Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 19 lutego 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
90 ACCEPTED 2022-02-18 15:34:11
2022-02-18 15:34:11
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 2x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
89 ACCEPTED 2022-02-18 15:30:55
2022-02-18 15:30:55
Tomasz Goszczyński CHARLTON
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
88 ACCEPTED 2022-02-18 11:54:22
2022-02-18 11:54:22
Sławomir Klóska CORENTELLA PS
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-02-18 11:53:31
2022-02-18 11:53:31
Sławomir Klóska BRIETTA
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-02-18 11:51:08
2022-02-18 11:50:18
Natalia Bosacka RAVEN
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
85 ACCEPTED 2022-02-17 19:48:43
2022-02-17 19:47:56
Emilia Ograbek WENDY
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
84 ACCEPTED 2022-02-17 19:48:41
2022-02-17 19:47:18
Jerzy Ograbek MOHITO
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-02-17 13:44:53
2022-02-17 13:44:53
Robert Polaszek DORO-S
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-02-17 13:44:14
2022-02-17 13:44:14
Zuzanna Polaszek KARNAVAL HDH
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-02-16 20:38:18
2022-02-16 20:36:59
Nicole Hildebrańska QUADRO
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2022-02-16 20:19:24
2022-02-16 20:18:28
Maria Kosmalewicz PRIMO PERFECT NF
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-02-16 18:35:08
2022-02-16 18:01:56
Marcin Nowak LAKI
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2022-02-16 16:41:14
2022-02-16 16:40:58
Lena Zielińska EROZJA
  • 2x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2022-02-16 16:41:11
2022-02-16 16:40:22
Laura Zielińska HOKS PK
  • 2x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2022-02-16 16:31:16
2022-02-16 16:30:37
Kinga Nosek MIRON
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
75 ACCEPTED 2022-02-16 16:20:43
2022-02-16 16:19:12
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
74 ACCEPTED 2022-02-16 15:24:10
2022-02-16 15:22:56
Aleksandra Rucińska LEWIATAN
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
73 ACCEPTED 2022-02-16 13:48:33
2022-02-16 13:44:29
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2022-02-16 12:46:46
2022-02-16 12:38:32
Martyna Wojciechowska R-FOOD ARTO A-Z
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
71 ACCEPTED 2022-02-16 12:46:39
2022-02-16 12:35:34
Zofia Wartecka GALA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
70 ACCEPTED 2022-02-16 11:45:16
2022-02-16 11:43:57
Maria Kulik CETYNIAN
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ACCEPTED 2022-02-16 07:30:45
2022-02-16 07:17:39
Wojciech Dahlke ITOT
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-02-16 07:30:42
2022-02-16 07:17:16
Wojciech Dahlke ULISE
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-02-16 07:30:39
2022-02-15 22:02:10
Marta Burzyńska KILLINA ROISIN
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
66 ACCEPTED 2022-02-16 07:30:37
2022-02-15 21:57:22
Marta Mamys HOUNDSWOOD JUNE
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2022-02-16 07:30:34
2022-02-15 21:56:21
Liliana Nowaczyk MELANIE
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2022-02-16 07:30:31
2022-02-15 21:53:31
Zuzanna Sołtysiak BIRMA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
63 ACCEPTED 2022-02-16 07:30:28
2022-02-15 21:50:28
Anastazja Braun BOOLEY BLUE MOON
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2022-02-16 07:30:23
2022-02-15 21:48:02
Natalia Łukaszewska MORITZ
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
61 ACCEPTED 2022-02-15 21:21:35
2022-02-15 21:06:30
Nina Czyżewska LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
60 ACCEPTED 2022-02-15 19:41:44
2022-02-15 19:23:17
Katarzyna Konieczna S-PEDRO
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
59 ACCEPTED 2022-02-15 18:02:32
2022-02-15 18:00:26
Zuzanna Kaczmarek BEL DIOR
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2022-02-15 18:02:30
2022-02-15 17:59:10
Natalia Łucka FOKUS
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
57 ACCEPTED 2022-02-15 16:42:28
2022-02-15 16:39:35
Marta Szczepankiewicz KRAJKA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-02-15 13:45:40
2022-02-15 13:43:14
Natalia Tabaczka SUMMER LEE
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-02-15 13:45:38
2022-02-15 13:42:44
Zuzanna Fabiś SUMMER LEE
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2022-02-16 12:46:35
2022-02-15 13:42:05
Amelia Goździewicz RÓŻA
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ACCEPTED 2022-02-15 11:10:57
2022-02-15 11:07:02
Zofia Wnęk CARLA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ACCEPTED 2022-02-15 11:10:51
2022-02-15 11:06:39
Agata Michałowska FILON
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
51 ACCEPTED 2022-02-15 11:10:49
2022-02-15 11:04:50
Julianna Gatniejewska Z-PRIMA APRILIS
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
50 ACCEPTED 2022-02-15 11:10:45
2022-02-15 11:04:30
Gabriela Dworczak PRETTY YAKARI
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
49 ACCEPTED 2022-02-15 11:10:42
2022-02-15 11:04:18
Gabriela Demut HEROS
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
48 ACCEPTED 2022-02-15 11:10:39
2022-02-15 11:03:53
Julia Borkiewiecz NEL B
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
47 ACCEPTED 2022-02-15 10:06:27
2022-02-15 10:05:15
Mia Krol KARMELEK
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2022-02-15 07:20:00
2022-02-15 00:52:45
Maria Kuraszkiewicz TICANOS
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2022-02-16 09:46:07
2022-02-15 00:51:54
Nina Cieślińska BERGAMO
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2022-02-15 07:19:55
2022-02-14 22:28:44
Agnieszka Kaczmarek LITTLE ART
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2022-02-14 19:20:21
2022-02-14 19:12:57
Julia Bruska PEPE 344
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2022-02-14 18:19:07
2022-02-14 18:10:58
Nina Malicka CZANDRA
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2022-02-14 18:19:05
2022-02-14 18:10:34
Kalina Tomaszewska JAVA
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-02-14 18:03:29
2022-02-14 18:00:21
Honorata Radomska HIS MAJESTY
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2022-02-14 12:37:16
2022-02-14 12:22:36
Oliwia Miszczak PICASSO
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-02-14 11:30:38
2022-02-14 11:16:23
Martyna Szott WARKA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ACCEPTED 2022-02-14 10:14:23
2022-02-14 10:08:53
Jan Mossakowski QUAERO ZR Z
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ACCEPTED 2022-02-14 08:55:56
2022-02-14 08:48:33
Natalia Siwiec HAWENA
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-02-14 07:06:30
2022-02-13 21:06:42
Gaja Bromberek KORIDA-P
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ACCEPTED 2022-02-13 20:08:42
2022-02-13 20:03:21
Maria Stempska RENESME
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2022-02-13 20:08:33
2022-02-13 19:34:22
Matylda Podhorecka VINCI
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ACCEPTED 2022-02-13 18:59:02
2022-02-13 18:55:43
Julka Wilczak HAMLET
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
31 ACCEPTED 2022-02-13 18:59:00
2022-02-13 18:49:19
Dżesika Grześkowiak LEONEK
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2022-02-13 18:58:58
2022-02-13 18:42:16
Roksana Gąda MIRAŻ
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-02-13 17:43:07
2022-02-13 16:36:55
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-02-12 14:50:36
2022-02-12 14:00:32
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-02-12 14:50:34
2022-02-12 14:00:09
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-02-12 14:50:32
2022-02-12 13:11:20
Laura Mieduszewska ARMIN
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
25 ACCEPTED 2022-02-12 14:50:29
2022-02-12 13:09:11
Zuzanna Fietz DRAGO
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2022-02-09 08:43:41
2022-02-08 22:09:18
Liwia Wiewiórka FENIKS
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
23 ACCEPTED 2022-02-09 08:43:39
2022-02-08 22:08:41
Jagoda Jeske ARGO
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
22 ACCEPTED 2022-02-09 08:43:36
2022-02-08 22:08:02
Olga Jeske MAJA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-02-09 08:43:33
2022-02-08 22:05:29
Nikola Kalupa ELVIS
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
20 ACCEPTED 2022-02-08 16:40:53
2022-02-08 16:37:19
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2022-02-08 16:40:50
2022-02-08 16:37:01
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-02-08 16:40:47
2022-02-08 13:53:22
Tatiana Zaworska BEQUICK
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-02-08 08:55:33
2022-02-07 23:08:19
Katarzyna Czajkowska SHERIDAN
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-02-08 08:55:31
2022-02-07 23:07:40
Katarzyna Czajkowska BONDŻOLILA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-02-07 16:54:51
2022-02-07 16:47:24
Barbara Arendt NOSAL
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ACCEPTED 2022-02-07 16:54:49
2022-02-07 16:02:15
Hanna Pszkit PASJONATA NADIA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2022-02-07 16:54:44
2022-02-07 13:50:46
Agata Gidaszewska CADIFOR CHARLOTTE
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-02-07 08:43:24
2022-02-06 20:09:35
Marika Roszak QUINO15
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ACCEPTED 2022-02-07 08:43:23
2022-02-06 20:08:30
Agata Przybył QUINO15
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2022-02-14 18:03:24
2022-02-06 19:54:08
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-02-14 18:03:20
2022-02-06 19:53:52
Marika Roszak GLOSA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2022-02-06 19:55:59
2022-02-06 19:53:37
Maja Kulwas KARINO
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2022-02-06 19:55:53
2022-02-06 19:53:22
Paulina Sówka KARINO
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
6 ACCEPTED 2022-02-06 19:55:51
2022-02-06 19:47:23
Nadia Liske Machado ZAAKI
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2022-02-06 19:55:48
2022-02-06 19:47:04
Amelia Salbach JELLY PET
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-02-06 19:55:45
2022-02-06 17:36:57
Barbara Okraska ROXANA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-02-05 18:55:21
2022-02-05 17:52:41
Marta Kowalska CUR CUMA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
2 ACCEPTED 2022-02-01 21:31:16
2022-01-30 08:24:35
Małgorzata Wardęga ORBITA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-02-06 19:55:42
2022-01-26 09:30:05
Edyta Komosińska ARMIA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arendt Barbara KJ Grodno Dwór
2005 (J.)
O056265
2. Borkiewiecz Julia brak
2005 (J.)
brak
3. Bosacka Natalia KJ Rancho Poznań
2005 (J.)
brak
4. Braun Anastazja BPN
2006 (J.)
Brak
5. Bromberek Gaja BPK
2005 (J.)
Brak
6. Bruska Julia Delta Biedrusko
2006 (J.)
O057658
7. Burzyńska Marta BPN
S
Brak
8. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
9. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
10. Czyżewska Nina Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
brak
11. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
12. Demut Gabriela brak
2009 (JM.)
brak
13. Dworczak Gabriela bpk
2009 (JM.)
brak
14. Fabiś Zuzanna Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
15. Fietz Zuzanna Ranczo Głuponie
2007 (JM.)
O061776
16. Gąda Roksana Ranczo Grotniki
2009 (JM.)
Brak
17. Gatniejewska Julianna bpk
2012 (Mł.)
brak
18. Gidaszewska Agata bpk
S
brak
19. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
20. Goździewicz Amelia Stajnia Czeluścin
2006 (J.)
brak
21. Grześkowiak Dżesika Ranczo Grotniki
2009 (JM.)
Brak
22. Hildebrańska Nicole BPK
2007 (JM.)
brak
23. Jeske Jagoda K.J. RUNOWO
2009 (JM.)
BRAK
24. Jeske Olga K.J. Runowo
2007 (JM.)
O060482
25. Kaczmarek Agnieszka bpk
S
brak
26. Kaczmarek Zuzanna KJ Rancho Poznań
2004 (J.)
brak
27. Kalupa Nikola K.J. Runowo
2006 (J.)
brak
28. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
29. Kołodziej Oliwia UKS MASTER
2006 (J.)
brak
30. Komosińska Edyta Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
Brak
31. Konieczna Katarzyna Klub Jeździecki Kalumet
2004 (J.)
brak
32. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
33. Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O038495
34. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
35. Kowalska Marta Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
-
36. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
brak
37. Kulik Maria KJ Atrium Swarzędz
2005 (J.)
O046687
38. Kulwas Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
39. Kuraszkiewicz Maria BPK (WIE)
2010 (JM.)
O059716
40. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
41. Liske Machado Nadia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (J.)
brak
42. Łucka Natalia KJ Rancho Poznań
2005 (J.)
brak
43. Łukaszewska Natalia Niezrzeszona
S
brak
44. Malicka Nina bpk
2008 (JM.)
brak
45. Małłek Aleksander bpk
S
brak
46. Mamys Marta Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
Brak
47. Michałowska Agata bpk
2009 (JM.)
brak
48. Mieduszewska Laura Ranczo Głuponie
2008 (JM.)
brak
49. Miszczak Oliwia Delta Biedrusko
2006 (J.)
O063770
50. Mossakowski Jan SJ Baborówko
S
O003414
51. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
52. Nosek Kinga Uczniowski Klub Sportowy Master
2008 (JM.)
brak
-
53. Nowaczyk Liliana BPN
2007 (JM.)
Brak
54. Nowak Marcin bpk
S
O012813
55. Ograbek Emilia Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
56. Ograbek Jerzy Stajnia Ograbek
2010 (JM.)
brak
57. Okraska Barbara LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2005 (J.)
brak
58. Podhorecka Matylda bpk
2006 (J.)
O056123
59. Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030551
60. Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
S
O030550
61. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
brak
62. Pszkit Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2011 (Mł.)
O063801
63. Radomska Honorata Bpk
2006 (J.)
O057700
64. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
brak
65. Rucińska Aleksandra BPK WLKP
2010 (JM.)
Brak
66. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (MJ.)
brak
67. Siwiec Natalia WTK Hermanów
S
O041168
68. Sołtysiak Zuzanna Bpn
2007 (JM.)
Brak
69. Sówka Paulina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
70. Stempska Maria Delta Biedrusko
2006 (J.)
brak
71. Szczepankiewicz Marta bpk
2007 (JM.)
brak
72. Szott Martyna bpk
2004 (J.)
O053082
73. Tabaczka Natalia Stajnia Czeluścin
2004 (J.)
brak
74. Tomaszewska Kalina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
2007 (JM.)
O053330
75. Wardęga Małgorzata JKS Moskit
S
brak
76. Wartecka Zofia LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2009 (JM.)
O063351
77. Wiewiórka Liwia K.J. Runowo
2010 (JM.)
brak
78. Wilczak Julka Ranczo Grotniki
2011 (Mł.)
Brak
79. Wnęk Zofia bpk
2007 (JM.)
O057664
80. Wojciechowska Martyna LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2010 (JM.)
O064043
81. Zaworska Tatiana Klub Jeździecki Delta Biedrusko
S
brak
82. Zielińska Laura SG Nickel
2008 (JM.)
O063125
83. Zielińska Lena SG Nickel
2011 (Mł.)
O063126
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

37

ARGO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/165 F: CHOMSK
M: ASTRA
BRAK 616999610098811
2.

1

ARMIA WIELKOPOLSKA POL 2005 mare dark bay/165 F: Rulon
M: Andora
Brak 007610131705
3.

40

ARMIN TYP SZLACHETNY POL 2018 wałach siwa/160 F: P-karino
M: Arenda
brak 616 999 61 01176 18
4.

68

BEL DIOR SP POL 2007 wałach srokata/- F: Bawet /
M: Daria /
brak -
5.

32

BEQUICK WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/165 F: Qulester
M: Barakuda
brak 616007610212811
6.

13

BERGAMO DRP POL 2016 Wałach kasztanowata/146 F: xx
M: zz
K033163 13346655
7.

73

BIRMA HAFLINGER POL 2007 klacz izabelowata/kuc:145 F: ---
M: ---
Brak ---
8.

30

BONDŻOLILA SP POL 2018 klacz skarogniada/170 F: Iloczyn
M: BONDŻORINA
K033338 B0106947S
9.

72

BOOLEY BLUE MOON CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: ---
M: ---
Brak ----
10.

34

BRIDGET JONES SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
11.

103

BRIETTA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Neo
M: Bridget Jones
BRAK 616009610172716
12.

27

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart /
M: Pontlasse Perfection /
brak 826046050026116
13.

106

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn /
M: nn /
K009557 616999611504104
14.

14

CARLA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Emar / Maram
M: Case / Corronell
K019194 616009610139010
15.

81

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
16.

82

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Kara Shar / Millenium
M: Letina / Eurol
K031519 616POL13009616A
17.

105

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
18.

104

CORENTELLA PS Oldenburg-International POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Cornet Du Lys
M: Chablis Du Lys
brak DE 418185050916
19.

21

CUR CUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/162 F: Madison
M: Czarna Hańcza
brak brak
20.

55

CZANDRA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
brak 616999690192507
21.

97

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
22.

99

DORO-S SWB SWE 2015 klacz siwa/165 F: Diero Lux N /
M: La Bell-S /
K033344 752004041503242
23.

39

DRAGO Czysta Krew Arabska = POL 2010 wałach gniada/mk:150 cm F: Workal
M: Diamentowa Dina
brak 616POL10008003A
24.

35

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
brak
25.

90

EROZJA KUC POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Jambo
M: Eroika
brak 11865
26.

38

FENIKS KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610218711
27.

64

FILON KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Apatyt /
M: Frytka /
brak 616013610156713
28.

67

FOKUS SP POL 2004 wałach kasztanowata/- F: Istmus /
M: Forta /
brak -
29.

83

GALA HUCULSKA POL 2011 klacz srokata/kuc:129 F: PRUT
M: GAJA
brak 616012530220311
30.

6

GLOSA SP POL 2006 klacz gniada F: Szron /
M: Gligenia II /
brak -
31.

33

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
32.

107

Halny F:
M:
33.

46

HAMLET SP POL 2005 wałach gniada/160 F: Harwest
M: Baśka
Brak 009610172505
34.

50

HAWENA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Farmer
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K029490 616009640010515
35.

61

HEROS KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:135 F: Morelos
M: Hawana
brak 616013610201410
36.

54

HIS MAJESTY SP POL 2013 wałach ciemnogniada/160 F: -
M: -
- -
37.

89

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: Ed
M: Hiszpanka
K029866 616013640031915
38.

75

HOUNDSWOOD JUNE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:147 F: Dunall Lad
M: Katie
K031480 372100400071958
39.

78

ITOT SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Magnum vd Bisschop
M: Ielve
K033356 A0020385S
40.

12

JAVA KWPN POL 2014 wałach kara/184 F: BUBALU VDL
M: Whisperer
K027337 528003201402161
41.

23

JELLY PET Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Tipsy's Pet /
M: Jaruga- WM /
brak DE455558721117
42.

41

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
43.

25

KARINO WLKP POL 2010 wałach siwa/167 F: Junus /
M: Ksena /
brak 616007610141510
44.

59

KARMELEK KUC POL 2018 wałach myszata/kuc:147 F: BANDERAS
M: KALINA
00000 616013610054818
45.

98

KARNAVAL HDH KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cream on Top / Concorde
M: Gerderieka II VL / Campbell VDL
K027830 528003201509186
46.

85

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
47.

76

KILLINA ROISIN CONNEMARA IRL 2015 klacz biała/kuc:145 F: ---
M: ---
Brak ---
48.

49

KORIDA-P SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Corleone-Z
M: Kaljope-P
K011208 POL009670026206
49.

66

KRAJKA ŚLĄSKA POL 2017 klacz kara/168 F: Harcap
M: Krajna
Brak A0021054S
50.

91

LAKI WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/170 F: Ben-Hur
M: Lasuna
K033530 A0020044S
51.

45

LEONEK SP POL 2015 wałach siwa/160 F: Pathos
M: Grotka
Brak 616999610038815
52.

86

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach ciemnogniada/kuc:- F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
53.

57

LITTLE ART WESTF GER 2010 wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III
M: Cuntints
K023002 DE441411589010
54.

11

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Bijou Be /
M: Love Lady /
brak 616009550005115
55.

70

LYCEDSTUD CEINDRYCH KUC WALIJSKI POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:131 F: YSSELVLIEDTS KYAN
M: MOELTRYFAN SOCKS
brak 528019020003782
56.

36

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
57.

74

MELANIE NN POL 2007 klacz siwa/kuc:125 F: ---
M: ---
Brak ----
58.

44

MIRAŻ SP POL 2013 wałach siwa/160 F: Rulon
M: Majka
Brak 616999610134813
59.

88

MIRON KOŃ MAŁY POL 23.04.2014 wałach kasztanowata/mk:153 F: Rewir I
M: Majja
brak 616013610079414
60.

100

MOHITO WLKP POL 2011 wałach gniada F: Van Damme /
M: Miss Lady /
brak -
61.

71

MORITZ HAFLINGER POL 2013 wałach izabelowata/mk:148 F: Schmeterling
M: Mojra
brak DE498560032513
62.

60

NEL B Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Romulus
M: Nimfa
brak 616013610055812
63.

29

NOSAL WLKP/TRAKEŃSKI POL 2014 wałach kara/168 F: Eloquent /
M: Niwa /
K028946 616007600141814
64.

17

ORBITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/164 F: Quidamo
M: Oczara
brak 616009610197911
65.

28

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:137 F: Wolling's Lion King / Steehorst Celebration
M: Nata / Lazar
K031837 POL013610018408
66.

56

PEPE 344 HAN GER 2016 wałach gniada/170 F: Perigueux / Perpignon
M: Stella / Stolzenberg
brak DE431314310916
67.

87

PERS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2011 wałach gniada/kuc:156 F: -
M: -
brak 616999610217212
68.

53

PICASSO KUC POL 2011 wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K023116 616999520137011
69.

42

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
70.

62

PRETTY YAKARI DRP GER 2016 wałach srokata/mk:145 F: GP Montedo Hoejgard /
M: Candida /
brak DE422.220055216
71.

93

PRIMO PERFECT NF WLKP POL 2017 wałach siwa/168 F: Tjungske / Carthago Z
M: Parada / Eskudo
K032359 616007610152817/A0020077S
72.

94

QUADRO HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
brak DE431311309616
73.

51

QUAERO ZR Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/170 F: Quibery 3
M: Apolonia
- -
74.

26

QUINO15 Deutsches Sportpferd POL 2007 wałach gniada/173 F: Quidams Rubin
M: Tonja 5933
Brak DE 456-3703096-07
75.

84

R-FOOD ARTO A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 wałach bułana/kuc:129 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
K031145 616013600129911
76.

102

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
K007731 009611193002
77.

48

RENESME SP POL 2010 klacz gniada/172 F: Casiro /
M: Riwiera /
brak 616009610171510
78.

22

ROXANA WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: RAPSOD
M: KASIA
brak POL 007 61 00002 08
79.

15

RÓŻA TS POL 2013 klacz dereszowata/mk:133 F: nn /
M: nn /
brak 616999610226113
80.

69

S-PEDRO HUCUŁ POL 2008 wałach jasnogniada/mk:142 F: Pacyfek
M: Oszin
brak POL012570145708
81.

31

SHERIDAN SP POL 2018 ogier ciemnogniada/174 F: Trefl
M: Stormy EVE
00000 B0107666S
82.

65

SUMMER LEE HOL GER 26.03.2002 klacz ciemnogniada/163 F: Scarlatti /
M: Easy Girl /
brak DE421000108402
83.

58

TICANOS SP POL 2013 wałach gniada/168 F: -
M: -
K024577 616009640005713
84.

77

ULISE SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop
M: Ulive
K033347 A0006639S
85.

47

VINCI HAN POL 2011 wałach gniada/169 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Loree / Laurion
K019615 DE431318319011
86.

52

WARKA TS POL 2007 klacz kara/kuc:140 F: Wander / Atse
M: Wander / Atse
K021740 616999610295607
87.

101

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
88.

63

Z-PRIMA APRILIS KUC POL 2010 klacz kara/kuc:110 F: Zorro /
M: Gratka /
brak 616013590049610
89.

24

ZAAKI TS POL 2008 wałach gniada/170 F: nn /
M: nn /
brak 616999610324708
Rider Club
Competition
Prize
Braun Anastazja BPN
100
SUM:
100.00
Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
150
SUM:
150.00
Gąda Roksana Ranczo Grotniki
100
SUM:
100.00
Kosmalewicz Maria St. Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Lembicz Patryk bpk
60
SUM:
60.00
Małłek Aleksander bpk
200
SUM:
200.00
Mamys Marta Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
150
SUM:
150.00
Miszczak Oliwia Delta Biedrusko
60
SUM:
60.00
Niesiołowska Zofia bpk
60
SUM:
60.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Barbara
KJ Grodno Dwór
NOSAL (29)
2022-02-19
2022-02-19
Borkiewiecz Julia
brak
NEL B (60)
2022-02-19
3
2022-02-19
2022-02-19
1
Bosacka Natalia
KJ Rancho Poznań
RAVEN (102)
2022-02-19
2022-02-19
Braun Anastazja
BPN
2022-02-19
1
100
2022-02-19
17
Bruska Julia
Delta Biedrusko
2022-02-19
13
2022-02-19
Burzyńska Marta
BPN
2022-02-19
16
2022-02-19
21
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2022-02-19
15
2022-02-19
12
2022-02-19
16
2022-02-19
2
150
Czyżewska Nina
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-02-19
1
2022-02-19
1
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
ULISE (77)
2022-02-19
2022-02-19
ITOT (78)
2022-02-19
2022-02-19
Demut Gabriela
brak
HEROS (61)
2022-02-19
1
2022-02-19
1
Dworczak Gabriela
bpk
2022-02-19
1
2022-02-19
1
Fietz Zuzanna
Ranczo Głuponie
DRAGO (39)
2022-02-19
2022-02-19
Gąda Roksana
Ranczo Grotniki
MIRAŻ (44)
2022-02-19
2
100
2022-02-19
11
Gidaszewska Agata
bpk
2022-02-19
4
2022-02-19
11
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
CHARLTON (105)
2022-02-19
1
2022-02-19
1
Grześkowiak Dżesika
Ranczo Grotniki
LEONEK (45)
2022-02-19
1
2022-02-19
15
Hildebrańska Nicole
BPK
QUADRO (94)
2022-02-19
2022-02-19
Kaczmarek Agnieszka
bpk
2022-02-19
2022-02-19
10
Kaczmarek Zuzanna
KJ Rancho Poznań
2022-02-19
7
2022-02-19
Kalupa Nikola
K.J. Runowo
ELVIS (35)
2022-02-19
2022-02-19
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CARLEY (81)
2022-02-19
9
2022-02-19
BRIETTA (103)
2022-02-19
2022-02-19
6
2022-02-19
2022-02-19
8
Kołodziej Oliwia
UKS MASTER
PERS (87)
2022-02-19
14
2022-02-19
22
Komosińska Edyta
Bez Przynależności Klubowej
ARMIA (1)
2022-02-19
8
2022-02-19
18
Konieczna Katarzyna
Klub Jeździecki Kalumet
S-PEDRO (69)
2022-02-19
2022-02-19
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2022-02-19
2022-02-19
2022-02-19
2022-02-19
Kosmalewicz Maria
St. Kraju Jumping Team
2022-02-19
3
100
2022-02-19
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2022-02-19
5
2022-02-19
2022-02-19
7
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2022-02-19
1
2022-02-19
5
Kulik Maria
KJ Atrium Swarzędz
2022-02-19
14
2022-02-19
Lembicz Patryk
bpk
KALINKA (41)
2022-02-19
4
2022-02-19
5
PLEJADA (42)
2022-02-19
3
60
2022-02-19
13
Liske Machado Nadia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ZAAKI (24)
2022-02-19
2022-02-19
Łucka Natalia
KJ Rancho Poznań
FOKUS (67)
2022-02-19
1
2022-02-19
1
Łukaszewska Natalia
Niezrzeszona
MORITZ (71)
2022-02-19
2022-02-19
Malicka Nina
bpk
CZANDRA (55)
2022-02-19
2
2022-02-19
10
Małłek Aleksander
bpk
2022-02-19
2022-02-19
1
200
Mamys Marta
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2022-02-19
5
2022-02-19
1
150
Michałowska Agata
bpk
FILON (64)
2022-02-19
1
2022-02-19
1
Mieduszewska Laura
Ranczo Głuponie
ARMIN (40)
2022-02-19
2022-02-19
Miszczak Oliwia
Delta Biedrusko
PICASSO (53)
2022-02-19
3
2022-02-19
3
60
Mossakowski Jan
SJ Baborówko
2022-02-19
Niesiołowska Zofia
bpk
2022-02-19
2
60
2022-02-19
6
Nosek Kinga
Uczniowski Klub Sportowy Master
MIRON (88)
2022-02-19
2022-02-19
Nowaczyk Liliana
BPN
MELANIE (74)
2022-02-19
13
2022-02-19
Nowak Marcin
bpk
LAKI (91)
2022-02-19
2022-02-19
Okraska Barbara
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
ROXANA (22)
2022-02-19
12
2022-02-19
Podhorecka Matylda
bpk
VINCI (47)
2022-02-19
2022-02-19
Polaszek Robert
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
DORO-S (99)
2022-02-19
11
2022-02-19
10
Polaszek Zuzanna
JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
2022-02-19
9
2022-02-19
4
Radomska Honorata
Bpk
2022-02-19
6
2022-02-19
12
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
QUINO15 (26)
2022-02-19
Rucińska Aleksandra
BPK WLKP
2022-02-19
1
2022-02-19
1
Siwiec Natalia
WTK Hermanów
HAWENA (50)
2022-02-19
2022-02-19
Sołtysiak Zuzanna
Bpn
BIRMA (73)
2022-02-19
7
2022-02-19
19
Sówka Paulina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (25)
2022-02-19
Stempska Maria
Delta Biedrusko
RENESME (48)
2022-02-19
2022-02-19
8
Szczepankiewicz Marta
bpk
KRAJKA (66)
2022-02-19
9
2022-02-19
Szott Martyna
bpk
WARKA (52)
2022-02-19
2022-02-19
20
Tomaszewska Kalina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Silva
JAVA (12)
2022-02-19
2022-02-19
Wardęga Małgorzata
JKS Moskit
ORBITA (17)
2022-02-19
4
2022-02-19
Wartecka Zofia
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
GALA (83)
2022-02-19
2022-02-19
1
Wiewiórka Liwia
K.J. Runowo
FENIKS (38)
2022-02-19
2022-02-19
Wilczak Julka
Ranczo Grotniki
HAMLET (46)
2022-02-19
2022-02-19
Wnęk Zofia
bpk
CARLA (14)
2022-02-19
2022-02-19
Wojciechowska Martyna
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2022-02-19
2022-02-19
Zaworska Tatiana
Klub Jeździecki Delta Biedrusko
BEQUICK (32)
2022-02-19
2022-02-19
Zielińska Laura
SG Nickel
HOKS PK (89)
2022-02-19
1
2022-02-19
Zielińska Lena
SG Nickel
EROZJA (90)
2022-02-19
6
2022-02-19

Number of Riders: 83

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 980.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl