Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
66 ACCEPTED 2022-06-10 21:00:37
2022-06-10 20:55:11
Martyna Ostrowska CASA MIA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
65 ACCEPTED 2022-06-10 17:43:02
2022-06-10 17:41:19
Alicja Gorzkowska AMILUNA CENTO
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
64 ACCEPTED 2022-06-10 11:10:15
2022-06-10 11:07:28
Agata Kołodziej KOLORADO
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
63 ACCEPTED 2022-06-10 10:32:14
2022-06-10 09:29:39
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
62 ACCEPTED 2022-06-10 10:32:16
2022-06-10 09:29:11
Katarzyna Nowak ISKRA RM
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
61 ACCEPTED 2022-06-10 10:32:19
2022-06-10 09:28:37
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
60 ACCEPTED 2022-06-09 21:03:56
2022-06-09 21:02:20
Roksana Konowalska BARWA
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ACCEPTED 2022-06-09 21:03:54
2022-06-09 21:01:16
Julia Reljanović EDEK
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2022-06-09 21:03:48
2022-06-09 20:58:38
Kornelia Kubiak EDEK
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2022-06-09 20:31:14
2022-06-09 20:29:38
Maja Dębnica RÓŻA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-06-09 20:31:11
2022-06-09 20:26:41
Wiktoria Patocka SUMMER LEE
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-06-09 12:55:45
2022-06-09 11:07:24
Joanna Simińska CZARDASZ
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
54 ACCEPTED 2022-06-09 12:55:43
2022-06-09 11:06:39
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
53 ACCEPTED 2022-06-09 12:55:40
2022-06-09 11:06:08
Izabela Grzeszczak GALAPAGOS
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
52 ACCEPTED 2022-06-09 06:12:46
2022-06-08 22:49:58
Iga Błaszczyńska HOLSZTYN
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2022-06-09 06:12:32
2022-06-08 22:47:18
Agnieszka Dziel ROTMISTRZ
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2022-06-09 06:12:29
2022-06-08 22:46:55
Maria Pilewska DUMKA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2022-06-09 06:12:26
2022-06-08 22:46:31
Lena Witkowska FAREL
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-06-09 06:12:23
2022-06-08 22:44:21
Aleksandra Związko PIT II
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2022-06-08 22:29:51
2022-06-08 22:28:13
Wiktoria Wendlandt FANTAGIRO H
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2022-06-08 22:29:49
2022-06-08 22:27:54
Amelia Szafran PHENIKS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2022-06-08 22:29:47
2022-06-08 22:27:13
Patrycja Kowalska HIPNOZA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-06-08 22:29:44
2022-06-08 22:23:41
Jagoda Szreymann SINGLE
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
43 ACCEPTED 2022-06-09 12:55:36
2022-06-08 22:02:44
Przemysław Darul BALERINA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2022-06-08 21:52:01
2022-06-08 21:39:54
Maria Mrówczyńska DIANA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2022-06-08 21:08:09
2022-06-08 21:04:36
Dominika Popiołek GLOSA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ACCEPTED 2022-06-08 21:08:12
2022-06-08 21:03:59
Paulina Przybysz GLOSA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-06-08 17:04:25
2022-06-08 17:03:46
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
38 ACCEPTED 2022-06-08 17:00:26
2022-06-08 16:59:59
Zuzanna Graczyk GRACJA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2022-06-08 17:00:29
2022-06-08 16:56:01
Wiesław Maciejewski KORDIAN W
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
36 ACCEPTED 2022-06-08 17:00:31
2022-06-08 16:55:45
Wiesław Maciejewski KOLIN W
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
35 ACCEPTED 2022-06-08 14:20:23
2022-06-08 14:15:24
Aleksandra Zybała KROTON
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2022-06-08 14:20:21
2022-06-08 14:14:21
Aleksandra Węglorz BEBETO
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2022-06-08 14:20:18
2022-06-08 14:13:21
Monika Trojanowska CZARDASZ
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2022-06-08 14:20:16
2022-06-08 14:10:26
Oliwia Górecka LINUS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2022-06-08 13:46:49
2022-06-08 13:39:22
Agata Halik BUDRYS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2022-06-08 13:46:52
2022-06-08 11:57:03
Michalina Belowska LOTIE
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2022-06-08 08:10:20
2022-06-08 08:09:32
Wiktoria Błaszak INAR AA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-06-08 06:17:51
2022-06-07 22:32:25
Wiktoria Rurek KOSTA BRAWA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ACCEPTED 2022-06-08 06:17:48
2022-06-07 22:31:56
Hanna Konieczka SONICA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
26 ACCEPTED 2022-06-07 15:43:25
2022-06-07 15:43:18
Marcelina Zobel COLINA L
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
25 ACCEPTED 2022-06-07 15:43:16
2022-06-07 15:42:29
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2022-06-07 15:43:19
2022-06-07 15:41:58
Marcelina Zobel LUMAR'S LORENZO
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-06-07 14:36:40
2022-06-07 14:35:15
Hanna Pszkit PASJONATA NADIA
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2022-06-07 14:36:43
2022-06-07 14:34:40
Hanna Pszkit WALNUT SAMSON
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-06-07 09:02:19
2022-06-07 09:00:54
Michalina Belowska FIONA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2022-06-07 07:43:45
2022-06-06 22:20:01
Nikola Przepióra EXIT
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2022-06-06 15:36:56
2022-06-06 15:32:10
Aleksandra Markiewicz PEREŁKA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ACCEPTED 2022-06-06 06:58:33
2022-06-05 18:21:35
Zofia Bejmowicz BAL
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2022-06-06 06:58:36
2022-06-05 15:52:58
Kornelia Bulińska UTOPIA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2022-06-06 06:58:39
2022-06-05 15:52:31
Nadia Klinge BLANCA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-06-05 07:17:58
2022-06-04 20:35:52
Zofia Smolarek WENECJA
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:00
2022-06-04 19:15:27
Maja Pawlak DIANA
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:03
2022-06-04 17:58:45
Iga Olszewska IWERO
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:05
2022-06-03 23:41:25
Rafał Pisarek DON MAGNUM
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:08
2022-06-03 23:41:01
Rafał Pisarek TALBOT
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:10
2022-06-03 19:09:11
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
9 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:12
2022-06-03 19:08:34
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
8 ACCEPTED 2022-06-02 20:13:33
2022-06-02 10:12:15
Hanna Stepura LUKSJA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-06-02 20:13:29
2022-06-02 10:11:54
Nadia Wróblewska LUKSJA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2022-06-02 20:13:28
2022-06-02 10:10:20
Gabriela Sonntag GŁOS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2022-06-02 20:13:27
2022-06-02 10:09:57
Klaudia Szczepańska KARINO
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ACCEPTED 2022-06-02 20:13:26
2022-06-02 10:09:40
Paulina Sówka KARINO
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2022-06-02 20:13:25
2022-06-02 10:09:04
Michalina Ewald QUINO15
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2022-06-02 20:13:23
2022-06-02 10:08:19
Amelia Salbach QUINO15
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
1 ACCEPTED 2022-05-22 20:43:52
2022-05-21 19:33:04
Martyna Markiewicz PRESKA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bejmowicz Zofia Stajnia Ostrowo Młyn
2005 (J.)
O070258
2. Belowska Michalina OJ Kalina
2006 (J.)
.
3. Błaszak Wiktoria Stado ogierów Gniezno
2007 (JM.)
Brak
4. Błaszczyńska Iga bpk
2010 (JM.)
brak
5. Bulińska Kornelia Stajnia Goodwill
2006 (J.)
Brak
6. Darul Przemysław KJ Mar-Klin Turek
S
brak
7. Dębicka Maja Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
8. Dziel Agnieszka bpk
2005 (J.)
brak
9. Ewald Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
10. Górecka Oliwia Brak
2004 (J.)
Brak
11. Gorzkowska Alicja BPK (WIE)
2007 (JM.)
O055979
12. Graczyk Zuzanna UKS Fiord Młodzikowo
S
brak
13. Grzeszczak Izabela 25.0Bez Przynależności Klubowej
S
brak
14. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
brak
15. Halik Agata Bpk
2003 (MJ.)
Brak
16. Klinge Nadia Stajnia Goodwill
2010 (JM.)
brak
17. Kołodziej Agata bpk
S
O057360
18. Konieczka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2005 (J.)
.
19. Konowalska Roksana Bpk
S
Brak
20. Kowalska Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
none
.
21. Kubiak Kornelia bpk
2009 (JM.)
Brak
22. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
O057415
23. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
24. Maciejewski Wiesław Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
S
brak
25. Markiewicz Aleksandra brak
2006 (J.)
O070256
26. Markiewicz Martyna BRAK
2007 (JM.)
BRAK
27. Mrówczyńska Maria Brak
S
Brak
28. Nowak Katarzyna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O063490
29. Olszewska Iga Lucky Stable
2008 (JM.)
Brak
30. Ostrowska Martyna St. Kraju Jumping Team
S
O012806
31. Patocka Wiktoria Stajnia Czeluścin
2006 (J.)
brak
32. Pawlak Maja Stajnia u Dzikiego
2008 (JM.)
brak
33. Pilewska Maria brak
2002 (MJ.)
brak
34. Pisarek Rafał Bez Przynależności Klubowej
S
brak
35. Popiołek Dominika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
brak
36. Przepióra Nikola Turek
S
Brak
37. Przybysz Paulina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2010 (JM.)
brak
38. Pszkit Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2011 (Mł.)
O063801
39. Reljanović Julia bpk
2011 (Mł.)
Brak
40. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
41. Rurek Wiktoria OJ Kalina
2002 (MJ.)
.
42. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (MJ.)
brak
43. Simińska Joanna bpk
S
O043295
44. Smolarek Zofia Lucky Stable
2003 (MJ.)
Brak
45. Sonntag Gabriela Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
46. Sówka Paulina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
47. Stepura Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (J.)
brak
48. Szafran Amelia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
none
.
49. Szczepańska Klaudia OJ Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
50. Szreymann Jagoda Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2006 (J.)
O054911
51. Trojanowska Monika Brak
2021 (Mł.)
Brak
52. Węglorz Aleksandra Brak danych
2008 (JM.)
Brak danych
53. Wendlandt Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
none
.
54. Witkowska Lena bpk
2011 (Mł.)
brak
55. Wróblewska Nadia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
Brak
56. Zobel Marcelina KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
57. Związko Aleksandra Ośrodek Jeździecki Kalina
2002 (MJ.)
brak
58. Zybała Aleksandra St. Kraju Jumping Team
2002 (MJ.)
O037266
10138421
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

59

AMILUNA CENTO ŁOTEWSKA LAT 2012 klacz siwa/168 F: Antonio / Acorado
M: Carera / Cento
K031803 LV001000003212
2.

14

BAL SP POL 2004 wałach gniada/164 F: Cantero
M: Balkora
brak 009610066495
3.

2

BALERINA HANOWERSKA POL 2017 klacz gniada/164 F: It`s me du Mesnil
M: Batalia
brak DE431436921017
4.

55

BARWA WLKP POL 2009 klacz ciemnogniada/171 F: Lombard /
M: Bryza /
brak -
5.

32

BEBETO KWPN NED 2006 Wałach siwa/Brak danyc F: Action Breaker
M: Mera/Fedor
K010759 5280030607357
6.

16

BLANCA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz izabelowata/kuc:125 F: HSH Idefix /
M: Pasjonata Betty /
brak 616013610020617
7.

28

BUDRYS WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Dragon-B
M: Baska
Brak POL007610018206
8.

60

CASA MIA HOL GER 2014 klacz gniada/165 F: Casall / Caretino
M: Baran / Caretino
K032187 DE421000049814
9.

24

COLINA L WESTF GER 2007 klacz gniada/173 F: Quinta Real / Quite Easy I / Quidam de Revel
M: C'est la Vie / Collin L / Contender
K011622 DE441411333607
10.

49

CZARDASZ SP POL 2008 ogier kasztanowata/167 F: Chellano’s Boy D Z
M: Cerkwica
Brak 616 009 61 00801 08
11.

31

CZARDASZ BRAK POL Brak wałach kara/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
12.

51

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
13.

1

DIANA KUC POL 2017-08-13 klacz kara/kuc:130 F: Kartago /
M: Dalia /
brak 616013610147517
14.

39

DIANA WLKP POL 2016 klacz siwa/167 F: Cameron
M: Dragonia
Brak 616007520111916
15.

10

DON MAGNUM WLKP POL 2017 wałach skarogniada/175 F: MAGNUM VD BISSCHOP / ELVIS TER PUTTE
M: DOBA / SKUTER
brak 616007610059817
16.

46

DUMKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz inna/164 F: NN
M: NN
brak brak
17.

54

EDEK SP POL 2009 wałach gniada/164 F: nn /
M: nn /
brak 616999610339609
18.

18

EXIT SP POL 2018 wałach siwa/160 F: Egerro
M: Etimona b
Brak 601
19.

43

FANTAGIRO H Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 gelding white/178 F: .
M: .
. .
20.

45

FAREL KOŃ MAŁY POL 2013 wałach tarantowata/130 F: NN
M: NN
brak 616999610231413
21.

19

FIONA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: .
M: .
. .
22.

37

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/157 F: Casalito / Casall
M: Banu / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
23.

50

GALAPAGOS Szlachetna Półkrew POL 2015 ogier gniada/172 F: Lyjanero
M: Gardenia M
brak 616009610053615
24.

38

GLOSA SP POL 2006 klacz gniada F: Szron /
M: Gligenia II /
brak -
25.

6

GŁOS TS POL 2015 wałach gniada/164 F: nn /
M: nn /
brak 616999610142415
26.

34

GRACJA SP POL 25.04.2015 klacz gniada/161 F: Denar
M: Gwiazdeczka
brak 616009610021815
27.

41

HIPNOZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 mare white/170 F: Tabasko
M: Hossa
none 616009610101812
28.

48

HOLSZTYN KONIK POLSKI POL 2008 wałach inna/mk:145 F: Parwus /
M: Hendela /
brak POL01610172908
29.

27

INAR AA MALOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/mk:164 F: RAMADAN
M: IRIMA
Brak 616 006 69 01002 17
30.

56

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
31.

9

IWERO KUC POL 000 wałach siwa/kuc:000 F: 00
M: 00
Brak 000
32.

13

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
33.

5

KARINO WLKP POL 2010 wałach siwa/167 F: Junus /
M: Ksena /
brak 616007610141510
34.

36

KOLIN W WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: Consens
M: Kolia
brak 616007610108716
35.

58

KOLORADO WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Coupie /
M: Kolonia /
brak 616007610053215
36.

35

KORDIAN W WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Cassilio
M: Kordoba W
brak 616007610011513
37.

26

KOSTA BRAWA SP POL 2008 klacz gniada/164 F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
brak -
38.

33

KROTON WIELKOPOLSKI POL 2007 wałach kara/178 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
39.

30

LINUS Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach kasztanowata/164 F: Brak danych
M: Brak danych
K014217 DE443430466906
40.

29

LOTIE KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:130 F: .
M: .
. .
41.

7

LUKSJA WLKP POL 2007 klacz ciemnogniada/160 F: Azer /
M: Laguna /
brak -
42.

23

LUMAR'S LORENZO Polski Kuc Wierzchowy POL 2018 wałach izabelowata/kuc:141 F: Samar
M: Blakt's Lianne
brak 616013610101618
43.

57

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: P-Homar
M: Melba
K032800 616009610066515
44.

20

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:136 F: Wolling's Lion King
M: Nata
K031837 POL013610018408
45.

17

PEREŁKA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:147 F: NN
M: NN
brak 616999610266411
46.

42

PHENIKS WIELKOPOLSKA POL 2015 gelding bay/162 F: .
M: .
. .
47.

44

PIT II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/178 F: Caretino K
M: Palmira
brak 616009610054716
48.

12

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
49.

3

PRESKA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/170 F: ETOS
M: POLINA
BRAK 616007600269612
50.

4

QUINO15 Deutsches Sportpferd POL 2007 wałach gniada/173 F: Quidams Rubin
M: Tonja 5933
Brak DE 456-3703096-07
51.

47

ROTMISTRZ TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach tarantowata/169 F: Patrol Ex Parys
M: Adzia
brak 616999610161613
52.

53

RÓŻA TS POL 2013 klacz dereszowata/mk:133 F: nn /
M: nn /
brak 616999610226113
53.

40

SINGLE HOL POL 2009 wałach skarogniada/172 F: Singulord Jet
M: Kampone
K020214 DE421000178309
54.

25

SONICA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: .
M: .
. .
55.

52

SUMMER LEE HOL GER 26.03.2002 klacz ciemnogniada/163 F: Scarlatti /
M: Easy Girl /
brak DE421000108402
56.

11

TALBOT WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
57.

22

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
58.

15

UTOPIA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/164 F: Sapiecha
M: Ultigra
brak POL009540044508
59.

21

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
60.

8

WENECJA SP POL 00 klacz skarogniada/00 F: 00
M: 00
Brak 00
Rider Club
Competition
Prize
Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Lembicz Patryk bpk
100
50
SUM:
150.00
Maciejewski Wiesław Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
150
SUM:
150.00
Nowak Katarzyna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
300
SUM:
300.00
Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bejmowicz Zofia
Stajnia Ostrowo Młyn
BAL (14)
2022-06-12
10
2022-06-12
Belowska Michalina
OJ Kalina
FIONA (19)
2022-06-12
LOTIE (29)
2022-06-12
2022-06-12
Błaszak Wiktoria
Stado ogierów Gniezno
INAR AA (27)
2022-06-12
9
2022-06-12
Błaszczyńska Iga
bpk
2022-06-12
2022-06-12
Bulińska Kornelia
Stajnia Goodwill
UTOPIA (15)
2022-06-12
1
2022-06-12
12
Darul Przemysław
KJ Mar-Klin Turek
2022-06-12
4-5
2022-06-12
15
Dębicka Maja
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (53)
2022-06-12
1
2022-06-12
1
Dziel Agnieszka
bpk
2022-06-12
1
2022-06-12
22
Ewald Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-06-12
Górecka Oliwia
Brak
LINUS (30)
2022-06-12
11
2022-06-12
19
Gorzkowska Alicja
BPK (WIE)
2022-06-12
4
2022-06-12
15
Graczyk Zuzanna
UKS Fiord Młodzikowo
GRACJA (34)
2022-06-12
3
2022-06-12
5
Grzeszczak Izabela
25.0Bez Przynależności Klubowej
2022-06-12
18
2022-06-12
10
Grzybowska Małgorzata
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
MEDUZA (57)
2022-06-12
2
100
2022-06-12
14
Halik Agata
Bpk
BUDRYS (28)
2022-06-12
18
2022-06-12
21
Klinge Nadia
Stajnia Goodwill
BLANCA (16)
2022-06-12
11
2022-06-12
4
Konieczka Hanna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
SONICA (25)
2022-06-12
7
2022-06-12
4
Konowalska Roksana
Bpk
BARWA (55)
2022-06-12
24
2022-06-12
13
Kowalska Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
HIPNOZA (41)
2022-06-12
7
2022-06-12
Kubiak Kornelia
bpk
EDEK (54)
2022-06-12
1
Kuczyńska Monika
bpk
2022-06-12
2022-06-12
11
Lembicz Patryk
bpk
PLEJADA (12)
2022-06-12
9
2022-06-12
3
100
KALINKA (13)
2022-06-12
3
50
2022-06-12
12
Maciejewski Wiesław
Ludowy Klub Jeździecki Abaria Iwno
2022-06-12
1
150
2022-06-12
7
KOLIN W (36)
2022-06-12
23
2022-06-12
9
Markiewicz Aleksandra
brak
2022-06-12
3
2022-06-12
20
Markiewicz Martyna
BRAK
PRESKA (3)
2022-06-12
2
2022-06-12
11
Mrówczyńska Maria
Brak
DIANA (39)
2022-06-12
14
2022-06-12
Nowak Katarzyna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2022-06-12
1
300
Olszewska Iga
Lucky Stable
IWERO (9)
2022-06-12
1
2022-06-12
2022-06-12
6
Ostrowska Martyna
St. Kraju Jumping Team
2022-06-12
6
2022-06-12
5
Patocka Wiktoria
Stajnia Czeluścin
2022-06-12
1
2022-06-12
13
Pawlak Maja
Stajnia u Dzikiego
DIANA (1)
2022-06-12
2
2022-06-12
1
Pilewska Maria
brak
DUMKA (46)
2022-06-12
4-5
2022-06-12
16
Przepióra Nikola
Turek
EXIT (18)
2022-06-12
22
2022-06-12
17
Przybysz Paulina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (38)
2022-06-12
21
2022-06-12
Pszkit Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-06-12
2022-06-12
13
2022-06-12
2
2022-06-12
Reljanović Julia
bpk
EDEK (54)
2022-06-12
10
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
2022-06-12
2
200
Rurek Wiktoria
OJ Kalina
2022-06-12
16
2022-06-12
10
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-06-12
16
Simińska Joanna
bpk
2022-06-12
2022-06-12
8
Smolarek Zofia
Lucky Stable
2022-06-12
1
2022-06-12
1
Sonntag Gabriela
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GŁOS (6)
2022-06-12
6
2022-06-12
Sówka Paulina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (5)
2022-06-12
12
Stepura Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (7)
2022-06-12
20
Szafran Amelia
Bez Przynależności Klubowej
PHENIKS (42)
2022-06-12
8
2022-06-12
Szczepańska Klaudia
OJ Romanowo Dolne
KARINO (5)
2022-06-12
17
Szreymann Jagoda
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
SINGLE (40)
2022-06-12
6
2022-06-12
Trojanowska Monika
Brak
2022-06-12
1
2022-06-12
14
Węglorz Aleksandra
Brak danych
BEBETO (32)
2022-06-12
15
2022-06-12
8
Wendlandt Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-12
12
2022-06-12
14
Witkowska Lena
bpk
FAREL (45)
2022-06-12
1
2022-06-12
5
Wróblewska Nadia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (7)
2022-06-12
19
Zobel Marcelina
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2022-06-12
2022-06-12
2022-06-12
Związko Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Kalina
PIT II (44)
2022-06-12
2022-06-12
12

Number of Riders: 58

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl