Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
81 ACCEPTED 2022-05-20 07:57:14
2022-05-19 22:52:55
Julia Walorczyk INDIA
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2022-05-20 07:57:12
2022-05-19 22:52:35
Maria Walorczyk ISKRA RM
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2022-05-20 07:57:10
2022-05-19 22:08:41
Joanna Witkowska CIEŚLIN
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2022-05-20 07:57:07
2022-05-19 22:04:50
Martyna Kaszuba CERA
  • 2x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ACCEPTED 2022-05-20 07:57:05
2022-05-19 22:01:46
Michał Remisz FLEUR
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1 105/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2022-05-19 21:40:42
2022-05-19 20:59:27
Łukasz Machnicki TYTUS
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2022-05-19 21:40:39
2022-05-19 20:58:24
Zofia Grzegorek RYSIU
  • 2x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
74 ACCEPTED 2022-05-19 21:40:36
2022-05-19 20:56:47
Matylda Burzyńska QUIZIU
  • 1x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
73 ACCEPTED 2022-05-19 20:14:54
2022-05-19 19:25:50
Anastazja Wawrzyniak BRAVIA
  • 1x 7/L1 105/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2022-05-19 19:06:41
2022-05-19 18:25:54
Gabriela Szulczyk DRUMLA
  • 2x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ACCEPTED 2022-05-19 16:45:39
2022-05-19 16:27:05
Krzysztof Schubert JEGGER
  • 2x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2022-05-19 09:55:32
2022-05-19 09:01:49
Mia Rybarczyk BLACK
  • 1x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ACCEPTED 2022-05-19 08:29:08
2022-05-19 08:19:46
Lena Witkowska FAREL
  • 2x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
68 ACCEPTED 2022-05-19 08:29:06
2022-05-19 08:19:22
Maria Pilewska DUMKA
  • 2x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2022-05-19 07:54:04
2022-05-18 23:00:11
Julita Domagalska MELISSE
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
66 ACCEPTED 2022-05-19 07:54:01
2022-05-18 22:21:58
Katarzyna Nowak ISKRA RM
  • 1x 7/L1 105/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2022-05-19 07:53:59
2022-05-18 22:21:42
Katarzyna Nowak INDIA
  • 1x 7/L1 105/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2022-05-19 07:53:57
2022-05-18 19:56:59
Nel Nurkowska POPSTERS WISE GUY
  • 2x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2022-05-18 17:59:22
2022-05-18 17:57:16
Aleksandra Pyczek GLENGOOGLE BOY
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2022-05-18 17:59:19
2022-05-18 17:57:03
Jakub Rogacki OLANDO
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2022-05-18 17:59:17
2022-05-18 17:54:00
Karol Jarosz PAKO
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2022-05-18 17:59:14
2022-05-18 15:21:36
Anna Świątkowska JAMAICA SUN
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2022-05-18 13:14:44
2022-05-18 10:38:56
Wiktoria Świeca WITRAŻ
  • 2x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2022-05-18 13:14:42
2022-05-18 10:37:44
Emilia Leśniewska KARINA
  • 1x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
57 ACCEPTED 2022-05-18 13:14:40
2022-05-18 10:33:14
Alicja Stanek AVATAR
  • 1x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
56 ACCEPTED 2022-05-18 13:14:38
2022-05-18 10:32:47
Natalia Modrzyńska AVATAR
  • 1x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2022-05-18 13:14:36
2022-05-18 10:30:58
Oliwia Siczyńska BLACK
  • 1x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
54 ACCEPTED 2022-05-18 09:41:54
2022-05-17 22:06:39
Wiktoria Korpik TORA
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-05-17 18:01:24
2022-05-17 17:55:18
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1 105/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ACCEPTED 2022-05-17 18:01:19
2022-05-17 17:13:11
Amelia Samolczyk RUSAŁKA
  • 2x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2022-05-17 09:28:09
2022-05-17 09:17:52
Beata Biernacka POWER FULL
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-05-17 09:28:07
2022-05-17 09:17:12
Maja Kosmala CZORT
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2022-05-17 08:25:55
2022-05-17 07:49:43
Julia Hewusz JARBAS
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-05-16 20:20:05
2022-05-16 20:09:31
Aleksandra Kaczmarek KORA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2022-05-16 20:03:06
2022-05-16 20:01:36
Julianna Gatniejewska Z-PRIMA APRILIS
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2022-05-16 20:03:03
2022-05-16 20:01:18
Agata Michałowska FILON
  • 2x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2022-05-16 20:03:01
2022-05-16 20:00:36
Gabriela Dworczak LA BELLE DE JOUR
  • 2x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-05-16 20:02:59
2022-05-16 20:00:17
Julia Borkiewiecz NEL B
  • 2x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ACCEPTED 2022-05-16 19:55:57
2022-05-16 18:25:41
Alicja Pawłowska NOBELSTAR 0005
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
42 ACCEPTED 2022-05-16 19:56:00
2022-05-16 15:21:57
Natasza Banasik WITRAŻ
  • 1x 1/30/Zabawowy - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2022-05-16 14:25:19
2022-05-16 14:21:00
Michalina Winiecka COLOX CUP
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2022-05-16 14:25:17
2022-05-16 14:18:51
Julia Pawłowska TINA MILLER LADY
  • 2x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-05-16 14:25:13
2022-05-16 14:16:30
Zofia Kubiak DAKTYL
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2022-05-16 14:25:11
2022-05-16 14:15:13
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2022-05-16 14:25:08
2022-05-16 14:14:16
Julia Albertowicz HOŁEK
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2022-05-16 14:25:06
2022-05-16 10:24:09
Julia Lasek DARCO VAN LE ROCHE II
  • 2x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2022-05-16 09:06:44
2022-05-16 09:04:46
Marta Kropacz SIWA (MISSY GREY)
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2022-05-16 07:37:30
2022-05-16 02:59:42
Maria Wierucka KARINA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2022-05-16 07:37:26
2022-05-15 21:46:31
Emanuel Konieczny AOSIK
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2022-05-16 07:37:24
2022-05-15 17:51:02
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 2x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-05-16 07:37:22
2022-05-15 11:33:32
Zofia Zawartowska FANTASY
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-05-16 07:37:20
2022-05-14 20:54:35
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ACCEPTED 2022-05-16 07:37:18
2022-05-14 15:07:22
Hanna Stein DIAMENT
  • 1x 7/L1 105/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2022-05-16 07:37:15
2022-05-14 09:24:32
Aleksandra Andrzejewska SYCYLIA
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-05-16 07:37:13
2022-05-13 20:40:27
Vanessa Firlej STELLA
  • 2x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-05-16 07:37:10
2022-05-13 19:20:51
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2022-05-13 11:07:46
2022-05-12 18:55:36
Ewa Kutryba ŁUCZNIK ZK
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-05-13 11:07:44
2022-05-12 18:36:41
Emilia Barcz DORA
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-05-12 16:23:56
2022-05-12 15:59:52
Barbara Dachtera GROT
  • 2x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-05-12 15:39:46
2022-05-12 13:59:48
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1 105/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2022-05-12 15:39:50
2022-05-12 12:44:44
Oliwia Rychlewicz BEAUTY
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2022-05-12 15:39:54
2022-05-12 12:37:51
Paulina Karolczak WERTUS
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-05-12 15:39:58
2022-05-12 12:37:03
Gabriela Ratajczak HARBIN
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2022-05-12 15:40:03
2022-05-12 12:36:07
Kaja Mruk HARBIN
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-05-12 15:40:08
2022-05-12 12:34:34
Natalia Sołoducha SZARŻA
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-05-12 15:40:12
2022-05-12 12:33:16
Mika Vencken FLORYDA
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-05-12 15:40:17
2022-05-12 12:32:27
Waleria Pawlak FRYZKA
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-05-12 15:40:21
2022-05-12 12:31:02
Alan Siczyński SWEET DOROTHEE
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1 105/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2022-05-12 15:40:25
2022-05-11 23:22:38
Agata Skrzypczak BUBA
  • 2x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-05-12 15:40:34
2022-05-11 10:49:05
Marcin Jakubiak ANIMO
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2022-05-12 15:40:38
2022-05-11 10:48:31
Monika Hojna ATOS
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/L1 105/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2022-05-13 11:07:43
2022-05-10 20:54:07
Zofia Mika HAYABUSA HIME
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
  • 1x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-05-11 10:28:51
2022-05-10 20:53:54
Zofia Mika PREZES
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-05-11 10:28:53
2022-05-10 08:27:06
Wiktoria Łamaszewska EPIKA
  • 2x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-05-18 13:14:32
2022-05-09 12:54:17
Matylda Zabrzewska DYM
  • 2x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-05-09 20:11:31
2022-05-09 12:53:58
Maja Gazda CONTESSA
  • 2x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2022-05-09 20:11:30
2022-05-09 12:53:43
Natalia Nowak BIANCA
  • 2x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2022-05-09 20:11:29
2022-05-09 12:53:25
Karina Czechowicz HUG ME
  • 2x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
3 ACCEPTED 2022-05-09 20:11:25
2022-05-07 21:42:47
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x 5/L 90/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ACCEPTED 2022-05-17 18:01:17
2022-05-06 13:52:59
Natalia Janowicz A-NUMERO PRIMO
  • 2x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-05-02 11:08:45
2022-04-26 23:09:32
Izabela Krupnik FOKUS
  • 1x 3/60/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL 80/Z trafnieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Albertowicz Julia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (JM.)
brak
2. Andrzejewska Aleksandra St. J Baborówko
S
O041440
3. Banasik Natasza Brak przynależności klubowej
2015 (Mł.)
Brak
4. Barcz Emilia RIO GRANDE Krosinko
S
Brak
5. Biernacka Beata KJ Konik Polski
S
Brak
6. Borkiewiecz Julia brak
2005 (J.)
brak
7. Burzyńska Matylda NF CHAMPIONSTUD
2015 (Mł.)
Brak
8. Czechowicz Karina KJ. Filfeed
S
-
9. Dachtera Barbara RIO GRANDE Krosinko
2003 (MJ.)
O050147
10. Domagalska Julita LKS Cwał
S
O017695
11. Dworczak Gabriela bpk
2009 (JM.)
O067103
12. Firlej Vanessa Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
brak
13. Gatniejewska Julianna bpk
2012 (Mł.)
O067101
14. Gazda Maja KJ.Filfeed
2005 (J.)
Brak
15. Grzegorek Zofia NF CHAMPIONSTUD
2015 (Mł.)
Brak
16. Hewusz Julia Bpk
2008 (JM.)
O060107
17. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
18. Jakubiak Marcin Klub Jeździecki Agro-Handel
S
brak
19. Janowicz Natalia Klub Sportowy Bolo Team
2006 (J.)
O057655
20. Jarosz Karol Posadowskie TJ
2005 (J.)
O052931
21. Kaczmarek Aleksandra bpk
2010 (JM.)
brak
22. Karolczak Paulina RIO GRANDE Krosinko
2009 (JM.)
brak
23. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
S
O033984
24. Kaszuba Martyna Stajnia Rotmistrz
2009 (JM.)
brak
25. Konieczny Emanuel Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
S
Brak
26. Korpik Wiktoria Stajnia Sowinki
2001 (MJ.)
brak
27. Kosmala Maja KJ Konik Polski
2009 (JM.)
brak
28. Kowalczyk Agnieszka JUKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
29. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (MJ.)
O047783
30. Krupnik Izabela Bez Przynależności Klubowej
S
brak
31. Krzyżostaniak Joanna Golden Horse
S
O000334
32. Kubiak Zofia JUKS Gold Team Mieczewo
2010 (JM.)
brak
33. Kutryba Ewa Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
34. Lasek Julia KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
brak
35. Leśniewska Emilia RIO GRANDE Krosinko
2014 (Mł.)
Brak
36. Łamaszewska Wiktoria Rio Grande Krosinko
2007 (JM.)
O053981
37. Machnicki Łukasz Stajnia Rotmistrz
S
Brak
38. Michałowska Agata bpk
2009 (JM.)
brak
39. Mika Zofia Demonic Horses
2006 (J.)
brak
40. Modrzyńska Natalia RIO GRANDE Krosinko
2010 (JM.)
Brak
41. Mruk Kaja RIO GRANDE Krosinko
2009 (JM.)
Brak
42. Nowak Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
43. Nowak Natalia KJ.Filfeed
S
Brak
44. Nurkowska Nel Bez Przynależności Klubowej
2015 (Mł.)
brak
45. Pawlak Waleria RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
Brak
46. Pawłowska Alicja RIO GRANDE Krosinko
2014 (Mł.)
brak
47. Pawłowska Julia RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O063460
48. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
49. Pilewska Maria brak
2002 (MJ.)
brak
50. Pyczek Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O053455
51. Ratajczak Gabriela RIO GRANDE Krosinko
2010 (JM.)
Brak
52. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
53. Rogacki Jakub Bez Przynależności Klubowej
S
O036965
54. Rybarczyk Mia RIO GRANDE Krosinko
2014 (Mł.)
Brak
55. Rychlewicz Oliwia RIO GRANDE Krosinko
2013 (Mł.)
Brak
56. Samolczyk Amelia brak
2015 (Mł.)
brak
57. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
58. Siczyńska Oliwia RIO GRANDE Krosinko
2016 (Mł.)
brak
59. Siczyński Alan BPK
S
Brak
60. Skrzypczak Agata LKS Cwał
2008 (JM.)
O065927
61. Sołoducha Natalia
2006 (J.)
brak
62. Stanek Alicja RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
brak
63. Stein Hanna RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O047876
64. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O044632
65. Świątkowska Anna Brak
2004 (J.)
Brak
66. Świeca Wiktoria Brak
S
Brak
67. Szulczyk Gabriela Stajnia Mączyńskich
2009 (JM.)
brak
68. Vencken Mika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
Brak
69. Walorczyk Julia Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O046903
70. Walorczyk Maria Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
O058618
71. Wawrzyniak Anastazja RIO GRANDE Krosinko
2006 (J.)
O063462
72. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
73. Winiecka Michalina JUKS Gold Team
2009 (JM.)
brak
74. Witkowska Joanna Stajnia Rotmistrz
2007 (JM.)
brak
75. Witkowska Lena bpk
2011 (Mł.)
brak
76. Zabrzewska Matylda KJ.Filfeed
2006 (J.)
brak
77. Zawartowska Zofia KS Idmar Krajkowo
2008 (JM.)
O057653
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

2

A-NUMERO PRIMO SP POL 2017 wałach siwa/164 F: Number One
M: Anka
brak brak
2.

27

ANIMO PZHK (SP) POL 2018 wałach gniada/162 F: Lord Liberator / Littorio
M: Adele RZ/ Amantus
brak 616009610054618
3.

39

AOSIK WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Rulon
M: Alaska
Brak 6160076800673
4.

28

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
5.

61

AVATAR NN POL 2012 Wałach kara/130 F: Nn
M: Nn
Brak
6.

58

BACH WLKP POL 2010 wałach gniada/168 F: Barbur
M: Babolna/Antokol
K022043 6160076101034
7.

19

BEAUTY KUC WALIJSKI POL 2014 Klacz gniada/kuc:115 F: Nn
M: Nn
Brak -
8.

14

BIANCA SP POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Lou Red han
M: Berta sp
Brak -
9.

60

BLACK NN POL 2009 wałach kara/kuc:100 F: nn
M: nn
brak brak
10.

74

BRAVIA SP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Vandame
M: Barcarola
K027855 616009610040815
11.

26

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K033257 616999610225812
12.

79

CERA TYP KUC POL brak klacz kasztanowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak 616999610316006
13.

80

CIEŚLIN WLKP POL 2007 wałach kasztanowata/178 F: Agar
M: Cykada
brak POL 007 61 01813 07
14.

47

COLOX CUP KUC POL 2013 wałach kasztanowata/mk:144 F: nn /
M: nn /
K031689 616999610219213
15.

15

CONTESSA WLKP POL 2009 klacz gniada/165 F: Boraks
M: Czara
Brak -
16.

44

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 wałach gniada/- F: Romeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
17.

55

CZORT TYP KOŃ MAŁY POL 2007 wałach ciemnokasztanowata/mk:150 F: nn
M: nn
brak 616999610323607
18.

45

DAKTYL WLKP POL 2013 wałach kasztanowata/mk:151 F: Naksos / Jankes
M: Dunka / Chleb
K032718 616007592082413
19.

42

DARCO VAN LE ROCHE II OLD GER 2013 wałach kara/174 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Adonia W /
brak 41818254963
20.

35

DIAMENT TRAK POL 2012 wałach kara/165 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
21.

30

DORA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 klacz gniada/165 F: Regiment
M: Dorka
Brak 616009610209011
22.

73

DRUMLA KUC POL 2007 klacz bułana/kuc:nn F: nn
M: nn
brak 999580209000
23.

70

DUMKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz inna/164 F: NN
M: NN
brak brak
24.

4

DYM SP POL 2009 wałach skarogniada/kuc:148 F: Ogień / Ladjonker S
M: Duszka
brak 616999610174709
25.

17

EPIKA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/165 F: Caretino K / Caretino
M: Enigma / Silver
K033411 616009610061513
26.

18

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
K010389 DE431311333300
27.

37

FANTASY BWP POL 2005 klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
K010514 BELW243436BWP
28.

71

FAREL KOŃ MAŁY POL 2013 wałach tarantowata/130 F: NN
M: NN
brak 616999610231413
29.

51

FILON KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Apatyt /
M: Frytka /
brak 616013610156713
30.

78

FLEUR KWPN POL 2010 klacz kasztanowata/172 F: Lys.Rouge
M: Ziezo
K031589 528003201006879
31.

23

FLORYDA SP POL 2014 klacz skarogniada/mk:- F: SIQUEST
M: Fryzka
brak -
32.

11

FOKUS WIELKOPOLSKA POL 2003 wałach siwa/168 F: Emanuel
M: Fosa
brak 007680034103
33.

24

FRYZKA NN POL 2000 klacz kara/150 F: NN
M: NN
brak -
34.

10

GLENGOOGLE BOY IRL POL 2017 wałach kara/mk:155 F: KOPPERFIELD
M: MARTLETWY LASS
BRAK 826046040014482
35.

29

GROT WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/172 F: Epolet
M: Groteska
brak 616007610010217
36.

21

HARBIN KUC POL 2017 wałach gniada/135 F: NN
M: NN
Brak Brak
37.

6

HAYABUSA HIME SP POL 2013 klacz siwa/168 F: Chaltaire Z / Chellano Z
M: Halka / Portos
brak 616009520121913
38.

38

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 gelding bay/mk:153 F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
K025206 616007610105214
39.

43

HOŁEK KUC POL 2005 wałach gniada/mk:- F: Kubuś / Bimbo I
M: Heska / Nikson
K026641 POL01361044005
40.

13

HUG ME SP POL 2012 wałach siwa/160 F: Cypr /
M: Harda /
brak 616999530201613
41.

67

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
42.

82

INDIA Polski Koń Sportowy POL 2013 klacz siwa/175 F: Corrado Boy
M: Inczara
- -
43.

68

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
44.

81

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
brak 616007610186717
45.

64

JAMAICA SUN WLKP, POL 2010 klacz tarantowata/mk:158 F: NN
M: NN
brak 616999610327808
46.

54

JARBAS MŁP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Bekas /
M: Jawa / As Trefl
K018557 POL006580719808
47.

72

JEGGER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach ciemnogniada/178 cm F: Rascin
M: Jara
brak 616009600113917
48.

62

KARINA NN POL 2014 klacz ciemnogniada/125 F: NN
M: NN
Brak 616999610199214
49.

40

KARINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/kuc:123 F: nn /
M: nn /
brak 616999610199214
50.

53

KORA TYP SZLACHETNY POL 2003 klacz gniada/162 F: NN
M: NN
brak POL999570219303
51.

50

LA BELLE DE JOUR HOL POL 2009 klacz gniada/168 F: Larius W / Landgraf I
M: Helvetia II / Corofino I
K022053 DE421000255609
52.

31

ŁUCZNIK ZK Małopolska (Aa) POL 2013 wałach kara/165 F: Huzar
M: Łysica
brak 616006590013613
53.

69

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
54.

49

NEL B Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Romulus
M: Nimfa
brak 616013610055812
55.

8

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 wałach gniada/kuc:148 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
56.

12

ODYSEJA KUC POL 2013 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:14 F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
57.

9

OLANDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach gniada/164 F: CHACCO AMICOR ZM
M: OLANDA
BRAK 616009640012618
58.

65

PAKO HUCUŁ POL 2014 wałach skarogniada/kuc:138 F: Wtorek /
M: Panama /
brak 6160126101930714
59.

66

POPSTERS WISE GUY WELSH PONY GBR 2017 wałach gniada/kuc:138 F: Glebedale Jonny Depp
M: Amicis Lotta Love
Brak UELN 826046010104677
60.

56

POWER FULL TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
brak 616999610121213
61.

16

PREZES TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach siwa/kuc:153 F: Tycjan / Evento
M: Platyna /
brak 616999530082817
62.

75

QUIZIU NN SWE 1996 wałach biała/kuc:120 F: Nn
M: Nn
--- ---
63.

57

RUSAŁKA KUC POL 19.05.2004 klacz siwa/kuc:120cm F: GALON
M: RAMONDIE
brak POL013611130004
64.

76

RYSIU NN POL 2007 wałach srokata/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak --
65.

41

SIWA (MISSY GREY) TS POL 2012 klacz siwa/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027678 616999682005413
66.

33

STELLA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: El Bundy /
M: Soja / Mangan
K017911 POL009610138505
67.

25

SWEET DOROTHEE HANOWER GER 2012 Klacz kara/165 F: Spörcken
M: Erica
K022192 De 431312011512
68.

34

SYCYLIA SP POL 2013 klacz gniada/172 F: Farmer /
M: Selena /
brak 616009640005313
69.

22

SZARŻA NN POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Nn
M: Nn
Nn NN
70.

46

TINA MILLER LADY CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:146 F: Tynagh Miller / Ashfield Miller
M: Fodagoul Queen / Fiona's Man
K033096 372004000027864
71.

59

TORA Pełna Krew Angielska POL 23.04.2011 klacz kasztanowata/157 F: Strażnik
M: Trzynastka
Brak 616POL11007414A
72.

32

TORNADO SP POL 2013 wałach gniada/167 F: Literat / Czandor
M: Tiguanadra / Ivoire De Grammont
K028495 616009680025613
73.

77

TYTUS WLKP POL 2016 wałach kasztanowata/166 F: Piko
M: Tymka
Brak 61600961002729
74.

20

WERTUS KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:134 F: Nn
M: Nn
Brak /
75.

63

WITRAŻ KOŃ HUCULSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:137 F: Puszkar
M: Wiera II
Brak Pol 012630141008
76.

48

WITRAŻ KOŃ HUCULSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:137 F: Puszkar
M: Wiera II
Brak Pol 012630141008
77.

52

Z-PRIMA APRILIS KUC POL 2010 klacz kara/kuc:110 F: Zorro /
M: Gratka /
brak 616013590049610
78.

36

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Albertowicz Julia
JUKS Gold Team Mieczewo
HOŁEK (43)
2022-05-22
10
2022-05-22
1
Andrzejewska Aleksandra
St. J Baborówko
SYCYLIA (34)
2022-05-22
1
2022-05-22
10
Banasik Natasza
Brak przynależności klubowej
WITRAŻ (48)
2022-05-22
Barcz Emilia
RIO GRANDE Krosinko
DORA (30)
2022-05-22
2022-05-22
14
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2022-05-22
12
2022-05-22
14
Borkiewiecz Julia
brak
NEL B (49)
2022-05-22
26
2022-05-22
23
Burzyńska Matylda
NF CHAMPIONSTUD
QUIZIU (75)
2022-05-22
1
2022-05-22
10
Czechowicz Karina
KJ. Filfeed
HUG ME (13)
2022-05-22
14
2022-05-22
1
Dachtera Barbara
RIO GRANDE Krosinko
GROT (29)
2022-05-22
17
2022-05-22
Domagalska Julita
LKS Cwał
MELISSE (69)
2022-05-22
1
Dworczak Gabriela
bpk
2022-05-22
6
2022-05-22
Firlej Vanessa
Bez Przynależności Klubowej
STELLA (33)
2022-05-22
8
2022-05-22
Gatniejewska Julianna
bpk
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Gazda Maja
KJ.Filfeed
2022-05-22
14
2022-05-22
1
Grzegorek Zofia
NF CHAMPIONSTUD
RYSIU (76)
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Hewusz Julia
Bpk
JARBAS (54)
2022-05-22
14
2022-05-22
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ATOS (28)
2022-05-22
6
2022-05-22
3
Jakubiak Marcin
Klub Jeździecki Agro-Handel
ANIMO (27)
2022-05-22
4
2022-05-22
3
Janowicz Natalia
Klub Sportowy Bolo Team
2022-05-22
2022-05-22
3
Jarosz Karol
Posadowskie TJ
PAKO (65)
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Kaczmarek Aleksandra
bpk
KORA (53)
2022-05-22
2022-05-22
Karolczak Paulina
RIO GRANDE Krosinko
WERTUS (20)
2022-05-22
14
2022-05-22
4
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
TORNADO (32)
2022-05-22
10
2022-05-22
Kaszuba Martyna
Stajnia Rotmistrz
CERA (79)
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Konieczny Emanuel
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
AOSIK (39)
2022-05-22
2022-05-22
Korpik Wiktoria
Stajnia Sowinki
TORA (59)
2022-05-22
18
2022-05-22
15
Kosmala Maja
KJ Konik Polski
CZORT (55)
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Kowalczyk Agnieszka
JUKS Gold Team Mieczewo
2022-05-22
5
2022-05-22
8
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2022-05-22
Krupnik Izabela
Bez Przynależności Klubowej
FOKUS (11)
2022-05-22
14
2022-05-22
11
Krzyżostaniak Joanna
Golden Horse
2022-05-22
5
2022-05-22
9
Kubiak Zofia
JUKS Gold Team Mieczewo
DAKTYL (45)
2022-05-22
2022-05-22
1
Kutryba Ewa
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-22
21
2022-05-22
11
Lasek Julia
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2022-05-22
9
2022-05-22
Leśniewska Emilia
RIO GRANDE Krosinko
KARINA (62)
2022-05-22
1
Łamaszewska Wiktoria
Rio Grande Krosinko
EPIKA (17)
2022-05-22
2022-05-22
Machnicki Łukasz
Stajnia Rotmistrz
TYTUS (77)
2022-05-22
14
2022-05-22
19
Michałowska Agata
bpk
FILON (51)
2022-05-22
2022-05-22
Mika Zofia
Demonic Horses
2022-05-22
20
2022-05-22
16
PREZES (16)
2022-05-22
23
2022-05-22
16
Modrzyńska Natalia
RIO GRANDE Krosinko
AVATAR (61)
2022-05-22
1
Mruk Kaja
RIO GRANDE Krosinko
HARBIN (21)
2022-05-22
24
Nowak Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
INDIA (67)
2022-05-22
1
2022-05-22
2
Nowak Natalia
KJ.Filfeed
BIANCA (14)
2022-05-22
23
2022-05-22
14
Nurkowska Nel
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Pawlak Waleria
RIO GRANDE Krosinko
FRYZKA (24)
2022-05-22
9
2022-05-22
8
Pawłowska Alicja
RIO GRANDE Krosinko
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Pawłowska Julia
RIO GRANDE Krosinko
2022-05-22
2
2022-05-22
7
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (36)
2022-05-22
1
2022-05-22
2
Pilewska Maria
brak
DUMKA (70)
2022-05-22
15
2022-05-22
Pyczek Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-22
1
2022-05-22
23
BACH (58)
2022-05-22
7
2022-05-22
5
Ratajczak Gabriela
RIO GRANDE Krosinko
HARBIN (21)
2022-05-22
22
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
FLEUR (78)
2022-05-22
4
2022-05-22
8
Rogacki Jakub
Bez Przynależności Klubowej
OLANDO (9)
2022-05-22
28
2022-05-22
Rychlewicz Oliwia
RIO GRANDE Krosinko
BEAUTY (19)
2022-05-22
1
2022-05-22
Samolczyk Amelia
brak
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
JEGGER (72)
2022-05-22
2022-05-22
Siczyńska Oliwia
RIO GRANDE Krosinko
BLACK (60)
2022-05-22
14
Siczyński Alan
BPK
2022-05-22
3
2022-05-22
7
Skrzypczak Agata
LKS Cwał
BUBA (26)
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Sołoducha Natalia
SZARŻA (22)
2022-05-22
6
2022-05-22
9
Stanek Alicja
RIO GRANDE Krosinko
AVATAR (61)
2022-05-22
1
Stein Hanna
RIO GRANDE Krosinko
ODYSEJA (12)
2022-05-22
11
2022-05-22
DIAMENT (35)
2022-05-22
6
Stróżyńska Agata
St. J Baborówko
2022-05-22
2
2022-05-22
Świątkowska Anna
Brak
2022-05-22
1
2022-05-22
22
Świeca Wiktoria
Brak
WITRAŻ (63)
2022-05-22
2022-05-22
14
Szulczyk Gabriela
Stajnia Mączyńskich
DRUMLA (73)
2022-05-22
2022-05-22
1
2022-05-22
Vencken Mika
RIO GRANDE Krosinko
FLORYDA (23)
2022-05-22
7
2022-05-22
4
Walorczyk Julia
Bez Przynależności Klubowej
INDIA (82)
2022-05-22
1
Walorczyk Maria
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-22
10
Wawrzyniak Anastazja
RIO GRANDE Krosinko
BRAVIA (74)
2022-05-22
4
Wierucka Maria
RIO GRANDE Krosinko
KARINA (40)
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Winiecka Michalina
JUKS Gold Team
2022-05-22
1
2022-05-22
1
Witkowska Lena
bpk
FAREL (71)
2022-05-22
27
2022-05-22
Zabrzewska Matylda
KJ.Filfeed
DYM (4)
2022-05-22
13
2022-05-22
Zawartowska Zofia
KS Idmar Krajkowo
FANTASY (37)
2022-05-22
13
2022-05-22
17

Number of Riders: 77

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl