Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży
ZO DiM + ZR i ZT w skokach przez przeszkody
Solec Kujawski, 29 - 31 lipca 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
65 ACCEPTED 2022-07-28 08:21:15
2022-07-27 21:58:54
Zofia Cicha FERRARI
  • 2x 20/50/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
64 ACCEPTED 2022-07-28 08:21:18
2022-07-27 21:57:58
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 1x 21/60/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
63 ACCEPTED 2022-07-28 08:21:21
2022-07-27 21:56:56
Zuzanna Stróżyńska SAJAN
  • 2x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
62 ACCEPTED 2022-07-28 08:21:24
2022-07-27 21:55:42
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
61 ACCEPTED 2022-07-28 08:21:27
2022-07-27 20:35:34
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
60 ACCEPTED 2022-07-27 17:44:12
2022-07-27 15:28:15
Julia Bronnenberg LAWENDA
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
59 ACCEPTED 2022-07-27 14:01:27
2022-07-27 12:02:56
Gaja Kazimierczak GENOVO
  • 2x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
58 ACCEPTED 2022-07-27 14:01:30
2022-07-27 11:25:09
Gaja Kazimierczak CYDRYŚ
  • 2x 2/60/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 21/60/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
57 ACCEPTED 2022-07-27 08:03:04
2022-07-26 23:59:55
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 1x 3/70/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-07-27 08:03:07
2022-07-26 23:59:29
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 2/60/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2022-07-26 20:17:29
2022-07-26 15:44:09
Weronika Kamińska WALENCJA
  • 1x 33/L1 105/Finał gr. D bis : zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
54 ACCEPTED 2022-07-26 14:29:36
2022-07-26 11:46:32
Antonia Chylińska HARA
  • 2x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-07-26 08:52:17
2022-07-25 20:00:16
Wiktoria Zujewska CAPRICCIO
  • 1x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
52 ACCEPTED 2022-07-27 14:01:33
2022-07-25 17:40:15
Maja Dąbrowska OZON
  • 1x 11/L 100/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 12/P 110/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-07-26 08:52:23
2022-07-25 17:39:08
Maja Dąbrowska HOLLY
  • 2x 12/P 110/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-07-24 20:14:26
2022-07-24 11:07:15
Weronika Brodzińska WALTER
  • 2x 11/L 100/Duże Konie - na styl jeźdźca
49 ACCEPTED 2022-07-24 20:14:32
2022-07-23 22:34:33
Pola Cichla HARRY
  • 2x 3/70/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie (50/60/70/80/90/100) dokładności art. 238.1.1
48 ACCEPTED 2022-07-23 22:33:32
2022-07-23 15:26:39
Aleksandra Kawecka WHITE THING
  • 1x 12/P 110/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
47 ACCEPTED 2022-07-23 22:33:34
2022-07-23 11:16:24
Maja Drobny SOLARIS
  • 1x 11/L 100/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 12/P 110/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 16/L 100/Duże Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
46 ACCEPTED 2022-07-23 22:33:36
2022-07-22 22:45:33
Nina Cieślińska DIANDRO RED WINE
  • 2x 13/N 120/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 18/N 120/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36/N1 125/Grand Prix Dzieci I : zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
45 ACCEPTED 2022-07-22 21:28:48
2022-07-22 18:20:03
Blanka Brzeska ALFA
  • 1x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 24/90/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 25/L 100/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
44 ACCEPTED 2022-07-22 21:28:51
2022-07-22 17:16:27
Maria Baranowicz INNOCENTY
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
43 ACCEPTED 2022-07-22 21:28:54
2022-07-22 17:15:55
Zofia Baranowicz INNOCENTY
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-07-22 13:08:18
2022-07-22 09:45:23
Kalina Gilewicz PECTUS
  • 1x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie (50/60/70/80/90/100) dokładności art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2022-07-22 13:08:22
2022-07-22 09:36:29
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 25/L 100/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 26/P 110/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
  • 1x 39/90/100/110/120/Konkurs pocieszenia Duże Konie - dokładności art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2022-07-22 13:08:39
2022-07-22 09:33:44
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie (50/60/70/80/90/100) dokładności art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2022-07-22 13:08:45
2022-07-21 19:11:17
Hanna Pszkit WALNUT SAMSON
  • 1x 21/60/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
38 ACCEPTED 2022-07-21 18:45:38
2022-07-21 18:27:41
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 3/70/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
37 ACCEPTED 2022-07-21 07:59:40
2022-07-20 19:59:46
Aleksandra Laskowska INDEGO
  • 1x 1/50/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 20/50/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 21/60/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie (50/60/70/80/90/100) dokładności art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2022-07-21 07:59:44
2022-07-20 18:59:18
Lena Anna Tokarz AGADIR VAN DE PIKKERIE Z
  • 2x 12/P 110/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
35 ACCEPTED 2022-07-21 07:59:47
2022-07-20 13:09:36
Hanna Sieracka ANAPON PROXIMO 82378
  • 1x 1/50/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/60/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20/50/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 29/50/Finał gr. A-0 : zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ACCEPTED 2022-07-26 08:52:26
2022-07-19 10:52:39
Wiktoria Zujewska FRAZES
  • 1x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
33 ACCEPTED 2022-07-18 14:45:06
2022-07-18 13:29:39
Oliwia Budzyńska CALERIME VAN’T HULGENRODE
  • 1x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/N 120/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 36/N1 125/Grand Prix Dzieci I : zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ACCEPTED 2022-07-18 14:45:09
2022-07-18 13:29:13
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 25/L 100/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 26/P 110/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 33/L1 105/Finał gr. D bis : zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
31 ACCEPTED 2022-07-18 14:45:12
2022-07-18 12:48:44
Maja Wasilewska KILBRIDE MELODY MAKER
  • 2x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 2x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
30 ACCEPTED 2022-07-18 14:45:17
2022-07-18 11:00:40
Zuzanna Michalska WESTERVELD’S OLIEVIER
  • 1x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 24/90/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
29 ACCEPTED 2022-07-18 08:04:01
2022-07-18 07:43:53
Helena Pałosz FIGA
  • 1x 3/70/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
28 ACCEPTED 2022-07-22 21:28:57
2022-07-17 22:57:05
Amelia Dudek ANAPON RASHKA
  • 1x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 24/90/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie (50/60/70/80/90/100) dokładności art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2022-07-18 08:04:10
2022-07-17 16:53:51
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
26 ACCEPTED 2022-07-18 08:04:20
2022-07-17 15:18:51
Wiktoria Pinocy BE LIKE ANAPON
  • 2x 2/60/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 21/60/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
25 ACCEPTED 2022-07-18 08:04:24
2022-07-17 15:08:36
Wiktoria Pinocy ANAPON MOONLIGHT STAR
  • 2x 1/50/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 20/50/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 29/50/Finał gr. A-0 : zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ACCEPTED 2022-07-18 08:04:28
2022-07-17 14:43:39
Julia Karbowiak KAZAR
  • 2x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
23 ACCEPTED 2022-07-18 08:04:32
2022-07-17 14:43:12
Julia Karbowiak REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 2x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
22 ACCEPTED 2022-07-18 08:04:35
2022-07-17 10:00:17
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 2x 3/70/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
21 ACCEPTED 2022-07-18 08:04:42
2022-07-17 09:59:21
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 1x 2/60/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/70/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
20 ACCEPTED 2022-07-21 07:59:50
2022-07-16 22:32:54
Dominika Długosz TARTAN
  • 2x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
19 ACCEPTED 2022-07-16 21:22:55
2022-07-16 14:30:34
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 24/90/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 32/95/Finał gr. C : zwykły z rozgrywką ar. 238.2.2
18 ACCEPTED 2022-07-16 21:22:57
2022-07-16 14:28:48
Michalina Jach STARTPOWER CAPTAIN
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 25/L 100/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 33/L1 105/Finał gr. D bis : zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ACCEPTED 2022-07-15 21:17:55
2022-07-15 11:16:49
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 1x 12/P 110/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 13/N 120/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/N 120/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 39/90/100/110/120/Konkurs pocieszenia Duże Konie - dokładności art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2022-07-15 21:17:57
2022-07-14 23:51:12
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 2x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
15 ACCEPTED 2022-07-15 21:18:00
2022-07-14 23:50:07
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 2x 24/90/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 32/95/Finał gr. C : zwykły z rozgrywką ar. 238.2.2
14 ACCEPTED 2022-07-15 21:18:03
2022-07-14 23:12:39
Cécille Stobińska KAFFE
  • 1x 3/70/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-07-15 21:18:05
2022-07-14 23:12:17
Cécille Stobińska NANOUCK E
  • 1x 11/L 100/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 12/P 110/Duże Konie - na styl jeźdźca
12 ACCEPTED 2022-07-15 21:18:08
2022-07-14 21:14:31
Magdalena Duczyc CALIF
  • 1x 21/60/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 2x 30/70/Finał gr. A-1 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
11 ACCEPTED 2022-07-14 20:13:57
2022-07-14 11:31:54
Joachim Włoch NIRMETTE
  • 1x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
10 ACCEPTED 2022-07-14 20:13:58
2022-07-14 11:31:00
Joachim Włoch LOARA
  • 1x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
9 ACCEPTED 2022-07-27 14:01:36
2022-07-13 01:08:04
Julia Zegarska ESPRIT
  • 2x 3/70/Kuce i Małe Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 22/70/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 23/80/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 2x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie (50/60/70/80/90/100) dokładności art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2022-07-11 14:15:14
2022-07-10 14:35:35
Maja Sałapatek LOGAN
  • 2x 25/L 100/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 33/L1 105/Finał gr. D bis : zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ACCEPTED 2022-07-21 07:59:56
2022-07-10 11:58:30
Marianna Pupiałło CANTTERA LEMON
  • 2x 12/P 110/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 13/N 120/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/N 120/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
6 ACCEPTED 2022-07-21 08:00:01
2022-07-10 11:57:52
Marianna Pupiałło CENTAUR
  • 2x 12/P 110/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 13/N 120/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/N 120/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
5 ACCEPTED 2022-07-28 08:21:30
2022-07-06 23:24:31
Pola Cichla DIANA
  • 1x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 24/90/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 25/L 100/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 33/L1 105/Finał gr. D bis : zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
4 ACCEPTED 2022-07-07 08:34:23
2022-07-06 17:14:00
Amelia Martyniuk NUTKA EWITA
  • 2x 6/L 100/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 16/L 100/Duże Konie - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 33/L1 105/Finał gr. D bis : zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ACCEPTED 2022-07-07 08:34:26
2022-07-06 17:13:21
Paulina Klimek CASSONE
  • 1x 7/P 110/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/N 120/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 34/P 110/115/Finał Finał Rundy Młodzik i Junior na DK : dwufazowy specjalny art. 274.2
2 ACCEPTED 2022-07-07 08:34:29
2022-07-04 21:32:29
Zofia Mrotek CYNIUSZ
  • 1x 4/80/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 24/90/Kuce i Małe Konie - na styl jeźdzca
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 : Dwufazowy specjalny art. 274.2
1 ACCEPTED 2022-06-29 15:52:14
2022-06-29 11:05:59
Maria Kuraszkiewicz TICANOS
  • 1x 11/L 100/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 1x 12/P 110/Duże Konie - na styl jeźdźca
  • 2x 17/P 110/Duże Konie - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 39/90/100/110/120/Konkurs pocieszenia Duże Konie - dokładności art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamiak Maja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (MJ.)
O025819
2. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
3. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
4. Bajan Mikołaj Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O043637
5. Bajan Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019287
6. Baranowicz Maria KJ Cavallino Brzoza
2010 (JM.)
O059381
7. Baranowicz Zofia KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
8. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
9. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
10. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
O053011
11. Bieżuńska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
Brak
12. Borkowska Zuzanna SKJ Barłomino
2005 (J.)
O037996
13. Borkowska Zuzanna SKJ Barłomino
2005 (J.)
O037996
14. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
15. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
16. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (JM.)
O061896
17. Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
2011 (Mł.)
O063488
18. Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
2011 (Mł.)
O063488
19. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
20. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O055561
21. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (JM.)
O057366
22. Chlebowska Natalia Stowarzyszenie Stadnina Koni Sumin
2008 (JM.)
brak
23. Chlebowska Natalia Stowarzyszenie Stadnina Koni Sumin
2008 (JM.)
brak
24. Chojniak Anna Fundacja KJ Pałasz Golub-Dobrzyń
S
O009162
25. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
26. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
27. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
28. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
29. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O057797
30. Ciecholewska Zofia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
O040245
31. Ciecholewska Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O011247
32. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
33. Czyżnielewski Adam JKSR Michelin
2003 (MJ.)
O053312
34. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
35. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
36. Dekowska Zuzanna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (J.)
brak
37. Dekowska Zuzanna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (J.)
brak
38. Depczyńska Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O070145
39. Depczyńska Amelia Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
O070145
40. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
41. Dombek Julia SKJ KRAKOWSCY TEAM
2007 (JM.)
-
42. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
43. Drewka Martyna -
2008 (JM.)
Brak
-
44. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O035154
45. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (J.)
O035154
46. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O042933
47. Duczyc Magdalena KJ Dimar
2011 (Mł.)
0075750
....
48. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team
S
O025652
49. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team
S
O025652
50. Dudek Amelia SJ Fidelius / WKJ Lublin
2011 (Mł.)
O061346
51. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
52. Gilewicz Kalina Klub Jeździecki Wiecanowo
2011 (Mł.)
O065137
53. Głogowska Victoria Kj Stajnia jarużyn
2007 (JM.)
Brak
Brak
54. Głogowska Victoria Kj Stajnia jarużyn
2007 (JM.)
Brak
Brak
55. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
56. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
57. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
58. Hodana Maja SKJ KRAKOWSCY TEAM
2006 (J.)
BRAK
59. Iwińska Maja SKJ KRAKOWSCY TEAM
2010 (JM.)
Brak
60. Jach Michalina Klub Jeździecki Herkules Wapno
2010 (JM.)
O060611
61. Jeleniewska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2006 (J.)
O057287
62. Jeleniewska Natalia Jeździecki Klub Sportowy Rywal
2006 (J.)
O057287
63. Jurek Dominika Żniński Klub Jeździecki
S
O049825
64. Jurek Dominika Żniński Klub Jeździecki
S
O049825
65. Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061567
66. Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
2009 (JM.)
O059032
67. Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
2009 (JM.)
O059032
68. Karbowiak Julia KJ Sielanka Warka
2011 (Mł.)
O058263
69. Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
2007 (JM.)
O060072
70. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
71. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
72. Klimek Paulina JKS Jaroszówka
2009 (JM.)
O052417
73. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
74. Klunder Zofia KJ Dilmar
2010 (JM.)
O058735
75. Klunder Zofia KJ Dilmar
2010 (JM.)
O058735
76. Konieczka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
O056818
77. Konieczka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
O056818
78. Kostyra Julia KJ Wiecanowo
2006 (J.)
O065132
79. Kotkiewicz Edyta SKJ KRAKOWSCY TEAM
2003 (MJ.)
O034079
80. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
81. Krakowska Agnieszka SKJ KRAKOWSCY TEAM
2010 (JM.)
Brak
82. Kraszewska Michalina Brak
2005 (J.)
Brak
83. Kraszewska Michalina Brak
2005 (J.)
Brak
84. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
85. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
O063971
86. Kulpa Anna CKJ Bonanza
2012 (Mł.)
O063971
87. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
S
O023486
88. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
S
O023486
89. Kuraszkiewicz Maria Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
55062/22
90. Kwaśniewska Marika Klub Sportowy Sydow Riding Team
S
O006206
91. Laskowska Aleksandra Klub Sportowy Verso La Natura
2011 (Mł.)
Brak
92. Laskowska Katarzyna KS Verso La Natura
S
O003188
93. Lutowska Kamila Bpk
2008 (JM.)
Brak
94. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
95. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
O042576
96. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
O042576
97. Martyniuk Amelia JKS Jaroszówka
2008 (JM.)
O055323
98. Michalska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O053142
99. Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O042379
100. Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O042379
101. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (JM.)
O057495
102. Nietz Marcelina Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
2012 (Mł.)
O071514
103. Nowakowska Blanka Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2010 (JM.)
O072733
104. Nowakowska Blanka Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2010 (JM.)
O072733
105. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (J.)
O050136
106. Nowakowska Paulina Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019073
107. Nowakowska Paulina Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019073
108. Olech Daria KJ Classic
2002 (MJ.)
O028874
109. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009837
110. Pałosz Helena SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O062531
111. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (JM.)
O051351
112. Paw Marcin Fundacja KJ Pałasz Golub-Dobrzyń
S
O054481
113. Penkowska Vanessa BPK kuj-pom
2007 (JM.)
O051403
114. Peplińska Jagoda KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
O056199
115. Peplińska Jagoda KJ Stajnia Jarużyn
2007 (JM.)
O056199
116. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (JM.)
O050133
117. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O056127
118. Piniawska Maja Klub Jeździecki Arpav
2004 (J.)
O056127
119. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
120. Piotrowicz Kaja Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
brak
121. Piotrowicz Kaja Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2004 (J.)
brak
122. Płotka Nikola Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (J.)
O060954
123. Pruszak Katarzyna JKS "Rywal" im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
S
O025459
124. Pruszak Katarzyna JKS Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii
S
O025459
125. Pszkit Hanna BPK WIE
2011 (Mł.)
O063801
126. Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2008 (JM.)
O049877
127. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
128. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
129. Reimann Monika UKJ Reimann Team Karlino
S
O025197
130. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
131. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
132. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
O067865
133. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (Mł.)
O061894
134. Rodziak Olga KJ Cavallino
2011 (Mł.)
O061894
135. Romanowska Wiktoria JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O046134
136. Romanowska Wiktoria JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O046134
137. Rudnik Malwina Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
Brak
138. Rutkowska Otylia Toruński Klub Jazdy Konnej
2006 (J.)
Brak
139. Rutkowska Otylia Toruński Klub Jazdy Konnej
2006 (J.)
Brak
140. Rygielska Monika Bpk
2005 (J.)
Brak
141. Rygielska Monika Bpk
2005 (J.)
Brak
142. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
143. Sieracka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
2013 (Mł.)
O063675
144. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032970
145. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
146. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
147. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
148. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
149. Świst Zofia Toruński Klub Jazdy Konnej
2008 (JM.)
brak
150. Świst Zofia Toruński Klub Jazdy Konnej
2008 (JM.)
brak
151. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
152. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
153. Tomaszewska J'03 Jagoda JKS Rywal Grudziądz
2003 (MJ.)
O029190
154. Trocikowska Zuzanna Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2006 (J.)
O051004
155. Trocikowska Zuzanna Jks Radonia ZT - Stajnia Rukola
2006 (J.)
O051004
156. Tyszkiewicz Dorota Brak
S
O012948
157. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
158. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
159. Wasilewska Maja Soymax Lublin Team
2010 (JM.)
O064063
160. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
161. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
162. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
163. Wiese Julia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O031143
164. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
165. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
166. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O035164
167. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O035164
168. Włoch Joachim KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O057718
169. Włodkowska Nina niezrzeszona
2009 (JM.)
brak
170. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
171. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
172. Wolny Maja Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia
S
O023178
173. Wróblewska Aleksandra Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2012 (Mł.)
-
174. Wróblewska Aleksandra Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2012 (Mł.)
-
175. Zegarska Julka Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2009 (JM.)
.
.
176. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
177. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
178. Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O055266
10275141
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

47

AGADIR VAN DE PIKKERIE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach gniada/167 F: Aga Khan Z / Acorado I
M: Savannah Z / Sandro Z
K026890 056015Z55631915
2.

54

ALFA KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:149 F: Koleś
M: Aronia
Brak 616013520020916
3.

86

ALISTER SP POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
4.

35

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/kuc:144 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
K032821 DE456370366209
5.

158

AMORE SP POL 2010 klacz kasztanowata/160 F: Empire
M: Astra
brak 616009660413810
6.

37

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:121 F: Karlos II /
M: Anapon Moonlight /
K034119 616013610076416
7.

48

ANAPON PROXIMO 82378 KUC WAL. POL 2008 ogier kasztanowatodereszowata/kuc:121 F: STEEHORST FREELANCE 63285
M: ROCKBURY ROMANCE / EYARTH
K029309 826046010082378
8.

13

ANAPON RASHKA KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:133 F: Turnina's Gismore
M: Rockbury Romance
K028509 POL013640033609
9.

98

ANTWERPIA SP POL 2012 Klacz gniada/176 F: Watson han
M: Aruba sp / Rubin han
brak brak
10.

71

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof”S Freddy
M: Bokkesprong camelia
Brak Pol 013610175508
11.

120

ATTILA LANDAIS SF FRA 2010 wałach ciemnogniada/mk:mk:157 F: Popstar Lozonais /
M: Olympia Landais / Rosire
K023673 10361370Q
12.

78

AZIMA KUC FELIŃSKI POL 2013 klacz gniada/kuc:135 F: Zachodni Wiatr
M: Afia
Brak 616013530056113
13.

108

BANDI TYP POGRUBIANY POL 2015 wałach kara/mk:156 F: NN
M: NN
00 00
14.

36

BE LIKE ANAPON KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kara/kuc:130 F: ANAPON SPARTACUS/ TURNINA'S GISMORE
M: BLANCA EL/ TIJD VLIJT'S SANTIAGO
K034530 616013610106417
15.

185

BISZKOPT ZAGORKA TYP KOŃ MAŁY POL 2009 gelding palomino/mk:153 F: Izak
M: Nn
. Brak
16.

152

BOSS MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/177 F: Banknot
M: Iwa
K012562 616006580770106
17.

65

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
K032795 528018020091208
18.

142

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
K030706 -
19.

89

BUGATTI B ANGLO EUROPEAN AGO 2017 wałach gniada/165 F: farezzo b
M: Blanka
K034588 826002170880607
20.

41

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn /
M: nn /
K009557 616999611504104
21.

43

CALERIME VAN’T HULGENRODE HOL GER 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Casall / Caretino
M: Ostaria I / Candillo
K033706 DE421000048513
22.

31

CALIF KUC WALIJZKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Nando Super
M: Cumka po Dante
34889 013520066309
23.

81

CALINECZKA TYP KUC POL 2016 klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
K033409 616999520123416
24.

145

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
25.

9

CANTTERA LEMON OLD GER 2010 klacz skarogniada/163 F: Contendro I / Contender
M: Lakerana / Lemon tree
K034507 DE433330523910
26.

16

CAPRICCIO HOL GER 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004 000029568
27.

170

CARDINA L HOLSZTYNSKA POL 2016 klacz siwa/164cm F: Cardino
M: D-Con Aires
K030111 DE421000709516
28.

163

CARRERA WESTFALSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Cordess
M: Batalia
K031984 441411242417
29.

132

CARTIER OS GER 2015 wałach gniada/174 F: Chacomo / Conteur
M: Lilly Marleen / Leviscal
K015283 DE418180307415
30.

150

CASALLTINI HOL. POL 2016 wałach gniada/164 F: Casaltino
M: Zusanna/Casini I
. .
31.

115

CASH SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Magnum vd Bisschop /
M: Callie Z /
brak 616009610032717
32.

21

CASSONE HOL POL 2004 wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
K008366 DE421000016004
33.

102

CAYENNE SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Choya / Calido I
K027778 616009610076015
34.

96

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
K026329 616009520036413
35.

10

CENTAUR SP POL 2004 wałach kasztanowata/168 F: Libretto / Milione
M: Centuria / Mazzel
K008883 POL009530044604
36.

149

CEVILLA S SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Leoville
M: Centina S
Brak 616009520043209
37.

173

CHALONO DMEERS Z ZANG BEL 2015 wałach gniada/167 F: Chellsini Z / Chellano Z
M: Urlando / Concorde
K029299 056015Z55566615
38.

136

CIDRIS SILVA OLDENBURSKA POL 2017 wałach siwa/161 F: Calico
M: Wereld Ovidius / Ovidius
Brak DE 433330886117
39.

137

CO BOY HAN GER 2015 wałach gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Saronja / Sandro Boy
K027998 DE431310786315
40.

181

CONTADOR S Szlachetna Półkrew POL 16 wałach gniada/169 F: Black Jack
M: Copacabana S
Brak 616009520057016
41.

178

COSTA RICA Z Z POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Cassal
M: Sky/Quickstar
Brak 056015Z55726415
42.

26

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
43.

131

CROS SP POL 2017 wałach kara/175 F: It's me du Mesnil
M: Sir Neel
brak 123566789
44.

68

CYDRYŚ NN POL 2016 wałach ciemnogniada/mk:134 F: nn
M: nn
brak 616999640095716
45.

22

CYNIUSZ KUC POL 2016 wałach bułana/kuc:139 F: Gran Chaco
M: Cyna
K031128 616013640091116
46.

51

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
47.

119

DELAWARE WIELKOPOLSKA POL 02.06.2016 klacz siwa/158 F: Otill
M: Daj money
Brak 616007520069016
48.

133

DELLA POPKEN D’AXMAR Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz kasztanowata/180 F: Diamant de Semilly
M: Guadalouppe van de Zelm / Wandor van de Mispelaere
. .
49.

8

DIANA KUC POL 2013 klacz bułana/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Dora
K030688 616013670098413
50.

58

DIANDRO RED WINE OS POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
51.

168

DILMAR SP POL 2003 ogier gniada/170 F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
K008077 POL009530041603
52.

84

DJ CZEJENKA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz kasztanowata/162 F: VON CHACCO IXE/ CHACCO BLUE
M: DAJ MONEY/ MARAM
K031726 616009520049217
53.

166

DON REVERDY C Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: If Du Reverdy
M: Dumka
K034216 616 009 52 00772 15
54.

148

DONCRISTA S SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Cristallo I
M: Donwelta S
K033723 616009520057116
55.

127

ELEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz jasnogniada/170 F: Dionizos
M: Elekcja
K031986 616 006 59 02420 06
56.

105

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
K024733 616009610036313
57.

147

EMIRO WESTF POL 2017 wałach siwa/165 F: Emir R / Colman
M: O'Carola / Carlino
K030567 441411087417
58.

186

ERA L SP POL 2008 klacz gniada/172 F: Lintasboy R / Lintas
M: Eroica / Lancer III
K016362 POL009510207808
59.

11

ESPRIT KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:141 F: Tenor
M: Erozja
KO13977 616013680092309
60.

140

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
61.

70

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
62.

34

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Zefir /
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616013610142615
63.

73

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
64.

117

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
K020023 616009610032310
65.

27

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
K030515 DE410101018904
66.

15

FRAZES TS POL 2016 wałach ciemnogniada/165cm F: Jon Snow / De Janeiro
M: Freudentanz / Simonetti
K029198 B0107152S
67.

177

G-CALLOTA HOL GER 2014 klacz siwa/161 F: Colman / Carthago
M: V-Chocago Blue / Carinjo
K030114 DE421000157314
68.

135

GENOVO . POL 2007 wałach kara/145 F: .
M: .
Brak .
69.

67

GENOVO NN NED 2007 wałach kara/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak 528023201920693
70.

174

GO JACK HANIWERSKA POL 2011 wałach jasnokasztanowata/171 F: GAVI
M: HAUPTSTUTBOCH ANTONIA
K022996 DE431310184111
71.

139

GOUVERNEUR KWPN POL 2011 wałach kasztanowata/172 F: SIR SCANDIC
M: SAMBERINA/WILAWANDER
K021346 528003201105042
72.

128

GOYA EWITA SP POL 2008 klacz gniada/166 F: LIBERADO
M: GAGA
K031985 009670148208
73.

155

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
74.

77

GULLIVER SP POL 2015 wałach skarogniada/173 F: Numerus /
M: Giza KG /
K034727 616009640030015
75.

87

HALA D KOŃ MAŁY POL 2011 klacz kasztanowata/mk:141 F: NEPUMUK
M: HESKA
K029620 616013610157811
76.

40

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
77.

154

HANNAH MONTANA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:136 F: Wildzang's Silvano
M: Hiszpanka
brak 013640015309
78.

63

HARA KUC POL Brak klacz siwa/kuc:146cm F: NN
M: NN
K025911 616999520166506
79.

122

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
80.

61

HARRY TINKER GBR 2015 wałach srokata/kuc:126 F: Jack
M: Henrietta
K033332 48329393848448
81.

111

HELOIZA ZK WLKP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landino / Landgraf I
M: Hiboczka / Furato
K032866 616007590057015
82.

172

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
83.

62

HOLLY WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada F: DILMAR
M: HEAVEN
BRAK
84.

109

IKA KUC POL 2010 klacz siwa/150 F: NN
M: NN
00 616098200007882
85.

46

INDEGO KUC POL 2018 wałach kara/kuc:138 F: Don Mateo
M: Ira
Brak 616013610207518
86.

42

INIS SLE SORCERER CONEMARA IRL 2013 wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
87.

55

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Imka
K025137 616013520046814
88.

29

KAFFE KUC POL 2014 wałach gniada/kuc:140 F: Nando Super
M: Kafejka
K029323 616013520102
89.

151

KAPRIOLA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz ciemnogniada/165 F: poll
M: kontra makker
brak brak
90.

156

KARMEL Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 wałach dereszowata/134 F: Mefistor
M: Korida
Brak 616013520107518
91.

38

KAZAR SP POL 2016 wałach gniada/kuc:148 F: Rewal / Rodan
M: Kalla / Barok
K033279 616009580300916
92.

44

KILBRIDE MELODY MAKER CONNEMARA POL 2016 klacz siwa/kuc:147 F: I Love You Melody
M: M.M.Miller
K031866 M2-372004000033097
93.

164

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
K024201 616999520164810
94.

141

KNIGHT RIDER Z ZANG BEL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan / Volatire
M: Clear Round Z / Colbert GTI
K030318 056015Z55788112
95.

32

KRESKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:141 F: Fikus
M: Kuszka
K020861 616013640040510
96.

167

LA SANTINA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/165 F: La Calidad
M: Latika
- 056015Z55605716
97.

116

LADY CASTLE SP POL 2016 klacz siwa/165 F: Castle Rock
M: Lady Catoki
brak 616009520044916
98.

175

LANDKROS Litewski Koń Gorącokrwisty POL 2008 wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
brak 017861
99.

69

LAWENDA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:136 F: Stougjeshoeve Energy / Mintfield Aristocrat
M: Lady / nn
K031377 616013610106515
100.

101

LAYLA SP POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Quintode B / Quinar
M: Laclima / Sokrates
K015283 616009610075915
101.

153

LEMONIADA WLKP POL 2004 klacz gniada/171 F: Ignam / Akropol
M: Legumina / Hamlet Go
K029154 POL007600019604
102.

146

LIBERACE HOLSZTYŃSKA GBR 2008 wałach gniada/171 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
K027004 826041/000150673
103.

25

LOARA SP POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Son / Corrado I
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028154 616009610086614
104.

23

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:148 F: Liguster /
M: Tangana / Angelo
K028385 013840015206
105.

114

LORD CASTLE SP POL 2017 ogier siwa/165 F: Castle Rock /
M: Lady Catoki /
brak 616009520035217
106.

126

ŁOBUZ M. POL 2015 wałach skarogniada/155 F: Lansjer / Emir
M: Łęczyca / Ben
K031512 616006570130515
107.

95

MARASKA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/kuc:146 F: Makler II
M: Metaxa
brak 6160065803356
108.

160

MARLANDO WLKP POL 2005 wałach gniada/167 F: Romualdo / Kojak
M: Mara / Mahdi
K013105 POL007520025705
109.

112

MARLON WLKP POL 2016 wałach ciemnosiwa/166 F: Castle Rock / Clearway
M: Mafia / Pigmalion
K031766 616007520010616
110.

118

MICKEY COB POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:kuc:14 F: -
M: -
Brak .....
111.

169

MIMOZA KONIK POLSKI POL 2012 klacz bułana/kuc:143 F: Osman
M: Mołdawia
Brak 616098100007962
112.

130

MINION Deutsches Sportpferd GER 2017 wałach gniada/mk:154 F: No Limit
M: Minza
brak DE455550475617
113.

104

MOLO SP POL 2009 wałach gniada/172 F: Nice Boy / Lancer II
M: Molinezja / Dixieland
K015555 616009540163809
114.

143

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
115.

30

NANOUCK E Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach gniada/166 F: Canabis Z
M: Hello World E
K033551 056-002-W00305838
116.

106

NAOMI KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:147 F: -
M: -
- 1111
117.

52

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K028331 616999520106415
118.

107

NICKY BOY SP POL 2011 wałach gniada/183 F: Johny Boy II / Dolar Du Murrier
M: Nistria S / Grand De La Cour
K019158 616009520030911
119.

24

NIRMETTE SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Hetman / Cantanis
M: Nagari / Winds Of Light
K013878 POL009530021508
120.

20

NUTKA EWITA DRP POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:148 F: V.I.P
M: Nika Ewita
K016544 616013670094009
121.

28

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
K030414 528000110082311
122.

18

OZON SP POL 2015 wałach kara/166 F: Salamon/Darco
M: Oaza/Orkisz
K027943 616009640010915
123.

49

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun) /
M: NN (Prima) /
K023409 616999600472608
124.

165

PASJONATA DALJA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:131 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Tijd Vlijt's Dante
K033647 -
125.

50

PECTUS KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Kalipso
M: Prima W
K030260
126.

125

PERFECT-PRO WLKP POL 2013 wałach kara/175 F: Pro Savage / Pilox
M: Pogonia / Dłużnik
K031514 616007592056513
127.

176

PORTOS WLKP POL 2000 Wałach siwa F: BAS
M: PRERIA
K005351
128.

88

QUADRO 28 HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
K033193 DE431311309616
129.

110

QUIDAM S QUANDO HOL GER 2010 wałach kasztanowata/171 F: Quirado
M: Pia II
K033722 DE421000314210
130.

39

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY GER 2011 klacz gniada/kuc:135 F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Girl /
K030932 DE484849914311
131.

103

RIDOR SP POL 2017 wałach siwa/0 F: 0
M: 0
Brak Brak
132.

66

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
133.

161

SAFORA USZLACHETNIONA POL 2018 klacz kara/157 F: Imedor
M: Sawa
Brak -
134.

72

SAJAN KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
Brak 616013640079814
135.

121

SAMURAJ MAŁY KOŃ POL 2014 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
brak
136.

113

SAMURAJ TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach gniada/mk:- F: NN
M: Nn
- -
137.

183

SAPHIRE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Likus
M: Szalka
Brak 616007520059510
138.

162

SAWA - POL - klacz kara/- F: -
M: -
brak -
139.

180

SAWANAH MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/kuc:147 F: Dixan
M: Satie
brak 616006660922815
140.

97

SIESTA WLKP POL 2006 klacz kara/162 F: Rekrut
M: Segowia
Brak 007520027206
141.

179

SOFT SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Landor
M: Sofia
K031222 Xxxx
142.

57

SOLARIS SP POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Labrador / Levantos II
M: Sesil / Dżentelmen
K030686 616009530208115
143.

157

SONICA SP POL 2009 klacz ciemnogniada/169 F: D' Cin Cin PG
M: Sonata
K020482 616009660894009
144.

33

STARTPOWER CAPTAIN Deutsches Reitpony GER 2012 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Carnuet
M: Starpower Lady
K032431 DE422.220035712
145.

74

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
K023949 013640081708
146.

100

TANDARA SP POL 2014 klacz gniada/180 F: M
M: A
Brak 627266
147.

90

TANGO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/167 F: Rytm
M: Talijka
K028281 616007520052211
148.

14

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/kuc:139 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
149.

85

TASZKIENT SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Otill / Luron
M: Tasza / Banita
K031727 616009520093617
150.

19

TICANOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/168 F: canoso
M: timbaly
k024577 616009640005713
151.

182

VILLA ROCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Castle Rock
M: Venus
brak 616009520019517
152.

124

VONNA ROSA Polski Koń Sportowy POL 30.06.2015 klacz ciemnosiwa/163 F: Lissaro
M: Valentina
Brak 616009520056615
153.

64

WALENCJA KUC POL 1111 klacz siwa/kuc:- F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
K019089 616013610101109
154.

53

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
155.

59

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
156.

144

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
K031852 POL 732010069210
157.

45

WESTERVELD’S OLIEVIER NEW FOREST PONY POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Berktzicht Rob / Kantje's Ronaldo
M: Westerveld's Karline / Valentino
K028999 528018020101106
158.

134

WHAT'S UP SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Castle Rock / Clearway
M: Wizja / Wizja / Cedrus
K030535 616009520030817
159.

159

WHISKY SP POL 2011 klacz gniada F: Okruch /
M: Workuta / Gorgon I
K025968 616007520096211
160.

56

WHITE THING HOL. POL 2013 wałach gniada/164 F: Chin Champ
M: Princess L
K029536 DE421000145113
161.

80

WIZJA SP POL 2014 klacz gniada/164 F: Conkord
M: Wieniawa
Brak 616009530042014
162.

129

ZETA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Santos
M: Zemfira
Brak 616009610175715
Rider Club
Competition
Prize
Baranowicz Zofia KJ Cavallino
NRZ 50 ZŁ
NRZ 50 ZŁ
Białkowska Oliwia KJ Cavallino
BON 80
Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
NRZ 50 ZŁ
Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
bon 100
BON 100
Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
BON 200
Chylińska Antonia KJ Dilmar
NRZ 100 ZŁ
NRZ 100 ZŁ
Cicha Zofia BPK
BON 200
Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
BON 350
Dudek Amelia SJ Fidelius / WKJ Lublin
BON 120
Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
BON 50
Karbowiak Julia KJ Sielanka Warka
BON 50
Kawecka Aleksandra KJ Skok AgroFood Grabowiec
bon 150
Klimek Paulina JKS Jaroszówka
bon 50
BON 150
BON 250
Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
BON 70
Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
BON 150
Martyniuk Amelia JKS Jaroszówka
NRZ 100 ZŁ
BON 300
NRZ 50 ZŁ
Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
BON 300
Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
BON 150
Pupiałło Marianna KJ Bracia Romanowscy Wozławki
BON 80
Rodziak Olga KJ Cavallino
NRZ 50 ZŁ
BON 50
Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
BON 250
Sieracka Hanna Jeździecki Klub Sportowy Remi
BON 120
Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
BON 150
BON 100
Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
BON 100
Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
bon 50
BON 300
Zujewska Wiktoria KS Jumping Events Poznań
BON 100
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowicz Maria
KJ Cavallino Brzoza
2022-07-31
9
Baranowicz Zofia
KJ Cavallino
2022-07-29
3
NRZ 50 ZŁ
2022-07-29
2
NRZ 50 ZŁ
2022-07-30
4
2022-07-30
5
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2022-07-29
9
2022-07-29
2022-07-30
7
2022-07-30
4
2022-07-31
5
BON 80
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
WALTER (59)
2022-07-29
3-4
2022-07-29
3-4
2022-07-30
3
2022-07-30
1
2022-07-31
1
Bronnenberg Julia
Budzyński KS Kłos SJ
LAWENDA (69)
2022-07-31
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
ALFA (54)
2022-07-29
3
NRZ 50 ZŁ
2022-07-29
7
2022-07-30
8
2022-07-30
5
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2022-07-30
8
2022-07-30
2
2022-07-30
2
bon 100
2022-07-30
2
BON 100
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
PASJA (49)
2022-07-29
1
2022-07-29
7
2022-07-30
13
2022-07-30
13
2022-07-31
1
BON 200
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
HARA (63)
2022-07-29
1
NRZ 100 ZŁ
2022-07-29
1
NRZ 100 ZŁ
2022-07-30
4
2022-07-30
6
Cicha Zofia
BPK
FERRARI (70)
2022-07-30
3
2022-07-30
1
2022-07-31
1
BON 200
2022-07-30
5
2022-07-30
12
2022-07-31
7
Cichla Pola
Sopocki Klub Jeździecki
DIANA (8)
2022-07-29
4
2022-07-29
5
2022-07-30
2
2022-07-30
4
2022-07-31
HARRY (61)
2022-07-29
10
2022-07-29
11
2022-07-30
12
2022-07-30
12
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
2022-07-29
1
2022-07-29
2
2022-07-31
1
BON 350
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
OZON (18)
2022-07-29
1
2022-07-29
6
2022-07-30
2022-07-30
6
HOLLY (62)
2022-07-29
9
2022-07-29
4
2022-07-30
9
Długosz Dominika
SKJ Sopot
TARTAN (14)
2022-07-30
9
2022-07-30
2022-07-31
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
SOLARIS (57)
2022-07-29
2
2022-07-29
12
2022-07-30
1
2022-07-30
5
Duczyc Magdalena
KJ Dimar
CALIF (31)
2022-07-30
2022-07-31
8
2022-07-30
Dudek Amelia
SJ Fidelius / WKJ Lublin
2022-07-30
15
2022-07-30
9
2022-07-31
3
BON 120
Gilewicz Kalina
Klub Jeździecki Wiecanowo
PECTUS (50)
2022-07-30
19
2022-07-30
9
2022-07-31
10
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
HALNY (40)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
7
2022-07-30
2
2022-07-31
3
CAJERO (41)
2022-07-29
1
2022-07-30
2
2022-07-30
1
2022-07-31
2
2022-07-29
Jach Michalina
Klub Jeździecki Herkules Wapno
KRESKA (32)
2022-07-29
2022-07-29
2022-07-29
2022-07-29
Kajdrys Klara
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-07-31
7
BON 50
2022-07-30
10
2022-07-30
2
Kamińska Weronika
Budzyński KS Kłos SJ
2022-07-31
Karbowiak Julia
KJ Sielanka Warka
KAZAR (38)
2022-07-30
17
2022-07-30
12
2022-07-31
13
2022-07-30
12
2022-07-30
18
2022-07-31
6
BON 50
Kawecka Aleksandra
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2022-07-29
11
2022-07-30
1
bon 150
2022-07-31
2022-07-29
1
2022-07-30
3
Kazimierczak Gaja
KJ Janowice
GENOVO (67)
2022-07-30
15
2022-07-30
9
CYDRYŚ (68)
2022-07-29
1
2022-07-29
4
2022-07-30
3
2022-07-30
11
Klimek Paulina
JKS Jaroszówka
CASSONE (21)
2022-07-30
4
bon 50
2022-07-30
1
BON 150
2022-07-31
2
BON 250
2022-07-29
13
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2022-07-29
9
2022-07-29
2
2022-07-30
6
2022-07-30
4
BON 70
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (51)
2022-07-30
5
2022-07-30
1
2022-07-31
3
BON 150
Kuraszkiewicz Maria
Bez Przynależności Klubowej
TICANOS (19)
2022-07-29
5
2022-07-29
5
2022-07-30
2022-07-31
1
Laskowska Aleksandra
Klub Sportowy Verso La Natura
INDEGO (46)
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
5
2022-07-30
1
Martyniuk Amelia
JKS Jaroszówka
2022-07-29
1
NRZ 100 ZŁ
2022-07-31
1
BON 300
2022-07-29
2
NRZ 50 ZŁ
2022-07-30
9
Michalska Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2022-07-29
6
2022-07-29
4
2022-07-30
2
2022-07-31
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
CYNIUSZ (22)
2022-07-29
5
2022-07-29
6
2022-07-30
6
2022-07-30
5
2022-07-31
11
Pałosz Helena
SKJ Beckersport Laszczki
FIGA (34)
2022-07-29
1
2022-07-29
8
2022-07-30
3
2022-07-30
8
2022-07-31
Pasternak Julia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-07-30
2
2022-07-30
1
2022-07-31
1
BON 300
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (52)
2022-07-30
7
2022-07-30
4
2022-07-31
12
Pinocy Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-07-29
2022-07-29
2022-07-30
3
2022-07-30
6
2022-07-31
5
2022-07-29
2022-07-29
2022-07-30
3
2022-07-30
1
2022-07-31
2
BON 150
Pszkit Hanna
BPK WIE
2022-07-30
1
2022-07-30
2
2022-07-31
4
Pupiałło Marianna
KJ Bracia Romanowscy Wozławki
2022-07-29
14
2022-07-29
6
2022-07-30
7
2022-07-30
3
CENTAUR (10)
2022-07-29
6
2022-07-29
2022-07-29
4
2022-07-30
8
2022-07-30
3
BON 80
Reimann Zofia
UKJ Reimann Team Karlino
2022-07-30
17
2022-07-30
2
2022-07-31
1
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2022-07-29
1
2022-07-29
12
2022-07-30
12
2022-07-30
19
2022-07-31
6
Rodziak Olga
KJ Cavallino
2022-07-29
1
2022-07-29
2
NRZ 50 ZŁ
2022-07-30
1
2022-07-31
8
BON 50
Sałapatek Maja
UKJ Reimann Team Karlino
LOGAN (23)
2022-07-30
1
2022-07-30
3
2022-07-31
2
BON 250
Sieracka Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Remi
2022-07-29
2
2022-07-29
4
2022-07-30
2022-07-30
6
2022-07-31
3
BON 120
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
KAFFE (29)
2022-07-29
1
2022-07-29
10
2022-07-30
7
2022-07-30
17
2022-07-31
2
BON 150
2022-07-29
6
2022-07-29
14
2022-07-30
7
2022-07-30
10
2022-07-31
4
BON 100
Stróżyńska Zuzanna
KJ CH Jaszkowo
SAJAN (72)
2022-07-30
21
2022-07-30
19
2022-07-31
14
FIGARO (73)
2022-07-30
22
2022-07-30
2
2022-07-31
4
BON 100
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
2022-07-29
1
2022-07-29
1
2022-07-30
3
bon 50
2022-07-31
1
BON 300
Włoch Joachim
KS Jumping Events Poznań
2022-07-31
LOARA (25)
2022-07-31
Zegarska Julka
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
ESPRIT (11)
2022-07-29
1
2022-07-29
9
2022-07-30
23
2022-07-30
Zujewska Wiktoria
KS Jumping Events Poznań
FRAZES (15)
2022-07-31
2022-07-31
5
BON 100

Number of Riders: 178

Number of Horses: 162

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl