Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
42 ACCEPTED 2022-06-24 17:31:45
2022-06-24 14:07:28
Zofia Martyn DEJZI
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2022-06-24 17:31:46
2022-06-24 14:06:01
Kaja Martyn MIŚKA
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2022-06-24 06:13:52
2022-06-23 23:31:55
Kaja Drobczyńska MIŚKA
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-06-24 06:13:55
2022-06-23 23:30:58
Wiktoria Martyn DEJZI
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-06-23 19:49:23
2022-06-23 19:28:24
Marta Romanowska LIBERTE
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2022-06-23 19:49:25
2022-06-23 19:27:42
Krzysztof Seren DEAUVILLE S
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-06-23 19:49:27
2022-06-23 15:24:47
Róża Nowak TAJSON
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-06-23 15:25:38
2022-06-23 15:05:36
Zuzanna Paluszkiewicz POSEJDON
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-06-23 15:25:40
2022-06-23 15:05:13
Michalina Pasisz BARBIE
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2022-06-23 15:25:43
2022-06-23 15:04:57
Kornelia Paluszkiewicz BARBIE
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2022-06-23 13:14:54
2022-06-23 13:01:14
Julia Wachowiak OZA
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2022-06-23 10:19:03
2022-06-23 10:04:30
Zofia Wawrzyniak BIEGUS
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2022-06-23 10:19:05
2022-06-23 10:02:59
Roksana Chyrchel PIELGRZYM
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2022-06-23 10:19:07
2022-06-23 10:02:39
Natalia Siutkowska NEBRASKA
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
28 ACCEPTED 2022-06-23 07:39:01
2022-06-23 07:31:16
Kornelia Bąkowska SASANKA
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
27 ACCEPTED 2022-06-23 07:39:03
2022-06-23 07:06:58
Zuzanna Pankau MAJA
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
26 PRE-APPROVED 2022-06-23 07:39:06
2022-06-22 23:15:50
Krzysztof Schubert JEGGER
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-06-22 20:27:07
2022-06-22 20:16:39
Oliwia Recław FRANTIC
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-06-22 20:03:04
2022-06-22 20:01:52
Zofia Olejniczak ELVIS
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2022-06-22 17:30:54
2022-06-22 17:15:25
Adrianna Załęczna I.DŻIGIT
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-06-22 17:30:57
2022-06-22 17:15:06
Maria Golon NICO
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-06-22 17:30:59
2022-06-22 17:14:40
Barbara Borys T-ARCTICA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2022-06-22 17:31:02
2022-06-22 17:14:25
Barbara Borys COOLMEEN COLORADO
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-06-22 16:48:24
2022-06-22 16:46:34
Julia Brand MONTANA P
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-06-22 15:16:47
2022-06-22 14:25:18
Oliwia Recław KASJOMA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-06-22 15:16:50
2022-06-22 12:33:23
Julia Serwin PAGAJ
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2022-06-22 15:16:52
2022-06-22 12:08:57
Kornelia Bąkowska CANTA
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2022-06-22 15:16:55
2022-06-22 12:08:29
Kornelia Bąkowska MARIOT
  • 2x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-06-23 13:14:57
2022-06-22 08:45:32
Karolina Paszkiewicz SID
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2022-06-24 13:46:45
2022-06-22 00:17:59
Błażej Kubiak SIMBA
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-06-22 07:51:08
2022-06-21 22:04:48
Piotr Bąk ROCK JANKLE
  • 2x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-06-21 20:33:08
2022-06-21 20:10:34
Hubert Leśny EGIDA
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2022-06-21 20:33:12
2022-06-21 19:37:52
Julia Drabjewska MIRANDA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-06-21 18:15:28
2022-06-20 20:27:25
Aleksandra Dobak P'CHMURKA
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2022-06-15 16:35:03
2022-06-15 07:13:33
Agnieszka Kiedrowska HAPPY NELLY K
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-06-15 16:35:05
2022-06-15 07:12:56
Agnieszka Kiedrowska FOR LEONARDO
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-06-23 09:28:24
2022-06-14 18:35:58
Nadia Skrzypczyńska DCS WILD ATLANTIC
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2022-06-23 19:49:28
2022-06-13 14:02:43
Iga Połujańska LIBERTE
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2022-06-13 14:23:24
2022-06-13 14:00:27
Natalia Sosnowska ZGHORTA DYNAMITE
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2022-06-13 14:23:29
2022-06-13 13:59:51
Piotr Bogucki KNIAZIEWICZ
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-06-13 14:23:31
2022-06-13 13:59:12
Natasza Bogucka SUNBEAR
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-06-10 19:34:12
2022-06-08 21:37:12
Klaudia Kowalik GUARANA
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
2. Bąkowska Kornelia Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie
2003 (MJ.)
O041951
3. Bogucka Natasza bpk
2010 (JM.)
brak
4. Bogucki Piotr bpk
2010 (JM.)
brak
5. Borys Barbara KJ Stajnia Anielin
2003 (MJ.)
O042974
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Chyrchel Roksana Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2008 (JM.)
brak
8. Dobak Aleksandra Stajnia Buntowo
2001 (MJ.)
brak
9. Drabjewska Julia Stajnia black horse
2006 (J.)
Brak
10. Drobczyńska Kaja Stajnia z Pasją Czyżkowo
2009 (JM.)
Brak
11. Golon Maria Klub Jeździecki Stajnia Anielin
2010 (JM.)
O059741
12. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
13. Kowalik Klaudia bpk
2006 (J.)
O051710
14. Kubiak Błażej KJ Michałówka
S
brak
15. Leśny Hubert Stajnia Black horse
2003 (MJ.)
Brak
16. Martyn Kaja Stajnia z Pasją Czyżkowo
2009 (JM.)
Brak
17. Martyn Wiktoria Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (J.)
Brak
18. Martyn Zofia Stajnia z Pasją
2018 (Mł.)
Brak
19. Nowak Róża brak
2005 (J.)
brak
20. Olejniczak Zofia brak przynależności klubowej
2007 (JM.)
brak
21. Paluszkiewicz Kornelia MGT Horses
2009 (JM.)
Brak
22. Paluszkiewicz Zuzanna MGT Horses
2005 (J.)
brak
23. Pankau Zuzanna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2014 (Mł.)
brak
24. Pasisz Michalina MGT Horses
2009 (JM.)
Brak
25. Paszkiewicz Karolina bpk
S
brak
26. Połujańska Iga bpk
2005 (J.)
brak
27. Recław Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
28. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
29. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
30. Seren Krzysztof BPK
S
Brak
31. Serwin Julia Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie
2003 (MJ.)
-
32. Siutkowska Natalia Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2008 (JM.)
brak
33. Skrzypczyńska Nadia -
2011 (Mł.)
brak
34. Sosnowska Natalia bpk
2007 (JM.)
O060079
35. Wachowiak Julia Stajnia Dzikich Pól
2009 (JM.)
Brak
36. Wawrzyniak Zofia Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2009 (JM.)
brak
37. Załęczna Adrianna KJ Stajnia Anielin
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

39

BARBIE KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:133 F: Halifax / Hasko
M: Bony / Rakt's Rocky
Brak DE 435350101108
2.

34

BIEGUS Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach tarantowata/165 F: Pielgrzym
M: Bona
K031733 616009520069616
3.

23

CANTA Szlachetna Polkrew POL 2016 Klacz siwa/170 F: Correro
M: Cantanissima / Cantanis
Brak Brak
4.

28

COOLMEEN COLORADO Irlandzki Koń Sportowy POL 2011 klacz ciemnogniada/168 F: Cougar
M: Breaffy Clover
Brak 372414005080
5.

5

DCS WILD ATLANTIC Irish Sport Horse IRL 2015 klacz ciemnogniada/mk:156 F: Atlantic Sparkey / Cavalier Royale
M: Sheupshedounshe / Anshan
K033413 372414006039716
6.

4

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville
M: Driada z
K032108 616009520036815
7.

42

DEJZI KN POL 16 klacz myszata/mk:120 F: NN
M: NN
brak 616999520120616
8.

18

EGIDA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Analog
M: Equesta chariee sj
Brak 616009630106310
9.

29

ELVIS WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach kara/167 F: Ekwador
M: Eris
brak 616 007 61 00388 18
10.

16

FOR LEONARDO PKSP POL 2018 wałach kasztanowata/167 F: For Leo
M: NN
brak 616999661265618
11.

30

FRANTIC MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach skarogniada/173 F: Emetyt
M: Fatima
brak 616006610275907
12.

11

GUARANA Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 klacz bułana/kuc:136 F: Gabon
M: Grecja
Brak 616 013 64 00020 11
13.

15

HAPPY NELLY K PKSP POL 2016 klacz siwa/164 F: FAREZZO B
M: HAPPY GIRL
brak 6160096400909016
14.

25

I.DŻIGIT TS POL 2009 wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
K023279 616999530228609
15.

33

JEGGER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach ciemnogniada/178 cm F: Rascin
M: Jara
brak 616009600113917
16.

21

KASJOMA Szlachetna Półkrew POL 2000 klacz siwa/163 F: Czyniec
M: Kasjopea
brak 007611096200
17.

13

KNIAZIEWICZ Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach ciemnogniada/164 F: Irocco /
M: Księżniczka /
K031440 616POL12007783T
18.

3

LIBERTE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/167 F: Erebus
M: Lady
Brak 009 61 01655 05
19.

32

MAJA KUC POL 2010 klacz ciemnogniada/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616 999 53 03460 10
20.

24

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
K021558 616009640060710
21.

19

MIRANDA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kara/mk:152 cm F: Lombard
M: Malaga
Brak 616007610176610
22.

41

MIŚKA TYP POGRUBIONY POL 2004 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
Brak 999611504204
23.

2

MONTANA P SP POL 2012 klacz ciemnogniada/175 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
24.

36

NEBRASKA Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz siwa/156 F: Pielgrzym
M: Nevada
brak 6160096101642
25.

26

NICO SP POL 2017 wałach gniada/164 F: Egerro
M: Nokia
Brak 616009610002517
26.

37

OZA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/168 F: nn /
M: nn /
brak 616999610263411
27.

17

P'CHMURKA SP POL 2015 klacz siwa/160 F: Galon
M: Pola
brak 616009590144715
28.

22

PAGAJ SP POL 2001 wałach kara/170 F: -
M: -
- -
29.

35

PIELGRZYM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 ogier tarantowata/156 F: As Trefl
M: Platyna
K031623 POL 009590125106
30.

38

POSEJDON SP POL 2008 wałach gniada/172 F: Paragon
M: Narwia
brak POL009610267608
31.

20

ROCK JANKLE OLD AUS 2017 wałach skarogniada/168 F: Revolution /
M: Sahara v.d Heide /
K034285 -
32.

31

SASANKA SP POL 2013 klacz siwa/165 F: Fred/Colorado
M: S
- -
33.

9

SID Polski Koń Szlachetny POL 2007 wałach siwa/166 F: Bajou Du Rouet
M: Springfield
11369 009610046607
34.

8

SIMBA NIEM. SPORT. GER 2016 wałach gniada/165 F: Syltus / Stakkato
M: Fire and Ice / Countach
K033465 DE456560524016
35.

14

SUNBEAR DRP POL 2018 wałach izabelowata/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak DE427980009218
36.

27

T-ARCTICA WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/168 F: Arctic wurt.
M: Tejmor Kin/ Dalipan
Brak 616007610118817
37.

10

TAJSON WIELKOPOLSKI POL 2005 wałach gniada/158 F: Herkules
M: Tonia
brak POL007610119105
38.

12

ZGHORTA DYNAMITE Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach gniada/167 F: Kentucky Dynamite
M: Zghorta
Brak 15152616 P
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2022-06-26
3
2022-06-26
Bąkowska Kornelia
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie
CANTA (23)
2022-06-26
17
2022-06-26
5
MARIOT (24)
2022-06-26
4
2022-06-26
SASANKA (31)
2022-06-26
16
2022-06-26
Bogucka Natasza
bpk
SUNBEAR (14)
2022-06-26
16
2022-06-26
14
Bogucki Piotr
bpk
2022-06-26
1
2022-06-26
11
Borys Barbara
KJ Stajnia Anielin
2022-06-26
6
2022-06-26
5
2022-06-26
1
2022-06-26
3
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-06-26
1
Chyrchel Roksana
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2022-06-26
15
2022-06-26
7
Dobak Aleksandra
Stajnia Buntowo
2022-06-26
7
2022-06-26
14
Drabjewska Julia
Stajnia black horse
MIRANDA (19)
2022-06-26
17
2022-06-26
4
Drobczyńska Kaja
Stajnia z Pasją Czyżkowo
MIŚKA (41)
2022-06-26
18
Golon Maria
Klub Jeździecki Stajnia Anielin
NICO (26)
2022-06-26
11
2022-06-26
3
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2022-06-26
2
2022-06-26
2
2022-06-26
7
2022-06-26
5
Kowalik Klaudia
bpk
GUARANA (11)
2022-06-26
9
2022-06-26
Leśny Hubert
Stajnia Black horse
EGIDA (18)
2022-06-26
1
2022-06-26
Martyn Kaja
Stajnia z Pasją Czyżkowo
MIŚKA (41)
2022-06-26
18
Martyn Wiktoria
Stajnia z Pasją Czyżkowo
DEJZI (42)
2022-06-26
13
2022-06-26
Nowak Róża
brak
TAJSON (10)
2022-06-26
Olejniczak Zofia
brak przynależności klubowej
ELVIS (29)
2022-06-26
1
2022-06-26
1
Paluszkiewicz Kornelia
MGT Horses
BARBIE (39)
2022-06-26
Paluszkiewicz Zuzanna
MGT Horses
2022-06-26
Pankau Zuzanna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
MAJA (32)
2022-06-26
2022-06-26
6
Pasisz Michalina
MGT Horses
BARBIE (39)
2022-06-26
Paszkiewicz Karolina
bpk
SID (9)
2022-06-26
12
2022-06-26
Połujańska Iga
bpk
2022-06-26
10
Recław Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
KASJOMA (21)
2022-06-26
FRANTIC (30)
2022-06-26
Romanowska Marta
KJ Bonin
2022-06-26
2
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
JEGGER (33)
2022-06-26
7
2022-06-26
Seren Krzysztof
BPK
2022-06-26
8
2022-06-26
Serwin Julia
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie
PAGAJ (22)
2022-06-26
4
2022-06-26
Siutkowska Natalia
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
2022-06-26
19
2022-06-26
13
Skrzypczyńska Nadia
-
2022-06-26
12
2022-06-26
5
Sosnowska Natalia
bpk
2022-06-26
15
2022-06-26
6
Wachowiak Julia
Stajnia Dzikich Pól
OZA (37)
2022-06-26
2022-06-26
9
Wawrzyniak Zofia
Klub Jeździecki Klinika Jeździecka
BIEGUS (34)
2022-06-26
10
Załęczna Adrianna
KJ Stajnia Anielin
2022-06-26
1
2022-06-26
8

Number of Riders: 37

Number of Horses: 38

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl