Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
52 ACCEPTED 2022-06-16 19:10:22
2022-06-16 18:47:55
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1 105/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
51 ACCEPTED 2022-06-16 17:40:51
2022-06-16 17:12:46
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2022-06-16 17:40:54
2022-06-16 17:09:20
Marcelina Zobel COLINA L
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1 105/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
49 ACCEPTED 2022-06-16 16:29:58
2022-06-16 16:12:38
Julia Zielińska FRANKO
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-06-16 13:57:20
2022-06-16 13:54:37
Hanna Różczka DON GIOVANNI
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2022-06-16 13:31:41
2022-06-16 13:24:30
Jakub Toffel LEMON
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-06-16 11:17:29
2022-06-16 11:03:02
Aleksandra Idziak ARKA
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2022-06-16 08:30:33
2022-06-16 08:21:08
Zuzanna Michniak DUMKA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2022-06-15 22:11:09
2022-06-15 21:49:34
Oliwia Tietz LEKSYKON
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-06-15 21:49:24
2022-06-15 21:48:16
Lech Studniewski KARAT - S
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1 105/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
42 ACCEPTED 2022-06-15 06:50:09
2022-06-14 20:41:26
Zuzanna Szczepanik LAKY
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
41 ACCEPTED 2022-06-14 17:45:11
2022-06-14 17:27:31
Zofia Kosowska NESTOR
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2022-06-14 17:45:14
2022-06-14 16:29:08
Alicja Stemplewska FORDESS S
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-06-14 10:57:53
2022-06-14 10:56:39
Alicja Stemplewska BREGO
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ACCEPTED 2022-06-13 16:35:46
2022-06-13 16:09:29
Klaudia Walczak NINA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2022-06-13 12:50:09
2022-06-13 12:40:07
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1 105/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
36 ACCEPTED 2022-06-13 12:50:12
2022-06-13 12:39:43
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-06-13 12:50:15
2022-06-13 10:24:53
Olga Jeske AIOWALLY DE BREVE
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2022-06-12 19:28:29
2022-06-12 19:18:08
Maja Szelerska APSY DAISY
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2022-06-12 19:22:23
2022-06-12 16:13:20
Lena Węcławowicz FENIKS
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2022-06-12 19:22:25
2022-06-12 16:12:34
Inga Kowal POVER G
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2022-06-12 19:22:26
2022-06-12 16:12:04
Julia Kaczmarzewska SIWY
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
30 ACCEPTED 2022-06-12 19:22:27
2022-06-12 16:11:29
Jagoda Jeske ARGO
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2022-06-12 19:22:28
2022-06-12 14:14:31
Franciszek Frąckowiak ARKA
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
28 ACCEPTED 2022-06-12 19:22:29
2022-06-12 14:13:01
Franciszek Frąckowiak FIESTA
  • 2x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2022-06-12 19:22:30
2022-06-11 18:10:58
Julia Dziurkiewicz CZARNA PERŁA
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1 105/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
26 ACCEPTED 2022-06-11 08:37:23
2022-06-10 08:56:39
Agata Kołodziej KOLORADO
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-06-08 08:47:40
2022-06-07 21:43:30
Szymon Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1 105/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
24 ACCEPTED 2022-06-08 08:47:46
2022-06-07 21:42:37
Weronika Cieślak JULINKA
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-06-06 06:58:57
2022-06-05 23:21:10
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2022-06-06 06:59:01
2022-06-05 10:28:09
Adrianna Grzegorek ELEANOR RIGBY
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:41
2022-06-05 01:29:07
Inga Michalak KONTURIO
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:44
2022-06-04 22:33:30
Helena Robaczyk NESCA
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:46
2022-06-04 12:21:21
Magdalena Przybylska NESCA
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:49
2022-06-01 11:46:00
Wiktoria Seńczuk ARABESKA
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1 105/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
17 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:51
2022-06-01 11:45:33
Maja Sawicka IMPORT
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:53
2022-06-01 11:45:00
Wiktoria Podkowińska PONY
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2022-06-05 07:18:56
2022-06-01 11:44:30
Zofia Kowalska THEA
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-06-05 07:19:05
2022-05-31 16:32:04
Aleksandra Sucharska DOMINO
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2022-05-31 08:18:03
2022-05-30 21:40:46
Maria Pietraszak TAWRA
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1 105/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
12 ACCEPTED 2022-05-31 08:18:08
2022-05-30 20:10:51
Maria Pełczyńska HARKSTEDE "C"
  • 1x 4/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1 105/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
11 ACCEPTED 2022-05-25 11:12:13
2022-05-25 10:54:35
Julia Leśniczak HARTIQS
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2022-05-25 11:12:10
2022-05-25 10:02:55
Laura Pacholczak SOREY
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ACCEPTED 2022-06-15 19:47:54
2022-05-25 09:52:47
Karolina Tomczak FOREST
  • 2x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2022-05-24 19:39:39
2022-05-24 19:27:03
Elżbieta Bachorz COLUCCI
  • 2x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2022-05-24 19:39:36
2022-05-19 13:07:24
Anna Michałowicz GUCIU
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2022-05-24 19:39:34
2022-05-19 13:06:16
Wanessa Grębka RÓŻA
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2022-05-24 19:39:32
2022-05-19 13:05:34
Amelia Goździewicz SUMMER LEE
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2022-05-24 19:39:29
2022-05-19 13:04:53
Wiktoria Patocka SUMMER LEE
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
3 ACCEPTED 2022-05-24 19:39:27
2022-05-19 13:04:14
Zuzanna Fabiś OGIA
  • 1x 1/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-05-24 19:39:21
2022-04-28 19:48:14
Agata Wesołowska LINDA
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2022-05-24 19:39:17
2022-04-28 19:17:34
Agnieszka Derebecka MORGAN - P
  • 1x 2/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bachorz Elżbieta KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
Brak
2. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
3. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
4. Derebecka Agnieszka BPK
S
O042885
5. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (J.)
O053990
6. Fabiś Zuzanna Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
7. Frąckowiak Franciszek Stajnia King Boguszynek
2011 (Mł.)
Brak
8. Góralska Nikola bpk
2005 (J.)
O044052
9. Goździewicz Amelia Stajnia Czeluścin
2006 (J.)
brak
10. Grębka Wanessa Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
11. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (J.)
O047731
12. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
brak
13. Idziak Aleksandra Stajnia King Boguszynek
2014 (Mł.)
Brak
14. Jeske Jagoda K.J. RUNOWO
2009 (JM.)
BRAK
15. Jeske Olga K.J. Runowo
2007 (JM.)
O060482
16. Kaczmarzewska Julia K.J. RUNOWO
2010 (JM.)
BRAK
17. Kołodziej Agata bpk
S
O057360
18. Kołodziej Oliwia UKS MASTER
2006 (J.)
brak
19. Kosowska Zofia Stajnia Kokoszki
2010 (JM.)
brak
20. Kowal Inga K.J. RUNOWO
2007 (JM.)
BRAK
21. Kowalska Zofia KJ Atrium Swarzędz
2009 (JM.)
Brak
22. Leśniczak Julia Bpk
2006 (J.)
O065947
23. Michalak Inga KJ Agro-Handel Śrem
2005 (J.)
O039910
24. Michałowicz Anna Stajnia Czeluścin
2010 (JM.)
brak
25. Michniak Zuzanna bpk
S
brak
26. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
27. Patocka Wiktoria Stajnia Czeluścin
2006 (J.)
brak
28. Pełczyńska Maria SKJ Gronówka
2004 (J.)
O064041
29. Pietraszak Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2001 (MJ.)
O043373
30. Podkowińska Wiktoria bpk
2007 (JM.)
brak
31. Przybylska Magdalena KJ Stara Stajnia Zawidowice
2005 (J.)
Brak
32. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
33. Robaczyk Helena KJ Stara Stajnia Zawidowice
2011 (Mł.)
Brak
34. Różczka Hanna Bpk
2003 (MJ.)
O052439
35. Sawicka Maja brak
2011 (Mł.)
brak
36. Seńczuk Wiktoria brak
2002 (MJ.)
brak
37. Stemplewska Alicja Brak
S
Brak
38. Studniewski Lech Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
39. Sucharska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
S
brak
40. Szczepanik Zuzanna Stajnia Kokoszki
2003 (MJ.)
Brak
41. Szelerska Maja King Boguszynek
2006 (J.)
0059813
42. Tietz Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
Brak
43. Toffel Jakub KJ Raduszyn
S
O018459
44. Tomczak Karolina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O045246
45. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
2004 (J.)
Brak
46. Węcławowicz Lena K.J. RUNOWO
2011 (Mł.)
BRAK
47. Wesołowska Agata Bpk
2005 (J.)
O060400
48. Zielińska Julia Klub Jeździecki Raduszyn
S
Brak
49. Zobel Marcelina KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2004 (J.)
O046688
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

39

AIOWALLY DE BREVE SELLE FRANCAIS POL 2010 klacz skarogniada/168 F: LAMM DE FETAN
M: ONITSHA DE BREVE
BRAK 10317587F
2.

29

APSY DAISY WIELKOPOLAK POL 2016 klacz gniada/162 F: Kirkor
M: Arka
brak 616007610038516
3.

18

ARABESKA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Barros
M: Albina
brak 616009610156215
4.

33

ARGO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/165 F: CHOMSK
M: ASTRA
BRAK 616999610098811
5.

34

ARKA WLKP POL 2008 klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
Brak POL 007 61 00838 08
6.

41

BREGO WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: Dawid
M: Bifara
Brak POL007610032508
7.

55

COLINA L WESTF GER 2007 klacz gniada/173 F: Quinta Real / Quite Easy I / Quidam de Revel
M: C'est la Vie / Collin L / Contender
K011622 DE441411333607
8.

12

COLUCCI SLO SLO 2007 wałach gniada/164 F: Condor
M: Salvage
703001082150407
9.

36

CZARNA PERŁA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Vulkan L / Vulkano
M: Czarna Hańcza / Clear To Jump St Gyvan Z
K025267 616009610074614
10.

4

DOMINO MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach gniada/163 F: Szkrab / Arcus
M: Dorissa / Dionizos
brak 616006610030718
11.

52

DON GIOVANNI SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Guffi
M: Danina
Brak 616009520057011
12.

49

DUMKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz inna/164 F: NN
M: NN
brak brak
13.

23

ELEANOR RIGBY SP POL 2008 klacz gniada/163 F: Placido
M: Elba
K015451 -
14.

30

FENIKS KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610218711
15.

35

FIESTA KUC POL 2007 klacz skarogniada/kuc:108 F: Zefir
M: Fasada
Brak Pół 013 61 01992 07
16.

44

FORDESS S SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Cordess
M: Faworytka S
Xxx Xxx
17.

2

FOREST KWPN NED 2010 wałach gniada/167 F: Gentle-S / Cardento
M: Diuna / Drużba
K020049 528003201012132
18.

53

FRANKO WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa/173 F: Liberado /
M: Forteca /
brak 6160076101453
19.

11

GUCIU NN POL nn wałach kara/kuc:110 F: nn
M: nn
brak 616999610244412
20.

3

HARKSTEDE C KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Charisma / Stakkato
M: Zonwina C / Regilio
K028033 528003201206983
21.

14

HARTIQS WLKP POL 2006 wałach siwa/166 F: Elistor
M: Hana
brak 616007610232106
22.

19

IMPORT WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/167 F: MER
M: INTUICJA
brak POL007610131005
23.

37

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
24.

25

JULINKA KWPN NED 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Kannan
M: Buminka B
K028659 528003201400159
25.

5

KAIR SP POL 06.07.2014 wałach skarogniada/178 F: Bajerant / Łyk Szampana
M: Kiria / Mariensztat
K030306 616009640071614
26.

47

KARAT - S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 wałach gniada/168 F: Sanskryt
M: Korta
K016221 POL 009611002902
27.

28

KOLORADO WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Coupie /
M: Kolonia /
brak 616007610053215
28.

16

KONTURIO WLKP POL 2018 wałach gniada/163 F: Klasyk / Garson
M: Kometa / Tanos
K033953 616098200228969/B0118512S
29.

45

LAKY HUCUŁ POL 2015 wałach gniada/mk:143 F: Pędziwiatr
M: Lawenda
Brak 616098200149573
30.

48

LEKSYKON WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Ikarus
M: Lazura
Brak 616007611016204
31.

50

LEMON WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/161 F: Maks
M: Loteria
K032489 616007610174517
32.

7

LINDA SP POL 2006 klacz kasztanowata/167 F: Rodos
M: Loska
Brak POL 999 59 02505 06
33.

38

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: P-Homar
M: Melba
K032800 616009610066515
34.

6

MORGAN - P SP POL 2005 wałach kasztanowata/174 F: Corleone Z
M: Malezja
K030294 POL 009 67 00112 05
35.

17

NESCA NN POL 17.05.2013 klacz srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak -
36.

43

NESTOR WIELKOPOLSKA POL 2003 ogier skarogniada/165 F: Afisz
M: Nana
brak POL 007 61 10144 03
37.

40

NINA Wlkp Poch. Trakenskieg POL 2017 klacz siwa/167 F: Kormoran /
M: Norta /
brak -
38.

8

OGIA KONIK POLSKI POL 2018 klacz myszata/mk:140 F: Mozyr
M: Orkana
brak 616011640013718
39.

22

PERS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2011 wałach gniada/kuc:156 F: -
M: -
brak 616999610217212
40.

20

PONY HUCUŁ POL 2012 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Wilczek /
M: Paloma /
brak 616012570101312
41.

31

POVER G TS POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk:156 F: Galant /
M: Persja /
brak 999610105508
42.

24

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
43.

10

RÓŻA TS POL 2013 klacz dereszowata/mk:133 F: nn /
M: nn /
brak 616999610226113
44.

32

SIWY KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K031614 616999680048213
45.

13

SOREY SP POL 2017 mare dark bay/162 F: MARINO/ZEOLIET
M: SUERTE Z/STAKKATO
none 616009600030417
46.

9

SUMMER LEE HOL GER 26.03.2002 klacz ciemnogniada/163 F: Scarlatti /
M: Easy Girl /
brak DE421000108402
47.

15

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
K025688 616007610118112
48.

21

THEA TINKER POL 2014 klacz srokata/kuc:140 F: nn /
M: nn /
brak 826073001903244
49.

54

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
Rider Club
Competition
Prize
Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
300
SUM:
300.00
Grzegorek Adrianna bpk
100
SUM:
100.00
Studniewski Lech Bez Przynależności Klubowej
200
500
SUM:
700.00
Tietz Oliwia Bez Przynależności Klubowej
150
300
SUM:
450.00
Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
50
SUM:
50.00
Zobel Marcelina KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
100
200
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachorz Elżbieta
KS SYDOW Riding Team
COLUCCI (12)
2022-06-19
11
2022-06-19
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
JULINKA (25)
2022-06-19
Derebecka Agnieszka
BPK
2022-06-19
2022-06-19
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
2022-06-19
6
2022-06-19
2
300
Fabiś Zuzanna
Stajnia Czeluścin
OGIA (8)
2022-06-19
16
2022-06-19
11
Góralska Nikola
bpk
KAIR (5)
2022-06-19
Goździewicz Amelia
Stajnia Czeluścin
2022-06-19
14
Grębka Wanessa
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (10)
2022-06-19
1
2022-06-19
8
Grzegorek Adrianna
bpk
2022-06-19
2
100
Grzybowska Małgorzata
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
MEDUZA (38)
2022-06-19
Idziak Aleksandra
Stajnia King Boguszynek
ARKA (34)
2022-06-19
1
2022-06-19
1
FIESTA (35)
2022-06-19
2022-06-19
15
Jeske Jagoda
K.J. RUNOWO
ARGO (33)
2022-06-19
2022-06-19
13
Jeske Olga
K.J. Runowo
2022-06-19
1
2022-06-19
1
Kaczmarzewska Julia
K.J. RUNOWO
SIWY (32)
2022-06-19
1
2022-06-19
1
Kołodziej Agata
bpk
2022-06-19
8
2022-06-19
4
Kołodziej Oliwia
UKS MASTER
PERS (22)
2022-06-19
7
2022-06-19
6
Kosowska Zofia
Stajnia Kokoszki
NESTOR (43)
2022-06-19
2022-06-19
Kowal Inga
K.J. RUNOWO
POVER G (31)
2022-06-19
17
2022-06-19
1
Kowalska Zofia
KJ Atrium Swarzędz
THEA (21)
2022-06-19
13
2022-06-19
3
Leśniczak Julia
Bpk
HARTIQS (14)
2022-06-19
2
2022-06-19
10
Michalak Inga
KJ Agro-Handel Śrem
2022-06-19
12
2022-06-19
5
Michałowicz Anna
Stajnia Czeluścin
GUCIU (11)
2022-06-19
2022-06-19
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
SOREY (13)
2022-06-19
13
2022-06-19
12
Patocka Wiktoria
Stajnia Czeluścin
2022-06-19
1
Podkowińska Wiktoria
bpk
PONY (20)
2022-06-19
2022-06-19
4
Przybylska Magdalena
KJ Stara Stajnia Zawidowice
NESCA (17)
2022-06-19
1
Robaczyk Helena
KJ Stara Stajnia Zawidowice
NESCA (17)
2022-06-19
1
Różczka Hanna
Bpk
2022-06-19
Sawicka Maja
brak
IMPORT (19)
2022-06-19
1
2022-06-19
5
Seńczuk Wiktoria
brak
2022-06-19
5
2022-06-19
Stemplewska Alicja
Brak
BREGO (41)
2022-06-19
16
2022-06-19
2022-06-19
Studniewski Lech
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-19
2
200
2022-06-19
1
500
Sucharska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
DOMINO (4)
2022-06-19
15
2022-06-19
9
Szczepanik Zuzanna
Stajnia Kokoszki
LAKY (45)
2022-06-19
2022-06-19
Szelerska Maja
King Boguszynek
2022-06-19
6
2022-06-19
13
Tietz Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
2022-06-19
1
150
2022-06-19
1
300
Toffel Jakub
KJ Raduszyn
LEMON (50)
2022-06-19
7
2022-06-19
7
Tomczak Karolina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
FOREST (2)
2022-06-19
2022-06-19
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
NINA (40)
2022-06-19
10
2022-06-19
3
50
Węcławowicz Lena
K.J. RUNOWO
FENIKS (30)
2022-06-19
2022-06-19
Wesołowska Agata
Bpk
LINDA (7)
2022-06-19
9
2022-06-19
4
Zielińska Julia
Klub Jeździecki Raduszyn
FRANKO (53)
2022-06-19
Zobel Marcelina
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2022-06-19
1
2022-06-19
2022-06-19
3
100
2022-06-19
3
200

Number of Riders: 49

Number of Horses: 49

The sum of prizes: 1 900.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl