Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
70 ACCEPTED 2021-09-28 09:05:42
2021-09-27 22:06:48
Liwia Nowak BRAVE HEART 8
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 8R/L-6 Ra/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Młodzicy
69 ACCEPTED 2021-09-27 13:24:33
2021-09-27 09:28:50
Aleksandra Brelińska SAN SIRO
  • 1x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 1x 2T/L-2/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 1x 3T/L-1/Towarzyski, otwarty 20 x 40
  • 1x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
68 ACCEPTED 2021-09-27 13:24:30
2021-09-27 08:27:56
Justyna Maciejewska ISOLA
  • 1x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
  • 1x 10R/P-2/Regionalny, Runda Brązowa 20 x 60
67 ACCEPTED 2021-09-27 13:24:27
2021-09-26 22:42:00
Liwia Nowak PASJONATA PAVAROTTI
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 8R/L-6 Ra/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Młodzicy
66 ACCEPTED 2021-09-27 13:24:24
2021-09-26 22:41:36
Natalia Przybyła SAFARI SUNDANCE
  • 1x 2R/P-4/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Juniorzy na kucach
  • 1x 9R/P-6/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski - Juniorzy na kucach
65 ACCEPTED 2021-09-27 13:24:20
2021-09-26 21:09:08
Marcelina Filipska ISSMENA
  • 1x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
  • 1x 10R/P-2/Regionalny, Runda Brązowa 20 x 60
64 ACCEPTED 2021-09-27 13:24:14
2021-09-26 19:50:43
Sonia Pogodzińska RAPSODIA
  • 2x 2T/L-2/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
63 ACCEPTED 2021-09-26 13:10:15
2021-09-26 07:32:55
Agata Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 8R/L-6 Ra/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Młodzicy
62 ACCEPTED 2021-09-25 12:18:09
2021-09-25 09:36:27
Hanna Romanowska MINAKO
  • 2x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
61 ACCEPTED 2021-09-25 12:18:08
2021-09-24 08:49:46
Marta Osypińska CANDY LOVER
  • 1x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
60 ACCEPTED 2021-09-25 12:18:06
2021-09-24 08:44:19
Pola Bogacz ESTILIO
  • 2x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 2x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
59 ACCEPTED 2021-09-23 09:26:42
2021-09-22 20:50:23
Łukasz Komasa KILIAN
  • 2x 2T/L-2/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
58 ACCEPTED 2021-09-23 09:26:45
2021-09-22 18:25:08
Jagienka Łukomska ADORATOR
  • 1x 7R/CC-4/PÓŁFINAŁ LIGOWY ŚW. JERZEGO POLSKI ZACHODNIEJ + runda diamentowa
  • 1x 14R/CC-6 FREESTYLE/FINAŁ LIGI ŚW. JERZEGO POLSKI ZACHODNIEJ + runda diamentowa
57 ACCEPTED 2021-09-23 09:26:48
2021-09-22 17:18:22
Agnieszka Kowalczyk COSMIC ROMEO II AK
  • 1x 5R/N-6/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : OPEN + rudna złota
  • 1x 12R/N-7 DK FREESTYLE/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : OPEN + rudna złota
56 ACCEPTED 2021-09-23 09:27:55
2021-09-22 15:00:02
Natalia Głębowska QUEENY 87
  • 1x 6R/C-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Seniorzy + runda platynowa
  • 1x 13R/C-4 FREESTYLE/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Seniorzy + runda platynowa
55 ACCEPTED 2021-09-22 08:22:27
2021-09-21 20:19:18
Aleksandra Oczachowska WANILIA
  • 1x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
54 ACCEPTED 2021-09-22 08:22:01
2021-09-21 20:18:11
Aleksandra Oczachowska K2
  • 1x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
53 ACCEPTED 2021-09-21 18:20:26
2021-09-21 16:58:00
Martyna Szott WARKA
  • 2x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
  • 2x 10R/P-2/Regionalny, Runda Brązowa 20 x 60
52 ACCEPTED 2021-09-23 09:27:57
2021-09-21 14:57:42
Melania Berdyszak KARACHE ASD
  • 1x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
  • 1x 4R/D-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : juniorzy na DK + runda srebrna
  • 1x 10R/P-2/Regionalny, Runda Brązowa 20 x 60
  • 1x 11R/D-4/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : juniorzy na DK + runda srebrna
51 ACCEPTED 2021-09-21 18:20:21
2021-09-21 14:36:07
Izabela Filut-Kaczmarek RIWA
  • 2x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
50 ACCEPTED 2021-09-21 13:24:44
2021-09-21 09:05:14
Nina Hilker DOMENA
  • 1x 6R/C-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Seniorzy + runda platynowa
  • 1x 13R/C-4 FREESTYLE/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Seniorzy + runda platynowa
49 ACCEPTED 2021-09-21 13:24:39
2021-09-21 08:09:09
Helena Król AMON
  • 1x 4R/D-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : juniorzy na DK + runda srebrna
  • 1x 11R/D-4/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : juniorzy na DK + runda srebrna
48 ACCEPTED 2021-09-21 13:24:36
2021-09-20 22:52:23
Sylwia Martyniuk IGOR K
  • 2x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
  • 2x 10R/P-2/Regionalny, Runda Brązowa 20 x 60
47 ACCEPTED 2021-09-21 13:24:32
2021-09-20 22:52:07
Maria Wojtkowiak JASNA
  • 1x 4R/D-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : juniorzy na DK + runda srebrna
  • 1x 11R/D-4/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : juniorzy na DK + runda srebrna
46 ACCEPTED 2021-09-21 13:24:25
2021-09-20 22:50:25
Anna Suszczyk MOMENT
  • 1x 4R/D-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : juniorzy na DK + runda srebrna
  • 1x 11R/D-4/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : juniorzy na DK + runda srebrna
45 ACCEPTED 2021-09-21 13:24:22
2021-09-20 20:21:36
Kamila Hamerlinska SARAGOS
  • 2x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
44 ACCEPTED 2021-09-21 13:24:18
2021-09-20 19:32:41
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 2x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
43 ACCEPTED 2021-09-21 13:24:15
2021-09-20 19:21:51
Agnieszka Słodzinka FILANO H
  • 1x 6R/C-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Seniorzy + runda platynowa
  • 1x 13R/C-4 FREESTYLE/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Seniorzy + runda platynowa
42 ACCEPTED 2021-09-21 13:24:11
2021-09-20 18:55:53
Magdalena Perz ODYSEUSZ
  • 1x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 1x 2T/L-2/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
41 ACCEPTED 2021-09-21 13:23:58
2021-09-20 14:28:51
Alicja Michalska TIN-ROKO
  • 1x 6R/C-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Seniorzy + runda platynowa
  • 1x 13R/C-4 FREESTYLE/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Seniorzy + runda platynowa
40 ACCEPTED 2021-09-21 13:23:54
2021-09-20 13:37:39
Justyna Maciejewska CASH JM
  • 1x 6R/C-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Seniorzy + runda platynowa
  • 1x 13R/C-4 FREESTYLE/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Seniorzy + runda platynowa
39 ACCEPTED 2021-09-22 08:21:55
2021-09-20 13:36:54
Justyna Maciejewska IRBIS
  • 1x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
  • 1x 10R/P-2/Regionalny, Runda Brązowa 20 x 60
38 ACCEPTED 2021-09-21 13:23:44
2021-09-20 12:13:09
Anna Śledzik DONATELLA
  • 1x 7R/CC-4/PÓŁFINAŁ LIGOWY ŚW. JERZEGO POLSKI ZACHODNIEJ + runda diamentowa
  • 1x 14R/CC-6 FREESTYLE/FINAŁ LIGI ŚW. JERZEGO POLSKI ZACHODNIEJ + runda diamentowa
37 ACCEPTED 2021-09-20 11:43:38
2021-09-20 11:10:54
Ilona Lewkowicz SEPTIMO
  • 2x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
36 ACCEPTED 2021-09-20 11:43:40
2021-09-19 22:54:04
Kaja Czarnecka ELLDORADO H
  • 1x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
  • 1x 10R/P-2/Regionalny, Runda Brązowa 20 x 60
35 ACCEPTED 2021-09-26 13:10:12
2021-09-19 17:10:14
Lidia Wachowska M-KOMANDOR
  • 1x 5R/N-6/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : OPEN + rudna złota
  • 1x 12R/N-7 DK FREESTYLE/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : OPEN + rudna złota
34 ACCEPTED 2021-09-19 18:46:06
2021-09-19 15:11:52
Weronika Łabińska BACARRA
  • 1x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
  • 1x 10R/P-2/Regionalny, Runda Brązowa 20 x 60
33 ACCEPTED 2021-09-19 18:46:01
2021-09-17 11:45:14
Nikola Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x 2R/P-4/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Juniorzy na kucach
  • 1x 9R/P-6/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski - Juniorzy na kucach
32 ACCEPTED 2021-09-19 18:45:58
2021-09-17 08:50:03
Amelia Lewkowicz UNIC DE L'AUBONNIERE
  • 1x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 1x 2T/L-2/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
31 ACCEPTED 2021-09-19 18:45:53
2021-09-16 20:35:33
Maria Karnabal SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 4R/D-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : juniorzy na DK + runda srebrna
  • 1x 11R/D-4/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : juniorzy na DK + runda srebrna
30 ACCEPTED 2021-09-19 18:45:47
2021-09-16 07:42:29
Wiktoria Wojdowska CARD-M
  • 1x 3R/P-1/Regionalny, Runda Brązowa : 20 x 60
  • 1x 10R/P-2/Regionalny, Runda Brązowa 20 x 60
29 ACCEPTED 2021-09-19 18:45:42
2021-09-14 18:32:51
Liliana Brzykcy LEON
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 8R/L-6 Ra/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Młodzicy
28 ACCEPTED 2021-09-19 18:45:37
2021-09-14 12:22:24
Julita Domagalska MELISSE
  • 1x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
27 ACCEPTED 2021-09-19 18:45:35
2021-09-14 12:21:43
Natalia Sinkiewicz DONNA NAVONNA
  • 2x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
26 ACCEPTED 2021-09-19 18:45:32
2021-09-13 11:05:57
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 2R/P-4/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Juniorzy na kucach
  • 1x 9R/P-6/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski - Juniorzy na kucach
25 ACCEPTED 2021-09-12 08:22:43
2021-09-11 22:49:56
Ewelina Gawluk FIRST FIDELITY
  • 2x 2T/L-2/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 2x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
24 ACCEPTED 2021-09-12 08:22:41
2021-09-11 22:48:26
Ewelina Gawluk OLIMPIC DANCER
  • 2x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 2x 3T/L-1/Towarzyski, otwarty 20 x 40
23 ACCEPTED 2021-09-12 08:22:39
2021-09-09 19:37:43
Zuzanna Antkowiak BABILON
  • 2x 4R/D-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : juniorzy na DK + runda srebrna
  • 2x 11R/D-4/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : juniorzy na DK + runda srebrna
22 ACCEPTED 2021-09-12 08:22:28
2021-09-09 12:01:53
Zofia Chrostowska PEPE
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 8R/L-6 Ra/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Młodzicy
21 ACCEPTED 2021-09-12 08:22:27
2021-09-09 11:34:42
Otylia Nowakowska CYRKONIA
  • 1x 4R/D-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : juniorzy na DK + runda srebrna
  • 1x 11R/D-4/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : juniorzy na DK + runda srebrna
20 ACCEPTED 2021-09-12 08:22:23
2021-09-08 10:47:29
Michalina Tam NIRGUN S
  • 1x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 1x 2T/L-2/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 1x 3T/L-1/Towarzyski, otwarty 20 x 40
  • 1x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
19 ACCEPTED 2021-09-12 08:22:20
2021-09-08 10:37:42
Małgorzata Kuś ADELA
  • 1x 4R/D-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : juniorzy na DK + runda srebrna
  • 1x 5R/N-6/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : OPEN + rudna złota
  • 1x 11R/D-4/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : juniorzy na DK + runda srebrna
18 ACCEPTED 2021-09-08 08:26:24
2021-09-08 07:43:16
Wiktoria Tymieniecka WIKING PP
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 8R/L-6 Ra/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Młodzicy
17 ACCEPTED 2021-09-08 08:26:21
2021-09-07 11:27:17
Zofia Undrych KADANS VAN’T BERLOHOF
  • 1x 3T/L-1/Towarzyski, otwarty 20 x 40
  • 1x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
16 ACCEPTED 2021-09-08 08:26:18
2021-09-07 08:40:29
Karolina Pinczyńska FLAMENCO CCLXXIV
  • 1x 6R/C-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Seniorzy + runda platynowa
  • 1x 13R/C-4 FREESTYLE/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Seniorzy + runda platynowa
15 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:57
2021-09-06 16:17:23
Agata Wolff-Kaczmarek KALCUTA DEL JARAMA
  • 1x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 1x 2T/L-2/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 1x 3T/L-1/Towarzyski, otwarty 20 x 40
  • 1x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
14 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:53
2021-09-04 23:20:26
Katarzyna Wosik LILITH
  • 1x 7R (D)/CC-4/Regionalny, runda diamentowa
  • 1x 14R (D)/CC-6 FREESTYLE/Regionalny, runda diamentowa
13 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:50
2021-09-04 17:34:34
Hubert Prasek CHAMPION FOREST
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 8R/L-6 Ra/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Młodzicy
12 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:48
2021-09-03 13:51:20
Ada Przybylak PEGGY
  • 1x 2T/L-2/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 1x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
11 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:45
2021-09-03 09:58:58
Agata Gaweł RUBINIO 65
  • 1x 4R/D-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : juniorzy na DK + runda srebrna
  • 1x 11R/D-4/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : juniorzy na DK + runda srebrna
10 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:42
2021-09-03 09:31:48
Julia Rochatka SOKRATES
  • 1x 4R/D-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : juniorzy na DK + runda srebrna
  • 1x 11R/D-4/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : juniorzy na DK + runda srebrna
9 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:30
2021-09-02 21:46:12
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 1x 5R/N-6/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : OPEN + rudna złota
  • 1x 12R/N-7 DK FREESTYLE/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : OPEN + rudna złota
8 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:23
2021-09-02 21:26:13
Hanna Karwowska NICPOŃ NAD STAWAMI
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 2R/P-4/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Juniorzy na kucach
  • 1x 9R/P-6/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski - Juniorzy na kucach
7 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:17
2021-09-02 21:21:42
Dominika Siudzińska KNOXVILLE
  • 1x 5R/N-6/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : OPEN + rudna złota
  • 1x 6R/C-3/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Seniorzy + runda platynowa
  • 1x 13R/C-4 FREESTYLE/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Seniorzy + runda platynowa
6 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:14
2021-09-02 21:15:39
Weronika Gumienna CHAMPION DE FALC
  • 1x 1T/L-1/Towarzyski, otwarty - 20 x 40
  • 1x 4T/L-2/Towarzyski, otwarty 20 x 40
5 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:11
2021-09-02 21:14:38
Lila Kulesza BESSEL
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 8R/L-6 Ra/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Młodzicy
4 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:08
2021-09-02 21:14:12
Lila Kulesza JOWISZ
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 8R/L-6 Ra/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Młodzicy
3 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:06
2021-09-02 21:13:27
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 1R/L-2 Ra/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Młodzicy . 20 x 40
  • 1x 8R/L-6 Ra/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski : Młodzicy
2 ACCEPTED 2021-09-06 19:00:03
2021-09-02 21:11:48
Wiktoria Cwalina LEXUS
  • 1x 2R/P-4/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : Juniorzy na kucach
  • 1x 9R/P-6/FINAŁ Mistrzostw Wielkopolski - Juniorzy na kucach
1 ACCEPTED 2021-09-02 20:26:46
2021-09-02 16:53:45
Karolina Alankiewicz BANICJA
  • 1x 5R/N-6/FINAŁ Pucharu Wlkp, 1 Półfinał Mistrzostw Wlkp. : OPEN + rudna złota
  • 1x 5R (Z)/N-6/Regionalny, runda złota
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Alankiewicz Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O049499
2. Antkowiak Nikola Rio Grande krosinko
2008 (JM.)
O048814
3. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
4. Berdyszak Melania KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O055555
5. Bogacz Pola Bpk
2005 (J.)
Brak
6. Brelińska Aleksandra Atena Ostrzeszów
S
O044703
7. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
8. Chrostowska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O062723
9. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
10. Czarnecka Kaja Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O022623
11. Domagalska Julita LKS Cwał Poznań
S
brak
12. Filipska Marcelina SKJ Czarna Perła
S
O008133
13. Filut-Kaczmarek Izabela Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
14. Gaweł Agata bpk
2005 (J.)
PZJ: O046895
15. Gawluk Ewelina Racocki Klub Jeździecki
S
O009676
16. Głębowska Natalia KJ Raduszyn
2003 (J.)
0037035
17. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (J.)
O035165
18. Hamerlinska Kamila Brak
S
Brak
19. Hilker Nina KJ Raduszyn
2004 (J.)
O039359
20. Jendryke Michalina KS Jumping Events Poznań
2004 (J.)
O042012
21. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
22. Karwowska Hanna Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2009 (JM.)
O058247
23. Komasa Łukasz brak
S
brak
24. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
25. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
26. Kowalczyk Agnieszka JUKS Gold Team Mieczewo
S
O011016
27. Król Helena SJ Baborówko
2006 (JM.)
O045308
28. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
29. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (J.)
O033769
30. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
31. Lewkowicz Ilona Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
S
Brak
32. Łabińska Weronika Stajnia z Kopytem
S
brak
33. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
34. Maciejewska Justyna JKS GOGOLEWO
S
O012118
35. Martyniuk Sylwia bpk
S
O066014
36. Michalska Alicja KJ Raduszyn
2003 (J.)
O053863
37. Nowak Liwia JKS Przybyszewo
2010 (Mł.)
O059328
38. Nowakowska Otylia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O045544
39. Oczachowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
S
O023171
40. Osypińska Marta KJ Raduszyn
S
O040510
41. Perz Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O062340
42. Pinczyńska Karolina JUKS Abakus
S
30668/17
43. Pogodzińska Sonia bpk
2005 (J.)
O050146
44. Prasek Hubert Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
45. Przybylak Ada bpk
S
brak
46. Przybyła Agata KS Sydow Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
47. Przybyła Natalia KS SYDOW Riding Team
2009 (JM.)
O052034
48. Rochatka Julia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O045307
49. Romanowska Hanna bpk
2009 (JM.)
Brak
50. Sinkiewicz Natalia LKS Cwał Poznań
S
O021179
51. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (J.)
O032998
52. Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O009279
53. Słodzinka Agnieszka KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O047068
54. Suszczyk Anna Klub Jeździecki Raduszyn
2006 (JM.)
O062721
55. Szott Martyna bpk
2004 (J.)
O053082
56. Tam Michalina Kj Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O062181
57. Tymieniecka Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O061493
58. Undrych Zofia bpk
2004 (J.)
O041413
59. Wachowska Lidia SKJ Gronówka
S
O063271
60. Wojdowska Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
S
O020581
61. Wojtkowiak Maria Klub Jeździecki Raduszyn
2007 (JM.)
O051205
62. Wolff-Kaczmarek Agata Bez Przynależności Klubowej
S
O037782
63. Wosik Katarzyna KJ Golden Dream
S
O019313
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

31

ADELA SP POL 2013 klacz kasztanowata/165 F: Wiliam
M: Atena
Brak 616009520079813
2.

66

ADORATOR WESTF GER 2009 ogier kasztanowata/168 F: Arpeggio / Acord II
M: Carina / Casparino
K015581 DE441410446709
3.

8

AMON SP POL 2013 gelding chestnut/mk:156 F: nn / nn
M: nn / nn
K029830 616999610218313
4.

72

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/127 F: Casperhof's Freddy
M: Bokkesprong Camelia
K020178 POL013610175508
5.

35

BABILON SP POL 2001 wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
K021443 POL009611165901
6.

46

BACARRA ŚLĄSKA POL 2010 klacz siwa/164 F: Front
M: Bajka
K027746 616008610138210
7.

13

BANICJA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/160 F: Czumak
M: Brawura
K029032 POL007610247507
8.

17

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/kuc:129 F: nn / nn
M: nn / nn
K029825 528027070012382
9.

79

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
10.

70

CANDY LOVER TRAKEŃSKA POL 2016 wałach gniada/175 F: Ivanhoe
M: Calena
K030910 616003010082016
11.

42

CARD-M SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Cottonclub
M: Corina
K032462 616009690047512
12.

50

CASH JM HOL GER 2002 wałach gniada/168 F: Cash and Carry
M: Luna VIII / Bachus
K024391 DE421000192302
13.

18

CHAMPION DE FALC KUC POL 2017 wałach siwa/kuc:148 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Chealsima / Chelsea London
K032265 616013520037417
14.

25

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:149 F: Nur / Wermut
M: Chanel/ Cyma
K014638 POL013640057802
15.

67

COSMIC ROMEO II AK SP POL 2013 wałach gniada/- F: Romeo Des Vaux / Qureda De Paulstra
M: Cosmic Touch / Concetto
K025300 616009610013713
16.

33

CYRKONIA SP POL 2002 klacz gniada/165 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Cyranka / Cavalliero
K006997 POL009640024802
17.

59

DOMENA TRAKEŃSKI POL 2013 klacz kara/167 F: Checkpoint
M: Dolores
K029399 DE409090355013
18.

49

DONATELLA HAN POL 2009 Klacz gniada/180 F: Don Henrico
M: Motte
K015547 DE431313316409
19.

39

DONNA NAVONNA OLD GER 2012 klacz ciemnokasztanowata/165 F: Destano / Desperados
M: Waldiris / Fidertanz
K022738 DE433330920512
20.

48

ELLDORADO H SP POL 2012 wałach siwa/165 F: Carlos DZ
M: Etiuda
K032799 616009610133812
21.

69

ESTILIO WLKP POL 2014 wałach siwa/167 F: Bankiet
M: brak
K027485 Pl0000000
22.

53

FILANO H HOLSZTYŃSKA POL 2002 wałach gniada/175 F: Fleming
M: Entziana
K010611 421000283102
23.

37

FIRST FIDELITY HANNOVERANER POL 2015 wałach kara/182 F: FÜRST BELISSARO
M: LADY
Brak DE431319104015
24.

28

FLAMENCO CCLXXIV PRE ESP 2013 Wałach gniada/164 F: Mensajero XXII /
M: Altanera CLXXII
brak 724015130300770
25.

58

IGOR K KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/167 F: ATLEET
M: DUMAIRE
brak 528003201308019
26.

62

IRBIS WLKP POL 2016 ogier ciemnogniada/168 F: Sommerhit brand.
M: Intyna wlkp Barbur sp
K029952 616 007 61 00499 16
27.

77

ISOLA WLKP POL 2015 Klacz gniada/171 F: Czardasz, sp.
M: Intyna, wlkp. / Barbur, sp.
K027572 616007610083815
28.

74

ISSMENA WLKP POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Caretino K
M: Ilfa
K031963 616007610107912
29.

57

JASNA MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz jasnokasztanowata/160 F: Dzielżan
M: Jutrzenka
K027002 POL006590147503
30.

54

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 wałach ciemnogniada/174 F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
K010873 POL009670056106
31.

16

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K011731 POL013670007906
32.

63

K2 SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Helanis
M: Kastylia
K021517 brak
33.

29

KADANS VAN’T BERLOHOF Belgian Sport Horse BEL 2016 mare chestnut/168 F: Idem d'Azur / Landwind
M: Tonacly / Monaco
K030080 0560076L9XJ2
34.

27

KALCUTA DEL JARAMA PRE ESP 2016 wałach gniada/164 F: MORET DOS
M: KINDER 2
brak 724015160320171
35.

12

KARACHE ASD KWPN POL 2015 wałach ciemnogniada/169 F: Apache
M: Ezette
K028788 528003201502043
36.

65

KILIAN WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Kurant
M: Kometa
brak 616 007 61 02785 09
37.

38

KLEO Kuc Niem.wierzch. GER 2009 klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy / Kaiserjaeger
M: Lisa / nn
K025007 DE435350055809
38.

19

KNOXVILLE KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Dream Boy KWPN
M: Arina KWPN / Paganini KWPN
K027431 528003201504339
39.

41

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
40.

14

LEXUS KUC POL 2012 wałach siwa/149 F: Nemo / Barako
M: L-Brenda / Jasmont
K020887 616013660027212
41.

26

LILITH DEUTSCHES PFERD GER 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Larioso
M: Alraune
K017542 DE 410103005209
42.

45

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
43.

9

M-KOMANDOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 ogier srokata/173 F: Ulco
M: Moli
K031146 616009680007316
44.

21

MEFISTO SP POL 2009 wałach siwa/171 F: Faust Z / Reurika Z
M: Madea / Dragon
K022062 616009610066209
45.

40

MELISSE HAFLINGER POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:- F: Nando Von Der Aschenburg / Nobel
M: Moni / Stahlemann
K028711 POL013610016009
46.

71

MINAKO KUC WALIJSKI POL 2011 mare grey/kuc:135 F: Jankes
M: Mija
brak 616999640081311
47.

56

MOMENT ŚLĄSKA POL 2008 wałach kara/168 F: Bohun
M: Mamona
K026364 POL008690016108
48.

20

NICPOŃ NAD STAWAMI KUC POL 2012 wałach kara/kuc:kuc:14 F: Stougjeshoeve Energy
M: Nigra
K028800 616013610057812
49.

32

NIRGUN S SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De la Cour
K021021 616009520028412
50.

52

ODYSEUSZ KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:140 F: N
M: N
Brak N
51.

36

OLIMPIC DANCER SP POL 2014 wałach gniada/170 F: RON WILLIAM
M: DALAY
K027898 616009670024914
52.

76

PASJONATA PAVAROTTI KUC WALIJSKI POL 2011 wałach siwa/kuc:131 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K022154 616013610016511
53.

24

PEGGY TINKER POL 2014 klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 826069000229500
54.

34

PEPE KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: Santana Danny's Boy
M: Pipi
K030698 616013680063310
55.

68

QUEENY 87 HAN POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Quaterback
M: Samantha
K026888 LKPZJ/4753/19
56.

73

RAPSODIA SP POL 2007 klacz gniada/166 F: Dżahil / Luron
M: Rani / Ozarro
K020634 POL009530024007
57.

60

RIWA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Vandamme
M: Royal Lady
Brak 61 6009610163814
58.

23

RUBINIO 65 HANOWERSKA GER 2008 wałach kasztanowata/173 F: Rascalino
M: Whitney
K031940 DE431317905808
59.

75

SAFARI SUNDANCE KUC POL 2005 klacz kara/D F: nn
M: nn
K025216 52800300026066
60.

78

SAN SIRO OLDENBURSKA POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/172 F: Swarovski
M: Royal Dahony
LKPZJ/2500/17 DE433330222512
61.

55

SARAGOS SP POL 2015 wałach kara/160 F: Poker
M: Sowa
Brak 616009610106415
62.

47

SEPTIMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach skarogniada/- F: Sergio
M: Salsa
Brak 616009580294611
63.

43

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET Z POL 2012 wałach kasztanowata/173 F: Shouppydam Des Horts / Quidam De Revel
M: Etoile / Darco
K022698 056015Z55799412
64.

22

SOKRATES MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/160 F: Huzar
M: Simena
K023084 616006570034013
65.

15

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
66.

51

TIN-ROKO WLKP POL 2013 wałach gniada/168 F: Telco
M: Rapsodia
K025581 616007640023713
67.

44

UNIC DE L'AUBONNIERE SF FRA 2008 wałach gniada/168 F: L'AMOUR DU BOIS
M: BELLA D'ANGOUTE
K032658 08065404F
68.

64

WANILIA WLKP POL 2007 Klacz gniada/168 F: Watson
M: Workuta
K013000 POL007520010207
69.

61

WARKA TS POL 2007 klacz kara/kuc:140 F: Wander / Atse
M: Wander / Atse
K021740 616999610295607
70.

30

WIKING PP DRP POL 2006 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alankiewicz Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
BANICJA (13)
2021-10-02
Antkowiak Nikola
Rio Grande krosinko
2021-10-02
2
2021-10-03
2
2021-10-03
2
Antkowiak Zuzanna
KJ Raduszyn
BABILON (35)
2021-10-02
6
2021-10-03
4
2021-10-03
4
2021-10-03
4
Berdyszak Melania
KJ Liljówka Stęszewko
2021-10-02
10
2021-10-02
5
2021-10-03
9
2021-10-03
6
2021-10-03
6
2021-10-03
8
2021-10-03
6
Bogacz Pola
Bpk
ESTILIO (69)
2021-10-02
2021-10-02
2021-10-03
10
2021-10-03
Brelińska Aleksandra
Atena Ostrzeszów
2021-10-02
8
2021-10-02
4
2021-10-03
2
2021-10-03
2
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (41)
2021-10-02
1
2021-10-03
2
2021-10-03
2
Chrostowska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
PEPE (34)
2021-10-02
4
2021-10-03
4
2021-10-03
4
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
LEXUS (14)
2021-10-02
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
SZOGUN (15)
2021-10-02
2
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Czarnecka Kaja
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2021-10-02
2
2021-10-03
2
2021-10-03
2
Domagalska Julita
LKS Cwał Poznań
MELISSE (40)
2021-10-03
12
Filipska Marcelina
SKJ Czarna Perła
ISSMENA (74)
2021-10-02
8
2021-10-03
7
2021-10-03
6
Filut-Kaczmarek Izabela
Bez Przynależności Klubowej
SARAGOS (55)
2021-10-03
7
Gaweł Agata
bpk
2021-10-02
7
2021-10-03
5
2021-10-03
7
2021-10-03
7
Gawluk Ewelina
Racocki Klub Jeździecki
2021-10-02
2
2021-10-02
2021-10-03
3
2021-10-03
2021-10-02
3
2021-10-02
2021-10-03
3
2021-10-03
Głębowska Natalia
KJ Raduszyn
2021-10-02
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-02
3
2021-10-03
9
Hamerlinska Kamila
Brak
SARAGOS (55)
2021-10-03
7
Hilker Nina
KJ Raduszyn
DOMENA (59)
2021-10-02
5
2021-10-03
5
2021-10-03
5
2021-10-03
5
Jendryke Michalina
KS Jumping Events Poznań
2021-10-02
2021-10-02
5
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-02
8
2021-10-03
8
2021-10-03
9
2021-10-03
9
Karwowska Hanna
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2021-10-02
7
2021-10-02
3
2021-10-03
3
2021-10-03
3
Komasa Łukasz
brak
KILIAN (65)
2021-10-02
5
2021-10-02
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MEFISTO (21)
2021-10-02
2
2021-10-03
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (38)
2021-10-02
4
2021-10-03
4
2021-10-03
4
Kowalczyk Agnieszka
JUKS Gold Team Mieczewo
2021-10-02
4
2021-10-03
3
2021-10-03
3
2021-10-03
3
Król Helena
SJ Baborówko
AMON (8)
2021-10-02
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
ADELA (31)
2021-10-02
4
2021-10-02
3
2021-10-03
2
2021-10-03
3
2021-10-03
5
2021-10-03
3
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-02
6
2021-10-02
1
Lewkowicz Ilona
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
SEPTIMO (47)
2021-10-02
7
2021-10-02
Łabińska Weronika
Stajnia z Kopytem
BACARRA (46)
2021-10-02
4
2021-10-03
3
2021-10-03
3
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2021-10-02
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Maciejewska Justyna
JKS GOGOLEWO
CASH JM (50)
2021-10-02
7
2021-10-03
6
2021-10-03
6
2021-10-03
6
IRBIS (62)
2021-10-02
1
2021-10-03
1
2021-10-03
1
ISOLA (77)
2021-10-02
9
2021-10-03
8
2021-10-03
7
Martyniuk Sylwia
bpk
IGOR K (58)
2021-10-02
6
2021-10-03
4
2021-10-03
4
Michalska Alicja
KJ Raduszyn
2021-10-02
3
2021-10-03
2021-10-03
7
2021-10-03
7
Nowak Liwia
JKS Przybyszewo
2021-10-02
3
2021-10-03
3
2021-10-03
3
2021-10-02
6
2021-10-03
2021-10-03
Nowakowska Otylia
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-10-02
3
2021-10-03
3
2021-10-03
2
2021-10-03
2
Oczachowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
K2 (63)
2021-10-02
7
WANILIA (64)
2021-10-02
11
Osypińska Marta
KJ Raduszyn
2021-10-02
12
Perz Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-02
1
2021-10-02
6
Pinczyńska Karolina
JUKS Abakus
2021-10-02
6
2021-10-03
4
2021-10-03
4
2021-10-03
4
Pogodzińska Sonia
bpk
2021-10-02
8
2021-10-02
Prasek Hubert
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-10-02
9
2021-10-03
7
2021-10-03
7
Przybylak Ada
bpk
PEGGY (24)
2021-10-02
2
2021-10-03
4
Przybyła Agata
KS Sydow Riding Team
2021-10-02
5
2021-10-03
5
2021-10-03
5
Przybyła Natalia
KS SYDOW Riding Team
2021-10-02
5
2021-10-03
5
2021-10-03
5
Rochatka Julia
JUKS Abakus Kaczyna
2021-10-02
9
2021-10-03
7
2021-10-03
8
2021-10-03
8
Romanowska Hanna
bpk
MINAKO (71)
2021-10-02
9
2021-10-02
Sinkiewicz Natalia
LKS Cwał Poznań
2021-10-03
11
2021-10-03
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
2021-10-02
1
2021-10-02
2
2021-10-03
2
2021-10-03
2
2021-10-03
4
2021-10-03
2
Śledzik Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2021-10-02
2
2021-10-03
2
2021-10-03
2
2021-10-03
2
Słodzinka Agnieszka
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-02
4
2021-10-03
3
2021-10-03
3
2021-10-03
3
Suszczyk Anna
Klub Jeździecki Raduszyn
MOMENT (56)
2021-10-02
10
2021-10-03
10
2021-10-03
10
2021-10-03
10
Szott Martyna
bpk
WARKA (61)
2021-10-02
3
2021-10-03
5
2021-10-03
1
Tam Michalina
Kj Podkowa Gruszczyn
2021-10-02
10
2021-10-02
9
2021-10-03
4
2021-10-03
5
Tymieniecka Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-10-02
8
2021-10-03
6
2021-10-03
6
Undrych Zofia
bpk
2021-10-03
1
2021-10-03
1
Wachowska Lidia
SKJ Gronówka
2021-10-02
5
2021-10-03
2
2021-10-03
2
2021-10-03
2
Wojdowska Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
CARD-M (42)
2021-10-02
4
2021-10-03
6
2021-10-03
5
Wojtkowiak Maria
Klub Jeździecki Raduszyn
JASNA (57)
2021-10-02
2
2021-10-03
9
2021-10-03
5
2021-10-03
5
Wolff-Kaczmarek Agata
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-02
4
2021-10-02
7
2021-10-03
5
2021-10-03
6
Wosik Katarzyna
KJ Golden Dream
LILITH (26)
2021-10-02
3
2021-10-03
3
2021-10-03
3

Number of Riders: 63

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl