Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
151 ACCEPTED 2021-12-03 04:19:27
2021-12-02 23:40:15
Antonina Roemer CALINECZKA
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
150 ACCEPTED 2021-12-03 04:19:23
2021-12-02 23:36:58
Alicja Wiśniowska OSA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
149 ACCEPTED 2021-12-03 04:19:21
2021-12-02 23:35:50
Jagienka Łukomska GALILO
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
148 ACCEPTED 2021-12-03 10:01:15
2021-12-02 22:06:38
Julia Jabłońska CHACCO
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
147 ACCEPTED 2021-12-03 04:19:16
2021-12-02 22:06:07
Julia Jabłońska LORDY
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
146 ACCEPTED 2021-12-02 21:59:38
2021-12-02 21:58:17
Emilia Ograbek WENDY
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
145 ACCEPTED 2021-12-02 19:44:10
2021-12-02 19:40:36
Patrycja Czaplewska HOPER GR
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
144 ACCEPTED 2021-12-02 19:24:38
2021-12-02 19:00:58
Julia Świtała DAKTYL
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
143 ACCEPTED 2021-12-02 19:07:10
2021-12-02 18:59:06
Kinga Kleczewska DAKTYL
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
142 ACCEPTED 2021-12-02 18:51:07
2021-12-02 18:46:24
Piotr Targosz ROKI
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
141 ACCEPTED 2021-12-02 18:38:24
2021-12-02 18:38:03
Weronika Kawka ARKADIA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
140 ACCEPTED 2021-12-02 18:38:21
2021-12-02 18:33:54
Kinga Kleczewska ARKADIA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
139 ACCEPTED 2021-12-02 17:56:51
2021-12-02 17:56:32
Aleksandra Waczyńska KORA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
138 ACCEPTED 2021-12-02 17:54:40
2021-12-02 17:47:50
Klaudyna Dudziak ARES
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
137 ACCEPTED 2021-12-02 17:33:19
2021-12-02 17:30:14
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
136 ACCEPTED 2021-12-02 17:29:56
2021-12-02 17:29:44
Aleksandra Świerkosz TAFIRA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
135 ACCEPTED 2021-12-02 17:29:52
2021-12-02 17:29:12
Weronika Komorska JAGODA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
134 ACCEPTED 2021-12-02 15:35:05
2021-12-02 15:24:50
Kinga Kaczmarek DALIA
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
133 ACCEPTED 2021-12-02 13:43:22
2021-12-02 13:42:26
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
132 ACCEPTED 2021-12-02 13:23:36
2021-12-02 13:22:10
Nina Wysoczańska GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
131 ACCEPTED 2021-12-02 12:21:32
2021-12-02 12:12:31
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
130 ACCEPTED 2021-12-02 12:21:30
2021-12-02 12:12:10
Michał Remisz INDIA
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2021-12-02 12:21:27
2021-12-02 12:11:56
Katarzyna Nowak ISKRA RM
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
128 ACCEPTED 2021-12-02 12:21:25
2021-12-02 12:11:38
Katarzyna Nowak INDIA
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
127 ACCEPTED 2021-12-02 12:21:22
2021-12-02 12:10:02
Małgorzata Gołębiowska ZALOTKA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
126 ACCEPTED 2021-12-01 20:26:31
2021-12-01 19:14:05
Anna Kępa GERBERA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
125 ACCEPTED 2021-12-01 14:55:25
2021-12-01 14:54:59
Hanna Michalak SWEET EMMA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
124 ACCEPTED 2021-12-01 14:55:22
2021-12-01 14:54:13
Zuzanna Hądzlik FONDIA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
123 PRE-APPROVED 2021-12-01 14:52:06
2021-12-01 14:48:34
Sławomir Klóska CORENTELLA PS
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2021-12-01 14:52:02
2021-12-01 14:47:06
Sławomir Klóska CALOU GRANDE PS
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
121 ACCEPTED 2021-12-01 13:54:23
2021-12-01 13:50:02
Marcelina Wojciechowska ATENA G
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
120 ACCEPTED 2021-12-01 13:54:20
2021-12-01 13:49:32
Julia Kostyra HELOIZA ZK
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
119 ACCEPTED 2021-12-01 13:54:18
2021-12-01 13:49:13
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
118 ACCEPTED 2021-12-01 12:35:06
2021-12-01 12:12:02
Magdalena Bochyńska DUMKA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
117 ACCEPTED 2021-12-02 12:21:18
2021-12-01 12:07:10
Alina Bochyńska HOLSZTYN
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
116 ACCEPTED 2021-12-01 12:06:36
2021-12-01 12:06:08
Maria Pilewska DUMKA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
115 ACCEPTED 2021-12-01 11:57:29
2021-12-01 11:57:11
Aleksandra Shmidt KALINA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
114 ACCEPTED 2021-12-01 11:56:03
2021-12-01 11:55:44
Diana Maslowska HORTA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
113 ACCEPTED 2021-12-01 11:56:03
2021-12-01 11:54:25
Patrycja Czarnecka FREDDY
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
112 ACCEPTED 2021-12-01 11:56:01
2021-12-01 11:54:05
Anna Adamcewicz SAHARA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
111 ACCEPTED 2021-12-01 10:36:33
2021-12-01 10:35:57
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2021-12-01 10:36:32
2021-12-01 10:35:42
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2021-12-01 08:32:19
2021-12-01 08:21:18
Wiesław Maciejewski GRACJA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
108 ACCEPTED 2021-12-01 08:32:17
2021-12-01 08:18:31
Magdalena Smak KOLONIS
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
107 ACCEPTED 2021-12-01 08:32:14
2021-12-01 07:52:22
Nina Malicka CZANDRA
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-12-01 06:34:11
2021-11-30 22:19:16
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
105 ACCEPTED 2021-12-01 06:34:08
2021-11-30 21:58:34
Weronika Banaszak SUPRISE
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
104 ACCEPTED 2021-12-01 06:34:06
2021-11-30 21:58:21
Sławomir Klóska CARLEY
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2021-12-01 06:34:03
2021-11-30 21:53:25
Aleksandra Rucińska LEWIATAN
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2021-11-30 20:07:42
2021-11-30 19:50:53
Zuzanna Graczyk KORDIAN W
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
101 ACCEPTED 2021-11-30 19:26:24
2021-11-30 19:19:57
Marta Dacka CHIN CHAMPER
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-11-30 19:26:22
2021-11-30 19:17:20
Wojciech Dahlke BALOU H
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2021-11-30 18:09:07
2021-11-30 18:05:17
Jagoda Szreymann SINGLE
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2021-12-02 20:40:27
2021-11-30 18:04:43
Michalina Belowska KOSTA BRAWA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
97 ACCEPTED 2021-12-02 20:40:28
2021-11-30 18:04:18
Wiktoria Rurek MEKLAR
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
96 ACCEPTED 2021-11-30 15:30:34
2021-11-30 15:20:23
Daria Fediow LILI ZAGORKA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
95 ACCEPTED 2021-11-30 13:20:40
2021-11-30 13:20:01
Weronika Siejak GANDALF
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2021-11-30 12:58:39
2021-11-30 12:49:17
Barbara Czekajska KIMRA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2021-11-30 11:50:54
2021-11-30 11:12:58
Wiktoria Hamerska DEJZI
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-11-30 11:50:51
2021-11-30 11:11:20
Kaja Jakubczyk DEJZI
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
91 ACCEPTED 2021-11-30 11:50:42
2021-11-30 11:05:48
Pola Barcińska CZATMA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
90 ACCEPTED 2021-11-30 11:50:39
2021-11-30 10:47:24
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2021-11-30 11:50:36
2021-11-30 10:30:33
Małgorzata Paszkiewicz IRWITA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
88 ACCEPTED 2021-11-30 11:50:34
2021-11-30 10:28:18
Karolina Paszkiewicz OZA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
87 ACCEPTED 2021-11-30 10:26:54
2021-11-30 10:26:32
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2021-11-30 10:26:53
2021-11-30 10:26:13
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-11-30 10:26:50
2021-11-30 10:25:15
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
84 ACCEPTED 2021-11-30 10:26:48
2021-11-30 10:24:50
Zofia Kasprzyk FRAZES
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2021-11-30 10:26:46
2021-11-30 10:24:03
Aleksandra Trojanowicz NINTENDO Z
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-12-01 14:51:57
2021-11-30 08:17:27
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
81 ACCEPTED 2021-11-30 08:54:37
2021-11-30 08:06:06
Kinga Olejniczak LOLENCJA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
80 ACCEPTED 2021-11-30 10:26:44
2021-11-29 22:17:40
Oliwia Jaskólska BARKA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2021-11-29 18:45:53
2021-11-29 18:27:34
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2021-11-29 18:45:50
2021-11-29 18:27:12
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2021-11-29 15:57:47
2021-11-29 15:52:57
Debora Figiel PIKER
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ACCEPTED 2021-11-29 15:28:49
2021-11-29 15:21:34
Joanna Kozłowska HAGANA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2021-11-29 12:49:34
2021-11-29 12:33:33
Krzysztof Mcbroom RAWA
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
74 ACCEPTED 2021-11-29 12:10:42
2021-11-29 11:37:51
Wiktor Spychała MYSZKA
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
73 ACCEPTED 2021-11-29 11:34:58
2021-11-29 11:28:14
Oliwia Dreger RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ACCEPTED 2021-11-29 10:42:53
2021-11-29 09:54:47
Zofia Wartecka R-FOOD ARTO A-Z
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2021-11-29 09:25:49
2021-11-29 09:14:52
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2021-11-29 08:27:15
2021-11-29 08:17:50
Agata Kamińska FINISZ
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-11-29 07:51:39
2021-11-28 20:37:04
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ACCEPTED 2021-11-29 07:51:37
2021-11-28 20:36:39
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2021-11-28 17:45:09
2021-11-28 17:35:20
Zuzanna Stachura MISTRZ
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-11-28 17:12:24
2021-11-28 16:45:15
Magdalena Miłowska GINO ROSSI KG
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ACCEPTED 2021-12-01 06:33:46
2021-11-28 16:09:24
Laura Krzewińska JINTERA R
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-11-28 13:47:48
2021-11-28 13:23:39
Martyna Krysztofiec MYSZKA
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
63 ACCEPTED 2021-11-28 07:30:11
2021-11-27 22:05:55
Natalia Chmielewska PASJONATA DOUGLAS
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2021-11-27 21:32:43
2021-11-27 21:27:09
Małgorzata Łaszcz KATARINA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
61 ACCEPTED 2021-11-27 21:32:39
2021-11-27 21:26:32
Agnieszka Szymańska STARGATE HANOVER
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2021-11-27 21:32:37
2021-11-27 21:22:27
Ewa Kutryba ROTTEN ROW
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ACCEPTED 2021-11-27 21:32:34
2021-11-27 21:21:59
Helena Bartnik WOODBROOK LAD
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2021-12-03 14:16:48
2021-11-27 20:04:11
Karolina Siejak MAYON L
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
57 ACCEPTED 2021-11-27 18:38:24
2021-11-27 18:33:51
Laura Pacholczak SOREY
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2021-11-27 18:38:21
2021-11-27 18:32:48
Natalia Banach SOREY
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2021-11-27 18:38:14
2021-11-27 17:49:06
Oliwia Robakowska IDA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ACCEPTED 2021-11-27 18:38:11
2021-11-27 17:48:45
Antoni Dąbrowski CARLA ROSSI
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
53 ACCEPTED 2021-11-27 18:38:08
2021-11-27 17:48:31
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2021-11-27 18:38:05
2021-11-27 17:48:00
Marta Baran ELY
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-11-27 13:34:50
2021-11-27 13:25:22
Weronika Kicińska KORA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2021-11-27 13:07:53
2021-11-27 12:57:05
Agata Gidaszewska CADIFOR CHARLOTTE
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-11-27 13:07:50
2021-11-27 12:44:58
Kamila Teśluk ALISTER
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2021-11-25 21:09:59
2021-11-25 21:09:32
Jagoda Jeske ARGO
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
47 ACCEPTED 2021-12-03 10:00:53
2021-11-25 21:08:40
Olga Jeske MAJA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-11-30 18:08:58
2021-11-25 16:34:50
Julia Brand DCS WILD ATLANTIC
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2021-11-25 16:07:19
2021-11-25 16:05:48
Natalia Siwiec HAWENA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2021-11-25 14:06:25
2021-11-25 13:03:51
Małgorzata Kuś IRISH LILI
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2021-12-04 07:57:41
2021-11-25 12:18:25
Barbara Arendt NOSAL
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-11-25 14:06:19
2021-11-25 12:12:00
Olga Wołochowicz PASJONATA DOUGLAS
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-11-25 14:06:16
2021-11-25 11:49:13
Patrycja Kuśmia HESTIA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2021-11-25 14:06:13
2021-11-25 11:29:22
Julia Hewusz JARBAS
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2021-11-24 21:22:38
2021-11-24 18:17:24
Izabela Księżniuk CHACCO
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2021-11-24 21:22:31
2021-11-23 17:00:55
Matylda Szymańska KORDIAŁ
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2021-11-23 17:08:01
2021-11-23 16:58:49
Vanessa Wawrzyniak FARAH BILL
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-11-23 17:07:58
2021-11-23 16:58:24
Anna Góralczyk NARYŚ
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
35 ACCEPTED 2021-11-23 17:07:54
2021-11-23 16:15:51
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-11-22 11:19:20
2021-11-22 11:16:47
Patrycja Strzelec CASIMA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2021-11-21 21:23:53
2021-11-21 20:44:31
Hanna Stepura LUKSJA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2021-11-21 21:23:50
2021-11-21 20:43:12
Marcelina Borzych LUKSJA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2021-11-21 19:44:05
2021-11-21 18:11:12
Maria Karnabal SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2021-11-21 19:44:03
2021-11-21 18:09:45
Nina Kromolicka ANTONY HOPKINS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2021-11-21 08:13:50
2021-11-20 21:38:48
Rozalia Türkel JASAWA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ACCEPTED 2021-11-29 08:27:40
2021-11-20 17:35:37
Julia Komisarek JANOSIK
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
27 ACCEPTED 2021-11-20 15:58:21
2021-11-20 10:29:44
Matylda Zabrzewska DYM
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ACCEPTED 2021-11-20 15:58:19
2021-11-20 10:27:43
Maja Gazda CONTESSA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2021-11-20 15:58:16
2021-11-20 10:27:23
Malwina Stronczyńska CALINKA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2021-11-20 15:58:13
2021-11-20 10:27:06
Marianna Posadzy HUG ME
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ACCEPTED 2021-11-19 12:47:25
2021-11-18 20:06:27
Hanna Lisiak HEROS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2021-11-18 10:49:32
2021-11-18 10:45:02
Marika Roszak GLOSA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2021-11-18 10:49:26
2021-11-18 10:44:44
Lena Kamola KARINO
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2021-11-18 10:49:20
2021-11-18 10:44:26
Michalina Ewald KARINO
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2021-11-18 10:49:16
2021-11-18 10:43:40
Nadia Liske Machado ZAAKI
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
18 ACCEPTED 2021-11-18 10:49:12
2021-11-18 10:43:22
Amelia Salbach JELLY PET
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-11-18 10:49:02
2021-11-17 18:28:32
Klaudia Walczak NINA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ACCEPTED 2021-11-17 08:41:27
2021-11-16 22:46:00
Norbert Ciechanowski ROTA
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
15 ACCEPTED 2021-11-25 14:06:06
2021-11-16 22:45:44
Michał Woliński AFERA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2021-11-17 08:41:23
2021-11-16 20:18:58
Neelie Van Rossum HERA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2021-11-17 08:41:20
2021-11-16 19:00:36
Julia Wójcik PAKO
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
12 ACCEPTED 2021-11-17 08:41:19
2021-11-16 19:00:07
Michalina Sikorska PANISKO
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2021-11-25 21:09:49
2021-11-16 18:59:50
Michalina Sikorska K-TAURYN
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2021-11-17 08:41:15
2021-11-15 22:41:46
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2021-11-27 09:49:15
2021-11-14 14:31:46
Laura Kalak FILEMON
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2021-11-17 08:41:13
2021-11-14 10:50:03
Zofia Mika HAYABUSA HIME
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
7 ACCEPTED 2021-11-25 21:09:44
2021-11-14 10:49:38
Emilia Sopot KADENCJA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2021-11-29 07:51:34
2021-11-09 19:32:49
Martyna Szwarc CYGAN
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
5 ACCEPTED 2021-11-27 09:49:08
2021-11-08 18:41:09
Natalia Kunce HEFAJSTOS
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
4 ACCEPTED 2021-12-02 12:21:13
2021-11-07 21:50:46
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ACCEPTED 2021-11-07 19:35:52
2021-11-06 15:13:58
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2021-11-07 19:35:51
2021-11-06 15:13:25
Dororta Chełkowska KLARISA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
1 ACCEPTED 2021-11-02 09:30:33
2021-10-24 21:39:04
Oliwia Charchuta KARINA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamcewicz Anna Kj. Rancho Poznań
2007 (JM.)
Brak
2. Arendt Barbara KJ Grodno Dwór
2005 (J.)
O056265
3. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
4. Banach Natalia BPK
S
none
5. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
6. Baran Marta KJ Stajnia Dąbrowscy
S
Brak
7. Barcińska Pola Stajnia Trzy Konie
2006 (J.)
Brak
8. Bartnik Helena bpk
2006 (J.)
brak
9. Belowska Michalina OJ Kalina
2005 (J.)
brak
10. Bochyńska Alina brak
2011 (Mł.)
brak
11. Bochyńska Magdalena brak
S
brak
12. Borzych Marcelina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
brak
13. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
14. Byndas Armanda JUKS Mieczewo
S
O021496
15. Charchuta Oliwia Queen
2011 (Mł.)
Brak
16. Chełkowska Dororta niezrzeszona
2009 (JM.)
brak
17. Chmielewska Natalia stajnia Huffero
2010 (JM.)
none
18. Ciechanowski Norbert Demonic Horses
2009 (JM.)
Brak
19. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
S
O021507
20. Czarnecka Patrycja Kj. Rancho Poznań
2008 (JM.)
Brak
21. Czekajska Barbara Stajnia Trzy Konie
S
O027338
22. Dąbrowski Antoni KJ Stajnia Dąbrowscy
2012 (Mł.)
Brak
23. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
Brak
24. Dacka Marta bpk
S
brak
25. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
26. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
27. Dreger Oliwia -
2005 (J.)
Brak
-
28. Dudziak Klaudyna JUKS Mieczewo
S
brak
29. Fediow Daria KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O055251
30. Figiel Debora bpk
2003 (MJ.)
O046699
31. Gazda Maja Stajnia Zamysłowo
2005 (J.)
Brak
32. Gidaszewska Agata bpk
S
brak
33. Gołębiowska Małgorzata Stajnia Trzy Konie
2011 (Mł.)
Brak
34. Góralczyk Anna Klub Sportowy Kawalkada
2008 (JM.)
Brak
35. Graczyk Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
36. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (J.)
O040033
37. Hamerska Wiktoria Stajnia Trzy Konie
2008 (JM.)
Brak
38. Hewusz Julia Bpk
2008 (JM.)
O060107
39. Jabłońska Julia KS Verso La Natura
2005 (J.)
O033374
40. Jakubczyk Kaja Stajnia Trzy Konie
2008 (JM.)
Brak
41. Jaskólska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O037258
42. Jeske Jagoda STAJNIA RUNOWO
2009 (JM.)
BRAK
43. Jeske Olga BPK wie
2007 (JM.)
O060482
44. Kaczmarek Kinga KJ Stajnia Mączyńskich
2003 (MJ.)
brak
45. Kalak Laura KJ J.J. Darboven Rumia
2009 (JM.)
O059300
46. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
10146360
47. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
48. Kamola Lena Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
Brak
49. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
50. Kasprzyk Zofia A.T Horses
2005 (J.)
Brak
51. Kawka Weronika Brak
2007 (JM.)
Brak
52. Kępa Anna .
2007 (JM.)
brak
53. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
54. Kicińska Weronika Bpk
S
O018672
55. Kleczewska Kinga Brak
S
brak
56. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
57. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
58. Koleśniak Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
59. Komisarek Julia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
brak
60. Komorska Weronika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
61. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
62. Kostyra Julia KJ Wiecanowo
2006 (J.)
O065132
63. Kowalska Magdalena KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O050148
64. Kozłowska Joanna bpk
2001 (MJ.)
brak
65. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (JM.)
O055971
66. Kromolicka Nina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O062010
67. Krysztofiec Martyna Brak
2009 (JM.)
Brak
68. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (MJ.)
O038365
69. Księżniuk Izabela KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
Brak
70. Kunce Natalia ezolita
2009 (JM.)
brak
71. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O033769
72. Kuśmia Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
73. Kutryba Ewa bpk
2007 (JM.)
brak
74. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
75. Lisiak Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
brak
76. Liske Machado Nadia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (J.)
brak
77. Łaszcz Małgorzata Brak
2010 (JM.)
Brak
78. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
79. Maciejewski Wiesław LKJ Abaria Iwno
S
brak
80. Malicka Nina bpk
2008 (JM.)
brak
81. Małłek Aleksander bpk
S
brak
82. Maslowska Diana Kj. Rancho Poznań
2008 (JM.)
Brak
83. Mcbroom Krzysztof Brak przynależności klubowej
2011 (Mł.)
brak
84. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (JM.)
O056967
85. Mika Zofia Demonic Horses
2006 (J.)
brak
86. Miłowska Magdalena bpk
2008 (JM.)
O052920
87. Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
88. Ograbek Emilia Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
89. Olejniczak Kinga KJ Stajnia Dąbrowscy
2008 (JM.)
Brak
90. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (JM.)
O053095
91. Paszkiewicz Karolina Brak
S
brak
92. Paszkiewicz Małgorzata Brak
S
Brak
93. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (JM.)
O050133
94. Pilewska Maria brak
2002 (MJ.)
brak
95. Posadzy Marianna bpk
2004 (J.)
brak
96. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
97. Robakowska Oliwia KJ Stajnia Dąbrowscy
2004 (J.)
Brak
98. Roemer Antonina Klub Sportowy Grand Horse
2003 (MJ.)
brak
99. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
brak
100. Rucińska Aleksandra BPK WLKP
2010 (JM.)
Brak
101. Rurek Wiktoria OJ Kalina
2005 (J.)
brak
102. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (MJ.)
brak
103. Shmidt Aleksandra Kj. Rancho Poznań
2007 (JM.)
Brak
104. Siejak Karolina bpk
S
O012448
105. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
S
O021060
106. Sikorska Kamila Brak
S
Brak
Brak
107. Sikorska Michalina Demonic Horses
2009 (JM.)
brak
108. Siwiec Natalia WTK Hermanów
S
O041168
109. Skorniak Karolina A.T. Horses
2007 (JM.)
brak
110. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwór
S
O024277
111. Sopot Emilia Demonic Horses
2003 (MJ.)
Brak
112. Spychała Wiktor Brak
2010 (JM.)
Brak
113. Stachura Zuzanna LKS Cwał Poznań
S
O013739
114. Stepura Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (J.)
brak
115. Stronczyńska Malwina Stajnia Zamysłowo
2007 (JM.)
brak
116. Strzelec Patrycja bpk
S
O061769
117. Świerkosz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
118. Świtała Julia Brak
2007 (JM.)
Brak
119. Szreymann Jagoda St. Kraju Jumping Team
2019 (Mł.)
O054911
120. Szwarc Martyna EZOLITA
2009 (JM.)
BRAK
121. Szymańska Agnieszka Brak
S
Brak
122. Szymańska Matylda Klub Sportowy Kawalkada
2007 (JM.)
Brak
123. Targosz Piotr Bpk
S
Brak
124. Teśluk Kamila bpk
2004 (J.)
brak
125. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
126. Trojanowicz Zuzanna A.T. Horses
2005 (J.)
brak
127. Türkel Rozalia bpk
2006 (J.)
brak
128. Undrych Zofia bpk
2004 (J.)
O041413
129. Van Rossum Neelie KJ Hubertus Lusowo
2006 (J.)
brak
130. Waczyńska Aleksandra Stajnia Mączyńskich
2005 (J.)
Brak
131. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
2004 (J.)
Brak
132. Wartecka Zofia LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2009 (JM.)
O063351
133. Wawrzyniak Vanessa Klub Sportowy Kawalkada
2009 (JM.)
Brak
134. Wiśniowska Alicja KJ Rancho Poznań
2006 (J.)
brak
135. Wojciechowska Marcelina KJ Wiecanowo
2008 (JM.)
brak
136. Wójcik Julia Demonic Horses
2008 (JM.)
brak
137. Woliński Michał Demonic Horses
S
Brak
138. Wołochowicz Olga Stajnia Huffero
2010 (JM.)
brak
139. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
140. Zabrzewska Matylda bpk
2006 (J.)
brak
141. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

11

AFERA KOŃ MAŁY POL 2012 klacz kasztanowata/mk:152 F: Cantais /
M: A Debora /
brak 616999610020412
2.

76

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
3.

60

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
K006417 DE435350274200
4.

94

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/kuc:- F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
5.

156

ARES TYP POGRUBIONY POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
brak 616999610263911
6.

75

ARGO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/165 F: CHOMSK
M: ASTRA
BRAK 616999610098811
7.

158

ARKADIA SP POL 2017 klacz siwa/163 F: Igor
M: Arizona country
Brak 616009610165917
8.

138

ATENA G KOŃ MAŁY POL 2016 klacz gniada/mk:158 F: Turbud Alino /
M: Afrodyta /
brak 616013520001116
9.

119

BALOU H WESTF GER 2016 wałach gniada/170 F: Baloutelli /
M: Hanka /
brak DE441411051716
10.

29

BARKA WLKP POL 2014 klacz gniada/165 F: Kerson /
M: Barwa /
brak 616007610115614
11.

107

BATER DAY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top /
M: Buterfly /
brak -
12.

96

BIOTOP BOJTORIAN KUC POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: BALENO
M: BUZAVIRAG
K032778 HUN M PO110180000
13.

129

BRIDGET JONES SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
14.

168

BRIETA F:
M:
15.

39

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart /
M: Pontlasse Perfection /
brak 826046050026116
16.

167

CALINECZKA TYP SZLACHETNY POL 2016 klacz gniada/165 F: Nurmi/ Chacco Fly
M: Calinka
Brak .
17.

56

CALINKA WLKP POL 2006 klacz gniada/165 F: Albens / Skunks
M: Cechira / Armani
K020177 616007610232906
18.

140

CALOU GRANDE PS OS GER 2016 wałach gniada/174 F: Cisney /
M: Bella Donna BZ. /
brak DE418185014916
19.

81

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Izaurus
M: Cortesia
Brak -
20.

123

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
21.

63

CASIMA WESTF GER 2012 klacz siwa/165cm F: Cordess / Clinton
M: Cleine Qveena / Cristallo I
K021713 DE441411336412
22.

67

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
K027630 brak
23.

164

CHACCO OLD GER 2015 gelding black/170 F: Diatendro
M: Chacco Blue
. DE418180027215
24.

120

CHIN CHAMPER HOL POL 2011 wałach gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
K019756 DE421000074511
25.

57

CONTESSA WLKP POL 2009 klacz gniada/165 F: Boraks
M: Czara
Brak -
26.

141

CORENTELLA PS Oldenburg-International POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Cornet Du Lys
M: Chablis Du Lys
brak DE 418185050916
27.

5

CYGAN FELIŃSKA POL 2013 wałach skarogniada/kuc:128 F: APATYT
M: GWIAZDECZKA
BRAK 616 013 61 01982 13
28.

126

CZANDRA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
brak 616999690192507
29.

113

CZATMA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Sir
M: Czatyna
brak 616007610216411
30.

160

DAKTYL KUC POL 2016 wałach jasnogniada/kuc:145 F: Ares
M: Duszka
Brak 616013610181116
31.

136

DALIA SP POL 2009 klacz gniada/mk:155 F: Etos / Topaz
M: Dumka / Tik-Tak
K029217 616013580726609
32.

151

DALIA KUC POL 2017 klacz bułana/kuc:137 F: Gabon
M: Drumla
brak 616013610000918
33.

26

DCS WILD ATLANTIC Irish Sport Horse IRL 2015 klacz ciemnogniada/mk:156 F: Atlantic Sparkey
M: Sheupshedownshe
brak 372414006039716
34.

114

DEJZI KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
35.

135

DUMKA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz inna/164 F: NN
M: NN
brak brak
36.

58

DYM SP POL 2009 wałach skarogniada/mk:149 F: Ogień / Ladjonker S
M: Duszka /
brak 616999610174709
37.

79

ELY WLKP POL 2017 klacz siwa/167 F: Rulon
M: Empara
Brak X
38.

30

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/172 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
K022740 616009530002412
39.

65

FARAH BILL Czysta Krew Arabska POL 1997 wałach gniada/mk:145 F: El Amor
M: Farah Aneta
Brak Pol 97000000930
40.

9

FILEMON KUC POL 2005 wałach bułana/kuc:146 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
K017561 POL 013610073406
41.

95

FINISZ KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
42.

142

FONDIA WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: Davinci
M: Finezja
brak 616007610055516
43.

106

FRAZES KUĆ FELIŃSKI POL 2017 wałach gniada/kuc:140 F: Segal
M: Fortuna
Brak 616013610093417
44.

132

FREDDY HAN POL 2008 wałach kara/185 F: Don Frederico
M: Ariva
Brak Brak
45.

165

GALILO Polski Kuc Wierzchowy POL 2016 wałach bułana/kuc:146 F: Gran Chaco
M: Galicja/ Bonetto D
Brak .
46.

155

GALMAN SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
K025798 616009670067912
47.

116

GANDALF MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/mk:- F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
48.

144

GERBERA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/164 F: Number One
M: Gejsza
brak A0012758S
49.

91

GINO ROSSI KG SP POL 2012 wałach skarogniada/162 F: Chaltaire Z /
M: Gina KG /
K026968 616009610071512
50.

53

GLOSA SP POL 2006 klacz gniada F: Szron /
M: Gligenia II /
brak -
51.

41

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B
M: Gwiazda
brak 616009520108517
52.

128

GRACJA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Denar
M: Gwiazdeczka
brak 616009610021815
53.

149

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
54.

93

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
55.

130

GRASSHOPPER SP POL 2013 wałach siwa/- F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
K025164 616009610033513
56.

100

HAGANA SP POL 2011 klacz tarantowata/mk:152 F: nn /
M: Hasira /
brak 616098200094753
57.

73

HAWENA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Farmer
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K029490 616009640010515
58.

8

HAYABUSA HIME SP POL 2013 klacz siwa/168 F: Chaltaire Z/Chellano Z
M: Halka/Portos
Brak 616009520121913
59.

3

HEFAJSTOS KUC WALIJSKI POL 2017 wałach siwa/kuc:138 F: Nanczo
M: Haja
brak 616013690105717
60.

137

HELOIZA ZK WLKP POL 2015 klacz gniada/166 F: Landino / Landgraf I
M: Hiboczka / Furato
K032866 616007590057015
61.

46

HERA SP POL 2015 klacz tarantowata/162 F: Ramirez /
M: Charama /
brak 616098200139946
62.

54

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:143 F: Herkules B /
M: Werwa /
brak 616013610149916
63.

69

HESTIA SP POL 2004 klacz gniada/- F: Hun /
M: Bacha /
brak -
64.

36

HOLSZTYN KONIK POLSKI POL 2008 Wałach inna/mk:145 F: Parwus
M: Hendela
brak POL 011 61 01729 08
65.

161

HOPER GR SP POL 2017 ogier siwa/167 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Hope / Massimo
K030789 616009680003417
66.

133

HORTA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:135 F: Piołun /
M: Hulja /
brak -
67.

55

HUG ME SP POL 2012 wałach siwa/160 F: Cypr /
M: Harda /
brak 616999530201613
68.

82

IDA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz gniada/164 F: X
M: X
Brak 616999670052115
69.

145

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
70.

72

IRISH LILI KUC POL 2016 mare grey/kuc:139 F: nn /
M: nn /
616999610168621 -
71.

111

IRWITA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: //
M: //
Brak //
72.

146

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic /
M: India /
brak 616007610186717
73.

153

JAGODA TYP KOŃ MAŁY POL 2012 klacz ciemnogniada/mk:140 F: NN
M: NN
brak 616999580550212
74.

16

JANOSIK SP POL 2006 wałach gniada/173 F: x
M: x
brak x
75.

68

JARBAS MŁP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Bekas /
M: Jawa / As Trefl
K018557 POL006580719808
76.

59

JASAWA WLKP POL 2008 klacz skarogniada/163 F: Porfir /
M: Jarana /
brak 007610135808
77.

49

JELLY PET Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Tipsy's Pet /
M: Jaruga- WM /
brak DE455558721117
78.

27

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada/167 F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
K022659 616007610026412
79.

10

K-TAURYN T.P. POL 2007 wałach kasztanowata/168 F: Ważny / Chaber
M: Karina / Cantanis
brak 616999680113507
80.

43

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 mare chestnut/168 F: Idem d'Azur / Landwind
M: Tonacly / Monaco
K030080 0560076L9XJ2
81.

6

KADENCJA SP POL 2014 klacz kasztanowata/169 F: Czardasz/Chellano's boy D Z
M: Kornela/Agar
Brak 616009610145514
82.

134

KALINA SP POL 2010 klacz gniada/160 F: nn /
M: nn /
brak -
83.

102

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
84.

37

KARINA KUC POL 2016 klacz kasztanowata/mk:106 F: NN
M: NN
brak BO140301S
85.

52

KARINO WLKP POL 2010 wałach siwa/167 F: Junus /
M: Ksena /
brak 616007610141510
86.

80

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
87.

88

KATARINA TYP KUC POL 2014 klacz srokata/kuc:114 F: nn /
M: nn /
brak 616999610208814
88.

115

KIMRA ŚLĄSKA POL 2013 klacz kara/kuc:142 F: Liberał
M: Kindera
brak 616008680041513
89.

40

KLARISA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
brak 616999610217017
90.

127

KOLONIS WLKP POL 2017 wałach gniada/171 F: Canoso / Catoki
M: Kolonia / Carry Son
K031257 616007610098017 / A0019528S
91.

157

KORA WIELKOPOLSKA POL 2005 klacz skarogniada/167 F: Mariensztat
M: Kanwa
Brak POL007680010205
92.

78

KORA WLKP. POL 00 klacz ciemnogniada/00 F: 00
M: 00
brak 616007520062114
93.

66

KORDIAŁ KONIK POLSKI POL 1996 wałach myszata/kuc:140 F: Trucht
M: Kora
Brak POL 011 61 00395 96
94.

121

KORDIAN W WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Cassilio
M: Kordoba W
brak 616007610011513
95.

34

KOSTA BRAWA SP POL 2008 klacz gniada/- F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
K024636 POL999670012608
96.

122

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach ciemnogniada/kuc:- F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
97.

117

LILI ZAGORKA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:140 F: VIP
M: Peggy
K029868 013670148508
98.

104

LOLENCJA KUC SZETLANDZKI POL 2015 klacz siwa/kuc:125 F: X
M: X
Brak X
99.

125

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Bijou Be /
M: Love Lady /
brak 616009550005115
100.

163

LORDY KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: George/Vittorio
M: Hors La Loi II
brak 528003201606227
101.

62

LUKSJA WLKP POL 2007 klacz ciemnogniada F: Azer /
M: Laguna /
brak -
102.

74

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
103.

84

MAYON L SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
104.

33

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
105.

92

MISTRZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/172 F: Alabaster
M: Marsylia
K014414 POL009611036704
106.

90

MYSZKA KUC POL 2008 klacz siwa/kuc:120 F: nn
M: nn
Brak 616999610260305
107.

25

NARYŚ KONIK POLSKI POL 1999 wałach myszata/kuc:140 F: Druk
M: Nitka
Brak Pol011510013899
108.

150

NELSON KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K028331 616999520106415
109.

48

NINA Wlkp Poch. Trakenskieg POL 2017 klacz siwa/167 F: Kormoran /
M: Norta /
brak -
110.

105

NINTENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Ramona Adelheid Z
brak 056015Z55765814
111.

71

NOSAL WLKP/TRAKEŃSKI POL 2014 wałach kara/168 F: Eloquent /
M: Niwa /
K028946 616007600141814
112.

166

OSA MŁP POL 2014 klacz kasztanowata/163 F: Sadam /
M: Olimpia /
brak 616006630040714
113.

110

OZA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/168 F: /
M: /
Bra 616999610263411
114.

45

PAKO HUCUŁ POL 2014 wałach skarogniada/kuc:138 F: Wtorek /
M: Panama /
brak 6160126101930714
115.

44

PANISKO KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:136 F: Filutek / Flet
M: Parada / Pagada
brak 616013610298209
116.

28

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
117.

70

PASJONATA DOUGLAS WELSH PONY POL 2008 gelding white/kuc:135 F: Wolling's Lion King
M: TIJD VLIJT'S DANTE
none POL013610131508
118.

101

PIKER KOŃ MAŁY POL 2017 wałach skarogniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
brak 616999690146117
119.

103

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
120.

64

PROXIS SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Progis / Grand Amour
K028889 616009520030115
121.

97

R-FOOD ARTO A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 wałach bułana/kuc:129 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
K031145 616013600129911
122.

98

RAGGIO DI SPERANZA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/- F: Cytolog
M: Reakcja
- 6160076101108
123.

99

RAWA TYP MAŁY KOŃ POL 2012 klacz gniada/mk:135 F: nn
M: nn
Brak 616999610240812
124.

159

ROKI SP POL 2015 wałach kara/170 F: -
M: -
Brak -
125.

47

ROTA SP POL 2006 klacz gniada/168 F: El Bundy / Escudo I
M: Rubież / Lombardo
brak 009610102306
126.

86

ROTTEN ROW SP POL 2011 wałach gniada/161 F: Wizjoner /
M: Raketta /
brak 616009690018211
127.

108

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
128.

131

SAHARA WLKP POL 2007 klacz gniada/168 F: Drako
M: Sawanna
Brak Brak
129.

109

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
130.

61

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
131.

118

SINGLE HOL GER 2008 wałach gniada/170 F: Singulord Jet /
M: Kampone / Langa. Express
K020214 DE421000178309
132.

112

SOJUSZNIK POL 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
133.

83

SOREY SP POL 2017 mare dark bay/162 F: MARINO/ZEOLIET
M: SUERTE Z/STAKKATO
none 616009600030417
134.

87

STARGATE HANOVER Kłusak Amerykański POL 2004 ogier gniada/167 F: Andover Hall
M: Sharise Seelster
Brak US-2B2448
135.

124

SUPRISE SP POL 2016 klacz gniada/162 F: Chardonnay L / Contender
M: Sejsza / Askar
K030893 616009610174516
136.

143

SWEET EMMA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nebo Liam 53328
M: Rhosymeirch Beck
K026255 826046020150135
137.

154

TAFIRA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2016 klacz jasnokasztanowata/164 F: Szafir
M: Tora
brak 616010640073316
138.

162

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
139.

85

WOODBROOK LAD KUC CONNEMARA POL 2009 wałach siwa/kuc:146 F: Cloneberne Dun /
M: Mallmore Anita /
brak S3-372100400007405
140.

50

ZAAKI TS POL 2008 wałach gniada/170 F: nn /
M: nn /
brak 616999610324708
141.

31

ZALOTKA TYP KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520044112
Rider Club
Competition
Prize
Bartnik Helena bpk
60
SUM:
60.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
100
SUM:
100.00
Koleśniak Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
60
SUM:
60.00
Kostyra Julia KJ Wiecanowo
150
SUM:
150.00
Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
60
SUM:
60.00
Lembicz Patryk bpk
100
SUM:
100.00
Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
150
SUM:
150.00
Siejak Karolina bpk
200
SUM:
200.00
Wojciechowska Marcelina KJ Wiecanowo
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamcewicz Anna
Kj. Rancho Poznań
SAHARA (131)
2021-12-04
2021-12-04
Arendt Barbara
KJ Grodno Dwór
NOSAL (71)
2021-12-04
21
2021-12-04
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (30)
2021-12-04
12
Banach Natalia
BPK
SOREY (83)
2021-12-04
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
SUPRISE (124)
2021-12-04
18
2021-12-04
8
Baran Marta
KJ Stajnia Dąbrowscy
ELY (79)
2021-12-04
Barcińska Pola
Stajnia Trzy Konie
CZATMA (113)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Bartnik Helena
bpk
2021-12-04
2
60
2021-12-04
43
Belowska Michalina
OJ Kalina
2021-12-04
33
2021-12-04
Bochyńska Alina
brak
2021-12-04
8
Bochyńska Magdalena
brak
DUMKA (135)
2021-12-04
1
Borzych Marcelina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (62)
2021-12-04
29
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2021-12-04
32
2021-12-04
35
Byndas Armanda
JUKS Mieczewo
GALMAN (155)
2021-12-04
8
2021-12-04
Charchuta Oliwia
Queen
KARINA (37)
2021-12-04
8
2021-12-04
1
Chmielewska Natalia
stajnia Huffero
2021-12-04
13
Ciechanowski Norbert
Demonic Horses
ROTA (47)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
HOPER GR (161)
2021-12-04
Czarnecka Patrycja
Kj. Rancho Poznań
FREDDY (132)
2021-12-04
Czekajska Barbara
Stajnia Trzy Konie
KIMRA (115)
2021-12-04
1
2021-12-04
12
Dacka Marta
bpk
2021-12-04
22
2021-12-04
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
BALOU H (119)
2021-12-04
30
2021-12-04
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
PROXIS (64)
2021-12-04
2021-12-04
10
Dreger Oliwia
-
2021-12-04
19
2021-12-04
26
Dudziak Klaudyna
JUKS Mieczewo
ARES (156)
2021-12-04
42
2021-12-04
Fediow Daria
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-12-04
2021-12-04
11
Figiel Debora
bpk
PIKER (101)
2021-12-04
2021-12-04
29
Gazda Maja
Stajnia Zamysłowo
2021-12-04
2021-12-04
Gidaszewska Agata
bpk
2021-12-04
2021-12-04
14
Gołębiowska Małgorzata
Stajnia Trzy Konie
ZALOTKA (31)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Góralczyk Anna
Klub Sportowy Kawalkada
NARYŚ (25)
2021-12-04
1
2021-12-04
Graczyk Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
KORDIAN W (121)
2021-12-04
31
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
FONDIA (142)
2021-12-04
2021-12-04
15
Hamerska Wiktoria
Stajnia Trzy Konie
DEJZI (114)
2021-12-04
3
Hewusz Julia
Bpk
JARBAS (68)
2021-12-04
2021-12-04
20
Jabłońska Julia
KS Verso La Natura
LORDY (163)
2021-12-04
20
2021-12-04
CHACCO (164)
2021-12-04
24
2021-12-04
Jakubczyk Kaja
Stajnia Trzy Konie
DEJZI (114)
2021-12-04
1
Jaskólska Oliwia
KJ Sokół Damasławek
BARKA (29)
2021-12-04
27
2021-12-04
25
Jeske Jagoda
STAJNIA RUNOWO
ARGO (75)
2021-12-04
25
2021-12-04
1
Jeske Olga
BPK wie
MAJA (74)
2021-12-04
30
2021-12-04
14
Kaczmarek Kinga
KJ Stajnia Mączyńskich
DALIA (151)
2021-12-04
4
2021-12-04
1
Kalak Laura
KJ J.J. Darboven Rumia
2021-12-04
2021-12-04
11
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (95)
2021-12-04
2021-12-04
3
100
Kamola Lena
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (52)
2021-12-04
12
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-12-04
14
2021-12-04
6
Kasprzyk Zofia
A.T Horses
FRAZES (106)
2021-12-04
1
2021-12-04
9
Kawka Weronika
Brak
ARKADIA (158)
2021-12-04
1
Kępa Anna
.
GERBERA (144)
2021-12-04
2021-12-04
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2021-12-04
2021-12-04
31
Kicińska Weronika
Bpk
KORA (78)
2021-12-04
2021-12-04
Kleczewska Kinga
Brak
ARKADIA (158)
2021-12-04
1
DAKTYL (160)
2021-12-04
1
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
CARLEY (123)
2021-12-04
13
2021-12-04
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2021-12-04
12
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-04
BRIETA (168)
2021-12-04
24
2021-12-04
Koleśniak Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (52)
2021-12-04
3
60
Komisarek Julia
KJ Ranczo Kołata
JANOSIK (16)
2021-12-04
8
2021-12-04
Komorska Weronika
Bez Przynależności Klubowej
JAGODA (153)
2021-12-04
34
2021-12-04
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2021-12-04
2021-12-04
2021-12-04
21
2021-12-04
Kostyra Julia
KJ Wiecanowo
2021-12-04
1
150
2021-12-04
16
Kowalska Magdalena
KS Jumping Events Poznań
SOJUSZNIK (112)
2021-12-04
6
2021-12-04
Kozłowska Joanna
bpk
HAGANA (100)
2021-12-04
22
2021-12-04
31
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (136)
2021-12-04
3
60
2021-12-04
15
Kromolicka Nina
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-12-04
20
2021-12-04
Krysztofiec Martyna
Brak
MYSZKA (90)
2021-12-04
Krzewińska Laura
LKS Cwał Poznań
2021-12-04
2021-12-04
19
Księżniuk Izabela
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (67)
2021-12-04
10
2021-12-04
4
Kunce Natalia
ezolita
2021-12-04
7
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
2021-12-04
26
2021-12-04
Kuśmia Patrycja
KJ Stajnia z Kopytem
HESTIA (69)
2021-12-04
5
2021-12-04
29
Kutryba Ewa
bpk
2021-12-04
24
2021-12-04
40
Lembicz Patryk
bpk
KALINKA (102)
2021-12-04
7
2021-12-04
19
PLEJADA (103)
2021-12-04
2
100
2021-12-04
Lisiak Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (54)
2021-12-04
28
2021-12-04
Liske Machado Nadia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ZAAKI (50)
2021-12-04
14
2021-12-04
17
Łaszcz Małgorzata
Brak
2021-12-04
6
2021-12-04
10
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
GALILO (165)
2021-12-04
10
2021-12-04
Maciejewski Wiesław
LKJ Abaria Iwno
KORDIAN W (121)
2021-12-04
39
Malicka Nina
bpk
CZANDRA (126)
2021-12-04
2021-12-04
15
Małłek Aleksander
bpk
2021-12-04
2021-12-04
Maslowska Diana
Kj. Rancho Poznań
HORTA (133)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Mcbroom Krzysztof
Brak przynależności klubowej
RAWA (99)
2021-12-04
5
2021-12-04
1
Michalak Hanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2021-12-04
2
2021-12-04
9
Mika Zofia
Demonic Horses
2021-12-04
25
2021-12-04
35
Miłowska Magdalena
bpk
2021-12-04
44
2021-12-04
Nowacka Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
INDIA (145)
2021-12-04
2
150
ISKRA RM (146)
2021-12-04
5
Olejniczak Kinga
KJ Stajnia Dąbrowscy
LOLENCJA (104)
2021-12-04
2021-12-04
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
SOREY (83)
2021-12-04
Paszkiewicz Karolina
Brak
OZA (110)
2021-12-04
1
2021-12-04
1
Paszkiewicz Małgorzata
Brak
IRWITA (111)
2021-12-04
21
2021-12-04
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (150)
2021-12-04
37
2021-12-04
Pilewska Maria
brak
DUMKA (135)
2021-12-04
7
Posadzy Marianna
bpk
HUG ME (55)
2021-12-04
23
2021-12-04
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
INDIA (145)
2021-12-04
4
ISKRA RM (146)
2021-12-04
18
Robakowska Oliwia
KJ Stajnia Dąbrowscy
IDA (82)
2021-12-04
Roemer Antonina
Klub Sportowy Grand Horse
2021-12-04
28
2021-12-04
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (53)
2021-12-04
9
2021-12-04
Rurek Wiktoria
OJ Kalina
MEKLAR (33)
2021-12-04
32
2021-12-04
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2021-12-04
25
2021-12-04
7
Shmidt Aleksandra
Kj. Rancho Poznań
KALINA (134)
2021-12-04
29
2021-12-04
1
Siejak Karolina
bpk
MAYON L (84)
2021-12-04
2021-12-04
1
200
Siejak Weronika
KJ Agro-Handek Śrem
GANDALF (116)
2021-12-04
Sikorska Kamila
Brak
2021-12-04
2021-12-04
Sikorska Michalina
Demonic Horses
2021-12-04
17
2021-12-04
PANISKO (44)
2021-12-04
1
2021-12-04
25
Siwiec Natalia
WTK Hermanów
HAWENA (73)
2021-12-04
45
2021-12-04
27
Skorniak Karolina
A.T. Horses
BATER DAY (107)
2021-12-04
11
2021-12-04
17
Smak Magdalena
KJ Grodno-Dwór
KOLONIS (127)
2021-12-04
28
2021-12-04
Sopot Emilia
Demonic Horses
2021-12-04
16
2021-12-04
Spychała Wiktor
Brak
MYSZKA (90)
2021-12-04
1
Stachura Zuzanna
LKS Cwał Poznań
MISTRZ (92)
2021-12-04
2021-12-04
Stepura Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (62)
2021-12-04
5
Stronczyńska Malwina
Stajnia Zamysłowo
CALINKA (56)
2021-12-04
22
2021-12-04
Strzelec Patrycja
bpk
CASIMA (63)
2021-12-04
38
2021-12-04
Świerkosz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
TAFIRA (154)
2021-12-04
18
2021-12-04
Świtała Julia
Brak
DAKTYL (160)
2021-12-04
25
Szreymann Jagoda
St. Kraju Jumping Team
SINGLE (118)
2021-12-04
9
2021-12-04
Szwarc Martyna
EZOLITA
CYGAN (5)
2021-12-04
8
Szymańska Agnieszka
Brak
2021-12-04
27
2021-12-04
Szymańska Matylda
Klub Sportowy Kawalkada
2021-12-04
1
2021-12-04
6
Targosz Piotr
Bpk
ROKI (159)
2021-12-04
2021-12-04
13
Teśluk Kamila
bpk
ALISTER (76)
2021-12-04
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2021-12-04
15
2021-12-04
10
Trojanowicz Zuzanna
A.T. Horses
RUM (108)
2021-12-04
13
2021-12-04
11
Türkel Rozalia
bpk
JASAWA (59)
2021-12-04
2021-12-04
Undrych Zofia
bpk
2021-12-04
23
2021-12-04
Van Rossum Neelie
KJ Hubertus Lusowo
HERA (46)
2021-12-04
33
2021-12-04
Waczyńska Aleksandra
Stajnia Mączyńskich
KORA (157)
2021-12-04
30
2021-12-04
Wartecka Zofia
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2021-12-04
1
2021-12-04
5
Wawrzyniak Vanessa
Klub Sportowy Kawalkada
2021-12-04
25
2021-12-04
Wiśniowska Alicja
KJ Rancho Poznań
OSA (166)
2021-12-04
41
2021-12-04
Wojciechowska Marcelina
KJ Wiecanowo
ATENA G (138)
2021-12-04
1
100
2021-12-04
16
Wójcik Julia
Demonic Horses
PAKO (45)
2021-12-04
2021-12-04
1
Woliński Michał
Demonic Horses
AFERA (11)
2021-12-04
2021-12-04
Wołochowicz Olga
Stajnia Huffero
2021-12-04
7
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (93)
2021-12-04
4
2021-12-04
23
ARES (94)
2021-12-04
2021-12-04
34
2021-12-04
6
2021-12-04
Zabrzewska Matylda
bpk
DYM (58)
2021-12-04
2021-12-04
36
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
SEXMISJA (109)
2021-12-04
4
2021-12-04
26

Number of Riders: 141

Number of Horses: 141

The sum of prizes: 980.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl