Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 29 stycznia 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
95 ACCEPTED 2022-01-26 23:33:01
2022-01-26 21:36:48
Jerzy Ograbek MOHITO
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2022-01-26 23:32:53
2022-01-26 21:36:22
Jerzy Ograbek ORINOKO
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-01-26 23:32:57
2022-01-26 21:35:41
Emilia Ograbek WENDY
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
92 ACCEPTED 2022-01-26 19:28:57
2022-01-26 19:26:48
Marcelina Mileszko HARRY POTTER
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
91 ACCEPTED 2022-01-26 19:22:28
2022-01-26 19:11:02
Aleksandra Schmidt KALINA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
90 ACCEPTED 2022-01-26 19:22:23
2022-01-26 18:57:07
Hubert Ludwiczak VOILAZERMIE PP Z
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-01-26 15:28:16
2022-01-26 14:39:11
Nel Skotarczak DREAM ON
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-01-26 12:16:20
2022-01-26 12:14:28
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2022-01-26 12:16:17
2022-01-26 12:14:09
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
86 ACCEPTED 2022-01-26 09:05:01
2022-01-26 09:00:12
Paulina Wachowiak ALBATROS M
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2022-01-26 07:16:25
2022-01-25 21:50:31
Piotr Targosz ROKI
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ACCEPTED 2022-01-25 20:56:27
2022-01-25 20:55:55
Dżesika Grześkowiak LEONEK
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
83 ACCEPTED 2022-01-25 20:49:33
2022-01-25 20:48:22
Julka Wilczak HAMLET
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
82 ACCEPTED 2022-01-25 20:47:06
2022-01-25 20:43:32
Klaudia Toboła DANTES
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2022-01-25 20:47:01
2022-01-25 20:42:59
Klaudia Toboła FRANEK
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
80 ACCEPTED 2022-01-25 20:40:27
2022-01-25 20:37:35
Aleksandra Rogoda ZIGUR
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2022-01-25 20:40:40
2022-01-25 20:36:36
Jessica Semmler ZEUS
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2022-01-25 20:40:46
2022-01-25 20:36:02
Zuzanna Dobczyńska ZEUS
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2022-01-25 20:34:46
2022-01-25 20:33:43
Roksana Gąda MIRAŻ
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-01-25 18:45:31
2022-01-25 18:22:03
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2022-01-25 18:07:09
2022-01-25 17:36:04
Sandra Hochschulz HELLBOY AZ
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2022-01-26 17:04:36
2022-01-25 15:40:33
Wojciech Dahlke ULISE
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ACCEPTED 2022-01-26 17:04:28
2022-01-25 15:40:14
Wojciech Dahlke ITOT
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2022-01-25 16:06:59
2022-01-25 15:32:47
Zofia Wartecka R-FOOD ARTO A-Z
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
71 ACCEPTED 2022-01-25 14:33:53
2022-01-25 14:13:01
Zuzanna Graczyk KORDIAN W
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ACCEPTED 2022-01-25 14:33:49
2022-01-25 14:11:44
Paweł Kubaszewski AQ QUESTA F
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2022-01-25 10:34:37
2022-01-25 10:30:08
Hanna Romanowska MINAKO
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2022-01-25 06:53:29
2022-01-24 23:32:22
Dawid Król PEGAZ
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ACCEPTED 2022-01-24 20:55:24
2022-01-24 20:51:20
Julia Kopeć KARMELEK
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
66 ACCEPTED 2022-01-24 19:12:15
2022-01-24 19:09:54
Wiktoria Degórska DRUMLA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
65 ACCEPTED 2022-01-24 19:08:38
2022-01-24 19:07:16
Marek Mączyński SARA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ACCEPTED 2022-01-24 18:56:00
2022-01-24 18:51:18
Nina Czyżewska LYCEDSTUD CEINDRYCH
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
63 ACCEPTED 2022-01-24 18:00:55
2022-01-24 17:49:55
Agnieszka Dziel ROTMISTRZ
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
62 ACCEPTED 2022-01-24 17:48:41
2022-01-24 17:44:28
Lena Witkowska HOLSZTYN
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ACCEPTED 2022-01-24 17:48:39
2022-01-24 17:44:01
Maria Pilewska DUMKA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
60 ACCEPTED 2022-01-24 16:41:03
2022-01-24 16:40:15
Nel Skotarczak ORCHID`S THARINA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ACCEPTED 2022-01-24 15:54:07
2022-01-24 15:43:22
Natalia Hoffmann W'ROKSANA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-01-24 15:31:55
2022-01-24 15:16:32
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-01-24 15:31:52
2022-01-24 15:16:06
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-01-24 13:19:27
2022-01-24 13:13:23
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-01-24 13:19:24
2022-01-24 13:12:43
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-01-24 13:19:18
2022-01-24 12:06:08
Nell Dykcik SOLO CHAMPFLEUR
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-01-24 13:19:14
2022-01-24 12:05:49
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-01-24 11:27:50
2022-01-24 10:22:54
Nina Malicka CZANDRA
  • 2x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2022-01-24 11:27:48
2022-01-24 10:20:43
Urszula Rosa URWIS
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2022-01-24 11:27:45
2022-01-24 10:19:48
Martyna Murawa PASJONATA RAMZES
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2022-01-24 11:27:40
2022-01-24 10:19:32
Aleksandra Lara APIS
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2022-01-24 11:27:37
2022-01-24 08:34:26
Patrycja Strzelec HOKS PK
  • 2x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ACCEPTED 2022-01-24 11:27:35
2022-01-24 07:57:41
Wiesław Maciejewski GRACJA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2022-01-23 17:42:54
2022-01-23 17:10:21
Carla Gerard ROLEX 2
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2022-01-23 17:42:50
2022-01-23 17:08:22
Michalina Dobrzyńska ORLANDO
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-01-23 06:44:10
2022-01-23 00:30:15
Nadia Gadomska BAZYLIA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
43 ACCEPTED 2022-01-23 06:44:00
2022-01-22 16:09:24
Patrycja Strzelec SŁODKA FRANIA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
42 ACCEPTED 2022-01-23 06:43:57
2022-01-22 15:30:31
Gabriela Sonntag GŁOS
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
41 ACCEPTED 2022-01-23 06:43:53
2022-01-21 20:42:20
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-01-21 18:57:43
2022-01-21 18:17:23
Laura Sommerfeld LAGO
  • 2x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-01-21 18:57:40
2022-01-21 18:16:29
Laura Sommerfeld PIP Z
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ACCEPTED 2022-01-21 18:57:38
2022-01-21 18:15:41
Anna Piwońska NAPOLEON M
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2022-01-21 18:57:36
2022-01-21 18:14:31
Anna Piwońska RICCO M
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2022-01-21 18:57:32
2022-01-21 17:49:39
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2022-01-21 18:57:30
2022-01-21 17:49:26
Michał Remisz INDIA
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-01-21 18:57:27
2022-01-21 17:49:06
Katarzyna Nowak ISKRA RM
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-01-21 18:57:24
2022-01-21 17:48:46
Katarzyna Nowak INDIA
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-01-21 07:21:07
2022-01-21 00:24:18
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-01-21 07:21:04
2022-01-21 00:23:39
Dororta Chełkowska KLARISA
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
30 ACCEPTED 2022-01-20 13:31:22
2022-01-20 12:23:09
Barbara Okraska ROXANA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
29 ACCEPTED 2022-01-20 13:31:18
2022-01-20 09:35:22
Lena Radowicz ROZBÓJNIK
  • 2x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-01-19 17:48:44
2022-01-19 13:49:12
Konstantin Iaroshenko QIU VAN DE BROEKKANT Z
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-01-19 17:48:40
2022-01-19 13:48:29
Konstantin Iaroshenko GIGI VAN DE BROEKKANT Z
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2022-01-19 17:48:34
2022-01-19 13:48:08
Konstantin Iaroshenko CHARISMA VAN DE BROEKKANT Z
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-01-19 17:48:30
2022-01-19 13:47:34
Konstantin Iaroshenko CELLA VIDA HERO Z
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
24 ACCEPTED 2022-01-19 17:48:25
2022-01-19 13:45:46
Julia Leśniczak HARTIQS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2022-01-19 17:48:22
2022-01-19 13:45:06
Agata Wesołowska KORTEZ
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2022-01-21 18:57:20
2022-01-18 22:44:25
Katarzyna Czajkowska SHERIDAN
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2022-01-19 17:48:12
2022-01-18 22:43:53
Katarzyna Czajkowska BONDŻOLILA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2022-01-18 20:09:22
2022-01-18 16:52:07
Piotr Bąk STARSTORM S
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2022-01-18 08:13:34
2022-01-17 09:57:13
Michalina Ewald JUFOLTA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
18 ACCEPTED 2022-01-18 08:13:26
2022-01-17 09:56:39
Paulina Przybysz LUKSJA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
17 ACCEPTED 2022-01-18 08:13:17
2022-01-17 09:55:48
Dorota Skwara KARINO
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
16 ACCEPTED 2022-01-20 13:31:13
2022-01-17 09:55:12
Magdalena Pieszyńska LUKSJA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
15 ACCEPTED 2022-01-18 08:13:11
2022-01-17 09:53:52
Marcelina Borzych KARINO
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
14 PRE-APPROVED 2022-01-18 08:13:08
2022-01-16 16:00:59
Maja Marcinkowska GALILEO
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2022-01-24 20:55:29
2022-01-15 19:10:30
Idalia Włodarczyk CENNA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
12 ACCEPTED 2022-01-15 09:14:16
2022-01-14 17:33:48
Laura Mieduszewska ARMIN
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
11 ACCEPTED 2022-01-15 09:14:14
2022-01-14 17:24:09
Zuzanna Fietz DRAGO
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ACCEPTED 2022-01-23 17:42:46
2022-01-13 10:29:10
Julia Brand DCS WILD ATLANTIC
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ACCEPTED 2022-01-15 09:14:05
2022-01-12 21:11:56
Zuzanna Bąkowska IRWITA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
8 ACCEPTED 2022-01-15 09:14:02
2022-01-12 21:06:01
Oliwia Białek OZA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
7 ACCEPTED 2022-01-15 09:13:59
2022-01-12 21:01:29
Rozalia Hryncewicz IRWITA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
6 ACCEPTED 2022-01-25 17:46:04
2022-01-12 20:52:59
Nikola Grzewka OZA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
5 ACCEPTED 2022-01-26 08:54:06
2022-01-06 09:54:31
Zofia Undrych TORRES EWITA
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2022-01-05 16:44:19
2022-01-02 10:26:58
Alina Dziamska OKARYNA DZ
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-12-26 18:39:25
2021-12-21 13:22:38
Roksana Janczewska KAFRA
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2021-12-20 18:49:52
2021-12-17 20:06:38
Karolina Dobosz HAMMER
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-12-08 09:26:00
2021-12-07 22:08:01
Oliwia Charchuta KARINA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
2. Bąkowska Zuzanna Stajnia Dzikich Pól
2012 (Mł.)
Brak
3. Białek Oliwia Stajnia Dzikich Pól
2009 (JM.)
Brak
4. Borzych Marcelina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
brak
5. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
6. Charchuta Oliwia quenn
2011 (Mł.)
10062011
7. Chełkowska Dororta Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2009 (JM.)
brak
8. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (MJ.)
O039193
9. Czyżewska Nina Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
brak
10. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
11. Degórska Wiktoria KJ Stajnia Mączyńskich
2012 (Mł.)
brak
12. Dobczyńska Zuzanna KJ GRAND TORINO/ Stadnina koni Przekolno
2007 (JM.)
brak
13. Dobosz Karolina SKJ Gronówka
S
Brak
14. Dobrzyńska Michalina UKS Trójka
2003 (MJ.)
O038656
15. Dykcik Nell Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O047736
16. Dziamska Alina KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O051920
17. Dziel Agnieszka bpk
2005 (J.)
brak
18. Ewald Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
19. Fietz Zuzanna Ranczo Głuponie
2007 (JM.)
O061776
20. Gąda Roksana Ranczo Grotniki
2009 (JM.)
brak
21. Gadomska Nadia Bpk
2010 (JM.)
Brak
22. Gerard Carla Kj Ch Jaszkowo
2010 (JM.)
Brak
23. Graczyk Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
24. Grześkowiak Dżesika Ranczo Grotniki
2009 (JM.)
brak
25. Grzewka Nikola Stajnia Dzikich Pól
2007 (JM.)
Brak
26. Grzybowska Małgorzata St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O053457
27. Hochschulz Sandra KJ Michałówka
S
O014110
28. Hoffmann Natalia KJ Stajnia Mączyńskich
2005 (J.)
O043247
29. Hryncewicz Rozalia Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
Brak
30. Iaroshenko Konstantin KJ Michałówka
S
O054627
31. Janczewska Roksana bpk
2005 (J.)
brak
32. Kołodziej Oliwia UKS MASTER
2006 (J.)
brak
33. Kopeć Julia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2001 (MJ.)
brak
34. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
35. Król Dawid Juks Czekan Głodowo
2007 (JM.)
Brak
36. Kubaszewski Paweł KJ Zagórów
S
O011172
37. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
38. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
39. Leśniczak Julia Bpk
2006 (J.)
O065947
40. Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek
S
O001944
41. Maciejewski Wiesław LKJ Abaria Iwno
S
brak
42. Mączyński Marek KJ Stajnia Mączyńskich
S
brak
43. Malicka Nina bpk
2008 (JM.)
brak
44. Marcinkowska Maja Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
brak
45. Mieduszewska Laura Ranczo Głuponie
2008 (JM.)
brak
46. Mileszko Marcelina Cwał Zakrzewo
2011 (Mł.)
Brak
47. Murawa Martyna JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O062944
48. Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
49. Ograbek Emilia Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
50. Ograbek Jerzy Stajnia Ograbek
2010 (JM.)
brak
51. Okraska Barbara LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2005 (J.)
brak
52. Pieszyńska Magdalena Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
53. Pilewska Maria brak
2002 (MJ.)
brak
54. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
55. Przybysz Paulina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2010 (JM.)
Brak
56. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
57. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
58. Rogoda Aleksandra KJ GRAND TORINO/ Stadnina koni Przekolno
2006 (J.)
brak
59. Romanowska Hanna Ludowy Klub Sportowy Cwał
2009 (JM.)
brak
60. Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
2012 (Mł.)
-
61. Schmidt Aleksandra KJ Rancho Poznań
2007 (JM.)
Brak
62. Semmler Jessica KJ GRAND TORINO/ Stadnina koni Przekolno
2008 (JM.)
brak
63. Sikorska Kamila Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
S
Brak
Brak
64. Skorniak Karolina A.T. Horses
2007 (JM.)
brak
65. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
66. Skwara Dorota Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
Brak
67. Sommerfeld Laura Klub Jeździecki Profil
S
O019174
68. Sonntag Gabriela Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
69. Strzelec Patrycja bpk
S
O061769
70. Targosz Piotr Bpk
S
Brak
71. Toboła Klaudia Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
72. Undrych Zofia Ludowy Klub Sportowy Cwał
2004 (J.)
O041413
73. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
S
O036990
74. Wartecka Zofia LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2009 (JM.)
O063351
75. Wesołowska Agata Bpk
2005 (J.)
O060400
76. Wilczak Julka Ranczo Grotniki
2011 (Mł.)
brak
77. Witkowska Lena brak
2011 (Mł.)
brak
78. Włodarczyk Idalia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
brak
79. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

92

ALBATROS M WLKP POL 2018 wałach ciemnogniada/172 F: Magnum Vd Bisschop
M: Atrakcja
Brak 616007610112018
2.

58

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
3.

79

AQ QUESTA F SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Michael Angelo F
M: Avenida Q
Brak 616009610144313
4.

24

ARMIN TYP SZLACHETNY POL 2018 wałach siwa/160 F: P-karino
M: Arenda
brak 616 999 61 01176 18
5.

93

BATER DAY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top /
M: Buterfly /
brak -
6.

51

BAZYLIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:140 F: Rob Boy
M: Babet
Brak 616013640053209
7.

31

BONDŻOLILA SP POL 2018 klacz skarogniada/170 F: Iloczyn
M: BONDŻORINA
K033338 B0106947S
8.

64

BRIDGET JONES SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
9.

34

CELLA VISA HERO Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: Comme il faut
M: Viva la video hero z
. .
10.

7

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi/Barako
M: Culiko/Topas
K023426 POL013610044207
11.

35

CHARISMA VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz gniada/168 F: Cicero Z /
M: Evolution /
brak -
12.

61

CZANDRA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
brak 616999690192507
13.

88

DANTES KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:142 F: Guinness RH /
M: Diamentina Super /
brak -
14.

6

DCS WILD ATLANTIC Irish Sport Horse IRL 2015 klacz ciemnogniada/mk:156 F: Atlantic Sparkey
M: Sheupshedownshe
brak 372414006039716
15.

23

DRAGO Czysta Krew Arabska = POL 2010 wałach gniada/mk:150 cm F: Workal
M: Diamentowa Dina
brak 616POL10008003A
16.

95

DREAM ON KWPN NED 2008 wałach gniada/175 F: Douglas/Darco
M: Arina/Oklund
K013892 528003000808810
17.

75

DRUMLA KUC POL NN klacz bułana/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
18.

70

DUMKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz inna/164 F: NN
M: NN
brak brak
19.

87

FRANEK KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kasztanowata/kuc:136 F: HSH Idefix/ Nilantshoeve's Zippo
M: Fantazja/ Linde Hoeve's Optimist
Brak .
20.

25

GALILEO Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 wałach gniada/mk:149 F: Amadeo PP
M: Greeny
brak 616098100094815
21.

36

GIGI VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz kasztanowata/170 F: Global Express /
M: Ipsy Van De Broekkant Z /
brak -
22.

49

GŁOS TS POL 2015 wałach gniada/164 F: nn /
M: nn /
brak 616999610142415
23.

41

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B
M: Gwiazda
brak 616009520108517
24.

56

GRACJA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: DENAR
M: GWIAZDECZKA
BRAK 616009610021815
25.

65

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
26.

89

HAMLET SP POL 2005 wałach gniada/160 F: Harwest
M: Baśka
brak 009610172505
27.

17

HAMMER WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Albrex g
M: Halabarda
Brak 616007610224009
28.

99

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi /
M: Hani /
brak
29.

33

HARTIQS WLKP POL 2006 wałach siwa/166 F: Elistor
M: Hana
brak 616007610232106
30.

82

HELLBOY AZ MAŁOPOLSKIE POL 2018 ogier kara/168 F: Huzar
M: Halka
. .
31.

57

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: ED
M: HISZPANKA
K029866 6160136400319
32.

71

HOLSZTYN KONIK POLSKI POL 2008 Wałach inna/mk:145 F: Parwus
M: Hendela
brak POL 011 61 01729 08
33.

42

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
34.

22

IRWITA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: //
M: //
Brak //
35.

43

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic /
M: India /
brak 616007610186717
36.

11

ITOT SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Magnum vd Bisschop
M: Ielve
K033356 A0020385S
37.

27

JUFOLTA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz ciemnogniada/167 F: Folio
M: Juna
Brak POL 007 52 00573 07
38.

19

KAFRA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:- F: Kafar /
M: Afra /
brak -
39.

98

KALINA WLKP POL 2012 klacz gniada/162 F: Nn
M: Nn
Brak 616007610035912
40.

66

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
41.

16

KARINA NN POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:106 F: nn
M: nn
10062011 616999610223816
42.

26

KARINO WLKP POL 2010 wałach siwa/167 F: Junus /
M: Ksena /
brak 616007610141510
43.

76

KARMELEK KUC POL 2018 wałach myszata/kuc:148 F: -
M: -
brak 616013610054818
44.

40

KLARISA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999610217017
45.

80

KORDIAN W WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Cassilio
M: Kordoba W
brak 616007610011513
46.

32

KORTEZ WLKP POL 2012 wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Kolonia
brak 616007610063412
47.

47

LAGO KWPN NED 2016 wałach gniada/172 F: Voltaire /
M: Morfee /
brak 528003201609235
48.

90

LEONEK SP POL 2015 wałach siwa/160 F: Pathos
M: Grotka
brak 616999610038815
49.

48

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
50.

8

LUKSJA WLKP POL 2007 klacz ciemnogniada F: Azer /
M: Laguna /
brak -
51.

73

LYCEDSTUD CEINDRYCH KUC WALIJSKI POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:131 F: YSSELVLIEDTS KYAN
M: MOELTRYFAN SOCKS
brak 528019020003782
52.

62

MAGNUM WLKP POL 2008 wałach kasztanowata/157 F: FARAH-BASKET
M: MILENA
BRAK POL009670123007
53.

78

MINAKO KUC WALIJSKI POL 2011 klacz siwa/kuc:135 F: Jankes /
M: Mija /
brak 616999640081311
54.

84

MIRAŻ SP POL 2013 wałach siwa/160 F: Rulon
M: Majka
brak 616999610134813
55.

100

MOHITO WLKP POL 2011 wałach gniada F: Van Damme /
M: Miss Lady /
brak -
56.

45

NAPOLEON M SP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Farezzo B /
M: Niwa II /
brak -
57.

20

OKARYNA DZ SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Carlos DZ / Cantus
M: Olimpiada / Gasparone
K027297 616098200149985
58.

69

ORCHID`S THARINA KUC NEW FOREST BEL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: Kantje's Carlando / Kantje's Ronaldo
M: Orchid's Casita / Brandy XIII
K030255 528008140014814
59.

14

ORINOKO SP POL 2000 wałach kasztanowata/169 F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
brak brak
60.

52

ORLANDO WLKP POL 2015 wałach gniada/170 F: Barbur / Bujak
M: Overra / Bakalar
K031485 616007610008015
61.

21

OZA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/168 F: /
M: /
Bra 616999610263411
62.

59

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jelenia/kuc:kuc:ku F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien /
K027021 616013610016311
63.

77

PEGAZ WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/169 F: Larron
M: Polka
brak 616007640051015
64.

83

PERS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2011 wałach gniada/kuc:156 F: -
M: -
brak 616999610217212
65.

46

PIP Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/169 F: Pilothago
M: Jevade
Brak 123456889
66.

67

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
67.

37

QIU VAN DE BROEKKANT Z ZANG BEL 2017 klacz gniada/160 F: Quasimiod vd Molondorf /
M: Concord /
brak -
68.

81

R-FOOD ARTO A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 wałach bułana/kuc:129 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
K031145 616013600129911
69.

44

RICCO M SP POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Farezzo B /
M: Red Related /
brak 12387653
70.

91

ROKI SP POL 2015 wałach kara/170 F: -
M: -
Brak -
71.

53

ROLEX 2 KUC POL / wałach siwa/kuc:/ F: /
M: /
Brak /
72.

72

ROTMISTRZ TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach tarantowata/169 F: Patrol Ex Parys
M: Adzia
brak 616999610161613
73.

39

ROXANA WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: RAPSOD
M: KASIA
brak POL 007 61 00002 08
74.

38

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:127 F: NN
M: NN
00000 616 999 68 10341 14
75.

74

SARA SP POL 2012 klacz bułana/165 F: nn /
M: nn /
brak -
76.

94

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
77.

9

SHERIDAN SP POL 2018 ogier ciemnogniada/174 F: Trefl
M: Stormy EVE
00000 B0107666S
78.

50

SŁODKA FRANIA KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:130 F: nn
M: nn
brak 616999580526313
79.

63

SOLO CHAMPFLEUR Kłusak Francuski POL 2006 wałach gniada/165 F: BIESOLO
M: LOLIE CHAMPFLEUR
brak 06181525A
80.

28

STARSTORM S SP POL 2018 wałach gniada/171 F: CONTENDUS
M: SYRIANA
brak 616009610057618
81.

4

TORRES EWITA Deutsche Reitpony POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: V.I.P /
M: Tara Texass / Nando
K025449 616013670093809
82.

12

ULISE SP POL 2017 wałach kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop
M: Ulive
K033347 A0006639S
83.

60

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
K028506 616013610096412
84.

96

VOILAZERMIE PP Z Z POL 2015 klacz gniada/167 F: Vigo D'Arsouilles
M: Zermie PP
Brak 056015Z55706115
85.

68

W'ROKSANA SP POL 2009 klacz skarogniada/168 F: Lombard / Genius
M: Wenus / Halfi
brak 616009610259309 -
86.

101

WARKA KUC POL 2012 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn
M: nn
brak brak
87.

13

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
88.

86

ZEUS TYP KOŃ MAŁY POL 2017 wałach siwa/mk:150 F: NN
M: NN
BRAK 616999640084617
89.

85

ZIGUR Czysta Krew Arabska POL 2014 ogier siwa/148 F: ALWARO
M: ZIRA
BRAK 616POL14010087A
Rider Club
Competition
Prize
Dykcik Nell Bez Przynależności Klubowej
60
SUM:
60.00
Grzybowska Małgorzata St. Kraju Jumping Team
100
SUM:
100.00
Hoffmann Natalia KJ Stajnia Mączyńskich
150
SUM:
150.00
Lembicz Patryk bpk
100
150
SUM:
250.00
Malicka Nina bpk
60
SUM:
60.00
Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
200
SUM:
200.00
Targosz Piotr Bpk
100
SUM:
100.00
Wesołowska Agata Bpk
60
SUM:
60.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
2022-01-29
18
2022-01-29
Bąkowska Zuzanna
Stajnia Dzikich Pól
IRWITA (22)
2022-01-29
15
Białek Oliwia
Stajnia Dzikich Pól
OZA (21)
2022-01-29
23
Borzych Marcelina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (26)
2022-01-29
1
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2022-01-29
6
2022-01-29
6
Charchuta Oliwia
quenn
KARINA (16)
2022-01-29
2022-01-29
10
Chełkowska Dororta
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
KLARISA (40)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2022-01-29
20
2022-01-29
2022-01-29
19
2022-01-29
Czyżewska Nina
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-01-29
12
2022-01-29
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
ITOT (11)
2022-01-29
35
2022-01-29
ULISE (12)
2022-01-29
21
2022-01-29
Degórska Wiktoria
KJ Stajnia Mączyńskich
DRUMLA (75)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Dobosz Karolina
SKJ Gronówka
HAMMER (17)
2022-01-29
2022-01-29
Dobrzyńska Michalina
UKS Trójka
ORLANDO (52)
2022-01-29
2022-01-29
Dykcik Nell
Bez Przynależności Klubowej
MAGNUM (62)
2022-01-29
8
2022-01-29
15
2022-01-29
3
60
2022-01-29
17
Dziamska Alina
KS Jumping Events Poznań
2022-01-29
4
2022-01-29
4
Dziel Agnieszka
bpk
2022-01-29
15
2022-01-29
1
Ewald Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
JUFOLTA (27)
2022-01-29
15
2022-01-29
1
Fietz Zuzanna
Ranczo Głuponie
DRAGO (23)
2022-01-29
18
2022-01-29
Gąda Roksana
Ranczo Grotniki
MIRAŻ (84)
2022-01-29
11
2022-01-29
14
Gerard Carla
Kj Ch Jaszkowo
ROLEX 2 (53)
2022-01-29
17
2022-01-29
30
Graczyk Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2022-01-29
Grześkowiak Dżesika
Ranczo Grotniki
LEONEK (90)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Grzewka Nikola
Stajnia Dzikich Pól
OZA (21)
2022-01-29
1
Grzybowska Małgorzata
St. Kraju Jumping Team
INDIA (42)
2022-01-29
3
100
Hochschulz Sandra
KJ Michałówka
2022-01-29
14
2022-01-29
Hoffmann Natalia
KJ Stajnia Mączyńskich
2022-01-29
1
150
2022-01-29
Hryncewicz Rozalia
Stajnia Dzikich Pól
IRWITA (22)
2022-01-29
15
Iaroshenko Konstantin
KJ Michałówka
2022-01-29
19
2022-01-29
2022-01-29
32
2022-01-29
11
2022-01-29
26
2022-01-29
8
2022-01-29
36
2022-01-29
6
Janczewska Roksana
bpk
KAFRA (19)
2022-01-29
6
2022-01-29
12
Kołodziej Oliwia
UKS MASTER
PERS (83)
2022-01-29
10
2022-01-29
16
Kopeć Julia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2022-01-29
9
2022-01-29
2022-01-29
13
2022-01-29
Kubaszewski Paweł
KJ Zagórów
2022-01-29
9
2022-01-29
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (58)
2022-01-29
17
2022-01-29
Lembicz Patryk
bpk
KALINKA (66)
2022-01-29
2
100
2022-01-29
2
150
PLEJADA (67)
2022-01-29
29
2022-01-29
Leśniczak Julia
Bpk
HARTIQS (33)
2022-01-29
8
2022-01-29
7
Ludwiczak Hubert
KJ Sokół Damaslawek
2022-01-29
2022-01-29
Maciejewski Wiesław
LKJ Abaria Iwno
GRACJA (56)
2022-01-29
16
2022-01-29
15
2022-01-29
27
Mączyński Marek
KJ Stajnia Mączyńskich
SARA (74)
2022-01-29
4
2022-01-29
10
Malicka Nina
bpk
CZANDRA (61)
2022-01-29
5
2022-01-29
3
60
Marcinkowska Maja
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GALILEO (25)
2022-01-29
21
2022-01-29
28
Mieduszewska Laura
Ranczo Głuponie
ARMIN (24)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Mileszko Marcelina
Cwał Zakrzewo
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Murawa Martyna
JUKS Abakus Kaczyna
2022-01-29
2022-01-29
Nowacka Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
INDIA (42)
2022-01-29
1
200
2022-01-29
12
2022-01-29
Ograbek Emilia
Stajnia Ograbek
WENDY (13)
2022-01-29
1
2022-01-29
27
Ograbek Jerzy
Stajnia Ograbek
ORINOKO (14)
2022-01-29
5
2022-01-29
MOHITO (100)
2022-01-29
34
2022-01-29
7
WARKA (101)
2022-01-29
Okraska Barbara
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
ROXANA (39)
2022-01-29
15
2022-01-29
15
Pieszyńska Magdalena
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (8)
2022-01-29
1
Pilewska Maria
brak
DUMKA (70)
2022-01-29
5
2022-01-29
33
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
RICCO M (44)
2022-01-29
22
2022-01-29
9
2022-01-29
23
2022-01-29
16
Przybysz Paulina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (8)
2022-01-29
1
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-01-29
2022-01-29
Romanowska Hanna
Ludowy Klub Sportowy Cwał
MINAKO (78)
2022-01-29
2
2022-01-29
20
Rosa Urszula
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (60)
2022-01-29
15
2022-01-29
Schmidt Aleksandra
KJ Rancho Poznań
KALINA (98)
2022-01-29
2022-01-29
Sikorska Kamila
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2022-01-29
2022-01-29
15
Skorniak Karolina
A.T. Horses
2022-01-29
13
2022-01-29
5
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-01-29
2022-01-29
14
2022-01-29
13
2022-01-29
Skwara Dorota
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (26)
2022-01-29
1
Sommerfeld Laura
Klub Jeździecki Profil
PIP Z (46)
2022-01-29
24
2022-01-29
LAGO (47)
2022-01-29
10
2022-01-29
Sonntag Gabriela
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GŁOS (49)
2022-01-29
24
2022-01-29
24
Strzelec Patrycja
bpk
2022-01-29
2022-01-29
HOKS PK (57)
2022-01-29
7
2022-01-29
Targosz Piotr
Bpk
ROKI (91)
2022-01-29
1
100
2022-01-29
31
Toboła Klaudia
Cwał Zakrzewo
FRANEK (87)
2022-01-29
4
2022-01-29
22
DANTES (88)
2022-01-29
1
2022-01-29
11
Undrych Zofia
Ludowy Klub Sportowy Cwał
2022-01-29
3
2022-01-29
7
Van Rossum Neelie
KJ Hubertus Lusowo
HERA (15)
2022-01-29
2022-01-29
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
2022-01-29
2022-01-29
Wartecka Zofia
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2022-01-29
1
2022-01-29
Wesołowska Agata
Bpk
KORTEZ (32)
2022-01-29
2
60
2022-01-29
12
Wilczak Julka
Ranczo Grotniki
HAMLET (89)
2022-01-29
10
2022-01-29
24
Witkowska Lena
brak
2022-01-29
15
2022-01-29
8
Włodarczyk Idalia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (7)
2022-01-29
1
2022-01-29
1
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
2022-01-29
25
2022-01-29

Number of Riders: 79

Number of Horses: 89

The sum of prizes: 980.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl