

98

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
104.

73

MAKARY KUC POL 2012 wałach srokata/pony:143 F: Stougjeshoeve energy
M: Maja
-/... -/...
105.

141

MARCYSIA KUC POL 2014 klacz gniada/148 F: NN
M: NN
brak POL616999520101714
106.

63

MARINA KUC FELIŃSKI POL 2005 klacz srokata/pony:125 F: Hertz
M: Malwa po Ren
K021036 POL013610128305
107.

60

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/pony:143 F: Dasti Man / Candy Man
M: Mona / Navajo
K029742 616013640042915
108.

108

MOKKA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/pony:134 c F: nn
M: nn
brak 616999610206914
109.

112

MR BLONDYN HAFLINGER POL 2003 wałach izabelowata/pony:145 F: Nn
M: Nn
Brak ...
110.

61

MUFINKA KUC POL 1999 klacz siwa/pony:kuc:. F: NN
M: NN
. 616999600110399
111.

146

NAKITA KUC WALIJSKI POL 2006 klacz izabelowata/pony:130 F: Kuc
M: Kuc
Brak Xxx
112.

27

NANA TYP KUC POL 2010 klacz kasztanowata/pony:123 F: NN
M: NN
brak 616999520167310
113.

137

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/pony:140 F: nn /
M: nn /
K028331 616999520106415
114.

165

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
115.

151

NEW JERSEY S SP POL 2018 wałach gniada/169 F: JOYRIDE
M: NISTRIA S
brak 616 009 52 00565 18
116.

111

NEW STAR C SP POL 2018 klacz gniada/163 F: Quidam De Revel II Z
M: Nancy/ Concert
cxxx 616
117.

62

NICOLA KUC POL 2012 klacz srokata/pony:kuc:. F: .
M: .
Brak .
118.

149

ODYSEJA WLKP POL 2004 klacz gniada/170 F: Makker
M: Odessa
Brak Xxx
119.

70

PASJONATA DALJA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/pony:131 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Tijd Vlijt's Dante
K033647 -
120.

138

PECTUS KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/pony:147 F: Kalipso
M: Prima W
K030260
121.

140

PIKTOGRAM MK POL 2011 Ogier siwa/pony:148 F: Nils
M: Ponyta
brak brak
122.

69

R-FOOD CARMELLA III KUC POL 2018 klacz kasztanowata/pony:139 F: Nn
M: Nn
K034773 616 999 60 02266 18
123.

156

RANDOLA Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/165 F: Rascin
M: Landora
Brak 056015Z55382218
124.

126

REVOLTA SP POL 2013 klacz skarogniada/160 F: n
M: n
brak 616009640035313
125.

152

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/pony:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
126.

132

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz tarantowata/155 F: PATROL EX PARYS
M: RONA
BRAK 616007610191015
127.

116

SALVADOR Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach kasztanowata/163 F: Herbur
M: Sissi
Brak POL009520149408
128.

31

SAMURAJ TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach gniada/- F: NN
M: Nn
- -
129.

91

SAPHIRE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Likus
M: Szalka
Brak 616007520059510
130.

29

SAWANA Polski Koń Szlachetnej Pół Krw POL 2006 klacz gniada/162 F: landjonker s
M: -
- -
131.

133

SAWANAH MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/pony:147 F: Dixan
M: Satie
brak 616006660922815
132.

158

SEVOJA TYP SZLACHETNY POL 2018 klacz inna/pony:148 F: NN
M: NN
brak 616999610236718
133.

43

SILVIO ASANTE SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Joyride
M: Saphire
- -
134.

119

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/pony:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
K029882 616013610148711
135.

96

SIWY KUC POL 2013 wałach siwa/pony:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K031614 616999680048213
136.

26

SOLO WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/165 F: Leonardo
M: Samba
brak 616007610188513
137.

36

SORPRESA CRUZADO ESP 2016 klacz gniada/154 F: nn
M: nn
brak ES210500002124
138.

104

STARTPOWER CAPTAIN DRP GER 2012 wałach kasztanowata/pony:146 F: Carnuet / Courage
M: Starpower Lady / Chamberlain
K032431 DE422.220035712
139.

155

STORM NN POL 2011 wałach izabelowata/pony:124 F: NN
M: NN
K024941 528013011004071
140.

81

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/pony:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
K023949 013640081708
141.

13

TASZKIENT SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Otill / Luron
M: Tasza / Banita
K031727 616009520093617
142.

124

ULTIMATE SP POL 2014 klacz siwa/167 F: Fred
M: Umarina / Indoctro
Brak 000000000
143.

21

VILLA ROCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Castle Rock
M: Venus
brak 616009520019517
144.

37

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
145.

79

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
K031852 POL 732010069210
146.

7

WOJTEK KUC POL 2010 wałach kara/pony:131 F: Monarcha
M: Wanessa
K032357 616 013 61 02682 10
147.

99

ZINA TYP KOŃ MAŁY POL 2015 klacz kasztanowata/148 F: -
M: -
brak -
148.

59

ZOJA TYP KUC POL 2015 mare grey/pony:148 F: NN
M: NN
K031724 616999661350815
Rider Club
Competition
Prize
Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
400
SUM:
400.00
Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
400
SUM:
400.00
Wesoły Marcin Fundacja Stajnia Ludwiczak
200
SUM:
200.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
500
300
SUM:
800.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Nina
Bez Przynależności Klubowej
NANA (27)
2022-11-27
11
2022-11-27
56
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
WENEZJA (79)
2022-11-27
8
Antczak Piotr
KJ Cavallino
2022-11-27
46
2022-11-27
Arendt Amelia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2022-11-27
2022-11-27
2022-11-27
Augustin Iga
Kj Dilmar
NAKITA (146)
2022-11-27
4
2022-11-27
Babral Lena
KJ Cavallino
CARRUSO (87)
2022-11-27
19
2022-11-27
1
Bachorska Martyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2022-11-27
28
2022-11-27
2022-11-27
48
Bajan Mikołaj
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-11-27
14
2022-11-27
2022-11-27
16
2022-11-27
6
Bajan Zuzanna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2022-11-27
3
2022-11-27
12
Baranowicz Zofia
KJ Cavallino
INNOCENTY (162)
2022-11-27
2022-11-27
21
Białkowska Kaja
KJ Cavallino
MUFINKA (61)
2022-11-27
2022-11-27
19
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2022-11-27
11
2022-11-27
5
Białkowska Zofia
Klub Jeździecki Cavallino
2022-11-27
2022-11-27
Błaszczak Dominika
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
HIACYNT (24)
2022-11-27
2022-11-27
ASTERIX (51)
2022-11-27
13
Boratyńska-Soral Marta
Klub Jeździecki Skok-Agrofood
2022-11-27
17
2022-11-27
9
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
WALTER (37)
2022-11-27
1
2022-11-27
14
Chełkowska Dororta
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
KLARISA (49)
2022-11-27
17
2022-11-27
17
Chlebowska Natalia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Sumin
SAWANAH (133)
2022-11-27
15
2022-11-27
31
Ćwik Halina
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
HARLEY (77)
2022-11-27
24
2022-11-27
1
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
DUCATI (110)
2022-11-27
20
2022-11-27
2022-11-27
13
2022-11-27
10
Czajkowska Martyna
Brak
RÓŻA (132)
2022-11-27
45
2022-11-27
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
HOLLY (65)
2022-11-27
9
Dąbrowski Tomasz
KJ Cavallino
HEAVEN (55)
2022-11-27
37
2022-11-27
Domagalska Maria
bpk
2022-11-27
12
2022-11-27
1
Domańska Zuzanna
KJ Cavallino
2022-11-27
1
2022-11-27
53
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2022-11-27
1
2022-11-27
16
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
GENEVA (35)
2022-11-27
2022-11-27
11
Duczyc Magdalena
KJ Dimar
CALIF (1)
2022-11-27
4
2022-11-27
17
Dziabacińska Lissa
Brak
HOLY DAWN (131)
2022-11-27
6
2022-11-27
Fajfrowska Urszula
Klub Jeździecki Bonanza
SALVADOR (116)
2022-11-27
21
2022-11-27
22
Faleńczyk Kornelia
BPK kuj-pom
LIZA (159)
2022-11-27
14
2022-11-27
Ferszka Wiktoria
JKS Rywal
JOKER (67)
2022-11-27
18
2022-11-27
11
Galas Aleksandra
KJ Cavallino
2022-11-27
1
2022-11-27
44
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2022-11-27
16
2022-11-27
Gerc Wiktoria
KJ Bonanza
2022-11-27
25
2022-11-27
6
Gęsicka Viktoria
KJ Cavallino
MARINA (63)
2022-11-27
2022-11-27
1
Gilewicz Kalina
Klub Jeździecki Wiecanowo
PECTUS (138)
2022-11-27
18
2022-11-27
3
Ginter Zuzanna
Brak
HOLY DAWN (131)
2022-11-27
32
2022-11-27
Goc Jan
Żniński Klub Jeździecki
SAPHIRE (91)
2022-11-27
7
2022-11-27
2
Goc Paweł
Żniński Klub Jeździecki
BATON (92)
2022-11-27
1
2022-11-27
10
Gryczka Blanka
Brak
RÓŻA (132)
2022-11-27
39
2022-11-27
Grzybek Maja
Kj Dilmar
KONOR (147)
2022-11-27
35
2022-11-27
Guziołek Apolonia
KJ Cavallino
GUCIO (84)
2022-11-27
19
2022-11-27
1
Hałupka Izabela
KJ Cavallino
MARINA (63)
2022-11-27
13
2022-11-27
Ivan Victoria
KJ Dilmar Kobylarnia
DORCIA (148)
2022-11-27
31
2022-11-27
Jabłońska Natalia
KJ Cavallino
2022-11-27
47
2022-11-27
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2022-11-27
15
2022-11-27
15
2022-11-27
Jakubek Małgorzata
KJ Cavallino
2022-11-27
49
2022-11-27
Jaroszyńska Maja
Kj Dilmar
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Jeske Jagoda
K.J. RUNOWO
ARGO (97)
2022-11-27
19
2022-11-27
19
Jeske Olga
K.J. Runowo
MAJA (98)
2022-11-27
10
2022-11-27
Kaczmarczyk Hanna
KJ Cavallino
HARIBO (12)
2022-11-27
9
2022-11-27
Kaczmarczyk Rafał
KJ Cavallino
KAPSEL (88)
2022-11-27
51
2022-11-27
Kaczmarek Antonina
K.J. RUNOWO
SIWY (96)
2022-11-27
1
2022-11-27
50
Kaczmarzewska Julia
K.J. RUNOWO
SIWY (96)
2022-11-27
12
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino Brzoza
2022-11-27
2022-11-27
55
Karwacka Zofia
KJ Cavallino
2022-11-27
29
2022-11-27
Kenar Nadia
brak
HONORATA (129)
2022-11-27
26
Kilian Zuzanna
KJ Dilmar
2022-11-27
2022-11-27
13
2022-11-27
Kluszczynska Kornelia
KJ Dilmar
DORCIA (148)
2022-11-27
2022-11-27
24
2022-11-27
Kłosowska Wiktoria
KJ Dilmar
ZOJA (59)
2022-11-27
2022-11-27
5
Kobylarz Aleksandra
KJ Cavallino
CYNAMON (53)
2022-11-27
1
2022-11-27
42
Kołodziejska Amelia
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
BREMA (50)
2022-11-27
6
2022-11-27
1
Kończal Filip
Koronowo Stud
STORM (155)
2022-11-27
18
2022-11-27
30
Kończal Robert
Koronowo Stud
2022-11-27
2
2022-11-27
Kordzińska Dominika
Żniński Klub Jeździecki
2022-11-27
6
2022-11-27
7
Kosmala Natalia
bpk
DAISY (39)
2022-11-27
28
Kowalcze Nikola
KJ Cavallino
HULTAJ (80)
2022-11-27
54
2022-11-27
Kowalczyk Wiktoria
bpk
ZINA (99)
2022-11-27
26
2022-11-27
Kozion Blanka
KJ Cavallino
GUCIO (84)
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (139)
2022-11-27
17
2022-11-27
12
Koźmiński Igor
BPK kuj-pom
DOKTOR (100)
2022-11-27
12
2022-11-27
Krauze Natalia
brak
HONORATA (129)
2022-11-27
25
Krezymon Dominika
BPK
JAGODA (113)
2022-11-27
9
2022-11-27
19
Krintus Zuzanna
SJ Turzyn
AGUERO (143)
2022-11-27
2022-11-27
29
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (60)
2022-11-27
7
2022-11-27
15
Krysińska Alicja
JKS Rywal Grudziądz
CALISTO S (114)
2022-11-27
33
2022-11-27
18
Krzyżaniak Dominika
KJ Cavallino
HONESTY (54)
2022-11-27
23
2022-11-27
Krzyżyńska Michalina
Klub Jeździecki Skok - Agrofood
AMANDA (136)
2022-11-27
20
2022-11-27
8
Kulpa Anna
CKJ Bonanza
2022-11-27
35
2022-11-27
6
Kwiatkowska Lilianna
K.J. RUNOWO
LADY (93)
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Kwiecień Kaja
K.J. RUNOWO
FENIKS (102)
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Laskowska Lena
Gminny Klub Jeździecki Bogucin
HAWEL (14)
2022-11-27
8
2022-11-27
52
2022-11-27
3
2022-11-27
15
Laskowska Martyna
brak
HAGA (130)
2022-11-27
11
Leba Daria
KJ Classic
DAISY (39)
2022-11-27
24
BOLIWIA (40)
2022-11-27
4
2022-11-27
4
Leis Maja
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
ARIEL (76)
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Lemke Dominika
Klub Jeździecki J.J. Darboven
ASTERIX (52)
2022-11-27
26
Lewandowski Sebastian
Agrofood Grabowiec
LUPUS (122)
2022-11-27
30
2022-11-27
40
Lisiecka Antonina
Bez Przynależności Klubowej K P O
BARON (109)
2022-11-27
13
2022-11-27
21
Łapka Zofia
brak
LABRIA (121)
2022-11-27
22
2022-11-27
20
Łopuszyńska Urszula
BPK kuj-pom
FLEUR (47)
2022-11-27
34
2022-11-27
34
Łuczak Jagoda
Kj Dilmar
ODYSEJA (149)
2022-11-27
8
2022-11-27
Łukaszewska Milena
brak
HAGA (130)
2022-11-27
1
Malinowska Iga
KJ Cavallino
CYNAMON (53)
2022-11-27
41
2022-11-27
Mar-Lerch Emilia
KJ Bonanza
DONNA Z (127)
2022-11-27
5
2022-11-27
24
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (78)
2022-11-27
2022-11-27
Maszek Lena
KJ Cavallino
2022-11-27
25
2022-11-27
Mikos Maurycy
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ULTIMATE (124)
2022-11-27
Misiorna Zuzanna
KJ Cavallino
2022-11-27
14
2022-11-27
Muszyński Janusz
KJ Cavallino
KARO (85)
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Nietz Marcelina
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
HALA D (22)
2022-11-27
16
2022-11-27
Nowicka Julia
niezrzeszony
MOKKA (108)
2022-11-27
36
2022-11-27
Nowicka Weronika
BPK
BUNIO (105)
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Olszewska Lena
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
MARCYSIA (141)
2022-11-27
31
2022-11-27
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (135)
2022-11-27
11
2022-11-27
7
Paluszkiewicz Kornelia
MGT Horses
HORIZON (150)
2022-11-27
2022-11-27
Pańkow Julia
K.J. RUNOWO
GARDEN (94)
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Penkowska Vanessa
BPK kuj-pom
SAMURAJ (31)
2022-11-27
12
2022-11-27
MAKARY (73)
2022-11-27
1
2022-11-27
1
Perzyński Grzegorz
KJ Cavallino
HONESTY (54)
2022-11-27
2022-11-27
16
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (137)
2022-11-27
7
2022-11-27
10
Płoszaj Lena
KJ Skok Agrofood Grabowiec
2022-11-27
2022-11-27
12
Ponczek Weronika
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
GOLDIKA (46)
2022-11-27
2022-11-27
30
Prażuch Karolina
BPK
2022-11-27
2
2022-11-27
Puzewicz Nikola
KJ Cavallino
LUZAK (83)
2022-11-27
12
2022-11-27
Ratajczyk Nina
Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
WOJTEK (7)
2022-11-27
18
2022-11-27
4
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2022-11-27
27
2022-11-27
2
Rodziak Olga
KJ Cavallino
2022-11-27
14
2022-11-27
Romecka Nadia
KJ Cavallino
HULTAJ (80)
2022-11-27
27
2022-11-27
Rorowska Natasza
bpk
DAISY (39)
2022-11-27
43
2022-11-27
Rujner Dominika
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
PIKTOGRAM (140)
2022-11-27
2
2022-11-27
Sandecka Karolina
brak
HONORATA (129)
2022-11-27
57
Sibora Maria
KJ Cavallino
KARO (85)
2022-11-27
38
2022-11-27
Sikorska Kamila
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-11-27
27
2022-11-27
Sikorska Kornelia
KJ Classic
SEVOJA (158)
2022-11-27
23
2022-11-27
Skowroński Nikodem
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
REVOLTA (126)
2022-11-27
8
2022-11-27
32
Skura Pola
KJ Cavallino
LUZAK (83)
2022-11-27
22
2022-11-27
Śliwińska Eliza
brak
HAGA (130)
2022-11-27
25
Szukaj Nela
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
AQUINO (142)
2022-11-27
23
2022-11-27
Szymankiewicz Monika
BPK kuj-pom
CHORAŁ (157)
2022-11-27
16
2022-11-27
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
2022-11-27
19
2022-11-27
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
2022-11-27
9
2022-11-27
9
2022-11-27
2
400
Trofimow Marta
J. J. Darboven
RANDOLA Z (156)
2022-11-27
29
2022-11-27
Trzcińska Amelia
GKJ BOGUCIN
BORYS (145)
2022-11-27
1
2022-11-27
33
Trzcińska Wiktoria
Kj Dilmar
ODYSEJA (149)
2022-11-27
5
2022-11-27
Trzcińska Zofia
Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
CONAN I (74)
2022-11-27
14
2022-11-27
19
Uchman Marta
KJ Cavallino
2022-11-27
2022-11-27
28
Wajszczuk Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
SOLO (26)
2022-11-27
10
2022-11-27
Wesoły Marcin
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-11-27
1
400
2022-11-27
5
Wesoły Marcin
Fundacja Stajnia Ludwiczak
2022-11-27
3
200
2022-11-27
8
Weynert Zofia
KJ Cavallino
NICOLA (62)
2022-11-27
7
2022-11-27
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (125)
2022-11-27
5
2022-11-27
10
Wiertlewska Nadia
BPK kuj-pom
ARES (160)
2022-11-27
32
2022-11-27
Wilczak Łucja
Klub Jeździecki Cavallino
2022-11-27
19
2022-11-27
6
Wiśniewska Michalina
Toruński Klub Jazdy Konnej
SAWANA (29)
2022-11-27
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
AGUILERA (161)
2022-11-27
17
2022-11-27
9
Wódkiewicz Hanna
KJ Cavallino
NICOLA (62)
2022-11-27
15
2022-11-27
Wyborska Lena
Klub Jeździecki Classic
2022-11-27
1
2022-11-27
3
Żakowska Lena
KJ Grodno-Dwór
2022-11-27
7
2022-11-27
5
Żalikowska Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (68)
2022-11-27
20
2022-11-27
3
Zielińska Helena
KJ Cavallino
2022-11-27
58
2022-11-27
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2022-11-27
8
2022-11-27
3
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2022-11-27
13
2022-11-27
4
2022-11-27
1
500
2022-11-27
2
300
2022-11-27
4

Number of Riders: 162

Number of Horses: 148

The sum of prizes: 1 800.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl