Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B VII Sylwestrowe zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 30 grudnia 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
128 ACCEPTED 2021-12-27 23:26:16
2021-12-27 23:23:16
Szymon Byndas EQUES XIER
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
127 ACCEPTED 2021-12-27 23:26:14
2021-12-27 23:22:41
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
126 ACCEPTED 2021-12-27 23:26:11
2021-12-27 23:21:45
Agata Byndas ZAHUN
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
125 ACCEPTED 2021-12-27 23:26:08
2021-12-27 23:20:42
Zuzanna Zawiasińska POLUSKA SO
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
124 ACCEPTED 2021-12-27 23:26:04
2021-12-27 23:19:13
Aleksandra Świerkosz TAFIRA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
123 ACCEPTED 2021-12-27 23:26:01
2021-12-27 23:17:41
Weronika Komorska JAGODA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
122 ACCEPTED 2021-12-27 22:05:29
2021-12-27 22:01:47
Aleksandra Chaberska ORBITA
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2021-12-27 22:01:13
2021-12-27 21:56:55
Paula Jeziorek RAPTUS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
120 ACCEPTED 2021-12-27 22:00:54
2021-12-27 21:54:02
Paula Jeziorek CZARDASZ
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2021-12-27 23:36:42
2021-12-27 21:48:17
Zuzanna Fabiś SUMMER LEE
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2021-12-27 21:50:17
2021-12-27 21:47:02
Amelia Goździewicz RÓŻA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
117 ACCEPTED 2021-12-27 21:44:48
2021-12-27 21:40:27
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-12-27 19:48:46
2021-12-27 19:39:52
Paweł Warszawski SACCO
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
115 ACCEPTED 2021-12-27 19:17:36
2021-12-27 19:14:15
Kamila Chmaj THEA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
114 ACCEPTED 2021-12-27 19:17:33
2021-12-27 19:04:52
Maja Młodzikowska LOTTA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
113 ACCEPTED 2021-12-27 18:21:45
2021-12-27 17:51:31
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
112 ACCEPTED 2021-12-27 18:21:43
2021-12-27 17:50:49
Klaudiusz Jach GRATUS WHITE
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
111 ACCEPTED 2021-12-27 17:44:12
2021-12-27 17:41:41
Nadia Klinge PANIKA
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
110 ACCEPTED 2021-12-27 17:27:58
2021-12-27 17:26:46
Mikołaj Szymczak FIRE TOWER
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2021-12-27 17:01:38
2021-12-27 16:55:31
Nina Malicka CZANDRA
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
108 ACCEPTED 2021-12-27 15:20:48
2021-12-27 15:18:00
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2021-12-27 14:22:46
2021-12-27 14:19:01
Kinga Kaczmarek DALIA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
106 ACCEPTED 2021-12-27 14:22:43
2021-12-27 14:18:36
Julia Gallas DRUMLA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
105 ACCEPTED 2021-12-27 14:22:41
2021-12-27 14:18:11
Marek Mączyński SARA
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2021-12-27 14:22:37
2021-12-27 14:17:34
Julia Pawlak SARA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
103 ACCEPTED 2021-12-27 12:52:27
2021-12-27 12:45:47
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2021-12-27 12:52:24
2021-12-27 12:45:05
Maria Obiegły S-GALI
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
101 ACCEPTED 2021-12-27 11:51:14
2021-12-27 11:47:39
Paweł Warszawski III PASSA CALIDAD
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-12-27 11:51:10
2021-12-27 11:43:50
Wojciech Warszawski DEMON
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
99 ACCEPTED 2021-12-27 11:38:45
2021-12-27 11:38:02
Krzysztof Mcbroom RAWA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2021-12-27 11:38:41
2021-12-27 11:37:17
Blanka Wrzyszczyńska SIWA (MISSY GREY)
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
97 ACCEPTED 2021-12-27 10:10:48
2021-12-27 09:55:06
Matylda Podhorecka VINCI
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-12-27 10:10:45
2021-12-27 09:11:18
Agata Kołodziej KOLORADO
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2021-12-27 08:32:11
2021-12-27 08:28:24
Paweł Kubaszewski KIDAWA H
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2021-12-28 12:51:06
2021-12-27 07:58:07
Julia Koczwara SYMFONIA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2021-12-27 08:28:15
2021-12-27 07:57:09
Barbara Borys NATA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
92 ACCEPTED 2021-12-27 06:56:08
2021-12-27 02:28:21
Nina Wysoczańska GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2021-12-27 06:56:05
2021-12-27 02:27:43
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2021-12-27 06:56:03
2021-12-27 00:31:23
Maja Wojtas FFALD GOLDEN GIRL
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2021-12-27 06:55:58
2021-12-26 23:50:43
Sandra Nawojska MIO GUSTO OJK
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
88 ACCEPTED 2021-12-27 06:55:56
2021-12-26 23:46:32
Marcelina Kita HRABINA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
87 ACCEPTED 2021-12-27 06:55:53
2021-12-26 23:45:21
Michalina Żurowska COEDNEWYDD WELSH DIAMOND
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2021-12-27 06:55:49
2021-12-26 23:02:15
Agata Błaszkowiak LOCARNO 87
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-12-27 06:55:46
2021-12-26 22:12:22
Julia Brzezińska KRAJKA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
84 ACCEPTED 2021-12-27 06:55:43
2021-12-26 20:51:04
Piotr Targosz ROKI
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2021-12-26 18:36:23
2021-12-26 17:35:36
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-12-29 11:05:03
2021-12-26 15:07:45
Weronika Dzienia ISIS
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-12-26 16:31:22
2021-12-26 14:59:03
Lena Zielińska EROZJA
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2021-12-26 16:31:19
2021-12-26 14:58:20
Laura Zielińska HOKS PK
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2021-12-26 16:31:15
2021-12-26 14:56:00
Jagoda Danielewska ILUZJA
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2021-12-26 14:06:50
2021-12-26 13:20:59
Daria Fediow DAISY
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
77 ACCEPTED 2021-12-26 10:44:17
2021-12-26 09:52:09
Wiesław Maciejewski GRACJA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2021-12-26 10:44:14
2021-12-26 09:40:20
Zuzanna Graczyk KORDIAN W
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2021-12-26 08:49:32
2021-12-26 08:24:18
Agata Gidaszewska CADIFOR CHARLOTTE
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-12-26 08:49:29
2021-12-26 08:20:05
Stanisław Gidaszewski CADIFOR CHARLOTTE
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
73 ACCEPTED 2021-12-26 08:49:27
2021-12-25 22:48:16
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2021-12-26 08:49:25
2021-12-25 22:14:28
Daria Leba KOLENDRA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-12-26 08:49:22
2021-12-25 18:34:22
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-12-26 08:49:20
2021-12-25 15:50:29
Honorata Radomska HIS MAJESTY
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
69 ACCEPTED 2021-12-26 08:49:16
2021-12-25 15:18:59
Maja Pokrzywniak HINGIS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2021-12-25 11:33:49
2021-12-25 10:14:19
Maja Marcinkowska GALILEO
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2021-12-25 11:33:47
2021-12-24 22:41:10
Klaudia Toboła DANTES
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-12-25 11:33:44
2021-12-24 20:02:28
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2021-12-29 11:05:26
2021-12-24 15:30:45
Karolina Brzezińska VERDI
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-12-25 11:33:39
2021-12-24 10:05:55
Kornelia Jurasz CONTINA ELIZAR
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-12-25 11:33:37
2021-12-23 22:41:59
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-12-25 11:33:34
2021-12-23 19:56:11
Dawid Król PEGAZ
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-12-25 11:33:30
2021-12-23 16:29:29
Klaudia Toboła FRANEK
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
60 ACCEPTED 2021-12-25 11:33:18
2021-12-23 10:20:37
Hanna Romanowska MINAKO
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2021-12-23 11:15:29
2021-12-23 10:06:55
Fritzi Drabsch CHACAS ZH
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2021-12-23 09:34:07
2021-12-23 09:26:32
Adam Goszczyński HALNY
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2021-12-23 09:33:47
2021-12-23 09:26:00
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-12-23 09:33:42
2021-12-23 08:59:39
Helena Michalak WINCENTY
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
55 ACCEPTED 2021-12-23 09:33:37
2021-12-22 21:09:15
Barbara Gronowska CRAX
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2021-12-22 19:47:10
2021-12-22 17:59:30
Nell Dykcik SOLO CHAMPFLEUR
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-12-22 19:47:08
2021-12-22 17:59:17
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-12-22 16:23:52
2021-12-22 14:09:37
Julia Brand DCS WILD ATLANTIC
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2021-12-22 16:23:49
2021-12-22 13:30:11
Rozalia Ciołek QUINNY LINNY
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
50 PRE-APPROVED 2021-12-22 08:57:46
2021-12-21 22:42:40
Zofia Kamińska PANIKA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
49 ACCEPTED 2021-12-22 08:57:44
2021-12-21 22:40:41
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-12-22 08:57:42
2021-12-21 22:39:36
Matylda Reszelska PORTOS
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2021-12-22 08:57:37
2021-12-21 22:34:40
Zofia Kamińska PASJONATA PARYS
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2021-12-22 08:57:34
2021-12-21 22:31:25
Magda Marek LADY LISSARO
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2021-12-22 08:57:32
2021-12-21 22:30:28
Zofia Kamińska FINISZ
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-12-22 08:57:29
2021-12-21 22:29:35
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2021-12-22 08:57:27
2021-12-21 22:28:43
Lena Janaszczyk AJSZA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
42 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:34
2021-12-21 14:40:05
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:32
2021-12-21 14:39:52
Katarzyna Nowak ISKRA RM
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:30
2021-12-21 14:39:36
Michał Remisz INDIA
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:28
2021-12-21 14:39:23
Katarzyna Nowak INDIA
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:26
2021-12-21 11:49:20
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:25
2021-12-21 11:48:59
Aleksandra Trojanowicz NINTENDO Z
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:22
2021-12-21 11:48:24
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:18
2021-12-21 11:47:43
Zofia Kasprzyk FRAZES
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:16
2021-12-21 11:04:48
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:14
2021-12-21 11:04:32
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:11
2021-12-20 20:11:36
Dagmara Topór MIENIAK
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2021-12-21 19:16:08
2021-12-20 20:10:51
Dagmara Topór ANECZKA
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
30 ACCEPTED 2021-12-20 18:38:13
2021-12-20 14:14:22
Barbara Okraska ROXANA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
29 ACCEPTED 2021-12-20 18:38:12
2021-12-20 12:49:36
Sławomir Klóska BRIETTA
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-12-26 11:38:40
2021-12-20 11:30:46
Zofia Czajka KOTUSZ
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2021-12-20 09:52:39
2021-12-20 09:14:13
Maria Woźnicka WILDZANG'S ROSALIE
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-12-20 09:52:37
2021-12-19 23:55:59
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2021-12-20 09:52:34
2021-12-19 09:31:20
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-12-18 17:02:45
2021-12-18 16:45:07
Roksana Celer HAGA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-12-18 17:02:48
2021-12-18 16:39:56
Michał Szukała QUADRO 28
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2021-12-18 17:02:51
2021-12-18 12:31:30
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-12-18 17:02:53
2021-12-18 12:31:13
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-12-18 17:02:56
2021-12-18 09:39:00
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
19 ACCEPTED 2021-12-17 20:05:44
2021-12-17 20:05:35
Karolina Dobosz HAMMER
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-12-17 20:03:41
2021-12-17 19:20:55
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-12-17 20:03:39
2021-12-16 22:11:15
Klaudia Kostrzewska MOLI
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-12-17 20:03:37
2021-12-16 22:10:44
Marianna Kultys TRENDY
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-12-17 20:03:20
2021-12-16 12:25:26
Katarzyna Celka FLORINA
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-12-17 20:03:18
2021-12-16 12:24:26
Marcin Chwałczyński LEGATO
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-12-27 12:52:18
2021-12-15 09:56:27
Martyna Wojciechowska R-FOOD ARTO A-Z
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2021-12-17 20:03:15
2021-12-14 17:27:18
Oliwia Jurkiewicz KERMIT
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2021-12-11 19:12:34
2021-12-09 18:50:20
Monika Tchorzewska GRANAT
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2021-12-09 10:05:24
2021-12-08 17:20:07
Maja Basałygo SARA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2021-12-07 10:18:03
2021-12-07 07:26:12
Karolina Grzegorz LUCKY LUKE
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
8 ACCEPTED 2021-12-26 20:13:36
2021-12-04 19:56:18
Małgorzata Kuś IRISH LILI
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-12-07 10:17:55
2021-12-04 14:28:41
Maria Pietraszak TAWRA
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-12-01 16:13:31
2021-12-01 15:05:41
Aleksandra Berbecka SASILIO
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-12-01 16:13:30
2021-11-29 13:42:19
Julia Kończyk ONYKS
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-12-09 10:05:17
2021-11-26 20:22:34
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 2x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-11-27 09:50:01
2021-11-26 11:10:48
Edyta Komosińska ARMIA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2021-12-25 11:33:15
2021-11-26 11:10:16
Natalia Pażucha TORRES EWITA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2021-11-09 16:02:43
2021-11-09 14:47:21
Olli Drabsch DACOTA H
  • 1x 5/LL 80/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Basałygo Maja KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O062178
2. Berbecka Aleksandra JKS Fer Więckowice
2004 (J.)
O053851
3. Błaszkowiak Agata bpk
2006 (J.)
O061774
4. Borys Barbara KJ Stajnia Anielin
2003 (MJ.)
O042974
5. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
6. Brzezińska Julia bpk
S
brak
7. Brzezińska Karolina Klub Jeździecki Jolly Jumper
2007 (JM.)
O060912
8. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
9. Byndas Agata Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
10. Byndas Armanda JUKS Mieczewo
S
O021496
11. Byndas Szymon JUKS Mieczewo
S
O023395
12. Celer Roksana Brak
2003 (MJ.)
Brak
13. Celka Katarzyna BPK
S
brak
14. Chaberska Aleksandra KJ Kaja Ceków
2005 (J.)
Brak
15. Chmaj Kamila Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2007 (JM.)
Brak
16. Chwałczyński Marcin BPK
S
brak
17. Ciołek Rozalia brak
2001 (MJ.)
brak
18. Czajka Zofia BPK
S
brak
19. Danielewska Jagoda Brak
S
Brak
20. Dobosz Karolina SKJ Gronówka
S
Brak
21. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
22. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (JM.)
2067256
23. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
24. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
25. Dykcik Nell Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O047736
26. Dzienia Weronika Klub Jeździecki Jolly Jumper
2008 (JM.)
O066585
27. Fabiś Zuzanna Stajnia Czeluścin
2008 (JM.)
brak
28. Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
29. Gallas Julia KJ Stajnia Mączyńskich
2010 (JM.)
brak
30. Gidaszewska Agata bpk
S
brak
31. Gidaszewski Stanisław Brak
2014 (Mł.)
Brak
32. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (JM.)
O055144
33. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
34. Goździewicz Amelia Stajnia Czeluścin
2006 (J.)
brak
35. Graczyk Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
36. Gronowska Barbara SKJ Gronówka
S
O024035
37. Grzegorz Karolina bpk
2004 (J.)
O037780
38. Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
S
O037943
39. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (J.)
O052936
40. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
Brak
41. Jeziorek Paula Bpk.
S
O034245
42. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
43. Jurkiewicz Oliwia Horses-pol
2005 (J.)
Brak
44. Kaczmarek Kinga KJ Stajnia Mączyńskich
2003 (MJ.)
brak
45. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
10146360
46. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
47. Kasprzyk Zofia A.T Horses
2005 (J.)
Brak
48. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
49. Kita Marcelina brak
2006 (J.)
brak
50. Klinge Nadia bd
2010 (JM.)
bd
51. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
52. Koczwara Julia KJ Stajnia Anielin
2007 (JM.)
O057093
53. Kołodziej Agata bpk
S
O057360
54. Kołodziej Oliwia UKS MASTER
2006 (J.)
brak
55. Komorska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
56. Komosińska Edyta Bez Przynależności Klubowej
2006 (J.)
Brak
57. Kończyk Julia bpk
S
O061791
58. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
59. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
60. Król Dawid Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
61. Kubaszewski Paweł KJ Zagórów
S
O011172
62. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
O057415
63. Kultys Marianna Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O052837
64. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O033769
65. Leba Daria bpk
2001 (MJ.)
Brak
66. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
67. Maciejewski Wiesław LKJ Abaria Iwno
S
brak
68. Mączyński Marek KJ Stajnia Mączyńskich
S
brak
69. Majorczyk Monika St. J Baborówko
S
O035408
70. Malicka Nina bpk
2008 (JM.)
brak
71. Małłek Aleksander bpk
S
brak
72. Marcinkowska Maja Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
brak
73. Marek Magda KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
S
O041893
74. Mcbroom Krzysztof Brak przynależności klubowej
2011 (Mł.)
brak
75. Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
2014 (Mł.)
brak
76. Młodzikowska Maja KJ Atrium Swarzędz
2004 (J.)
brak
77. Nawojska Sandra Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O042752
78. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
79. Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
80. Obiegły Maria Uczniowski Klub Sportowy Master
2011 (Mł.)
brak
81. Okraska Barbara LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2005 (J.)
O064453
82. Pawlak Julia Stajnia Mączyńskich
2004 (J.)
-
83. Pażucha Natalia Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
Brak
84. Pietraszak Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
2001 (MJ.)
brak
85. Podhorecka Matylda bpk
2006 (J.)
O056123
86. Pokrzywniak Maja Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
87. Pyczek Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O053455
88. Radomska Honorata Bpk
2006 (J.)
O057700
89. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
90. Reszelska Matylda KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O062640
91. Romanowska Hanna Ludowy Klub Sportowy Cwał
2009 (JM.)
brak
92. Schmidt Aleksandra KJ Rancho Poznań
93. Świerkosz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
94. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
95. Szymczak Mikołaj St. J Baborówko
2002 (MJ.)
O063917
96. Targosz Piotr Bpk
S
Brak
97. Tchorzewska Monika KJ Stajnia z Kopytem
S
O037760
98. Toboła Klaudia Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
99. Topór Dagmara Stajnia Gang Szaraków
2005 (J.)
Brak
100. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
101. Trojanowicz Zuzanna A.T. Horses
2005 (J.)
brak
102. Undrych Zofia Ludowy Klub Sportowy Cwał
2004 (J.)
O041413
103. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
S
O036990
104. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
105. Warszawski Wojciech Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2011 (Mł.)
brak
106. Wojciechowska Martyna LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2010 (JM.)
O064043
107. Wojtas Maja brak
2004 (J.)
brak
108. Woźnicka Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
brak
109. Wrzyszczyńska Blanka Bpk
2008 (JM.)
Brak
110. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
111. Zawiasińska Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
112. Zielińska Laura CH Jaszkowo
2008 (JM.)
O063125
113. Zielińska Lena CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O063126
114. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (JM.)
brak
115. Żurowska Michalina brak
2005 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

56

AJSZA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: NN
M: NN
K030757 528 009 09 1167446
2.

45

ANECZKA KONIK POLSKI POL 2008 klacz myszata/kuc:125 F: Nero
M: Anja
Brak Brak
3.

103

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/kuc:- F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
4.

20

ARMIA WIELKOPOLSKA POL 2005 mare dark bay/165 F: Rulon
M: Andora
Brak 007610131705
5.

65

BACH WLKP POL 2010 wałach gniada/168 F: Barbur
M: Babolna/Antokol
K022043 6160076101034
6.

61

BIOTOP BOJTORIAN KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: BALENO
M: BUZAVIRAG
K032778 HUN M PO110180000
7.

85

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
8.

47

BRIDGET JONES SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
9.

43

BRIETTA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: Neo
M: Bridget Jones
BRAK 616009610172716
10.

86

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart /
M: Pontlasse Perfection /
brak 826046050026116
11.

69

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn /
M: nn /
K009557 616999611504104
12.

33

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
13.

78

CELIM SP POL 2008 wałach gniada/168 F: nn /
M: Call Girl / Turbud Quirynus
K014741 POL999640077008
14.

1

CHACAS ZH HOLSTEIN GER 2015 gelding chestnut/160 F: Cascadello II
M: Orofina
276020000419115 DE421000155815
15.

99

COEDNEWYDD WELSH DIAMOND WELSH COB POL 2017 klacz kara/kuc:145 F: Coednewydd Fighting Spirit
M: Coednewydd Katarina
brak 826046020180656
16.

76

CONTINA ELIZAR HOL. POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
17.

67

CRAX Oldenburger Springpferd POL 2012 wałach ciemnogniada/175 F: Contendros
M: Casha
K021980 DE 418184000212
18.

118

CZANDRA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
brak 616999690192507
19.

127

CZARDASZ SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Landino
M: Czakra
brak 616009590077116
20.

75

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
21.

19

DACOTA H Deutsches Sportpferd GER 2011 Stute Grauschimmel/167 F: Danthes H
M: Casiana
276020000143487 DEU DE456-5703746-11
22.

90

DAISY KUC POL 2008 klacz skarogniada/kuc:140 F: Domingo
M: Lady Laura 3
brak .
23.

116

DALIA KUC POL 2017 klacz bułana/kuc:137 F: Gabon
M: Drumla
brak 616013610000918
24.

79

DANTES KUC POL 2017 ogier gniada/kuc:142 F: Guinness RH /
M: Diamentina Super /
brak -
25.

64

DCS WILD ATLANTIC Irish Sport Horse IRL 2015 klacz ciemnogniada/mk:156 F: Atlantic Sparkey
M: Sheupshedownshe
brak 372414006039716
26.

111

DEMON KUC WALIJSKI POL 2011 wałach kara/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: De Linden Sorinta
brak brak
27.

115

DRUMLA KUC POL NN klacz bułana/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
28.

135

EQUES XIER KWPN POL 2009 Wałach gniada/165 F: Amadeus / Guidam
M: Bhamira Xier / Emilion
K021563 528003200905930
29.

93

EROZJA KUC POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Jambo
M: Eroika
brak 11865
30.

102

FFALD GOLDEN GIRL WELSH COB POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Kiron Jacobite
M: Ffald Autumn Gold
brak 826046020178206
31.

57

FINISZ KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
32.

119

FIRE TOWER WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Sorbie Tower
M: Felissa
. 616007610151716
33.

30

FLORINA WLKP POL 2007 klacz skarogniada/165 F: DŻAMIR
M: FLORENCJA
brak POL 007610193607
34.

73

FRANEK KUC WALIJSKI POL 2017 ogier kasztanowata/kuc:136 F: HSH Idefix/ Nilantshoeve's Zippo
M: Fantazja/ Linde Hoeve's Optimist
Brak .
35.

49

FRAZES KUĆ FELIŃSKI POL 2017 wałach gniada/kuc:140 F: Segal
M: Fortuna
Brak 616013610093417
36.

83

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/157 F: Casalito / Casall
M: Banu / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
37.

80

GALILEO Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 wałach gniada/mk:149 F: Amadeo PP
M: Greeny
brak 616098100094815
38.

134

GALMAN SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
K025798 616009670067912
39.

4

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream / DonnerBlitz
M: Padija / Play Back
K029410 DE441411227909
40.

88

GRACJA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: DENAR
M: GWIAZDECZKA
BRAK 616009610021815
41.

104

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
42.

27

GRANAT MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/161 F: Top Gun / Prince Igor
M: Graba / Bonaparte
K011318 POL006540022406
43.

41

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
44.

48

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
45.

120

GRATUS WHITE SP POL 2017 wałach skarogniada/170 F: Hickstead White /
M: Gladiola / Widam
brak 616009610098817
46.

35

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
47.

70

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
48.

34

HAMMER WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Albrex g
M: Halabarda
Brak 616007610224009
49.

81

HINGIS KWPN POL 1999 ogier gniada/Nieznany F: Marcus
M: Highvellya
Brak Brak
50.

82

HIS MAJESTY SP POL 2013 gelding dark bay/160 F: -
M: -
- -
51.

92

HOKS PK KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:141 F: Ed
M: Hiszpanka
K029866 616013640031915
52.

100

HRABINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Larron
M: Harfa
brak 616009640009017
53.

16

III PASSA CALIDAD HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/166 F: La Calidad
M: Euforia
brak DE421000708716
54.

91

ILUZJA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:157 F: Fenomen/Judex
M: Iwa/Impas
K029583 616006580807509
55.

54

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
56.

5

IRISH LILI KUC POL 2016 mare grey/kuc:139 F: nn /
M: nn /
616999610168621 -
57.

94

ISIS Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Drosselklang II
M: Asanta
K030303 203009224895012
58.

55

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic /
M: India /
brak 616007610186717
59.

130

JAGODA TYP KOŃ MAŁY POL 2012 klacz ciemnogniada/mk:140 F: NN
M: NN
brak 616999580550212
60.

39

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 mare chestnut/168 F: Idem d'Azur / Landwind
M: Tonacly / Monaco
K030080 0560076L9XJ2
61.

136

KALINA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: nn /
M: nn /
brak -
62.

38

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
63.

28

KERMIT KUC POL 2017 wałach kara/kuc:142 F: Rewal
M: Konstytucja
Brak 616013580377017
64.

14

KIDAWA H WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/169 F: Golden Aviator
M: Kira
Brak 616007610127313
65.

125

KOBI WLKP POL 2006 klacz skarogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
K026214 POL007610114606
66.

84

KOLENDRA TYP MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
Brak 616999580455315
67.

107

KOLORADO WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Coupie /
M: Kolonia /
brak 616007610053215
68.

87

KORDIAN W WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Cassilio
M: Kordoba W
brak 616007610011513
69.

10

KOTUSZ Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/160 F: Jovellanos
M: Koronacja
brak 616POL17010092T
70.

97

KRAJKA ŚLĄSKA POL 2017 klacz kara/168 F: Harcap
M: Krajna
brak 616008680026817
71.

58

LADY LISSARO SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lissaro / Colox Cup
M: Lady Catoki / Catoki
K032196 616009520100115
72.

29

LEGATO SP POL 2008 wałach gniada/173 F: Larron
M: Hera XXXIV
brak POL 009640069208
73.

98

LOCARNO 87 WESTFALSKA POL 2014 wałach skarogniada/175 F: L unico
M: Comtess
0061774 DE 441410907314
74.

95

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Bijou Be /
M: Love Lady /
brak 616009550005115
75.

122

LOTTA SP POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:158 F: Kubuś
M: Liza
- POL031610036308
76.

25

LUCKY LUKE SP POL 2010 wałach gniada/mk:- F: nn / nn
M: nn / nn
K020679 6169996102566910
77.

40

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
78.

46

MIENIAK KONIK POLSKI POL 2017 ogier myszata/kuc:142 F: Dorato P
M: Miruna
Brak B0109412S
79.

13

MINAKO KUC WALIJSKI POL 2011 klacz siwa/kuc:135 F: Jankes /
M: Mija /
brak 616999640081311
80.

101

MIO GUSTO OJK HOL. POL 2017 wałach gniada/167 F: MillionDollar
M: Uschara
brak 276421000700517
81.

32

MOLI KOŃ MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Martini
M: Czili
Jednorazowa 616013690028312
82.

105

NATA KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:142 F: Zefir /
M: Natasza v.d. Bielzentuin /
K031596 POL013680082510
83.

52

NINTENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Ramona Adelheid Z
brak 056015Z55765814
84.

121

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
85.

21

ONYKS SP POL 2010 gelding light chestnut/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania / Nobody
K030139 616009610086210
86.

129

ORBITA SP POL 2006 klacz gniada/172 F: Love Affair
M: O-Hallo
Brak POL 009660315606
87.

62

PANIKA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:130 F: X
M: X
X X
88.

59

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
89.

74

PEGAZ WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/169 F: Larron
M: Polka
brak 616007640051015
90.

113

PERS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2011 wałach gniada/kuc:156 F: -
M: -
brak 616999610217212
91.

37

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
92.

132

POLUSKA SO KONIK POLSKI POL 2015 klacz myszata/kuc:136 F: Tunel
M: Polana
brak 616011610057515
93.

60

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
K024435 616013610029110
94.

17

PROXIS SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Progis / Grand Amour
K028889 616009520030115
95.

36

QUADRO HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
Brak DE431311309616
96.

63

QUINNY LINNY WURTTEMBERGER GER 04.03.2004 klacz gniada/170 F: Quattro B
M: Lilvana
brak DE 473730969404
97.

7

R-FOOD ARTO A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 wałach bułana/kuc:129 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
K031145 616013600129911
98.

128

RAPTUS SP POL 2017 wałach gniada/165 F: Larron
M: Rapsodia
Brak 616009640051517
99.

110

RAWA TYP MAŁY KOŃ POL 2012 klacz gniada/mk:135 F: nn
M: nn
Brak 616999610240812
100.

96

ROKI SP POL 2015 wałach kara/170 F: -
M: -
Brak -
101.

44

ROXANA WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/162 F: Rapsod / Romanus
M: Kasia / nn
K032188 POL007610000208
102.

126

RÓŻA TS POL 2013 klacz dereszowata/mk:133 F: nn /
M: nn /
brak 616999610226113
103.

51

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
104.

112

S-GALI KUC WALIJSKI POL 2011 wałach siwa/kuc:115 F: Friarly Dashing Duke
M: Sara
brak 616 013 67 00821 11
105.

124

SACCO WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach izabelowata/170 F: Bankiet
M: Sandy
Brak 616007610124816
106.

114

SARA SP POL 2012 klacz bułana/165 F: nn /
M: nn /
brak -
107.

26

SARA KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
K032134 616999610226814
108.

22

SASILIO SP POL 2014 wałach siwa/169 F: Cassilio
M: Szata
K025470 616009540091614
109.

53

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
110.

109

SIWA (MISSY GREY) TS POL 2012 klacz siwa/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027678 616999682005413
111.

66

SOLO CHAMPFLEUR Kłusak Francuski POL 2006 wałach gniada/165 F: BIESOLO
M: LOLIE CHAMPFLEUR
brak 06181525A
112.

18

SUMMER LEE HOL GER 26.03.2002 klacz ciemnogniada/163 F: Scarlatti /
M: Easy Girl /
brak DE421000108402
113.

106

SYMFONIA WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/164 F: Le Mistral
M: Samba/ Lwówek
K031595 616007610058311
114.

137

SZARLOTKA 2015 F:
M:
115.

131

TAFIRA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2016 klacz jasnokasztanowata/164 F: Szafir
M: Tora
brak 616010640073316
116.

23

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
brak 616007610118112
117.

123

THEA TINKER POL - klacz srokata/kuc:- F: -
M: -
Brak -
118.

3

TORRES EWITA Deutsche Reitpony POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: V.I.P /
M: Tara Texass / Nando
K025449 616013670093809
119.

31

TRENDY KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: My Precious
M: Traviata
K024426 616013661404
120.

77

VERDI Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2012 wałach gniada/168 F: Watzi's boy ch
M: Via Malla
K030303 12855
121.

108

VINCI HAN POL 2011 wałach gniada/169 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Loree / Laurion
K019615 DE431318319011
122.

42

WILDZANG'S ROSALIE KUC WALIJSKI NED 2015 klacz gniada/kuc:126 F: nn /
M: nn /
brak -
123.

68

WINCENTY KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
KO30644 616999662046608
124.

133

ZAHUN MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/164 F: Macho
M: Zarina
K032576 616006661563811
Rider Club
Competition
Prize
Jach Klaudiusz KJ Herkules Wapno
100
SUM:
100.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
60
SUM:
60.00
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
100
SUM:
100.00
Koczwara Julia KJ Stajnia Anielin
150
SUM:
150.00
Kuś Małgorzata St. J Baborówko
60
SUM:
60.00
Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
200
SUM:
200.00
Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
150
SUM:
150.00
Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
100
SUM:
100.00
Wysoczańska Nina KJ Michałówka
60
SUM:
60.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Basałygo Maja
KJ Podkowa Gruszczyn
SARA (26)
2021-12-30
8
2021-12-30
17
Berbecka Aleksandra
JKS Fer Więckowice
SASILIO (22)
2021-12-30
14
2021-12-30
Błaszkowiak Agata
bpk
2021-12-30
2021-12-30
23
Borys Barbara
KJ Stajnia Anielin
NATA (105)
2021-12-30
4
2021-12-30
10
Brzezińska Julia
bpk
KRAJKA (97)
2021-12-30
33
2021-12-30
Brzezińska Karolina
Klub Jeździecki Jolly Jumper
VERDI (77)
2021-12-30
7
2021-12-30
47
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-12-30
5
2021-12-30
Byndas Agata
Bez Przynależności Klubowej
ZAHUN (133)
2021-12-30
2021-12-30
7
Byndas Armanda
JUKS Mieczewo
GALMAN (134)
2021-12-30
30
2021-12-30
Byndas Szymon
JUKS Mieczewo
2021-12-30
2021-12-30
23
Celer Roksana
Brak
HAGA (35)
2021-12-30
13
2021-12-30
31
Celka Katarzyna
BPK
FLORINA (30)
2021-12-30
12
2021-12-30
Chaberska Aleksandra
KJ Kaja Ceków
ORBITA (129)
2021-12-30
2021-12-30
Chmaj Kamila
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
THEA (123)
2021-12-30
20
2021-12-30
24
Chwałczyński Marcin
BPK
LEGATO (29)
2021-12-30
21
2021-12-30
Ciołek Rozalia
brak
2021-12-30
20
2021-12-30
18
Czajka Zofia
BPK
KOTUSZ (10)
2021-12-30
42
2021-12-30
Danielewska Jagoda
Brak
ILUZJA (91)
2021-12-30
31
2021-12-30
Dobosz Karolina
SKJ Gronówka
HAMMER (34)
2021-12-30
2021-12-30
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-12-30
14
2021-12-30
33
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
2021-12-30
9
2021-12-30
Drabsch Olli
RV Lieberose
2021-12-30
49
2021-12-30
37
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
PROXIS (17)
2021-12-30
Dykcik Nell
Bez Przynależności Klubowej
2021-12-30
38
2021-12-30
29
Dzienia Weronika
Klub Jeździecki Jolly Jumper
ISIS (94)
2021-12-30
19
2021-12-30
Fabiś Zuzanna
Stajnia Czeluścin
2021-12-30
26
2021-12-30
44
Fediow Daria
KJ Podkowa Gruszczyn
DAISY (90)
2021-12-30
9
2021-12-30
11
Gallas Julia
KJ Stajnia Mączyńskich
DRUMLA (115)
2021-12-30
12
2021-12-30
28
Gidaszewska Agata
bpk
2021-12-30
21
2021-12-30
Gidaszewski Stanisław
Brak
SZARLOTKA (137)
2021-12-30
1
Goszczyński Adam
KS Jumping Events Poznań
HALNY (70)
2021-12-30
2
2021-12-30
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
CAJERO (69)
2021-12-30
3
2021-12-30
Goździewicz Amelia
Stajnia Czeluścin
RÓŻA (126)
2021-12-30
13
2021-12-30
29
Graczyk Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-12-30
2021-12-30
30
Gronowska Barbara
SKJ Gronówka
CRAX (67)
2021-12-30
26
2021-12-30
Grzegorz Karolina
bpk
2021-12-30
17
2021-12-30
Jach Klaudiusz
KJ Herkules Wapno
2021-12-30
33
2021-12-30
12
2021-12-30
3
100
2021-12-30
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (78)
2021-12-30
25
2021-12-30
8
Janaszczyk Lena
KJ Ranczo Kołata
AJSZA (56)
2021-12-30
1
2021-12-30
11
Jeziorek Paula
Bpk.
RAPTUS (128)
2021-12-30
8
2021-12-30
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-12-30
6
2021-12-30
Jurkiewicz Oliwia
Horses-pol
KERMIT (28)
2021-12-30
27
2021-12-30
Kaczmarek Kinga
KJ Stajnia Mączyńskich
DALIA (116)
2021-12-30
2021-12-30
11
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (57)
2021-12-30
3
60
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (57)
2021-12-30
18
2021-12-30
1
2021-12-30
1
100
PANIKA (62)
2021-12-30
1
Kasprzyk Zofia
A.T Horses
FRAZES (49)
2021-12-30
1
2021-12-30
17
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2021-12-30
2021-12-30
4
Kita Marcelina
brak
HRABINA (100)
2021-12-30
32
2021-12-30
46
Klinge Nadia
bd
PANIKA (62)
2021-12-30
1
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CARLEY (33)
2021-12-30
2021-12-30
BRIETTA (43)
2021-12-30
24
2021-12-30
Koczwara Julia
KJ Stajnia Anielin
SYMFONIA (106)
2021-12-30
12
2021-12-30
1
150
Kołodziej Agata
bpk
KOLORADO (107)
2021-12-30
35
2021-12-30
22
Kołodziej Oliwia
UKS MASTER
PERS (113)
2021-12-30
19
2021-12-30
51
Komorska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
JAGODA (130)
2021-12-30
15
2021-12-30
18
Komosińska Edyta
Bez Przynależności Klubowej
ARMIA (20)
2021-12-30
2021-12-30
15
Kończyk Julia
bpk
ONYKS (21)
2021-12-30
13
2021-12-30
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2021-12-30
28
2021-12-30
2021-12-30
2021-12-30
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
MOLI (32)
2021-12-30
21
2021-12-30
36
Król Dawid
Bez Przynależności Klubowej
PEGAZ (74)
2021-12-30
20
2021-12-30
10
Kubaszewski Paweł
KJ Zagórów
2021-12-30
35
2021-12-30
48
Kuczyńska Monika
bpk
2021-12-30
41
2021-12-30
24
Kultys Marianna
Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
TRENDY (31)
2021-12-30
8
2021-12-30
36
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
2021-12-30
3
60
2021-12-30
34
Leba Daria
bpk
2021-12-30
2021-12-30
39
Lembicz Patryk
bpk
PLEJADA (37)
2021-12-30
6
2021-12-30
KALINKA (38)
2021-12-30
26
2021-12-30
10
Maciejewski Wiesław
LKJ Abaria Iwno
GRACJA (88)
2021-12-30
14
2021-12-30
Mączyński Marek
KJ Stajnia Mączyńskich
SARA (114)
2021-12-30
37
Majorczyk Monika
St. J Baborówko
KOBI (125)
2021-12-30
17
2021-12-30
11
Malicka Nina
bpk
CZANDRA (118)
2021-12-30
18
2021-12-30
Małłek Aleksander
bpk
2021-12-30
35
2021-12-30
Marcinkowska Maja
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GALILEO (80)
2021-12-30
6
2021-12-30
16
Marek Magda
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
2021-12-30
43
2021-12-30
Mcbroom Krzysztof
Brak przynależności klubowej
RAWA (110)
2021-12-30
1
2021-12-30
16
Michalak Helena
Klub Jeździecki Jolly Jumper
2021-12-30
1
2021-12-30
1
Młodzikowska Maja
KJ Atrium Swarzędz
LOTTA (122)
2021-12-30
16
2021-12-30
Nawojska Sandra
Bez Przynależności Klubowej
2021-12-30
2021-12-30
Niesiołowska Zofia
bpk
2021-12-30
5
2021-12-30
11
Nowacka Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
INDIA (54)
2021-12-30
1
200
2021-12-30
7
Obiegły Maria
Uczniowski Klub Sportowy Master
S-GALI (112)
2021-12-30
12
2021-12-30
1
Okraska Barbara
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
ROXANA (44)
2021-12-30
1
2021-12-30
Pawlak Julia
Stajnia Mączyńskich
SARA (114)
2021-12-30
Pażucha Natalia
Bez Przynależności Klubowej
2021-12-30
6
2021-12-30
22
Pietraszak Maria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
TAWRA (23)
2021-12-30
22
2021-12-30
Pokrzywniak Maja
Bez Przynależności Klubowej
HINGIS (81)
2021-12-30
2021-12-30
31
Pyczek Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
BACH (65)
2021-12-30
28
2021-12-30
25
Radomska Honorata
Bpk
2021-12-30
9
2021-12-30
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
INDIA (54)
2021-12-30
5
2021-12-30
2
150
Reszelska Matylda
KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata
PORTOS (60)
2021-12-30
19
2021-12-30
29
Romanowska Hanna
Ludowy Klub Sportowy Cwał
MINAKO (13)
2021-12-30
7
2021-12-30
25
Świerkosz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
TAFIRA (131)
2021-12-30
2021-12-30
4
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
QUADRO (36)
2021-12-30
2
100
2021-12-30
16
Szymczak Mikołaj
St. J Baborówko
2021-12-30
50
2021-12-30
Targosz Piotr
Bpk
ROKI (96)
2021-12-30
23
2021-12-30
40
Tchorzewska Monika
KJ Stajnia z Kopytem
GRANAT (27)
2021-12-30
9
2021-12-30
Toboła Klaudia
Cwał Zakrzewo
FRANEK (73)
2021-12-30
1
2021-12-30
1
DANTES (79)
2021-12-30
5
Topór Dagmara
Stajnia Gang Szaraków
ANECZKA (45)
2021-12-30
1
2021-12-30
1
MIENIAK (46)
2021-12-30
2021-12-30
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2021-12-30
13
2021-12-30
Trojanowicz Zuzanna
A.T. Horses
RUM (51)
2021-12-30
45
2021-12-30
27
Undrych Zofia
Ludowy Klub Sportowy Cwał
2021-12-30
15
2021-12-30
32
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
LUCY (40)
2021-12-30
4
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
2021-12-30
15
2021-12-30
SACCO (124)
2021-12-30
20
2021-12-30
Warszawski Wojciech
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
DEMON (111)
2021-12-30
1
2021-12-30
1
Wojciechowska Martyna
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2021-12-30
1
2021-12-30
Wojtas Maja
brak
2021-12-30
1
2021-12-30
Woźnicka Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-12-30
11
2021-12-30
Wrzyszczyńska Blanka
Bpk
2021-12-30
1
2021-12-30
1
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (41)
2021-12-30
10
2021-12-30
2
60
ARES (103)
2021-12-30
30
2021-12-30
2021-12-30
32
2021-12-30
Zawiasińska Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-12-30
34
2021-12-30
21
Zielińska Laura
CH Jaszkowo
HOKS PK (92)
2021-12-30
19
2021-12-30
Zielińska Lena
CH Jaszkowo
EROZJA (93)
2021-12-30
14
2021-12-30
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
2021-12-30
27
2021-12-30
34
Żurowska Michalina
brak
2021-12-30
22
2021-12-30
36

Number of Riders: 115

Number of Horses: 124

The sum of prizes: 980.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl