Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Halowe towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 9 października 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
70 ACCEPTED 2021-10-08 07:22:40
2021-10-07 22:55:34
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2021-10-08 07:22:37
2021-10-07 22:22:20
Aleksander Małłek LORD LOGAN
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
68 PRE-APPROVED 2021-10-08 07:22:33
2021-10-07 22:17:41
Przemysław Olejnik FLAMENCO IPO
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ACCEPTED 2021-10-07 15:20:01
2021-10-07 15:19:20
Sławomir Klóska CALOU GRANDE PS
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-10-07 15:07:12
2021-10-07 14:41:19
Mateusz Kowalczyk CLOONEY
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2021-10-07 15:06:38
2021-10-07 14:21:10
Paweł Kubaszewski KSANTISA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2021-10-07 06:33:39
2021-10-07 01:47:33
Alicja Stemplewska EASY ZONE
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-10-06 22:37:45
2021-10-06 20:41:24
Dawid Król SAMSON
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ACCEPTED 2021-10-06 19:14:11
2021-10-06 19:06:57
Agata Kołodziej KOLORADO
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-10-06 19:14:08
2021-10-06 19:06:14
Agata Kołodziej ONYKS
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
60 ACCEPTED 2021-10-06 19:14:06
2021-10-06 18:44:25
Karolina Stanisz COKABLANCA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2021-10-06 19:14:02
2021-10-06 18:30:29
Natalia Nagodzińska AL CAPONE
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2021-10-06 13:11:13
2021-10-06 13:06:32
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2021-10-07 15:05:55
2021-10-06 12:58:24
Małgorzata Paszkiewicz IRWITA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2021-10-06 12:49:02
2021-10-06 12:35:36
Natalia Siwiec HAWENA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ACCEPTED 2021-10-06 11:51:13
2021-10-06 11:07:18
Oskar Czostek IDAM
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ACCEPTED 2021-10-06 11:51:11
2021-10-06 10:55:38
Karolina Paszkiewicz AMEBA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ACCEPTED 2021-10-06 10:42:34
2021-10-06 10:17:56
Agnieszka Zielińska FOLKER 2
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ACCEPTED 2021-10-05 22:00:51
2021-10-05 21:52:58
Aleksandra Rogaczewska KORA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ACCEPTED 2021-10-05 18:55:07
2021-10-05 18:41:50
Gabriela Kordus PASA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-10-05 18:55:09
2021-10-05 18:29:02
Katarzyna Masełkowska-Podrez CARLEY
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-10-05 18:13:26
2021-10-05 18:10:20
Karol Jarosz OLIWKA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-10-05 18:07:08
2021-10-05 17:54:48
Zofia Kasprzyk FRAZES
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
47 ACCEPTED 2021-10-05 14:14:44
2021-10-05 13:55:27
Julia Wrzesińska SARDENIA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ACCEPTED 2021-10-05 13:13:53
2021-10-05 13:07:20
Julita Kowalczyk EMO
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ACCEPTED 2021-10-05 12:48:45
2021-10-05 12:48:30
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ACCEPTED 2021-10-05 12:48:42
2021-10-05 12:48:04
Olga Jeske MAJA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ACCEPTED 2021-10-05 12:48:40
2021-10-05 12:47:29
Jagoda Jeske ARGO
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
42 ACCEPTED 2021-10-05 12:48:36
2021-10-05 12:39:12
Klara Stępniak LEWIATAN
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2021-10-05 12:48:30
2021-10-05 12:35:46
Klara Stępniak ROKI
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
40 ACCEPTED 2021-10-05 12:48:25
2021-10-05 12:33:10
Aleksandra Kaczmarek ROKI
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
39 ACCEPTED 2021-10-05 12:48:22
2021-10-05 12:29:22
Aleksandra Rucińska LEWIATAN
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
38 ACCEPTED 2021-10-05 12:48:18
2021-10-05 10:54:24
Iga Kucharska UTOPIA
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
37 ACCEPTED 2021-10-05 12:48:12
2021-10-05 10:54:05
Weronika Kogut DELTA
  • 1x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ACCEPTED 2021-10-05 10:11:57
2021-10-05 09:45:54
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ACCEPTED 2021-10-05 10:12:00
2021-10-05 09:45:30
Katarzyna Nowacka INDIA
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2021-10-05 10:12:04
2021-10-05 09:45:06
Katarzyna Nowacka ISKRA RM
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ACCEPTED 2021-10-05 10:12:07
2021-10-05 09:44:37
Michał Remisz INDIA
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2021-10-05 10:12:10
2021-10-05 09:44:09
Michał Remisz MEDUZA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ACCEPTED 2021-10-05 10:12:13
2021-10-05 09:43:37
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ACCEPTED 2021-10-05 06:40:14
2021-10-04 20:33:27
Julia Jankie WILDA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
29 ACCEPTED 2021-10-05 06:40:19
2021-10-04 19:49:21
Julita Waszkiewicz FINEZ DU ROUET
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
28 ACCEPTED 2021-10-04 17:17:37
2021-10-04 17:15:31
Oliwia Wachna HINGIS
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
27 ACCEPTED 2021-10-04 17:14:57
2021-10-04 17:10:49
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
26 ACCEPTED 2021-10-04 15:23:36
2021-10-04 15:23:04
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
25 ACCEPTED 2021-10-04 15:23:33
2021-10-04 15:22:44
Marek Kopras HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ACCEPTED 2021-10-05 08:43:25
2021-10-04 15:08:10
Hanna Nowakowska FANTASTIC-N
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2021-10-04 15:08:10
2021-10-04 14:37:03
Magdalena Miłowska GINO ROSSI KG
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2021-10-04 14:24:16
2021-10-04 12:50:48
Agata Wesołowska LINDA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ACCEPTED 2021-10-04 14:24:14
2021-10-04 12:13:28
Magdalena Kowalska SOJUSZNIK
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
20 ACCEPTED 2021-10-04 11:00:52
2021-10-04 10:24:26
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ACCEPTED 2021-10-04 11:00:48
2021-10-04 10:23:57
Aleksandra Trojanowicz NINTENDO Z
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2021-10-04 11:00:45
2021-10-04 10:23:35
Borys Trojanowicz CARELL ZR
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-10-04 10:10:55
2021-10-04 10:07:58
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2021-10-04 10:10:53
2021-10-04 10:07:25
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-10-04 10:10:51
2021-10-04 09:39:22
Honorata Radomska HIS MAJESTY
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2021-10-04 08:16:27
2021-10-04 07:40:49
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2021-10-04 08:16:24
2021-10-03 23:14:04
Nikola Plank LUCKY BOY
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ACCEPTED 2021-10-04 08:16:17
2021-10-03 20:45:05
Alina Dziamska OKARYNA DZ
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
11 ACCEPTED 2021-10-05 06:40:22
2021-10-03 17:03:51
Ada Przybylak PEGGY
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
10 ACCEPTED 2021-10-03 16:17:17
2021-10-02 22:09:06
Agata Gidaszewska CADIFOR CHARLOTTE
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
9 ACCEPTED 2021-10-06 15:05:47
2021-10-02 14:59:35
Joanna Knop MORIS
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
8 ACCEPTED 2021-10-06 15:06:21
2021-10-02 14:58:43
Zuzanna Bogdał MORWA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
7 ACCEPTED 2021-09-30 22:21:24
2021-09-30 21:42:41
Nina Malicka CZANDRA
  • 1x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni
6 ACCEPTED 2021-09-29 20:42:02
2021-09-29 18:05:52
Monika Kuczyńska G-CASALLA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
5 ACCEPTED 2021-09-29 15:49:19
2021-09-28 23:19:22
Nina Wysoczańska ARES
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2021-09-29 15:49:17
2021-09-28 23:18:34
Filip Wysoczański GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-09-29 15:49:15
2021-09-28 23:17:07
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 3/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2021-09-28 09:20:10
2021-09-27 17:55:21
Katarzyna Kubacka ROM
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-09-28 09:20:07
2021-09-27 16:50:16
Patrycja Kuśmia HESTIA
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bogdał Zuzanna niezrzeszona
2007 (JM.)
brak
2. Buszczak Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2007 (JM.)
O051021
3. Czostek Oskar Bpk
2002 (MJ.)
brak
4. Dziamska Alina KS Jumping Events Poznań
2003 (J.)
O051920
5. Gidaszewska Agata BPK
S
Brak
6. Grzybowska Małgorzata St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O053457
7. Jacygrad Gabriela bpk
2006 (JM.)
O052936
8. Jankie Julia Brak
2009 (JM.)
Brak
9. Jarosz Karol Demonic Horses
2005 (J.)
Brak
10. Jeske Jagoda STAJNIA RUNOWO
2009 (JM.)
BRAK
11. Jeske Olga BPK wie
2007 (JM.)
O060482
12. Kaczmarek Aleksandra BPK WLKP
2010 (Mł.)
Brak
13. Kasprzyk Zofia A.T Horses
2005 (J.)
Brak
14. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
15. Knop Joanna niezrzeszona
S
R003508
16. Kogut Weronika Stajnia Goodwill
2008 (JM.)
Brak
17. Kołodziej Agata bpk
S
LZRWZJ/3425/20
18. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
O009336
19. Kordus Gabriela Harmony Club Owińska
2009 (JM.)
O059572
20. Kowalczyk Julita BPK - WIE
S
Brak
21. Kowalczyk Mateusz bpk
S
O024213
22. Kowalska Magdalena Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2003 (J.)
O050148
23. Król Dawid Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
24. Kubacka Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O035393
25. Kubaszewski Paweł KJ Zagórów
S
O011172
26. Kucharska Iga Stajnia Goodwill
2008 (JM.)
Brak
27. Kuczyńska Monika bpk
2008 (JM.)
O057415
28. Kuśmia Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
29. Lembicz Patryk Brak
S
O034796
30. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
31. Malicka Nina Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
32. Małłek Aleksander BRAK
S
BRAK
33. Masełkowska-Podrez Katarzyna bpk
S
O009312
34. Miłowska Magdalena Brak
2008 (JM.)
0052920
35. Nagodzińska Natalia Bpk
2005 (J.)
Brak
36. Naplocha Agata Stajnia Runowo
2003 (J.)
brak
37. Nowacka Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
38. Nowakowska Hanna Bpk
2007 (JM.)
brak
39. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
40. Paszkiewicz Karolina Brak
S
brak
41. Paszkiewicz Małgorzata Brak
S
Brak
42. Plank Nikola Harmony Club
2004 (J.)
brak
43. Przybylak Ada bpk
S
brak
44. Radomska Honorata Bpk
2006 (JM.)
O057700
45. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
46. Rogaczewska Aleksandra Brak
2001 (MJ.)
Brak
47. Rucińska Aleksandra BPK WLKP
2010 (Mł.)
Brak
48. Siwiec Natalia WTK Hermanów
S
O041168
49. Stanisz Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
O025013
50. Stemplewska Alicja Brak
S
Brak
51. Stępniak Klara BPK
2009 (JM.)
Brak
52. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
53. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
54. Wachna Oliwia Brak Przynależności Klubowej
S
None
55. Walkiewicz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
00262006082
56. Waszkiewicz Julita bpk
2001 (MJ.)
brak
57. Wesołowska Agata Bpk
2005 (J.)
O060400
58. Wrzesińska Julia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
59. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
60. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (J.)
O040749
61. Zielińska Agnieszka KJ STAJNIA Z KOPYTEM
S
O045879
62. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

59

AL CAPONE Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach gniada/162 F: La Calidad
M: Anka
Brak 616 009 61 02198 16
2.

53

AMEBA KUC POL 2013 klacz myszata/kuc:135 F: Ami
M: Burza
Brak 616013680046313
3.

12

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 ogier gniada/kuc:- F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
4.

42

ARGO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/165 F: CHOMSK
M: ASTRA
BRAK 616999610098811
5.

30

BRIDGET JONES SP POL 2012 klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
6.

3

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart
M: Pontlasse Perfection
Brak 826046050026116
7.

67

CALOU GRANDE PS Oldenburger Springpferd GER 2016 wałach gniada/174 F: Cisney
M: Bella Donna BZ.
BRAK DE 418185014916
8.

23

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
9.

50

CARLEY HOL POL 2014 wałach siwa/167 F: Carlos DZ / Cantus
M: Bailey III / Cassus
K028703 DE421000548714
10.

19

CELIM Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/168 F: nn
M: Call Girl
K014741 POL 9996400770
11.

66

CLOONEY HAN GER 2014 Ogier kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
K024915 DE431310751114
12.

60

COKABLANCA Kłusak Francuski POL 2012 klacz gniada/mk:151 F: Imoko
M: Helice Du Fruitier
brak 12 209 388 A
13.

14

CZANDRA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 616999690192507
14.

44

CZURMEN SP POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Czad /
M: Kaja /
brak 616009610184912
15.

38

DELTA KUC POL 2007 klacz gniada/kuc:147 F: Strayer's Samson
M: Dodi
Brak POL013670128207
16.

64

EASY ZONE Szlachetna Pólkrew POL 2010 wałach gniada/170 F: Emar
M: Zorza
Brak Brak
17.

45

EMO SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Bolshoi
M: Emocja / Le Voltaire
brak
18.

6

FANTASTIC-N SP POL 2010 gelding bay/170 F: Caretino K
M: Frakcja
Brak .
19.

34

FINEZ DU ROUET SP POL 2012 klacz siwa/163 F: Bajou du Rouet
M: Fuzja
Brak 616009610059612
20.

68

FLAMENCO IPO MKL POL 2015 wałach skarogniada/174 F: Fidelior
M: ..
Brak //
21.

52

FOLKER 2 HANNOVER GER 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: For Edition
M: Rubina
K023779 DE 431314311509
22.

47

FRAZES KUĆ FELIŃSKI POL 2017 wałach gniada/kuc:140 F: Segal
M: Fortuna
Brak 616013610093417
23.

13

G-CASALLA HOL GER 2014 klacz gniada/157 F: Casalito / Casall
M: Bann / Quo Vados I
K030784 DE421000102214
24.

28

GINO ROSSI KG SP POL 2012 wałach skarogniada/162 F: Chaltaire Z
M: Gina KG
K026968 616009610071512
25.

11

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
26.

10

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
27.

29

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 wałach gniada/170 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
K027333 DE421000546914
28.

56

HAWENA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Farmer
M: Hanoi / Turbud Quirinus
K029490 616009640010515
29.

8

HESTIA SP POL 2004 Klacz gniada F: Hun /
M: Bacha /
brak
30.

32

HINGIS KWPN POL 1999 stallion dark bay/173 F: Marcus
M: Highvellya
None None
31.

20

HIS MAJESTY SP POL 2013 gelding dark bay/160 F: -
M: -
- -
32.

54

IDAM KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:140 F: Madison
M: Iskra
Brak 616013680009916
33.

36

INDIA SP POL 2013 klacz siwa/178 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
34.

7

IRWITA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: //
M: //
Brak //
35.

37

ISKRA RM WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: ARCTIC
M: INDIA
brak 616007610186717
36.

21

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
37.

62

KOLORADO WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Coupie
M: Kolonia
Brak 616007610053215
38.

51

KORA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Hektor
M: Kira
Brak 616007520062114
39.

65

KSANTISA Polski Koń Sportowy POL 2017 klacz srokata/162 F: Bekas
M: Kenia
Brak 616009570099517
40.

40

LEWIATAN WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach ciemnogniada/kuc:- F: Lwówek
M: NN
K026215 POL007611236404
41.

27

LINDA SP POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
Brak POL 999 59 02505 06
42.

31

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
43.

69

LORD LOGAN SP POL 2015 wałach gniada/167 F: BIJOU BE
M: LOVE LADY
BRAK 616009550005115
44.

18

LUCKY BOY WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/170 F: Ben-Hur
M: Lawina
brak 616007610150115
45.

43

MAJA Lietuvos Jojamieji POL 2007 klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: Vikontas /
K028500 LTU005170089907
46.

35

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/168 F: P-Homar / Harcap
M: Melba / Barito
K032800 616009610066515
47.

16

MORIS SP POL 2016 wałach tarantowata/165 F: West
M: Marina
brak 616009610091516
48.

15

MORWA TYP POGRUBIONY POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Enklawek
M: Miłka
brak 616999661325215
49.

24

NINTENDO Z ZANGERSHEIDE POL 2014 wałach gniada/170 F: Numero Uno
M: Ramona Adelheid Z
brak 056015Z55765814
50.

17

OKARYNA DZ SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Carlos DZ / Cantus
M: Olimpiada / Gasparone
K027297 616098200149985
51.

48

OLIWKA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
Brak 616009530267309
52.

61

ONYKS SP POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania /
LKRWZJ/4566/20 616009610086210
53.

49

PASA SP POL 2017 klacz gniada/- F: Santiego / Saint Cloud
M: Przekora / Pegasus HB
K031038 616009610168317
54.

4

PEGGY TINKER POL 2014 klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 826069000229500
55.

22

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn / nn
M: nn / nn
K029904 616999610213714
56.

41

ROKI SP POL 2015 wałach kara/170 F: -
M: -
Brak -
57.

9

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Adiutant /
M: Romina /
brak -
58.

63

SAMSON SP POL 2010 wałach skarogniada/165 F: Le Duc
M: Saluta I /Salut I-25/
Brak 616009670106710
59.

46

SARDENIA Pełna Krew Angielska POL 2006 klacz gniada/- F: Manhattan Project
M: Skarga
Brak POL060000004047
60.

70

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
61.

25

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
62.

26

SOJUSZNIK POL 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Szkrab / Arcus
M: Salzinia / Zagon
K023788 616006540103413
63.

57

SONATA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz kasztanowata/kuc:146,5 F: STRAYER'S SAMSON
M: SINFONIE
K017023 POL 013 67 00668 06
64.

39

UTOPIA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/164 F: Sapiecha
M: Ultigra
brak POL009540044508
65.

33

WILDA KON HUCULSKI POL 2008 klacz kara/129 F: Paragraf
M: Walia
Brak POL 012 61 02478 08
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bogdał Zuzanna
niezrzeszona
MORWA (15)
2021-10-09
8
Buszczak Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
SONATA (57)
2021-10-09
3
2021-10-09
2
50
Czostek Oskar
Bpk
IDAM (54)
2021-10-09
2021-10-09
23
2021-10-09
Dziamska Alina
KS Jumping Events Poznań
2021-10-09
17
2021-10-09
15
Gidaszewska Agata
BPK
2021-10-09
1
2021-10-09
1
Grzybowska Małgorzata
St. Kraju Jumping Team
MEDUZA (35)
2021-10-09
4
Jacygrad Gabriela
bpk
CELIM (19)
2021-10-09
22
2021-10-09
11
Jankie Julia
Brak
WILDA (33)
2021-10-09
9
2021-10-09
9
Jarosz Karol
Demonic Horses
OLIWKA (48)
2021-10-09
3
50
2021-10-09
Jeske Jagoda
STAJNIA RUNOWO
ARGO (42)
2021-10-09
7
2021-10-09
9
Jeske Olga
BPK wie
MAJA (43)
2021-10-09
27
2021-10-09
Kaczmarek Aleksandra
BPK WLKP
ROKI (41)
2021-10-09
6
Kasprzyk Zofia
A.T Horses
FRAZES (47)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
Knop Joanna
niezrzeszona
MORIS (16)
2021-10-09
12
Kogut Weronika
Stajnia Goodwill
DELTA (38)
2021-10-09
4
2021-10-09
25
Kołodziej Agata
bpk
ONYKS (61)
2021-10-09
19
2021-10-09
18
2021-10-09
5
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2021-10-09
28
2021-10-09
2021-10-09
6
2021-10-09
Kordus Gabriela
Harmony Club Owińska
PASA (49)
2021-10-09
8
2021-10-09
13
Kowalczyk Julita
BPK - WIE
EMO (45)
2021-10-09
21
2021-10-09
Kowalczyk Mateusz
bpk
CLOONEY (66)
2021-10-09
2021-10-09
9
Kowalska Magdalena
Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2021-10-09
6
2021-10-09
12
Król Dawid
Bez Przynależności Klubowej
SAMSON (63)
2021-10-09
2021-10-09
Kubacka Katarzyna
KJ Kapada Wiry
ROM (9)
2021-10-09
13
2021-10-09
18
Kubaszewski Paweł
KJ Zagórów
2021-10-09
11
2021-10-09
7
Kucharska Iga
Stajnia Goodwill
UTOPIA (39)
2021-10-09
5
2021-10-09
Kuczyńska Monika
bpk
2021-10-09
14
2021-10-09
17
Kuśmia Patrycja
KJ Stajnia z Kopytem
HESTIA (8)
2021-10-09
2
100
2021-10-09
1
200
Lembicz Patryk
Brak
KALINKA (21)
2021-10-09
7
2021-10-09
4
PLEJADA (22)
2021-10-09
5
2021-10-09
3
100
Malicka Nina
Bez Przynależności Klubowej
CZANDRA (14)
2021-10-09
1
2021-10-09
1
Małłek Aleksander
BRAK
2021-10-09
29
2021-10-09
Masełkowska-Podrez Katarzyna
bpk
CARLEY (50)
2021-10-09
19
2021-10-09
Miłowska Magdalena
Brak
2021-10-09
8
2021-10-09
26
Nagodzińska Natalia
Bpk
2021-10-09
2021-10-09
7
Naplocha Agata
Stajnia Runowo
CZURMEN (44)
2021-10-09
30
2021-10-09
Nowacka Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
INDIA (36)
2021-10-09
14
Nowakowska Hanna
Bpk
2021-10-09
2021-10-09
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
2021-10-09
2021-10-09
Paszkiewicz Karolina
Brak
AMEBA (53)
2021-10-09
9
2021-10-09
Paszkiewicz Małgorzata
Brak
IRWITA (7)
2021-10-09
Plank Nikola
Harmony Club
2021-10-09
20
2021-10-09
Przybylak Ada
bpk
PEGGY (4)
2021-10-09
1
Radomska Honorata
Bpk
2021-10-09
4
2021-10-09
Rogaczewska Aleksandra
Brak
KORA (51)
2021-10-09
2021-10-09
12
Rucińska Aleksandra
BPK WLKP
2021-10-09
1
Siwiec Natalia
WTK Hermanów
HAWENA (56)
2021-10-09
31
2021-10-09
Stanisz Karolina
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-09
2021-10-09
Stemplewska Alicja
Brak
2021-10-09
10
2021-10-09
2
150
Stępniak Klara
BPK
2021-10-09
2
ROKI (41)
2021-10-09
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2021-10-09
10
2021-10-09
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2021-10-09
8
2021-10-09
Wachna Oliwia
Brak Przynależności Klubowej
HINGIS (32)
2021-10-09
2021-10-09
1
Walkiewicz Wiktoria
bpk
2021-10-09
10
Waszkiewicz Julita
bpk
2021-10-09
6
2021-10-09
1
Wesołowska Agata
Bpk
LINDA (27)
2021-10-09
9
2021-10-09
16
Wrzesińska Julia
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-09
6
2021-10-09
15
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (10)
2021-10-09
2021-10-09
1
ARES (12)
2021-10-09
2021-10-09
16
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2021-10-09
20
2021-10-09
Zielińska Agnieszka
KJ STAJNIA Z KOPYTEM
2021-10-09
3
50
2021-10-09
24
Ziółkowska Julia
A.T. Horses
2021-10-09
1
100
2021-10-09
1
150

Number of Riders: 62

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 950.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl