Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
119 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:39
2022-05-12 22:32:48
Alicja Sobalak PRIMA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
118 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:37
2022-05-12 22:32:03
Jerzy Ograbek ILLIANE
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
117 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:34
2022-05-12 22:31:43
Jerzy Ograbek COOKIE
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
116 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:32
2022-05-12 22:31:17
Marta Frąckowiak PRIMA
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
115 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:28
2022-05-12 22:30:32
Emilia Ograbek WENDY
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
114 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:25
2022-05-12 22:24:32
Natalia Polańska NELA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
113 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:22
2022-05-12 22:21:54
Alicja Sobalak HOOVER
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
112 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:17
2022-05-12 22:20:53
Marta Głowacka HOOVER
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
111 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:14
2022-05-12 22:20:25
Patrycja Konowalska HURAGAN
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
110 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:10
2022-05-12 22:19:54
Maria Szczepaniak HURAGAN
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
109 ACCEPTED 2022-05-13 07:21:03
2022-05-12 22:16:46
Julia Wełnic KALINA
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
108 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:59
2022-05-12 22:03:09
Marta Woźniak GIDIA II
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
107 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:56
2022-05-12 21:51:00
Zofia Bartosik ALUR
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
106 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:53
2022-05-12 21:48:02
Daria Twardowska ALUR
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
105 ACCEPTED 2022-05-13 07:20:49
2022-05-12 21:40:07
Michalina Belowska FIONA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ACCEPTED 2022-05-12 20:41:21
2022-05-12 20:39:14
Jan Goc SAPHIRE
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ACCEPTED 2022-05-12 20:41:18
2022-05-12 20:37:36
Paweł Goc PESTKA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
102 ACCEPTED 2022-05-12 20:41:13
2022-05-12 20:36:55
Jan Goc IWI
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
101 ACCEPTED 2022-05-12 20:41:10
2022-05-12 20:15:41
Alicja Stemplewska BREGO
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
100 ACCEPTED 2022-05-12 20:41:06
2022-05-12 19:51:11
Alicja Pietkiewicz STAKKATINO
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2022-05-12 18:56:04
2022-05-12 17:11:45
Wiesław Maciejewski KORDIAN W
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
98 ACCEPTED 2022-05-12 18:56:01
2022-05-12 16:51:42
Urszula Pogodzińska FORTES
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
97 ACCEPTED 2022-05-12 09:28:39
2022-05-12 08:51:29
Joanna Simińska CZARDASZ
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
96 ACCEPTED 2022-05-12 08:16:12
2022-05-12 08:12:26
Wiktoria Seńczuk ARABESKA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
95 ACCEPTED 2022-05-12 08:16:09
2022-05-12 08:11:15
Maja Sawicka IMPORT
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
94 ACCEPTED 2022-05-12 08:16:07
2022-05-12 08:10:45
Zofia Kowalska THEA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
93 ACCEPTED 2022-05-12 07:53:30
2022-05-12 07:50:01
Amelia Czajkowska LAGUNA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-05-12 07:45:47
2022-05-12 07:35:39
Patrycja Senger ERASMUS
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
91 ACCEPTED 2022-05-12 07:45:44
2022-05-12 07:35:12
Marta Nowakowska QUIDAM S QUANDO
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
90 ACCEPTED 2022-05-12 07:45:42
2022-05-12 07:34:48
Julia Kostyra HELOIZA ZK
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
89 ACCEPTED 2022-05-12 07:45:37
2022-05-12 07:34:30
Marcelina Wojciechowska ATENA G
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
88 ACCEPTED 2022-05-12 07:45:33
2022-05-12 07:34:01
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
87 ACCEPTED 2022-05-12 07:45:30
2022-05-11 22:48:49
Natalia Puchalska HEETENVEENS RHONA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-05-12 07:45:28
2022-05-11 22:48:29
Marta Puchalska HEETENVEENS RHONA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-05-11 22:44:13
2022-05-11 22:20:27
Pola Woźniak MEKLAR
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
84 ACCEPTED 2022-05-11 22:44:10
2022-05-11 22:19:13
Piotr Sokołowski SANDDORN
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
83 ACCEPTED 2022-05-11 22:44:08
2022-05-11 22:17:20
Piotr Sokołowski CORNEL
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
82 ACCEPTED 2022-05-11 22:44:05
2022-05-11 22:14:57
Hanna Konieczka SONICA
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
81 ACCEPTED 2022-05-11 22:44:03
2022-05-11 22:12:01
Wiktoria Rurek KOSTA BRAWA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2022-05-11 22:44:00
2022-05-11 22:10:44
Michalina Belowska LOTIE
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:57
2022-05-11 22:08:27
Julia Zielińska COY WM
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
78 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:55
2022-05-11 22:08:13
Julia Zielińska DŻEGER MAJSTER K
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
77 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:53
2022-05-11 22:07:45
Julia Zielińska FRANKO
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:50
2022-05-11 21:45:27
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:48
2022-05-11 21:18:58
Krzysztof Seren DEAUVILLE S
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
74 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:45
2022-05-11 21:17:22
Krzysztof Seren MONTERO
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:43
2022-05-11 21:07:34
Maria Mrówczyńska DIANA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:40
2022-05-11 20:54:41
Aleksandra Kempa KILGARVIN BRIDGE
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:38
2022-05-11 19:46:03
Oliwia Szymczyk AMANT MPM
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
70 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:36
2022-05-11 19:45:45
Martyna Wieczorek AMANT MPM
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
69 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:33
2022-05-11 19:45:20
Martyna Wieczorek ARTEMOR MPM
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:31
2022-05-11 19:43:03
Oliwia Szymczyk ARTEMOR MPM
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:28
2022-05-11 19:38:28
Kinga Sadowska HERKULES AA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
66 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:25
2022-05-11 19:38:03
Gabriela Kapela LEMON
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:23
2022-05-11 19:19:58
Joanna Simińska CZUMEN K
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
64 ACCEPTED 2022-05-11 22:43:20
2022-05-11 19:02:05
Izabela Grzeszczak GALAPAGOS
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
63 ACCEPTED 2022-05-11 17:55:21
2022-05-11 17:51:25
Mateusz Kowalczyk DIAGARA
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2022-05-11 16:43:28
2022-05-11 16:33:38
Agata Halik BUDRYS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2022-05-11 11:49:15
2022-05-11 11:47:33
Wiktoria Maślij SUMMER LEE
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2022-05-11 11:47:13
2022-05-11 11:46:59
Natalia Tabaczka SUMMER LEE
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-05-11 11:47:11
2022-05-11 11:46:27
Wanessa Grębka RÓŻA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-05-11 11:24:24
2022-05-11 10:41:26
Klaudia Walczak NINA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ACCEPTED 2022-05-11 10:21:47
2022-05-11 10:13:50
Rafał Pisarek DON MAGNUM
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ACCEPTED 2022-05-11 10:21:46
2022-05-11 10:13:20
Rafał Pisarek TALBOT
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ACCEPTED 2022-05-11 08:43:37
2022-05-11 08:30:07
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
54 ACCEPTED 2022-05-11 08:43:35
2022-05-11 08:29:30
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
53 ACCEPTED 2022-05-11 08:43:31
2022-05-11 07:16:52
Zuzanna Graczyk GRACJA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2022-05-11 06:29:34
2022-05-10 23:32:18
Aleksandra Związko PIT II
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2022-05-11 06:29:31
2022-05-10 21:37:19
Laura Pacholczak SOREY
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2022-05-10 21:15:32
2022-05-10 21:09:54
Michał Szukała AWESSA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
49 ACCEPTED 2022-05-10 19:13:58
2022-05-10 18:49:24
Natalia Zielińska FINKA
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
48 ACCEPTED 2022-05-10 19:13:55
2022-05-10 17:03:41
Wiktoria Błaszak INAR AA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
47 ACCEPTED 2022-05-10 15:26:45
2022-05-10 15:19:22
Aneta Różewicka ARMAGEDON
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
46 ACCEPTED 2022-05-10 15:26:49
2022-05-10 13:53:09
Michał Szukała QUADRO 28
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
45 ACCEPTED 2022-05-10 15:26:56
2022-05-10 13:46:34
Julia Leśniczak HARTIQS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2022-05-10 09:31:39
2022-05-10 08:18:11
Patrycja Kowalska HIPNOZA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-05-10 09:31:36
2022-05-10 08:09:57
Aleksandra Kowalczyk LINUS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2022-05-09 21:41:09
2022-05-09 21:18:10
Natalia Garbacz CAREVICZ
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ACCEPTED 2022-05-09 21:41:08
2022-05-09 21:17:50
Natalia Garbacz EMIRAT
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
40 ACCEPTED 2022-05-09 21:41:07
2022-05-09 20:58:59
Wiktoria Wendlandt FANTAGIRO H
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-05-09 21:41:05
2022-05-09 20:58:31
Amelia Szafran PHENIKS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-05-09 20:10:26
2022-05-09 19:50:16
Filip Kapała OCEAN B
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
37 ACCEPTED 2022-05-09 17:27:40
2022-05-09 16:10:40
Agnieszka Derebecka MORGAN - P
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ACCEPTED 2022-05-09 17:27:37
2022-05-09 15:55:56
Kornelia Nowak LINUS
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2022-05-09 17:27:34
2022-05-09 15:48:07
Monika Trojanowska BEBETO
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
34 ACCEPTED 2022-05-09 09:11:06
2022-05-08 22:43:06
Julia Gorzelańczyk MAŁA MISIA
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2022-05-09 09:11:04
2022-05-08 22:22:37
Zuzanna Janiak ALEKSANDER
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2022-05-09 09:11:01
2022-05-08 22:02:20
Klaudia Łukasik IRYS
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
31 ACCEPTED 2022-05-09 09:10:58
2022-05-08 22:01:56
Klaudia Łukasik FENIKS
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-05-09 09:10:55
2022-05-08 22:01:35
Klaudia Łukasik ORKAN
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-05-07 12:47:31
2022-05-06 21:24:25
Karolina Tomczak FOREST
  • 2x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2022-05-11 09:23:58
2022-05-06 12:39:00
Joanna Szymocha WIEWIÓRKA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2022-05-11 09:24:54
2022-05-06 12:35:26
Rozalia Hryncewicz WIEWIÓRKA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2022-05-06 15:53:38
2022-05-06 07:17:07
Wiktoria Mamot IRWITA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2022-05-06 15:53:36
2022-05-05 23:27:15
Amelia Grausz AMEBA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2022-05-06 15:53:34
2022-05-05 23:26:34
Nikola Grzewka AMEBA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-05-06 15:53:31
2022-05-05 23:25:45
Rozalia Hryncewicz IRWITA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-05-06 15:53:29
2022-05-05 23:25:02
Julia Wachowiak OZA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2022-05-06 15:53:26
2022-05-05 23:24:12
Anna Fałczyk OZA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2022-05-05 11:33:31
2022-05-04 22:00:58
Amelia Bazelska NORKA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2022-05-05 11:33:29
2022-05-04 21:58:48
Ania Tutko RIVIERA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2022-05-05 11:33:27
2022-05-04 21:55:51
Lena Skowronek RIVIERA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-05-05 11:33:25
2022-05-04 21:49:30
Lena Skowronek WOLTIARA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2022-05-05 11:33:23
2022-05-04 21:46:13
Nadia Kwaśniak WOLTIARA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2022-05-05 11:33:21
2022-05-04 18:15:30
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
14 ACCEPTED 2022-05-04 09:36:28
2022-05-02 21:42:39
Aleksandra Lipczyńska SILVANA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2022-05-02 08:30:02
2022-05-01 20:28:03
Roksana Janczewska KAFRA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-05-02 08:29:58
2022-05-01 20:27:36
Weronika Janczewska KALIF
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
11 ACCEPTED 2022-04-30 10:39:01
2022-04-30 09:29:06
Paulina Przybysz ZEUS
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2022-04-30 10:38:59
2022-04-30 09:28:48
Wiktoria Matz ZEUS
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2022-04-30 10:38:57
2022-04-30 09:28:27
Magdalena Nowak LUKSJA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2022-04-30 10:38:55
2022-04-30 09:24:52
Maja Kulwas PARALLELOS
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-04-30 10:38:52
2022-04-30 09:24:07
Amelia Salbach PARALLELOS
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-04-30 10:38:50
2022-04-30 09:23:02
Larysa Maciejewska LUKSJA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2022-04-30 10:38:48
2022-04-30 09:22:17
Zuzanna Bąkowska KARINO
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2022-04-30 10:38:45
2022-04-30 09:21:31
Dorota Skwara KARINO
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1
3 ACCEPTED 2022-05-06 15:53:22
2022-04-30 09:20:48
Gabriela Sonntag QUINO15
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-04-27 19:29:22
2022-04-26 18:06:33
Daria Piechowiak ZARA
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
1 ACCEPTED 2022-04-25 08:27:46
2022-04-24 11:53:41
Julia Kończyk ONYKS
  • 1x 5/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1 o Puchar Prezesa GR-H Żydowo
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąkowska Zuzanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2012 (Mł.)
Brak
2. Bartosik Zofia Horses-Pol
2011 (Mł.)
Brak
3. Bazelska Amelia Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
2011 (Mł.)
Brak
4. Belowska Michalina OJ Kalina
2006 (J.)
.
5. Błaszak Wiktoria Stado ogierów Gniezno
2007 (JM.)
Brak
6. Bukczyńska Jagoda KS Brzóska Sport Horses
2005 (J.)
O048579
7. Czajkowska Amelia Klub Jeździecki Wiecanowo
2009 (JM.)
brak
8. Derebecka Agnieszka BPK
S
O042885
9. Fałczyk Anna Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
Brak
10. Frąckowiak Marta Stajnia Nota
2009 (JM.)
brak
11. Garbacz Natalia Klub Jeździecki Profil
S
O018394
12. Głowacka Marta Stajnia Nota
S
Brak
13. Goc Jan Żniński Klub Jeździecki
2008 (JM.)
brak
14. Goc Paweł Żniński Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
brak
15. Gorzelańczyk Julia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
16. Graczyk Zuzanna brak
S
brak
17. Grausz Amelia Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
Brak
18. Grębka Wanessa Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
19. Grzeszczak Izabela 25.0Bez Przynależności Klubowej
S
brak
20. Grzewka Nikola Stajnia Dzikich Pól
2007 (JM.)
Brak
21. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
brak
22. Halik Agata bpk
2003 (MJ.)
brak
23. Hryncewicz Rozalia Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
brak
24. Janczewska Roksana bpk
2005 (J.)
brak
25. Janczewska Weronika Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
26. Janiak Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
27. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
28. Kapela Gabriela Stajnia Toffel
2009 (JM.)
Brak
29. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (JM.)
O056058
30. Kończyk Julia bpk
S
O061791
31. Konieczka Hanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2005 (J.)
.
32. Konowalska Patrycja Stajnia Nota
2008 (JM.)
brak
33. Kostyra Julia KJ Wiecanowo
2006 (J.)
O065132
34. Kowalczyk Aleksandra Brak danych
2007 (JM.)
Brak danych
35. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
36. Kowalska Patrycja Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
none
.
37. Kowalska Zofia KJ Atrium Swarzędz
2009 (JM.)
Brak
38. Kulwas Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
39. Kwaśniak Nadia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2005 (J.)
brak
40. Leśniczak Julia Bpk
2006 (J.)
O065947
41. Lipczyńska Aleksandra Brak
2006 (J.)
Brak
Brak
42. Łukasik Klaudia Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
S
O036875
43. Maciejewska Larysa Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2010 (JM.)
Brak
44. Maciejewski Wiesław LKJ Abaria Iwno
S
brak
45. Mamot Wiktoria Stajnia Dzikich Pól
2008 (JM.)
Brak
46. Maślij Wiktoria Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
47. Matz Wiktoria Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
Brak
48. Mrówczyńska Maria Brak
S
Brak
49. Nowak Kornelia Brak
2021 (Mł.)
Brak
50. Nowak Magdalena Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
Brak
51. Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
2005 (J.)
O050136
52. Ograbek Emilia Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
53. Ograbek Jerzy Stajnia Ograbek
2010 (JM.)
brak
54. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
55. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
56. Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
2008 (JM.)
0043620
57. Pietkiewicz Alicja KJ Dilmar Kobylarnia
S
O009188
58. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (JM.)
O050133
59. Pisarek Rafał Bez Przynależności Klubowej
S
brak
60. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (J.)
O034949
10225412
61. Polańska Natalia Stajnia Anielew
2007 (JM.)
None
62. Przybysz Paulina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2010 (JM.)
brak
63. Puchalska Marta St. J Baborówko
S
O000870
64. Puchalska Natalia St. J Baborówko
2006 (J.)
O063510
65. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
66. Różewicka Aneta JKS Dragon
S
brak
67. Rurek Wiktoria OJ Kalina
2002 (MJ.)
.
68. Sadowska Kinga Stajnia Toffel
2005 (J.)
Brak
69. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (MJ.)
brak
70. Sawicka Maja brak
2011 (Mł.)
brak
71. Seńczuk Wiktoria brak
2002 (MJ.)
brak
72. Senger Patrycja Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (J.)
O049481
73. Seren Krzysztof BPK
S
Brak
74. Simińska Joanna bpk
S
O043295
75. Skowronek Lena Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
2010 (JM.)
Brak
76. Skwara Dorota Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
Brak
77. Sobalak Alicja Stajnia Nota
2009 (JM.)
Brak
78. Sokołowski Piotr Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
.
79. Sonntag Gabriela Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
80. Stemplewska Alicja Brak
S
Brak
81. Szafran Amelia Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
none
.
82. Szczepaniak Maria Stajnia Nota
2009 (JM.)
brak
83. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
84. Szymczyk Oliwia Stajnia Grzybowice
2007 (JM.)
Brak
85. Szymocha Joanna Stajnia Dzikich Pól
S
Brak
86. Tabaczka Natalia Stajnia Czeluścin
2004 (J.)
brak
87. Tomczak Karolina KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O045246
88. Trojanowska Monika Brak
2021 (Mł.)
Brak
89. Tutko Ania Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2010 (JM.)
Brak
90. Twardowska Daria Horses-pol
2010 (JM.)
Brak
91. Wachowiak Julia Stajnia Dzikich Pól
2009 (JM.)
Brak
92. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
2004 (J.)
Brak
93. Wełnic Julia Stajnia Nota
2012 (Mł.)
Brak
94. Wendlandt Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
none
.
95. Wieczorek Martyna Stajnia Grzybowice
2004 (J.)
Brak
96. Wojciechowska Marcelina KJ Wiecanowo
2008 (JM.)
O065134
97. Woźniak Marta Stajnia Anielew
S
brak
98. Woźniak Pola OJ Kalina
2005 (J.)
brak
99. Zielińska Julia Klub Jeździecki Raduszyn
S
Brak
100. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (MJ.)
brak
101. Związko Aleksandra Ośrodek Jeździecki Kalina
2002 (MJ.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

29

ALEKSANDER KUC WALIJSKI POL 2017 wałach bułana/kuc:120 F: Frankenhoeh’s Vitalise
M: Alabama
Brak 616013610197617
2.

6

ALUR KUC WALIJSKI POL 2018 klacz siwa/kuc:115 F: NN
M: NN
Brak Uzup
3.

64

AMANT MPM WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Rumianek
M: Astoria
Brak 616007610030616
4.

23

AMEBA KUC POL 2013 klacz myszata/kuc:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
5.

87

ARABESKA SP POL 2015 klacz kara/165 F: Barros
M: Albina
brak 616009610156215
6.

40

ARMAGEDON WIELKOPOLSKA POL 2018 ogier jasnokasztanowata/162 F: Quidam de Revel II Z (CL)
M: Arytmia
Brak 616007610071118
7.

63

ARTEMOR MPM WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/165 F: Rumianek
M: Astoria
Brak 616007670016017
8.

80

ATENA G KOŃ MAŁY POL 2016 klacz gniada/mk:158 F: Turbud Alino /
M: Afrodyta /
K033708 616013520001116
9.

46

AWESSA SP POL 2016 klacz gniada/mk:161 F: Lissaro
M: Awangarda/po Vittorio
- 616009520022416
10.

31

BEBETO KWPN NED 2006 Wałach siwa/Brak danyc F: Action Breaker
M: Mera/Fedor
K010759 5280030607357
11.

91

BREGO WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: Dawid
M: Bifara
Brak POL007610032508
12.

57

BUDRYS WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kasztanowata/165 F: Dragon-B
M: Baśka
brak POL007610018206
13.

38

CAREVICZ HOL POL 2016 wałach gniada/170 F: Con Spirito R / Contender
M: Costa Brava / Clarimo
K032126 DE421000714216
14.

103

COOKIE WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: MAGNUM VD BISSCHOP / ELVIS TER PUTTE
M: CAPRIOLA / BOLSHOI
BRAK BRAK
15.

76

CORNEL SP POL 2016 wałach gniada/165 F: .
M: .
. .
16.

72

COY WM Deutsches Sportpferd POL 2018 wałach gniada/mk:153 cm F: Tips’y Pet XX
M: Clarie WM
Brak DE 455558761218
17.

88

CZARDASZ SP POL 2008 ogier kasztanowata/167 F: Chellano’s Boy D Z
M: Cerkwica
Brak 616 009 61 00801 08
18.

60

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/172 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
K012142 POL009611110403
19.

68

DEAUVILLE S SP POL 2015 wałach kasztanowata/169 F: Leoville
M: Driada z
K032108 616009520036815
20.

58

DIAGARA HANOWERSKA POL 2017 klacz siwa/173 F: Diacontinus
M: El Bundy - Calido I
Brak DE 431313304517
21.

66

DIANA WLKP POL 2016 klacz siwa/167 F: Cameron
M: Dragonia
Brak 616007520111916
22.

53

DON MAGNUM WLKP POL 2017 wałach skarogniada/175 F: MAGNUM VD BISSCHOP / ELVIS TER PUTTE
M: DOBA / SKUTER
brak 616007610059817
23.

71

DŻEGER MAJSTER K Polski Koń Sportowy POL 2018 wałach kasztanowata/162 F: Gayall
M: Dorota
Brak 616098200271133
24.

37

EMIRAT SP POL 2015 Wałach kara/175 F: Graf Steep / Graf Grannus
M: Ejka / Granilli S
K027267 616009610166515
25.

83

ERASMUS WLKP POL 2017 wałach skarogniada/172 F: Kormoran
M: Elegia
K031767 616007520032717
26.

36

FANTAGIRO H Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 gelding white/178 F: .
M: .
. .
27.

27

FENIKS HAFLINGER POL 2018 wałach kasztanowata/kuc:145 F: Nero
M: Fabella
Brak 616013610142118
28.

17

FIKUS WLKP POL 2010 wałach gniada/- F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
29.

45

FINKA SP POL 2015 Klacz gniada/mk:164 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
30.

96

FIONA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: .
M: .
. .
31.

25

FOREST KWPN NED 2010 wałach gniada/167 F: Gentle-S / Cardento
M: Diuna / Drużba
K020049 528003201012132
32.

89

FORTES SP POL 2016 wałach gniada/175 F: Nn
M: Nn
brak -
33.

70

FRANKO WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa/173 F: Liberado /
M: Forteca /
brak 6160076101453
34.

59

GALAPAGOS Szlachetna Półkrew POL 2015 ogier gniada/172 F: Lyjanero
M: Gardenia M
brak 616009610053615
35.

97

GIDIA II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz tarantowata/170 F: DIXAN
M: GRACJA VI
brak 616 009 66 10160 18
36.

49

GRACJA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Denar
M: Gwiazdeczka
brak 616009610021815
37.

43

HARTIQS WLKP POL 2006 wałach siwa/166 F: Elistor
M: Hana
brak 616007610232106
38.

4

HEETENVEENS RHONA NWRP NED 2015 klacz gniada/kuc:145 F: King William /
M: Heeterveen's Dani /
brak 528017201500600
39.

81

HELOIZA ZK WLKP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landino / Landgraf I
M: Hiboczka / Furato
K032866 616007590057015
40.

62

HERKULES AA MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach ciemnogniada/163 F: Agrest
M: Hermiona
brak 616006580098218
41.

39

HIPNOZA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 mare white/170 F: Tabasko
M: Hossa
none 616009610101812
42.

100

HOOVER MŁP POL 2006 wałach kasztanowata/172 F: Cisoń /
M: Helada /
K010210 POL006640042606
43.

99

HURAGAN SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Oskariusz / Biskwit
M: Hana / Etat
K025652 POL009610063605
44.

104

ILLIANE SP POL 2014 klacz gniada/167 F: CORDE STAR
M: ITAKA
brak brak
45.

86

IMPORT WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/167 F: MER
M: INTUICJA
brak POL007610131005
46.

44

INAR AA MALOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/mk:164 F: RAMADAN
M: IRIMA
Brak 616 006 69 01002 17
47.

50

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/176 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
48.

22

IRWITA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: nn /
M: nn /
brak -
49.

28

IRYS SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Ares
M: Isara
Brak 616009610183516
50.

92

IWI KUC WALIJSKI POL 2017 klacz kara/kuc:136 F: Durleyhall Archimedes
M: Iskra
Brak 616013520093817
51.

15

KAFRA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:- F: Kafar /
M: Afra /
brak -
52.

14

KALIF SP POL 2007 wałach gniada/mk:154 F: Nard
M: Karina
Brak 009530240107
53.

98

KALINA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/122 F: Nn
M: Nn
Brak 0
54.

10

KARINO WLKP POL 2010 wałach siwa/167 F: Junus /
M: Ksena /
brak 616007610141510
55.

65

KILGARVIN BRIDGE CONNEMARA IRL 2012 wałach ciemnogniada/kuc:148 F: Moonlight Siver Shadow
M: Meelickisland Nancy
Brak S3-372004100013587
56.

90

KORDIAN W WLKP POL 2013 wałach gniada/168 F: Cassilio
M: Kordoba W
brak 616007610011513
57.

74

KOSTA BRAWA SP POL 2008 klacz gniada/164 F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
brak -
58.

84

LAGUNA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:136 F: DURLEYHALL ARCHIMEDES
M: Lena
brak 616999520106416
59.

61

LEMON WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/161 F: Maks
M: Loteria
K032489 616007610174517
60.

32

LINUS Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach kasztanowata/164 F: Brak danych
M: Brak danych
K014217 DE443430466906
61.

73

LOTIE KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:130 F: .
M: .
. .
62.

11

LUKSJA WLKP POL 2007 klacz ciemnogniada/160 F: Azer /
M: Laguna /
brak -
63.

30

MAŁA MISIA TYP KUC POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:120 F: Lisek
M: Misia
Brak 616999520080216
64.

51

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: P-Homar
M: Melba
K032800 616009610066515
65.

78

MEKLAR SP POL 2012 wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
bak -
66.

105

MOHITO WLKP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Vandamme/
M: Miss Lady/
brak
67.

67

MONTERO Pełna Krew Angielska POL 2015 wałach siwa/170 F: Motivator
M: Rose Rose
Brak 15 167 914 L
68.

33

MORGAN - P SP POL 2005 wałach kasztanowata/174 F: Corleone Z
M: Malezja
K030294 POL 009 67 00112 05
69.

101

NELA KONIK POLSKI POL 2017 mare dark grey/kuc:133 cm F: Nokiopi M
M: Nena
None 616 013 60 02186 17
70.

79

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K028331 616999520106415
71.

54

NINA Wlkp Poch. Trakenskieg POL 2017 klacz siwa/167 F: Kormoran /
M: Norta /
brak -
72.

20

NORKA SP POL 16.04.2008 klacz siwa/166 F: Krater
M: Nastazja
brak 616009640090108
73.

34

OCEAN B SP POL 2017 wałach kasztanowata/160 F: Number One / Numero Uno
M: Oceane Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
K031576 616009610178317
74.

8

ONYKS SP POL 2010 gelding light chestnut/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania / Nobody
K030139 616009610086210
75.

26

ORKAN HAFLINGER POL 2018 wałach kasztanowata/145 F: Nero
M: Orchidee
Brak 616013610142018
76.

21

OZA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/168 F: nn /
M: nn /
brak 616999610263411
77.

69

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada/mk:154cm F: Luis
M: Paria
Brak
78.

12

PARALLELOS Czysta Krew Arabska POL 2018 wałach siwa/mk:149 F: Elferus
M: Palestrina
Brak 616POL18012355A
79.

93

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
80.

35

PHENIKS WIELKOPOLSKA POL 2015 gelding bay/162 F: .
M: .
. .
81.

48

PIT II Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/178 F: Caretino K
M: Palmira
brak 616009610054716
82.

95

PRIMA KUC POL 2017 klacz kasztanowata/kuc:124 F: Galant
M: Postawa
brak 616013592155417
83.

41

QUADRO HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
Brak DE431311309616
84.

82

QUIDAM S QUANDO HOL GER 2010 wałach kasztanowata/171 F: Quirado
M: Pia II
K033722 DE421000314210
85.

1

QUINO15 Deutsches Sportpferd POL 2007 wałach gniada/173 F: Quidams Rubin
M: Tonja 5933
Brak DE 456-3703096-07
86.

19

RIVIERA Polski Koń Sportowy POL 2001 klacz gniada/170 F: Courage
M: Rota
Brak POL 009611032501
87.

55

RÓŻA TS POL 2013 klacz dereszowata/mk:133 F: nn /
M: nn /
brak 616999610226113
88.

77

SANDDORN MEKL. POL 2015 klacz siwa/170 F: .
M: .
. .
89.

94

SAPHIRE WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/165 F: Likus
M: Szalka
Brak 616007520059510
90.

16

SILVANA TYP KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
- B0134723S
91.

75

SONICA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: .
M: .
. .
92.

47

SOREY SP POL 2017 mare dark bay/162 F: MARINO/ZEOLIET
M: SUERTE Z/STAKKATO
none 616009600030417
93.

7

STAKKATINO HOLSZTYN POL 2016 wałach gniada/160 F: Stakkato Gold
M: Eronika/Lantino
brak DE421000600516
94.

56

SUMMER LEE HOL GER 26.03.2002 klacz ciemnogniada/163 F: Scarlatti /
M: Easy Girl /
brak DE421000108402
95.

52

TALBOT WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
96.

85

THEA TINKER POL 2014 klacz srokata/kuc:140 F: nn /
M: nn /
brak 826073001903244
97.

102

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
98.

24

WIEWIÓRKA HUCUŁ POL 2015 klacz gniada/kuc:147 F: /
M: /
Brak 616012580419315
99.

18

WOLTIARA Polski Koń Sportowy POL 2013 klacz tarantowata/160 F: Bajerant
M: Wisła
Brak 616009640035213
100.

9

ZARA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Cityboy R
M: Zazula
K028329 616013520073811
101.

13

ZEUS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:105 F: NN
M: NN
Brak 616999610235616
Rider Club
Competition
Prize
Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
200
SUM:
200.00
Kostyra Julia KJ Wiecanowo
150
SUM:
150.00
Nowakowska Marta KJ Wiecanowo
100
SUM:
100.00
Padowska Inez KJ Wiecanowo
100
SUM:
100.00
Piechowiak Daria JKS Gold Team Świątniki
50
SUM:
50.00
Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąkowska Zuzanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (10)
2022-05-14
1
Bartosik Zofia
Horses-Pol
ALUR (6)
2022-05-14
1
Bazelska Amelia
Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
NORKA (20)
2022-05-14
1
Belowska Michalina
OJ Kalina
LOTIE (73)
2022-05-14
7
2022-05-14
Błaszak Wiktoria
Stado ogierów Gniezno
INAR AA (44)
2022-05-14
16
2022-05-14
Bukczyńska Jagoda
KS Brzóska Sport Horses
P-LUSI (69)
2022-05-14
27
2022-05-14
Czajkowska Amelia
Klub Jeździecki Wiecanowo
LAGUNA (84)
2022-05-14
2022-05-14
17
Fałczyk Anna
Stajnia Dzikich Pól
OZA (21)
2022-05-14
1
Frąckowiak Marta
Stajnia Nota
PRIMA (95)
2022-05-14
1
Garbacz Natalia
Klub Jeździecki Profil
EMIRAT (37)
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-14
21
2022-05-14
Głowacka Marta
Stajnia Nota
HOOVER (100)
2022-05-14
10
Goc Jan
Żniński Klub Jeździecki
IWI (92)
2022-05-14
15
2022-05-14
21
SAPHIRE (94)
2022-05-14
Goc Paweł
Żniński Klub Jeździecki
PESTKA (93)
2022-05-14
4
2022-05-14
1
Gorzelańczyk Julia
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-14
9
2022-05-14
1
Graczyk Zuzanna
brak
GRACJA (49)
2022-05-14
9
2022-05-14
Grausz Amelia
Stajnia Dzikich Pól
AMEBA (23)
2022-05-14
8
Grębka Wanessa
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (55)
2022-05-14
1
2022-05-14
2
Grzeszczak Izabela
25.0Bez Przynależności Klubowej
2022-05-14
11
2022-05-14
7
Grzewka Nikola
Stajnia Dzikich Pól
AMEBA (23)
2022-05-14
10
Grzybowska Małgorzata
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
MEDUZA (51)
2022-05-14
4
2022-05-14
2
200
Halik Agata
bpk
BUDRYS (57)
2022-05-14
2022-05-14
20
Hryncewicz Rozalia
Stajnia Dzikich Pól
IRWITA (22)
2022-05-14
20
2022-05-14
Janczewska Roksana
bpk
KAFRA (15)
2022-05-14
6
2022-05-14
15
Janczewska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
KALIF (14)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Janiak Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
OCEAN B (34)
2022-05-14
7
2022-05-14
5
Kapela Gabriela
Stajnia Toffel
LEMON (61)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2022-05-14
14
2022-05-14
19
Kończyk Julia
bpk
ONYKS (8)
2022-05-14
24
2022-05-14
Konieczka Hanna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
SONICA (75)
2022-05-14
22
2022-05-14
Konowalska Patrycja
Stajnia Nota
HURAGAN (99)
2022-05-14
1
Kostyra Julia
KJ Wiecanowo
2022-05-14
1
150
2022-05-14
10
Kowalczyk Aleksandra
Brak danych
LINUS (32)
2022-05-14
4
Kowalczyk Mateusz
bpk
DIAGARA (58)
2022-05-14
13
2022-05-14
Kowalska Patrycja
Bez Przynależności Klubowej
HIPNOZA (39)
2022-05-14
2022-05-14
18
Kowalska Zofia
KJ Atrium Swarzędz
THEA (85)
2022-05-14
12
2022-05-14
6
Kulwas Maja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-05-14
Kwaśniak Nadia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2022-05-14
1
Leśniczak Julia
Bpk
HARTIQS (43)
2022-05-14
2
2022-05-14
25
Lipczyńska Aleksandra
Brak
SILVANA (16)
2022-05-14
2022-05-14
Łukasik Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki Lehmann Horses
ORKAN (26)
2022-05-14
13
FENIKS (27)
2022-05-14
9
IRYS (28)
2022-05-14
17
2022-05-14
13
Maciejewska Larysa
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (11)
2022-05-14
1
Maciejewski Wiesław
LKJ Abaria Iwno
2022-05-14
8
2022-05-14
14
Mamot Wiktoria
Stajnia Dzikich Pól
IRWITA (22)
2022-05-14
Maślij Wiktoria
Stajnia Czeluścin
2022-05-14
1
Matz Wiktoria
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ZEUS (13)
2022-05-14
10
Mrówczyńska Maria
Brak
DIANA (66)
2022-05-14
3
2022-05-14
Nowak Kornelia
Brak
LINUS (32)
2022-05-14
18
Nowak Magdalena
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (11)
2022-05-14
1
Nowakowska Marta
KJ Wiecanowo
2022-05-14
2
100
2022-05-14
6
Ograbek Emilia
Stajnia Ograbek
WENDY (102)
2022-05-14
16
2022-05-14
12
Ograbek Jerzy
Stajnia Ograbek
ILLIANE (104)
2022-05-14
MOHITO (105)
2022-05-14
2022-05-14
17
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
SOREY (47)
2022-05-14
23
2022-05-14
23
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (17)
2022-05-14
6
2022-05-14
3
100
Piechowiak Daria
JKS Gold Team Świątniki
ZARA (9)
2022-05-14
3
50
2022-05-14
18
Pietkiewicz Alicja
KJ Dilmar Kobylarnia
2022-05-14
13
2022-05-14
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (79)
2022-05-14
3
2022-05-14
9
Pogodzińska Urszula
LKS Cwał Poznań
FORTES (89)
2022-05-14
19
2022-05-14
Polańska Natalia
Stajnia Anielew
NELA (101)
2022-05-14
2022-05-14
Przybysz Paulina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ZEUS (13)
2022-05-14
7
Puchalska Marta
St. J Baborówko
2022-05-14
11
Puchalska Natalia
St. J Baborówko
2022-05-14
5
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
INDIA (50)
2022-05-14
5
2022-05-14
1
300
Różewicka Aneta
JKS Dragon
2022-05-14
10
2022-05-14
20
Rurek Wiktoria
OJ Kalina
2022-05-14
2022-05-14
14
Sadowska Kinga
Stajnia Toffel
2022-05-14
22
2022-05-14
19
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-05-14
1
Sawicka Maja
brak
IMPORT (86)
2022-05-14
1
2022-05-14
1
Seńczuk Wiktoria
brak
2022-05-14
14
2022-05-14
15
Seren Krzysztof
BPK
MONTERO (67)
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-14
21
2022-05-14
Simińska Joanna
bpk
2022-05-14
8
2022-05-14
22
Skowronek Lena
Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
2022-05-14
19
RIVIERA (19)
2022-05-14
5
Skwara Dorota
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (10)
2022-05-14
1
Sobalak Alicja
Stajnia Nota
PRIMA (95)
2022-05-14
1
HOOVER (100)
2022-05-14
7
Sokołowski Piotr
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CORNEL (76)
2022-05-14
2022-05-14
2022-05-14
16
2022-05-14
Sonntag Gabriela
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-05-14
17
2022-05-14
Stemplewska Alicja
Brak
BREGO (91)
2022-05-14
8
2022-05-14
Szafran Amelia
Bez Przynależności Klubowej
PHENIKS (35)
2022-05-14
2022-05-14
24
Szczepaniak Maria
Stajnia Nota
HURAGAN (99)
2022-05-14
7
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
QUADRO (41)
2022-05-14
15
2022-05-14
12
AWESSA (46)
2022-05-14
2022-05-14
9
Szymczyk Oliwia
Stajnia Grzybowice
2022-05-14
26
2022-05-14
23
Szymocha Joanna
Stajnia Dzikich Pól
2022-05-14
Tabaczka Natalia
Stajnia Czeluścin
2022-05-14
11
Tomczak Karolina
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
FOREST (25)
2022-05-14
2022-05-14
Trojanowska Monika
Brak
BEBETO (31)
2022-05-14
12
2022-05-14
4
Tutko Ania
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
RIVIERA (19)
2022-05-14
19
Twardowska Daria
Horses-pol
ALUR (6)
2022-05-14
Wachowiak Julia
Stajnia Dzikich Pól
OZA (21)
2022-05-14
1
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
NINA (54)
2022-05-14
2022-05-14
19
Wełnic Julia
Stajnia Nota
KALINA (98)
2022-05-14
1
Wendlandt Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-14
2022-05-14
Wieczorek Martyna
Stajnia Grzybowice
2022-05-14
16
2022-05-14
11
Woźniak Marta
Stajnia Anielew
2022-05-14
Woźniak Pola
OJ Kalina
MEKLAR (78)
2022-05-14
22
2022-05-14
Zielińska Julia
Klub Jeździecki Raduszyn
FRANKO (70)
2022-05-14
2022-05-14
COY WM (72)
2022-05-14
Zielińska Natalia
KJ Sokół Damasławek
FINKA (45)
2022-05-14
2022-05-14
Związko Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Kalina
PIT II (48)
2022-05-14
2022-05-14

Number of Riders: 101

Number of Horses: 101

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl