Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrys Amanda Łukasz Hałupka
2. Andrys Tadeusz Miłosz Tarka
3. Brambor Daria Przemysław Hartlieb
4. Cichocki Sebastian Dawid Gawroński
5. Czyż Paweł Rafał Paluch
6. Gawroński Dawid Sebastian Cichocki
7. Hartlieb Przemysław Daria Brambor
8. Jagielska-Pietruszka Magdalena Tadeusz Andrys
9. Kaczmarek Daniel Paweł Kaczmarek
10. Kaczmarek Jędrzej Krzysztof Kaczmarek
11. Kaczmarek Krzysztof Jędrzej Kaczmarek
12. Łatka Eugeniusz Bernadeta Łatka
13. Mańczak Jakub Michał Stawiński
14. Mańczak Tomasz Jakub Mańczak
15. Myszkowski Leszek Przemysław Myszkowski
16. Rimke Dominika Karolina Rimke
17. Rolla Bartosz Weronika Kowalewicz
18. Rolla Szymon Karolina Burchacka
19. Stawiński Michał Magdalena Plezia
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

5

AGAT/BOLERO/NELINO/LATOR K4 F:
M:
2.

4

AGAT/PASJONATA BOLERO K2 130 F:
M:
3.

18

AKSEL/LARY K2 125 F:
M:
4.

25

AQUA LUNA D1 140 F:
M:
5.

24

BANDZIOR/BEZYR K2 140 F:
M:
6.

8

BET / FENIKS K2 130 F:
M:
7.

10

BET/FENIKS/TIC TAC/FERITTA K4 F:
M:
8.

1

BIDON/BARCELONA D2 125 F:
M:
9.

16

BONITA ECHO/BAJER ECHO D2 125 F:
M:
10.

23

BRONEK / MYSZKA D2 140 F:
M:
11.

13

Grom/Wencja K2 130 F:
M:
12.

17

GROM/WENECJA/WARGA/WIKTORIA K4 F:
M:
13.

11

Karina / Komacz D2 130 F:
M:
14.

6

Kuba / Volvo K2 140 F:
M:
15.

19

LEGATO / PORTOS D2 125 F:
M:
16.

21

Malibu D1 125 F:
M:
17.

20

MIK D1 125 F:
M:
18.

22

NELA / SARA D2 140 F:
M:
19.

3

NELINO K1 130 F:
M:
20.

14

Nikson/Parduk D2 130 F:
M:
21.

12

PERŁA D1 125 F:
M:
22.

2

SONY / ROMARIO D2 125 F:
M:
23.

9

Tic Tac / Feritta K2 130 F:
M:
24.

7

VOLVO K1 140 F:
M:
25.

15

WARGA/WIKTORIA K2 130 F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrys Tadeusz
Miłosz Tarka
2022-05-08
3
2022-05-08
3
2022-05-08
4
Brambor Daria
Przemysław Hartlieb
2022-05-08
2
Cichocki Sebastian
Dawid Gawroński
2022-05-08
1
2022-05-08
3
2022-05-08
1
Czyż Paweł
Rafał Paluch
2022-05-08
6
Gawroński Dawid
Sebastian Cichocki
2022-05-08
1
2022-05-08
2
Hartlieb Przemysław
Daria Brambor
2022-05-08
2
2022-05-08
1
Jagielska-Pietruszka Magdalena
Tadeusz Andrys
2022-05-08
3
Kaczmarek Daniel
Paweł Kaczmarek
2022-05-08
8
Kaczmarek Jędrzej
Krzysztof Kaczmarek
2022-05-08
1
Kaczmarek Krzysztof
Jędrzej Kaczmarek
2022-05-08
7
Mańczak Jakub
Michał Stawiński
2022-05-08
5
Rimke Dominika
Karolina Rimke
2022-05-08
6
2022-05-08
4
2022-05-08
2
Rolla Bartosz
Weronika Kowalewicz
2022-05-08
4
Rolla Szymon
Karolina Burchacka
2022-05-08
5
Stawiński Michał
Magdalena Plezia
2022-05-08
1
2022-05-08
2
2022-05-08
3

Number of Riders: 19

Number of Horses: 25

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl