Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Halowe towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 13 listopada 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
112 ACCEPTED 2021-11-11 19:59:49
2021-11-11 19:50:52
Maja Tomaszewska AMOREK
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
111 ACCEPTED 2021-11-11 16:00:54
2021-11-11 15:58:43
Michał Przybecki MARGO II TOPFOK
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
110 ACCEPTED 2021-11-11 15:06:28
2021-11-11 14:53:14
Weronika Kicińska KORA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
109 ACCEPTED 2021-11-11 14:13:05
2021-11-11 14:03:53
Neelie Van Rossum HERA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
108 ACCEPTED 2021-11-11 09:40:00
2021-11-11 09:28:52
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
107 ACCEPTED 2021-11-11 09:18:56
2021-11-11 08:55:03
Sławomir Klóska CALOU GRANDE PS
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
106 ACCEPTED 2021-11-11 09:18:53
2021-11-11 08:54:32
Sławomir Klóska CORENTELLA PS
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
105 ACCEPTED 2021-11-11 06:41:11
2021-11-10 22:49:57
Barbara Arendt NOSAL
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ACCEPTED 2021-11-10 22:06:41
2021-11-10 22:03:05
Paweł Dziadosz NEON
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ACCEPTED 2021-11-10 22:06:34
2021-11-10 21:29:30
Klara Stępniak LEWIATAN
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
102 ACCEPTED 2021-11-10 22:06:31
2021-11-10 21:27:23
Klara Stępniak ROKI
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
101 ACCEPTED 2021-11-10 19:16:04
2021-11-10 19:05:41
Wiktoria Wróblewska ZARCO N
  • 2x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-11-10 16:07:36
2021-11-10 16:06:55
Zofia Kulikowska BELMONDO
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
99 ACCEPTED 2021-11-10 16:01:32
2021-11-10 15:56:14
Hanna Jankowska ALMA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
98 ACCEPTED 2021-11-10 16:01:29
2021-11-10 15:29:23
Agnieszka Zielińska FOLKER 2
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
97 ACCEPTED 2021-11-10 13:37:32
2021-11-10 13:07:34
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
96 ACCEPTED 2021-11-10 12:16:51
2021-11-10 11:55:51
Antonina Cyna THEA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
95 ACCEPTED 2021-11-10 11:11:09
2021-11-10 11:10:39
Oliwia Walczewska DAKOTA
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
94 ACCEPTED 2021-11-10 10:49:05
2021-11-10 10:34:03
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2021-11-10 10:49:04
2021-11-10 10:33:46
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2021-11-10 09:28:47
2021-11-10 09:28:00
Marta Kropacz SIWA (MISSY GREY)
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2021-11-10 08:52:51
2021-11-10 08:34:18
Vanessa Maj EUKALIPTUS
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
90 ACCEPTED 2021-11-10 06:54:58
2021-11-10 06:23:34
Maria Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
89 ACCEPTED 2021-11-10 06:54:55
2021-11-09 22:10:33
Kornelia Drążkiewicz PROXIS
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
88 ACCEPTED 2021-11-10 06:54:52
2021-11-09 21:58:59
Nadia Klinge ROXI
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
87 ACCEPTED 2021-11-10 06:54:50
2021-11-09 21:58:34
Milena Lisiecka BANDERA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:18
2021-11-09 21:03:49
Natalia Łucka HORTA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
85 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:13
2021-11-09 21:01:28
Katarzyna Niewęgłowska ORBITA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
84 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:11
2021-11-09 21:00:57
Wiktoria Nowicka FUNT
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
83 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:06
2021-11-09 21:00:28
Anna Suligowska FOKUS
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2021-11-09 21:39:03
2021-11-09 20:59:59
Patrycja Czarnecka SAHARA
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2021-11-09 12:32:17
2021-11-09 12:24:07
Julia Borkiewiecz NEL B
  • 2x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
80 ACCEPTED 2021-11-09 12:32:14
2021-11-09 12:23:51
Gabriela Demut HEROS
  • 2x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
79 ACCEPTED 2021-11-09 12:17:09
2021-11-09 11:17:43
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2021-11-09 07:04:57
2021-11-09 00:14:12
Olga Juszczak DOMINO
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
77 ACCEPTED 2021-11-09 07:04:53
2021-11-08 22:09:37
Filip Wysoczański GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2021-11-09 07:04:46
2021-11-08 22:07:44
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ACCEPTED 2021-11-09 07:04:42
2021-11-08 22:06:11
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
74 ACCEPTED 2021-11-08 21:19:58
2021-11-08 19:20:38
Zofia Misiek TORRES EWITA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2021-11-08 21:19:56
2021-11-08 19:20:08
Zofia Undrych TORRES EWITA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2021-11-08 17:47:54
2021-11-08 17:39:49
Alicja Gortat ZALOTKA
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
71 ACCEPTED 2021-11-08 17:39:15
2021-11-08 17:37:52
Małgorzata Gołębiowska ZALOTKA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
70 ACCEPTED 2021-11-08 17:29:32
2021-11-08 17:28:46
Pola Barcińska CZATMA
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
69 ACCEPTED 2021-11-08 17:29:28
2021-11-08 17:26:08
Wiktoria Hamerska DEJZI
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
68 ACCEPTED 2021-11-08 17:29:25
2021-11-08 17:24:12
Maja Józefiak DEJZI
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
67 ACCEPTED 2021-11-08 15:56:13
2021-11-08 15:54:04
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-11-08 15:56:10
2021-11-08 15:53:44
Zofia Kasprzyk FRAZES
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
65 ACCEPTED 2021-11-08 15:56:07
2021-11-08 15:53:17
Aleksandra Trojanowicz NINTENDO Z
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-11-08 15:53:07
2021-11-08 15:52:48
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-11-08 15:53:04
2021-11-08 15:51:57
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2021-11-08 14:37:57
2021-11-08 14:32:18
Agata Michałowska FILON
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
61 ACCEPTED 2021-11-08 14:37:53
2021-11-08 14:32:03
Julianna Gatniejewska Z-PRIMA APRILIS
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
60 ACCEPTED 2021-11-08 14:37:50
2021-11-08 14:31:47
Gabriela Dworczak PRETTY YAKARI
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
59 ACCEPTED 2021-11-08 14:37:47
2021-11-08 14:31:27
Zofia Wnęk CARLA
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
58 ACCEPTED 2021-11-08 13:35:12
2021-11-08 13:13:54
Barbara Czekajska KIMRA
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
57 ACCEPTED 2021-11-08 11:08:15
2021-11-08 10:47:38
Zuzanna Antkowiak EL DŻAMA
  • 2x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-11-08 09:08:10
2021-11-08 08:20:00
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ACCEPTED 2021-11-08 09:08:07
2021-11-07 20:55:51
Karolina Wawrzuta BIBO
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ACCEPTED 2021-11-07 19:44:36
2021-11-07 19:44:03
Monika Hojna ATOS
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2021-11-07 19:44:31
2021-11-07 19:39:08
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ACCEPTED 2021-11-07 15:40:08
2021-11-07 11:01:55
Kordian Zieliński P-QUEN
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-11-07 15:40:06
2021-11-07 11:01:10
Kordian Zieliński CINAMON
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ACCEPTED 2021-11-07 09:59:15
2021-11-07 08:46:07
Martyna Florek ORIANE DE TOP
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ACCEPTED 2021-11-06 17:32:42
2021-11-06 16:56:43
Julita Kowalczyk EMO
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ACCEPTED 2021-11-06 16:04:35
2021-11-06 12:29:12
Marta Setlak MONTANA ZK
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
47 ACCEPTED 2021-11-06 16:04:32
2021-11-06 12:28:45
Mateusz Jacek Ponicki MESTENIO
  • 1x 1/Debiuty 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
46 ACCEPTED 2021-11-06 16:04:30
2021-11-06 12:27:54
Jagna Jasielska AGNES GL
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2021-11-05 21:28:32
2021-11-05 18:29:01
Jagoda Smurawa JARNA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
44 ACCEPTED 2021-11-05 07:19:04
2021-11-04 21:53:05
Filip Kapała DREAM OF DIARADO RK
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2021-11-05 07:19:01
2021-11-04 21:52:34
Filip Kapała HARMAN GR
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ACCEPTED 2021-11-05 07:18:58
2021-11-04 21:52:07
Filip Kapała DIGISPORT MALIK
  • 2x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2021-11-04 12:28:15
2021-11-04 12:17:37
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ACCEPTED 2021-11-04 12:28:12
2021-11-04 12:16:39
Olga Jeske MAJA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ACCEPTED 2021-11-04 12:28:09
2021-11-04 12:15:02
Jagoda Jeske ARGO
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
38 ACCEPTED 2021-11-04 11:34:32
2021-11-04 10:55:35
Małgorzata Kuś IRISH LILI
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2021-11-04 11:34:28
2021-11-04 10:48:22
Marta Trofimow SESILA G
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
36 ACCEPTED 2021-11-04 07:39:32
2021-11-03 21:17:49
Kornelia Kot LUKSJA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
35 ACCEPTED 2021-11-04 07:39:28
2021-11-03 21:17:32
Patrycja Szcześniak LUKSJA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
34 ACCEPTED 2021-11-04 07:39:23
2021-11-03 21:11:25
Sonia Pogodzińska RAPSODIA
  • 2x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2021-11-03 18:54:29
2021-11-03 18:48:31
Patrycja Kuśmia HESTIA
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-11-03 18:54:25
2021-11-03 18:34:23
Julia Lasek DARCO VAN LE ROCHE II
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2021-11-09 10:47:40
2021-11-03 12:42:52
Katarzyna Kubacka ROM
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2021-11-03 11:49:00
2021-11-03 11:24:25
Izabela Kozłowska CZAR MESNIL
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
29 ACCEPTED 2021-11-03 11:48:53
2021-11-03 11:23:29
Julia Giza CZAR MESNIL
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
28 ACCEPTED 2021-11-03 11:48:51
2021-11-03 11:17:47
Martyna Wojciechowska R-FOOD ARTO A-Z
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
27 ACCEPTED 2021-11-03 11:48:48
2021-11-03 10:11:18
Marta Kowalska CUR CUMA
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
26 ACCEPTED 2021-11-03 11:48:44
2021-11-03 09:09:02
Zuzanna Bogdał MORWA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2021-11-03 07:53:03
2021-11-02 22:53:52
Barbara Okraska ROXANA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2021-11-03 07:52:58
2021-11-02 22:48:36
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2021-11-03 07:52:54
2021-11-02 20:23:32
Hanna Lisiak HEROS
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2021-11-03 07:52:51
2021-11-02 20:23:16
Nadia Liske Machado ZAAKI
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2021-11-03 07:52:47
2021-11-02 20:22:52
Klaudia Szczepańska KARINO
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2021-11-03 07:52:44
2021-11-02 20:22:40
Maja Kulwas KARINO
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2021-11-03 07:52:40
2021-11-02 20:22:19
Paulina Sówka GLOSA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2021-11-03 07:52:37
2021-11-02 20:22:02
Gabriela Sonntag GLOSA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2021-11-03 07:52:34
2021-11-02 20:21:44
Klaudia Szczepańska GŁOS
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
16 ACCEPTED 2021-11-03 07:52:31
2021-11-02 20:21:24
Agata Przybył GŁOS
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2021-11-05 21:28:23
2021-11-02 15:18:08
Amelia Salbach JELLY PET
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ACCEPTED 2021-11-05 21:28:27
2021-11-02 15:17:41
Bogdan Przybyła ISABELL
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ACCEPTED 2021-11-02 09:30:16
2021-11-01 21:00:15
Gabrysia Przyłucka NORKA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2021-11-02 09:30:13
2021-11-01 20:59:39
Marianna Jasielska NORKA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
11 ACCEPTED 2021-11-02 09:30:10
2021-11-01 20:59:02
Alicja Piotrowska DAFNE
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2021-11-02 09:30:07
2021-11-01 20:58:35
Aleksandra Andrzejewska DAFNE
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2021-11-02 09:30:05
2021-11-01 20:57:39
Aleksandra Andrzejewska B-MAJA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2021-11-02 09:30:02
2021-11-01 19:51:29
Kamila Teśluk ALISTER
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ACCEPTED 2021-11-02 09:30:00
2021-11-01 18:41:16
Vanessa Wawrzyniak FARAH BILL
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
6 ACCEPTED 2021-11-02 09:29:55
2021-11-01 18:35:51
Anna Góralczyk NARYŚ
  • 2x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
5 ACCEPTED 2021-11-11 19:59:38
2021-10-30 17:44:44
Marta Przybyłek RADOSNA
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
4 ACCEPTED 2021-10-30 12:37:45
2021-10-29 14:05:24
Joanna Knop MORIS
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2021-10-27 09:39:49
2021-10-26 17:45:27
Aleksandra Rucińska LEWIATAN
  • 1x 2/Debiuty 50/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
2 ACCEPTED 2021-11-08 09:08:02
2021-10-18 20:56:34
Ewelina Staniszewska CIŻBA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ACCEPTED 2021-10-18 19:55:07
2021-10-14 10:12:49
Amelia Rutkowska SĘKACZ
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Andrzejewska Aleksandra Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2009 (JM.)
Brak
2. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
3. Arendt Barbara KJ Grodno Dwór
2005 (J.)
O056265
4. Barcińska Pola Stajnia Trzy Konie
2006 (JM.)
Brak
5. Bogdał Zuzanna niezrzeszona
2007 (JM.)
brak
6. Borkiewiecz Julia brak
2005 (J.)
brak
7. Buszczak Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O051021
8. Cyna Antonina KJ Atrium Swarzędz
2012 (Mł.)
Brak
9. Czarnecka Patrycja KJ Rancho Poznan
2009 (JM.)
brak
10. Czekajska Barbara Stajnia Trzy Konie
S
O027338
11. Demut Gabriela brak
2009 (JM.)
brak
12. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
S
O009296
13. Dworczak Gabriela bpk
2009 (JM.)
brak
14. Dziadosz Paweł Brak
S
Brak
15. Florek Martyna Brak
2005 (J.)
Brak
16. Gatniejewska Julianna bpk
2012 (Mł.)
brak
17. Giza Julia brak
2001 (MJ.)
brak
18. Gołębiowska Małgorzata Stajnia Trzy Konie
2011 (Mł.)
Brak
19. Góralczyk Anna Klub Sportowy Kawalkada
2008 (JM.)
Brak
20. Gortat Alicja Stajnia Trzy Konie
2012 (Mł.)
Brak
21. Hamerska Wiktoria Stajnia Trzy Konie
2008 (JM.)
Brak
22. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
23. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (JM.)
O052936
24. Jakubiak Marcin bpk
S
brak
25. Jankowska Hanna Bez przynależności klubowej
2009 (JM.)
Brak
26. Jasielska Jagna bpk
2003 (J.)
O050411
27. Jasielska Marianna Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2011 (Mł.)
Brak
28. Jeske Jagoda STAJNIA RUNOWO
2009 (JM.)
BRAK
29. Jeske Olga BPK wie
2007 (JM.)
O060482
30. Józefiak Maja Stajnia Trzy Konie
2011 (Mł.)
Brak
31. Juszczak Olga Brak
Brak
32. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
33. Kasprzyk Zofia A.T Horses
2005 (J.)
Brak
34. Kicińska Weronika Bpk
S
O018672
35. Klinge Nadia Stajnia Goodwill
2010 (Mł.)
Brak
36. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
37. Knop Joanna niezrzeszona
S
R003508
38. Kołodziej Oliwia UKS MASTER
2006 (JM.)
brak
39. Kot Kornelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
40. Kowalczyk Julita bpk
S
brak
41. Kowalska Marta Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Gold Team Mieczewo
2009 (JM.)
-
42. Kozłowska Izabela bpk
2000 (MJ.)
brak
43. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (MJ.)
O047783
44. Kubacka Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O035393
45. Kulikowska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
46. Kulwas Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
47. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (J.)
O033769
48. Kuśmia Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
49. Lasek Julia KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
brak
50. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
51. Lisiak Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
brak
52. Lisiecka Milena Stajnia Goodwill
2010 (Mł.)
O064465
53. Liske Machado Nadia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
brak
54. Łucka Natalia Klub Jeździecki Rancho Poznań
2005 (J.)
brak
55. Maj Vanessa Stajnia Mustang
2008 (JM.)
Brak
56. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
57. Małłek Aleksander bpk
S
brak
58. Michałowska Agata bpk
2009 (JM.)
brak
59. Misiek Zofia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
Brak
60. Naplocha Agata Stajnia Runowo
2003 (J.)
brak
61. Niesiołowska Maria Bpk.
2012 (Mł.)
Brak
62. Niewęgłowska Katarzyna KJ Rancho Poznań
2006 (JM.)
brak
63. Nowicka Wiktoria KJ Rancho Poznan
2009 (JM.)
brak
64. Okraska Barbara LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2005 (J.)
O064453
65. Piotrowska Alicja Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
2006 (JM.)
Brak
66. Pogodzińska Sonia bpk
2005 (J.)
O050146
67. Ponicki Mateusz Jacek BPK
S
brak
68. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
69. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (MJ.)
brak
70. Przybyła Bogdan Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
brak
71. Przybyłek Marta Szkółka Jeździecka Dobieżyn
2010 (Mł.)
brak
72. Przyłucka Gabrysia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2010 (Mł.)
Brak
73. Rucińska Aleksandra BPK WLKP
2010 (Mł.)
Brak
74. Rutkowska Amelia bpk
2008 (JM.)
brak
75. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (MJ.)
brak
76. Setlak Marta BPK
2006 (JM.)
O064356
77. Skorniak Karolina A.T. Horses
2007 (JM.)
brak
78. Smurawa Jagoda Brak
2004 (J.)
Brak
79. Sonntag Gabriela Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
80. Sówka Paulina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
81. Staniszewska Ewelina Stajnia u Dzikiego
2004 (J.)
-
82. Stępniak Klara BPK
2009 (JM.)
Brak
83. Suligowska Anna KJ Rancho Poznań
2016 (Mł.)
brak
84. Szczepańska Klaudia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
85. Szcześniak Patrycja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
86. Teśluk Kamila bpk
2004 (J.)
brak
87. Tomaszewska Maja MGT Horses
2005 (J.)
-
88. Trofimow Marta J. J. Darboven
S
brak
89. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
90. Trojanowicz Zuzanna A.T. Horses
2005 (J.)
brak
91. Undrych Zofia bpk
2004 (J.)
O041413
92. Van Rossum Neelie KJ Hubertus Lusowo
2006 (JM.)
brak
93. Walczewska Oliwia KJ Atrium Swarzędz
2006 (JM.)
Brak
94. Wawrzuta Karolina niezrzeszony
S
brak
95. Wawrzyniak Vanessa Klub Sportowy Kawalkada
2009 (JM.)
Brak
96. Wnęk Zofia bpk
2007 (JM.)
O057664
97. Wojciechowska Martyna LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2010 (Mł.)
O064043
98. Wróblewska Wiktoria bpk
2006 (JM.)
brak
99. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
100. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (J.)
O040749
101. Zielińska Agnieszka KJ STAJNIA Z KOPYTEM
S
O045879
102. Zieliński Kordian JUKS Abakus Kaczyna
S
O013201
103. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

45

AGNES GL SP POL 2014 klacz kara/165 F: Ulco
M: Atena
brak 616009610038314
2.

17

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
K016185 POL732010025807
3.

97

ALMA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:123 F: Nieznany
M: Nieznana
Brak Pol999611198501
4.

108

AMOREK TYP KUC POL 2016 wałach gniada/mk:155 F: Alibaba
M: Alisza
Brak 616999610030516
5.

74

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/kuc:- F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
6.

38

ARGO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/165 F: CHOMSK
M: ASTRA
BRAK 616999610098811
7.

55

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
8.

18

B-MAJA KUC POL 2011 klacz tarantowata/kuc:120 F: Klejnot
M: Baja
Brak 616013610016011
9.

84

BANDERA WLKP POL 2017 klacz srokata/163 F: Romeo /
M: Bella /
brak 616007610015117
10.

64

BATER DAY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top /
M: Buterfly /
brak -
11.

98

BELMONDO KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:120 F: Tobi
M: Belinda
Brak 6016013610071312
12.

56

BIBO SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Limeryk
M: Baśka
brak 616009610129315
13.

104

CALOU GRANDE PS OS GER 2016 wałach gniada/174 F: Cisney /
M: Bella Donna BZ. /
brak DE418185014916
14.

60

CARLA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Emar / Maram
M: Case / Corronell
K019194 616009610139010
15.

26

CELIM SP POL 2008 wałach gniada/168 F: nn /
M: Call Girl / Turbud Quirynus
K014741 POL999640077008
16.

51

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K018638 616999610274010
17.

1

CIŻBA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/164 F: Popiel
M: Cisna
- -
18.

103

CORENTELLA PS Oldenburg-International POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Cornet Du Lys
M: Chablis Du Lys
brak DE 418185050916
19.

29

CUR CUMA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/162 F: Madison
M: Czarna Hańcza
brak brak
20.

28

CZAR MESNIL SP POL 2017 wałach kara/165 F: It's Me Du Mesnil /
M: Charama /
brak 616009680034917
21.

70

CZATMA WLKP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Sir
M: Czatyna
brak 616007610216411
22.

40

CZURMEN SP POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Czad /
M: Kaja /
brak 616009610184912
23.

87

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
K028780 616013680114509
24.

19

DAFNE SP POL 12.03.2009 klacz gniada/166 F: Nikiel
M: Diuna
Brak 616009640069009
25.

93

DAKOTA SP POL 2008 klacz siwa/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
26.

32

DARCO VAN LE ROCHE II OLD GER 2013 wałach kara/174 F: Darco / Lugano Van La Roche
M: Adonia W /
brak 41818254963
27.

69

DEJZI KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
28.

41

DIGISPORT MALIK OLD POL 2017 wałach gniada/166 F: Million Dollar / Plot Blue
M: Quietschenntchen / Quidam De Revel
brak -
29.

75

DOMINO SP POL 2017 wałach kara/164 F: Pakiet
M: Daphne 10
Brak 616999570164017
30.

43

DREAM OF DIARADO RK HOL POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Diamar / Diarado / Diamant De Semilly
M: E-Contendra / Colman
brak -
31.

58

EL DŻAMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/162 F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
K015164 616009690137209
32.

48

EMO SP POL 2012 wałach gniada/166 F: Bolshoi /
M: Emocja / Le Voltaire
brak -
33.

88

EUKALIPTUS WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Faust Z
M: Edmila
Brak 616007610038513
34.

16

FARAH BILL Czysta Krew Arabska POL 1997 wałach gniada/mk:145 F: El Amor
M: Farah Aneta
Brak Pol 97000000930
35.

63

FILON KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Apatyt /
M: Frytka /
brak 616013610156713
36.

80

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Istmus /
M: Forta /
brak
37.

96

FOLKER 2 HANNOVER GER 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: For Edition
M: Rubina
K023779 DE 431314311509
38.

67

FRAZES KUĆ FELIŃSKI POL 2017 wałach gniada/kuc:140 F: Segal
M: Fortuna
Brak 616013610093417
39.

81

FUNT WLKP POL 2002 wałach siwa/168 F: Contender Son /
M: Falanga /
brak 0610742900402
40.

22

GLOSA SP POL 2006 klacz gniada F: Szron /
M: Gligenia II /
brak -
41.

21

GŁOS TS POL 2015 wałach gniada/164 F: nn /
M: nn /
brak 616999610142415
42.

9

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
43.

73

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
44.

42

HARMAN GR SP POL 2016 wałach gniada/166 F: Salamon / Darco
M: Harma / Chacco-Fly / Chacco Blue
brak -
45.

8

HERA SP POL 2015 klacz tarantowata/162 F: Ramirez /
M: Charama /
brak 616098200139946
46.

25

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:143 F: Herkules B /
M: Werwa /
brak 616013610149916
47.

77

HEROS KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:135 F: Morelos
M: Hawana
brak 616013610201410
48.

33

HESTIA SP POL 2004 Klacz gniada F: Hun /
M: Bacha /
brak
49.

83

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun /
M: Hulja /
brak
50.

37

IRISH LILI KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:139 F: nn /
M: nn /
brak -
51.

5

ISABELL WESTF POL 2007 klacz ciemnogniada/164 F: It's Me du Mesnil /
M: Galina /
brak DE441411377707
52.

44

JARNA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kara/168 F: Arkan
M: Jordania
Brak 616098100102147
53.

6

JELLY PET Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Tipsy's Pet /
M: Jaruga- WM /
brak DE455558721117
54.

91

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
55.

23

KARINO WLKP POL 2010 wałach siwa/167 F: Junus /
M: Ksena /
brak 616007610141510
56.

59

KIMRA ŚLĄSKA POL 2013 klacz kara/kuc:142 F: Liberał
M: Kindera
brak 616008680041513
57.

106

KORA WLKP. POL 00 klacz ciemnogniada/00 F: 00
M: 00
brak 616007520062114
58.

13

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach ciemnogniada/kuc:- F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
59.

76

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
60.

105

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: Bijou Be /
M: Love Lady /
brak 616009550005115
61.

35

LUKSJA WLKP POL 2007 klacz ciemnogniada F: Azer /
M: Laguna /
brak -
62.

39

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
63.

107

MARGO II TOPFOK AES POL 2016 klacz kasztanowata/166 F: Centurio
M: Femberley
. .
64.

46

MESTENIO KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/kuc:145 F: Onufry
M: Monika
brak 616011530138112
65.

47

MONTANA ZK SP POL 2012 klacz gniada/162 F: Comandor / Contender
M: Miss Nel / Sir Nel
brak 616 009 59 00712 12
66.

14

MORIS SP POL 2016 wałach tarantowata/165 F: West
M: Marina
brak 616009610091516
67.

2

MORWA TYP POGRUBIONY POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Enklawek
M: Miłka
brak 616999661325215
68.

15

NARYŚ KONIK POLSKI POL 1999 wałach myszata/kuc:140 F: Druk
M: Nitka
Brak Pol011510013899
69.

78

NEL B Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:145 F: Romulus
M: Nimfa
brak 616013610055812
70.

101

NEON WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach srokata/170 F: Del Cor
M: Nela
Brak S0002675S
71.

66

NINTENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Ramona Adelheid Z
brak 056015Z55765814
72.

20

NORKA SP POL 16.04.2008 klacz siwa/166 F: Krater
M: Nastazja
brak 616009640090108
73.

102

NOSAL WLKP/TRAKEŃSKI POL 2014 wałach kara/168 F: Eloquent /
M: Niwa /
K028946 616007600141814
74.

82

ORBITA Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2014 klacz gniada/165 F: FAPSORT
M: OLIMPIA
BRAK 616009610177314
75.

49

ORIANE DE TOP Koń Małopolski POL 2014 klacz kasztanowata/163 F: Top Gun
M: Olga
Brak 616098200114888
76.

52

P-QUEN WLKP POL 2016 klacz siwa/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Poli / Lord
K029031 616098200226852
77.

57

PERS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2011 wałach gniada/kuc:156 F: -
M: -
brak 616999610217212
78.

92

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
79.

61

PRETTY YAKARI DRP GER 2016 wałach srokata/mk:145 F: GP Montedo Hoejgard /
M: Candida /
brak DE422.220055216
80.

86

PROXIS SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Lyjanero / Landos
M: Progis / Grand Amour
K028889 616009520030115
81.

30

R-FOOD ARTO A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 wałach bułana/kuc:129 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
K031145 616013600129911
82.

3

RADOSNA SP POL 2006 klacz gniada/168 F: Warus
M: Renoma
brak 616009520055306
83.

34

RAPSODIA SP POL 2007 klacz gniada/166 F: Dżahil / Luron
M: Rani / Ozarro
K020634 POL009530024007
84.

100

ROKI SP POL 2015 wałach kara/170 F: -
M: -
Brak -
85.

31

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Adiutant /
M: Romina /
brak -
86.

27

ROXANA WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/162 F: Rapsod / Romanus
M: Kasia / nn
K032188 POL007610000208
87.

85

ROXI KUC WALIJSKI POL 2017 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Apasjonata Muscat
M: Apasjonata Rossa I
Brak Brak
88.

65

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
89.

79

SAHARA WLKP POL 2007 klacz ciemnogniada F: Drako /
M: Sawanna /
brak -
90.

12

SĘKACZ WLKP POL 2014 wałach siwa/- F: Czumak / Bujak
M: Selika / Lwówek
K028517 616007610056414
91.

36

SESILA G SP POL 2009 klacz gniada/168 F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
92.

68

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
93.

90

SIWA (MISSY GREY) TS POL 2012 klacz siwa/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
K027678 616999682005413
94.

95

SONATA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:146,5 F: STRAYER'S SAMSON
M: SINFONIE
K017023 POL 013 67 00668 06
95.

94

THEA TINKER POL - klacz srokata/kuc:- F: -
M: -
Brak -
96.

72

TORRES EWITA Deutsche Reitpony POL 2009 wałach skarogniada/kuc:139 F: V.I.P /
M: Tara Texass / Nando
K025449 616013670093809
97.

62

Z-PRIMA APRILIS KUC POL 2010 klacz kara/kuc:110 F: Zorro /
M: Gratka /
brak 616013590049610
98.

24

ZAAKI TS POL 2008 wałach gniada/170 F: nn /
M: nn /
brak 616999610324708
99.

71

ZALOTKA TYP KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 616999520044112
100.

99

ZARCO N WLKP POL 2014 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere /
M: Zabaleta N /
brak 616098200125211
Rider Club
Competition
Prize
Kropacz Marta JUKS Mieczewo
100
SUM:
100.00
Skorniak Karolina A.T. Horses
50
SUM:
50.00
Undrych Zofia bpk
100
SUM:
100.00
Wysoczańska Nina KJ Michałówka
50
SUM:
50.00
Zieliński Kordian JUKS Abakus Kaczyna
150
SUM:
150.00
Ziółkowska Julia A.T. Horses
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Aleksandra
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
B-MAJA (18)
2021-11-13
DAFNE (19)
2021-11-13
Antkowiak Zuzanna
KJ Raduszyn
2021-11-13
9
2021-11-13
Arendt Barbara
KJ Grodno Dwór
NOSAL (102)
2021-11-13
15
2021-11-13
Barcińska Pola
Stajnia Trzy Konie
CZATMA (70)
2021-11-13
8
2021-11-13
1
Bogdał Zuzanna
niezrzeszona
MORWA (2)
2021-11-13
Borkiewiecz Julia
brak
NEL B (78)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Buszczak Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
SONATA (95)
2021-11-13
2021-11-13
Cyna Antonina
KJ Atrium Swarzędz
THEA (94)
2021-11-13
41
2021-11-13
1
Czarnecka Patrycja
KJ Rancho Poznan
SAHARA (79)
2021-11-13
2021-11-13
Czekajska Barbara
Stajnia Trzy Konie
KIMRA (59)
2021-11-13
8
2021-11-13
1
Demut Gabriela
brak
HEROS (77)
2021-11-13
8
2021-11-13
1
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
PROXIS (86)
2021-11-13
2021-11-13
10
Dworczak Gabriela
bpk
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Dziadosz Paweł
Brak
NEON (101)
2021-11-13
4
2021-11-13
35
Florek Martyna
Brak
2021-11-13
2021-11-13
Gatniejewska Julianna
bpk
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Giza Julia
brak
2021-11-13
1
Gołębiowska Małgorzata
Stajnia Trzy Konie
ZALOTKA (71)
2021-11-13
1
Góralczyk Anna
Klub Sportowy Kawalkada
NARYŚ (15)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Gortat Alicja
Stajnia Trzy Konie
ZALOTKA (71)
2021-11-13
1
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ATOS (55)
2021-11-13
10
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (26)
2021-11-13
20
2021-11-13
2
Jakubiak Marcin
bpk
ATOS (55)
2021-11-13
7
Jankowska Hanna
Bez przynależności klubowej
ALMA (97)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Jasielska Jagna
bpk
2021-11-13
24
2021-11-13
Jasielska Marianna
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
NORKA (20)
2021-11-13
Jeske Jagoda
STAJNIA RUNOWO
ARGO (38)
2021-11-13
38
2021-11-13
39
Jeske Olga
BPK wie
MAJA (39)
2021-11-13
22
2021-11-13
25
Józefiak Maja
Stajnia Trzy Konie
DEJZI (69)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Juszczak Olga
Brak
DOMINO (75)
2021-11-13
1
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2021-11-13
13
2021-11-13
31
2021-11-13
2021-11-13
32
2021-11-13
Kasprzyk Zofia
A.T Horses
FRAZES (67)
2021-11-13
2021-11-13
1
Kicińska Weronika
Bpk
KORA (106)
2021-11-13
21
2021-11-13
Klinge Nadia
Stajnia Goodwill
ROXI (85)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2021-11-13
37
2021-11-13
2021-11-13
33
2021-11-13
Knop Joanna
niezrzeszona
MORIS (14)
2021-11-13
Kołodziej Oliwia
UKS MASTER
PERS (57)
2021-11-13
11
2021-11-13
18
Kot Kornelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (35)
2021-11-13
48
Kowalczyk Julita
bpk
EMO (48)
2021-11-13
28
2021-11-13
Kowalska Marta
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Gold Team Mieczewo
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Kozłowska Izabela
bpk
2021-11-13
47
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2021-11-13
2
100
2021-11-13
11
Kubacka Katarzyna
KJ Kapada Wiry
ROM (31)
2021-11-13
36
2021-11-13
15
Kulikowska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Kulwas Maja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (23)
2021-11-13
26
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
2021-11-13
1
2021-11-13
14
Kuśmia Patrycja
KJ Stajnia z Kopytem
HESTIA (33)
2021-11-13
24
2021-11-13
3
Lasek Julia
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2021-11-13
27
2021-11-13
Lembicz Patryk
bpk
KALINKA (91)
2021-11-13
8
2021-11-13
1
PLEJADA (92)
2021-11-13
29
2021-11-13
14
Lisiak Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (25)
2021-11-13
41
2021-11-13
23
Lisiecka Milena
Stajnia Goodwill
BANDERA (84)
2021-11-13
1
2021-11-13
9
Liske Machado Nadia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ZAAKI (24)
2021-11-13
6
2021-11-13
Łucka Natalia
Klub Jeździecki Rancho Poznań
HORTA (83)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Maj Vanessa
Stajnia Mustang
2021-11-13
2021-11-13
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2021-11-13
5
2021-11-13
Małłek Aleksander
bpk
2021-11-13
2021-11-13
19
Michałowska Agata
bpk
FILON (63)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Misiek Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2021-11-13
19
Nowicka Wiktoria
KJ Rancho Poznan
FUNT (81)
2021-11-13
41
2021-11-13
1
Okraska Barbara
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
ROXANA (27)
2021-11-13
2021-11-13
Piotrowska Alicja
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
DAFNE (19)
2021-11-13
18
Pogodzińska Sonia
bpk
2021-11-13
4
2021-11-13
Ponicki Mateusz Jacek
BPK
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GŁOS (21)
2021-11-13
2021-11-13
Przybyła Bogdan
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2021-11-13
15
2021-11-13
Przybyłek Marta
Szkółka Jeździecka Dobieżyn
2021-11-13
41
Przyłucka Gabrysia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
NORKA (20)
2021-11-13
6
Rucińska Aleksandra
BPK WLKP
2021-11-13
1
Rutkowska Amelia
bpk
SĘKACZ (12)
2021-11-13
8
2021-11-13
9
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2021-11-13
20
2021-11-13
5
Setlak Marta
BPK
2021-11-13
11
2021-11-13
1
Skorniak Karolina
A.T. Horses
2021-11-13
2
50
2021-11-13
34
Smurawa Jagoda
Brak
JARNA (44)
2021-11-13
1
2021-11-13
1
Sonntag Gabriela
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (22)
2021-11-13
Sówka Paulina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (22)
2021-11-13
16
Staniszewska Ewelina
Stajnia u Dzikiego
CIŻBA (1)
2021-11-13
Stępniak Klara
BPK
2021-11-13
7
ROKI (100)
2021-11-13
39
2021-11-13
1
Suligowska Anna
KJ Rancho Poznań
FOKUS (80)
2021-11-13
2021-11-13
17
Szczepańska Klaudia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
KARINO (23)
2021-11-13
12
Szcześniak Patrycja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (35)
2021-11-13
10
Teśluk Kamila
bpk
ALISTER (17)
2021-11-13
2021-11-13
17
Tomaszewska Maja
MGT Horses
AMOREK (108)
2021-11-13
1
2021-11-13
Trofimow Marta
J. J. Darboven
2021-11-13
4
2021-11-13
12
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2021-11-13
21
2021-11-13
13
Trojanowicz Zuzanna
A.T. Horses
RUM (65)
2021-11-13
23
2021-11-13
7
Undrych Zofia
bpk
2021-11-13
1
100
Van Rossum Neelie
KJ Hubertus Lusowo
HERA (8)
2021-11-13
5
2021-11-13
Walczewska Oliwia
KJ Atrium Swarzędz
DAKOTA (93)
2021-11-13
2021-11-13
Wawrzuta Karolina
niezrzeszony
BIBO (56)
2021-11-13
30
2021-11-13
Wawrzyniak Vanessa
Klub Sportowy Kawalkada
2021-11-13
41
2021-11-13
1
Wnęk Zofia
bpk
CARLA (60)
2021-11-13
22
2021-11-13
Wojciechowska Martyna
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2021-11-13
41
2021-11-13
1
Wróblewska Wiktoria
bpk
ZARCO N (99)
2021-11-13
6
2021-11-13
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (73)
2021-11-13
3
50
ARES (74)
2021-11-13
11
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2021-11-13
13
2021-11-13
8
Zielińska Agnieszka
KJ STAJNIA Z KOPYTEM
2021-11-13
12
2021-11-13
16
Zieliński Kordian
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (51)
2021-11-13
1
150
P-QUEN (52)
2021-11-13
14
2021-11-13
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
2021-11-13
3
50
2021-11-13
16

Number of Riders: 103

Number of Horses: 100

The sum of prizes: 500.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl