Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B TOWARZYSKIE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
Jakubów k/Głogowa, 10 października 2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
86 ACCEPTED 2021-10-09 07:30:43
2021-10-08 21:02:39
Kinga Kumorek LORD
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
85 ACCEPTED 2021-10-08 19:40:23
2021-10-08 19:36:43
Marita Podchajecka MAGMA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
84 ACCEPTED 2021-10-08 18:45:20
2021-10-08 18:10:18
Julia Damian TAURA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
83 ACCEPTED 2021-10-08 18:45:18
2021-10-08 18:09:38
Emilia Drobny SPARKY
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
82 ACCEPTED 2021-10-08 18:45:16
2021-10-08 18:09:13
Jagna Kończak SPARKY
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
81 ACCEPTED 2021-10-08 18:45:14
2021-10-08 16:50:00
Marek Sak SPIDA
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
80 ACCEPTED 2021-10-08 18:45:12
2021-10-08 14:13:36
Julia Olszewska BUNIECZKA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
79 ACCEPTED 2021-10-08 18:45:10
2021-10-08 13:58:14
Wiktoria Dubińska MAKUMBA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
78 ACCEPTED 2021-10-08 18:45:08
2021-10-08 13:55:27
Pola Podchajecka FARCIK
  • 2x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ACCEPTED 2021-10-08 18:45:07
2021-10-08 13:52:32
Ines Frątczak MAGMA
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
76 ACCEPTED 2021-10-08 12:35:36
2021-10-08 11:38:38
Julia Szczoczarz LUCKY
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
75 ACCEPTED 2021-10-08 12:35:33
2021-10-08 11:35:35
Agata Nowak NORA
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
74 ACCEPTED 2021-10-08 12:35:30
2021-10-08 11:34:49
Amelia Szumska TARANTINO
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
73 ACCEPTED 2021-10-08 12:35:28
2021-10-08 11:33:54
Michalina Moskal NELA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
72 ACCEPTED 2021-10-08 12:35:26
2021-10-08 11:32:52
Karolina Drozd NORA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
71 ACCEPTED 2021-10-08 12:35:22
2021-10-08 11:32:09
Hanna Bandurowska LEXUS
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
70 ACCEPTED 2021-10-08 07:23:09
2021-10-07 22:24:05
Anna Kosmala KIWI
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
69 ACCEPTED 2021-10-08 07:23:07
2021-10-07 22:12:38
Natalia Nowakowska KAMELIA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
68 ACCEPTED 2021-10-08 07:23:04
2021-10-07 20:12:44
Jagoda Januchta SPIDA
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
67 ACCEPTED 2021-10-07 19:56:52
2021-10-07 19:55:45
Antoni Śliwiński L - FABIA
  • 2x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
66 ACCEPTED 2021-10-07 19:56:39
2021-10-07 19:54:17
Maria Śliwińska S TAJFUN
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
65 ACCEPTED 2021-10-07 19:02:36
2021-10-07 18:43:33
Julia Iwanucha BOROMIR
  • 2x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
64 ACCEPTED 2021-10-07 16:50:00
2021-10-07 16:29:55
Zofia Dereń RIADA- R
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
63 ACCEPTED 2021-10-07 16:49:50
2021-10-07 16:23:35
Natalia Nowak HGRZMOT
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
62 ACCEPTED 2021-10-07 09:37:19
2021-10-07 09:33:38
Gabriela Pesta PYLON Z DWORU
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-10-06 22:38:49
2021-10-06 20:25:10
Olena Parzątka ST. SNAX
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
60 ACCEPTED 2021-10-06 19:14:37
2021-10-06 15:28:13
Adrianna Żywicka KAFEL PAŁAC
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
59 ACCEPTED 2021-10-06 12:14:36
2021-10-06 12:00:30
Agata Stonoga SANDRA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
58 ACCEPTED 2021-10-06 10:43:00
2021-10-06 10:17:18
Lilianna Ślaz MELA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
57 ACCEPTED 2021-10-06 10:42:56
2021-10-06 10:16:58
Karina Śmiesz GOMEZ
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
56 ACCEPTED 2021-10-06 10:42:53
2021-10-06 10:16:34
Maja Łopata BUNIA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
55 ACCEPTED 2021-10-06 09:59:44
2021-10-06 09:47:13
Antonina Filipska FART
  • 2x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
54 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:54
2021-10-06 07:21:03
Ines Frątczak ASTER
  • 2x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
53 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:49
2021-10-05 22:27:13
Zuzia Zon MAGNOLIA P
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
52 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:47
2021-10-05 22:24:27
Nikodem Nowakowski ADELA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
51 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:43
2021-10-05 22:23:27
Marysia Maksymiuk MAKUMBA
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
50 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:39
2021-10-05 22:21:27
Marysia Maksymiuk KONCIA
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
49 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:36
2021-10-05 22:20:50
Paulina Kowbel MAŁA MI
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
48 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:33
2021-10-05 22:20:09
Magdalena Kowalczyk LA BELLE
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
47 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:29
2021-10-05 22:19:38
Aleksandra Jurek CONTESSA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
46 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:25
2021-10-05 22:19:11
Szymon Gnach BAŚKA
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
45 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:20
2021-10-05 22:17:08
Julia Augustyniak CZEKAN
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
44 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:15
2021-10-05 22:16:35
Kaja Mazur AKIMA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
43 ACCEPTED 2021-10-06 19:14:29
2021-10-05 21:15:18
Gabriela Dawidowska KLEOPATRA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
42 ACCEPTED 2021-10-06 07:34:09
2021-10-05 21:14:55
Gabriela Dawidowska H GRZMOT
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
41 ACCEPTED 2021-10-06 07:33:44
2021-10-05 20:59:43
Jarosław Szymkowiak FIX
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
40 ACCEPTED 2021-10-05 20:10:52
2021-10-05 19:56:22
Julia Komorowska APOLLO
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
39 ACCEPTED 2021-10-05 14:14:59
2021-10-05 13:53:04
Marcin Jakubiak ANIMO
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
38 ACCEPTED 2021-10-05 12:49:26
2021-10-05 12:10:39
Zofia Oleksy KLEO
  • 2x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-10-05 10:12:41
2021-10-05 10:07:17
Nikola Słomińska DALTON
  • 2x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
36 ACCEPTED 2021-10-05 10:12:44
2021-10-05 10:06:40
Daria Klimecka HEVAN
  • 2x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
35 ACCEPTED 2021-10-05 08:42:54
2021-10-05 07:19:10
Wiktoria Pikuła ARMITAGE
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
34 ACCEPTED 2021-10-05 08:42:57
2021-10-05 07:18:50
Jarosław Szymkowiak ARMITAGE
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
33 ACCEPTED 2021-10-05 08:43:00
2021-10-05 07:18:30
Wiktoria Pikuła COLORADO KG
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
32 ACCEPTED 2021-10-05 08:43:03
2021-10-05 07:18:12
Jarosław Szymkowiak COLORADO KG
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
31 ACCEPTED 2021-10-05 08:43:06
2021-10-05 07:17:33
Wiktoria Pikuła ALZI BAJA KG
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
30 ACCEPTED 2021-10-05 06:40:56
2021-10-04 20:24:46
Marcin Jakubiak ATOS
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
29 ACCEPTED 2021-10-05 06:40:51
2021-10-04 20:23:56
Monika Hojna ATOS
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
28 ACCEPTED 2021-10-04 18:31:59
2021-10-04 18:25:45
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 2x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
27 ACCEPTED 2021-10-04 14:24:33
2021-10-04 12:59:30
Paulina Wachowiak ESPERANTO II
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
26 ACCEPTED 2021-10-04 08:17:31
2021-10-03 20:12:30
Karolina Ciechanowicz HUZAR Z DWORU
  • 2x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
25 ACCEPTED 2021-10-04 08:17:28
2021-10-03 20:03:01
Julia Gawłowicz LIDA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
24 ACCEPTED 2021-10-04 08:17:25
2021-10-03 19:30:04
Wiktoria Hendzel MARKIZ
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
23 ACCEPTED 2021-10-04 08:17:22
2021-10-03 19:09:40
Zofia Dereń DEBORA S
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
22 ACCEPTED 2021-10-04 08:17:19
2021-10-03 18:55:15
Natalia Nowak RIADA-R
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
21 ACCEPTED 2021-10-04 08:17:14
2021-10-03 18:55:13
Zofia Dereń KLEOPATRA
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
20 ACCEPTED 2021-10-04 08:17:07
2021-10-03 18:54:50
Natalia Nowak DEBORA S
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
19 ACCEPTED 2021-10-04 08:17:04
2021-10-03 17:58:23
Sara Kicińska NEW STAR
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
18 ACCEPTED 2021-10-04 08:17:00
2021-10-03 17:57:58
Sara Kicińska GRECJA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
17 ACCEPTED 2021-10-03 17:03:47
2021-10-03 16:51:36
Faustyna Sokalska CORSICA-WM
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
16 ACCEPTED 2021-10-03 16:17:34
2021-10-02 20:29:28
Nina Tomkowiak RUNA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
15 ACCEPTED 2021-10-03 16:17:33
2021-10-02 14:24:19
Natalia Żygowska ALZI BAJA KG
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
14 ACCEPTED 2021-10-03 16:17:30
2021-10-01 14:52:15
Nel Maciejewska PEPE
  • 2x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
13 ACCEPTED 2021-09-30 20:30:12
2021-09-30 19:53:23
Wiktoria Karyś CARRETINA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
12 ACCEPTED 2021-09-30 19:14:53
2021-09-30 18:11:05
Agata Stonoga OMEGA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
11 ACCEPTED 2021-09-30 19:14:52
2021-09-30 18:10:50
Kacper Ślufarski OMEGA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
10 ACCEPTED 2021-09-30 19:14:51
2021-09-30 18:10:28
Kacper Ślufarski JAGODA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ACCEPTED 2021-09-30 19:14:50
2021-09-30 18:07:48
Wiktoria Ślufarska SICILIA
  • 2x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
8 ACCEPTED 2021-09-30 19:14:48
2021-09-30 11:31:06
Lena Szajnicka KRÓWKA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
7 ACCEPTED 2021-09-30 19:14:47
2021-09-30 11:28:21
Daria Stelmach JAGODA
  • 1x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2021-09-30 19:14:46
2021-09-30 11:25:14
Oliwia Aryż BYSTRA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
5 ACCEPTED 2021-09-30 19:14:45
2021-09-30 11:24:59
Michalina Bronakowska BYSTRA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
4 ACCEPTED 2021-10-03 16:17:29
2021-09-27 20:15:02
Natalia Świekatowska LITAWA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
3 ACCEPTED 2021-09-25 12:18:45
2021-09-21 15:18:02
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 3/LL/do 80cm zwykły o nagrodę firmy Candy Horse
  • 1x 4/L/do 100cm o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem o nagrodę firmy Silwear i puchar Wójta Gminy Radwanice
2 ACCEPTED 2021-09-21 13:25:14
2021-09-21 12:22:06
Pola Krzysiak BALBINKA
  • 2x 1/30/Krzyżaki, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
1 ACCEPTED 2021-09-21 13:25:17
2021-09-21 12:21:24
Pola Krzysiak BALBINA
  • 1x 2/Mini LL/do 50cm z trafieniem w normę czasu o nagrodę firmy ForHorses
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aryż Oliwia KS Libra Jakubów
2003 (J.)
Brak
2. Augustyniak Julia SKJ Czarna Perła
S
O060875
3. Bandurowska Hanna St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2009 (JM.)
brak
4. Bronakowska Michalina KS Libra Jakubów
2006 (JM.)
45380/20
5. Ciechanowicz Karolina brak
2008 (JM.)
brak
6. Damian Julia bpk
2007 (JM.)
brak
7. Dawidowska Gabriela Emotion
2011 (Mł.)
brak
8. Dereń Zofia Szkola jazdy konnej Emotion
2008 (JM.)
NN
NN
9. Drobny Emilia SK Trzebcz
2009 (JM.)
Brak
10. Drozd Karolina St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2008 (JM.)
brak
11. Dubińska Wiktoria SKJ Czarna Perła
2007 (JM.)
Brak
12. Filipska Antonina SKJ Czarna Perła
2015 (Mł.)
Brak
13. Frątczak Ines SKJ Czarna Perła
2006 (JM.)
O012598
14. Gawłowicz Julia -
2006 (JM.)
Brak
15. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
16. Grzankowski Zbigniew Bpk
17. Hendzel Wiktoria Stowarzyszenie Koń i Człowiek
2006 (JM.)
Brak
18. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
19. Iwanucha Julia KJ Jeziorki Osieczna
2005 (J.)
brak
20. Jakubiak Marcin Brak
S
Brak
21. Januchta Jagoda brak
2009 (JM.)
brak
22. Jurek Aleksandra SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
Brak
23. Karyś Wiktoria bpk
S
brak
24. Kicińska Sara Klub Jeździecki Kalumet
2007 (JM.)
brak
25. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
26. Kmieciak Jagna Brak
2009 (JM.)
Brak
27. Komorowska Julia .
2006 (JM.)
.
.
28. Kończak Jagna SK Trzebcz
Brak
29. Kosmala Anna Stajnia Pasja Ługi
2007 (JM.)
Brak
30. Kotlarska Maja SKJ Czarna Perła
31. Kowalczyk Magdalena SKJ Czarna Perła
2002 (MJ.)
Brak
32. Kowbel Paulina SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
Brak
33. Krzysiak Pola BPK
S
O032469
34. Kumorek Kinga STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
2008 (JM.)
brak
35. Łopata Maja SKJ Stajnia Serbinowo
2010 (Mł.)
0
36. Maciejewska Nel BPK
2012 (Mł.)
Brak
37. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (JM.)
O056606
38. Mazur Kaja SKJ Czarna Perła
Brak
39. Moskal Michalina St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2009 (JM.)
brak
40. Nowak Agata St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2010 (Mł.)
brak
41. Nowak Natalia Szkoła jazdy konnej Emotion
2007 (JM.)
brak
42. Nowakowska Natalia Stajnia Pasja Ługi
2010 (Mł.)
Brak
43. Nowakowski Nikodem SKJ Stajnia Czarna Perła
2012 (Mł.)
brak
44. Oleksy Zofia Szkoła jazdy konnej Emotion
2011 (Mł.)
brak
45. Olszewska Julia JKS Stajnia Serbinowo
2012 (Mł.)
0
46. Parzątka Olena Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
47. Pesta Gabriela Szklary Górne
2009 (JM.)
Brak
48. Pikuła Wiktoria Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2004 (J.)
O059033
49. Podchajecka Marita SKJ Czarna Perła
2010 (Mł.)
Brak
50. Podchajecka Pola SKJ Czarna Perła
2013 (Mł.)
Brak
51. Rajewska - Poręba Beata Bpk
52. Sak Marek Brak
2003 (J.)
Brak
53. Ślaz Lilianna JKS Stajnia Serbinowo
2011 (Mł.)
0
54. Śliwińska Maria Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2014 (Mł.)
000000
55. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
56. Ślufarska Wiktoria KS Libra Jakubów
2008 (JM.)
brak
57. Ślufarski Kacper KS Libra Jakubów
2011 (Mł.)
Brak
58. Słomińska Nikola BPK
2004 (J.)
-
59. Śmiesz Karina JKS Stajnia Serbinowo
2007 (JM.)
0
60. Sokalska Faustyna Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Serbinowo
2006 (JM.)
brak
61. Stelmach Daria KS Libra Jakubów
2006 (JM.)
Brak
62. Stonoga Agata KS Libra Jakubów
2008 (JM.)
Brak
63. Świekatowska Natalia Jeździecki Klub Michałów
2007 (JM.)
O049151
64. Szajnicka Lena KS Libra Jakubów
2008 (JM.)
Brak
65. Szczoczarz Julia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
2009 (JM.)
brak
66. Szumska Amelia St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2009 (JM.)
brak
67. Szymkowiak Jarosław Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
O029123
68. Tomkowiak Nina Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Serbinowo
2008 (JM.)
Brak
69. Wachowiak Paulina KJ Agro -Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
70. Zon Zuzia SKJ Czarna Perła
2008 (JM.)
brak
71. Żygowska Natalia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
72. Żywicka Adrianna bpk
2006 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

48

ADELA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz srokata/mk:149 F: ......
M: ..........
K030291 616999670093111
2.

40

AKIMA SP POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Lord Star
M: Aria
brak 616007610201516
3.

14

ALZI BAJA KG WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Bajou Du Rouet
M: Alzacja
brak 007610126307
4.

32

ALZI BAJA KG WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/167 F: Bajou Du Rouet
M: Alzacja
brak -
5.

36

ANIMO HOL POL ...... wałach gniada/160 F: Lord liberator
M: Adele z
Brak Brak
6.

37

APOLLO SP POL 2016 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
Brak 616999670107516
7.

30

ARMITAGE WIELKOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/178 F: Corvus Z
M: Aga
brak 616007530076413
8.

50

ASTER SP POL 2017 wałach gniada/mk:150 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
9.

29

ATOS WLKP POL 2017 ogier siwa/162 F: Alan / Tjungske
M: Aida / Perfekt
K032157 616007610142517 / A0012770S
10.

5

BALBINA KUC POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:135 F: Irokez
M: Basia
Brak 616013610124815
11.

4

BALBINKA KUC POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:135 F: Irokez
M: Basia
Brak 616013610124815
12.

42

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
13.

60

BOROMIR SP POL 2007 wałach myszata/161 F: Rasch ex. Rekrut /
M: Basis /
brak 616009610222907
14.

52

BUNIA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
616999680084011 616999680084011
15.

74

BUNIECZKA KUC POL 01.01.2011 klacz srokata/kuc:115 F: NN
M: NN
616999680084011 616999680084011
16.

7

BYSTRA SP POL 2014 klacz tarantowata/mk:150 F: Rokset
M: Borówka
Brak 616009680045013
17.

12

CARRETINA SP POL 2011 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak 616999670124111
18.

31

COLORADO KG SP POL 2008 ogier ciemnogniada/165 F: Concert
M: Wonder Girl
K021387 616009610286608
19.

43

CONTESSA HOLSTEINER POL 2005 klacz siwa/165 F: Contact Me
M: Guschy
Brak De421000261305
20.

17

CORSICA-WM Deutsches Sportpferd POL 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Tipsy's Pet
M: Carrefourka-WM
- DE 455559001617
21.

41

CZEKAN SP POL 2013 wałach gniada/163 F: Celesto
M: Czukotka
K031735 616009640061713
22.

33

DALTON SP POL 2006 wałach ciemnokasztanowata/172 F: Turbud Alino
M: Dedra/Alhijaz
LKRWZJ/3326/20 009690104606
23.

20

DEBORA S SP POL 2007 klacz gniada/172 F: Landjonker S /
M: Dragonada /
brak 009610216707
24.

23

DEBORA S SP POL 2007 klacz gniada/172 F: Landjonker S
M: Dragonada
NN 009610216707
25.

27

ESPERANTO II SP POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Pluspunkt / Pilot
M: Espoir / Espri
K015198 POL009510101906
26.

73

FARCIK SZETLAND POL 2009 wałach siwa/kuc:105 F: -
M: -
Brak -
27.

51

FART SZETLAND POL 2009 wałach siwa/kuc:105 F: -
M: -
Brak Brak
28.

38

FIX MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/169 F: Tabex
M: Fidżi
- -
29.

53

GOMEZ HAFLINGER POL 2012 wałach kasztanowata/mk:142 F: Dunaj
M: Gloria
616013680029612 616013680029612
30.

18

GRECJA KUC POL 2008 klacz ciemnokasztanowata/kuc:136 F: Wesołek
M: Gracja
brak 013 68 00147 08
31.

39

H GRZMOT HAFLINGER POL 2017 wałach izabelowata/kuc:149 F: nn
M: Hilda /
brak 617013670007517
32.

34

HEVAN WLKP POL 2013 wałach ciemnogniada/166 F: Vandamme /
M: Hera /
K030788 6160076100627013
33.

58

HGRZMOT HAFLINGER POL 2017 wałach izabelowata/kuc:149 F: NN
M: HILDA
Brak 617013670007517
34.

66

HULIGAN F:
M:
35.

26

HUZAR Z DWORU KUC POL 2016 wałach tarantowata/kuc:135 F: NN
M: NN
brak 616013670059716
36.

8

JAGODA SP POL 2008 Klacz gniada F: Experio
M: Janella
K019595
37.

3

KAFEL PAŁAC KONIK POLSKI POL 2015 wałach myszata/kuc:138 F: Mars
M: Klara
brak 61601167009915
38.

64

KAMELIA MAŁOPOLSKA POL 2001 klacz siwa/160 F: Mars
M: Kalina
Brak 006550018601
39.

65

KIWI Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz ciemnogniada/155 F: Jape
M: Kirsten
Brak 616POL11007206T
40.

35

KLEO SP POL 2005 klacz ciemnogniada/162 F: Fred
M: Teska
brak bb
41.

2

KLEOPATRA SP POL 2005 klacz gniada/159 F: Fred /
M: Teska Hol /
brak 616999670145605
42.

21

KLEOPATRA SP POL 27.04.2005 klacz gniada/162 F: Fred /
M: Teska /
brak 616999670145605
43.

46

KONCIA NN POL 2006 klacz siwa/170 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
44.

9

KRÓWKA SP POL 2014 klacz tarantowata/mk:150 F: Rokset
M: Borówka
Brak 616009680045013
45.

62

L - FABIA HOLSZTYŃSKA POL 2013 klacz gniada/161 F: Cornetino/Cornet Obolensky
M: Landgraefin 3/Landgraf
xxx xxx
46.

44

LA BELLE Deutsches Sportpferd GER 2006 klacz kasztanowata/170 F: Lapateado
M: Nightingale
K031527 DE 457-0002548-06
47.

67

LEXUS MŁP POL 2005 wałach gniada/160 F: Bajt /
M: Luna /
K014771 POL006590153205
48.

25

LIDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/mk:163 F: Fanlac
M: Liberia
Brak 616009510181717
49.

1

LITAWA SP POL 2016 klacz kasztanowata/163 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: Liberia (DE)
K032449 616 009 51 01521 16
50.

77

LORD NN POL . wałach gniada/. F: .
M: ..
brak .
51.

71

LUCKY TYP KUC POL . wałach tarantowata/kuc:. F: NN
M: NN
brak .
52.

6

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
53.

72

MAGMA SP POL - klacz gniada/165 F: -
M: -
Brak -
54.

49

MAGNOLIA P SP POL 2006 klacz gniada/170 F: Corleone Z
M: Mojra
Brak 616009670025506
55.

47

MAKUMBA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: brak
M: brak
brak brak
56.

78

Mała 2 F:
M:
57.

45

MAŁA MI SP POL 2010 klacz srokata/mk:150 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
58.

24

MARKIZ WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach srokata/165 F: Mikrus
M: Orania
Brak 161999670119117
59.

54

MELA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:115 F: NN
M: NN
616999670121312 616999670121312
60.

69

NELA TYP KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: nn
M: nn
brak 616999670172708
61.

19

NEW STAR MAŁY KOŃ POL 2013 klacz gniada/mk:149 F: Elekt
M: Nena
brak 616 013 61 00994 13
62.

68

NORA TYP KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
brak -
63.

11

OMEGA KOŃ MAŁY POL 2017 klacz gniada/mk:140 F: NN
M: NN
brak 616999540124117
64.

13

PEPE KOŃ HUCULSKI POL 2016 wałach kara/140 F: NN
M: NN
Brak 616012670025615
65.

57

PYLON Z DWORU KOŃ HUCULSKI POL 2015 wałach kara/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak 616012670025615
66.

79

Revansh F:
M:
67.

59

RIADA- R WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/175 F: Ariados
M: Rafa
brak brak
68.

22

RIADA-R WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz siwa/175 F: Ariados
M: Rafa
brak brak
69.

15

RUNA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/168 F: Narvik
M: Ruleta
brak 616 007 52 00237 12
70.

61

S TAJFUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:124 F: Galant
M: Siren
. 616013670129509
71.

55

SANDRA ŚLĄSKA POL 2007 Klacz kara F: Skaleń
M: Liza
brak
72.

10

SICILIA SP POL 2014 klacz gniada/165 F: Action breaker / Heartbreaker
M: S Easy Fly / Sir Shutterfly
K027800 616009510238714
73.

75

SPARKY KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
brak brak
74.

63

SPIDA Szlachetna Półkrew POL NN klacz gniada/mk:150 F: NN
M: NN
NN NN
75.

56

ST. SNAX SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rumianek
M: Star Light
brak A0007904S
76.

28

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:143 F: Jawor
M: Tera Pałac
Brak 616013640070216
77.

70

TARANTINO TYP KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
K022177 616999681000212
78.

76

TAURA WIELKOPOLSKA POL 2012-01-23 klacz kasztanowata/160 F: Brandon
M: Tina
Brak 616007680041412
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aryż Oliwia
KS Libra Jakubów
BYSTRA (7)
2021-10-10
36
Augustyniak Julia
SKJ Czarna Perła
CZEKAN (41)
2021-10-10
10
2021-10-10
5
Bandurowska Hanna
St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
LEXUS (67)
2021-10-10
28
Bronakowska Michalina
KS Libra Jakubów
BYSTRA (7)
2021-10-10
2
Ciechanowicz Karolina
brak
2021-10-10
2021-10-10
14
Damian Julia
bpk
TAURA (76)
2021-10-10
33
2021-10-10
Dawidowska Gabriela
Emotion
2021-10-10
12
2021-10-10
38
Dereń Zofia
Szkola jazdy konnej Emotion
2021-10-10
29
2021-10-10
32
Drobny Emilia
SK Trzebcz
SPARKY (75)
2021-10-10
15
2021-10-10
Drozd Karolina
St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
NORA (68)
2021-10-10
33
Dubińska Wiktoria
SKJ Czarna Perła
MAKUMBA (47)
2021-10-10
18
2021-10-10
22
Frątczak Ines
SKJ Czarna Perła
ASTER (50)
2021-10-10
2021-10-10
21
MAGMA (72)
2021-10-10
Gawłowicz Julia
-
LIDA (25)
2021-10-10
40
Gnach Szymon
SKJ Stajnia Czarna Perła
BAŚKA (42)
2021-10-10
Grzankowski Zbigniew
Bpk
HULIGAN (66)
2021-10-10
7
2021-10-10
Hendzel Wiktoria
Stowarzyszenie Koń i Człowiek
MARKIZ (24)
2021-10-10
7
2021-10-10
18
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
ATOS (29)
2021-10-10
3
Iwanucha Julia
KJ Jeziorki Osieczna
BOROMIR (60)
2021-10-10
2021-10-10
2
Jakubiak Marcin
Brak
ATOS (29)
2021-10-10
26
ANIMO (36)
2021-10-10
23
Jurek Aleksandra
SKJ Czarna Perła
2021-10-10
22
2021-10-10
13
Karyś Wiktoria
bpk
2021-10-10
20
Kicińska Sara
Klub Jeździecki Kalumet
GRECJA (18)
2021-10-10
37
2021-10-10
2021-10-10
5
Kmieciak Jagna
Brak
2021-10-10
23
2021-10-10
Komorowska Julia
.
APOLLO (37)
2021-10-10
4
2021-10-10
11
Kosmala Anna
Stajnia Pasja Ługi
KIWI (65)
2021-10-10
1
2021-10-10
Kotlarska Maja
SKJ Czarna Perła
Mała 2 (78)
2021-10-10
16
Kowalczyk Magdalena
SKJ Czarna Perła
2021-10-10
8
2021-10-10
1
Kowbel Paulina
SKJ Czarna Perła
2021-10-10
11
2021-10-10
17
Krzysiak Pola
BPK
2021-10-10
28
Kumorek Kinga
STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
LORD (77)
2021-10-10
25
Łopata Maja
SKJ Stajnia Serbinowo
BUNIA (52)
2021-10-10
6
Maciejewska Nel
BPK
PEPE (13)
2021-10-10
2021-10-10
19
Maksymiuk Marysia
SKJ Stajnia Czarna Perła
KONCIA (46)
2021-10-10
2
MAKUMBA (47)
2021-10-10
4
Mazur Kaja
SKJ Czarna Perła
AKIMA (40)
2021-10-10
10
2021-10-10
9
Moskal Michalina
St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
NELA (69)
2021-10-10
24
Nowak Agata
St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
NORA (68)
2021-10-10
25
Nowak Natalia
Szkoła jazdy konnej Emotion
2021-10-10
6
RIADA-R (22)
2021-10-10
15
HGRZMOT (58)
2021-10-10
27
Nowakowska Natalia
Stajnia Pasja Ługi
KAMELIA (64)
2021-10-10
34
Nowakowski Nikodem
SKJ Stajnia Czarna Perła
ADELA (48)
2021-10-10
13
Olszewska Julia
JKS Stajnia Serbinowo
2021-10-10
29
Parzątka Olena
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-10
21
2021-10-10
19
Pikuła Wiktoria
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-10-10
12
2021-10-10
14
2021-10-10
4
Podchajecka Marita
SKJ Czarna Perła
MAGMA (72)
2021-10-10
17
Rajewska - Poręba Beata
Bpk
Revansh (79)
2021-10-10
14
2021-10-10
9
Sak Marek
Brak
SPIDA (63)
2021-10-10
31
2021-10-10
2021-10-10
13
Ślaz Lilianna
JKS Stajnia Serbinowo
MELA (54)
2021-10-10
26
Śliwińska Maria
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2021-10-10
39
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-10
2021-10-10
12
Ślufarska Wiktoria
KS Libra Jakubów
SICILIA (10)
2021-10-10
2021-10-10
9
Słomińska Nikola
BPK
DALTON (33)
2021-10-10
2021-10-10
32
HEVAN (34)
2021-10-10
10
Śmiesz Karina
JKS Stajnia Serbinowo
GOMEZ (53)
2021-10-10
27
Sokalska Faustyna
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Serbinowo
2021-10-10
35
2021-10-10
20
Świekatowska Natalia
Jeździecki Klub Michałów
LITAWA (1)
2021-10-10
30
2021-10-10
16
Szczoczarz Julia
STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
LUCKY (71)
2021-10-10
3
Szumska Amelia
St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2021-10-10
3
Szymkowiak Jarosław
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-10-10
24
2021-10-10
11
FIX (38)
2021-10-10
6
Tomkowiak Nina
Jeździecki Klub Sportowy Stajnia Serbinowo
RUNA (15)
2021-10-10
31
2021-10-10
30
Wachowiak Paulina
KJ Agro -Handel Śrem
LUCY (6)
2021-10-10
1
2021-10-10
2021-10-10
7
2021-10-10
8
Zon Zuzia
SKJ Czarna Perła
2021-10-10
8
Żygowska Natalia
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-10
5
Żywicka Adrianna
bpk
2021-10-10
41

Number of Riders: 72

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl