Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-A Towarzyskie zawody w ujeżdżeniu : juniorzy i seniorzy
Poznań - Hipodrom Wola, 26 lutego 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
59 ACCEPTED 2022-02-23 08:26:28
2022-02-23 08:06:41
Nicole Sochacka GIULIA
  • 2x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
58 ACCEPTED 2022-02-23 08:06:33
2022-02-23 08:06:10
Jagoda Jeske ARGO
  • 2x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
57 ACCEPTED 2022-02-23 08:06:05
2022-02-23 08:05:39
Olga Jeske MAJA
  • 2x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
56 ACCEPTED 2022-02-23 08:06:02
2022-02-22 22:27:15
Marta Hellwich NORKA
  • 1x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
55 ACCEPTED 2022-02-23 15:12:13
2022-02-22 19:45:58
Anna Wieczorkiewicz PROXIMO P
  • 2x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
54 ACCEPTED 2022-02-22 17:06:24
2022-02-22 16:58:57
Julia Wylegała ORJEV
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
53 ACCEPTED 2022-02-21 21:17:01
2022-02-21 21:06:58
Dorota Tyszkiewicz T-CHANNEL
  • 2x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
52 ACCEPTED 2022-02-21 19:34:32
2022-02-21 19:26:08
Maria Żuchowska-Wiśniewska KARLO - RICARDO
  • 2x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
51 ACCEPTED 2022-02-21 18:30:04
2022-02-21 18:26:02
Iga Kazecka LEWIATAN
  • 1x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
50 ACCEPTED 2022-02-25 08:56:50
2022-02-21 13:22:26
Zuzanna Lis SEPTIMO
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
49 ACCEPTED 2022-02-24 11:45:39
2022-02-21 10:35:19
Weronika Szczepaniak GOLD
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
48 ACCEPTED 2022-02-24 11:45:49
2022-02-21 10:34:19
Weronika Szczepaniak GOLD Q-1
  • 1x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
47 ACCEPTED 2022-02-21 10:15:53
2022-02-21 10:04:15
Julia Wrzesińska SARDENIA
  • 1x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
46 ACCEPTED 2022-02-20 18:30:28
2022-02-20 18:25:34
Kinga Matusik MOMENT
  • 1x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
45 ACCEPTED 2022-02-20 18:13:11
2022-02-20 17:57:35
Agnieszka Adamczak RON DRACO
  • 1x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
44 ACCEPTED 2022-02-20 13:04:24
2022-02-20 12:15:19
Nina Malicka CZANDRA
  • 2x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
43 ACCEPTED 2022-02-20 13:04:22
2022-02-20 11:50:54
Agnieszka Kaczmarek LITTLE ART
  • 1x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
42 ACCEPTED 2022-02-19 21:51:33
2022-02-19 20:04:51
Aleksandra Kaczmarek KORA
  • 2x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
41 ACCEPTED 2022-02-19 21:51:30
2022-02-19 19:38:45
Marta Roszkiewicz-Heizer CHARDONNAY
  • 2x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
40 ACCEPTED 2022-02-19 08:33:44
2022-02-18 22:41:16
Natalia Matusik JOKER
  • 1x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
39 ACCEPTED 2022-02-18 15:44:46
2022-02-18 10:52:29
Julia Klonowska VALENTINO
  • 2x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
38 ACCEPTED 2022-02-18 15:44:37
2022-02-18 10:51:32
Katarzyna Wosik ROSALY
  • 2x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
37 ACCEPTED 2022-02-17 16:08:44
2022-02-17 16:02:10
Wiktoria Bojzan WIDLIK
  • 1x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
36 ACCEPTED 2022-02-16 13:53:25
2022-02-16 13:50:39
Halina Kosakowska BOURBON
  • 2x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
35 ACCEPTED 2022-02-16 13:53:23
2022-02-16 13:49:25
Alina Dziamska OKARYNA DZ
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
34 ACCEPTED 2022-02-15 20:09:28
2022-02-15 19:47:44
Amelia Latecka LEXY SKW
  • 2x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
33 ACCEPTED 2022-02-15 10:07:58
2022-02-15 10:03:45
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
32 ACCEPTED 2022-02-14 08:56:16
2022-02-14 08:13:58
Maria Rosa URWIS
  • 2x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
31 ACCEPTED 2022-02-13 09:22:37
2022-02-13 09:20:31
Julianna Przybyła FOTON
  • 1x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
30 ACCEPTED 2022-02-13 09:22:35
2022-02-13 09:19:57
Julianna Przybyła FRANCHESCA
  • 1x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
29 ACCEPTED 2022-02-13 09:22:33
2022-02-12 18:33:12
Antonina Benrot APOLLO
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
28 ACCEPTED 2022-02-11 20:19:26
2022-02-11 19:08:25
Honorata Radomska HIS MAJESTY
  • 2x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
27 ACCEPTED 2022-02-10 09:09:22
2022-02-10 08:51:48
Dominika Nawrocka KIRA
  • 2x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
26 ACCEPTED 2022-02-10 09:09:18
2022-02-10 03:59:40
Julia Rochatka SOKRATES
  • 2x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
25 ACCEPTED 2022-02-10 09:09:13
2022-02-10 03:58:40
Celina Urbanowicz LAUREANO
  • 1x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
24 ACCEPTED 2022-02-10 09:09:11
2022-02-09 21:55:52
Aurelia Masłek MIGOTKA
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
23 ACCEPTED 2022-02-21 13:13:20
2022-02-09 19:41:27
Wiktoria Puz FABER
  • 1x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
22 ACCEPTED 2022-02-10 09:09:05
2022-02-09 07:53:06
Cristina Sychel MIGOTKA
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
21 ACCEPTED 2022-02-09 08:52:16
2022-02-08 17:59:03
Linda Sikorski ZEFIR
  • 2x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
20 ACCEPTED 2022-02-09 08:52:13
2022-02-08 15:46:18
Kamila Hamerlinska SARAGOS
  • 2x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
19 ACCEPTED 2022-02-06 19:57:15
2022-02-05 20:11:29
Julita Domagalska MELISSE
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
18 ACCEPTED 2022-02-06 19:57:05
2022-02-05 20:10:53
Natalia Sinkiewicz DONNA NAVONNA
  • 2x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
17 ACCEPTED 2022-02-06 19:57:02
2022-02-05 20:10:22
Agata Skrzypczak BUBA
  • 2x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
16 ACCEPTED 2022-02-05 10:29:41
2022-02-04 14:28:00
Marta Szpotek APOLLO
  • 1x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
15 ACCEPTED 2022-02-25 08:56:04
2022-02-03 16:01:38
Marta Wesołowska-Gronek HERR GALLI
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
14 ACCEPTED 2022-02-03 16:53:25
2022-02-03 15:59:43
Zuzanna Lis HERR GALLI
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
13 ACCEPTED 2022-02-21 14:25:32
2022-02-02 20:26:06
Ilona Lewkowicz SEPTIMO
  • 1x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
12 ACCEPTED 2022-02-01 21:31:54
2022-01-31 22:51:52
Aleksandra Deskur OLIMPIC LADY
  • 1x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
11 ACCEPTED 2022-02-23 12:51:17
2022-01-29 20:06:10
Magdalena Perz ODYSEUSZ
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
10 ACCEPTED 2022-02-23 12:52:07
2022-01-28 17:17:08
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
9 ACCEPTED 2022-01-29 20:42:28
2022-01-28 12:13:18
Weronika Gumienna CHAMPION DE FALC
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
8 ACCEPTED 2022-01-29 20:42:22
2022-01-28 09:15:36
Zuzanna Mielcarek OLIMPIC LADY
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
7 ACCEPTED 2022-01-29 20:42:18
2022-01-25 10:24:28
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
6 ACCEPTED 2022-01-29 20:42:16
2022-01-25 08:56:10
Marika Gorgolewska BAYA
  • 1x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
5 ACCEPTED 2022-01-29 20:42:13
2022-01-23 10:54:55
Oliwia Włodarek KIELSHOOP MARY ANN (MERY)
  • 1x 1J/L-1/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
  • 1x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
4 ACCEPTED 2022-01-19 17:49:33
2022-01-19 15:49:18
Amelia Salbach JELLY PET
  • 2x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
3 ACCEPTED 2022-01-19 17:49:29
2022-01-18 22:44:44
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 4R/L-2/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
2 ACCEPTED 2022-01-18 20:12:22
2022-01-18 19:06:12
Michał Idzikowski MANTA- J
  • 2x 3R/L-1/20 x 60 : seniorzy (zawodnicy od 19 lat rocznikowo)
1 PRE-APPROVED 2022-01-18 20:12:18
2022-01-18 19:02:51
Lena Borowczak HEROS
  • 2x 2J/L-2/20 x 60 : juniorzy (zawodnicy do 18 lat rocznikowo)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
3. Benrot Antonina bpk
2009 (JM.)
brak
4. Bojzan Wiktoria LKS Cwał
S
O054634
5. Borowczak Lena Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
6. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
7. Deskur Aleksandra Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2005 (J.)
brak
8. Domagalska Julita LKS Cwał
S
O017695
9. Dziamska Alina KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O051920
10. Gorgolewska Marika bpk
S
brak
11. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O035165
12. Hamerlinska Kamila Brak
S
Brak
13. Hellwich Marta Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
S
Brak
14. Idzikowski Michał Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
15. Jeske Jagoda K.J. RUNOWO
2009 (JM.)
BRAK
16. Jeske Olga K.J. Runowo
2007 (JM.)
O060482
17. Kaczmarek Agnieszka bpk
S
brak
18. Kaczmarek Aleksandra bpk
2010 (JM.)
brak
19. Kazecka Iga Bpk
2004 (J.)
Brak
20. Klonowska Julia Bpk
S
Brak
21. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
22. Latecka Amelia Stajnia Kalahari
2007 (JM.)
Brak
23. Lewkowicz Ilona Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
S
Brak
24. Lis Zuzanna Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
S
Brak
25. Malicka Nina bpk
2008 (JM.)
brak
26. Masłek Aurelia KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
O067740
27. Matusik Kinga Kocialkowa górka
2004 (J.)
Brak
28. Matusik Natalia Kociałkowa Górka
2005 (J.)
brak
29. Mielcarek Zuzanna Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2005 (J.)
O052782
30. Nawrocka Dominika Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2001 (MJ.)
brak
31. Perz Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O052714
32. Przybyła Julianna LKS Cwał Poznań
2009 (JM.)
brak
33. Przybyła Julianna LKS CWAŁ POZNAŃ
2009 (JM.)
O067248 LZPZJ/2087/21
34. Puz Wiktoria Brak
2001 (MJ.)
Brak
35. Radomska Honorata Bpk
2006 (J.)
O057700
36. Rochatka Julia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O045307
37. Rosa Maria JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
-
38. Roszkiewicz-Heizer Marta SJ Kunowo
S
LZRWZJ/4888/21
39. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (MJ.)
brak
40. Sikorski Linda Bez naleznosci klubowej
S
None
41. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał
S
O021179
42. Skrzypczak Agata LKS Cwał
2008 (JM.)
O065927
43. Sochacka Nicole KJ Runowo
2006 (J.)
brak
44. Sychel Cristina KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
Brak
45. Szczepaniak Weronika Bpk
S
brak
46. Szpotek Marta Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2006 (J.)
Brak
47. Tyszkiewicz Dorota Brak
S
O012948
48. Undrych Zofia LKS Cwał
2004 (J.)
O041413
49. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
O063171
50. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
51. Wesołowska-Gronek Marta Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
S
Brak
52. Wieczorkiewicz Anna KJ Equarius
S
003276
53. Włodarek Oliwia KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
brak
54. Wosik Katarzyna KJ Golden Dream
S
O019313
55. Wrzesińska Julia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
56. Wylegała Julia Stajnia Raduszyn
2004 (J.)
Brak
57. Żuchowska-Wiśniewska Maria BPK
S
0011264
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

8

APOLLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach siwa/166 F: 21 GWŁ Louis
M: Afrodyta
brak 11825
2.

65

ARGO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/165 F: CHOMSK
M: ASTRA
BRAK 616999610098811
3.

24

BAYA SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Mywill
M: Basia
brak -
4.

44

BOURBON WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach ciemnokasztanowata/174 cm F: Bon Coeur
M: Barodia
brak 616007610054517
5.

29

BUBA KUC POL 2012 wałach myszata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K033257 616999610225812
6.

27

CHAMPION DE FALC KUC POL 2017 wałach siwa/kuc:153 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Chealsima / Chelsea London
K032265 616013520037417
7.

49

CHARDONNAY HAN POL 2017 wałach gniada/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Fly Hawai / Fly High / Airport
K032745 DE431316709417
8.

52

CZANDRA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
brak 616999690192507
9.

30

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
10.

21

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
11.

10

FABER Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2017 wałach gniada/170 F: Arctic
M: Fonara
Brak 616009570042017
12.

39

FOTON SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Clavius / Caretino
M: Franchesca / Fundament
K025530 616009610173513
13.

38

FRANCHESCA OLDENBURG POL 1996 klacz gniada/167 F: Fundament
M: Boxberg Cindy
06371 06371
14.

66

GIULIA Deutsches Sportpferd POL 2008 klacz kasztanowata/170 F: Dream Rubin
M: Gracy
brak DE 455-8700687-08
15.

57

GOLD Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: Gold Quarterback
M: Gwiazda Hit
K028769 POL 616009610019916
16.

56

GOLD Q-1 Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/169 F: Gold Quarterback
M: Grenada
K028770 POL 616009610019716
17.

3

HAGRID SP POL 2012 wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Haga I / Czad
K031068 616009610010912
18.

19

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:143 F: Herkules B /
M: Werwa /
brak 616013610149916
19.

7

HERR GALLI SP POL 2001 wałach skarogniada/175 F: NN
M: NN
Brak POL 999 61 11272 01
20.

37

HIS MAJESTY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/160 F: -
M: -
- -
21.

22

JELLY PET Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Tipsy's Pet /
M: Jaruga- WM /
brak DE455558721117
22.

48

JOKER WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/mk:147 F: EL-ZO
M: JULKA HS
Brak 616007640089017
23.

25

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 mare chestnut/168 F: Idem d'Azur / Landwind
M: Tonacly / Monaco
K030080 0560076L9XJ2
24.

59

KARLO - RICARDO WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/164 F: CHLEB
M: KAMIENNA
brak 616007610075917
25.

23

KIELSHOOP MARY ANN (MERY) KUC WALIJSKI NED 2007 klacz inna/kuc:120 F: Vlonderzicht's Harm /
M: Kielshoop Maribelle /
brak -
26.

36

KIRA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/165 F: Cottonclub
M: Karia
brak POL 007610103407
27.

50

KORA TYP SZLACHETNY POL 2003 klacz gniada/162 F: NN
M: NN
brak POL999570219303
28.

34

LAUREANO KWPN POL 2016 wałach gniada/169 F: Grand Galaxy Win
M: Blink
K030855 528003201607805
29.

58

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach ciemnogniada/kuc:- F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
30.

41

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
31.

42

LEXY SKW MAŁY KOŃ POL 2014 klacz kasztanowata/mk:137 F: Brak
M: Brak
Brak 616999530245414
32.

51

LITTLE ART WESTF GER 2010 wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III
M: Cuntints
K023002 DE441411589010
33.

64

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
34.

20

MANTA- J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: Corrado Son
M: Mailunds Claudia
Brak 616 009 61 00853 14
35.

31

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
36.

9

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:100 F: Bardi / Esis
M: Maura / Jantar
brak 616013530323610
37.

54

MOMENT ŚLĄSKA POL 2008 wałach kara/168 F: Bohun
M: Mamona
008690016108 K026364
38.

63

NORKA SP POL 16.04.2008 klacz siwa/166 F: Krater
M: Nastazja
brak 616009640090108
39.

4

ODYSEUSZ SP POL 2007 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Domingo/ Top Dark Dream
M: Obia/Bienis
K011922 N
40.

43

OKARYNA DZ SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Carlos DZ / Cantus
M: Olimpiada / Gasparone
K027297 616098200149985
41.

26

OLIMPIC LADY SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Faust Z
M: Oklahoma
brak 616009610110709
42.

28

OLIMPIC LADY SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Faust Z
M: Oklahoma
brak 616009610110709
43.

62

ORJEV SP POL 2000 wałach gniada/160 F: Nurjev
M: Olsza
Brak POL 009 61 11372 00
44.

18

PROXIMO P SP POL 2014 wałach kara/170 F: Ron William
M: Pilgrim Star
00 00
45.

53

RON DRACO SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Ron William
M: Ruletka
K030790 616009610060917
46.

46

ROSALY OLDENBURSKA POL 2012 klacz skarogniada/175 F: Hotline
M: Roxane
K029183 DE433330465112
47.

32

SARAGOS SP POL 2015 wałach kara/160 F: Poker
M: Sowa
Brak 616009610106415
48.

55

SARDENIA Pełna Krew Angielska POL 2006 klacz gniada/- F: Manhattan Project
M: Skarga
Brak POL060000004047
49.

6

SEPTIMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach skarogniada/- F: Sergio
M: Salsa
Brak 616009580294611
50.

35

SOKRATES M POL 2013 wałach gniada/167 F: Huzar
M: Simena
K023084 616006570034013
51.

60

T-CHANNEL WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/168 F: Brandon
M: Tancerka
Brak 616007610160910
52.

40

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
53.

47

VALENTINO KWPN POL 2002 wałach ciemnogniada/163 F: Ronaldo
M: Olanta
Brak -
54.

45

WIDLIK Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2015 ogier kara/175 F: Eloquent trk
M: Wiewiórka wlkp Hamlet Go trk
K029542 616007600198015
55.

33

ZEFIR TYP SZLACHETNY POL 2011 gelding other/kuc:1,60 F: NN
M: NN
None 6169996400480
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2022-02-26
3
2022-02-26
1
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (21)
2022-02-26
3
Benrot Antonina
bpk
APOLLO (8)
2022-02-26
13
Bojzan Wiktoria
LKS Cwał
WIDLIK (45)
2022-02-26
2
Borowczak Lena
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (19)
2022-02-26
16
2022-02-26
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
LEXUS (41)
2022-02-26
4
Deskur Aleksandra
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2022-02-26
7
Domagalska Julita
LKS Cwał
MELISSE (31)
2022-02-26
14
Dziamska Alina
KS Jumping Events Poznań
2022-02-26
6
Gorgolewska Marika
bpk
BAYA (24)
2022-02-26
15
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-02-26
4
Hamerlinska Kamila
Brak
SARAGOS (32)
2022-02-26
5
2022-02-26
Hellwich Marta
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
NORKA (63)
2022-02-26
12
Jeske Jagoda
K.J. RUNOWO
ARGO (65)
2022-02-26
2022-02-26
Jeske Olga
K.J. Runowo
MAJA (64)
2022-02-26
15
2022-02-26
Kaczmarek Agnieszka
bpk
2022-02-26
4
2022-02-26
8
Kaczmarek Aleksandra
bpk
KORA (50)
2022-02-26
2022-02-26
Kazecka Iga
Bpk
2022-02-26
6
2022-02-26
8
Klonowska Julia
Bpk
2022-02-26
2022-02-26
11
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
BOURBON (44)
2022-02-26
7
2022-02-26
Latecka Amelia
Stajnia Kalahari
2022-02-26
13
2022-02-26
Lewkowicz Ilona
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2022-02-26
10
Lis Zuzanna
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2022-02-26
15
2022-02-26
4
Malicka Nina
bpk
CZANDRA (52)
2022-02-26
9
2022-02-26
Masłek Aurelia
KJ Stajnia Nowina
2022-02-26
15
Matusik Kinga
Kocialkowa górka
MOMENT (54)
2022-02-26
10
2022-02-26
9
Matusik Natalia
Kociałkowa Górka
JOKER (48)
2022-02-26
11
2022-02-26
14
Mielcarek Zuzanna
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
2022-02-26
11
Nawrocka Dominika
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
KIRA (36)
2022-02-26
14
2022-02-26
Perz Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-02-26
6
Przybyła Julianna
LKS Cwał Poznań
2022-02-26
1
Przybyła Julianna
LKS CWAŁ POZNAŃ
FOTON (39)
2022-02-26
3
2022-02-26
2
Puz Wiktoria
Brak
FABER (10)
2022-02-26
13
2022-02-26
17
Radomska Honorata
Bpk
2022-02-26
4
2022-02-26
Rochatka Julia
JUKS Abakus Kaczyna
2022-02-26
2022-02-26
12
Rosa Maria
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (40)
2022-02-26
14
2022-02-26
Roszkiewicz-Heizer Marta
SJ Kunowo
2022-02-26
8
2022-02-26
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-02-26
5
2022-02-26
Sikorski Linda
Bez naleznosci klubowej
ZEFIR (33)
2022-02-26
6
2022-02-26
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał
2022-02-26
10
2022-02-26
Skrzypczak Agata
LKS Cwał
BUBA (29)
2022-02-26
11
2022-02-26
Sochacka Nicole
KJ Runowo
GIULIA (66)
2022-02-26
5
2022-02-26
Sychel Cristina
KJ Stajnia Nowina
2022-02-26
17
Szczepaniak Weronika
Bpk
2022-02-26
9
GOLD (57)
2022-02-26
9
Szpotek Marta
Ośrodek szkolenia jeździeckiego Goraj
APOLLO (8)
2022-02-26
8
Tyszkiewicz Dorota
Brak
2022-02-26
2022-02-26
Undrych Zofia
LKS Cwał
2022-02-26
1
2022-02-26
3
Urbańczyk Anita
KJ Podkowa Gruszczyn
HAGRID (3)
2022-02-26
13
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
2022-02-26
1
2022-02-26
2
Wesołowska-Gronek Marta
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2022-02-26
11
Wieczorkiewicz Anna
KJ Equarius
2022-02-26
6
2022-02-26
Włodarek Oliwia
KJ Stajnia Nowina
2022-02-26
2
2022-02-26
10
Wosik Katarzyna
KJ Golden Dream
ROSALY (46)
2022-02-26
2022-02-26
Wrzesińska Julia
Bez Przynależności Klubowej
2022-02-26
11
2022-02-26
18
Wylegała Julia
Stajnia Raduszyn
ORJEV (62)
2022-02-26
7
Żuchowska-Wiśniewska Maria
BPK
2022-02-26
16
2022-02-26

Number of Riders: 57

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl