Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
76 ACCEPTED 2022-05-13 07:19:35
2022-05-12 22:09:28
Hanna Sobieraj TEYLA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
75 ACCEPTED 2022-05-13 07:19:32
2022-05-12 21:50:07
Kalina Bednarska CHACAL
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
74 ACCEPTED 2022-05-13 07:19:29
2022-05-12 21:43:47
Zuzanna Zamłynna PATOS
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
73 ACCEPTED 2022-05-13 07:19:25
2022-05-12 21:30:51
Julia Bajda ARAGON
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
72 ACCEPTED 2022-05-12 19:55:45
2022-05-12 19:53:01
Inga Ostojska APOLLO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
71 ACCEPTED 2022-05-12 19:55:42
2022-05-12 19:52:02
Zuza Piekarska NEMEZIS LE VOLTAIRE
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
70 ACCEPTED 2022-05-12 19:55:39
2022-05-12 19:50:18
Zuzanna Kamińska WILANDER
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
69 ACCEPTED 2022-05-12 19:55:36
2022-05-12 19:50:00
Patrycja Siwek WILANDER
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
68 ACCEPTED 2022-05-12 19:44:50
2022-05-12 19:42:41
Patrycja Lewandowska APOLLO
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
67 ACCEPTED 2022-05-12 19:40:12
2022-05-12 19:38:22
Zbigniew Kałużny MAGIC BOY
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
66 ACCEPTED 2022-05-12 19:40:06
2022-05-12 19:37:54
Łukasz Cieślak NEMEZIS LE VOLTAIRE
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
65 ACCEPTED 2022-05-12 18:17:56
2022-05-12 18:17:21
Jessica Damian GOLDEN GATE
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
64 ACCEPTED 2022-05-12 18:17:54
2022-05-12 18:16:52
Nikola Damian MADONNA
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
63 ACCEPTED 2022-05-12 18:17:51
2022-05-12 18:10:06
Mercedes Michalak MADONNA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
62 ACCEPTED 2022-05-12 16:24:48
2022-05-12 15:56:33
Hanna Lemieszek HORACY
  • 2x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
61 ACCEPTED 2022-05-12 16:24:45
2022-05-12 15:55:22
Zuzanna Borkowicz LUCJAN
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
60 ACCEPTED 2022-05-12 16:24:43
2022-05-12 15:53:59
Nikola Żok LUCJAN
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
59 ACCEPTED 2022-05-12 07:45:01
2022-05-11 22:55:31
Oliwia Zakrzewska OKSO
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
58 ACCEPTED 2022-05-12 07:44:59
2022-05-11 21:51:26
Hanna Michniewicz GULIWER
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
57 ACCEPTED 2022-05-12 07:44:56
2022-05-11 20:02:37
Amelia Szczepkowska EMET
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
56 ACCEPTED 2022-05-12 07:44:54
2022-05-11 20:00:50
Antonina Zdanowicz FIOŁEK
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
55 ACCEPTED 2022-05-12 07:44:51
2022-05-11 19:58:59
Lena Owczarek WICHER
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
54 ACCEPTED 2022-05-12 07:44:49
2022-05-11 19:56:15
Karolina Kochan ROSE OF NIGHT
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
53 PRE-APPROVED 2022-05-12 07:44:45
2022-05-11 19:53:28
Magdalena Miśków BARABASZ
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
52 ACCEPTED 2022-05-11 17:56:46
2022-05-11 17:04:55
Klaudia Karnabol GULIWER
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
51 ACCEPTED 2022-05-12 19:40:03
2022-05-11 12:05:55
Marcelina Burchardt WERAMON SO
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
50 ACCEPTED 2022-05-11 11:23:46
2022-05-11 10:51:42
Zofia Kurkierewicz IRVING
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
49 ACCEPTED 2022-05-11 08:44:37
2022-05-11 08:42:15
Michał Remisz FLEUR
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
48 ACCEPTED 2022-05-11 08:44:35
2022-05-11 08:28:27
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
47 ACCEPTED 2022-05-11 08:44:32
2022-05-11 08:27:59
Michał Remisz MEDUZA
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
46 ACCEPTED 2022-05-11 08:44:30
2022-05-11 08:27:16
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
45 ACCEPTED 2022-05-11 06:30:56
2022-05-11 02:10:33
Emanuel Konieczny AOSIK
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
44 ACCEPTED 2022-05-10 20:20:34
2022-05-10 19:55:45
Klaudia Szram GOLDEN DREAM G
  • 2x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
43 ACCEPTED 2022-05-12 18:17:46
2022-05-10 19:27:23
Karol Jarosz PREZES
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
42 ACCEPTED 2022-05-11 17:56:34
2022-05-10 19:24:16
Michalina Sikorska K-TAURYN
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
41 ACCEPTED 2022-05-10 20:20:38
2022-05-10 19:23:06
Julia Wójcik PANISKO
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
40 ACCEPTED 2022-05-10 09:32:28
2022-05-09 22:55:31
Agata Chodorowska TYPHA NK
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
39 ACCEPTED 2022-05-10 09:32:30
2022-05-09 21:54:47
Rozalia Biernacka PEND
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
38 ACCEPTED 2022-05-09 17:28:42
2022-05-09 13:55:51
Gabriela Mankiewicz MILA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
37 ACCEPTED 2022-05-12 07:44:39
2022-05-08 22:02:09
Ewelina Drozd DIANA
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
36 ACCEPTED 2022-05-09 09:12:06
2022-05-08 22:00:39
Agnieszka Drozd ZEUS
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
35 ACCEPTED 2022-05-09 09:12:04
2022-05-08 21:59:58
Aleksandra Lewaszkiewicz NAPI
  • 2x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
34 ACCEPTED 2022-05-09 09:12:02
2022-05-08 21:38:47
Amelia Rakowska CEES
  • 2x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
33 ACCEPTED 2022-05-08 19:56:38
2022-05-08 19:43:57
Lena Rakowska KADRYL
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
32 ACCEPTED 2022-05-08 19:56:36
2022-05-08 16:39:22
Maria Walorczyk ISKRA RM
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
31 ACCEPTED 2022-05-08 19:56:34
2022-05-08 11:56:06
Hanna Krasocka CELLDORADO PB
  • 2x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
30 ACCEPTED 2022-05-08 19:56:31
2022-05-08 11:08:59
Milena Malczyk BLAENCRYMLYN RHYDIAN 83783
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
29 ACCEPTED 2022-05-08 19:56:29
2022-05-08 10:26:44
Lilianna Błaszczynska BAD BOY
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
28 ACCEPTED 2022-05-07 20:48:53
2022-05-07 20:47:05
Natalia Machaj GRINGO
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
27 ACCEPTED 2022-05-07 12:47:49
2022-05-06 18:59:51
Patrycja Czaplewska HUSARIA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
26 ACCEPTED 2022-05-12 07:44:36
2022-05-05 08:55:42
Julia Walorczyk EDI
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
25 ACCEPTED 2022-05-05 11:34:30
2022-05-05 00:37:18
Lena Pudrzyńska KLIWIA
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
24 ACCEPTED 2022-05-05 11:34:28
2022-05-04 20:26:33
Aleksandra Motłoszyńska REWIA
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
23 ACCEPTED 2022-05-05 11:34:26
2022-05-04 20:22:39
Amelia Brzemińska REWIA
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
22 ACCEPTED 2022-05-04 17:36:07
2022-05-04 16:58:51
Weronika Mijalska GASPAR
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
  • 2x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
21 ACCEPTED 2022-05-04 09:36:50
2022-05-03 18:06:27
Wiktoria Marcinkiewicz PRINCES
  • 2x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
20 ACCEPTED 2022-05-04 09:36:47
2022-05-03 17:45:15
Wiktoria Marcinkiewicz LUX
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
19 ACCEPTED 2022-05-04 09:36:45
2022-05-03 12:17:33
Lena Mikołajczak CARETANE ROSE Z
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
18 ACCEPTED 2022-05-02 08:30:17
2022-04-29 19:03:29
Olga Gerber ANTARIS
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
17 ACCEPTED 2022-04-28 18:25:11
2022-04-28 16:14:54
Nikola Krok KOMANCH
  • 2x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 2x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
16 ACCEPTED 2022-04-28 18:25:08
2022-04-28 11:52:34
Krupowicz Kinga EXLIBRIS
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
15 ACCEPTED 2022-04-28 18:25:06
2022-04-27 19:31:36
Weronika Szumilas LUDWIK
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
14 ACCEPTED 2022-04-27 19:28:46
2022-04-27 19:21:40
Maria Bielewicz-Dubiec BRENDI
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
13 ACCEPTED 2022-04-27 19:28:43
2022-04-27 19:18:49
Anna Stach PRINCESSA
  • 1x 1/Debiuty/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 40 cm)
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
12 ACCEPTED 2022-04-27 19:28:37
2022-04-27 18:29:40
Ida Pysiak LEXUS 1
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
11 ACCEPTED 2022-04-27 19:28:35
2022-04-27 17:53:26
Martyna Witczak FIONA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
10 ACCEPTED 2022-04-29 08:41:41
2022-04-27 12:10:44
Patrycja Czaplewska SEVILLA MESNIL
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
9 ACCEPTED 2022-04-27 19:28:27
2022-04-26 23:01:13
Oliwia Rybowiak KARMEN
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
8 ACCEPTED 2022-04-27 19:28:24
2022-04-26 20:40:43
Maja Komar GREAT CAMP
  • 2x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
7 ACCEPTED 2022-04-27 19:28:19
2022-04-25 20:49:24
Julia Chmiel CARSA KAMA
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
6 ACCEPTED 2022-04-27 19:28:16
2022-04-25 15:34:29
Klaudia Szram ASTOR PZ
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
5 ACCEPTED 2022-04-27 19:28:13
2022-04-25 15:33:56
Klaudia Szram DEMMY
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
4 ACCEPTED 2022-04-27 19:28:10
2022-04-25 14:56:22
Martyna Liczycka PANAM
  • 1x 2/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (wys. do 60 cm)
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
3 ACCEPTED 2022-04-25 08:28:03
2022-04-24 14:53:08
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
2 ACCEPTED 2022-04-25 08:28:06
2022-04-24 14:52:57
Oliwia Przyborska PAVAROTTI
  • 1x 5/L/wzrastającego stopnia trudności (wys. do 100 cm)
1 ACCEPTED 2022-04-20 10:39:03
2022-04-19 15:48:10
Sylwia Gawlik EDELDRINI
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu (wys. do 80cm)
  • 1x 4/LL/zwykły art. 238.2.1(wys. do 90cm)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arendholz Ivonne Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2. Bajda Julia brak
2004 (J.)
38694/19
3. Bamber Ola Lucjanowe Ranczo Jeziorki
4. Bednarska Kalina JKS Patos
2005 (J.)
brak
5. Bielewicz-Dubiec Maria Stajnia Ikona Jeździectwa
2009 (JM.)
Brak
6. Biernacka Rozalia Taranty Gudzisz
2011 (Mł.)
brak
7. Błaszczynska Lilianna Rancho Drzecin
2007 (JM.)
brak
8. Bodmann Mia PSV Marxdorf e. V.
9. Borkowicz Zuzanna Lucjanowe Ranczo Jeziorki
brak
10. Brzemińska Amelia Stajnia Garyna w Jordanowie
2011 (Mł.)
brak
11. Burchardt Marcelina Demonic Horses
2009 (JM.)
brak
12. Chmiel Julia Prefekt Dolsko
2002 (MJ.)
O043562
13. Chodorowska Agata Taranty Gudzisz
2009 (JM.)
brak
14. Cieślak Łukasz Stajnia Opal Jaglisko
S
O014386
15. Cieślak Łukasz Stajnia Opal Jaglisko
S
brak
16. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
S
O021507
17. Damian Jessica Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
18. Damian Nikola Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
brak
19. Drozd Agnieszka Uczniowski klub jeździecki rancho Drzecin
2005 (J.)
O055217
20. Drozd Ewelina Rancho Drzecin
2005 (J.)
O055217
21. Fischer Sophie Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
22. Gawlik Sylwia Stajnia prywatna
2004 (J.)
brak
23. Gerber Olga Stajnia Ikona Jeździectwa
2007 (JM.)
Brak
24. Gotz Maja Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
25. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
brak
26. Hanke Johanna Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
27. Hanke Theresa Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
28. Henke Lena Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
29. Jarosz Karol Posadowskie TJ
2005 (J.)
O052931
30. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O054239
31. Kaethner Novalee Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
32. Kałużny Zbigniew Stajnia Opal Jaglisko
S
brak
33. Kamińska Zuzanna Stajnia Opal Jaglisko
2005 (J.)
BRAK
34. Karnabol Klaudia Jks Rafi
S
Brak
35. Kinga Krupowicz Brak
2006 (J.)
O056666
Brak
36. Kochan Karolina JKS ROBIR Chwalęcice
2009 (JM.)
brak
37. Komar Maja Klub Jeździecki Jolly Jumper
2007 (JM.)
brak
38. Konieczny Emanuel Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
S
Brak
39. Krasocka Hanna St. J Baborówko
S
O015075
40. Krok Nikola Jezdziecki Klub Sportowy Patos
2005 (J.)
brak
41. Kurkierewicz Zofia JKS Robir Chwalęcice
2004 (J.)
Brak
42. Lemieszek Hanna JKS Patos
brak
43. Lewandowska Patrycja Stajnia Opal Jaglisko
2010 (JM.)
brak
44. Lewaszkiewicz Aleksandra Brak
2008 (JM.)
Brak
45. Liczycka Martyna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2006 (J.)
O058963
46. Machaj Natalia btk
2006 (J.)
brak
47. Malczyk Milena brak
2007 (JM.)
brak
48. Mankiewicz Gabriela JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O034768
49. Marcinkiewicz Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
50. Michalak Mercedes Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
51. Michniewicz Hanna Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
brak
52. Mijalska Weronika Stajnia Master
2008 (JM.)
Brak
53. Mikołajczak Lena Rancho Drzecin
2009 (JM.)
O056650
54. Miśków Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
brak
55. Motłoszyńska Aleksandra Stajnia Garyna w Jordanowie
2007 (JM.)
Brak
56. Ostojska Inga Stajnia Opal Jaglisko
2007 (JM.)
O061715
57. Owczarek Lena Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2008 (JM.)
brak
58. Piekarska Zuza Stajnia Opal Jaglisko
2010 (JM.)
brak
59. Poplien Emily Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
60. Przyborska Oliwia bpk
2005 (J.)
brak
61. Pudrzyńska Lena JKS Patos
62. Pudrzyńska Lena bpk
2010 (JM.)
brak
63. Pysiak Ida Rancho Drzecin
2007 (JM.)
brak
64. Rakowska Amelia Brak
2011 (Mł.)
Brak
65. Rakowska Lena Brak
2012 (Mł.)
Brak
66. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
67. Rybowiak Oliwia UKS Rancho Drzecin
2001 (MJ.)
O026974
68. Schweitzer Emma Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
69. Sikorska Michalina Demonic Horses
2009 (JM.)
brak
70. Siwek Patrycja Stajnia Opal Jaglisko
2004 (J.)
O063865
71. Sobieraj Hanna JKS Patos
2009 (JM.)
brak
72. Specht Alina Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
73. Stach Anna Stajnia Ikona Jeździectwa
2011 (Mł.)
Brak
74. Świderski Wiktor Ranczo Drzecin
75. Szczepkowska Amelia Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2007 (JM.)
brak
76. Szram Klaudia UKS. RANCHO DRZECIN
S
O041731
77. Szumilas Weronika Stajnia Ikona Jeździectwa
S
Brak
78. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (MJ.)
O046903
79. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (J.)
O058618
80. Witczak Martyna Stajnia Ikona Jeździectwa
2003 (MJ.)
Brak
81. Wójcik Julia Demonic Horses
2008 (JM.)
brak
82. Zakrzewska Oliwia Taranty Gudzisz
2010 (JM.)
brak
83. Zamłynna Zuzanna JKS Patos
2005 (J.)
brak
84. Zdanowicz Antonina Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2009 (JM.)
Brak
85. Żok Nikola Lucjanowe Ranczo Jeziorki
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

44

ANTARIS HAFLINGER POL 2010 wałach jasnokasztanowata/156 F: Elite
M: Hauptstutbuch
Brak De427270167610
2.

69

AOSIK WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/160 F: Rulon
M: Alaska
Brak 6160076800673
3.

86

APOLLO QUARTER HORSE POL 2013 wałach kara/mk:151 F: MR Mercutio /
M: Alaska /
brak -
4.

88

ARAGON SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Galileusz
M: Afera
Brak 616009640018215
5.

33

ASTOR PZ Węgierski Koń Sportowy POL 2018 wałach gniada/170 F: Casper
M: Amélia
KO34212 348001184240110
6.

10

BACARY F:
M:
7.

15

BAD BOY SP POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Marovia
M: Britanika
brak 009670052407
8.

74

BARABASZ TYP SZLACHETNY POL 2005 wałach siwa/172 F: nn
M: nn
brak 616999680064805
9.

7

BEN JOHNSON F:
M:
10.

55

BLAENCRYMLYN RHYDIAN 83783 KUC WALIJSKI POL 2009 wałach kara/156 F: Blaencrymlyn Black Prince 70302
M: 109257 Hendreforgan Railway Romance
brak 826046010083783
11.

6

BLIND DATE F:
M:
12.

40

BRENDI TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz jasnokasztanowata/160 F: Attica
M: Bierka
Brak 616999640102709
13.

46

CARETANE ROSE Z ZANGERSHEIDE POL 2012 klacz gniada/176 F: Crown Z
M: Caretana Z
brak 056015Z55824412
14.

34

CARSA KAMA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Caretino Kama
M: Nonita
K028813 616009640084113
15.

61

CEES KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:125 F: Nn
M: Nn
Brak A0002236S
16.

56

CELLDORADO PB DSH POL 2014 wałach siwa/166 F: Cellestial / Cantus
M: Estelle Du Barbour / Diarado
Brak DE455878446014
17.

90

CHACAL TYP SZLACHETNY POL nieznana wałach gniada/mk:150 F: nieznany
M: nieznana
brak 616 999 68 10557 03
18.

11

COLLIN F:
M:
19.

5

CONDOR F:
M:
20.

32

DEMMY SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Czuwaj
M: Damanissa
Brak 826002150875665
21.

21

DIANA NN POL 2011 klacz siwa/165 F: -
M: -
K033872 616 999 68 00862 11
22.

29

EDELDRINI KWPN POL 2009 klacz gniada/167 F: Wodka HBC
M: Zeldrini
brak 528003200902501
23.

20

EDI WLKP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Rulon / Orkisz
M: Elma / Piko
K031503 616 00761 01663 16
24.

78

EMET MŁP POL 2009 Wałach siwa F: Cisoń / Czubaryk
M: Emet A / Emetyt
K027216 616006610095109
25.

42

EXLIBRIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 wałach gniada/165 F: Lascado
M: Eterna
K031739 616098200152064
26.

92

FAMA KUC POL 2004 k F:
M:
27.

77

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Kabaret
M: Finka
K022338 616013640106808
28.

37

FIONA MACKLENBURGER POL 2008 klacz jasnokasztanowata/163 F: Fabricio
M: Lola
Brak De42727071208
29.

72

FLEUR KWPN POL 2010 klacz kasztanowata/172 F: Lys.Rouge
M: Ziezo
K031589 528003201006879
30.

9

FLORENCE F:
M:
31.

49

GASPAR SP POL 27.05.2013 wałach gniada/163 F: Ekwador
M: Guadiana
Brak 616009680044513
32.

67

GOLDEN DREAM G SP POL 2013 wałach gniada/180 F: LOVE AFFAIR
M: GALLA G
KO27850 616009540085313
33.

83

GOLDEN GATE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz kasztanowata/162 cm F: Diar noir
M: Golden lady
Brak 616009610107014
34.

35

GREAT CAMP TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz kara/160 F: Campari M / Carprilli
M: Godzina / Dżentelmen
brak 616999680118209
35.

54

GRINGO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach kara/mk:153 F: Libero
M: Grafika
brak 616009670030315
36.

28

GULIWER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: nimmerdor I
M: genewa
616009670010012 616009670010012
37.

81

HORACY TYP KUC POL 2006 wałach jasnogniada/kuc:137 F: Szaman
M: Hortyna
brak 013610044606
38.

53

HUSARIA OLD POL 2011 klacz gniada/170 F: Ustinov
M: Havima
brak DE418180224711
39.

73

IRVING SP POL 2011 wałach gniada/162 F: Lombard
M: Ingrid
brak 616009610194111
40.

57

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
brak 616007610186717
41.

70

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
42.

2

JETTE F:
M:
43.

26

K-TAURYN T.P. POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Ważny / Chaber
M: Karina / Cantanis
brak 616999680113507
44.

58

KADRYL Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach gniada/kuc:135 F: Fikus
M: Kalina
Brak 616098200131292
45.

36

KARMEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 29.02.2012 klacz kara/176 F: Stilios
M: Kartagina
brak 616 009 58 0487212
46.

51

KLIWIA KUC WALIJSKI POL 2002 klacz siwa/kuc:139 F: Falk
M: Kirsten
Brak POL 013520075902
47.

43

KOMANCH SP POL 2015 wałach srokata/170 F: Person
M: Korsa
brak 616099610086415
48.

38

LEXUS 1 HOLSZTYŃSKA POL 2011 wałach inna/169 F: limbus
M: N-kithara
brak DE421000691711
49.

4

LOVIS KEY F:
M:
50.

80

LUCJAN NN POL 2008 Wałach gniada/kuc:120 F: nn
M: nn
brak 616999680115307
51.

41

LUDWIK SP POL 2016 klacz jasnokasztanowata/167 F: Aramir
M: Lambada
Brak 616009680006916
52.

47

LUX SP POL 2016 wałach kara/165 F: Rumianek
M: Lena
brak 616009680056316
53.

82

MADONNA GYPSY COB POL 2008 klacz srokata/kuc:145 F: nn
M: nn
brak 826068A00860222
54.

85

MAGIC BOY SP POL 2014 wałach kasztanowata/173 F: Ramirez
M: Mika
K029996 616098200131695
55.

71

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: P-Homar
M: Melba
K032800 616009610066515
56.

64

MILA SZLACHETNY POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: Grand Master
M: Majka
K033740 616999610018615
57.

62

NAPI KONIK POLSKI POL 2013 wałach kara/kuc:140 F: Hawer
M: Napiwoda
Brak Brak
58.

84

NEMEZIS LE VOLTAIRE WLKP POL 2014 klacz srokata/167 F: Le Voltaire /
M: Nita /
brak 61600740010814
59.

79

OKSO KONIK POLSKI POL 2014 Wałach inna/mk:140 F: Dudek P
M: Ostra
Brak 616011640006014
60.

12

PANAM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/168 F: Palermo / Paradiesfalter
M: Panama / Europ
K020190 POL009550008609
61.

68

PANISKO KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:136 F: Filutek / Flet
M: Parada / Pagada
brak 616013610298209
62.

89

PATOS TRAKEŃSKA POL 2011 wałach gniada/164 F: Ajbek
M: Premiera
brak 616 003 01 00858 11
63.

3

PAUL F:
M:
64.

30

PAVAROTTI SP POL 2007 wałach siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Paola / Landos
K021398 009640062707
65.

66

PEND KONIK POLSKI POL 2018 wałach bułana/kuc:135 F: Mozyr
M: Powojka
brak 616011640059918
66.

8

PHILEAS F:
M:
67.

25

PREZES TYP SZLACHETNY POL 2017 wałach siwa/kuc:153 F: Tycjan / Evento
M: Platyna /
brak 616999530082817
68.

48

PRINCES HUCUŁ POL 2017 klacz gniada/143 F: Piano( Goral)
M: Paraszka(ousor)
Brak 616012640029817
69.

39

PRINCESSA MALOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/160 F: Diabełek
M: Periba
Brak 006590039606
70.

93

QUO VADIS SP POL 2009 wałach gniada/158 F: Contendor /
M: Quick Style /
brak 6160092001609
71.

50

REWIA WLKP POL 2004 Klacz siwa/168 F: Książe/
M: Rabka/
brak POL007680073004
72.

75

ROSE OF NIGHT SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Le Voltaire
M: Randia
brak 616009680023112
73.

1

SANDY F:
M:
74.

17

SEVILLA MESNIL SP POL 2018 klacz siwa/170 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Soraja II/Coronado
brak brak
75.

91

TEYLA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz kara/175 F: nn
M: Tequila
brak 616 999 68 00819 11
76.

65

TYPHA NK KONIK POLSKI POL 2016 Klacz inna/mk:140 F: Nagaj P
M: Tyrozyna P
Brak 616011640022216
77.

27

WERAMON SO KONIK POLSKI POL 2018 wałach czerwonobułana/kuc:140cm F: Lotnik P
M: Weria
brak 616011610108718
78.

76

WICHER KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999520079011
79.

87

WILANDER TRAKEŃSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Elfado
M: Weni Loxley
brak 616007600212214
80.

63

ZEUS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/163 F: Nn
M: Nn
K033871 616999680117409
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajda Julia
brak
ARAGON (88)
2022-05-15
1
2022-05-15
Bednarska Kalina
JKS Patos
CHACAL (90)
2022-05-15
24
2022-05-15
1
Bielewicz-Dubiec Maria
Stajnia Ikona Jeździectwa
BRENDI (40)
2022-05-15
2022-05-15
Biernacka Rozalia
Taranty Gudzisz
PEND (66)
2022-05-15
22
2022-05-15
Błaszczynska Lilianna
Rancho Drzecin
BAD BOY (15)
2022-05-15
1
2022-05-15
Bodmann Mia
PSV Marxdorf e. V.
BACARY (10)
2022-05-15
1
2022-05-15
2
Borkowicz Zuzanna
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
LUCJAN (80)
2022-05-15
Brzemińska Amelia
Stajnia Garyna w Jordanowie
REWIA (50)
2022-05-15
1
Burchardt Marcelina
Demonic Horses
2022-05-15
21
2022-05-15
1
Chmiel Julia
Prefekt Dolsko
2022-05-15
1
2022-05-15
12
Chodorowska Agata
Taranty Gudzisz
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Cieślak Łukasz
Stajnia Opal Jaglisko
2022-05-15
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
2022-05-15
10
2022-05-15
HUSARIA (53)
2022-05-15
11
2022-05-15
16
Damian Jessica
Bez Przynależności Klubowej
2022-05-15
2022-05-15
8
Damian Nikola
Bez Przynależności Klubowej
MADONNA (82)
2022-05-15
Drozd Agnieszka
Uczniowski klub jeździecki rancho Drzecin
ZEUS (63)
2022-05-15
13
2022-05-15
4
Drozd Ewelina
Rancho Drzecin
DIANA (21)
2022-05-15
2
2022-05-15
Fischer Sophie
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Gawlik Sylwia
Stajnia prywatna
2022-05-15
7
2022-05-15
15
Gerber Olga
Stajnia Ikona Jeździectwa
ANTARIS (44)
2022-05-15
1
2022-05-15
31
Gotz Maja
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
SANDY (1)
2022-05-15
17
2022-05-15
18
Grzybowska Małgorzata
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
MEDUZA (71)
2022-05-15
2022-05-15
3
Hanke Johanna
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2022-05-15
33
2022-05-15
Hanke Theresa
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2022-05-15
19
2022-05-15
Henke Lena
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
COLLIN (11)
2022-05-15
8
2022-05-15
9
Jarosz Karol
Posadowskie TJ
PREZES (25)
2022-05-15
24
2022-05-15
16
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2022-05-15
10
Kaethner Novalee
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
PAUL (3)
2022-05-15
1
2022-05-15
24
Kałużny Zbigniew
Stajnia Opal Jaglisko
2022-05-15
14
2022-05-15
5
Kamińska Zuzanna
Stajnia Opal Jaglisko
2022-05-15
Karnabol Klaudia
Jks Rafi
GULIWER (28)
2022-05-15
5
Kinga Krupowicz
Brak
2022-05-15
18
2022-05-15
5
Kochan Karolina
JKS ROBIR Chwalęcice
2022-05-15
24
2022-05-15
1
Komar Maja
Klub Jeździecki Jolly Jumper
2022-05-15
24
2022-05-15
1
Konieczny Emanuel
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
AOSIK (69)
2022-05-15
2022-05-15
18
Krasocka Hanna
St. J Baborówko
2022-05-15
2
2022-05-15
Krok Nikola
Jezdziecki Klub Sportowy Patos
KOMANCH (43)
2022-05-15
2022-05-15
13
Kurkierewicz Zofia
JKS Robir Chwalęcice
IRVING (73)
2022-05-15
2022-05-15
Lemieszek Hanna
JKS Patos
HORACY (81)
2022-05-15
2022-05-15
1
Lewandowska Patrycja
Stajnia Opal Jaglisko
APOLLO (86)
2022-05-15
Lewaszkiewicz Aleksandra
Brak
NAPI (62)
2022-05-15
2022-05-15
19
Liczycka Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
PANAM (12)
2022-05-15
2022-05-15
Machaj Natalia
btk
GRINGO (54)
2022-05-15
1
2022-05-15
15
Malczyk Milena
brak
2022-05-15
12
2022-05-15
4
Mankiewicz Gabriela
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
MILA (64)
2022-05-15
2022-05-15
Marcinkiewicz Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
LUX (47)
2022-05-15
1
2022-05-15
3
PRINCES (48)
2022-05-15
20
2022-05-15
1
Michalak Mercedes
Bez Przynależności Klubowej
MADONNA (82)
2022-05-15
32
Michniewicz Hanna
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
GULIWER (28)
2022-05-15
6
Mijalska Weronika
Stajnia Master
GASPAR (49)
2022-05-15
2022-05-15
Mikołajczak Lena
Rancho Drzecin
2022-05-15
6
2022-05-15
Miśków Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2022-05-15
1
2022-05-15
Motłoszyńska Aleksandra
Stajnia Garyna w Jordanowie
REWIA (50)
2022-05-15
1
Ostojska Inga
Stajnia Opal Jaglisko
APOLLO (86)
2022-05-15
Owczarek Lena
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
WICHER (76)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Piekarska Zuza
Stajnia Opal Jaglisko
2022-05-15
1
Poplien Emily
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
2022-05-15
14
2022-05-15
12
Przyborska Oliwia
bpk
2022-05-15
6
Pudrzyńska Lena
JKS Patos
KLIWIA (51)
2022-05-15
13
2022-05-15
24
Pysiak Ida
Rancho Drzecin
LEXUS 1 (38)
2022-05-15
2022-05-15
Rakowska Amelia
Brak
CEES (61)
2022-05-15
16
2022-05-15
13
Rakowska Lena
Brak
KADRYL (58)
2022-05-15
2022-05-15
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
2022-05-15
3
FLEUR (72)
2022-05-15
7
2022-05-15
1
Rybowiak Oliwia
UKS Rancho Drzecin
KARMEN (36)
2022-05-15
17
2022-05-15
11
Schweitzer Emma
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
JETTE (2)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Sikorska Michalina
Demonic Horses
2022-05-15
1
2022-05-15
19
Siwek Patrycja
Stajnia Opal Jaglisko
2022-05-15
4
Sobieraj Hanna
JKS Patos
TEYLA (91)
2022-05-15
34
2022-05-15
1
Specht Alina
Ländlicher Reitverein Vierlinden 2021 e. V.
CONDOR (5)
2022-05-15
30
2022-05-15
17
Stach Anna
Stajnia Ikona Jeździectwa
2022-05-15
2022-05-15
Świderski Wiktor
Ranczo Drzecin
FAMA (92)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Szczepkowska Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
EMET (78)
2022-05-15
1
2022-05-15
13
Szram Klaudia
UKS. RANCHO DRZECIN
2022-05-15
11
2022-05-15
7
2022-05-15
2022-05-15
Szumilas Weronika
Stajnia Ikona Jeździectwa
LUDWIK (41)
2022-05-15
2022-05-15
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
EDI (20)
2022-05-15
10
2022-05-15
8
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2022-05-15
9
Witczak Martyna
Stajnia Ikona Jeździectwa
FIONA (37)
2022-05-15
35
2022-05-15
9
Wójcik Julia
Demonic Horses
PANISKO (68)
2022-05-15
1
2022-05-15
1
Zakrzewska Oliwia
Taranty Gudzisz
OKSO (79)
2022-05-15
13
2022-05-15
1
Zamłynna Zuzanna
JKS Patos
PATOS (89)
2022-05-15
2022-05-15
Zdanowicz Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
FIOŁEK (77)
2022-05-15
2022-05-15
1
Żok Nikola
Lucjanowe Ranczo Jeziorki
LUCJAN (80)
2022-05-15
1

Number of Riders: 85

Number of Horses: 80

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl